دوشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۵:۲۴May 2018 28
 

پورتال خبری کاشان (knp.ir)

  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۶:۵۳    
نماینده ولی فقیه در کاشان بی تفاوتی نسبت به امر به معروف و نهی از منکر را مشکل امروز جامعه خواند و گفت: توجه به این فریضه الهی به ویژه تذکر لسانی در ادارات ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۴:۲۲    
امام جمعه موقت کاشان منشا تمام خیرات را توحید و منشا تمام انحرافات را شرک دانست وگفت: گاهی از خدا تبعیت کردن و گاهی هم از شیطان و هوای نفس و طاغوت و آمریکا تبعیت کردن شرک خفی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۴:۲۲    
دبیر جامعه روحانیت کاشان تنها وحدت را رمز پیروزی مسلمانان دانست و گفت: امروز بیش از 90 درصد جنگ هایی که در سراسر جهان فعال است و تنور آن داغ است جنگ بین مسلمانان است و اگر مراقبت نکنیم به زودی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۹    
اعضای باندی که اقدام به سرقت لوازم ساختمانی از منازل نیمه ساز می کردند در عملیات مأموران انتظامی شهرستان کاشان دستگیر و به 23 فقره سرقت اعتراف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۹    
قتی صحبت از مدیریت مصرف می شود اینگونه تصور می شود که مردم در مصرف آب به زحمت بیفتند؛ در حالیکه هدف از مدیریت مصرف آن است که همه ما درست مصرف کرده و ضروریات را مورد توجه قرار دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۴    
امام جمعه موقت کاشان منشا همه زشتی ها را کفر و شرک و منشا همه خوبی را توحید دانست و گفت: توحید بزرگترین معروف و شرک بزرگترین منکر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۸    
امام جمعه موقت کاشان بهترین روش تربیتی فرزندان را موعظه حسنه دانست و گفت: یکی از شروط اصلی موعظه حسنه، موعظه کننده خود اهل عمل به موعظه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۸    
مدیر حوزه علمیه کاشان گفت: آمریکا با اطلاع از قدرت موشکی ایران که می تواند حتی آنها را هدف قرار دهد به دنبال شناسایی مراکز نظامی و قدرت ایران است اما این آرزو را به گور خواهد برد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۷    
یک زود مشکاتی امروز قبل از رسیدن به زایشگاه با کمک پرسنل اورژانس کاشان پا به عرصه گیتی گذاشت
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۷    
عکاس جوان کاشانی موفق شد مدال طلای بخش طبیعت جشنواره بین المللی عکس ‹‹ویکتور پولبینسکی›› را به خود اختصاص دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۳۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از زهره کبودوندی
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۶    
امام جمعه موقت کاشان با نقطه عطف خواندن فتح و آزادسازی خرمشهر، این رخداد تاریخی را فتح ارزش ها دانست و از آن به عنوان حادثه ای عظیم و فراموش نشدنی در تاریخ کشور ایران یاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۲:۳۶    
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: نجات محکومین جرائم غیر عمد و مالی و خانواده آنها از مشکلات محبوب عندالله و امام زمان(عج) است که باید تلاش کرد تا با وساطت و گرفتن رضایت آمار آزادی زندانیان جرائم غیر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس اداره زندان کاشان گفت: برای آزادی 260 زندانی در کاشان نیاز به مساعدت خیرین کاشان و آران برای پرداخت دیون 20 میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس ستاد دیه کاشان گفت: از زمان تأسیس ستاد دیه شهرستان کاشان از تیرماه سال 87 تا یه امروز که 10 سال گذشته است 2 هزار 759 نفر از زندان آزاد شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۲    
امام جمعه موقت کاشان از امنیت به عنوان یکی از نعمت های بزرگ و مهم خداوند به مردم ایران دانست و گفت: هر چند امروز در کشور مشکلاتی وجود دارد اما با این وجود برخی از نعمت ها را نیز در اختیار داریم که ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۲    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: خداوند در قرآن می فرماید در انجام امور خیر و واجبات دین سبقت و سرعت بگیرید اما چنانچه در انجام امور خیر و واجبات دین تأخیر داشتید یقین بدانید در ادامه توفیق امورخیر و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۲    
