شنبه ۳۰ تیرساعت ۲۲:۳۴Jul 2018 21

روزنامه تعادل (taadolnewspaper.ir)

روزنامه تعادل 1 اردیبهشت 1397 روزنامه تعادل 31 خرداد 1397 روزنامه تعادل 1 تیر 1397 روزنامه تعادل 2 تیر 1397 روزنامه تعادل 3 تیر 1397 روزنامه تعادل 4 تیر 1397 روزنامه تعادل 5 تیر 1397 روزنامه تعادل 6 تیر 1397 روزنامه تعادل 7 تیر 1397 روزنامه تعادل 8 تیر 1397 روزنامه تعادل 9 تیر 1397 روزنامه تعادل 10 تیر 1397 روزنامه تعادل 11 تیر 1397 روزنامه تعادل 12 تیر 1397 روزنامه تعادل 13 تیر 1397 روزنامه تعادل 14 تیر 1397 روزنامه تعادل 15 تیر 1397 روزنامه تعادل 16 تیر 1397 روزنامه تعادل 17 تیر 1397 روزنامه تعادل 18 تیر 1397 روزنامه تعادل 19 تیر 1397 روزنامه تعادل 20 تیر 1397 روزنامه تعادل 21 تیر 1397 روزنامه تعادل 22 تیر 1397 روزنامه تعادل 23 تیر 1397 روزنامه تعادل 24 تیر 1397 روزنامه تعادل 25 تیر 1397 روزنامه تعادل 26 تیر 1397 روزنامه تعادل 27 تیر 1397 روزنامه تعادل 28 تیر 1397 روزنامه تعادل 29 تیر 1397 روزنامه تعادل 30 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۲:۰۰    
سردار مهماندار، رییس پلیس راهور تهران از ممنوعیت تردد موتورسیکلت ها، کامیون ها و کامیونت ها در تونل های شهری خبر داد. این ممنوعیت از امروز اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۱:۰۰    
پاون| وزیر نیرو در سفر روز پنجشنبه خود به استان سیستان و بلوچستان، در مراسم بهره برداری همزمان از طرح های صنعت آب و برق سیستان و بلوچستان که در محل فرمانداری زابل برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۱:۰۰    
شینوبو هاشیموتو نویسنده فیلمنامه های آکیرا کوروساوا روز گذشته در 100 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۱:۰۰    
در هفته گذشته، صندوق بین المللی پول هشدار داد، جنگ تجاری امریکا با شرکای تجاری خود، پیامدهای بسیار سنگین جهانی به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۱:۰۰    
اکران فیلم جدید تارانتینو که با بازی برد پیت و لئوناردو دی کاپریو ساخته می شود، اندکی جلوتر شروع می شود تا از تعطیلات تابستانی بیشترین بهره را ببرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۱:۰۰    
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: اگر آزادسازی قلعه فلک الافلاک امسال انجام شود در لیست ثبت جهانی سال آینده قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۱:۰۰    
قیام 30 تیر 1331 در تهران با حمایت نیروهای ملی و روحانیون، شاه را وادار به برکناری کابینه چهار روزه احمد قوام کرد تا خشم مردم را فرو نشاند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۱:۰۰    
در حالی تاریخ اکران جدیدترین فیلم اصغر فرهادی در کشورها و فستیوال های خارجی به تازگی اعلام شده است که همچنان اظهارنظری رسمی درباره وضعیت اکران این فیلم در ایران مطرح نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۱:۰۰    
حمید مجتهدی که 17 سال از عمر خود را برای ساخت مستند ایران گذاشته است از ادامه ساخت این مجموعه در استان کهگیلویه و بویراحمد و همچنین ساخت مشاهیر 2 برای نوروز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۱:۰۰    
مصطفی سیاری کارگردان فیلم سینمایی همچنان که می مُردم از اکران این اثر در فصل پاییز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۱:۰۰    
طرح آخرین جلد شماره این هفته نامه، به جنگ تجاری امریکا با اتحادیه اروپا و چین پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۱:۰۰    
خانه ملت| مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی، با اشاره به طرح مباحثی مبنی بر مبادله نفت ایران با کالای روسی، گفت:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۱:۰۰    
سال هاست که روابط مسکو و واشنگتن، رنگ آرامش به خود ندیده است. نوسان در مراودات اقتصادی و سیاسی این دو کشور در حدی بوده که رویارویی روسیه و امریکا در سال 2017،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۱:۰۰    
