جمعه ۱۹ آذرساعت ۰۵:۲۲Dec 2016 9

خبرگزاری تسنیم (tasnimnews.com)

خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1393 خبرگزاری تسنیم 29 اسفند 1394 خبرگزاری تسنیم 31 فروردین 1395 خبرگزاری تسنیم 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری تسنیم 31 خرداد 1395 خبرگزاری تسنیم 31 تیر 1395 خبرگزاری تسنیم 31 مرداد 1395 خبرگزاری تسنیم 31 شهریور 1395 خبرگزاری تسنیم 30 مهر 1395 خبرگزاری تسنیم 30 آبان 1395 خبرگزاری تسنیم 1 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 2 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 3 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 4 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 5 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 6 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 7 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 8 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 9 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 10 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 11 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 12 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 13 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 14 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 15 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 16 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 17 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 18 آذر 1395 خبرگزاری تسنیم 19 آذر 1395 
  ۳ دقیقه پیش  
در شب صعود منچستریونایتد، بازیکن ایرانی در صعود تیم هلندی نقش آفرینی کرد و رم از پیش صعود کرده متوقف شد.
  ۴ دقیقه پیش  
رئیس اداره دارو و درمان دامپزشکی استان مرکزی گفت: طرح معاینه دام و طیور در سطح استان مرکزی اجرائی شد که در این راستا معاینه بیش از 6میلیون طیور در استان انجام گرفت.
  ۵۴ دقیقه پیش  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه گفت: برای تکمیل طرح های نیمه تمام اعتباری بیش از 350 میلیارد ریال مورد نیاز است.
  ۱ ساعت پیش  
معاون آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به وجود 14 هزار بی سواد گفت: شاخص باسوادی در استان زنجان به 98 رسیده است.
  ۱ ساعت پیش  
هنرمند حائز رتبه برتر جهانی کاریکاتور با اشاره به اینکه من در شهر خودم شناخته شده نیستم، گفت: این موضوع تنها شامل حال من نیست بلکه سایر دوستانم نیز همین مشکل را دارند.
  ۱ ساعت پیش  
نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در برخورد با آمریکا همیشه جانب احتیاط را پیش می گیرد اما نه احتیاط منطقی بلکه احتیاطی غیرمنطقی را مدنظر قرار می دهد.
  ۲ ساعت پیش  
این روزها معلولان استان اردبیل دغدغه ها و مطالبات بسیار زیادی دارند و وعده های داده شده به این قشر فقط در حد حرف باقی مانده است.
  ۲ ساعت پیش  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: از مزارع آذربایجان غربی یک میلیون و 520 هزار تن محصول چغندر قند تحویل کارخانجات قند شد که رتبه نخست امسال در خرید این محصول از آن ...
  ۳ ساعت پیش  
امام جمعه خیرآباد گفت: مقدمات راه اندازی یک متجمع قرآنی در خیرآباد فراهم آمده که پس از تایید مکان افتتاح خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش  
معاون عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: سند توسعه شهرستان های استان کرمانشاه براساس تأکیدات استاندار و با همکاری و مشارکت دستگاه های اجرایی و فرمانداری ها تدوین شد.
  ۴ ساعت پیش  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد تردد خودروهای اروندی به خارج از محدوده منطقه آزاد اروند را ممنوع اعلام کرد و خواستار توقیف خودروهای خارج از محدوده منطقه آزاد اروند توسط نیروی انتظامی شد.
  ۴ ساعت پیش  
نماینده مردم شهرستان دهلران در مجلس گفت: وزارت نیرو مجاب به پرداخت اعتبارات سد میمه دهلران است.
  ۴ ساعت پیش  
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای کشور با اشاره به انتخابات آتی گفت: لازمه برگزار شدن انتخابات شوراهای شهر و روستا دوری از هرگونه سیاست زدگی است.
  ۵ ساعت پیش  
محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه بودجه کشور به منظور بازدید از پروژه های ریلی غرب کشور صبح امروز به استان های مرکزی و همدان سفرکرد.
  ۶ ساعت پیش  
نماینده مر دم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغال و توسعه وقتی ایجاد می شود که زیرساخت های لازم برای استان های محروم هم فراهم شود.
  ۷ ساعت پیش  
در جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان مطرح شد که سرفصل جرایم و بزهکاری های قشر دانش آموز برای مدیریت آموزش وپرورش ارسال شود تا در کارگاه های آموزشی برای والدین مدنظر قرار گیرد.