دوازدهمین مراسم سالگرد ارتحال مرحوم آیت الله یثربی(ره)، نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسبق کاشان در مسجد حبیب ابن موسی(ع) شهرستان کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ جوان کاشانی رتبه برتر در بخش شنیداری؛فضای مجازی - ساخت پادکست و برنامه های رادیویی را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۲    
این بارندگی ها، بارندگی موثر نیست. اگرچه روی چشمه هایی که از آب های سطحی تغذیه می شود تأثیر گذاشته و آب آنها بیشتر شده است ولی اثرات آن روی سفره های زیرزمینی محسوس نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۷    
اول خرداد سالگرد درگذشت مهندس حسین حجازی، کارآفرین و خیر ورزش یار کاشانی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ دوازدهمین دوره مسابقات فوتسال پایگاههای بسیج با قهرمانی تیم فوتسال نخل به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۷    
امام جمعه موقت کاشان موعظه حقیقی را یکی از نمونه های حکمت دانست و از موعظه به عنوان کلمات حکمت آمیز نام برد و گفت: اگر خداوند مواعظ لقمان را بیان می کند به دلیل این است که لقمان حکیم واقعی بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۷    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: امروز دشمن به دنبال گرفتن روحیه مبارزه طلبی و دفاع از حق و مظلوم و مبارزه و جهاد و شهادت از جوانهای ایرانی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۷    
فرمانده انتظامی استان گفت: 2 نفر که شب گذشته با گروگان گرفتن یکی از شهروندان از خانواده وی مبلغ 20 میلیارد ریال درخواست کرده بودند در عملیات ضربتی مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۴:۵۰    
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر تعطیلی اورژانس های مرکزی و گلابچی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان /
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ قرار است از اول خرداد ماه جاری اورژانس درمانگاه های گلابچی و اورژانس مرکزی ‹‹باباافضل›› به اورژانس بهشتی منتقل شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۹    
اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس هیات والیبال کاشان گفت: تنها مشکل زیر ساختی ورزش کاشان اسکان تیم های ورزشی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۹    
امام جمعه موقت کاشان حکمت را گمشده مومن دانست و ادامه داد: یکی از برنامه های مومن این است که، ‹‹الْحِکْمَةُ ضَالَّةُ الْمُومِنِ›› به دنبال حکمت باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۹    
دبیر جامعه روحانیت کاشان از امر به معروف و نهی از منکر بر اساس روایات به عنوان مادر واجبات نام برد و گفت: انسان مومن و متدین در برابر منکرات پیرامون خود نباید بی تفاوت باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۹:۱۷    
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه کاشان گفت: دانشگاه کاشان در نظام رتبه بندی لایدن سال 2018 در بین دانشگاه های ایران در شاخص های کیفی مقالات پژوهشی رتبه نخست را در دسته های برتر کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۸:۴۷    
مدیر حوزه علمیه کاشان گفت: مبلغان باید مسائل سیاسی را خوب بشناسند و متخصص در مسائل سیاسی و راهکارهای برون رفت ازمشکلات باشند تا بتواند پاسخگوی مردم و مطالبات مردمی باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۴۷    
دبیر جامعه روحانیت کاشان با اشاره به اینکه قرآن نازل شده است تا خدا را به ما معرفی کند، گفت: خدا شناسی را باید از قرآن گرفت چرا که خداوند در آیت الکرسی خود را معرفی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۷    
امام جمعه موقت کاشان یکی از مشکلات امروز جامعه را عدم پایبندی به وفای به عهد و پیمان دانست و گفت: یکی از علائم مهم انسان با ایمان، وفای به عهد و پیمان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۲    
جوان 23 ساله ای بعد از ظهر امروز در استخر آب ذخیره ای در جوشقان استرک کاشان غرق شد
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۲    
مدرسه علمیه آیت الله ابوتراب امامی کاشانی(ره) با اخذ مجوز رسمی سطح 3 و سطح عالی تأسیس و فعالیت رسمی خود را به صورت تخصصی از مهر ماه سال 93 در شهرستان کاشان آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / بخش جدید پورتال خبری کاشان ، پورتال خبری کاشان آماده دریافت پاسخ مسؤولان شهرستان کاشان و انتشار آن است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۲    
