سه شنبه ۲۶ دیساعت ۱۱:۰۱Jan 2018 16

میزان (mizanonline.ir)

مهمترین خبرهای میزان بر روی ایمیل شما

میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 31 فروردین 1396 میزان 31 اردیبهشت 1396 میزان 31 خرداد 1396 میزان 31 تیر 1396 میزان 31 مرداد 1396 میزان 31 شهریور 1396 میزان 30 مهر 1396 میزان 30 آبان 1396 میزان 30 آذر 1396 میزان 1 دی 1396 میزان 2 دی 1396 میزان 3 دی 1396 میزان 4 دی 1396 میزان 5 دی 1396 میزان 6 دی 1396 میزان 7 دی 1396 میزان 8 دی 1396 میزان 9 دی 1396 میزان 10 دی 1396 میزان 11 دی 1396 میزان 12 دی 1396 میزان 13 دی 1396 میزان 14 دی 1396 میزان 15 دی 1396 میزان 16 دی 1396 میزان 17 دی 1396 میزان 18 دی 1396 میزان 19 دی 1396 میزان 20 دی 1396 میزان 21 دی 1396 میزان 22 دی 1396 میزان 23 دی 1396 میزان 24 دی 1396 میزان 25 دی 1396 میزان 26 دی 1396 
  ۱ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران خواستار اعلام عملکرد 12 ساله گذشته در رابطه با حوزه بانوان از سوی شهردار تهران شد.
  ۱ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری فرانسه از توافق میان بنگلادش و میانمار درباره بازگشت آوارگان روهینگیا به خانه های خود در طول دو سال خبر داد.
  ۱ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- واحد ویژه جلب محکومین متواری که متشکل از ماموران زبده است به منظور تسریع در دستگیری محکومین متواری که حکم جلب آنان صادر شده است در دادسرای عمومی و انقلاب قم افتتاح شد.
  ۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- وزیر نیرو ذدر خصوص افزایش بهره وری آب گفت: اجرای طرح های نوآورانه درساخت مراکز تصفیه فاضلاب استان تهران نه تنها از انتشار گازگلخانه ای به میزان قابل ملاحظه ای در سال جلوگیری می کند ...
  ۱۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- نیما کرمی مجری تلویزیون با انتشار پستی در اینستاگرامش از پوستر سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر انتقاد کرد.
  ۱۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- برای داشتن استخوان های محکم مصرف زیاد کلسیم و ویتامین دی اگرچه لازم است، اما کافی نیست ...
  ۱۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- در نود درجه (96/10/25) قسمت های جذاب وقایع فوتبالی به صورت طنز در هفته ای که گذشت را مشاهده می کنید.
  ۱۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- در حال حاضر بیش از 76 میلیون نفر یارانه دریافت می کنند که با وجود کاهش بودجه این قسمت در سال آینده نیمی ازاین افراد از گردونه حذف خواهند شد و منابع آن در طرح های عمرانی هزینه می شود.
  ۱۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- با توجه به این که 11 هزار مگاوات ظرفیت تولید برق را نیروگاه های آبی به خود اختصاص داده اند، اگر وضعیت بارش ها به همین روال پیش برود ...
  ۱۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- غذاهای حاوی آب هم کالری کمتری دارند و به کاهش وزن کمک می کنند و هم انتخاب مفیدی برای جلوگیری از کم آبی بدن هستند.
  ۱۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- بر اثر زمین لرزه های متعددی که بعد از زلزله 21 آبان ازگله کرمانشاه در لرستان رخ داده است بیش از 250 میلیارد ریال خسارت به استان وارد شده بطوریکه سه هزار واحد مسکونی شهری و روستایی در ...
  ۱۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- موتور این هوراکان به دو عدد توربوشارژر مجهز شده است ضمن اینکه برخی قطعات داخلی موتور نیز تقویت شده اند.
  ۱۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به 2 مسئله مهم این تیم واکنش نشان داد.
