شنبه ۲۰ آذرساعت ۱۴:۱۱Dec 2016 10

روزنامه همشهری - همشهری (hamshahrionline.ir)

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 31 فروردین 1395 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 31 خرداد 1395 روزنامه همشهری 31 تیر 1395 روزنامه همشهری 31 مرداد 1395 روزنامه همشهری 31 شهریور 1395 روزنامه همشهری 30 مهر 1395 روزنامه همشهری 30 آبان 1395 روزنامه همشهری 1 آذر 1395 روزنامه همشهری 2 آذر 1395 روزنامه همشهری 3 آذر 1395 روزنامه همشهری 4 آذر 1395 روزنامه همشهری 5 آذر 1395 روزنامه همشهری 6 آذر 1395 روزنامه همشهری 7 آذر 1395 روزنامه همشهری 8 آذر 1395 روزنامه همشهری 9 آذر 1395 روزنامه همشهری 10 آذر 1395 روزنامه همشهری 11 آذر 1395 روزنامه همشهری 12 آذر 1395 روزنامه همشهری 13 آذر 1395 روزنامه همشهری 14 آذر 1395 روزنامه همشهری 15 آذر 1395 روزنامه همشهری 16 آذر 1395 روزنامه همشهری 17 آذر 1395 روزنامه همشهری 18 آذر 1395 روزنامه همشهری 19 آذر 1395 روزنامه همشهری 20 آذر 1395 
  ۳۳ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: مسابقات قهرمانی تیراندازی آسیا با قهرمانی تیم چین با کسب 34 مدال به اتمام رسید. تیم های هند و ایران با 15 و 11 مدال دوم و سوم شدند.
  ۳۳ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: هشتمین رنکینگ کشوری اسنوکر پیشکسوتان روز جمعه 19 آذر ماه در مرحله فینال انجام شد و طی آن اصغر وارسته از گیلان با برتری مقابل جعفر اسلامی به مقام قهرمانی رسید.
  ۳۳ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: روسیه با رد سگ اهدایی ژاپن به ولادیمیر پوتین، به "دیپلماسی سگی" ژاپنی ها جواب منفی داد.
  ۳۳ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: محققان کلینیک مایو آمریکا توصیه می کنند افراد بزرگسال نباید بیش از چهار فنجان قهوه در روز که معادل 10 قوطی نوشابه گازدار یا دو قوطی نوشابه انرژی زاست، مصرف کنند.
  ۳۳ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: طبق یک تحقیق جدید، نوزادان متولدشده با میزان ویتامین D پایین از احتمال بیشتر ابتلا به بیماری ام اس در سنین بالاتر مواجه هستند.
  ۳۳ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: یافته های یک مطالعه جامع تایید می کند که جمعیت خرس های قطبی در نتیجه آب شدن یخ دریا تا اواسط قرن حاضر یک سوم کاهش می یابد.
  ۴۵ دقیقه پیش  
- همشهری دو - مریم سمائی: چشمانش برق می زند و لب هایش می خندد اما قدمی جلو نمی گذارد. همانطور از دور ایستاده و با چشمان تیله ای سبزرنگی که شباهت عجیبی به چشمان عروسک دارد نگاهمان می کند.
  ۴۵ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: نمایش اُپرایی درباره استیو جابز، بنیان گذار شرکت اپل در سانتافه آمریکا به روی صحنه می رود.
  ۴۸ دقیقه پیش  
- همشهری دو - تارا رستم زاد: هر سال حدود 57میلیون نفر از مردم دنیا فوت می کنند و بیشتر این مرگ ها، در فاصله سنی 30 تا 70سالگی گزارش می شود ...
  ۵۱ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: رئیس واحد صدور آرم سازمان ترافیک با تاکید بر اینکه سایت نام نویسی طرح ترافیک سال96 از روز پنجشنبه 18 آذر95 فعال شده ...
  ۵۱ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: محققان دانشگاه بریتیش کلمبیا با الهام از هنر سنتی چیدمان گل ژاپنی توانسته اند تکنیکی را برای ساخت مغزهای مصنوعی ابداع کنند که برای درمان شخصی سرطان مغز کاربرد دارد.