امام جمعه موقت کاشان با اشاره به اینکه انسان تنها در سایه عبودیت است که نزد خدا به مقام می رسد، گفت: خداوند می فرماید به هرکس حکمت داده شود به او خیر کثیر داده شده است و این نعمت بزرگی است که خداوند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس شورای شهر کاشان کسب درآمدهای شهرداری کاشان از جیب مردم و از طریق پرداخت عوارض دانست و گفت: شهرداری کاشان بیش از دو هزار نفر پرسنل حدود سه ماه حقوق معوقه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۷    
نماینده ولی فقیه درکاشان گفت: ترامپ باید بداند ملت ایران فرزندان مکتب توحید و فرزندان خیبر و بدر و احد و عاشورا و کربلا هستند و با تمام نیرو و قدرت در برابر شیطنت های آمریکا و هم پیمانانش خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۰۰:۴۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم والیبال نوجوانان شهید محمد مدرس زاده ‹‹شهید امیر حلاجی بیدگلی›› قهرمان مسابقات رده سنی 82 کاشان و آران و بیدگل شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۲۳:۴۱    
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در حادثه تصادف یک دستگاه خودرو پرشیا و یکدستگاه پراید 1 نفر کشته و 4 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: کاشان همه مؤلفه های قدرت و ثروت و نفوذ را برای توسعه پیشرفت دارد اما اختلاف تنها نقطه ضعف کاشان که مانع از توسعه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۱    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: هرچند اروپا برای متقاعد کردن و پایبندی آمریکا به برجام تلاش می کند، اما واقیعت این است که اروپا نیز در این مسیر همراه آمریکا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۶:۰۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از مهدی عرشی
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۳:۴۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / عکس از علی ملک آبادی
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۰:۳۹    
یک متخلف شکار و صید که در مناطق حفاظت شده قمصر و برزک کاشان اقدام به صید غیر مجاز می کرد دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۹    
دکتر زارع امروز مراسم معارفه شهردار برزک به عنوان شهردار شهر برزک از توابع شهرستان کاشان معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۸    
طی مراسمی که امروز با حضور رییس پلیس فرودگاههای کشور، سعید ابریشمی راد شهردار و سید مسعود مسعودی مدیر کل فرودگاه کاشان بزرگ برگزار شد فعالیت رسمی پلیس فرودگاه کاشان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۸    
* اختصاصی پورتال خبری کاشان/ همایش زمانه پسا تلگرام امروز بعد از ظهر از ساعت 20 تا 22:30 دقیقه در تالار فرهنگ و ارشاد کاشان برگزار می شود .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / بازیکن شایسته فوتسال کاشان در مسابقات لیگ دو فوتسال باشگاههای کشور آقای گل لیگ دو فوتسال کشور شد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۸    
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری گفت: خروج آمریکا از برجام آمریکا پرستان داخل را رسوا کرد و حقانیت دیروز ما را هم نشان داد که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۳    
دبیر جامعه روحانیت کاشان مقام رضی الله را بالاترین مقام برای انسان خواند و گفت: مقام رضایت بالاترین مقام دو طرفه بین خالق و مخلوق است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۳    
برخلاف تصور اولیه بسیاری افراد، پروسه مونتاژ این محصول درون کشور انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۳    
همایش ائمه جمعه و جماعات شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل با موضوع مسجد و اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی شنبه شب در حسینیه شهدای پاسدار ناحیه مقاوم بسیج کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / بخش جدید پورتال خبری کاشان
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۲    
☆ اخصاصی پورتال خبری کاشان/زهره حمامی
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۲    
● اختصاصی پورتال خبری کاشان/ دکتر حسین باغشیخی
