پنجشنبه ۳۱ خردادساعت ۱۵:۲۷Jun 2018 21
 

قدس آنلاین (qudsonline.ir)

قدس آنلاین 29 اسفند 1393 قدس آنلاین 29 اسفند 1394 قدس آنلاین 30 اسفند 1395 قدس آنلاین 1 فروردین 1396 قدس آنلاین 31 فروردین 1397 قدس آنلاین 1 اردیبهشت 1397 قدس آنلاین 1 خرداد 1397 قدس آنلاین 2 خرداد 1397 قدس آنلاین 3 خرداد 1397 قدس آنلاین 4 خرداد 1397 قدس آنلاین 5 خرداد 1397 قدس آنلاین 6 خرداد 1397 قدس آنلاین 7 خرداد 1397 قدس آنلاین 8 خرداد 1397 قدس آنلاین 9 خرداد 1397 قدس آنلاین 10 خرداد 1397 قدس آنلاین 11 خرداد 1397 قدس آنلاین 12 خرداد 1397 قدس آنلاین 13 خرداد 1397 قدس آنلاین 14 خرداد 1397 قدس آنلاین 15 خرداد 1397 قدس آنلاین 16 خرداد 1397 قدس آنلاین 17 خرداد 1397 قدس آنلاین 18 خرداد 1397 قدس آنلاین 19 خرداد 1397 قدس آنلاین 20 خرداد 1397 قدس آنلاین 21 خرداد 1397 قدس آنلاین 22 خرداد 1397 قدس آنلاین 23 خرداد 1397 قدس آنلاین 24 خرداد 1397 قدس آنلاین 25 خرداد 1397 قدس آنلاین 26 خرداد 1397 قدس آنلاین 27 خرداد 1397 قدس آنلاین 28 خرداد 1397 قدس آنلاین 29 خرداد 1397 قدس آنلاین 30 خرداد 1397 قدس آنلاین 31 خرداد 1397 
  ۱۵ دقیقه پیش    
رئیس دانشگاه کشاورزی ساری تعریف می کند: روزی تجمع عظیمی از مزرعه داران کانادایی را در خیابان های آن کشور می بیند، کنار تراکتورهای روشن.
  ۱۸ دقیقه پیش    
قزوین- معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: در اوقات فراغت در مجموع به حدود 6 هزار و 60 نفر از نوجوانان و جوانان این استان خدمات دهی می کنیم.
  ۱۸ دقیقه پیش    
دست و پایم بوضوح می لرزیدند و فک ام، در کسری از ثانیه قفل شده بود. اصلاً از یادم رفت که می شود دعا کرد، فریاد زد، کمک خواست.
  ۴۰ دقیقه پیش    
قزوین_ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین رسانه ها را رکن چهارم جامعه یاد و مطرح کرد: رسانه ها باید در حوزه های دینی به شکل جدی وارد شوند چراکه رسالت همه ما سنگین است و هر یک از ما باید خود را مسئول ...
  ۱ ساعت پیش    
کرج - استاندار البرز با بیان اینکه آسیب های وارد شده به محیط زیست کشور در گذشته نیازمند هزینه های هنگفتی برای بازگشت به حالت اولیه است گفت ...
  ۱ ساعت پیش    
ایرانشهر- نمایشگاه عرضه مستقیم کالا با بیش از 100 غرفه، در بوستان نماز شهرستان ایرانشهر برپاست.
  ۱ ساعت پیش    
زاهدان- رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: بدنبال اجرای اقدامات پیشگیرانه این نهاد در سال گذشته 191هزار و 899پرونده به محاکم قضایی وارد شده که نسبت به سال 95 به میزان پنج درصد کاهش یافته است.
  ۱ ساعت پیش    
دادگاه فدرال عراق امروز پنجشنبه بازشماری دستی آرای نتایج انتخابات پارلمانی اخیر این کشور را تصمیمی درست ارزیابی کرد و در عین حال لغو نتایج انتخابات خارج از کشور و آوارگان را نادرست خواند.