  ۵۱ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: سخنگوی شورای نگهبان گفت: قانون انتخابات تاکنون اصلاحات متعدد داشته، نه تنها در بعضی موارد مشکلات را رفع نکرده بلکه نقایصی نیز در کار بوجود آورده است.
  ۵۱ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: تصاویر به دست آمده از رصد خانه فضایی ناسا به حل کردن یکی از معماهای نجومی که از دهه 1940 ذهن دانشمندان را درگیر کرده است ...
  ۵۱ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: هیات اسکیت مبارکه در دیدار فینال رقابت های اسکیت رول بال دستجات آزاد کشور با برتری برابر سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان به مقام نخست دست یافت.
  ۵۱ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: بعد از اینکه در جریان روند رو به رشد دلار در بازار آزاد، برای مدتی رشد نرخ این ارز در مرکز مبادلات ارزی متوقف شد و در حد ریال تغییر کرد ...
  ۵۱ دقیقه پیش  
- همشهری دو - محمود قلی پور: بعضی ها اصلا قول و قرار برای شان مهم نیست کافی است یک قرار را تو لغو کنی ...
  ۵۱ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: مسابقه دوی صحرانوردی قهرمانی نوجوانان دختر کشور با قهرمانی تیم استان خراسان رضوی در شهر مراغه به پایان رسید.
  ۵۱ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: این مسابقات که اصفهان میزبانی آن را بر عهده داشت، به همت فدراسیون تکواندو و با حمایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین برای اولین بار برگزار شد.
  ۵۱ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: با وجود اینکه انتظار می رود بانک مرکزی آمریکا در هفته جاری افزایش نرخ های بهره را تصویب کند ...
  ۵۱ دقیقه پیش  
- همشهری آنلاین: فیزیکدانان موفق به کشف نوعی شبه بلور در تکه شهاب سنگی در روسیه شدند و این سومین باری است که چنین ماده ای در طبیعت کشف شده است.
  ۳ ساعت پیش  
- همشهری آنلاین: طبق مطالعه محققان آلمانی، بی خوابی در طول انجام کارهای شیفتی 24 ساعته بر عملکرد قلب تاثیر می گذارد.
  ۳ ساعت پیش  
- همشهری آنلاین: نماینده خراسان رضوی قهرمان دسته برتر جوانان ایران شد/ پریا خضر پدیده مسابقات لقب گرفت.
  ۳ ساعت پیش  
- همشهری دو - محمدرضا حیدری: حادثه برخورد 2 قطار مسافربری در روز جمعه 5 آذر ماه در ایستگاه هفت خوان سمنان که منجر به کشته شدن بیش از 40 نفر از مسافران قطار تبریز به مشهد شد ...
  ۳ ساعت پیش  
- همشهری دو - فاطمه محمدصالحی: خیلی کارها با حرف زدن درست نمی شود. اگر روزی چندبار خودتان یا به واسطه دیگران بخواهید به همسرتان نشان بدهید که شما آدم مهمی هستید ...
  ۳ ساعت پیش  
- همشهری دو - نازیلا انصاری پور: کتاب زندگی آدم ها متفاوت است. اصلا همه زندگی ها یک کتاب هستند.
  ۳ ساعت پیش  
- همشهری دو - حجت الاسلام مجتبی علی نژاد: برای چگونه زیستن از ابتدای تاریخ روش ها و مکاتب گوناگونی از جانب افراد مختلفی عرضه شده است، از مکاتب توحیدی تا مکاتب الحادی ...
  ۳ ساعت پیش  
- محمدامین خرمی: دونالد ترامپ، در طول مبارزات انتخاباتی اش رویکردی مردمگرا در پیش گرفت و بارها و بارها وعده داد در حمایت از فقرا و کارگران آمریکایی، در مقابل ثروتمندان و طبقه حاکمه بایستد.
  ۳ ساعت پیش  
- همشهری آنلاین: رئیس کمیته امداد از آغاز مذاکرات با دولت و مجلس برای واگذاری 40 هزار واحد مسکن مهر فاقد متقاضی به مددجویان کمیته امداد خبر داد.
  ۳ ساعت پیش  
- 20غرفه جایگاه تک محصولی ویژه عرضه مرکبات به درخواست استانداری مازندران در میادین و بازارهای میوه وتره بار شهرداری تهران ایجاد شد.