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۲    
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: اگر ولایت فقیه نبود تشخیص انقلابی از غیر انقلابی غیرممکن بود و هرکسی با عنوان اینکه پیرو خط امام است هر کاری دوست داشت انجام می داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۲    
*استاد فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی نراق و جاسب درگذشت فرهیخته نام آشنا ،استاد حق التدریس و مترجم چندین اثر ارزشمند در واپسین ساعات آخرین جمعه ماه مبارک شعبان المعظم جان به جان آفرین تسلیم کرد
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۱:۰۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال جوانان استقلال سیلک کاشان در چهارمین بازی خود در مرحله دوم مسابقات فوتبال جوانان کشور مقابل حریف خود هما رامیان استان گلستان را با 5 گل شکست داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ با تساوی تیم هیات فوتسال کاشان مقابل الغدیر اراک جواز حضور در لیگ یک جوانان کشور را به دست آوردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۵۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم هیات فوتسال کاشان در دومین بازی از مرحله نهایی رقابتهای لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور تیم پلیمر کرمانشاه را شکست داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۲:۱۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال جوانان استقلال سیلک کاشان در سومین بازی بازی خود در مرحله نهایی مسابقات فوتبال جوانان کشور مقابل حریف خود سنگ آهن بافق یزد به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۲:۱۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/نخستین گردهایی روسای هیئات والیبال استان اصفهان صبح امروز در سالن اجتماعات سالن ورزشی شکرریز مجموعه ورزشی شهید ناصرفکری کاشان برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/کلنگ خانه والیبال کاشان ظهر امروز با حضور باجول رییس هیات والیبال استان اصفهان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۳    
امام جمعه موقت کاشان تبعیت از ولایت فقیه را تنها راه نجات کشور در مسیر انقلاب اسلامی دانست و گفت: تبعیت از ولایت فقیه در عمل باید بروز و ظهور داشته است نه اینکه تنها در شعار دادن باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۰۱:۱۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال جوانان استقلال سیلک کاشان در دومین بازی بازی خود در مرحله دوم مسابقات فوتبال جوانان کشور مقابل حریف خود مدرسه عالی مشهد به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۰۱:۱۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۲۰:۳۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم هیات فوتسال کاشان در نخستین بازی از مرحله نهایی رقابتهای لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور به حریف اراکی تن به مساوی داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۷    
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه گفت: خیرین سلامت کاشان در پروژه های عمرانی حوزه سلامت بیش از 70 درصد مشارکت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۳:۵۷    
پانزدهمین پودمان آموزشی مدیران فنی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به مدت دو روز از روز چهارشنبه مورخ امروز 19 اردیبهشت ماه در کاشان آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۷    
اجتماع عظیم نیکوکاران کاشان و آران و بیدگل در همایش بزرگ بهار ایتام در واپسین روزهای ماه بزرگ شعبان المعظم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۰۷:۵۷    
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در حادثه واژگونی یکدستگاه خودرو تیبا 5 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ در نخستین ویژه برنامه ماه مبارک رمضان از یک خانواده کاشانی برای ضبط مسابقه کودک شو، دعوت شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۹    
پنجمین همایش جوان در آرمانهای جهانی با موضوع ‹‹حمایت از کالای ایرانی›› از سوی هیئت فرهنگی عشاق الحسن(ع) کاشان و با همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت و سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۱:۴۹    
