سه شنبه ۰۳ اسفندساعت ۰۴:۱۹Feb 2017 21

قدس آنلاین (qudsonline.ir)

  ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ - ۰۹:۰۳    
تمام اهل بیت (ع) نسبت به ستمی که بر مادرشان حضرت زهرا (س) صورت گرفت، بسیار حساس بودند، طوری که در سیرۀ رفتاری آنان به وضوح قابل درک است و به مناسبتها و صورتهای مختلف خشم و بی زاریشان را نشان می دادند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ - ۰۰:۰۲    
رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه، امروز پنجشنبه در آنکارا با ادعای اینکه عملیات برون مرزی ترکیه در سوریه، معادلات را برهم زد، گفت: هیچ سناریویی بدون جلب رضایت ترکیه در سوریه اجرایی نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ - ۰۰:۰۲    
دولت ترکیه ممنوعیت دیدار از پایگاه اینجرلیک برای نمایندگان پارلمان آلمان را لغو کرده و به این ترتیب اعضای کمیسیون دفاعی پارلمان این کشور می توانند در ماه اکتبر از اینجرلیک دیدن کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۵۳    
'عادل الجبیر' وزیر امور خارجه عربستان با تاکید بر رویکردهای مشترک کشورش با ترکیه گفت که ریاض از دولت قانونی ترکیه و اقدامات آن برای دفاع از خود حمایت می کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۵۳    
نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز پنجشنبه گفت در صورت راهیابی به کاخ سفید دستگیری سرکرده داعش اولویت نخست وی را تشکیل خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۵۳    
آیت الله فاضل لنکرانی گفت: نگویید ایران حج را تعطیل کرده، صد عن سبیل الله را حکام سعودی ایجاد کرده اند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۵۳    
یکی از مراجع عظام تقلید گفت: عربستان سعودی آلت دست آمریکاست، پول نفت و گاز را در اختیار آنها می گذارند تا به وسیله داعش و بوکوحرام با مسلمانان برخورد کنند، در چنین دورانی باید جبهه خود را بشناسیم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۵۳    
نماینده مردم تهران در مجلس نهم با بیان اینکه پول های آزادشده نه بخاطر برجام بلکه بابت گروگان ها بوده، گفت: برجامی که قلب رآکتور اراک را بتن کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۴۲    
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: چه در زمان پیروزی انقلاب اسلامی و چه امروز با نفاق رو به رو هستیم؛ آنقدر که نفاق در حال حاضر به انقلاب ضربه می زند، صدام در دوران جنگ تحمیلی ضربه نزده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۴۲    
نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از نگاه آمریکا و متحدانش یمن، سوریه، ایران و جبهه مقاومت حلقه تروریستی هستند و داعش آزادی خواه گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۴۲    
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه پاسداری از ولایت فقیه از جمله راه های پاسداری از آرمان های بلند شهیدان است، گفت: همواره باید در مسیر ولایت گام برداشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۴۲    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تفکر اصلی انقلاب اسلامی را حضور مردم در تمامی صحنه ها بیان کرد و گفت: عده ای مخالف حضور مردم در صحنه هستند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۳۳    
رزمندگان ارتش سوریه و گروه های هم پیمان آن شب گذشته پس از ساعتها نبرد شدید با ائتلاف تروریستهای تکفیری القاعده و ارتش آزاد موفق به بازپس گیری بخش هایی از محله راموسه در جنوب غربی شهر حلب شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۳۳    
نخست وزیر انگلیس ادعا می کند فروش تسلیحات به عربستان سعودی به امنیت مردم انگلیس کمک می کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۳۳    
روسیه اعلام کرد که دو فروند هواپیمای جاسوسی آمریکا حین پرواز بر فراز منطقه رزمایش نیروهای این کشور در قفقاز که مناطق جنوب، دریای سیاه و خزر را شامل می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۳۳    
نیروهای مسلح عراق در مناطق آزاد شده استان الانبار به اسنادی درباره ازدواج شبه نظامیان عضو گروه تروریستی داعش با دختران نابالغ دست یافته اند که هدف آنها دریافت پاداش بیشتر بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۱    
یکی از مراجع عظام تقلید گفت: اسباب نشر فساد امروزه بیش از هر زمان دیگری فراهم شده است، به گونه ای که بیش از 95 درصد فضای مجازی فاسد بوده و به لجن زار گندیده ای برای فساد تبدیل شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۱    
سخنگوی کاخ کرملین اعلام کرد، هنوز تعداد قابل توجهی از مسائل باقیمانده درباره سوریه میان مسکو و واشنگتن محل اختلاف است و توافق نهایی حاصل نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۱    