  ۳ ساعت پیش  
- همشهری آنلاین: رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور با تشریح آخرین وضعیت راه های مواصلاتی کشور از ترافیک نیمه سنگین در باند جنوبی آزاد راه کرج-قزوین خبر داد.
  ۳ ساعت پیش  
- دونالد ترامپ به هیچ یک از نامزد های قبلی انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا یا حتی کشورهای دیگر، شباهت ندارد.
  ۳ ساعت پیش  
- همشهری آنلاین: تیم سینا صنعت ایذه به مقام قهرمانی سومین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان دست یافت. بیمه رازی سوم شد.
  ۳ ساعت پیش  
- همشهری آنلاین: نبرد اقتصادی، بحران صدا و سیما و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه های شنبه-20 آذر- جای گرفتند.
  ۳ ساعت پیش  
- همشهری آنلاین: تیم های دختران تهران، مرکزی و قزوین عناوین اول تا سوم مسابقات کشوری جوانان را از آن خود کردند.
  ۴ ساعت پیش  
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های ورزشی صبح ایران به موضوع هایی مانند بازی استقلال و تراکتور و باخت منصوریان و رحمتی در برابر قلعه نویی و بازی پرسپولیس و پدیده اختصاص دارد:
  ۴ ساعت پیش  
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های صبح ایران اختصاص دارد به جزئیات نشست مسئولان با رهبر انقلاب درباره آسیب های اجتماعی، تلاش اصولگرایان برای رسیدن به شورای شهر، بررسی عوامل فرونشست ها ...
  ۴ ساعت پیش  
- مسعود کوثری: این روزها چالش ها زیادشده و هر جا سرک بکشی عده ای در حال اجرای چالشی جدید هستند.
  ۴ ساعت پیش  
- رسول خضری، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: نظارت دقیق بر هزینه کرد منابع درمان در تأمین اجتماعی باید انجام شود و مجلس باید با کمک دیوان محاسبات براین موضوع نظارت دقیق کند.
  ۴ ساعت پیش  
- سید محمد فخار: ایستگاه فرودگاه امام خمینی درصورت تامین منابع مالی تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
  ۴ ساعت پیش  
- زهرا رفیعی: در خلأ پوشش های ناقص و ضعیف بیمه ای برای خدمات دندانپزشکی، شرکت های شبه بیمه ای رشد کرده اندکه از سوی وزارت رفاه و وزارت بهداشت مورد تأیید نیستند.
  ۴ ساعت پیش  
- حمید گرمابی، عضو کمیسیون صنایع مجلس: در کشورهای توسعه یافته صندوق های درمانی بیمه های دولتی تجمیع شده اند و همه مردم از یک بیمه واحد درمانی استفاده می کنند.
  ۵ ساعت پیش  
- رهبر انقلاب اسلامی در حوزه مدیریت آسیب های اجتماعی در کشور یک طرح تقسیم کار ملی را به وزارت کشور پیشنهاد دادندو برای حل این معضل 5 اولویت را مشخص کردند؛ اولویت نخست، بحث اعتیاد و مواد مخدر ...
  ۵ ساعت پیش  
- عباس محمدی: امسال یازدهم دسامبر روزجهانی کوهستان مصادف با 21 آذر است.
  ۵ ساعت پیش  
- رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشوربا اشاره به اجرای طرح تنفس جنگل گفت: از این پس هرگونه بهره برداری از عرصه های جنگلی به منزله قاچاق است و اگر تاکنون متخلفان در قالب مجوزهای بهره برداری و ...
  ۵ ساعت پیش  
- پخش تصاویر قاچاق خاک وطن به کشورهای حاشیه خلیج فارس که چندی پیش از تلویزیون پخش شد احساسات میلیون ها ایرانی را جریحه دار کرد.
  ۶ ساعت پیش  
- همشهری آنلاین: دانشمندان دانشگاه ادینبورگ در دستاوردی نویدبخش برای زنان نابارور دریافتند که یک داروی رایج ضد سرطان به رشد تخمک های جدید کمک می کند.
  ۷ ساعت پیش  
- همشهری آنلاین: به گفته رئیس انجمن غدد اطفال ایران، حدود 10 درصد از جمعیت مبتلا به دیابت در کشور، کودک هستند.