  ۱ ساعت پیش    
هافبک تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه استرشوندس سوئد برای تیم ملی سوئد در جام جهانی آرزوی موفقیت کرد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس مجلس گفت: ما درباره کنوانسیون های مختلف و مسئله CFT نظر کامل رهبری را گرفته و بر اساس تدابیر ایشان در مجلس پیگیری می کنیم.
  ۱ ساعت پیش    
معاون امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به دیدار فوتبالیست های کشورمان با تیم ملی اسپانیا گفت: باید در همه زمینه ها به خودباوری برسیم.
  ۱ ساعت پیش    
داماد رییس جمهور آمریکا با ولیعهد عربستان سعودی درباره مذاکرات سازش گفتگو کردند.
  ۱ ساعت پیش    
شهرکرد-رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری گفت:از تعداد پرونده های مختومه در شوراهای حل اختلاف استان 13 هزار و 153 پرونده منجر به صلح و سازش شده که از این میزان 18 فقره پرونده قتل عمد منجر به سازش ...
  ۱ ساعت پیش    
نویسنده زمانی می تواند با فراغ بال به سراغ چنین سوژه های برود که دغدغه معیشت نداشته باشد. با این شرایط توجه دارید که چه طور می شود به سراغ شخصیتی مانند شهید چمران رفت؟
  ۱ ساعت پیش    
کرج - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با بیان اینکه تاکنون28 جلسه ستاد تسهیل موانع تولید در استان برگزار شده است، گفت: در این جلسات مجموعا 175 پرونده تسهیل مطرح شده است.
  ۱ ساعت پیش    
نظرآباد- استاندار البرز که برای حضور در جلسه ستاد تسهیل موانع تولید به شهرستان نظرآباد سفر کرده بود در بخشی ازبرنامه خود از روند اجرایی احیاء تالاب صالحیه این شهرستان بازدید کرد.
  ۲ ساعت پیش    
صفحه های مجازی هنرمندان کارتونیست، در این روزها پر شده از طرح هایی که انزجار خود و جامعه جهانی را از فجایع یمن نشان می دهد و به این صورت همه جهان را متوجه جنایتی می کند که در گوشه جهان آرام و بی ...
  ۲ ساعت پیش    
سال قبل بود که تصمیم گرفتم این کتابخانه را راه اندازی کنم ابتدا اسکلت این بنا را در حدود 65 متر به مبلغ 50 میلیون تومان خریداری کردم ...
  ۲ ساعت پیش    
ارتش رژیم صهیونیستی از بیم شلیک مجدد گسترده راکت های مقاومت از غزه، چند سامانه گنبد آهنین اضافی در مناطق مجاور مستقر کرد.
  ۲ ساعت پیش    
زن جوانی که شماره اش را در یک آگهی فروش کفش درج کرده بود، طعمه هوسرانی های مرد جوان شد و مورد اذیت و آزار جنسی قرار گرفت.
  ۲ ساعت پیش    
بجنورد- رییس اداره کل حفاظت محیط زیست شهرستان مانه و سملقان گفت: طی گشت و کنترل محیطبانان در منطقه شکار ممنوع تخت ایران به 3 نفر شکارچی متخلف برخوردکردند که پس از تعقیب و گریز شکارچیان از تاریکی هوا ...
  ۲ ساعت پیش    
دادگاه عالی بحرین امروز (پنجشنبه) علی سلمان و دو رهبر دیگر جمعیت الوفاق را از اتهام جاسوسی با قطر تبرئه کرد.
  ۲ ساعت پیش    
هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: خیلی تلاش کردیم و با جان و دل بازی کردیم تا مردم را خوشحال کنیم.
  ۲ ساعت پیش    
سال ها قبل من سراغ آقای حاتمی کیا رفتم و پیشنهاد کار در مورد شهید چمران را به ایشان دادم. منتها نظر من این بود که سریالی درباره زندگی شهید چمران ساخته شود ...