قائم مقام وزارت امور خارجه پاکستان روز پنجشنبه در سمیناری با عنوان 'امنیت هسته ای منطقه جنوب آسیا' تاکید که سلاح های هسته ای کشورش علیه هیچ کشوری نیست و صرفا یک سپر بازدارنده و دفاعی برای پاکستان ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۱    
اولین مرکز اقامتی مدل طبی زنان و زنان باردار سوء مصرف کننده مواد مخدر امروزبا حضور علی مؤیدی، جانشین دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر، افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۱    
مرکز دانشجویی حقوق بشر ایران در بیانیه ای اعلام کرد که کوتاهی در برابر فاجعه منا امتهای اسلامی را در آینده با مشکلات بزرگتری مواجه می کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۲۱    
رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد که کشورش برای بزرگترین عملیات نظامی در تاریخ خود به منظور سرکوب عناصر حزب کارگران کردستان آماده می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۱۲    
نخست وزیر ترکیه اعلام کرد، مراکز مدیریت بحران در سراسر ترکیه تشکیل می دهد و اهداف آن مبارزه با پیگردهای غیر قانونی است که در راستای تحقیقات درباره سازمان گولن انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۱۲    
وزیر کشور گفت: امروز با وجود ناامنی و بی ثباتی در سطح منطقه، دوست و دشمن به وجود ثبات و امنیت پایدار در ایران معترف هستند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۱۲    
چهل و نهمین شماره هفته نامه خبری-تبیینی خط حزب الله با گزارشی از خدمتِ آل سعود به شیطان بزرگ با عنوان در خدمتِ شیطان منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۱۲    
معاون کنسولی وزیر امور خارجه با اشاره به پیگیری های مجدانه وزارت خارجه در موضوع منا گفت: ما در سطح بین المللی موضوع منا را پیگیری می کنیم اما طرف سعودی هم دست روی دست نگذاشته و با اعمال نفوذ تلاش می ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۱۲    
سعید زینتی سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در لندن ضمن اشاره به استقبال انگلیسی ها برای سفر به ایران عنوان کرد که از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 5هزار روادید برای اتباع خارجی صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۱۲    
عربستان که اقدامات ضد ایرانی خود را طی ماههای گذشته علنی کرده و در اقدامی جدید و تنش زا، شماری از فعالان رسانه ای تجزیه طلب را برای حج به این کشور دعوت کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۱۲    
دونالد توسک رئیس شورای اروپا روز پنجشنبه در جریان دیدار با 'ترزا می' نخست وزیر انگلیس در لندن ضمن اشاره به انتظار رهبران اروپایی برای فعال شدن ماده 50 پیمان لیسبون در اولین زمان ممکن بعد از همه پرسی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۱۲    
اوقات فراغت بیش از هر زمان دیگری است؛ چرا که ساعات رسمی کار در مراکز کاری کشورهای مختلف تقلیل یافته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۱۲    
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۰۳    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت که هر زمان مسکو و واشنگتن به توافق درباره سوریه نزدیک شده اند فعالیت تروریست ها در منطقه افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۰۳    
اصلی ترین سوالی که پس از مرگ اسلام کریم اف رئیس جمهور فقید ازبکستان مطرح می شود این است که آیا روابط این کشور با روسیه بهبود خواهد یافت یا خیر؟
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۰۳    
ورزش کردن با شکم خالی، مدت زمان و شدت ورزش را کم می کند. به علاوه از فواید کاهش وزن نیز کاسته می شود. مقدار و نوع غذایی که قبل از ورزش باید مصرف کنید، به مدت زمان و شدت ورزش بستگی دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۰۳    
رئیس جمهور فرانسه نبرد این کشور با تروریسم را طولانی مدت و دشوار توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۰۳    
رئیس شورای مرکزی مسلمانان آلمان انتقاد شدیدی به افزایش حملات و تبعیض های روزافزون علیه مسلمانان در جامعه آلمان وارد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۳:۰۳    
رئیس ستاد اقامه نماز با اشاره به اینکه برخی از کشورهای اسلامی تنها نام اسلام را یدک می کشند، گفت: متأسفانه این کشورها به دنبال تأمین خواسته های آمریکا هستند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۲:۵۱    
فرزند یکی از شهدای حادثه منا معتقد است: مسئولان وزارت امور خارجه شانه از مسئولیت خالی می کنند و این درد ما را بیشتر می کند و متاسفانه تا این لحظه اقدام مؤثری را بری پیگیری فاجعه منا نکرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۲:۵۱    
پلیس لندن امروز پنجشنبه 2 مرد را به اتهام دست داشتن در فعالیت های تروریستی بازداشت کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۲:۵۱    