  ۸ ساعت پیش  
- همشهری آنلاین: معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر لزوم ارتباط دانشگاه با صنعت در حوزه پژوهش گفت ...
  ۹ ساعت پیش  
- همشهری آنلاین: رییس مرکز تحقیقات سلولی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی ایران، نسبت به احتمال افزایش آمار مبتلایان به آلزایمر در کشور هشدار و از ایجاد کلینیک حافظه برای بررسی اختلالات یادگیری خبر ...
  ۱۰ ساعت پیش  
- پاییز آرام آرام می رفت اما تو به یک باره رفتی
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۲:۳۳  
- ما خرها توی حرف ها و داستان های شما خنگ و بی عقل و نفهمیم (البته ما هم راجع به شما همین فکر را داریم.) اما نه! اصلاً این طوری نیست! ما باهوش و قوی و چیزفهم هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۱:۳۲  
- روزنامه های کشور ما که از همان اول این شکلی نبودند؛ این شکلی که هرروز و هرروز با اخبار گوناگون و تصویرهای رنگی چاپ شوند.. ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۰:۰۰  
- همشهری آنلاین: مراسم یادبود ناصر فرهنگ فر استاد نامدار تمبک با سخنرانی محمدعلی کیانی نژاد و سه تارنوازی بهداد بابایی و برخی دیگر از نوازندگان ساعت 20 شنبه 20 آذر در تالار وحدت برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۰:۰۰  
- همشهری آنلاین: حتی کشیدن یک سیگار در روز هم می تواند خطر مرگ زودرس را به طور عمده ای بالا ببرد. این موضوع را یک بررسی جدید نشان داده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۳:۴۷  
- ما دوباره برمی گردیم. این جمله کوتاهی بود که دزدان خانه ها پس از سرقت روی آینه با رژلب می نوشتند تا مالباخته ها را به وحشت بیندازند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۳:۴۷  
- پسری که در شانزده سالگی در جریان نزاعی خیابانی جوانی را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، در جلسه محاکمه مدعی شد که چیزی از صحنه قتل به یاد ندارد و نمی داند قاتل است یا نه.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۳:۴۵  
- 7 گردشگر که برای تفریح به روستایی متروکه در ارتفاع 2700 متری رفته بودند در دمای منفی 25 درجه زیر 5 متر برف گرفتار شده بودند اما نجاتگران هلال احمر توانستند بعد از یک هفته تلاش آنها را از مرگ نجات ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۳:۱۶  
- همشهری آنلاین: ناصر فرهنگ فر چهارم آبان ماه 1326 در شهر ری به دنیا آمد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۲:۳۹  
- از شهرداری تهران به دلیل اهتمام ویژه به عمران و بهسازی مساجد شهر تهران و بهره گیری شایسته از اقدامات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ نماز ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۲:۲۱  
- شهردار تهران با حضور در منزل پاسدار شهید محمد کامران با خانواده این شهید مدافع حرم دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۲:۱۶  
- ترزا می نخست وزیر انگلیس آخر هفته گذشته به خلیج فارس سفر کرد تا با حضور کم سابقه در نشست سران عرب این منطقه، با چند قرارداد پرمنفعت تسلیحاتی، تجاری، اقتصادی به کشورش بازگردد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۲:۱۶  
- حامد فوقانی: معلولان و جانبازان در صورت داشتن شرایط تعیین شده می توانند مالکان خودروهایی که در محل ویژه پارک معلولان توقف می کنند را جریمه کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۲:۱۳  
- نخستین قرارداد سفارش ساخت کشتی با فاینانس خارجی بعد از اجرای برجام بین کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و هیوندای کره جنوبی منعقد شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۱:۵۷  
- احمد میرخدائی: مسکن اجتماعی، به عنوان بخشی از طرح جامع مسکن، در قالب احکام مورد نیاز اجرای برنامه ششم توسعه به تصویب کمیسیون تلفیق رسیده و باید به صحن علنی مجلس برود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۱:۵۱  
- پکن وانگ چنگ ژیان آرایشگری در جیائوزو چین است که 25 سال است قیمت اصلاح مو را افزایش نداده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۱:۴۸  