  ۲ ساعت پیش    
قدس آنلاین: یوسف بیدخوری گفت:در حال حاضر بیش از 50 روستای هدف گردشگری در استان خراسان رضوی برای ایجاد اقامت گاه های بوم گردی در آنها انتخاب شده است.
  ۲ ساعت پیش    
قدس آنلاین: درگرامیداشت هفته قوه قضاییه، مراسم غبار روبی وعطرافشانی مزار شهدای بهشت رضای مشهدامروز برگزار شد
  ۲ ساعت پیش    
قدس آنلاین: بارشهای رگباری باران از عصر امروز در خراسان رضوی آغاز میشود
  ۲ ساعت پیش    
قدس آنلاین: مسابقات دو و میدانی بانوان انتخابی تیم ملی به میزبانی مشهد در دانشگاه فردوسی برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش    
قدس آنلاین: مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی گفت: مراکز آموزش عالی باید از طریق دوره های کارورزی به مهارت آموزی دانشجویان بپردازند.
  ۲ ساعت پیش    
قدس آنلاین : رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دمای هوا در این استان طی روزهای پایانی هفته جاری و در طول هفته آینده تغییر محسوسی ندارد و بین یک تا دو درجه در نوسان است.
  ۲ ساعت پیش    
قدس آنلاین: مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق مشهد اعلام کرد: بخش خانگی مشهد با یک میلیون و 200 هزار اشتراک از مجموع یک میلیون و 500 هزار مشترک برق این شهر ...
  ۲ ساعت پیش    
قدس آنلاین: بیست ویکمین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع گرمایشی و سرمایشی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی در مشهد افتتاح شد.
  ۲ ساعت پیش    
قدس آنلاین: بیش از 3 کیلوگرم مخدر هروئین در مشهد کشف شد.
  ۲ ساعت پیش    
کشور عراق در 24 ساعت اخیر شاهد تداوم دیدارها و موضعگیری درباره تشکیل بزرگترین فراکسیون پارلمانی به عنوان مقدمه ای برای تشکیل دولت آینده بود.
  ۲ ساعت پیش    
قدس آنلاین: مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی از اهدای 1000 سری جهیزیه توسط کمیته امداد و سپاه به نوعروسان خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
قدس آنلاین: عرضه هشت تن گوشت قرمز وارداتی به صورت گرم روزانه در بازار مشهد همچنان ادامه دارد.
  ۲ ساعت پیش    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: احتکار خودرویی که برخی ها صحبت آن را به میان آوردند غیرقابل تصور است چرا که محصول تولید شده نمی تواند در انبار و یا سوله ای نگهداری شود.
  ۲ ساعت پیش    
ایلام - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ایلام گفت: اصناف متخلف در ایلام 22 میلیارد ریال جریمه شدند.
  ۲ ساعت پیش    
بجنورد- فرمانده انتظامی شهرستان جاجرم از کشته شدن یک نفر بر اثر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با سواری پراید در محور سنخواست- جاجرم خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
شهرکرد-نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: سیاسی بازی و رفیق بازی در دستگاه ها، باعث قربانی شدن خدمت و شایسته سالاری می شود و باید در استان روحیه خدمتگزاری حاکم شود.
  ۲ ساعت پیش    
اصفهان- رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: 47 درصد پست های قضایی خالی از کارمند است و اگر 700 کارمند دیگر به ما اختصاص یابد، به میانگین همکاران قضایی در کشور می رسیم.
  ۳ ساعت پیش    
محمد البخیتی عضو ارشد أنصارالله یمن ضمن تکذیب اخبار منتشر شده در خصوص سیطره ائتلاف متجاوز سعودی بر فرودگاه الحدیده گفت: این فرودگاه کاملا آزاد است.