پارامونت نت ورک اعلام کرد به زودی مستندی را که برای گرامیداشت یاد پل واکر بازیگر فقید سریع و خشمگین تهیه دیده است، پخش می کند. به گزارش ورایتی،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۱:۰۰    
بیست و هشتم تیر 1328، عبدالحسین هژیر نخست وزیر پیشین به وزارت دربار برگزیده شد. جمعیت فداییان اسلام او را در 13 آبان همان سال اعدام انقلابی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۱:۰۰    
باستان شناسان در یونان موفق به کشفی شدند که گفته می شود قدیمی ترین نسخه برگرفته از کتاب حماسی اُدیسه اثر هومر است. به گزارش رویترز،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۱:۰۰    
مجید علیزاده آهنگساز و نوازنده پیانو از برگزاری کنسرتی ویژه در قالب سومین فستیوال شب های موسیقی در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۱:۰۰    
کارگردان تلاش مذبوحانه ژان پل برشتوک پنجم برای تبدیل دنیا به جای بهتری برای زندگی عنوان کرد: این اثر نمایشی یک فانتزی گروتسک است که به مسوولیت فردی در قبال جامعه توجه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۱:۰۰    
انیمیشن لایت سایت ساخته سید مسلم طباطبایی با ورود به فهرست نیمه نهایی در یک قدمی ورود به چهل و پنجمین دوره اسکار دانشجویی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۱:۰۰    
به نظر می رسد اخبار غرق شدن مهاجران در آب های مدیترانه، بخش ثابت نشریات شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۱:۰۰    
پرویز پرستویی می گوید همواره تنها هدفش کنار مردم بودن است و هیچ هدفی جز نشان دادن درد و رنج هم میهنانش ندارد. در بخشی از آنچه پرستویی در صفحه اینستاگرام خود نوشت، آمده است:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۱:۰۰    
انیمیشن هیچکس ساخته الهام طرقی به 4 جشنواره خارجی می رود. انیمیشن کوتاه هیچکس ساخته الهام طرقی به چهار جشنواره خارجی راه یافت. این انیمیشن در بخش دانشجویی پنجمین جشنواره فیلم کوتاه
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۱:۰۰    
بیست و هفتم تیر 1367، جمهوری اسلامی ایران پذیرش قطعنامه 598 شورای امنیت سازمان ملل در ارتباط با جنگ تحمیلی عراق علیه ایران را بطور رسمی اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۱:۰۰    
جواد هاشمی از مذاکره با اکبر عبدی برای حضور در فیلم سینمایی تورنادو خبر داد. جواد هاشمی کارگردان و تهیه کننده سینما با اشاره به اینکه به زودی فیلم سینمایی تورنادو جلوی دوربین می رود، گفت:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۱:۰۰    
با پایان یافتن اجرای چند نمایش در تالارهای مختلف تئاتر شهر، اسامی تازه ترین آثار نمایشی این مجموعه در تالارهای اصلی، سایه، چهارسو و قشقایی معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۱:۰۰    
دیدار ترامپ و پوتین، یکی از مهم ترین موضوعات روابط بین الملل بوده و تاثیر بسیاری در روابط برخی کشورها خواهد داشت. بر این اساس، دیروز صفحه اول بسیاری از روزنامه ها،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۰    
عصر دوشنبه هتل اسپیناس پالاس تهران، میزبان بزرگ ترین گردهمایی های فعالان بخش خصوصی و سفرای خارجی با حضور مقامات ارشد دولتی بود. سفرای خارجی آمده بودند
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۰    
شرایط ویژه اقتصادی ایران هنوز هم برای بخش خصوصی کشور قابل هضم نیست. پس از اعمال محدودیت های گوناگون در زمینه تخصیص ارز و واردات کالاهای مختلف به کشور،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۰    
خبر هایی که از هلسینکی به گوش می رسد، این طور به نظر می آید که روسای جمهور امریکا و روسیه در دیدار خود درباره مسائل بسیاری صحبت کرده اند و البته پیشرفت در هر یک از موارد کند بوده است .
