پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۲۸Dec 2016 8

روزنامه همشهری - همشهری (hamshahrionline.ir)

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 31 فروردین 1395 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1395 روزنامه همشهری 31 خرداد 1395 روزنامه همشهری 31 تیر 1395 روزنامه همشهری 31 مرداد 1395 روزنامه همشهری 31 شهریور 1395 روزنامه همشهری 30 مهر 1395 روزنامه همشهری 30 آبان 1395 روزنامه همشهری 1 آذر 1395 روزنامه همشهری 2 آذر 1395 روزنامه همشهری 3 آذر 1395 روزنامه همشهری 4 آذر 1395 روزنامه همشهری 5 آذر 1395 روزنامه همشهری 6 آذر 1395 روزنامه همشهری 7 آذر 1395 روزنامه همشهری 8 آذر 1395 روزنامه همشهری 9 آذر 1395 روزنامه همشهری 10 آذر 1395 روزنامه همشهری 11 آذر 1395 روزنامه همشهری 12 آذر 1395 روزنامه همشهری 13 آذر 1395 روزنامه همشهری 14 آذر 1395 روزنامه همشهری 15 آذر 1395 روزنامه همشهری 16 آذر 1395 روزنامه همشهری 17 آذر 1395 روزنامه همشهری 18 آذر 1395 
  ۵۶ دقیقه پیش  
- انتقادها نسبت به ناکارآمدی دستگاه های اجرایی در اجرای قوانین مرتبط با برخورد با قاچاق کالا و سهم 14 میلیارد دلاری این کالاها از بازار مصرف کشورمان در حالی بالا گرفته که سازمان حمایت مصرف کنندگان و ...
  ۱ ساعت پیش  
- بزرگ ترین مطالعه انجام شده روی بیش از 41 هزار نفر در کشورهای مختلف طی 5 تا 9 سال نشان می دهد که آلودگی هوا و صدای ناشی از ترافیک با شیوع مشکل فشارخون بالا، ارتباط مستقیم دارد ...
  ۲ ساعت پیش  
- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اجرای طرح سالم بودن و ایمنی وسایل گرمایشی و بخاری در فصل سرد و نیمه دوم سال به صورت رایگان گفت ...
  ۳ ساعت پیش  
- شهردار تهراندر حاشیه نشست با شورایاری ها و مدیران محله های منطقه 12 به مسئله برگزاری نمایشگاه ها در داخل تهران اشاره کرد و گفت ...
  ۴ ساعت پیش  
- بازار سهام بدون توجه به اعمال تحریم های جدید آمریکا علیه ایران با تکیه بر عوامل اقتصادی به پیش می رود.
  ۵ ساعت پیش  
- در پنجاهمین جلسه علنی مجلس بر پیگیری حادثه برخورد قطار در سمنان تأکید شد.
  ۶ ساعت پیش  
- رئیس مرکز استراتژیک ریاست جمهوری با اشاره به کنفرانس امنیتی تهران با عنوان نظم امنیتی منطقه ای در غرب آسیا، گفت: تهران به عنوان مرکز یک کشور مسئولیت پذیر، مشارکت جو و منطقی اندیش ...
  ۷ ساعت پیش  
- 2 وکیل دادگستری که از طرف خانواده 2ایرانی بازداشت شده در کنیا برای پیگیری پرونده به نایروبی رفته بودند خودشان بازداشت شدند تا یک چالش سیاسی بین ایران و کنیا ایجاد شود ...
  ۸ ساعت پیش  
- پگاه شفتی: برای هرکسی مرز معنای خاصی دارد. شاید امروز از شوخی دوستت ناراحت شده ای و او فکر می کند تو زیادی حساس هستی. ...
  ۹ ساعت پیش  
- ساکنان تل آویو مجسمه طلایی بنیامین نتانیاهو را که شبانه در یکی از میدا ن های اصلی شهر نصب شده بود، سرنگون کردند.
  ۹ ساعت پیش  
- بمبئی صاحب شرکتی در هند کیسه هایی تولید می کند که قابل خوردن و بازیافت در طبیعت هستند، بنابراین حیوانات نیز با خوردن آنها دچار مشکل نمی شوند.