اول : مشکل، دعوا، چالش، بهانه ، تضاد یا هر چیز دیگری که اسمش را بگذاریم، میان ایران و غرب در این 38 سال به ناحق چهار موضوع بوده است: ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۲:۵۱    
'باراک اوباما' رئیس جمهوری آمریکا روز پنجشنبه در اجلاس سران آ.سه.آن و شرق آسیا در 'وینتیان' پایتخت لائوس به پکن هشدار داد با نادیده گرفتن حکم دیوان بین المللی داوری لاهه در مورد ادعایش بر اراضی دریای ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۲:۴۲    
وزیر خارجه بحرین در تازه ترین اظهارت ضد ایرانی خود که هم سو با مقامات آل سعود است، جمهوری اسلامی ایران را به سیاسی کردن مراسم حج متهم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۲:۴۲    
شبکه حج و عمره با انتشار آمار درز کرده از وزارت بهداشت عربستان اعلام کرد که در طول 13 سال اخیر 90 هزار و 276 حاجی قربانی سوء مدیریت مسئولان سعودی شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۲:۴۲    
رئیس جمهور آمریکا تصریح کرد که با پشتکار برای تعطیلی زندان گوانتانامو در تلاش است و بنابراین آمادگی پذیرش این مسئله را ندارد که بعد از به اتمام رسیدن دوران ریاست جمهوری اش این زندان همچنان باز باشد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۲:۳۳    
رسانه های راز دستگیری یک عامل انتحاری زن در فرودگاه آتاتورک خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۲:۳۳    
این روزها مصادف با موسم حج است. در سال های گذشته طی این دوره دست کم قریب به 100 هزار نفر از زائران ایرانی به منظور شرکت در مراسم حج تمتع، به عربستان سعودی وارد می شدند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۲:۳۳    
وزارت بازرگانی آمریکا در بیانیه ای بامداد چهارشنبه (به وقت تهران) اعلام کرد یازده شرکت روسی و بین المللی فعال در زمینه الکترونیک را به بهانه نقش آفرینی در درگیری های اوکراین هدف تحریم های جدید قرار ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۲:۳۳    
بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان به سخنان اخیر وزیر امور خارجه عربستان، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۲۲:۳۳    
پیروزی های ارتش سوریه در نبرد حلب و عقب نشینی های گروه های تروریستی باعث تشدید اختلافات بین آنها شده است و این گروه ها یکدیگر را به خیانت متهم می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۸:۳۱    
مدیر شبکه العالم گفت: با همدستی مثلث کشورهای غربی، همپیمانان عرب آنها در منطقه و رژیم صهونیستی گروه های تکفیری برای انتقام از جبهه مقاومت تشکیل شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۸:۲۰    
رئیس جمهور مصر 6 استاندار جدید این کشور را تعیین کرد که پنج نفر از آنها از جمله استاندار قاهره را افسران سابق ارتش و پلیس تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۸:۲۰    
یک افسر میدانی از آغاز قریب الوقوع عملیات نظامی ارتش سوریه علیه گروه های تروریستی در شهرک های جنوب درعا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۸:۲۰    
قدس آنلاین- اراک- احمد مختاری: با حضورمصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری، مسئولان رسانه ای، اجرایی و روابط عمومی فرمانداری های استان مدیر کل روابط عمومی استانداری اظهار کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۸:۲۰    
آلمان تصمیم دارد برای سال 2017 و به منظور مقابله با حملات تروریستی و سایبری بودجه سازمان های اطلاعاتی خود را به شدت افزایش دهد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۸:۱۱    
تازه ترین نظرسنجی انجام شده نشان می دهد که اکثر مردم آلمان، فرانسه و ایتالیا بر این باورند که تدابیر اتخاذ شده از سوی آمریکا برای مقابله با تروریسم، موجب تقویت امنیت جهان نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۸:۱۱    
بانک مرکزی دستورالعمل جدید کارت اعتباری مرابحه را که حاوی بازخوردهای صاحب نظران بانکی است با هدف تسهیل استفاده از کارت های اعتباری ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۸:۱۱    
یکی از اعضای پارلمان هلند از دست دادن با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که به این کشور سفر کرده است، خودداری کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۸:۱۱    
حزب سوسیال مسیحی با ارائه یک پیش نویس قطعنامه، تشدید سیاست های سختگیرانه علیه پناهندگان از جمله اولویت در پذیرش پناهندگان با فرهنگ مسیحی غربی و لغو پوشش نقاب و برقع را خواستار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۵۹    
رئیس جمهور در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی، قانون اصلاح جدول قانون تعیین محدوده حوزه های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی را برای اجرا ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۵۹    
