جمعه ۳۰ تیرساعت ۰۹:۱۳Jul 2017 21

روزنامه همشهری - همشهری (hamshahrionline.ir)

مهمترین خبرهای روزنامه همشهری بر روی ایمیل شما

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 31 فروردین 1396 روزنامه همشهری 9 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 8 خرداد 1396 روزنامه همشهری 1 تیر 1396 روزنامه همشهری 2 تیر 1396 روزنامه همشهری 3 تیر 1396 روزنامه همشهری 4 تیر 1396 روزنامه همشهری 5 تیر 1396 روزنامه همشهری 6 تیر 1396 روزنامه همشهری 7 تیر 1396 روزنامه همشهری 8 تیر 1396 روزنامه همشهری 9 تیر 1396 روزنامه همشهری 10 تیر 1396 روزنامه همشهری 11 تیر 1396 روزنامه همشهری 12 تیر 1396 روزنامه همشهری 13 تیر 1396 روزنامه همشهری 14 تیر 1396 روزنامه همشهری 15 تیر 1396 روزنامه همشهری 16 تیر 1396 روزنامه همشهری 17 تیر 1396 روزنامه همشهری 18 تیر 1396 روزنامه همشهری 19 تیر 1396 روزنامه همشهری 20 تیر 1396 روزنامه همشهری 21 تیر 1396 روزنامه همشهری 22 تیر 1396 روزنامه همشهری 23 تیر 1396 روزنامه همشهری 24 تیر 1396 روزنامه همشهری 25 تیر 1396 روزنامه همشهری 26 تیر 1396 روزنامه همشهری 27 تیر 1396 روزنامه همشهری 28 تیر 1396 روزنامه همشهری 29 تیر 1396 روزنامه همشهری 30 تیر 1396 
  ۳۹ دقیقه پیش    
- نیلوفر نیک بنیاد: خیلی ها حمیدرضا شاه آبادی را با داستان ها، نمایش نامه ها و سایر آثار تاریخی و معمایی اش می شناسند ...
  ۱ ساعت پیش    
- همشهری آنلاین: برنامه کامل هفدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ برتر در شرایطی از سوی سازمان لیگ اعلام شده است که زمان برخی بازیها قطعی نیست و به عوامل مختلفی ربط داده شده است.
  ۲ ساعت پیش    
- همشهری آنلاین: رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهور خواستار فراهم کردن شرایط برگزاری دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس در آلمان شد.
  ۳ ساعت پیش    
- همشهری آنلاین: رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی دکتر محمدرضا جوادی یگانه را به سمت مشاور اجتماعی رئیس هیأت مؤسس و هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.
  ۴ ساعت پیش    
- شعر مهدی مرادی: مادرت تو را بدون سبد به اروند سپرد
  ۵ ساعت پیش    
- مریم احمدی: نه فصل پر استرس امتحان ها می تواند مانع شود و نه دمای هوایی که از 40 درجه ی سانتی گراد گذشته است! وعده ی چهارشنبه ها در کتاب خانه ی فرهنگ سرای رسانه هم چنان به قوت خودش باقی است.
  ۶ ساعت پیش    
- علی مولوی: در این مطلب با خبرهایی کوتاه از حاشیه ی سی امین جشنواره ی بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان و گفت و گو با ساموئل جیراردی و میا کازالو بازیگران نوجوان فیلم معجزه ی کوهستان ...
  ۷ ساعت پیش    
- همشهری آنلاین: حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری تاکید کرد: یکی از گزینه های مناسب برای خروج از وضعیت افول احزاب، تشکیل اتاق فکر برای بررسی مشکلات موجود و جذب نیروهای جدید و خوش فکر است.
  ۸ ساعت پیش    
- همشهری آنلاین: بسیاری از سالمندان دچار بی خوابی هستند و ممکن است در به خواب رفتن دچار مشکل باشند.
  ۸ ساعت پیش    
- آوا زمانی: پر رمز و راز و پر حاشیه؛ زیبا و اسرارآمیز؛ بحث برانگیز و مهم! دنیای زیر آب ساکنان و داستان های زیادی دارد که باید هر از گاهی دل به قصه هایش سپرد.