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۰    
پس از آنکه سفر یک روزه وزیر نیروی عراق به ایران و دیدارهای سه گانه اش با بیژن زنگنه، رضا اردکانیان وزرای نفت و نیرو و ولی الله سیف رییس کل بانک مرکزی نتوانست گره از مشکل برق عراق بگشاید،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۰    
ایلنا| سرپرست شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، با تاکید بر لزوم یکپارچگی در مدیریت آب کارون به عنوان نیاز حیاتی این روزها توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۰    
امین فقیری می گوید: نویسنده های ما به جغرافیا کمتر توجه دارند که به خاطر کمبود تجربه است،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۰    
این روزها، تصمیم های غیرقابل پیش بینی ترامپ، از حد نگران کردن جوامع بین الملل گذشته و به هشداری جدی برای جهان تبدیل شده است. در ماه های اخیر نیز،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۰    
جف بزوس بنیانگذار و مدیرعامل آمازون ثروتمندترین فرد تاریخ مدرن است. به گزارش فورچون،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۰    
تفاهم نامه همکاری مشترک ایران وایتالیا در پاسارگاد برای سه سال دیگر تمدید شد تا آموزش، حفاظت،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۱:۰۰    
گروه انرژی| وود مکنزی با انتشار جدیدترین پیش بینی خود عملا به جنگ پیش بینی های انجام شده از سوی محققان سازمان کشورهای صادرکننده نفت رفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۱:۰۰    
کامیار شاپور فرزند فروغ فرخزاد و پرویز شاپور، در 66 سالگی از دنیا رفت. افسانه بیات، دختر پوران فرخزاد و دخترخاله کامیار شاپور، با تایید خبر درگذشت او به ایسنا گفت:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۱:۰۰    
این روزها گزارش های بسیاری که حاکی از افزایش تلفات ناشی از گرم شدن هوا در سراسر جهان است
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۱:۰۰    
لئوناردو دی کاپریو در ادامه تلاشش برای حمایت از محیط زیست به تازگی روی یک برند تهیه غذای غیرگوشتی سرمایه گذاری کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۱:۰۰    
کلیسای تاریخی هفتوان سلماس در 4 کیلومتری جنوب شهرسلماس واقع در روستای هفتوان قدیمی ترین کلیسای سلماس با نقاشی های قدیمی و منحصربه فرد و به عنوان پتانسیلی بالقوه برای جذب توریست
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۱:۰۰    
قرارداد نفتی گس گلشاییان میان عباس قلی گلشاییان وزیر دارایی وقت ایران و سِر نویل گس نماینده کمپانی نفتی انگلیس به امضا رسید. این پیمان به دلیل ماهیتی که داشت در مجلس 15 و 16به تصویب نرسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۱:۰۰    
نمایش آن شرلی با موهای خیلی قرمز از شهرکرد و اثر منتخب جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران با حمایت مرکز تئاتر مولوی از روز دوشنبه 25تیر در سالن اصلی این مرکز به صحنه رفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۱:۰۰    
به گفته تهیه کننده فیلم سینمایی یک آمپول ناقابل تاکنون 70درصد از فیلمبرداری فیلم به کارگردانی علیرضا محمودزاده به پایان رسیده است. داریوش باباییان،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۱:۰۰    
کارگردان نمایش روزهای بی باران عنوان کرد این اثر نمایشی ترکیبی از مونولوگ و دیالوگ است و از جای خالی عشق در زندگی آدم ها سخن می گوید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۱:۰۰    
این روزنامه در صفحه اول خود، گزارشی از دیدار ترامپ و پوتین منتشر کرد. طبق این گزارش، دیدار مهم روسای جمهوری امریکا و روسیه در پایتخت فنلاند با تاخیر آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۰:۵۶    
حسین کاظم پور اردبیلی نماینده ایران در سازمان کشورهای صادرکننده نفت، اوپک در ایمیلی از دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات متحده خواست تا به جای توسل به ذخایر راهبردی نفت امریکا،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۰:۵۶    