  ۳ ساعت پیش    
کرج - معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان البرز از اجرای طرح نشاط معنوی جهت اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در جوار 25 بقعه متبرکه این استان خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
اهواز- شوری آب در شهرهای جنوبی استان خوزستان تازگی ندارد اما، تازگی ها به حدی رسیده که شورش را درآورده و از سویی ترس از بلایی که در سالهای پیش یک جلبک بر سر خیلی از کشورهای جهان آورده در کنار کارشکنی ...
  ۳ ساعت پیش    
بجنورد- دادستان عمومی و انقلاب بجنورد با بیان اینکه پساب فاضلاب تهدیدی برای بخش کشاورزی و محیط زیست است گفت: از این پساب بعضا در بخش کشاورزی استفاده می شود.
  ۳ ساعت پیش    
بجنورد- مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی گفت: آسفالت بیش از پنجاه هزار مترمربع از معابر شهرکها و نواحی صنعتی خراسان شمالی درحال انجام است.
  ۳ ساعت پیش    
بجنورد- رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش اداره کل محیط زیست خراسان شمالی گفت: تاکنون 45 گونه پرنده آبزی و کنار آبزی در زیستگاه های این استان شناسایی شده است.
  ۳ ساعت پیش    
بجنورد-معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: طی سه ماه نخست امسال، حوادث ناشی از کار منجر به فوت در استان به صفر رسیده است .
  ۳ ساعت پیش    
نشستهای اخیر مقامات صهیونیستی و آمریکایی با پادشاه اردن بعد از برگزاری نشست مکه و وعده کمک های مالی به امان بیانگر وجود زد و بندهای پشت پرده میان این کشورها علیه مسأله فلسطین است.
  ۳ ساعت پیش    
بجنورد- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: خیرین مدرسه ساز با اقدامات خود فرهنگ محبت و خیرخواهی را ترویج می دهند.
  ۳ ساعت پیش    
بجنورد- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از صدور حکم اولیه متهمان اقتصادی کارخانه آلومینای جاجرم این استان خبر داد و گفت: مجازات هایی برای این تخلف کلان در نظر گرفته شده است.
  ۳ ساعت پیش    
قزوین_ رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: مسئولان در جایگاه مدیرتی باید خدمت به مردم و تکریم ارباب رجوع را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند تا اعتماد عمومی به نظام بیشتر شود که این موضوع رضایت الهی را نیز ...
  ۳ ساعت پیش    
کرج -رئیس هیئت فوتبال استان البرز گفت: فعالیت تیم های مختلف باشگاه اُکسین در استانی غیر از البرز غیرقانونی است.
  ۳ ساعت پیش    
رشت_ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان فعالیت های تابستانه خودرا به عنوان کارآمدترین و تاثیرگذارترین سازمان مرتبط با کودک و نوجوان و با هدف تمرین مهارت های زندگی به مخاطبان برگزارمی کند.
  ۳ ساعت پیش    
اراک- دستگاه بالابر 33 متری شستشوی مقره های برق برای اولین بار در کشور در یکی از واحدهای تولیدی استان مرکزی در اراک ساخته و رونمایی شد.
  ۳ ساعت پیش    
اراک-مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت:سومین فصل کاوش محوطه باستانی زلف آباد آغاز شد تا برگ جدیدی از تاریخ و فرهنگ منطقه فراهان مورد مطالعه قرار گیرد.
  ۳ ساعت پیش    
یزد- مسئول قرنطینه و امنیت زیستی اداره کل دامپزشکی استان یزد گفت: اقدامات بهداشتی قرنطینه ای به منظور پیشگیری از بیماری تب کریمه کنگو تشدید می شود.
  ۴ ساعت پیش    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت که امکان پایبندی به تعهدات برجام همزمان با تداوم تحریم ها به هیچ عنوان مورد قبول جمهوری اسلامی ایران نخواهد بود.
  ۴ ساعت پیش    
شب گذشته همزمان با دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و اسپانیا، دو مرزبان کشورمان در درگیری با اشرار مسلحی که قصد ورود به خاک ایران را داشتند، شهید شدند.