  ۹ ساعت پیش    
- همشهری آنلاین: مدیر دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت گفت: با توجه به فصل گرما و سفرهای تابستانی رعایت چند نکته ساده در خصوص مصرف مواد غذایی می تواند سفر لذتبخشی را برای شما ایجاد کند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
- همشهری آنلاین: کیلومترها راه باید بروی تا برسی. اما رسیدن نیمی از راه است. باید برگردی به خانه. از سفرت لذت ببر؛ عده ای منتظرند برای سوغاتی هایی که با خودت می آوری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۱:۳۴    
- خبر چندبار شده از روی آن ها بپری؟ چندبار پایت پیچ خورده یا گیر کرده و داخل آن سقوط کرده ای؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۱:۰۵    
- همشهری آنلاین: کارگردان فیلم های درخشان خانه پدری و آبادانی ها از سال گذشته به هنرجویان دوره دوساله مدرسه ملی سینمای ایران درس می دهد تا دانسته ها و تجربیاتش را به نسل بعدی سینما انتقال دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۲۸    
- داستان کریستینه رِتل - ترجمه ی کتایون سلطانی: آقامعلم می گوید: فلیکس باز که تو دیر آمدی سر کلاس! ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۲۶    
- پگاه شفتی: فقط 10 روز به آغاز امتحان های نهایی باقی مانده بود. امتحان هایی که در این مقطع می توانست سرنوشت بسیاری از نوجوان های دبیرستانی در بریتانیا را رقم بزند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۲۰    
- معرفی این بوستان را تو از ما خواستی. گفتی 14 ساله ام و پدرم از زمان ساخت این بوستان در آن بازی می کرده و کلی خاطره از آن دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۹:۵۲    
- همشهری آنلاین: در جریان معاملات امروز(پنجشنبه29 تیر ماه) بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه با ثبات مواجه بود و تنها نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 550 تومان کاهش یافت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۹:۰۶    
- همشهری آنلاین: مقامات وزارت دفاع ترکیه از اعزام 4 گروه نظامی جدید به قطر جهت انجام تمرینات نظامی مشترک با نیروهای قطری خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۳    
- همشهری آنلاین: کاش ارزش لحظه ها را به وقت می فهمیدیم؛ نه وقتی که برای همیشه به خاطره تبدیل شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۳۶    
- همشهری آنلاین: در آخرین روز معاملاتی بورس انرژی ایران در این هفته، در تابلوی سلف موازی استاندارد برای قراردادهای با سررسید یکسال و بیشتر، در بازار مشتقه در نماد ستاره 961 ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۳۳    
- خبر مجموعه ی باغ کتاب تهران افتتاح شد. این مجموعه یکی از بزرگ ترین مکان های فرهنگی است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ساخته شده است و کودکان و نوجوانان در آن سهمی جدی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۷    
- در محله ی نارمک بوستانی قدیمی وجود دارد که چندان از ساختمان ها و خیابان های محله کم سن و سال تر نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۷    
- همشهری آنلاین: در جریان تعیین تکلیف سپرده گذاران تعاونی های منحله زیرمجموعه موسسه اعتباری کاسپین ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۶:۴۸    
- همشهری آنلاین: مراسم ترحیم پروفسور مریم میرزاخانی ظهر امروز پنجشنبه 29 تیر ماه در مسجد جامع شهرک غرب آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۶:۳۲    
- همشهری آنلاین: 48 سال در چنین روزی نیل آرمسترانگ و باز آلدرین آمریکایی در ماموریت مشهور آپولو 11 قدم بر سطح ماه نهادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۶    
- همشهری آنلاین- زهرا شیخایی: روستای تابستان نشین در قسمت جنوبی شهرستان املش واقع شده است که در این چانک به معرفی این روستای زیبا می پردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۱۴    
- همشهری آنلاین: نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: مسؤولان سعودی نسبت به توافقاتشان پایبندند و برنامه ویژه ای برای حجاج ایرانی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۵    