  ۱۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: اعلام تشکیل نیروی مرزی جدید آمریکا در سوریه، مداخله آشکار در امور داخلی این کشور و موجب تشدید بحران است
  ۱۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- لایحه انتشار 4 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت برای توسعه خطوط مترو در شورای شهر به تصویب اعضا رسید.
  ۱۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال اعتقاد دارد تعویض های شفر مقابل سایپا خوب نبود و می توانست بهتر باشد.
  ۱۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- نیروهای ارتش سوریه در ادامه پیشروی های اخیر خود در جنوب استان حلب، چند شهر را از اشغال گروه های تروریستی آزاد کردند و هم اکنون در چند کیلومتری فرودگاه راهبردی ابوظهور قرار دارند.
  ۱۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- تعطیلات زمستانه مدارس که از دیرباز در محافل کارشناسی طرح می شود، نه تنها مزاحمتی برای فرایند جاری آموزش ندارد بلکه به تجدید انرژی و تنفس در خلال دو نیم سال تحصیلی می انجامد.
  ۲۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- بی گمان یکی از اهدافی که دولت ها و مراکز اقتصادی در برپایی همایش ها و سمینارها برای تحقق آن تلاش می کنند، بستن تفاهمات جدید و به سرانجام رساندن قراردادهای اقتصادی و علمی است.
  ۲۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: تیم های فرهاد نفرزاده همیشه به زیبایی والیبال بازی کرده و تیم حریف را با مشکل روبه رو می کنند.
  ۲۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای شهر تهران گفت: انتشار 4 هزار میلیارد تومان اوراق مشارکت سبب توسعه خطوط مترو تهران خواهد شد.
  ۲۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- شناخت عضلات تشکیل دهنده شکم برای تقویت آن و داشتن شکمی تخت از اهمیت بالایی برخوردار است. با چند تمرین ساده در منزل می توانید این عضلات را تقویت و شکم تان را تخت کنید.
  ۲۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- در این گزارش به این ابهام پاسخ داده شده که آیا نصب پرچم پاناما به روی نفتکش ایرانی سانچی به دلیل تحریم ها بوده و یا هدف از این اقدام، پوششی برای مشخص نشدن ملّیت نفتکش ایرانی بوده است؟
  ۲۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- در متن زیر سه فایده دعا برای برادر دینی از نگاه امام صادق(ع) آمده است.
  ۳۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران گفت: معاون شهردار به عنوان رئیس کمیته ملی المپیک انتخاب شده و وی نمی تواند مدیر تمام وقتی برای شهرداری تهران باشد.
  ۳۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- کاپیتان تیم فوتبال سایپا گفت: حواشی اخیر تیم فوتبال تراکتورسازی نباید باعث شود تا ما در دیدار مقابل این تیم، حریف را دست کم بگیریم.
  ۳۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهرانگ فت: پیشنهاد می دهم هیات رئیسه شورای عالی استانها با بکارگیری جوانان و زنان، دعوت از کارشناسان صاحب نظر و تشکیل اتاق فکر اقدام کند.
  ۳۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- انتخابات کمیته ملی المپیک با اتفاقات قابل تاملی همراه بود.
  ۳۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- ماموران گمرک ایران 1535 قلم کالای قاچاق بهداشتی و آرایشی را از زیر کانتینر چند دستگاه کامیون ورودی کشف و ضبط کردند.
  ۴۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا جزئیات تصادف اتوبوس ولوو با تریلی ولوو را اعلام کرد.
  ۴۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- معاون اجرایی شرکت حمل ونقل ریلی رجا گفت: در آستانه ی آغاز سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و برای سومین سال پی در پی طرح تسهیلات سفر رجا با عنوان رهپویان فجر برای متولدین دهه ...
  ۴۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- اسامی داوران قضاوت کننده در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال مشخص شد.
  ۴۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- کرزی گفت: حضور آمریکا در افغانستان نباید برای افزایش بی ثباتی منطقه باشد و این کشور در زمینه برقراری صلح، تلاش کند.
