دوشنبه ۱۱ اردیبهشتساعت ۰۶:۵۳May 2017 1

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران - ایرنا (irna.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران بر روی ایمیل شما

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 31 فروردین 1396 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 1 اردیبهشت 1396 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 2 اردیبهشت 1396 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 3 اردیبهشت 1396 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 4 اردیبهشت 1396 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 5 اردیبهشت 1396 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 6 اردیبهشت 1396 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 7 اردیبهشت 1396 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 8 اردیبهشت 1396 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 9 اردیبهشت 1396 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 10 اردیبهشت 1396 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 11 اردیبهشت 1396 
  ۲ دقیقه پیش    
کوالالامپور- ایرنا - وزیر کشور سنگاپور تاکید کرد که با مشاهده حوادث تروریستی موجود و نگاهی به تاریخ می توان پیش بینی کرد نتیجه اتفاقاتی که رخ می دهد محدود به منطقه جنوب شرق آسیا نمی شود ...
  ۱ ساعت پیش    
پکن - ایرنا - دستاوردهای فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با برگزاری نمایشگاهی به مناسبت جشنواره فرهنگ ملل ، در دانشگاه شانگهای چین معرفی شد.
  ۱ ساعت پیش    
  ۱ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - فاتح حسون عضو هیات گروه های مسلح سوری بامداد دوشنبه گفت: هیات روسی از ما برای شرکت در نشست روز چهارشنبه آستانه دعوت به عمل آورده است.
  ۱ ساعت پیش    
  ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- شمار کشته های طوفان هایی که شرق ایالت تگزاس در شرق آمریکا را درنوریده بود، به چهار کشته و دهها زخمی رسید، درحالی که وزش بادهای شدید، شکستگی درختان و سیلاب در ایالت مجاور ...
  ۳ ساعت پیش    
تهران – ایرنا – ائتلاف موسوم به ائتلاف ضد داعش به سرکردگی آمریکا در بیانیه ای شامگاه یکشنبه اعلام کرد: با آغاز حملات ائتلاف به داعش در سوریه و عراق دستکم 352 غیرنظامی کشته شدند.
  ۳ ساعت پیش    
دمشق - ایرنا - ارتش و نیروهای مسلح سوریه بر سه روستا، تعدادی چاه نفت و گاز و چند تپه راهبردی در شرق استان حمص مسلط شدند.
  ۴ ساعت پیش    
تهران – ایرنا - یوسف الشاهد نخست وزیر تونس که روز یکشنبه شماری از مسئولان محلی استان جنوبی تطاوین این کشور را از سمت های خود عزل کرده بود ...
  ۴ ساعت پیش    
  ۴ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- صنعت گردشگری در جهان کنونی از اهمیت بالایی برخوردار است و کشورهای گوناگون می کوشند تا با توسعه حوزه های مختلف در راستای جذب گردشگر حرکت کنند و اینگونه به پویایی اقتصادی دست یابند و بخش ...
  ۵ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - سازمان ستاد نیروهای موسوم به برخان که یک سازمان مبارزه با تروریسم فرانسوی است، شامگاه یکشنبه در بیانیه ای اعلام کرد ...
  ۵ ساعت پیش    
ساری - ایرنا - استاد علوم سیاسی دانشگاه مازندران گفت: برجام، از دستاوردهای مهم سیاسی دولت تدبیر و امید، توانست ایران را به عنوان یک کشور قابل اعتماد در دنیا مطرح کند.
  ۵ ساعت پیش    
ایرنا-شیراز-جشنواره گلهای شمعدانی در باغ دلگشا شیراز برگزار شد./
  ۵ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- میهمان نوازی نماد فرهنگ و پویایی تمدن ایران است و این مهم می تواند در جذب گردشگر و رساندن پیام صلح و دوستی به جهانیان تاثیر گذار باشد ...