  ۷ ساعت پیش  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: با توجه به آغاز بارش برف در محورهای استان گلستان، تردد برقرار است و شدت بارش برف به آرامی انجام می شود.
  ۷ ساعت پیش  
استاندار بوشهر با بیان اینکه تا یکسال دیگر میزان سرمایه گذاری در پارس جنوبی به 100 میلیارد دلار می رسد، گفت: تا 2 سال آینده میزان ارزش تولیدات پارس جنوبی سالانه 100 میلیارد دلار می شود.
  ۷ ساعت پیش  
مراجع تقلید و علما در دهمین اجلاسیه جامعه مدرسین که به مدت دو روز در شهر قم برگزار شد بر انقلابی ماندن حوزه های علمیه و لزوم مقابله با بدعهدی آمریکا در برجام و همچنین پاسخگویی به شبهات دینی دشمن ...
  ۷ ساعت پیش  
وزیر ورزش و جوانان گفت: با توجه به وجود 900 کیلومتر ساحل در استان بوشهر و وجود امکانات زیرساختی در ورزش های آبی و دریایی این استان مهد ورزش های آبی می شود.
  ۷ ساعت پیش  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت محمد رسول الله(ص) با بیان اینکه شهید چمران عارفی ایثارگر و فداکار بود، گفت: بصیرت سبب تقویت دین و سدی در برابر دشمنان درونی و بیرونی است.
  ۷ ساعت پیش  
رئیس دپارتمان امور جهانی کمیته بین المللی صلیب سرخ با بیان اینکه باید مناطقی که آوارگان را می پذیرند تشویق شوند، گفت: در اروپا مسائل دردناکی را از پناهندگی شاهدیم.
  ۸ ساعت پیش  
وزیر امور خارجه روسیه طی سخنانی در آلمان گفت که عملیات نظامی ارتش سوریه در حلب با هدف خروج غیرنظامیان و ارسال کمک های بشردوستانه به شرق حلب متوقف شده است.
  ۸ ساعت پیش  
رئیس هیئت نمایندگی کمیته بین المللی صلیب سرخ در سازمان ملل متحد با بیان اینکه شاهد بیشترین مناقشات مسلحانه بعد از جنگ دوم جهانی هستیم ...
  ۸ ساعت پیش  
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه امروز کشورهای منطقه با الگوگیری از روحیه ایثار و شهادت در مقابل دشمنان ایستاده و از کشور خود دفاع می کنند گفت ...
  ۸ ساعت پیش  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنوز از رکود خارج نشده ایم گفت: اصلاح ساختار بانک ها باید هرچه زودتر آغاز و ساماندهی شود و عقب ماندگی های دولت باید رفع شود.
  ۸ ساعت پیش  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: هیچ گونه محدودیت بودجه برای توسعه خدمات مخابراتی در این شهرستان وجود ندارد.
  ۸ ساعت پیش  
رئیس بیمارستان شهید صدوقی اصفهان گفت: بیمارستان صحرایی شهید صدوقی به عنوان یکی از بزرگترین بیمارستان های صحرایی کشور است که به مناسبت هفته وحدت در شهرستان زابل برپا می شود.
  ۸ ساعت پیش  
مدیرکل راه آهن شمال شرق 1 با اشاره به آخرین وضعیت از پرونده بررسی سانحه ریلی سمنان از آزادی متهمان این سانحه ریلی با قرار وثیقه خبر داد و گفت: خطای سیستم ATC راه آهن را نه تکذیب می کنم و نه تأیید.
  ۹ ساعت پیش  
مدیر حوزه علمیه استان قم گفت: مباحثی مانند سبک زندگی، دور شدن از ارزش های اسلامی و ایرانی، تجمل گرایی و ترویج ولنگاری فرهنگی در کمیسیون اجتماعی سیاسی اجلاسیه جامعه مدرسین مطرح و 10 راهکار برای آن ...
  ۹ ساعت پیش  
امام جمعه خوی گفت: با توجه به نیازها، شبهات و تلاش های شبانه روزی استکبار جهانی به منظور دین زدایی، بنابراین رسالت روحانیت و حوزه های علمیه بسیار خطیر و سنگین است.
  ۹ ساعت پیش  
انتظارات امام عسکری (ع) به عنوان آخرین امامی که در جامعه حضور عینی داشته و بعد از ایشان غیبت صغری و کبری فرزندشان آغاز می شود و برای مدت مدیدی مردم و جامعه از درک حضور او محروم خواهند بود ...
