دوشنبه ۲۷ آبانساعت ۰۲:۵۷Nov 2019 18

پورتال خبری کاشان (knp.ir)

پورتال خبری کاشان 30 اسفند 1395 پورتال خبری کاشان 29 اسفند 1396 پورتال خبری کاشان 29 اسفند 1397 پورتال خبری کاشان 31 فروردین 1398 پورتال خبری کاشان 31 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 31 خرداد 1398 پورتال خبری کاشان 31 تیر 1398 پورتال خبری کاشان 31 مرداد 1398 پورتال خبری کاشان 31 شهریور 1398 پورتال خبری کاشان 30 مهر 1398 پورتال خبری کاشان 1 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 2 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 3 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 4 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 5 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 6 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 8 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 9 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 10 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 11 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 12 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 13 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 14 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 16 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 17 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 18 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 19 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 20 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 21 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 22 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 23 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 24 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 25 آبان 1398 پورتال خبری کاشان 26 آبان 1398 
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نمازی برفعالیت های پژوهشی قرآن تأکید کرد و گفت: خلاء امروز جامعه اسلامی فعالیت موضوعی قرآن است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سعیدی از خوف به عنوان یکی از الطاف الهی برای افراد مومن نام برد و گفت: خوف از الطاف الهی است که درقلب مومن است و در برابر خطرات شجاع، اما از گناه خوف دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۷:۲۷    
دکتر دهقانی با اشاره به اینکه یک عروس و داماد کاشانی کادوی عروسی خود را آزادی زندانی یک زندانی قرار دادند، این اقدام خیرخواهانه عروس و داماد کاشانی الگوی خوبی برای همه عروس ودامادهای کاشانی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
جمعه شب طی مراسمی در مرکز همایش های برج میلاد برگزیدگان بخش مسابقه ملّی سی وششمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: آمریکا و استکبارجهانی همواره در توطئه های خود برعلیه جمهوری اسلامی ایران با شکست روبرو شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۲:۵۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم جوانان کاشان در هفته ششم مسابقات فوتبال لیگ دسته اول فوتبال جوانان باشگاه های کشور مقابل گهر درورد به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۲:۵۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نمازی خطاب به رئیس جمهور گفت: چنانچه مسأله ای وجود دارد آن را محرمانه بررسی کنید و از طریق تریبون و رسانه با مردم صحبت نکنید تا سبب اختلاف در جامعه نشود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی هفته وحدت را از دستاورد های انقلاب اسلامی اعلام کرد و گفت: وحدت، اتحاد و انسجام امت اسلامی برای پیروزی بر دشمنان اسلام ضروری است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: برای پیروزی بر دشمن بیش از هر چیزی نیاز به بصیرت و اتحاد و وحدت است چرا که اگر بصیرت نباشد حضور به موقع و آگاهانه در صحنه نخواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاورسابق فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه وحدت نیاز به محور دارد، گفت: امروز محور وحدت ولایت است و وحدت را باید برمحور ولایت در کشور تقویت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
*اختصاصی پورتال خیری کاشان / پروژه مرمت و کاشی کاری گنبد آستان مقدس حضرت سلطان محمود ابن امام محمدباقر روستای علوی به پایان رسید .
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کاشان از برگزاری رزمایش الی بیت المقدس بسیجیان کاشان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نمازی گفت: هرحرکتی برای تأمین نیاز های نیازمندان حرکت و هجرت الی الله است و هیچ چیزی مانند شاد کردن مومن در نزد خدا محبوب نیست.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سهراب زاده از جمع آوری 13 میلیارد و 101 میلیون ریال زکات واجب و زکات مستحبی و زکات فطره در شهرستان کاشان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رنجبر گفت: زکات جمع آوری شده سالانه استان اصفهان جوابگوی محرومین استان نیست و نیازمند نهضت فقرزدایی است تا گره از کار محرومین استان اصفهان باز شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سومین مرحله از جشنواره نقاشی آب=زندگی در دو رده سنی کودک و نوجوان در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