  ۵ ساعت پیش    
ایرنا-شیراز-آیین گشایش نمایشگاه پل با حضور سفیر اتریش در ایران و مقامات این استان در گالری تار و پود مرکز اسناد و کتابخانه های ایران برگزار شد./
  ۵ ساعت پیش    
بیروت-ایرنا- عباس ابراهیم مدیرکل امنیت عمومی لبنان تاکید کرد که 2 خطر اصلی امنیتی برای لبنان، رژیم صهیونیستی و گروه های تکفیری هستند.
  ۵ ساعت پیش    
تهران – ایرنا – دو نظامی عربستانی یکشنبه شب توسط تک تیراندازهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان جازان در جنوب غرب یمن کشته شدند.
  ۵ ساعت پیش    
ساری - ایرنا - یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: بداخلاقی در مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری قابل پذیرش نیست و نامزدها باید صداقت در گفتار را مبنای کار خود قرار دهند.
  ۶ ساعت پیش    
نیویورک – ایرنا – 'جان مک کین' سناتور تندرو جمهوریخواه با اذعان به نگرانی متحدان آمریکا از تناقض گویی های دونالد ترامپ گفت مهم آن است که آنها به عملکرد رییس جمهوری آمریکا، و نه گفتار او توجه کنند.
  ۶ ساعت پیش    
ایرنا-همدان-هر ساله در 11 اردیبهشت ماه روز جهانی کار و کار به پاس تلاش های کارگران در عرصه های تولید و خدمات گرامی داشته می شود.
  ۶ ساعت پیش    
بغداد-ایرنا- عضو کمیته امنیتی شورای استان بغداد گفت که 90 درصد دیوار امنیتی بغداد که پایتخت عراق را احاطه کرده، به اتمام رسیده است.
  ۶ ساعت پیش    
  ۶ ساعت پیش    
سمنان- ایرنا- دومین جشن گلریزان اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) یکشنبه شب با حضور و مشارکت شماری از خیرین و نیکوکاران و ورزشکاران و با هدف کمک به نیازمندان و گسترش فرهنگ انفاق و احسان در ...
  ۶ ساعت پیش    
دمشق - ایرنا - ارتش سوریه تا جدا کردن محله های قابون و تشرین در شرق پایتخت کمتر از 500 متر فاصله دارد.
  ۶ ساعت پیش    
ساری - ایرنا - رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت که امسال با حمایت و تدبیر دولت یازدهم به بیش از 10هزار و 500 واحد تولیدی وصنعتی این استان بسته های حمایتی رونق اقتصادی پرداخت خواهد شد.
  ۶ ساعت پیش    
قصرشیرین- ایرنا- فرمانده قرارگاه اربعین نیروی انتظامی گفت: اولویت ناجا استفاده از ظرفیت بزرگ پایانه مرز رسمی خسروی برای تردد بخشی از زائران اربعین حسینی است.
  ۶ ساعت پیش    
سنندج- ایرنا- مدیر کل تعاون کار و رفاه استان کردستان گفت: نیروی کار مولد جامعه عامل رشد و توسعه جامعه است و نقش تعیین کننده ای در افزایش تولید بهره وری و رشد اقتصادی جامعه دارد.
  ۶ ساعت پیش    
زاهدان - ایرنا - مدیرکل فرهنگی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور گفت: میزان قاچاق کالا در کشور از 25 میلیارد دلار سال 92هم اینک به 12 و نیم میلیارد دلار رسیده است.
  ۶ ساعت پیش    
دانلود انتهای پیام /*
  ۶ ساعت پیش    
کیفیت پخش: بالا متوسط پایین دانلود انتهای پیام /*
  ۶ ساعت پیش    
کیفیت پخش: بالا متوسط پایین دانلود انتهای پیام /*
  ۶ ساعت پیش    
کیفیت پخش: بالا متوسط پایین دانلود انتهای پیام /*
  ۶ ساعت پیش    
  ۶ ساعت پیش    
کیفیت پخش: بالا متوسط پایین دانلود انتهای پیام /*
  ۶ ساعت پیش    
دانلود انتهای پیام /*
  ۶ ساعت پیش    
یزد – ایرنا – رئیس شورای حمل و نقل و مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد گفت: فعالیت قطار حومه ای بین شهری استان یزد حدود 85 درصد جمعیت استان را پوشش می دهد .