  ۴۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- هافبک استقلال احتمال دارد بازی مقابل پدیده را از دست بدهد.
  ۵۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران باید جزئیات طرح ترافیک را به شورای شهر ارسال کند ...
  ۵۰ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، مراسم وداع با جانباختگان نفتکش سانچی در شهر انزلی را مشاهده می کنید.
  ۵۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- نتایج یک بررسی تازه نشان داده است که شرکت کردن در مراسم مذهبی می تواند طول عمر افراد را افزایش دهد.
  ۵۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- فروش اینترنتی بلیت های سی وششمین جشنواره فیلم فجر روز شنبه 30 دی ماه ساعت 10 صبح شروع و تا ساعت 24 روز دوشنبه 2 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
  ۵۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- با نزدیک شدن به پایان سال میزان عیدی بحث داغ کارکنان دولت و کارگران است که تا به امروز خبری در خصوص رقم آن از سوی مسئولین این حوزه منتشر نشده است.
  ۵۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز کاشت حلزون شنوایی دانشگاه علو م پزشکی شیراز از امکان عمل کاشت ساقه مغز در شیراز سخن گفت که با فراهم شدن این امکان نویدهای تازه برای بازگشت شنوایی برخی ناشنوایان است.
  ۵۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- رسانه های محلی بلژیک از وقوع انفجاری شدید در شهر آنتورپ بلژیک خبر می دهند که در پی آن یک ساختمان مسکونی تخریب شده و شماری نیز زخمی شدند.
  ۵۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- سالاری نسبت به طرح ترافیک جدید و رای اعضای شورای شهر به یک فوریت این طرح انتقاد کرد.
  ۵۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز مسائل پیچیده ای پیش روی جهان اسلام قرار دارد، تاکید کرد: ما باید در این اتحادیه در مورد موضوع فلسطین بحث و گفت وگو کنیم ...
  ۵۵ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان- مجتبی جباری بدون اینکه برای استقلال بازی کند،حقوق خواهد گرفت.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- خبر استعفای محسن عرب باغی، مدیرعامل منطقه آزاد ارس دوشنبه شب در حالی در فضای مجازی پیچید که هنوز رد یا پذیرفته شدن آن از سوی دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور مشخص نیست.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- یک متخصص پوست و مو گفت: تبخال یک بیماری ویروسی، مسری است که در اکثر مواقع بی خطر و خودبخود بهبود یابنده است.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: در برخی نقاط آزادراه قزوین-زنجان مشکل تخریب آسفالت، خاموش بودن روشنایی در فواصل طولانی ...
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- نمایش "هجوم" به نویسندگی "علی صفری" و کارگردانی "رها حاجی زینل" در سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر رونمایی خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران گفت: وزیر کشور باید در رابطه با عملکرد دستگاه هایی که بعد از حادثه پلاسکو وظایفی برای آن ها تعیین شد را ارائه دهد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- سرپرست سایپایدک اعلام کرد: برابر دستورالعمل ابلاغی پلیس راهور ناجا، تعویض قطعات اصلی خودرو شامل اتاق ...
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- دروازه بان سابق تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: برای حضور مجددم در تراکتورسازی، امروز تست های پزشکی را انجام می دهم.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور گفت: راه مقابله با چالش های جهان اسلام، نگاه و توسل به قدرت های خارجی نیست.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- عیدی و پاداش پایان سال، یکی از دغدغه های شیرینی است که بیشتر کارمندان و کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران این روزها دارند.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- مجموعه شعر باقی این اوقات برای باد سروده محمد مهاجری منتشر شد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- نمایندگان با اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی آورده اند رئیس جمهور باید ظرف مدت 2 هفته پس از انجام مراسم تحلیف یا بعد از استعفا یا سقوط دولت ...