  ۹ ساعت پیش  
- انسیه شاه حسینی: میان آثاری که در حوزه ادبیات دفاع مقدس منتشر شده اند، ضربت متقابل به پژوهش حسین بهزاد و نگارش گل علی بابایی کتابی است شاخص و مثال زدنی.
  ۹ ساعت پیش  
- با تصویب هیأت دولت تبدیل واحد پول ایران از ریال به تومان کلید خورد. هیأت دولت در جلسه روز چهارشنبه خود به ادامه بررسی پیشنهادهای کارگروه منتخب درخصوص لایحه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران پرداخت و ...
  ۹ ساعت پیش  
- ارتش عراق در ادامه پیشروی خود که از سمت شرق موصل آغاز شده، چند محله دیگر را هم آزاد کرد و اکنون به سمت منطقه غربی و عبور از پل دجله در حال حرکت است.
  ۹ ساعت پیش  
- آیداهو یک شرکت تولید خودرو نخستین خودرو با بدنه دارای هزاران چراغ LED را ساخت.
  ۹ ساعت پیش  
- ولینگتون مردی در نیوزلند هنگام نام نویسی اینترنتی برای گرفتن پاسپورت متوجه شد عکس او به خاطر بسته بودن چشم هایش رد شده است.
  ۱۰ ساعت پیش  
- محمدامین خرمی: دونالد ترامپ، جنجالی ترین چهره این روزهای سیاست در آمریکا، که 20 ماه تمام همه را با موضعگیری ها و سخنان تهاجمی اش به حیرت واداشته ...
  ۱۰ ساعت پیش  
- ارتش سوریه و نیروهای مقاومت با آزادی کامل منطقه حلب قدیم توانسته اند 80 درصد مناطق شرق حلب را از گروه های تروریستی پاکسازی کنند و عملا برای زدن ضربه نهایی و آزادی کامل این شهر آماده شوند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۹:۳۲  
- همشهری آنلاین: در پی ادامه واکنش ها نسبت به انتشار فیلمی در فضای مجازی که اجرای نمایش چالش مانکن را در یک اتاق عمل نشان می دهد، مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت توضیحاتی، ارائه داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۹:۰۸  
- همشهری آنلاین: ولی الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی در ارانه توضیحاتی پیرامون تغییر رسمی واحد پول کشور از ریال به تومان نوشت:
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۹  
- همشهری آنلاین: همزمان با برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم در سال 1396، مسابقات بین المللی بانوان، روشندلان، دانش آموزان و طلاب برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۹  
- همشهری آنلاین: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا، تخطی از سرعت، فقدان ایمنی وسیله نقلیه، انجراف به چپ و سبقت غیر مجاز را 4 دلیل عمده تصادفات منجر به مرگ در زمستان اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۹  
- همشهری آنلاین- دکتر جعفر صادق تبریزی: نزدیک به نیم قرن از صدور بیانیه آلماآتا می گذرد، شالوده اساسی این بیانیه را مراقبت های بهداشتی اولیه تشکیل می داد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۹  
- همشهری آنلاین: 50 درصد مردم ایران به میزان کافی کلسیم دریافت نمی کنند و میزان مصرف شیر و لبنیات در بین ایرانیان کمتر از حد نیاز است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۹  
- همشهری آنلاین: همه MBA در یک کتاب به معرفی یکصد مهارت کاربردی برای مدیریت در سازمان ها می پردازد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۹  
- همشهری آنلاین: دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا می گوید قصد دارد با لغو سفارش ساخت هواپیماهای تازه برای روسای جمهور آمریکا از هزینه های دولت بکاهد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۹  
- همشهری آنلاین: ارتش سوریه و هم پیمانانش توانستند با تسلط بر مناطق جدید در شرق حلب و تسلط کامل بر بخش شمال شرقی شهر حلب و تامین کردن امنیت جاده فرودگاه حلب بیش از هر زمان دیگری به مهمترین پیروزی ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۹  
- همشهری آنلاین: معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ایران در سال 2016 رتبه دهم دنیا را در شاخص آموزش عالی در مقاطع تحصیلات تکمیلی در بین دانشگاه های مختلف کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۶  
- همشهری آنلاین: عضو موسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: بهره وری تحقیقات دفاعی، وضعیت امنیتی و قدرت دفاعی ایران مطلوب است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۶  