  ۶ ساعت پیش    
مسکو - ایرنا - معاون وزیر زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان زمان پایان ساخت خط جدید انتقال برق بین این کشور و ایران را ماه سپتامبر 2017 (10 شهریور تا 8 مهرماه 96) اعلام کرد.
  ۶ ساعت پیش    
  ۶ ساعت پیش    
بغداد-ایرنا- پارلمان عراق روز یکشنبه در مصوبه ای که با موافقت اکثریت نمایندگان مواجه شد، مشارکت در کنفرانس های خارجی را که به امنیت ملی عراق آسیب می رساند، ممنوع اعلام کرد.
  ۶ ساعت پیش    
سنندج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: مسئولان در سال اقتصاد. مقاومتی تولید و اشتغال در راستای ایجاد اشتغال مولد و مفید در استان تلاش کنند.
  ۶ ساعت پیش    
ایرنا- زنجان - استاندار زنجان گفت: نباید اجاره داد با تهمت و افترا نظام اسلامی تضعیف شود و با این کار کارنامه ای سیاه جلوه داده شود.
  ۶ ساعت پیش    
ایرنا-گرگان-نیره پیروزبخت رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، روز یکشنبه به گرگان، مرکز استان گلستان سفر کرد و ضمن بازدید از شرکت شیر پگاه گلستان و دیدار با استاندار این استان ...
  ۶ ساعت پیش    
  ۷ ساعت پیش    
یزد - ایرنا - عملیات اجرایی ساخت مرکز جامع سلامت دهستان تنگچنار شهرستان مهریز روز یکشنبه با حضور جمعی از مسوولان و شهروندان این منطقه آغاز شد.
  ۷ ساعت پیش    
ایرنا- بیرجند- سید علی اکبر پرویزی استاندار خراسان جنوبی، خانم سرفرازی معاون استانداری، تعدادی از مدیران کل استان و فرماندار خوسف بعد از ظهر یکشنبه از معدن مس قلعه زری بازدید کردند ...
  ۷ ساعت پیش    
  ۷ ساعت پیش    
ایرنا-اراک-ستاد انتخاباتی حجت الاسلام روحانی امروز یکشنبه با حضور "فائزه هاشمی" دختر آیت الله هاشمی رفسنجانی و "جواد امام" مدیرعامل بنیاد باران در اراک گشایش یافت.2*7
  ۷ ساعت پیش    
کیش – ایرنا - حسن ولی پور ورزشکار روپایی زن در یک رکورد زنی تازه توانست مسیر 10 کیلومتری را در مدت یک ساعت و 31 دقیقه طی کند که حدود 19 دقیقه نسبت به رکورد قبل کمتر زمان برده است.
  ۷ ساعت پیش    
بوشهر- ایرنا - مدیر فرودگاه بین المللی خلیج فارس گفت: فرود یک فروند هواپیمای بویینگ MD شرکت هواپیمایی کاسپین در فرودگاه عسلویه به دلیل نقص فنی در حالت نرمال انجام شد.
  ۷ ساعت پیش    
کیش -ایرنا- تفاهم نامه همکاری مهندسی پزشکی پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف و بیمارستان کیش در هفت ماده امضا شد.
  ۷ ساعت پیش    
یزد ایرنا حمله گرگ ها به گله های گوسفند در بخش خضرآباد شهرستان اشکذر باعث زخمی و تلف شدن 50 راس گوسفند در چند روز اخیرشد.
  ۷ ساعت پیش    
  ۷ ساعت پیش    
خرم آباد - ایرنا - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: هر فرد ایرانی که شرایط اجتماعی و سیاسی حاکم بر کشور را در دولت قبل دیده است٬ حتی از فکر بازگشت به آن دوران نیز لرزه بر اندامش می افتد ...
  ۷ ساعت پیش    
زاهدان - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست ایرانشهر واقع در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: حمله یک قلاده پلنگ بومی در اطراف کوههای آهوران این شهرستان یک چوپان را مجروح و راهی بیمارستان کرد.