نقص فنی در سیستم رادار هواپیمای پرواز مشهد -کاشان، خلبان هواپیما را مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه مهرآباد تهران کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۲۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار کاشان گفت: طرح پاکسازی مناطق آلوده در سطح شهرستان به صورت مستمر ادامه خواهد یافت و فضا برای مخلان نظم و امنیت عمومی شهروندان هر روز نا امن تر خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین فرجی با اشاره به اینکه حوزه و بزرگان حوزه باید خود را مدیون حوزه و انقلاب بدانند، گفت: ماهیت انقلاب اسلامی از حوزه علمیه است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۳:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان بمناسبت اکران اولین فیلم سینمایی انیمیشن ساخته هنرمندان کاشانی در سینماهای کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۲:۰۳    
صحت قرائت نماز همراه با آموزش قرائت نماز از مهترین اهداف اجرای این طرح است که می تواند الگویی برای دیگر مدارس شهرستان کاشان باشد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در نشست علمی ارائه و نقد طرح پولطلا مسأله خلق پول بانکی به عنوان مشکل اصلی نظام پولی و بانکی و سیستم اقتصادی کشور مطرح شد و طرح پولطلا مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سعیدی شجاعت در معصیت را صفت اهل دنیا دانست و گفت: خداوند می فرماید اهل دنیا درگناه و معصیت کردن شجاعت دارند و نباید نسبت به گناه در جامعه بی تفاوت بود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: اگر فطرت انسان آلوده شود و کارآیی خودش را ازدست بدهد انسان حقایق را وارونه خواهد دید و زشتی ها را زیبا و زیبایی ها را زشت خواهد دید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار یکی از بزرگترین واجبات امروز را جامعه حفظ وحدت و تقویت وحدت دانست و گفت: یکی از بزرگترین گناهان ایجاد تفرقه با استفاده از مقدسات است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله نمازی عدم تحمل یکدیگر و عدم توانایی درحل مشکلات را از چالش های امروز جامعه دانست و گفت: شرط نخست مدیریت در کشور سعه صدر و تحمل و در مرحله دوم تخصص است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار یاری کردن انقلاب را یکی از وظایف شیعیان در عصر غیبت دانست و گفت: اگر انقلاب به حاشیه برود و شکست بخورد ظهور امام زمان (عج) به تأخیر خواهد افتاد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم گفت: باید به مرحله ای برسیم که هزینه میلیاردی تبلیغات انتخابات حذف شده و انتخابات براساس قدرت ثروت و تبلیغ و سرمایه نباشد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی کاشان از اجرای طرح عملیاتی ظفر 88 و دستگیری 8 نفر از اراذل و اوباش شاخص در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از مسعود محسنی
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از سید اکبر شعبانی عکاس آستان مقدس علی ابن باقر(ع)
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رضا زاده استکبار ستیزی و شعار مرگ بر آمریکا را شعاری برای همیشه تاریخ ملت ایران دانست و گفت: آمریکا برای ملت ایران همان آمریکای یک دهه قبل است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل مجروح شدن جوان آمر به معروف در کاشان را برای مسؤولان زنگ هشدار خواند و گفت: در جامعه ای که امر به معروف نشود اشراربر آن ها مسلط خواهند شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام توسلی رویکرد جدید سازمان اوقاف را بر محوریت امامزادگان دانست و گفت: رویکرد سازمان از اوقاف محوری به امامزادگان محوری تغییر یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۲۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: روح اله باقری رتبه برتر یازدهمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و رسانه های الکترونیک استان اصفهان را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۰۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
پندار گفت: امسال با اعتباری بالغ بر 19 میلیارد تومان کارعمرانی در 975 بقعه متبرکه انجام شده و در سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۰۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نمازی ازوقف به عنوان ابزاری برای پیوند دنیا به آخرت نام برد و گفت: خداوند وقف را تجویز کرده تا بندگانش دنیا را به آخرت گره بزنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام بلک یکی از چالش های امروز جامعه فقر و بیکاری دانست و گفت: در استان اصقهان بالغ بر 45 هزار رقبه متصرفی و عیر متصرفی با نیت رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
این پروزه دارای 510 متر مربع زمین و دو هزار و100 متر زیربنا و با کاربری تجاری اداری است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
این موقوفه که 4775متر مربع مساحت دارد با مشارکت بخش خصوصی جهت رفاه حال مردم به بازار روز میوه و تره بار تبدیل می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار با اشاره به اینکه خداوند ناظر براعمال انسان است، گفت: کوچکترین اعمال انسان از دید خداوند پنهان نیست و هیچ چیز از دایره قدرت خداوند خارج نیست.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۲۳:۴۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / تیم فوتبال جوانان کاشان در پجمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های جوانان کشور مقابل وحدت بروجرد متوقف شد
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نمازی ازانتظارفرج، عاشورا، نهضت اربعین و ولایت فقیه به عنوان سرمایه های ملت ایران نام برد و گفت: عزت و اقتدار ملت ایران اسلامی در سایه تبعیت از ولایت فقیه است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