- همشهری آنلاین: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به ریشه های فرهنگی تروریسم در کنار مبارزه نظامی و همکاری های امنیتی نقش بسزایی در ریشه کن کردن تروریسم خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۶  
- همشهری آنلاین: امروز 16 آذرماه پویش سه شنبه های بدون خودرو یکساله شد؛ در این مدت طرح های مختلفی از جمله طرح ژینایی (زنده سازی) در راستای زنده کردن شهر تهران شکل گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۶  
- همشهری آنلاین: رئیس شورای شهر تهران در خصوص مشکلات شهر تهران اظهار داشت: هزینه های شهر بر دوش شهرداری و مردم تهران است دولت ها در ساخت و نگهداشت تهران کمترین تاثیر را داشتند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۶  
- همشهری آنلاین: 50 میلیون پرونده الکترونیک سلامت برای ایرانیان تاکنون تشکیل شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۶  
- همشهری آنلاین: شرکت خصوصی مون اکسپرس (Moon Express) که مجوز سفرهای سیاحتی فضایی را در ماه اوت دریافت کرده، امیدوار است تا سال 2026 بتواند تورهای تفریحی به ماه را به فروش بگذارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۶  
- همشهری آنلاین: تویوتا موتور اعلام کرد به منظور تسریع معرفی موتورهای پاک و عمل به استانداردهای جهانی سخت گیرانه آلایندگی، طراحی فناوری بنزینی - هیبریدی را در پنج سال آینده گسترش خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۶  
- همشهری آنلاین: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد: طبق برآوردها هشت الی 14 استان کشور تحت تاثیر اثرات احتمالی خشکی دریاچه ارومیه هستند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۶  
- همشهری آنلاین: مصرف این دارو باعث طولانی شدن عمر، سلامت بدن و درمان سرطان شده و بدن را جوان و پرانرژی نگاه می دارد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۶  
- همشهری آنلاین: وزیر دفاع گفت: درخواست آتش بس حیله ی جنگی است برای سازماندهی مجدد، تسلیح و تقویت تروریست ها نه اقدام بشر دوستانه.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۶  
- همشهری آنلاین: بر اساس تحقیقات دانشمندان حوزه هواشناسی، روند گرم شدن کره زمین به آب شدن یک تکه یخ به بزرگی کشور هند منجر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۶  
- همشهری آنلاین: گوگل این قابلیت را به تازگی برای کاربران خود طراحی کرده تا کاربران با استفاده از این توانایی متوجه شوند که شلوغی مکان های مورد نظرشان چقدر است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۶  
- همشهری آنلاین: شرکت تسلیحاتی آلماز- آنتی روسیه توافقنامه ای را با یک هولدینگ ایرانی به منظور به روزرسانی سیستم های ناوبری ایران از طریق پروژه های تحقیق و توسعه امضا کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۶  
- همشهری آنلاین: یک عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ضمن تشریح جلسه چهارشنبه-17 آذر- این هیئت درباره شکایت های مربوط به محمود صادقی نماینده تهران گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۲۹  
- همشهری آنلاین: پرسپولیس برانکو مانند تیم ملی کی روش کم گل می خورد و شاید دلیلش حضور پرتعداد سرخ ها در تیم ملی باشد که برانکو را مجبور به اتخاذ شیوه جدید کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۲۵  
- همشهری آنلاین: نشریه تایم دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا را به عنوان شخصیت سال 2016 انتخاب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۲۵  
- همشهری آنلاین: رئیس پلیس فتا از شناسایی 86 درصد جرایم در فضای مجازی خبر داد و گفت 66 درصد جرایم در کانال تلگرام اتفاق می افتد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۲۵  
- همشهری آنلاین: سرمربی تیم فوتبال نفت تهران با اعلام حمایتش از مسعود شجاعی و سیدمهدی رحمتی به انتقاد از برخوردها با این دو بازیکن پرداخت و گفت: با زور و فشار نباید صورت مسئله را پاک کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۲۲  