تسنیم| به گزارش رویترز، الکساندر نواک وزیر انرژی روسیه گفت اگر کمبود عرضه به بازار جهانی نفت لطمه بزند، روسیه و دیگر تولید کنندگان مهم نفت ممکن است تولید نفت را باز هم افزایش دهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۰:۵۶    
فیلمنامه نوشته استنلی کوبریک که بعد از بیش از 60 سال پیدا شده فاصله کمی تا تکمیل دارد و می تواند به یک فیلم بلند سینمایی تبدیل شود. به گزارش گاردین،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۰:۵۶    
دو سال از کودتای نافرجام ترکیه می گذرد و همچنان، این کشور رنگ آرامش به خود ندیده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۰:۵۶    
تنها بنای قاجاری باقی مانده در مجموعه زندان قصر این روزها بین حصار آبی رنگش در حال رنگ عوض کردن است. اما به نظر می رسد تغییر رنگش بدون استعلام از میراث فرهنگی در حال انجام باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۰:۵۶    
مصدق از مجلس تقاضای 6 ماه اختیارات تام کرد و از محمدرضا پهلوی خواست که وزارت جنگ را با همه اختیارات به او بسپارد که پذیرفته نشد و مصدق روز 25 تیر بدون اطلاع دوستان ،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۰:۵۶    
فیلم یوا دو جایزه بهترین فیلم و بازیگری و یک کامیون غروب جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم زردآلوی طلایی ارمنستان را از آن خود کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۰:۵۶    
نمایشگاه فضای خالی، فصل مشترک با آثاری از صدیقه فتح اله زاده و اورهان اوموت در گالری سیحون دایر است. در این نمایشگاه 13 تابلو از فتح اله زاده و 14 تابلو از اوموت به نمایش درآمده است
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۰:۵۶    
نشست خبری هشتاد و پنجمین دوره دانش افزایی زبان فارسی با حضور غلامعلی حداد عادل مدیر بنیاد سعدی،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۰:۵۶    
این روزنامه در صفحه اول خود، گزارش از شرایط نامناسب کودکان مهاجر بازداشت شده در مرز مکزیک منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۰:۵۶    
باشگاه خبرنگاران جوان| توانیر به نقل از کارشناس پیش بینی هواشناسی اعلام کرد: دمای هوا تا روز سه شنبه در برخی نقاط کشور به ویژه تهران گرم تر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۰:۵۶    
نیپنا| شرکت باسف آلمان به تازگی یک تفاهمنامه همکاری به ارزش 10میلیارد دلار را برای ساخت یک مجموعه بزرگ پتروشیمی در چین امضا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۰:۵۶    
پس از مذاکرات برگزیت، میزان محبوبیت ترزا می در میان مردم رفته رفته کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۰:۵۶    
نشست خبری کنسرت آنسامبل اینترنوا، ظهر 23 تیر 1397 در بیمارستان نیکان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۰:۵۶    
رمان ناتمام جین آستن نویسنده نامدار انگلیسی سریال تلویزیونی می شود. به گزارش بوک سلرز، جین آستن نگارشی با عنوان سندیشن را در ژانویه 1817 میلادی آغاز کرد
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۰:۵۶    
داستان خشک شدن آب چشمه علی شهرری هر چند از ابتدا در نظر کارشناسان مترو اتفاقی ساده بود و معتقد بودند با پایان کار احداث تونل مترو، چشمه های آب زیرزمینی خود مسیرشان را پیدا می کنند
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۰:۵۶    
24 تیر ماه 1288 (15 جولای 1909) شهر تهران پس از یک روز جنگ خیابانی به دست افراد مسلح بختیاری و گیلان افتاد و محمدعلی شاه قاجار به دنبال تصرف تهران به دست نیروهای مخالف،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۰:۵۶    
در روزهای گذشته، خبر اهدای 20 بیلبورد تبلیغاتی به مناسبت تولد بهاره افشاری، حاشیه های بسیاری به دنبال داشت. پس از آنکه این موضوع در بسیاری رسانه ها و شبکه های اجتماعی خبرساز شد،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۰:۵۶    