- همشهری آنلاین: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت 12 جمعه سی ام تیر تا ساعت یک بامداد روز شنبه 31 تیرماه، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، تردد از ساعت 15 فردا تا ساعت یک بامداد روز شنبه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۲    
- دفتر نمایندگی سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد فائو در ایران از تمامی کودکان و نوجوانان کشورمان در حوزه نقاشی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۱    
- همشهری آنلاین: زخم های پا در افراد مبتلا به دیابت شایع تر است چراکه بسیاری از این بیماران دچار اختلال خون رسانی به پا هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۱    
- همشهری آنلاین: دولت کویت تعداد دیپلمات های ایرانی را کاهش داد و دفتر رایزنی فرهنگی ایران را بست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۸    
- همشهری آنلاین: خبرگزاری رویترز از احتمال کناره گیری ملک سلمان و انتقال قدرت از پادشاه کنونی عربستان به پسر وی خبر داد و اعلام کرد که این اتفاق شاید به زودی ماه سپتامبر به وقوع بپیوندد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۴    
- همشهری آنلاین: طلا در معاملات روز پنج شنبه 29 تیر بازار جهانی تحت تاثیر ثابت ماندن دلار در آستانه نشست سیاست پولی بانک مرکزی اروپا، اندکی کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۹    
- همشهری آنلاین: یک قاضی برزیلی که تحقیقات ضد فساد را در دست دارد، دستور بلوکه کردن دارایی های رئیس جمهوری سابق برزیل را که در پرونده فساد محکوم شده، صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۲:۵۸    
- همشهری آنلاین: نشریه آمریکایی نوشت: فرمانده کل سپاه ایران واکنشی محکم به تحریم های جدید دولت ترامپ نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۲:۵۲    
- همشهری آنلاین: یک مقام ارشد ترکیه در مصاحبه ای با درخواست از عربستان برای دست کشیدن از 13 درخواستی که خودش و سایر کشورهای عربی از قطر دارند، گفت آنها نقض حاکمیت دوحه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۹    
- فریبا خانی: تصوری از دیوار چین نداشتم. اولین بار آن را در سریال چنگیز خان مغول دیده بودم که اقوام وحشی چگونه از دیوار چین بالا می رفتند و حالا در یک جمعه ی آفتابی ماه خرداد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۹    
- همشهری آنلاین: نخست وزیر بریتانیا می گوید یک تحقیق ملی درباره رسوایی خون های آلوده در این کشور که دست کم به مرگ 2400 نفر انجامید، آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۹    
- نویسنده: زچاریا نیومن | کارآفرینی سرزمین ریسک و پاداش است که در آن بیشتر مرزهای کاری سنتی حذف شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۹    
- همشهری آنلاین: فاز سوم شبکه ملی اطلاعات در نمایشگاه الکامپ افتتاح خواهد شد، به همین دلیل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این هفته را به افتتاح پروژه شرکت ها در راستای این شبکه اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۹    
- همشهری آنلاین: مهمترین رویدادهای هفته جاری به تخصیص 1.5میلیارد دلار اعتبار برای اشتغال روستاییان،تعیین تکلیف کارکنان غیررسمی،برگزاری دوره های آموزش مهارتی برای 50 هزار بازنشسته ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۱    
- همشهری آنلاین: مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: وضعیت "رودخانه بشار" مرگبار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۷    
- همشهری آنلاین: مدیر کل بررسی آلودگی های دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه پرچم گذاری در شناگاه های شهرهای شمال کشور در حال تکمیل است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۲    
- همشهری آنلاین: دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه روال ما در حزب این است که پس از پایان هر انتخاباتی، شورای انتخاباتمان را برای دوره بعدی تشکیل می دهیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۸:۲۲    
- همشهری آنلاین: وزیر ارتباطات در واکنش به درخواست فیلترینگ برخی کانال های تلگرامی اظهار داشت: در انتخابات به ما گفته بودند برخی کانال هایی که به نوعی طرفداری از یک گروه را می کردند، ببندید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۷:۴۶    