- همشهری آنلاین: امروز خبر رسید که بر اساس تصویب هیات دولت واحد پول ایران تومان و برابر 10 ریال تعیین شده ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۸:۲۲  
- همشهری آنلاین: هیأت نظارت بر اجرای برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) چهارشنبه (17 آذر) به ریاست دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری تشکیل جلسه داد و با بررسی سناریوهای محتمل ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۷:۴۰  
- همشهری آنلاین: چند ساعت بعد از اعلام کاهش سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا، رئیس فدراسیون فوتبال با تاکید بر خبر قبلی خود گفت ایران به جای عراق سهمیه می گیرد
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۷:۴۰  
- همشهری آنلاین: حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور را به سمت رئیس سازمان بسیج و جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج منصوب کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۷:۱۳  
- همشهری آنلاین: شبکه های خبری پاکستان در خبری فوری اعلام کردند یک فروند هواپیمای مسافربری متعلق به شرکت هواپیمایی دولتی (PIA) با حدود 50 مسافر و خدمه، سقوط کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۱  
- همشهری آنلاین: جمشید مشایخی در مراسم جشن تولدش آرزو کرد که بتواند 5 دقیقه با استاد محمدرضا شفیعی کدکنی بنشیند و صحبت کند و بار دیگر تاکید کرد که خاک پای مردم است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۱  
- همشهری آنلاین: بازیگر مشهور هنگ کنگی با پیوستن به یک فیلم اکشن در نقش یک بادیگارد بازی می کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۱  
- همشهری آنلاین: سریال ستاره سهیل از امروز سه شنبه 16 آذرماه روی آنتن شبکه قرآن و معارف سیما می رود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۱  
- همشهری آنلاین: فیلم کوتاه بی حوا به کارگردانی کمیل روحانی به بخش مسابقه جشنواره جیپور هند راه یافت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۸  
- همشهری آنلاین: رئیس جمهوری، قانون کاهش ساعات کار بانوان شاغل دارای شرایط خاص را که پیش از این به تصویب مجلس شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان رسیده بود را برای اجرا ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۸  
- همشهری آنلاین: شرکت خودروسازی ب.ام .و قصد دارد بهترین خدمات خودروهای کرایه ای تا به امروز را ارائه کند که توسط خودروهای خودران آن عرضه می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۸  
- همشهری آنلاین: 207 نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانه ای تاکید کردند: حصول توافق تاریخی اوپک هنر دیپلماسی را در حل کارهای پیچیده و سخت نمایان می کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۸  
- همشهری آنلاین: وکیل مدافع شرکت نفتی HK با بیان اینکه فکر نمی کنم حکم اعدام حالا حالاها اجرا شود گفت: شرکت نفت اصراری بر اعدام بابک زنجانی ندارد و فقط به دنبال وصول مطالبات خود و بیت المال است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۸  
- همشهری آنلاین: سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا به یک بلاتکلیفی کسل کننده تبدیل شده است بعد از انواع اظهار نظرها ظاهرا پرسپولیس هم مانند استقلال باید در مرحله پلی آف بازی کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۸  
- همشهری آنلاین: سرلشکر جعفری از نمایشگاه دستاوردهای 5 سال اخیر سازمان بسیج مستضعفین بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۰  
- همشهری آنلاین: دادگاه عالی لهستان درخواست آمریکا برای استرداد رومن پولانسکی را رد کرد و به این ترتیب احتمال استرداد این کارگردان سرشناس برای همیشه منتفی شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۳  
- همشهری آنلاین: هیات دولت در ادامه بررسی پیشنهادهای کارگروه منتخب درخصوص لایحه بانک مرکزی واحد پول ایران را تومان و برابر با 10 ریال تعیین کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۶  
- همشهری آنلاین: این دسرها هستند که به سفره های شما رنگ و بو می دهند. در این قسمت یک دسر سنتی خوب برای شما آموزش می دهیم تا در مهمانی ها از آن ها استفاده کنید ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۶  