همرمان با دهه وقف از مربیان و فرهیختگان قرآنی و رتبه های برتر مسابقات قرآن کریم در امامزاده طاهر و منصور (ع) کاشان تجلیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۰۰:۰۴    
دکتر آشوری گفت: 56 هزار عملیات بیمه گری در شش ماهه اول سال جاری از در سرپرستی بیمه سلامت شمال استان اصفهان - کاشان انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان گفت: آمریکا اگر اطمینان داشت در صورت حمله به ایران پیروز خواهد می شود لحظه ای درنگ نمی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۲۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ساداتی نژاد گفت: حمله به جوان آمر به معروف و ناهی از منکر در کاشان تلنگری به متولیان حوزه اجتماعی است تا نسبت به اتفاقاتی از این دست حساس باشند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
در مراسم نواختن زنگ آب برای نخستین بار درکشور، گواهینامه احترام به آب به مدیر آموزش و پرورش شهرستان کاشان و گواهینامه مدرسه دوستدار آب به دبستان پیله وریان اعطاء شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام توسلی ازثبت 9 وقف جدید در شهرستان کاشان به ارزش تقریبی حدود 3 میلیارد و 700 میلیون تومان در سال جاری خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سردار یاسینی به ذکر خاطراتی از رزمندگان در دفاع مقدس پرداخت و بر ضرورت انتقال آن به نسل های آینده تأکید کرد و افزود: رمز ماندگاری پیروزی نبردها، شهادت طلبی و ایثار بود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ساداتی نژاد گفت: امنیت واقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران در دنیا، خروجی اطاعت از رهبری و نگاه جهادی و تفکر انقلابی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۹    
مسئولین فرهنگی کاشان از قدرت آتش به اختیار خود استفاده کنند و برخی نسخه های نوشته شده کلی را بومی سازی کنند تا از این طریق گامی در جهت حمایت از تولیدات با محتوای فرهنگی برداشته شود تا در جهت پر کردن ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۹    
شرکت آب و فاضلاب کاشان طی مراسمی از مهندس کوشان مدیر عامل کهنه کاری ده های 60 و 70 خود تجلیل کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۲۲:۲۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان /
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۲۱:۱۳    
تجمع بزرگ عزاداران نبوی با حضور نیروهای مسلح شهرستان های کاشان و آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام احتشام ضرب و شتم آمر به معروف در کاشان را تلخ و ناگوارخواند و گفت: اگر با عوامل ضرب و شتم آمر به معروف در کاشان برخورد نشود باید شاهد افزایش چنین حوادثی بود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۲۰:۵۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ سرپرست دادسرای کاشان از دستگیری ضاربان حمله به جوان آمر به معروف در کاشان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای کابل های مخابراتی با 21 فقره سرقت و همچنین دستگیری سارقان حرفه ای کارگاه های گلاب گیری و مغازه های روستای دره در کمتر از 48 ساعت
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ دکتر مصطفی جوادی مقدم
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۴۱ سایت دیگر  
رییس اداره حج و زیارت کاشان از ودیعه گذاران حج تمتع سال 1399 خواست تا به منظور تکمیل و بروزرسانی اطلاعات و همچنین ثبت نام در کاروانهای حج تمتع سال 99 به سامانه رزرو حج مراجعه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: خداوند گناهان بندگان خود را براساس شرایطی از جمله توبه می بخشد، اما گناه شرک را که بزرگترین ظلم و جنایت در حق خدا است نمی بخشد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۰:۵۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / تیم فوتبال جوانان کاشان در چهارمین هفته از مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های جوانان کشور مقابل افشید قم شکست خورد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله نمازی گفت: امروز علیرغم همه توطئه های دشمن برای ایجاد اختلاف بین ایران و عراق، پیاده روی ده ها میلیونی اربعین حسینی همه توطئه های دشمن را خنثی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده قوه قضائیه درتعیین اعضای هیأت منصفه مطبوعات کشور از برخورد با رسانه هایی خبر داد که اقدام به دروغ پراکنی و تهمت پراکنی می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
جوان 22ساله ای که در عمق 20متری چاه قنات گرفتار شده بود طی عملیاتی از سوی ماموران آتش نشانی کاشان نجات پیدا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت از محیط زیست کاشان از صدور رأی شش ماه حبس تعزیری برای زنده گیری 4 قطعه پرنده سهره طلایی در کاشان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۸    
با صدور رأی قطعی جزای نقدی متخلف شکار و صید در شهرستان کاشان به 22 میلیون و 500 هزار ریال جریمه نقدی محکوم شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری کاشان، از ثبت 884 مورد فوت شده در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۲ - ۰۰:۱۸    
*اخاصاصی پورتال خبری کاشان/ عباس اسلامی رییس سابق اداره هوشناسی کاشان به عنوان رببس حراست راه آهن کاشان منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
استفاده از جعبه آتش نشانی از کارهایی است که این روزها برای مقابله با حادثه های آتش سوزی در منازل مسکونی، شرکت ها، کارگاه ها و ... ضروری و جزء باید ها می باشد، در صورت...
  ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۲۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
قاچاقچی حرفه ای مواد مخدر که قصد داشت بیش از 39 کیلوگرم مواد افیونی را در سطح شهر کاشان توزیع کند شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل گفت: آیت الله فاضل لنکرانی می فرماید، حاصل 50 سال طلبگی من انجام واجبات و خدمت رسانی به مردم است و بزرگترین مستحب خدمت به مردم است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل گفت: در فهم معرفت الله و حقایق هستی هر انسانی یک ظرفیتی دارد و هیچکس توان بیش از ظرفیت خود را ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کشاورزان روستای علوی کاشان حدود یک ماه از اواخر مهر تا اواخر آبان ماه به برداشت گل زعفران مشغول هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تشیع پیکر آن مرحوم فردا یکشنبه 28 مهر ساعت 2 بعد از ظهر از ناحیه مقاومت بسیج به طرف کمال الملک ودارالسلام گلابچی برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی:
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۹:۲۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از محمد ملک آبادی:
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله نمازی پیاده روی زائرین اربعین حسینی را در تاریخ شیعه بی سابقه دانست و گفت: منشاء پیاده روی زائرین اربعین حسینی آسمانی است و هیچ نیروی زمینی در آن دست ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مبلغان کشور گفت: حضور ده ها میلیونی زائران حسینی درپیاده روی اربعین حسینی سال 98 نمایش وحدت و اقتدار شیعه درجهان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۲    
همزمان با سراسر کشور پنجمین همایش باشکوه پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی کاشان از بلوار امام رضا(ع) تا مصلی بقیه الله الاعظم کاشان با حضور آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه در کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۲:۴۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / تیم فوتبال جوانان کاشان در دومین هفته از مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های جوانان کشور مقابل پدیده کرمانشاه به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله نمازی گفت: پیاده روی عظیم مسلمانان در اربعین حسینی فریادی رسا و رسانه ای بی همتا است که در دنیا موجی را ایجاد کرده و بیانگر حقیقت ناب شعار حب الحسین یحمعنا است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ دانشجوی کاشانی عنوان برتر جشنواره پایان نامه های برتر ایران جایزه ی ویژه ی پروفسور حسابی و جشنواره پایان نامه های برتر ایران جایزه ی ویژه ی خیام را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/عضو موکب امام روح الله یگان حفاظت فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران گفت: بیش از 750 پرواز زایرین اربعین حسینی از این فرودگاه به کشور عراق عزیمت می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ موکب امام روح الله فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران با 21 غرفه متنوع و کیفی مورد استقبال زایران اربعین حسینی و حتی مسافران خارجی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ کتاب موکب کلمات ره توشه مناسک اربعین حسینی نخستین کتاب انتشارات مرکز پژوهش های اسلامی رسانه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ویژه اربعین بین زایران توزیع هدفمند می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ حرمت سادات متولی: پروازهایی که مسافرانش از باند دلهای عاشق اوج می گیرد تا در بهشتی ترین فرودگاه عشاق حسینی بال بگستراند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ حرمت السادت متولی: مسجد سهله سجده گاه تمام انبیا واوصیا و محل حکومت جهانی مهدوی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۰:۵۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ مسوول امور خدام موکب علی ابن باقر(ع) گفت: ثواب خادمی امام حسین(ع) کمتر از ثواب زیارت حضرت نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۰:۵۲    
* اختصاصی پورتال خبری کاشان / محمد ملک آبادی : یکی از مهمترین دغدغه های حال حاضر موکب علی ابن باقر(ع) در کربلای معلی تهیه مکانی ثابت برای استقرار همه ساله موکب است
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / عکس - محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۷:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
عمل بینی مانند هر جراحی دیگری که عوارض خاص خود را دارد، نباید از عوارض عمل بینی غافل شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۷:۱۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی- موکب علی ابن باقر(ع) در کربلای معلی
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۷:۱۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / عکس - محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۷:۱۷    
سفری در پیش است که در کنار معنویت آن شخص مسافر نیاز به رعایت نکاتی بهداشتی دارد تا در طول سفر بدنی سالم داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۷    
در مراسم باشکوهی از سردار اسلام حاج محمد چهار باغی که مفتخر به دریافت نشان نصر درجه یک از فرمانده کل قوا آیت الله خامنه ای شد.
مشاهده نتایج بیشتر...