- همشهری آنلاین: مقامات سعودی در ادامه رویاروئی با بحران اقتصادی در این کشور مالیات شرکت ها نفتی خارجی فعال در عربستان را از 45 تا 85 درصد افزایش می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۶:۳۴    
- همشهری آنلاین: نظرسنجی ها در آمریکا نشان می دهد که برای 70 درصد مصرف کنندگان، مکان تولید کالا مهم تر از قیمت آن به حساب می آید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۵:۳۳    
- همشهری آنلاین: 214 نماینده مجلس طی نامه ای به رئیس جمهور از عملکرد وزیر نفت حمایت کردند
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۴:۳۵    
- خبر اکران فیلم های مناسب کودک و نوجوان در سالن های کانون با همراهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان و دست اندرکاران این حوزه خبری است که علیرضا حاجیان زاده ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۳:۳۲    
- همشهری آنلاین: مدیرکل دفتر مدیریت بحران سیستان و بلوچستان گفت: آلودگی هوا ناشی از توفان گرد و خاک از اوایل هفته تاکنون 549 نفر از مردم شهرستان های شمال استان (منطقه سیستان) را راهی مراکز درمانی و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۲:۳۲    
- طنز عبدالله مقدمی: تقریباً در دنیا هیچ آدمی نیست که در دوران کودکی و نوجوانی اش گریه نکرده باشد و باز هم کسی نیست که برای پارک گریه نکرده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۱:۳۴    
- معرفی کتاب محمد رضا مرزوقی: اگر تا حالا فکر می کردید فقط یک جزیره ی اسرارآمیز وجود داشته و آن هم فقط از تخیل ژول ورن بیرون آمده، باید گفت سخت در اشتباهید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۰:۴۷    
- همشهری آنلاین - یونس شکرخواه: گاهی دورببین مکاشفه گر یک عکاس تغییر ماهیت می دهد: پاسپورتی می شود برای عبور از مرزها.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۲۳:۴۰    
- همشهری آنلاین: الویری گفت گزینه های نهایی شهرداری تهران باید جهت حضور در عرصه رقابت میثاق نامه ای را امضا کنند اما وی از محتوای این میثاق نامه سخنی نگفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۲۳:۲۸    
- همشهری آنلاین: ویراست جدید ترجمه کتاب شیوه های دیدن اثر معروف جان برجر، ادیب و منتقد هنری نامدار انگلیسی، منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۲۳:۱۲    
- همشهری آنلاین: افسردگی یکی از اختلالات روانی و البته بسیار شایع در تمام جوامع است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۲۳:۰۷    
- همشهری آنلاین: وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مشکلات موسسات مالی و اعتباری با جدیت در دست پیگیری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۲۲:۴۰    
- همشهری آنلاین: با تایید پایبندی ایران به مفاد برجام، کاخ سفید درحال برسی تعطیلی دفتر " اِعمال توافق برجام" کاخ سفید است که مسئول نظارت بر اجرای برجام از سوی ایران بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۲۱:۳۶    
- همشهری آنلاین: یک مقام آگاه در وزارت نفت عربستان گفت: این کشور برای برقراری ثبات و توازن به بازار جهانی نفت، به تعهدات خود پایبند است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۲۰:۳۸    
- همشهری آنلاین: وزیر ارتباطات گفت: بسته شدن تلگرام صوتی با دستور قوه قضائیه بوده و ربطی به ضرر و زیان شرکت های مخابراتی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۲۰:۳۵    
- همشهری آنلاین: دبیر شورای نگهبان گفت: این نهاد در 37 سال گذشته به خوبی توانسته است وظایف و مأموریت های خود را انجام دهد و در جریان کلی فعالیت های شورای نگهبان ضعف جدی وجود نداشت البته کار آن بی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۹:۳۲    
- همشهری آنلاین: رئیس شیلات بندر عسلویه استان بوشهر گفت: گارد ساحلی کشور قطر 3 صیاد اهالی این بندر را که با یک فروند قایق درحال ماهیگیری در نزدیکی سکوهای نفتی در آبهای قطر بودند، بازداشت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۹:۱۷    
- آیدا ابو ترابی: خیلی از ما از بچگی آرزوی فضانوردشدن و سفر به ماه و دیگر سیاره ها را داریم. اما آیا واقعاً با زندگی روزمره و سختی های و جذابیت هایش آشنایی داریم؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۸:۵۲    