  ۷ ساعت پیش    
یزد - ایرنا - فرماندار مهریز گفت: قانون به صورت شفاف وظایف همه عوامل انتخابات را از ابتدا تا انتها مشخص کرده و همه باید تنها بر اساس مقررات فعالیت کنند.
  ۷ ساعت پیش    
دمشق - ایرنا - سه سرکرده گروه تروریستی ارتش آزاد در حادثه انفجار بمب کنارجاده ای در جنوب سوریه کشته شدند.
  ۷ ساعت پیش    
  ۷ ساعت پیش    
  ۷ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - مدیرعامل بنیاد باران گفت:مردم هوشمندانه در صحنه انتخابات حاضر شوند تا مطالباتشان حفظ شود و به نتیجه برسد.
  ۷ ساعت پیش    
بیرجند- ایرنا- استاندار خراسان جنوبی گفت: کارگران سربازان امنیت و توسعه جامعه هستند و در دفاع از استقلال اقتصادی و خودکفایی کشور تلاش می کنند.
  ۷ ساعت پیش    
تهران – ایرنا – وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی شامگاه یکشنبه اعلام کرد: 300 اسیر فلسطینی دیگر دست به اعتصاب غذا زدند.
  ۷ ساعت پیش    
بوشهر-ایرنا- برگزاری بخش شفاهی جشنواره قهرمان کتاب و دوره پیشرفته تئاتر در خورموج بوشهر بعنوان دو خبر کوتاه فرهنگی در شهرستان دشتی برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش    
بوشهر-ایرنا- مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده عبور یک سامانه بارشی از استان و احتمال وقوع رگبار پراکنده باران در برخی از نقاط این استان برای روز دوشنبه است.
  ۷ ساعت پیش    
گناوه-ایرنا- معاون آموزش پژوهش و برنامه ریزی آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: دولت تدبیر وامید نگاه و توجه خاصی به اقتصاد مقاومتی و توسعه مهارت آموزی دارد و در این راستا گام های موثری برداشته است.
  ۷ ساعت پیش    
یزد- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های ابرکوه، مهریز، بافق بهاباد و خاتم در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس به اختصاص تسهیلات حوزه تولید واشتغال برای توسعه مناطق محروم کشور در مصوبات بودجه نگاه ویژه ...
  ۷ ساعت پیش    
  ۷ ساعت پیش    
بوشهر- ایرنا- رئیس ستاد حجت الاسلام رئیسی نامزد دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: حضور و مشارکت حداکثری مردم پای صندوقهای رای در روز 29 اردیبهشت مهر تائیدی به نظام جمهوری اسلامی است.
  ۷ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - تیم فوتبال آلکمار با حضور علیرضا جهانبخش فینال جام حذفی باشگاه های هلند را با شکست دو بر صفر پشت سر گذاشت و در حسرت جام ماند.
  ۷ ساعت پیش    
دمشق - ایرنا - جشن میلاد حضرت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) در صحن حرم حضرت زینب(س) برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش    
  ۷ ساعت پیش    
  ۸ ساعت پیش    
اراک ایرنا - سربازرس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان مرکزی گفت: بازرسان به عنوان نیروهای کلیدی تضمین کننده سلامت انتخابات محسوب می شوند.
  ۸ ساعت پیش    
لندن - ایرنا - ده ها تن از فعالان سیاسی و طرفدار حقوق بشر در انگلیس عصر روز یکشنبه در حمایت از حاج شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین و در اعتراض به سیاست های سرکوبگرانه رژیم آل خلیفه ...
  ۸ ساعت پیش    
  ۸ ساعت پیش    
  ۸ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: حتما با برنامه های دولت آینده می توانیم اشتغالزایی سالیانه یک ملیون شغل داشته باشیم.
  ۸ ساعت پیش    
  ۸ ساعت پیش    
گچساران- ایرنا- رئیس شورای حزب اصلاحات گچساران گفت که توسعه و ادامه اقتدار ایران اسلامی نیازمند حضور فراگیر و آگاهانه همه اقشار ملت ایران به ویژه همه احزاب سیاسی در انتخابات است.