- نیلوفر قدیری: کشورهایی چون انگلیس که پیشرو عرصه سیاستمداری و حکومت داری به حساب می آیند و از این نظر خود را محق اداره جهان می شمارند، در نقد دیگران به ویژه کشورهای جهان سوم ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۱:۴۵  
- حاج علی باقرزاده، متخلص به بقا، از شاعران پیشکسوت و نامدار خراسان ظهر پنجشنبه گذشته دچار ایست قلبی شد و در 87 سالگی در یکی از بیمارستان های مشهد درگذشت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۱:۳۲  
- پکن یک محقق دانشگاه علوم زمین شناسی در پکن پس از خرید یک سنگ کهربا در بازاری در میانمار دریافت که دم پوشیده از پر یک دایناسور در این سنگ 100 میلیون ساله حفظ شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۱:۲۹  
- یک روز پیش از تعلیق رئیس جمهور کره جنوبی به اتهام سوءاستفاده نزدیکانش از قدرت، سازندگان سریال شهرزاد با انتشار بیانیه ای از عزم راسخ خود برای ادامه تولید فصل دوم آن با وجود بازداشت تهیه کننده و ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۰:۵۵  
- همشهری آنلاین: کارشناسان بر این باورند که تداوم فعالیت شغلی در سنین 50 تا 70 سالگی برای حفظ سلامت بدن در دوران سالخوردگی ضروری است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۰:۴۴  
- همشهری آنلاین: برخی از علائم نشان می دهد که احتمال دارد، فردی در معرض خطر ابتلا به اختلالات روانی باشد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۰:۱۸  
- مدیرعامل بورس کالای ایران از عملیاتی شدن قراردادهای اختیار معامله (آپشن) بر پایه سکه طلا در این بورس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۰:۱۸  
- شاخص کل بورس تهران در مبادلات هفته قبل 1323 واحد معادل 1.7 درصد رشد کرد و به 81 هزار و 341 واحد رسید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۰:۱۱  
- محمدعلی نجفی : خاطرم هست که در سال های دور، دورانی که ما دانشجو بودیم، بحث و گفت وگو چقدر رواج داشت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۰:۱۱  
- مؤسسه فیلم آمریکا AFI در حالی فهرست فیلم های سینمایی و برنامه های تلویزیونی برگزیده خود را اعلام کرد که آثار حاضر در بخش سینمایی این فهرست بختی فراوان برای حضور در میان نامزدهای اسکار دارند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۹:۴۹  
- همشهری آنلاین: یک منبع وزارت کشور مصر در بیانیه ای از کشته شدن 6 نظامی این کشور به دنبال وقوع انفجار در شهر الجیزه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۹:۴۹  
- آمار ها نشان می دهد یک چهارم از مدیران شرکت های بورس در مقابل شفافیت و ارائه گزارش های مالی مقاومت کرده و سهامداران به همین رویه، سالانه میلیارد ها تومان زیان می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۹:۴۶  
- همشهری آنلاین: دانشمندان هندی می گویند یوگا ممکن است به کاهش فشار خون در افراد در معرض خطر بیماری پرفشاری خون کمک کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۹:۳۸  
- همشهری آنلاین: سازمان فضایی ناسا برای اولین بار طرح جدید هواپیمای اقتصادی با قرارگیری موتورها در انتهای بدنه را مورد آزمایش قرار داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۹:۲۹  
- همشهری آنلاین: سرمربی استقلال در باره شکست مقابل تراکتور توضیحاتی ارئه کرد و گفت تجربه تراکتور از آنها بیشتر بود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۹:۲۹  
- همشهری آنلاین: دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه برای ریاست جمهوری آمریکا روز 19 ژانویه 2016 در شهر وینترست در ایالت آیووا در بیرون موزه زادگاه جان وین، هنرپیشه آمریکایی ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۹:۲۰  
- همشهری آنلاین: نماینده دائم ایران در سازمان ملل در دیدار با دبیرکل جدید این سازمان از وی برای سفر به تهران دعوت کرد و تمدید ISA را مغایر اهداف برجام خواند و از گوترش درخواست کرد که از همه طرف های ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۹:۱۱  
- همشهری آنلاین: مدیرعامل باشگاه استقلال با حمایت مجدد از منصوریان گفت که تیم نیاز به تقویت دارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۸:۵۸  