پنجمین نمایشگاه گروهی چهارسوی خیال به همت انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران در خانه هنرمندان ایران افتتاح شد که یکی از هنرمندان شرکت کننده در آن،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۰:۵۶    
دیروز، صفحه اول اکثر روزنامه ها، به دیدار سفر دونالد ترامپ به لندن اختصاص داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۰:۵۶    
ایرنا| برای نخستین بار در سالیان گذشته، عراق با پشت سر گذاشتن عربستان سعودی به بزرگ ترین صادرکننده نفت به هند تبدیل شد. به گزارش پایگاه تحلیلی
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۰:۵۶    
ایسنا| وزیر انرژی امارات متحده عربی در نامه یی به بیژن زنگنه وزیر نفت نوشت:
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۰:۵۶    
پیش از آغاز نشست اعضای ناتو در بروکسل، دونالد ترامپ به شدت از وابستگی آلمان و کشورهای اتحادیه اروپا به گاز روسیه انتقاد کرد. انتقاد ترامپ بر این مبنا بود
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۰:۵۶    
جشن مدیران تولید سینما با تقدیر از چند فعال باسابقه این عرصه و تاکید براینکه جشن های اینچنینی نیاز است و مدیران تولید باید به بیکاران سینما هم توجه کنند
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۰:۵۶    
کیانو ریوز در فیلم جدیدش با عنوان سیبری که از دیروز جمعه راهی سینماها شد، بخش جدیدی از شخصیت خود را عیان کرده است. به گزارش هالیوود ریپورتر،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۰:۵۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران اعلام کرد: آتش در مسجد جامع ساری خاموش شده است، اما برای اعلام وضعیت نهایی مسجد
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۰:۵۶    
کلیپ یادگار سرو درباره بیماران مبتلا به ام اس، با شعری از هوشنگ ابتهاج، آهنگسازی کیوان ساکت و صدای وحید تاج در اختتامیه سومین جشنواره فرهنگی هنری انجمن ام اس ایران رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۰:۵۶    
بیست و سوم تیر سال 1288 با شکست قوای دولتی، نیروهای مسلح مشروطه خواه وارد تهران شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۰:۵۶    
بهرام سروری نژاد بازیگر و کارگردان تئاتر قصد دارد در نیمه دوم سال جاری نمایش چاق و لاغر را به صحنه ببرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۰:۵۶    
علی عابدی قصد دارد از 15 مرداد نمایش تیولا را در خانه نمایش مهرگان روی صحنه ببرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۵۶    
ایسنا| قیمت نفت پس از اینکه امریکا اعلام کرد درخواست ها برای معافیت از تحریم ها علیه صادرات ایران را بررسی خواهد کرد، در معاملات روز چهارشنبه سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۵۶    
رونمایی و جشن امضای کتاب آنچنان که بودیم با حضور لیلی گلستان، فواد نظیری و علی شروقی در شهر کتاب دانشگاه پنج شنبه 31 تیر ماه ساعت 6 برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۵۶    
دیروز نشست ناتو در بروکسل آغاز به کار کرد. این نشست هم مانند جلسات اخیر که دونالد ترامپ در آن حضور داشت با نگرانی های بسیاری همراه بود؛
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۵۶    
عملیات نجات کودکانی که در غاری در تایلند گیر افتاده بودند، به زودی در قالب فیلم راهی سینماها می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۵۶    
بیست و یکم تیر 1314، نیروهای حکومتی، قیام مردم مشهد در صحن مسجد گوهرشاد را که در اعتراض به سیاست های ضداسلامی رضاخان به ویژه کشف حجاب بود، سرکوب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۵۶    
سرپرست هیات گمانه زنی برای تعیین عرصه و پیشنهاد حریم تپه سرقلاع شجاع آباد خرم آباد در استان لرستان گفت: با توجه به شواهد موجود استقرارهای این اثر به دوره سلوکی و اشکانی تعلق دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۵۶    