  ۴ ساعت پیش    
پایگاه اینترنتی لوبلاگ در گزارشی به بررسی نقش امارات متحده عربی و مزدوران آن در جنگ یمن پرداخت.
  ۴ ساعت پیش    
زاهدان- پنجمین نشست کمیته دائمی مشترک مرزی استان سیستان و بلوچستان جمهوری اسلامی ایران و ایالت بلوچستان جمهوری اسلامی پاکستان در زاهدان برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی انتخاباتی خود در ایالت مینه سوتا خبر داد که کره شمالی به دنبال نشست اخیر سنگاپور، بقایای اجساد 200 نظامی آمریکایی را که در جنگ کره کشته شدند، به ایالات متحده تحویل داد.
  ۴ ساعت پیش    
افزون بر چهار هزار و 500 کیلومتر مربع از صحرای سوریه (البادیه) پس از عملیات گسترده ارتش این کشور علیه گروه تروریستی داعش در حومه های دمشق، حمص و دیرالزور آزاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۱:۵۹    
رئیس فدراسیون جهانی فوتبال به کادرفنی تیم ملی و بازیکنان بابت بازی با اسپانیا خسته نباشید گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۱:۵۹    
2 بازیکن تیم ملی اسپانیا به پیروزی مقابل ایران واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۱:۳۵    
سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا تاکید کرد که از عملکرد ایران شگفت زده نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۱:۳۲    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد حق تیمش برابر اسپانیا تساوی بود نه شکست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۱:۰۸    
لاروخا با برتری مقابل تیم ملی کشورمان یک رکورد جالب به نام خودش ثبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۰:۵۶    
یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران موفق شد پیراهن کاپیتان اسپانیا را از او بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۰:۵۳    
گزارشگر تلویزیون دانمارک گفت: باید به احترام تیم ملی ایران کلاه از سر برداشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۰:۵۰    
بازیکن اسبق تیم فوتبال منچستر یونایتد در حاشیه کارشناسی دیدار تیم های ایران و اسپانیا علیه سرمربی تیم ملی ایران جبهه گیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۰:۲۶    
شاگردان کارلوس کی روش دومین دیدار خود در جام جهانی را با شکست مقابل اسپانیا به پایان بردند تا شانس صعودشان کاسته شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۳:۳۷    
بازیکنان ایران به ضربه پای کاستا به دروازه بان تیم ملی معترض شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۳:۳۴    
نیمه اول دیدار تیم های فوتبال ایران و اسپانیا با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۱:۴۵    
کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران ترکیب این تیم برای دیدار دوم در بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی را اعلام کرد که نسبت به دیدار اول چند تغییر را ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۵۱    
خواننده مطرح کشورمان نتیجه بازی ایران اسپانیا را پیش بینی کرد. گزارشگر: سینا حسینی
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۴۵    
همدان - معاون سیمای مرکز همدان از ساخت مستند سه شهید مدافع حرم همچون شهید همدانی، میلاد مصطفوی و محمد حسین بشیری خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۴۵    
همدان - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان همدان از اجرایی شدن استفاده از دستگاه کارتخوان(pos) در شرکت های حمل و نقل استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۴۲    
بندرعباس رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: در خصوص واگذاری زمین در مناطق آزاد به بیگانگان تاکنون گزارشی وصول نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۴۲    
بندرعباس علیرضا بهرمن داور هرمزگانی ووشو به منظور آمادگی بیشتر در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا به جام پارس دعوت شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۴۲    
همدان - مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان از پخش 6 هزار و 800 دقیقه برنامه متنوع از شبکه همدان د رایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: در بخش سیما با 67 درصد مخاطب توانستیم رضایت 76 درصدی را حاصل کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۳۹    
بندرعباس مدیرآموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس ازاجرای آزمون اینترنتی متقاضیان مدیریت مدارس برای سال تحصیلی 98-97 در 4حوزه این ناحیه آموزشی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۰۵    