معلم کسیکه الفبای زندگی را برایت روی دفتر زندگی مشق می کند و با قلم نور تقدس شغل انبیا را برایت معنا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۰۸:۱۷    
اثر نقاشی خانم محدثه دالوند دانش آموز پایه چهارم دبستان دخترانه شهیدچاووشی کاشان با موضوع؛ چگونه ممکن است آب آلوده شود؟ موف ق به کسب رتبه برتر در جشنواره نقاشی ‹‹آب=زندگی›› در مرحله کشوری شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۰۷:۴۷    
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در حادثه تصادف دو دستگاه تریلر یک کشته و یک زخمی بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۰۰:۴۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۰۰:۴۷    
تیم فوتبال جوانان استقلال سیلک کاشان در نخستین بازی بازی خود در مرحله دوم مسابقات فوتبال جوانان کشور مقابل حریف خود مقاومت تهران نتیجه را واگذار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۵    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: خداوند به مسلمانان می فرماید به منافقینی که در جنگ شرکت نکردند بگویید بهانه نیاورند و دروغ نگویند که حرف های آنها را باور نمی کنید و توجهی به حرف آنها ندارید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۰:۱۵    
بعد از یک ماه رقابت فرهیختگان قرآنی شهرستان کاشان و حومه در مناطق مختلف ، رتبه های برتر این دوره از مسابقات اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۶:۱۴    
آیت الله نمازی گفت: تفاوت نیروهای مسلح در نظام توحیدی با سایر نیروهای مسلح در نظام های دیگر جهان در دفاع از اسلام و ارزشها است و نیروهای مسلح در نظام اسلامی حافظ اسلام و دستاوردهای انقلاب هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ منصور سیاح : دارم از بیش از سی سال شناخت از یه مردی میگم که به طور قطع و یقین شناسنامه و هویت و افتخار فوتبال کاشون بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ خداحافظ پدر، خداحافظ مربی خوبی ها، خداحافظ عاشق فوتبال، خداحافظ مدیر، خداحافظ اسوه صبر و ادب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۳    
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: امروز برخی افراد شاخص و مطرح اسلام رحمانی را مطرح کرده اند نادان و جاهل نیستند بلکه با آگاهی است و قصد دارند تا از واژه اسلام رحمانی برای نفی مبارزه با دشمن و مرگ بر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۳    
دبیر جامعه روحانیت کاشان یکی از ویژگی های دوره آخرالزمان را انتظار ظهور دانست و گفت: طلایی ترین دوره خلقت، دوره غیبت کبری امام زمان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۶:۱۲    
نماینده ولی فقیه درکاشان گفت: تشکیل ائتلاف شش ضلعی آمریکا برای تضعیف و جلوگیری از ثبات و امنیت درسوریه طرح و توطئه جدید آمریکا بوده که نیاز به هوشیاری جهان اسلام در برابر این توطئه آمریکا است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۷:۳۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ برای نخستین بار همایش بزرگ مردمی استغاثه برای ظهور منجی عالم بشریت از سوی گروه چشم انتظاران ظهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ شناگر کاشانی در مسابقات رکورد گیری شنای رده سنی 35 تا 40 سال نیمه شعبان موفق به شکستن رکود 100 متر کرال سینه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۲۳:۱۵    
عضو کمیسیون آموزش و تحققیات مجلس رسالت اصلی حمایت از کالای ایرانی و خرید کالای ایرانی را بر دوش آموزش و پرورش دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۲۳:۱۵    
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: آموزش پرورش متولی، تعلیم و تربیت نوجوانان و جوانان کشور است، اگر آموزش و پرورش در جامعه ای سالم و صالح باشد آن جامعه در دوره دانشگاه کمترین مشکل را خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ در مراسمی باشکوه که از سوی فرهنگسرای فیض در سالن اجتماعات دبیرستان نمونه دولتی امام خامنه ای برگزار شد از دانش آموزان کم توان ذهنی شهید فهمیده کاشان تقدیر و تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۲:۵۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/رییس شورای شهر کاشان، نیروی مازاد در شهرداری را واقعیت انکار ناپذیر خواند و با اشاره به دیون 30 میلیارد تومانی شهرداری، گفت: تعدیل نیرو در شهرداری ضروری است.
مشاهده نتایج بیشتر...