  ۸ ساعت پیش    
قم- ایرنا - آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید با اشاره به این که ما همواره از جهاد و شهادت استقبال می کنیم، گفت: جهاد و مبارزه در راه خدا مایه عزت، سربلندی و افتخار جامعه اسلامی است.
  ۸ ساعت پیش    
نجف آباد،اصفهان -ایرنا– معاون عمرانی استانداری اصفهان گفت: طرح اصلاح مدیریت شهرداری های استان، انجام و به شهرداری ها ابلاغ شد.
  ۸ ساعت پیش    
قم – ایرنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درخواست کرد تا در مناظره ها، با هدف جلب نظر بینندگان و افزایش آرای انتخاباتی، در گفتار ...
  ۸ ساعت پیش    
  ۸ ساعت پیش    
ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: سال گذشته 20 هزار و 552 کیلوگرم انواع مواد مخدر توسط نیروهای انتظامی، امنیتی و گمرک در استان کشف شد.
  ۸ ساعت پیش    
  ۸ ساعت پیش    
اردبیل - ایرنا- معاون وزیر ورزش و امور جوانان وسرپرست فدراسیون والیبال گفت: اردبیل شرایط برگزاری مسابقات آسیایی و جهانی را دارد و در نظر داریم این شهر میزبان مسابقات جهانی سالنی والیبال باشد.
  ۸ ساعت پیش    
تبریز- ایرنا- معاون سیاسی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: سپاه در انتخابات پیش رو از هیچ گروه و جریانی حمایت نمی کند اما هر کس در راستای تعالی انقلاب حرکت کند ...
  ۸ ساعت پیش    
  ۸ ساعت پیش    
  ۸ ساعت پیش    
اردبیل - ایرنا- سرمربی تیم والیبال زیر 23 سال ایران در آستانه بازی با پاکستان گفت: جوانان والیبال ایران جنگنده اند و با توجه به توانایی های آنها تلاش می کنیم صدرصد قهرمان آسیا شویم.
  ۸ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - تیم فوتبال تاتنهام با برتری دو بر صفر مقابل آرسنال در شهرآورد لندن، همچنان در تعقیب چلسی صدرنشینی باقی ماند و امیدهای اندک خود برای قهرمانی را حفظ کرد.
  ۸ ساعت پیش    
اصفهان- ایرنا- برخورد دو دستگاه خودروی سواری پراید و پیکان در مسیر سمیرم به یاسوج در منطقه 'گردنه پشته' موجب مصدومیت هفت نفر از سرنشینان خودروها شد.
  ۸ ساعت پیش    
کابل - ایرنا - کشته شدن عضو شورای کویته در ننگرهار ، استقبال از اعلام تاریخ برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک، کشته شدن 17 داعشی در مناطق مختلف ...
  ۹ ساعت پیش    
قزوین-ایرنا-سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: مددکاران اجتماعی باید آستانه تحمل افراد در برابر مشکلات را بالا برده و قدرت آنها را برای رویارویی با موانع زندگی افزایش دهند.
  ۹ ساعت پیش    
انزلی- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو علاوه بر تداوم امنیت در کشور، به نظام مقدس جمهوری اسلامی اعتبار می بخشد.
  ۹ ساعت پیش    
بیرجند- ایرنا - مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان جنوبی، گفت: تبلیغات انتخاباتی نامزدان شوراهای اسلامی شهر و روستا قبل از 21اردیبهشت ماه جاری ممنوع است .
  ۹ ساعت پیش    
  ۹ ساعت پیش    
سنندج- ایرنا- مدیر مخابرات منطقه کردستان گفت: این شرکت در سال 1395 در مجموع 750 میلیارد ریال در بخش زیرساخت های مخابراتی استان سرمایه گذاری کرده است.
  ۹ ساعت پیش    
ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: تامین تجهیزات گمرکی و انسداد مرزی مهمترین عوامل موفقیت در مبارزه با مواد مخدر در استان است که طرح های این بخش ها باید با تمام ...
مشاهده نتایج بیشتر...