- آناهید خزیر: نشست بیست ویکم درس گفتارهایی درباره خواجوی کرمانی به بررسی مثنوی گل و نوروز خواجو و خسرو و شیرین نظامی اختصاص داشت
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۷:۴۹    
- نفیسه مجیدی زاده: تابه حال شده با کسی بحث کنید و بدانید که صحبت هایش اشتباه است اما نتوانید ثابت کنید؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۲۱    
- همشهری آنلاین: مدیرعامل اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور از ممنوعیت ورود خودروهای کاربراتوری به محدوده LEZ (طرح محدوده کم آلاینده) از شهریورماه سال 96 خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۲۱    
- همشهری آنلاین: رئیس جمهور در مورد تشکیل کابینه دوازدهم، گفت:باید همه بدانند که دولت دوازدهم مانند دولت یازدهم، دولتی تک جناحی نبوده و فراجناحی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۶    
- همشهری آنلاین: وزیر امور خارجه ایران در توضیحات خود درباره نقض صریح برجام گفت: در این توافق عبارت عدم اجرای جدی برجام وجود دارد که در آن صورت انتخاب اجرای بند 36 برجام و خروج کلی و جزئی از تعهدات ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۳    
- همشهری آنلاین: برنامه محیط زیست سازمان ملل متحد چالش نوآوری را در سراسر جهان برای دانشجویان راه اندازی کرده است تا از طریق آن راهکارهایی برای مبارزه با ریختن پسماند پلاستیکی در اقیانوس ها ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۲    
- خانه فیروزه ای بلند نوین: دوستت دارم در تابستانی که از راه می رسد
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۲    
- ترجمه ی سپنتا سلیمی: تابستان امسال برای دوست داران سینما در برخی کشورها فقط فصل فیلم دیدن نیست، بلکه فصل واردشدن به دنیای فیلم هاست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۲    
- همشهری آنلاین: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ملارد گفت: طرح کشت گیاهان دارویی و صنعتی در اراضی مرتعی این شهرستان با مشارکت بهره برداران و مجریان طرح های مرتع داری به مرحله اجرا در می ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۴    
- همشهری آنلاین: انتخاب هیئت رئیسه شورای نگهبان برگزار و دبیر این شورا در سمت خود ابقا شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۴    
- همشهری آنلاین: معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: رییس جمهور تاکید دارند کابینه دوازدهم فراجناحی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۴    
- همشهری آنلاین: طلا در معاملات چهارشنبه 28 تیرماه بازار جهانی تحت تاثیر بهبود ارزش دلار ثابت ماند، اما همچنان نزدیک به بالاترین قیمت سه هفته گذشته قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۱    
- همشهری آنلاین: فرماندار پلدختر گفت: بخشی از جنگل ها و مراتع کوه چناره بتویی منطقه چولهول بخش معمولان از توابع این شهرستان طعمه حریق شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۹    
- همشهری آنلاین: وزرای خزانه داری و بازرگانی آمریکا اعلام کردند که واشنگتن، به دنبال توافق خاص با پکن برای حضور پررنگ تر در بازار مصرفی چین است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۲    
- همشهری آنلاین: رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس از اظهارات اخیر فرمانده نیروی انتظامی فارس در صحن علنی پارلمان انتقاد کرد و پزشکیان هم گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۹    
- همشهری آنلاین: پرونده مسابقات قهرمانی کشور جانبازان و معلولین سال 1396، گرامیداشت شهدای تروریستی تهران بسته شد. کرمانشاه و اردبیل در جایگاه دوم و سوم ایستادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۴    
- همشهری آنلاین: بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی با تاکید بر رعایت ارائه صورت های مالی بانک ها در قالب نمونه ابلاغی بانک مرکزی، الزامات صدور مجوز برگزاری مجامع عمومی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۸    
- همشهری آنلاین: یک مقام کاخ سفید اعلام کرد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا فرماندار سابق یوتا را به عنوان سفیر واشنگتن در روسیه معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۸    