- همشهری آنلاین: هیئت مرکزی نظارت بر دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و میاندوره ای مجلس انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۳  
- همشهری آنلاین: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی از برگزاری جلسه این فراکسیون و انتخاب اعضای شورای مرکزی آن خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۱  
- همشهری آنلاین: نرخ دلار آمریکا در ادامه روند کاهشی روز گذشته، در بازار چهارشنبه 17 آذرماه با اندکی کاهش، از مرز 3900 تومان پایین تر آمد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۳  
- همشهری دو - امیرحسین ثمالی: فرارسیدن ماه ربیع برای شیعیان سرشار از فرخندگی هایی است که در صدر آنها آغاز دوره امامت آخرین امام شیعیان حضرت مهدی موعود(عج) قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۳  
- همشهری دو - امیر اسماعیلی: 9 نفر بودیم، 3 خواهر و 6برادر. پدرمان کارمند اداره برق بود و بعدازظهرها هم می رفت مغازه الکتریکی.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۳  
- همشهری دو - حجت الاسلام سیدباقر علم الهدی: در تاریخ صدر اسلام همواره اهل بیت عصمت و طهارت با مشکلات خاصی مواجه بوده و برای برون رفت از مشکلات پیش رو تدابیر ویژه ای می اندیشیدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۳  
- همشهری آنلاین: در این مطلب می خواهیم چند ماده ی غذایی طبیعی، ساده و بی عارضه را معرفی کنیم تا زمستان امسال را بدون سرماخوردگی به سر کنید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۳  
- همشهری دو - محمود قلی پور: به مامان گفتم: امروز رو باید عزاداری کنیم یا جشن بگیریم؟ مامان جواب عجیبی داد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۳  
- همشهری آنلاین: برخی از انواع میوه ها به کاهش وزن کمک می کنند اما چه میوه هایی دارای این خاصیت هستند؟
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۳  
- همشهری آنلاین: طلای جهانی چهارشنبه 17 آذرماه تحت تاثیر آمار اقتصادی مطلوب آمریکا که احتمال تحکیم سیاست پولی این کشور را تقویت کرد، کاهش داشت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۳  
- همشهری آنلاین: عضو هیات علمی موسسه مطالعات بین المللی انرژی اظهار کرد: جلسه اوپک و غیراوپک که قرار است 20 آذرماه برگزار شود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۹  
- همشهری دو - بهرام ایازپور: در قرن چهارم هجری عالمی به نام سیدرضی، گزیده ای از نامه ها، خطبه ها و سخنان کوتاه امام علی (ع) را در یک کتاب جمع آوری می کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۹  
- همشهری آنلاین: در شرایطی سود وام مسکن 60 میلیونی که از طریق خرید اوراق انجام می شود حدود 18 درصد بوده و در مقایسه با سایر وام های مسکن که با کاهش همراه بود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۹  
- همشهری آنلاین: جشنواره همگانی آب های آرام آقایان با حضور بیش از 35 قایقران در رده سنی نوجوانان صبح روز سه شنبه 16 آذر ماه در دریاچه آزادی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۹  
- همشهری آنلاین: کارشناسان اقتصادی معقتدند که روند کند رشد اقتصادی، فضای کسب و کار آمریکا را تا کمتر از 5 سال آینده دربرخواهد گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۹  
- همشهری آنلاین: بنابر تاکیدات مدیرکل دفتر کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور والدین دارای فرزندخوانده حتما باید در سنین کودکی واقعیت زندگی گذشته کودکشان را برای آنها بازگو کنند تا کودک در سنین ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۹  
- موژان اردانی: با سرمایه اولیه حدود 30 میلیون تومان می توانید یک کارگاه تراشکاری راه اندازی کنید البته این درصورتی است که دستگاه های لازم را در ابعاد کوچک تهیه کنید ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۴  
- همشهری دو - سید مهدی سیدی: مخترعین آدم های تنبلی هستند، اصلا هرچی اختراع توی عالم به وجود آمده، به خاطر تنبلی مخترع هاست! ؛ این را می گوید و دوباره لم می دهد روی کاناپه؛ بعد از این جمله حکیمانه ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۴  