  ۹ ساعت پیش  
فرمانده ائتلاف موسوم به ضد داعش به رهبری آمریکا اعلام کرد که عملیات علیه گروه تروریستی داعش در موصل احتمالا 2 ماه دیگر نیز ادامه خواهد یافت.
  ۹ ساعت پیش  
مانور بهداشت و درمان اضطراری با همکاری هلال احمر و شبکه بهداشت و بخشداری در دهستان منجیل آباد شهرستان رباط کریم برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش  
استاندار فارس در پاسخ به برخی اظهارات در مورد تغییر خط مرزی برخی روستاهای استهبان در حاشیه خط مرزی شهرستان داراب گفت: خط مرزی، همان خط مرزی مصوب دولت است و هیچ کسی نمی تواند آن را تغییر دهد.
  ۱۰ ساعت پیش  
رئیس اداره موقوفات شهرستان های ورامین و قرچک گفت: به زودی طرح فرامنطقه ای گردشگری با مشارکت بخش خصوصی و مشورت با چند شرکت گردشگر در ورامین اجرا خواهد شد.
  ۱۰ ساعت پیش  
در نشستی که با عنوان تهدید آزادی بیان در عصر ترامپ در واشنگتن برگزار شده بود گردانندگان برنامه حتی حاضر نشدند به سخنان فردی در مورد حادثه 11 سپتامبر گوش دهند و با حرکتی تمسخرآمیز وی را مجبور به سکوت ...
  ۱۰ ساعت پیش  
فرماندار شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه بارندگی های اخیر 13 میلیارد و 700 میلیونریال خسارت به زیرساخت های شهرستان کهگیلویه وارد کرد، گفت: خسارات بیشتر در بخش های راهها، مسکن روستایی، کشاورزی ...
  ۱۰ ساعت پیش  
بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز امروز پنج شنبه 18 آذرماه با حضور آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه، حجت الاسلام محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز ...
  ۱۰ ساعت پیش  
معلولان گلستانی توانستند 4 عنوان برتر چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر معلولان را کسب کنند.
  ۱۰ ساعت پیش  
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: تاکنون 1500 سازمان مردم نهاد در امور جوانان تشکیل شده که این میزان تا پایان دولت یازدهم به 2500 سمن افزایش می یابد.
  ۱۰ ساعت پیش  
هیئت مدیره باشگاه ماشین سازی برای مشخص کردن سرمربی جدید این تیم طی یکی دو روز آینده تشکیل جلسه خواهد داد.
  ۱۰ ساعت پیش  
برادر طلبه شهید سید مرتضی شفیعی گفت: حادثه تروریستی حله خللی در راه ملت ایران ایجاد نمی کند.
  ۱۰ ساعت پیش  
استاندار خراسان جنوبی گفت: دستور اجرایی کردن راه آهن ، تخصیص صد درصدی اعتبارات مدیریت بحران استان، و اعتبارات امسال راه آهن استان، از سوی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور صادرشد.
  ۱۰ ساعت پیش  
شرکت ریسندگی کسری کاشان واقع در جعفرآباد دچار حریق شد.
  ۱۰ ساعت پیش  
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: در شهرها و روستاهایی که بخشی از آن ها اهل سنت و بخشی اهل تشیع هستند باید با فعالیت هایی در ایجاد وحدت در لایه های مختلف بافت اجتماعی آنجا را ارتقا بدیم.
  ۱۰ ساعت پیش  
مدیرکل راه آهن استان مرکزی از مذاکرات لازم برای راه اندازی مسیر ملایر- تهران خبر داد و گفت: در صورت گرفتن مجوز چارتر این مسیر راه اندازی می شود.
  ۱۰ ساعت پیش  
مدیر حوزه های علمیه خواهران با اشاره به گزینش اساتید سطوح عالی از میان اساتید خواهر، گفت: در همین راستا بیش از 8300 نفر از طلاب خواهر در حال تولید محتوای دینی هستند.
  ۱۰ ساعت پیش  
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه در جریان سفر روحانی به فرانسه اولاند با صراحت اعلام کرد گروه 1+5 در حمله به تاسیسات هسته ای ایران اختلاف نظر نداشتند ...
  ۱۰ ساعت پیش  
نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: بسته های حمایتی وزارت نفت به مناطق پیرامونی پارس جنوبی بزودی در هیئت دولت تصویب و اجرایی می شود.
  ۱۰ ساعت پیش  
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرک پرورش ماهی های زینتی در محلات احداث می شود.