- همشهری آنلاین: مجلس سنای آمریکا با اکثریت آراء لایحه بودجه نظامی 2017 را تصویب و برای ارسال به کاخ سفید آماده کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۸:۵۶  
- همشهری آنلاین: وزیر کشور با بیان اینکه در کشور 20 سال تاخیر در توجه به مسائل اجتماعی داشته ایم از دستور ویژه مقام معظم رهبری در این زمینه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۸:۵۲  
- همشهری آنلاین: مدیرکل حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این که با رای دیوان عدالت اداری آزمون ارشد و دکتری سال 96 دانشگاه آزاد اسلامی مستقل برگزار می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۸:۴۷  
- همشهری آنلاین: وزیر بهداشت از راه اندازی200 تختخوابی سراوان، تا پایان دولت یازدهم خبر داد و گفت: افتتاح این بیمارستان نه تنها برای مردم این منطقه بلکه در ارایه خدمات به مردم کشورهای همجوار هم می ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۸:۳۵  
- همشهری آنلاین: تراکتور سازی با پیروزی مقابل استقلال در هفته سیزدهم لیگ بار دیگر به صدر جدول بازگشت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۸:۳۱  
- همشهری آنلاین: جزئیات بورس خارج از کشور آزمون دکتری 96 اعلام شد که بر اساس یکی از بندهای آن، طبق قانون اصلاح ماده 3 قانون اعزام دانشجو به خارج از کشور در شرایط مساوی اولویت با داوطلبان متأهل ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۷:۳۲  
- همشهری آنلاین: رهبر اسلام ستیز هلند به دلیل اظهارات تفرقه افکننانه و تبعیض آمیز خود، از سوی دادگاه این کشور مجرم شناخته شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۲  
- همشهری آنلاین: تاج طلایی گنبد حرم مطهر امام اول شیعیان، طی مراسمی به این مکان مقدس بازگردانده شد تا در روز 17 ماه ربیع الاول بر بالای قبه حرم علوی نصب شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۲  
- همشهری آنلاین: اسامی فیلم های نامزد دریافت جایزه از دهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت در 2 بخش مسابقه ملی و جایزه شهید آوینی اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۲  
- همشهری آنلاین: شهری در ژاپن برای ردیابی مبتلایان به زوال عقل در صورت گم شدن، روی ناخن های آنها بارکدهایی حاوی اطلاعات شخصی شان، نصب می کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۲  
- همشهری آنلاین: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد با اعلام خبر برگزاری مستقل آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی سال 96 این دانشگاه گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۷:۲۲  
- همشهری آنلاین: معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی، گفت: سرقت های خرد در 6 ماهه امسال، پنج درصد و سرقت های مهم مثل سرقت منزل، بانک، اماکن و وسائل نقلیه نیز سه درصد کاهش داشت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۷:۱۹  
- همشهری آنلاین: تیم های فولاد و پیکان با پیروزی مقابل حریفان خود همچنان حضور در بالای جدول را برای خود تثبیت کردند. سپاهان نیز با پیروزی پرگل مقابل صبا جان تازه ای گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۷:۱۶  
- همشهری آنلاین: مراسم سومین سالروز درگذشت پدر علم ارتباطات، دکتر کاظم معتمدنژاد، شنبه (20 آذر) در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۷:۱۳  
- همشهری آنلاین: روسیه اعلام کرد که برای آغاز مذاکرات سوریه درباره حلب و تضمین موفقیت آن، حملات این کشور و ارتش سوریه به بخش شرقی حلب متوقف شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۷:۰۷  
- ندا آل طیب: رضا کیانیان در این سال ها برای چندمین بار ثابت کرده در کنار مسائل هنری، دغدغه های اجتماعی زیادی دارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۷:۰۰  
- معرفی کتاب آکیمی آه بلندی کشید و گفت: چون دوازده سال پیش کتاب خونه ی عمومی خراب شده، دوازده نفر از دوازده ساله هایی که بهترین مقاله رو در مورد جالب بودن کتاب خونه بنویسن ...
مشاهده نتایج بیشتر...