هیلاری کلینتون نامزد دمکرات انتخابات 2016 ریاست جمهوری آمریکا از تصمیم خود در مقام سناتور، برای حمایت از جنگ عراق ابراز تاسف کرد اما گفت که رقیب جمهوریخواه او - دونالد ترامپ - هم حامی جنگ عراق بوده ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۵۹    
نخست وزیر چین در واکنش به اظهارات اوباما درباره دریای چین جنوبی هشدار داد آمریکا در این مساله مداخله نکند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۵۹    
سخنگوی سازمان ملل ابراز امیدواری کرد که در زمان مراسم حج امسال در عربستان روی ندهد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۵۰    
وزیر خارجه عربستان در اظهاراتی مدعی شد: مخالفان سوریه دیدگاه جدی را برای حل بحران این کشور ارائه کردند که شامل انتقال قدرت و نهادینه کردن روند دموکراتیک است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۵۰    
مراسم تظاهرات سراسری محکومیت علیه جنایات خصمانه رژیم دیکتاتور آل سعود در سالگرد کشتار حجاج بی گناه و ایجاد فاجعه منا و آل خلیفه و پشتیبانی از جنبش اسلامی مردم مظلوم بحرین و حمایت از رهبری و مرجعیت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۵۰    
روسیه برای اولین بار از عملیات نظامی ترکیه در سوریه انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۵۰    
نیروی هوایی ارتش عراق و ائتلاف بین المللی در 24 ساعت گذشته، 76 پرواز هوایی در عراق داشته اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۴۱    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه درباره کارشکنی امریکاییها از اجرای منطقی برجام تردیدی وجود ندارد، گفت: انتظار این است که هیئت نظارت، تصمیمات متناسب با این تخلفات را اتخاذ کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۴۱    
قدس آنلاین - یزد : جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد از برگزاری راهپیمایی محکومیت جنایات آل سعود در فاجعه منا در این استان بعد از اقامه نماز جمعه خبر داد
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۴۱    
دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بامداد پنجشنبه ایران را به تلاش برای اشغال عراق متهم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۴۱    
وزارت امور خارجه روسیه ضمن ابراز نگرانی شدید از پیشروی سربازان ترکیه در سوریه گفت: این اقدام ترکیه مطابق خواست دولت سوریه و سازمان ملل نیست.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۴۱    
وزیر دفاع ترکیه گفت که پذیرش اسد به معنای تداوم درگیری و آشوب است و به همین دلیل ما نمی توانیم معطل یک نفر باشیم و باید درباره آینده سوریه بحث کنیم .
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۲۹    
نگاهی به اظهارات اخیر مسئولان ایرانی در قبال مانع تراشی عربستان در انجام فریضه حج، حاکی از لحن تند آنان در قبال ریاض است تا جایی که باید پرسید چه چیزی موجب تند شدن لحن آرام مسئولان ایرانی شد؟
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۲۹    
وزیر دفاع آمریکا و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در حاشیه یک اجلاس به میزبانی سازمان ملل در لندن دیدار و دو طرف درباره ایران و تقویت روابط واشنگتن-تل آویو رایزنی کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۲۹    
یک نویسنده آمریکایی تصریح کرد شکست دادن داعش برای آمریکا آسان است اما این کشور نگران دوران پس از داعش است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۲۳    
فرمانده نیروی هوا و فضا سپاه گفت:این سطحی نگری است اگر بپذیریم شیوه آمریکایی ها در خصومت با ایران تغییر کرده است و متاسفانه برخی اقداماتی که در ایران انجام می شود به آمریکا در رسیدن به اهداف کمک می ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۲۳    
مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: خروجی FATF، ورودی داعش است برای این که شما خودتان را از اقتدار تهی می کنید، وقتی کشور از اقتدار خالی شد، تبدیل به لقمه ای می شویم که برای بلعیده شدن توسط دشمن آماده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۲۳    
باشگاه بارسلونا امروز مراسم معارفه مهاجم جدید خود را برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۱۴    
قدس آنلاین- تبریز: رئیس اداره بازرسی و کشف کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از کشف داروهای تقلبی به ارزش یک میلیارد ریال در تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۰۳    
قدس آنلاین-اراک- احمد مختاری: افشون معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان که در محل استانداری برگزار شد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۷:۰۳    
پسته، خرما، کشمش، هندوانه و آبمیوه از جمله اقلام صادراتی ایران به ترکیه هستند، اما اقلام عمده ای که ایران به این کشور صادر می کند، محصولات پتروشیمی، فرآورده های نفتی و گازی و همچنین آهن، فولاد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۶:۵۴    