  ۱۰ ساعت پیش  
استاندار مرکزی از تامین آب مورد نیاز دهکده گل محلات خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۸:۲۱  
دهمین اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد با قرائت بیانیه به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۸:۲۱  
استاندار ایلام گفت: احداث نیروگاه برق دهلران در مرحله انتخاب سرمایه گذار است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۸:۱۷  
نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: مراسم بزرگ اربعین لرزه بر اندام دشمن انداخت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۸:۱۰  
معاون رئیس جمهور گفت: جاده آورزمان نهاوند به طول 12 کیلومتر به صورت یکطرفه است که با نمایندگان مجلس جلسه ای تشکیل می دهیم تا با اختصاص بودجه وضعیت این جاده به سرعت اصلاح شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۸:۰۸  
پیکر مطهر 7 تن از شهدای حله با بدرقه خانواده شهدای مدافع حرم در گلزار شهدای اهواز آرام گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۸:۰۱  
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه آلودگی های ناشی از گناه و معصیت موجب دور ماندن از برکات الهی می شود گفت: امروز بزرگترین بحران کشور بحران معنویت است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۷:۵۷  
مادر شهید محمودرضا شکراللهی گفت: شهدای حله از خوبان هستند و خداوند آنها را از بین بندگان خود گلچین کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۷:۵۶  
معاون شرکت ایرانسل تعداد سایت های نسل 3 و 4 فعال در لرستان را 307 سایت برشمرد و گفت: تا پایان این دولت بالغ بر 140 سایت نسل 3 و 4 جدید به شبکه استان لرستان اضافه می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۷:۵۶  
اجتماع تجدید بیعت با امام زمان(عج) در سراسر کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۷:۴۹  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به تمجید از حریف فردای تیمش پرداخت و تأکید کرد سرخپوشان عصر جمعه بازی سختی پیش رو دارند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۷:۳۷  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: رودخانه های استان گلستان نیازمند 200 کیلومتر دیواره سازی است که برای این 200 کیلومتر، 400 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۷:۳۱  
پیکر پرنده ایران که در اثر برخورد با کوه جان خود را از دست داده بود، تشییع شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۷:۲۹  
استاندار لرستان گفت: مرکز استارت آپ در استان لرستان راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۷:۱۴  
گزینه هدایت تیم ملی والیبال ایران، بهترین سرمربی برای تیم ملی لهستان را هموطنش می داند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۷:۱۳  
در هفته جاری سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران معرفی می شود. آناستازی، استویچف و بروتو گزینه های فدراسیون والیبال برای این پست هستند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۷:۱۰  
رئیس هیئت تکواندو استان قم از اعزام دو بانوی جوان استان قم به رقابت های قهرمانی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۷:۰۵  
مدیرعامل سازمان منطقه اقتصادی انرژی پارس گفت: این سازمان تاکنون650 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای مسئولیت های اجتماعی پارس جنوبی در استان بوشهر هزینه کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۷:۰۲  
با ابتکار آموزش و پرورش مسجدسلیمان کلاس درس هوشمند در مینی بوس راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۷:۰۲  
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ایستگاه راه آهن ملایر در حال حاضر ناقص اجرا شده است، گفت: براساس طرح پیشنهادی باید راه آهن همدان ملایر به یکدیگر متصل شوند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۷:۰۲  
دادستان مرکز سمنان بااشاره به آخرین وضعیت پیگیری های پرونده سانحه قطار سمنان،از پیگیری قاطعانه دستگاه قضا در این پرونده خبردادوگفت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۷:۰۰  
استاد حقوق بین الملل دانشگاه ژنو گفت: باید با اجساد مردگان در جنگ با احترام برخورد کرد و نباید بلافاصله آن ها را دفن کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۵۸  
معاون فرهنگی و پرورشی وزیر آموزش و پرورش گفت: هفته آینده 2 هزار دانش آموز تهرانی با مسئولیت اداره کل آموزش و پرورش تهران به دیدار رهبری می روند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۳۸  
قائم مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: سروسامان گرفتن اقتصاد، برطرف شدن مشکل اشتغال و اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی با به دست گرفتن بازارهای خارجی محقق می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۳۶  
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان در عرصه های مختلف حملات ناجوانمردانه ای به دین و فرهنگ کشور و جوانان وارد کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۳۴  
نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه هیئت دولت در اجرای تونل انتقال آب بهشت آباد غیرقانونی است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۳۱  
