پنجشنبه ۰۸ اسفندساعت ۰۷:۱۰Feb 2020 27

خبرهای میزان 30 اسفند 1395 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 31 فروردین 1395 میزان 31 اردیبهشت 1395 میزان 31 خرداد 1395 میزان 31 تیر 1395 میزان 31 مرداد 1395 میزان 31 شهریور 1395 میزان 30 مهر 1395 میزان 30 آبان 1395 میزان 30 آذر 1395 میزان 30 دی 1395 میزان 30 بهمن 1395 میزان 1 اسفند 1395 میزان 2 اسفند 1395 میزان 3 اسفند 1395 میزان 4 اسفند 1395 میزان 5 اسفند 1395 میزان 6 اسفند 1395 میزان 7 اسفند 1395 میزان 8 اسفند 1395 میزان 9 اسفند 1395 میزان 10 اسفند 1395 میزان 11 اسفند 1395 میزان 12 اسفند 1395 میزان 13 اسفند 1395 میزان 14 اسفند 1395 میزان 15 اسفند 1395 میزان 16 اسفند 1395 میزان 17 اسفند 1395 میزان 18 اسفند 1395 میزان 19 اسفند 1395 میزان 20 اسفند 1395 میزان 21 اسفند 1395 میزان 22 اسفند 1395 میزان 23 اسفند 1395 میزان 24 اسفند 1395 میزان 25 اسفند 1395 میزان 26 اسفند 1395 میزان 27 اسفند 1395 میزان 28 اسفند 1395 میزان 29 اسفند 1395 میزان 30 اسفند 1395 
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- ثابت نگه داشتن وزن اصلا کار ساده ای نیست فکر کنم شما هم قبول دارید خصوصا اگر مهمانی ها، آن هم پشت سر هم در بین باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: مردم باید با حمایت از تولید داخل و مصرف کالاهای ایرانی، کشور را در جنگ اقتصادی یاری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- عضو هیأت علمی جامعه المصطفی العالمیه با بیان این که بهار درس های مختلفی برای انسان دارد، گفت: بهار وصف عملی آیات قرآن برای مؤمن است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک هنرمند بلغاری با سیم های مفتول مجسمه های زیبایی از حیوانات خلق کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- بیرون روی های مکرر در کودکان و بزرگسالان اگر به موقع درمان نشوند عواقب سنگینی خواهند داشت .
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- نماینده تام الاختیار وزیر راه در شورای حفظ حقوق بیت المال با این ادعا که"تصرف اراضی ملی در تعطیلات به صفر رسیده است"گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان گفت: امنیت زیربنای همه شاخص های توسعه در هر جامعه ای است و این مقوله امنیت چون مردم کردستان خود در بطن آن هستند از آن حفاظت و نگهبانی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- یکی از روش های پیشگیری از ابتلا به بیماری های مختلف تقویت سیستم ایمنی بدن است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- مسئول خادمان یادمان شهدای فکه از برپایی غرفه کودک در این یادمان با هدف انتقال معارف دفاع مقدس با زبان کودکانه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- نیکی کریمی بازیگر کشورمان با انتشار عکس هایی از خودش سال نو را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی کشور گفت: داوطلبان شرکت در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا باید در هنگام ثبت نام به صورت لسانی اعلام کنند که سوپیشینه ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با تبریک سال نو گفت: وقت نو شدن است بیاییم با طبیعت با مهربانی بیشتری رفتار کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت:با تلاش هوشمندانه کارشناسان پلیس آگاهی استان دوفقره اختلاس با ارزش ریالی 2میلیاردو 900میلیون ریال کشف و دونفر متهم دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون اول رییس جمهور با اشاره به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی با عنوان اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه کشور در نخستین ساعات پس از تحویل سال ضمن حضور در مرکز شیرخوارگاه نرجس اصفهان گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- این مطلب را که راهنمایی است برای مقابله با حیله های فیشینگ، مطالعه کنید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- برای تهیه عیدی کافی است با صرف کمی وقت و سلیقه، هدیه ای مناسب با سن