قدس آنلاین - یزد: جانشین فرمانده انتظامی شهرستان میبد از کشف دو هزار و 400 قلم انواع لوازم آرایشی قاچاق در بازرسی از یک مغازه در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۶:۲۴    
قدس آنلاین- تبریز: رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی از کشف 25 هزار و 24 ثوب البسه قاچاق در تبریز به ارزش 5 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۳    
رئیس مجلس فرانسه در بازدید از شرکت پارس خودرو گفت: اطمینان دارم تولیدات شرکت پارس خودرو مطابق با استانداردهای شرکت رنو است و آنچه باید از این انطباق انتظار داشته باشیم توافق برد- برد برای دو طرف است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۵:۴۳    
قدس آنلاین- تبریز: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تبریز از اسقاط تمامی تاکشی های با عمر بالای 10 سال در تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۵:۴۳    
بازیکن با سابقه آرسنال با تیم فوتبال کریستال پالاس قرارداد بست.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۱    
قدس آنلاین- تبریز: فرمانده انتظامی کلانشهر تبریز از قاطعیت پلیس در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و جمع آوری 88 معتاد تابلو توسط ماموران انتظامی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۲    
در بازار امروز (پنجشنبه)، نرخ دلار آمریکا معادل سه هزار و 552 تومان گزارش شده که نسبت به روز گذشته یک تومان افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۲    
قدس آنلاین - یزد : دادستان عمومی و انقلاب اشکذر گفت : مهمترین چالش حوزه قضایی اشکذر ، حضور اتباع بیگانه و افراد غیر بومی است که ریشه بسیاری از جرائم این حوزه قضایی به این دو مسئله بر می گردد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۳    
قدس آنلاین : آیین گرامیداشت شهدای عملیات کربلای 2 و سردار شهید محمودکاوه فرمانده لشکر ویژه شهدا و سردار شهید ناصر ظریف در حسینیه امام خمینی ( ره ) با حضور مرتضی بختیاری قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۲    
مراسم آغازسال تحصیلی جدیدحوزه علمیه خراسان باحضور آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه وامام جمعه مشهد،جمعی از مدیران حوزه علمیه خراسان ، طلاب،علما وفضلا ی حوزه علمیه درمحل مدرسه نواب مشهد برگزارشد
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۱    
وزارت خارجه رژیم صهیونیستی در بیانیه ای گستاخانه از همکاری اطلاعاتی با پاراگوئه در مبارزه با حزب الله خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۱    
مسئولان عراقی اعلام کردند که حدود یک میلیون ایرانی برای مراسم دعای روز عرفه از مرز مهران وارد خاک عراق شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۲    
معاون آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه تاکید کرد: پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص حج امسال پیامی است که آن را از تمامی ابعاد پیگیری می کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۲    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و نماینده آیت الله سیستانی در تولیت آستان مقدس عتبه حسینی (ع) و امام جمعه کربلای معلا در نشستی گرم و صمیمی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۲    
نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: آزادسازی 2.1 میلیارد دلار از دارایی های ایران ربطی به برجام ندارد و به خاطر تحریم های بانکی 400 میلیون دلار از این میزان به خاطر حمل و نقل پول با هواپیما کسر ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۲    
در حالی که رسانه های صهیونیستی مدعی شده اند که رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین عامل دستگاه اطلاعاتی روسیه است، رسانه های فلسطینی و مسئولان نزدیک به وی این موضوع را تکذیب کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۳    
نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در برنامه ای به تمجید از رئیس جمهور روسیه پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۳    
معاون نخست وزیر ترکیه اظهار کرد، از زمان آغاز مداخله نظامی این کشور در شمال سوریه، بیش از 110 تروریست کشته شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۳    
در بازار امروز پنجشنبه، قیمت سکه امامی و هرگرم طلای 18 عیار با افزایش همراه شده، در حالی که از ارزش نیم سکه و ربع سکه نسبت به روز گذشته کاسته شده است ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۳    
شیوه های سنتی داعش برای جذب داوطلبان جدید دیگر در موصل کارایی ندارد زیرا بویژه از یک سو اجساد صدها کشته داعش در جبهه های مختلف به این شهر بازگردانده شده است و از سوی دیگر داعش نارضایتی مردم را به ...
مشاهده نتایج بیشتر...