- همشهری دو - آزاده باقری: این بار نوبت به گلپایگانی ها رسیده تا آستین هایشان را بالا بزنند و به کمک نیازمندان ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۴  
- همشهری دو - احسان رحیم زاده: چند ماه پیش نخستین مهدکودک ویژه کودکان زنان سرپرست خانوار در مشهد افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۵  
- همشهری دو - امیر حسن شاهی: شاید یکی از عجیب و غریب ترین نوع زندگی های موجود در جامعه، سبک زندگی دانشجویان خوابگاهی باشد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۵  
- همشهری آنلاین: بانک مرکزی نرخ برابری 39 ارز عمده در مقابل ریال را برای چهارشنبه 17 آذرماه اعلام کرد که بر اساس آن ارزش دلار 32 ریال نسبت به دیروز تقویت شد و به رقم 32,151 ریال رسید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۵  
- همشهری آنلاین: مسابقات والیبال ناشنوایان کشور با قهرمانی خراسان رضوی و عنوان دومی آذربایجان غربی به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۲  
- همشهری دو - مینا فرقانی: ما ایرانی ها را جان به جانمان کنند، بانمکیم! شهد و شکر است که از سخن مان می ریزد؛ حالا چه درباره قهرمانان و بزرگان مان صحبت کنیم ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۲  
- همشهری آنلاین: وزیر بهداشت ضمن ارایه توضیحاتی درباره تاثیر نوسانات نرخ ارز بر حوزه تامین دارو، تاکید کرد که تغییری در نرخ و قیمت داروهای وارداتی اعمال نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۲  
- همشهری آنلاین: رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بیش از 53 هزار نفر به صورت مستقیم در سطح جاده ها مستقر هستند تا زمستان امسال یکی از کم حادثه ترین زمستان ها را داشته باشیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۲  
- همشهری دو - حجت الاسلام مجتبی علی نژاد: هر چند نگاشتن درباره امامی که بخش اعظم دوران زندگی را در حصار بغض و کینه عباسیان محبوس بود دشوار است ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۲  
- همشهری آنلاین: وزیر کشور از شناسایی 20 گروه تروریستی در جریان برگزاری مراسم اربعین خبر داد و گفت: باید تمام تلاش خود را به کار بگیریم تا در سال آینده بتوانیم لغو روادید داشته باشیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۲  
- همشهری آنلاین: با پایان مرحله مقدماتی تفنگ بادی بانوان بزرگسالان، تیم کشورمان با کسب مدال برنز به جایگاه سوم تکیه زد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۸  
- همشهری آنلاین: کل شرکت جهانی گوگل، از جمله تمامی مراکز داده ها و دفاتر آن در سرتاسر جهان از سال آینده از انرژی پاک استفاده خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۸  
- همشهری آنلاین: دانشمندان موفق به ردیابی غبارهای کیهانی بر فراز بام خانه های پاریس و برلین شده اند، و این اولین باری ایت که چنین ذرات کیهانی در فضای شهری ردیابی می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۸  
- همشهری آنلاین: مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به کاهش 10 درجه ای دما در نیمه شمالی کشور در روز آینده، گفت: آسمان تهران در روز جمعه 19 آذر، ابری، در پاره ای نقاط بارش برف ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۲  
- همشهری آنلاین: تیم مازندران به عنوان صدرنشین بیست و نهمین دوره رقابت های قهرمانی کشور والیبال نشسته معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۸  
- زهرا رفیعی: اتفاق عجیب دیگری از سوی کادر درمان این بار به اسم چالش مانکن، در یکی از بیمارستان های ایران سر درآورد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۵  
- همشهری دو - محمد مجد: خمس یکی از واجبات مهم مالی دین ماست که متأسفانه برخی ها کمتر به آن توجه دارند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۰:۵۵  
- همشهری آنلاین: فرمانده نیروی انتظامی بر پیگیری موضوع "اخذ مجوز کانال های تلگرامی بالای 5هزار عضو" براساس شورای عالی فضای مجازی تاکید کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...