و جنسیت کودکان آماده و این خاطره خوب را در ذهن آنها ماندگار کنید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- امسال سیستان و بلوچستان مقصد گردشگری کشور است؛ استانی که تصور می شد ناامنی درآن بیداد می کند اما این روزها به انفجار توسعه معروف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: بیش از 70 هزار مورد تخلفات ساختمانی را به مراجع اعلام کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد مرکزی راهیان نور گفت: اهل رسانه می توانند از صحنه های حضور مردم در راهیان نور فیلم بسازند و به مردم نشان بدهند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: امیدواریم در سال جدید شرکت مهندسی توزیع زیر نظر توانیر تشکیل شود تا این گونه بتوان مدیریت شبکه توزیع کشور را به صورت منسجم تر و اصولی تر انجام داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- تیم بارسلونا و مسی در بازی با والنسیا به رکوردهای عجیب و غریب زیادی دست پیدا کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده قرارگاه پدافند هوایی جنوب غرب ارتش گفت: دشمن همیشه از ملت بزرگ ایران اسلامی در هراس بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- پرخوری شدید و استرس با خطر افزایش افسردگی و نگرانی مرتبط است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- گوجه فرنگی سبز درمان خانگی بسیار ساده برای مبارزه با رگهای واریسی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۳:۰۰    
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- بهتر است خوراکی های پرکالری مانند شکلات های چرب و شیرین تاحد ممکن در برنامه غذایی بچه های چاق و دارای اضافه وزن، محدود شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- ماه های سازگار بنا به تحقیقات ستاره شناسی که از قرن های پیش به جای مانده و به نحوه قرارگیری ستاره ها و صورت های فلکی مربوط است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- ستاره آلمانی باشگاه آرسنال در تمرینات توپچی ها پیش از دیدار این هفته آنها مقابل وست بروموویچ مصدوم شده بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- رییس جمهور در گفت وگویی تلفنی با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، فرا رسیدن سال 1396 هجری شمسی را به معظم له تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- در بیماران مبتلا به ام اس، سیستم ایمنی بدن اعصاب مرکزی و بخش هایی هم چون مغز و نخاع و بینایی فرد را هدف قرار می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از شناسایی و دستگیری 4 زن سارق و کشف 9 فقره سرقت از آنها خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- امام علی (ع) خطاب به فرزند خود می فرمایند: خدایی که گنج های آسمان و زمین در دست اوست به تو اجازه درخواست داده و اجابت آن را برعهده گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- همزمان با پیشرویهای نیروهای عراقی در غرب موصل و تحمیل تلفات سنگین به تروریستها رسانه های عراقی خبر از فروپاشی ساختار سازمانی داعش و سردرگمی سرکردگان اصلی می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم ملی کشورمان به همراه کارلوس کی روش امروز در محل اقامت خود در کشور قطر هنگام تحویل سال نو کنار سفره هفت سین سال 1396 را آغاز کردند
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- پوست به سیستم گوارشی انسان ارتباط دارد ! از خواندن این جمله بهت زده نشوید درست خوانده اید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- آئین نامه اجرایی قانون جامع حدنگار (کاداستر) شامل 19 ماده و 15 تبصره در سال گذشته از سوی آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- نامزد پست صدر اعظمی آلمان اظهارات رئیس جمهور ترکیه درباره آنگلا مرکل را بسیار گستاخانه توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- اگر قصد دارید برای عید سفر کنید و هواپیما را انتخاب کرده اید مطالعه این مطلب به دردتان می خورد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- ستاره