معاون سازمان توسعه و تجهیزات مدارس گفت: با مشارکت خیران و اعتبارات نوسازی مدارس 157هزار کلاس درس با 24میلیون مترمربع فضای آموزشی نوسازی و ایمن سازی شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۳۱  
مشاور رئیس مناطق آزاد اقتصادی کشور گفت: 83 درصد اقتصاد کشورمان اقتصاد دولتی است و باید تلاش شود با ایجاد این مناطق آزاد زمینه اشتغال جوانان تحصیلکرده را در این مناطق ایجاد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۶  
در حالی که امروز طرح آبرسانی به روستاهای دهلران کلنگ زنی شد امید به رهایی از آبرسانی سیار در دل مردم این روستاها جان گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۶  
سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان قدس گفت: در راستای اجرای طرح کتابخوان آذرماه، جمع خوانی کتاب میرزا کوچک خان در کتابخانه جوادالائمه (ع) شهرستان قدس انجام شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۴  
نماینده علمی بیماری های ایدز و هپاتیت در خراسان جنوبی از برگزاری مسابقه انتخاب برترین غذاها و دسرها با محوریت بیماری ایدز در بیمارستان ولی عصر بیرجند همزمان با هفته اطلاع رسانی ایدز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۲  
رئیس مجمع نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی گفت: ضریب پوشش تلفن همراه در جاده های استان لرستان پایین است و باید نقاط کور مخابراتی که در استان وجود دارد برطرف شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۲  
رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی گرگان گفت: پیرو گفتگوی 2 استاندار گلستان از جمهوری اسلامی ایران و منگستائو از جمهوری قزاقستان روابط تجار گلستان و منگستائو ارتقا می یابد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۲  
فرمانده انتظامی ایلام گفت: سارقان نقره جات، میلیارد ریالی با تلاش ماموران انتظامی شهرستان مهران دستگیر شدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۰  
معاون مجمع خیرین سلامت کشور با اشاره به راه اندازی مجمع خیرین سلامت در 240 نقطه کشور گفت: تاکنون 4 میلیارد تومان در حوزه عمرانی و تأمین تجهیزات توسط این مجمع هزینه شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۱۵  
معاون برنامه ریزی و عمران فرمانداری شهرستان بانه گفت: بر اثر گذشت زمان و شرایط مختلف جوی بسیاری از مزار شهدای شهرستان بانه در سلیمان بک و بخش های شهرستان تخریب شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۰۵  
فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: متاسفانه دغدغه مسئولان کشور برگزاری کنسرت و گردشگری بر مبنای تایلند است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۰۳  
مدیرکل راهداری استان ایلام گفت: 34 اکیپ راهداری در جاده های استان ایلام مستقر می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۶:۰۱  
ابوترابی فرد گفت: دشمن شناسی یکی از مهمترین شاخص ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۸  
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران با بیان اینکه محدودیتی برای خرید مرکبات درجه 3 باغداران وجود ندارد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۸  
استاندار قزوین از پرداخت بیش از 796 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی استان قزوین خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۱  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مقام معظم رهبری در تمام سه سال مذاکرات هشدارهای جدی خود را ارائه داده و مسئولان را از اعتماد به آمریکا به عنوان جدی ترین دشمن ایران برحذر داشتند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۵:۴۹  
وزیر ارشاد گفت: به یک جنبش بزرگ اجتماعی برای کاهش آسیب های اجتماعی نیاز است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۵:۴۷  
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: دادستان کرمانشاه سیاستهای پیشگیری از وقوع جرم را پیگیری کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۵:۴۴  
بی شک رویکرد مصر در حمایت از سوریه تاثیر بسزایی بر پرونده های منطقه ای از جمله بحران سوریه خواهد گذاشت و در صورت ثبات رویکرد می تواند، سرنوشتی دیگر برای منطقه رقم بزند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۵:۴۴  
فرمانده سپاه قدس گفت: توجه ویژه مقام معظم رهبری به مردم قابل شباهت با هیچ رهبری در دنیا نیست.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۵:۴۴  
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت:آمریکا نه تنها جلوی رشد و صدور تروریسم را نمی گیرد بلکه تسریع کننده این بحران نیز هستند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۵:۴۳  
معاون عملیات فنی و تجاری شرکت مخابرات ایران گفت: بالغ بر هزار و 200 میلیارد تومان سال 96 در شرکت مخابرات ایران سرمایه گذاری صورت می گیرد که حدود 60 میلیارد تومان این سرمایه گذاری در استان لرستان است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۱۵:۴۳  
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: ساخت فاز نخست بزرگترین نیروگاه بادی کشور در خرمشهر آغاز شد.
مشاهده نتایج بیشتر...