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- در تمام این مدت انصاری فرد نه از لاتزیو و لیورپول پیشنهاد داشته و نه سرش به مسائل غیر فوتبالی گرم بوده.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- نویسنده طنز به اکران خصوصی فیلم مستند زندگی خصوصی ستاره باشگاه پرسپولیس فرشاد آقای گل دعوت شد و از حال و هوای آن شب که در کنار فرشاد پیوس قهرمان دوران نوجوانی اش قرار گرفته بود ...
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- جانشین رئیس پلیس راه از الزامی بودن همراه داشتن زنجیر چرخ در جاده های کوهستانی خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- هجدهمین دوره مراسم بنیاد جهانی انرژی و مراسم جهانی آب با حضور نمایندگان 178 کشور جهان در سالن اجلاس سران آغاز شد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای شهر تهران خواستار جلوگیری از سناریو سازی در رابطه با حادثه سانچی با اعلام دقیق دلایل حادثه شد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، در نود تا نود برنامه نود شبکه سه سیما (96/10/25) حواشی و وقایع فوتبالی در هفته ای که گذشت را مشاهده می کنید.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- مدافع ایرانی تیم القطر از این تیم جدا شد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان گلستان با اشاره به کاهش آمار 7 درصدی ضرب و جرح در محاکم قضایی استان گفت ...
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- ارزش 31 ارز در بازار بین بانکی روند صعودی به خود گرفت و 7 ارز با کاهش قیمت روبرو شد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- افتتاحیه سیزدهمین کنفرانس مجالس کشور های عضو سازمان همکاری های اسلامی دقایقی قبل با حضور روسای قوای مجریه و مقننه آغاز شد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- بازیگر فیلم "ملی و راه های نرفته اش" گفت: بازیگری برای من که به طعنه برخی پارتی دارم هم سخت بوده است ...
  ۱ ساعت پیش    
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی: بر اساس شواهد به دلیل سرعت بالای حادثه، ملوانان حتی فرصت فشردن دکمه حالت اضطرار را پیدا نکرده اند ...
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- سوم دی ماه امسال تالاب میقان اراک به دلایل نامشخص آتش گرفت؛ باتلاقی بودن منطقه سرعت عمل آتش نشانان را گرفت و با وجود خاموش کردن آتش، 50 هکتار از نیزارهای منطقه سوخت.
  ۱ ساعت پیش    
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان مازندران از آزاد سازی و رفع تصرف 200 هکتار از اراضی ملی استان به ارزش 120 میلیارد تومان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی مهاباد از توقیف یک دستگاه سواری پراید و کشف بیش از 41 هزار مواد محترقه خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به سانحه نفت کش ایرانی گفت: حادثه ای که در این کشتی رخ داد موجب تاسف همگان شده است ...
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- علی ربیعی به برخی ابهامات در خصوص حادثه نفتکش سانچی پاسخ داد.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- سرمربی پیشین استقلال گفت: استقلال با حضور وینفرد شفر ساختار دفاعی خوبی پیدا کرده و پیشرفت کرده است.
  ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- دولت ژاپن در چارچوب طرح آمادگی این کشور در صورت جنگ در شبه جزیره کره، هم اکنون در حال کار بر روی نحوه خروج شهروندان ژاپنی و آمریکایی از کره جنوبی است.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از اطفا حریق در پارکینگ مجتمع 39 واحدی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- هر سه برند لوکس خودرویی آلمان هنگام افزایش تقاضا برای SUVهای خود آمار فروش بی سابقه ای را گزارش کردند.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- بنا به تحقیقات مختلف، تغییرات در ظاهر، بافت و ضخامت موها می تواند نشانه ای از مشکلات نهفته سلامتی باشد.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- لاوروف که نتایج سیاست خارجی اتخاذ شده از سوی کشورش در سال 2017 را تشریح کرده، می گوید که قبلاً گفته شده بود دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای آخرین بار تعلیق مجازات های ایران را ...