سوئدی باشگاه منچستریونایتد خاطرات خوشی از کار کردن با مربی ایتالیایی خودش در تیم یوونتوس دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- برخی مواد غذایی علاوه بر تقویت سیستم گوارشی، به سهولت هضم غذا کمک می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری میزان بهترین پوستر فیلم های هالیوودی اکران شده در سال گذشته را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- با این روش های طلایی و مفید و تاثیرگذار خواهید توانست از خطر انواع بیماری های سرطانی در امان بمانید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- ممکن است بسیاری از افراد “ترس” را با “اضطراب” اشتباه بگیرند، اما این دو با یکدیگر متفاوت اند. ترس عامل یک معلول بیرونی و بدون تعارض است، در حالیکه اضطراب درونی و با ابهام همراه است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- رعایت نکاتی محدود در زمان خرید اینترنتی کمک می کند تا افراد به راحتی و با امنیت بیشتر اقدام به خرید اینترنتی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- گمرک ایران در سال 1395 یکی از موثرترین و مثبت ترین عملکردها را در سازمان های اقتصادی دولت داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- موزه پست و تلگراف سال 1311 و با هزینه 500 هزار تومانی احداث شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- محوری گفت: املاکی که با استفاده از شمیم ثبت و صدور سند می شود در صورتی که به هر علتی حدود آنها در طبیعت از بین برود یا مورد تجاوز دیگران قرار گیرد با دقت سانتی متر قابل پیاده سازی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- اگر در دوران بارداری به سر می برید و همزمان با فرارسیدن سال نو تصمیم دارید به مسافرت های نوروزی بروید، خواندن این مطلب را پیشنهاد می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- پژوهشها نشان داده است استفاده از گردو به عنوان قسمتی از رژیم کم کلسترول به شرط اینکه کالری دریافتی زیادتر نشود سبب کاهش ریسک امراض قلبی- عروقی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- شریان ها نوعی از رگ های خونی هستند و وظیفه اصلی آنها انتقال خون حاوی اکسیژن از قلب به قسمت های مختلف بدن محسوب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- عوامل درونی و برونی یک فرد باعث می شود تا رفتارهای متفاوتی از خود نشان دهد بر همین اساس دانشمندان برای شناخت ابعاد شخصیت انسان و ارائه راهکار برای رشد و خودآگاهی بیشتر قادر به تقسیم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- ستاره آلمانی باشگاه بایرن مونیخ در دیدار این هفته تیمش مقابل مونشن گلادباخ به رکورد تازه ای دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- ارتش فیلیپین روز دوشنبه اعلام کرد که طی عملیاتی در روزهای گذشته شمار زیادی از تروریستهای داعش را به قتل رسانده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- منچستریونایتد با پیروزی این هفته مقابل تیم میدلزبورو در لیگ برتر موفق شد به رکورد ویژه ای دست پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- برای خیر و برکت در زندگی دعاهایی مورد سفارش قرار گرفته که در متن زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- خانواده ها برای جابه جایی البسه و وسایل مورد نیاز در سفر از چمدان استفاده می کنند که قیمت آن ها از 280 هزار تومان شروع و تا 2 میلیون و 500 هزار تومان ادامه می یابد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- اگر می خواهید زندگی تان را تغییر دهید و آن را تبدیل به یک زندگی شادتر و سالم تر کنید، راه های مختلفی وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- پزشکی قانونی استان تهران در نقاط مختلف این شهر مرکز دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- ورزش کردن در حالت عادی باعث کاهش وزن نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- آیا میدانستید؛ سرماخوردگی در برخی از افراد برای تمام طول عمر باقی می ماند!