- همشهری آنلاین: مقام های فنلاندی در حال تکمیل تونل های زیرزمینی برای مقابله با تهدیدهای احتمالی روسیه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۸    
- همشهری آنلاین: شبکه خبر "اس ای بی سی" آفریقای جنوبی روز سه شنبه از لوزاکا گزارش داد که شیطنت یک بابون موجب شد برق سراسری استان های غربی و جنوبی زامبیا با بیش از 50 هزار مشترک برای مدت 6 ساعت قطع ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۸    
- همشهری آنلاین: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت که 80 درصدتولید اطلاعات در فضای مجازی از طریق 11 هزار کانال تلگرامی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۸    
- همشهری آنلاین: سه سکوی جهانی پرتاب نیزه کلاس F57 به دو و میدانی کاران ایرانی رسید. پاپی مدال طلا، خالوندی مدال نقره و حیدری مدال برنز کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۸    
- همشهری آنلاین: قیمت نفت در معاملات چهارشنبه 28 تیرماه در واکنش به افزایش ذخایر نفت خام آمریکا و تداوم تولید بالا از سوی تولیدکنندگان اوپک که نگرانی ها نسبت به اشباع عرضه را تشدید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۸    
- همشهری آنلاین: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مجازات های مربوط به اساتید، دانشجویان و کارکنان اداری و طلاب را در موضوع تقلب و سرقت علمی تعیین کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۳    
- همشهری آنلاین: یک روبات امنیتی دوست داشتنی به نام استیو در حین انجام وظیفه از چهار پله سقوط کرده و به درون یک حوض آب افتاد، اتفاقی که شاید یک قدم کوچک در مسیر فناوری امنیتی به شمار رود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۳    
- همشهری دو - محمدعلی شاطری: اعتیاد یکی از آن خطرهایی است که همیشه بیخ گوش ماست و ممکن است افراد خانواده را درگیر کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۳    
- همشهری آنلاین: هفت گزینه شهرداری تهران معرفی شد. این افراد 2 هفته فرصت دارند تا برنامه های خود را به منتخبان شورای پنجم ارائه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۳    
- همشهری آنلاین: یکی از اصلی ترین مجرمان بزرگ شدن سایز شکم، سیستم گوارشی آهسته، مشکلات هضم و در نهایت ابتلا به نفخ است و این اتفاق بیشتر در زنان بالای 40 سال می افتد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۰    
- همشهری آنلاین: عضو منتخب شورای شهر پنجم تهران نام 24 نامزد پیشنهادی برای شهرداری تهران را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۰    
- شرایط سیاسی- اجتماعی دوره زندگی امام صادق، طولانی بودن دوره امامت ایشان و برقراری حلقه ها و جلسه های درس و بحث علمی شان سبب شده است که آنچه از سخنانشان مکتوب شده و تا امروز به جامانده است بسیار ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۰    
- همشهری آنلاین: در آخرین روز از مسابقات قهرمانی کشور وزنه برداری، سیامند رحمان، قوی ترین ورزشکار دارای معلولیت جهان و رکورددار دسته فوق سنگین پارالمپیک نشان طلای دسته 107+ کیلوگرم را بار دیگر بر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۰    
- همشهری آنلاین: خون مسئول حمل و نقل عناصر به سلول های بدن شما است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۷    
- همشهری آنلاین: ایلان ماسک کارآفرین و مخترع و مدیر و بنیانگذار شرکت های تسلا و اسپیس ایکس در نشست تابستانی انجمن ملی فرمانداران به عنوان سخنران مدعو موضوعات مختلفی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۸    
- همشهری آنلاین: حبیب الله کاسه ساز، تهیه کننده سینما دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۵    
- همشهری آنلاین: یک مقام کاخ سفید اعلام کرد، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و دونالد ترامپ،رئیس جمهور آمریکا در جریان اجلاس اخیر گروه 20 در هامبورگ آلمان یک دیدار دیگر داشتند که تاکنون فاش نشده ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۵    
- همشهری آنلاین: معاون فروش و بازاریابی گروه خودروسازی سایپا از عرضه خودروی کوئیک در مدل های مختلف آن به قیمت بین 33 تا 40 میلیون تومان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...