تهیه کننده و مجری ویژه برنامه 2018 در بخش اول برنامه امروز خود غایب بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۰:۰۵    
به دلیل مشکلات زیرساختی دیدار امشب ایران و اسپانیا در رقابت های جام جهانی فوتبال از استادیوم آزادی پخش نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۲    
بندرعباس مدیرآموزش وپرورش ناحیه یک بندرعباس ازراهیابی 14 طرح پژوهشی این ناحیه به مرحله حضوری بیستمین جشنواره جوان خوارزمی درسطح استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۲    
قدس آنلاین- تکتم بهاردوست: دکتر حسنی معتقد است که هدف در تبلیغات می تواند یک تاثیر منفی یا یک تاثیر مثبت بوجود بیاورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۲    
جواد خیابانی که گزارش بازی امروز دیدار تیم های ملی ایران و اسپانیا در جام جهانی را بر عهده دارد، این رقابت را حساس و جذاب دانست و قول داد حاشیه پردازی نکند و فقط گزارش بدهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۲    
قدس انلاین: مسابقات ورزشی دانشجویان بین الملل دانشگاه فردوسی امروز با برگزاری راهپیمایی نمادین در سطح این دانشگاه آغاز شد و تا 14 تیرماه ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۲    
قدس انلاین: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: ما در خراسان مشکل تولید برق نداریم اما به این علت که شبکه کشور سراسری است، باید آن را مدیریت کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۲    
قدس انلاین : مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری خراسان رضوی گفت: بر اساس تحقیقات انجام شده 77 درصد بازار کار این استان در بخش های مختلف اقتصادی و خدماتی در اختیار نیرو های آموزش دیده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۲    
قدس انلاین: مدیر عامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی گفت: جشن های بین المللی زیر سایه خورشید فقط یک کار تبلیغی نیست بلکه حرکتی تربیتی در جهت کادرسازی برای نیروهای انقلابی و ارزشی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۲    
قدس انلاین : رئیس گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای غیرواگیر دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: غربالگری ژنتیک به لیست خدمات رایگان قبل از ازدواج در مناطق زیر پوشش این دانشگاه در استان خراسان رضوی افزوده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۴۳    
قدس انلاین : رئیس هیئت دوچرخه سواری خراسان رضوی گفت: ورزشکاران دوچرخه سواری از سراسر کشور برای شرکت در اردوی تیم ملی به مشهد اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۴۳    
کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال با گلزنی در دیدار امروز پرتغال و مراکش یک گام دیگر به علی دایی نزدیک شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۴۳    
قدس انلاین : نایب قهرمان کشوری دارت گفت: پس از نایب قهرمانی در رقابت های دارت کشوری فقط یک شاخه گل رز از سوی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی در فرودگاه دریافت کردم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۴۳    
قدس انلاین : نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی از اختصاص 9 میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات ملی طی امسال به تکمیل پروژه استادیوم 15 هزارنفری این شهرستان خبر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۴۳    
چند ساعت مانده به برگزاری بازی بین تیم های ایران و اسپانیا، هموطنانمان برای تشویق تیم ملی خود را به ورزشگاه رساندند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۴۳    
قدس انلاین : رییس اتحادیه آبمیوه، بستنی و کافی شاپ های مشهد گفت: امشب کافی شاپ های مشهد با توجه به اعلام اداره اماکن از ساعت 23 تعطیل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۴۳    
بندرعباس مدیرکل راه و شهرسازی استان هرمزگان از بهره برداری راه روستایی سلوبلم به گردنه پشتکوه در شهرستان بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۴۳    
بندرعباس مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت : نیاز بازار کار استان تا 10 سال آینده باید مشخص شود تا اداره کل آموزش فنی و حرفه ای بتواند بر اساس آن آموزشهای مهارتی خود را تنظیم و دانشگاهها ...
مشاهده نتایج بیشتر...