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- ستاره و کاپیتان اسپانیایی باشگاه رئال مادرید روز پدر را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- اولین قسمت کودک شو ، با اجرای پژمان بازغی از امشب پخش خود را آغاز می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- تحلیلگران از کاهش قیمت نفت در هفته های آتی خبر می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- محققان با بررسی های جدید خود متوجه شدند ساکنان منطقه ای به نام تِسیمان در جنگل های بولیوی از نظر بیولوژیکی سالم ترین قلب را بین همه مردم جهان دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- شهروندان تهرانی و میهمانان نوروزی پایتخت از طریق 4 روش جهت ارتباط و ثبت نام در تورهای گردشگری شهرداری تهران اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- استاد گروه تغذیه دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: غذاهای پر انرژی و یک دست نظیر انواع پیتزاها و انواع فراوردهای گوشتی که مقدار زیادی روغن و چربی دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده سپاه استان خوزستان گفت: بدانید که خون شهدا با خاک فکه عجین شده و این خون تا آخر در رگ و وجود جوانان ایرانی وجود دارد و امروز همه ما این زندگی و آزادگی را که داریم مدیون خون ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اداره پیشگیری های امنیتی و انتظامی دادگستری کل استان سیستان و بلوچستان گفت: شهروندان مشخصات لوازم خانگی ارزشمند خود ازقبیل لوازم صوتی وتصویری ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۲۰    
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- پلیس تایلند از خنثی سازی طرح ترور نخست وزیر این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۱۰    
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- دروازه بان اسطوره ای باشگاه یوونتوس با حضور در دیدار این هفته تیمش مقابل سمپدوریا در سری آ رکورد دیگری را به ثبت رساند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- برنامه تلویزیونی مجازیست با موضوع زیست در فضاهای مجازی، آداب و آسیب ها، طی نوروز امسال هر شب از شبکه افق پخش می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- عضو شورای ملی زعفران گفت: با توجه به تولید بیش از 90 درصد زعفران در ایران، اما سهم کشور ما در تجارت جهانی چندان چشمگیر نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۳۰    
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه انفاق و بخشش در راه خدا مهم ترین درس حضرت زهرا (س) است گفت: سبک زندگی فاطمی باید در جامعه اسلامی ایران اشاعه یابد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- قنبری گفت: در کنار ملاقات فرزندان طلاق با والدین، مادران با فعالیت های این مرکز آشنا شده و می تواند با شرکت در برنامه ها تغییرات مثبت فردی و اجتماعی را تجربه کنند چرا که زن نقش کلیدی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- هنرمندانرپ و ورزشکاران کشور در صفحات شخصی خود در اینستاگرام سال 96 را به طرفداران خود تبریک گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- مقامات دولت ژاپن اعلام کردند که چین و کره شمالی مهمترین تهدیدهای این کشور در آینده هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- شنیده می شود ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا به زودی با نامزدش آنتونلا مراسم عروسی خود را برگزار خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- قیمت طلا به بالاترین رقم نسبت به 2 هفته گذشته رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۲۵    
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از شناسایی و دستگیری یک سارق سابقه دار خبر داد که اقدام به 19 فقره سرقت گوشی تلفن همراه از درون مغازه ها کرده بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- ای مردم، بدانید که راه سعادت و عزت در حمایت کردن از امام امت است امام را یارو یاور باشید که این پیام جمیع شهیدان است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- از آنجایی که جهل به قانون رافع مسئولیت نیست، بنابراین آموزش مباحث و اصطلاحات حقوقی و قضایی در راستای آشنایی عموم مردم با قوانین، از اصول مسلم حقوق است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، مراسم معرفی شرکت کنندگان ، گروه بندی و قرعه کشی مسابقه "لیگ پانتومیم " یا " ادابازی" با حضور چهره های مطرح در خندوانه را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون مرکز فوریت های پزشکی قم گفت: تصادف 2 خودرو در جاده قدیم قم – تهران 3 کشته و 1 مجروح بر جا گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مربیان تیم تحت هر شرایطی باید مصالح تیم و خواسته هواداران این تیم را درک کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- یادمان مرصاد یکی از یادمان های عملیاتی غرب کشور است که در ایام عید با میزبانی 5 شهید گمنام می تواند مقصد سفر مسافران نوروزی باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۵:۱۰    
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- بازیگر فیلم "بوسیدن روی ماه" گفت: سال گذشته یک فیلم دیگر هم بازی کرده ام که هنوز اکران نشده است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- پیام تبریک حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان را به ملت ایران به مناسبت فرارسیدن نوروز مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- دولت چین نسبت به اقدام آمریکا برای فروش تسلیحات به تایوان واکنش شدید نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- در ایام عید نوروز کوچکتر ها وقتی برای دید و بازدید به خانه بزرگ تر فامیل می روند آن ها به رسم قدیم و مبارکی آن روز به کوچکتر های فامیل عیدی می دهند اما برای دادن هدیه باید اصول ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از مراجعه بیش از 336 هزار مسافر به پایگاه های طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی تا پایان روز پنجم اجرای این طرح خبر داد.