آثاری از استیو رایش، مایکل نایمن و فرخزاد لایق در قالب شب موسیقی مینی مالیست معاصر در تالار وحدت اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۵۶    
نمایش راز بقا به نویسندگی مشترک علی نورانی، سهیل کرمیار و امیر نجف و به کارگردانی صالح علوی زاده از اول مرداد ماه روی صحنه می رود. تهیه کننده این نمایش اشکان خطیبی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۵۶    
مدیر برگزاری پروژه چند شب با اشاره به برگزاری دوره تازه این پروژه از انتشار آلبوم شعر و فریاد به آهنگسازی و خوانندگی بابک باربد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۰:۵۶    
بسیاری از روزنامه ها در صفحه اول خود از پایان موفقیت آمیز عملیات نجات نوجوانان تایلندی خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۰:۵۶    
با نزدیک شدن به ماه نوامبر سایه تحریم نفتی ایران توسط ایالات متحده سنگین تر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۰:۵۶    
در چند روز اخیر برخلاف هفته گذشته، از خاموشی های حدود 2 ساعته که به ویژه در تهران گزارش می شد،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۰:۵۶    
ایسنا| سهیل المزروعی رییس دوره یی اوپک و وزیر انرژی امارات متحده عربی از این گروه صادرکننده نفت در برابر انتقاد رییس جمهور امریکا و درخواست اخیر وی برای بالا بردن تولید نفت دفاع کرد
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۰:۵۶    
سازمان تجارت جهانی در گزارشی از تجارت کالا اعلام کرد که حجم تجارت جهانی در سال 2017 حدود 4.7درصد رشد داشته که این میزان سریع ترین روند رشد
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۰:۵۶    
یکی از آیین های قدیمی و عجیب مردم ایران زمین در رابطه با تامین آب مورد نیازشان از طریق قنوات، برگزاری مراسم ازدواج برای این سازه های آبی تاریخی بوده،
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۰:۵۶    
بیستم تیر 1288، آزادی خواهان و مشروطه طلبان برای تصرف تهران به این شهر حمله کردند و محمدعلی شاه که خود را در برابر آزادی خواهان و مشروطه طلبان ناتوان می دید
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۰:۵۶    
در نشست خبری بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران به دبیری علی نصیریان اعلام شد که امسال از مراسم بزرگ خبری نیست و تمرکز بیشتر بر داوری آثار است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۰:۵۶    
مدیر مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 46 تهران از برگزاری ویژه برنامه شب فخرالدینی طی روزهای 11 و 12 مرداد ماه در تالار وحدت تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۰:۵۶    
استعفای بوریس جانسون، در صدر اخبار رسانه های قرار گرفته است. تایمز نیز در صفحه اول خود، گزارشی از استعفای وزیر خارجه بریتانیا منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۰:۵۶    
نمایش تلاش مذبوحانه ژان پل برشتوک پنجم برای تبدیل دنیا به جای بهتری برای زندگی به کارگردانی آناهیتا قرچه در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۵۶    
علی اصغر سیدآبادی می گوید: بسیاری از فعالیت هایی که لازم است بخش دولتی در زمینه حضور ایران در بازار جهانی نشر بر عهده داشته باشد بر زمین مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۵۶    
در سال های گذشته با شکوفایی اقتصاد چین، طرح های توسعه در این کشور رشد قابل توجهی داشت
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۵۶    
سرپرست گروه موسیقی کیدی هرمزگان از تلاش برای برگزاری مجموعه کنسرت های این گروه به خوانندگی استاد خالوقنبر راستگو در تهران و بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۵۶    
نمایش بی تابستان به نویسندگی و کارگردانی امیررضا کوهستانی اجراهای خود را در بخش اصلی فستیوال آوینیون آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۰:۵۶    
در روزهای اخیر، نوجوانان گرفتار تایلندی، در صدر اخبار رسانه ها قرار گرفتند. این روزنامه نیز،
مشاهده نتایج بیشتر...