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- کاپیتان 45 ساله نفتکش سانچی را این روز ها دیگر همه می شناسند، مجید قصابی اروجی، مردی که بار ها در توفان های سهمگین دریا گیر افتاده است، اما زنده و سالم به وطن بازگشته ...
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- در حالی که تنها 48 ساعت از غرق شدن دریانوردان هموطنمان می گذرد و مردم ایران در عزای عمومی به سر می برند، فرصت طلبان باز هم با سوءاستفاده از این حادثه ...
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان از مدیریت و رسیدگی سریع به پرونده چاه های غیرمجاز خبر داد و گفت ...
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- قاضی سراج گفت: سازمان بازرسی با ورود به بازار خودرو، واردات، نحوه ثبت سفارش و چگونگی ثبت نام خودرو را مورد بررسی قرار می دهد.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 97 از تقدیم گزارش نهایی بودجه 97 به هیئت رئیسه مجلس از سوی این کمیسیون خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- ارژنگ امیرفضلی از پوستر سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر انتقاد و در اینستاگرامش پستی منتشر کرد.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- منابع آگاه می گویند که آمریکا توافق محرمانه ای با گروه های کُرد سوریه امضا کرده که در چارچوب آن قرار شده تا سلاح های پیشرفته در اختیار نیروهای کُرد قرار بگیرد.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب درباره هدف دشمن از دروغگویی و بزرگنمایی مشکلات، در فضای مجازی مراقب شلیک توپخانه دشمن باشید.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- مدیر دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت گفت: براساس آمارها نیمی از جوانان و 20 درصد دانش اموزان ایرانی دارای اضافه وزن بوده و چاق محسوب می شوند.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- حتی در کشور هایی که مدعی آزادی بی قید و شرط هم هستند، مسولان، فضای مجازی را بی حساب و کتاب نمی گذراند و آنرا به میدان تاخت و تاز معاندان و آشوبگران تبدیل نمی کنند ...
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد با اشاره به بازداشت 4 نفر در یک نمایشگاه ماشین طی درگیری و اخلال در نظم در شهرستان ملارد از تشکیل پرونده برای آنها خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- عضو دفتر سیاسی حزب مردم سالاری گفت: شانزدهمین کنگره حزب مردم سالاری 3 اسفند برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- پس از ارجاع پرونده به شعبه دیوان عدالت اداری، بعد از انجام مراحل دفتری شامل تکمیل دادخواست و رفع نواقص مربوطه و انجام تبادل با طرف شکایت ...
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- دومین موج تخریب بناهای تاریخی پس از روی کار آمدن علی اصغر مونسان در کشور به راه افتاده و مالکان بناهای تاریخی در صف خارج کردن بناهای خود از ثبت ملی و تخریب آن قرار گرفته اند.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: مسئولین باید هرچه سریعتر اقدامات لازم را جهت بهبود وضعیت بازار مسکن به کار گیرد، زیرا ادامه این وضعیت آثار بدی را برای بخش مسکن برجای خواهد گذاشت.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- بازیگر سینما و تلویزیون گفت: وظیفه هنرمند شناخته شده این است که به لحاظ پوشش، آرایش و حتی برخورد و حرکاتی که در اجتماع می کند کمی محتاط تر، دقیق تر، آراسته تر و در قالب موازین عمل کند.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- برنامه 25 دی نود با محوریت بررسی هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 23 دوشنبه روی آنتن شبکه سه رفت.
  ۲ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- منابع آگاه می گویند که آمریکا توافق محرمانه ای با گروه های کُرد سوریه امضا کرده که در چارچوب آن قرار شده تا سلاح های پیشرفته در اختیار نیروهای کُرد قرار بگیرد.
  ۳ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- در پی شکست های پی در پی آمریکا در جبهه های مختلف طی 4 دهه گذشته و با روشن شدن نقش سردمدار نظام سلطه در اغتشاشات اخیر ...
مشاهده نتایج بیشتر...