یکشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۲:۳۳Apr 2017 23

پورتال خبری کاشان (knp.ir)

  ۱ ساعت پیش    
استاد حوزه علمیه قم، گفت: 273 سال طول زمانی است که 14 معصوم(ع) درمنظر مردم بودند و درعین حال اکثریت مردم زیر پرچم بوبکری ها و اموی ها قرار داشتند و پیوسته حکام زمان دو گزینه مبارزه با ائمه شیعه و ...
  ۳ ساعت پیش    
استاد حوزه علمیه قم گفت: هر کدام از اسامی و القاب اهل بیت(ع) بی حساب نیست و بابی از معرفت برای درک کنندگان و عمل کنندگان به آن است.
  ۵ ساعت پیش    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ خسته نباشید!!!
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۶    
مدیرعامل مؤسسه امیرالمومنین(ع) کاشان گفت: برای پنجمین سال متوالی ثبت نام رسمی نخستین مدارس شبانه روزی حفظ یکساله قرآن و نهج البلاغه کشور همراه با آموزش ترجمه و تفسیر در مؤسسه امیرالمومنین(ع) کاشان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۵۶    
شهرداری کاشان گفت: دوم اردیبهشت هر سال یادآور تدبیرحکیمانه امام خمینی (ره) در تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۶    
حجت الاسلام عالی، با اشاره به اینکه، اهل بیت(ع) از زمان خودشان مردم را به شبکه مرجعیت ارجاع می دادند، گفت: شبکه وکالت و مرجعیت از سوی ائمه اطهار(ع) تأسیس شده است و یک چیز من درآوردی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۶:۵۶    
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: نهضت پیامبراکرم(ص) یک نهضت فرهنگی برای اصلاح و دگرگونی فرهنگی و اخلاق، اعتقادات و آداب و رسوم جامعه بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۶    
یکصد و دهمین کوهگشت خانوادگی به مناسبت هفته سلامت در کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۶    
نماینده ولی فقیه در کاشان با تأکید بر اینکه، انتخابات مکانی برای معامله و کاسبی برای جذب آرای مردم نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۶    
اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فولاد امیرکبیر کاشان در چهارمین هفته از رقابتهای فوتسال لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای کشور مقابل سفیر آمل به برتری رسید
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۶    
حجت الاسلام عالی یکی از مهمترین و کلیدی ترین اعمال اکرام و احسان نسبت به پدر و مادر و دانست و گفت: در روایات است خوش اخلاقی کفه ترازوی عمل انسان را بسیار سنگین می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۶    
یادداشت کوتاه (4) درباره انتخابات شورای شهر - حسین قطنی باف
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۶    
به همت معاونت برنامه ریزی و هماهنگی شهرداری کاشان نخستین نشریه تخصصی برنامه ریزی و مدیریت شهری کاشان منتشر شد
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۲:۵۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فولاد امیرکبیر کاشان در چهارمین هفته از رقابتهای فوتسال لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای از سفیر آمل پذیرایی می کند
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۶    
جلسه ستاد امنیت انتخابات استان اصفهان ویژه شهرستان های شمال استان برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به میزبانی فرمانداری ویژه کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۶    
استاد حوزه علمیه قم، بر تلاوت قرآن تأکید کرد و با ابراز تأسف از اینکه جامعه امروز با تلاوت قرآن فاصله زیادی دارد، گفت: مسلمانی که حداقل 15 ساعت از شبانه روز را بیدار است، چقدر از قرآن را تلاوت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۵۶    
نخستین جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم با اعلام برگزیدگان و میزبانی از پیکر مطهر یک شهید پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۵۶    
امام جمعه موقت کاشان، گفت: از فضای مجازی و گوشی های هوشمند همراه به عنوان ابزار اختلاف و تفرقه در عرصه انتخابات نام برد و عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۹:۲۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال شهرداری کاشان، در ششمین هفته از مرحله نهایی مسابقات فوتبال لیگ دو کشور نتیجه را به همتای ماهشهری خود واگذارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۵۶    
یادداشت کوتاه (3) درباره انتخابات شورای شهر - حسین قطنی باف
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۲۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ سرمربی تیم فوتبال شهرداری کاشان، گفت: من به ماهشهرآمده ام تا فقط 3 بازی قبلی را در ماهشهر مقابل چشم تماشاگران ماهشهری تلافی کنم و کار دیگری در ماهشهر ندارم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۰:۴۸    
تازه ترین اثر میلاد هارونی خواننده برجسته ارزشی کشور با عنوان عشق قیمت نداره در نخستین جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم در کاشان رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۹:۱۸    
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: اگر در انتخابات شورای شهر افرادی متوسط به لحاظ علمی و تجربه و توان مدیریتی انتخاب شوند باید چندین سال در شورای شهر فعالیت کنند تا با مسائل آشنا شوند و اینجا است که 4 ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ معاونت فرهنگی دانشگاه کاشان در نشست خبری با خبرنگاران، فعالیت های فرهنگی دانشگاه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۸    
نخستین اجرای نمایش خاک و خون منتخب دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج با موضوع شهدای لشکر فاطمیون در تالار فرهنگ کاشان به روی صحنه رفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۸    
آیت الله نمازی با اشاره به اینکه، همیشه در طول تاریخ برخی حق بودند و برخی دیگر کاسب بودند و با اسلام و انقلاب و پیامبر و مظلوم می خواستند معامله کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۲۰:۱۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ در ششمین هفته از دور سوم رقابت های لیگ برتر، تیم بسکتبال شهرداری کاشان، در تهران مقابل دانشگاه آزاد اسلامی شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۸:۴۸    
یادداشت کوتاه (2) درباره انتخابات شورای شهر / حسین قطنی باف
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۸:۱۸    
یادداشت کوتاه (1) درباره انتخابات شورای شهر / حسین قطنی باف
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عضو هیات علمی دانشگاه کاشان از برگزاری نخستین همایش باغ های تاریخی منطقه فرهنگی کاشان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس دانشگاه کاشان، گفت: دانشگاه کاشان در ردیف دانشگاههای سطح دو کشور و انتخاب دانشگاه کاشان بعنوان 10 دانشگاه برترکشور و انتخاب دانشگاه کاشان در ردیف یک درصد دانشگاههای ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۸    
مدیر سرپرستی بیمه سلامت شمال استان اصفهان -کاشان، گفت: سال 95 در حوزه سرپرستی کاشان یکصد و دو هزار عملیات بیمه گری انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۱۸    
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه از درخشش در نخستین اختتامیه هشتمین جشنواره فرهنگی کشوری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۸    
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: امروز در دوران جدید جوانان شیعه افغانستانی برای دفاع از حرم اهل بیت و بانو زینب(س) با غیرت به صحنه آمدند و مردانگی آنان اجازه نداد تا آرام و ساکت بمانند و بی شک از ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۸    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: سوره اسراء سوره اخلاقی است و توصیه های اخلاقی زیادی در این سوره است ضمن اینکه برخی شبهات اعتقادی نیز در آن مطرح شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۳:۳۸    
مدیرعامل شرکت سایپاکاشان گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده از ابتدای سال تاکنون تولید محصولات شرکت سایپا کاشان، بدون توقف و بصورت منظم در حال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۱:۰۸    
مدیرکل ثبت و احوال استان اصفهان، گفت: با بررسی و پژوهش در نامها این فرصت را برای مردم فراهم کردیم تا از اسامی غیر دینی و خلاف ارزشهای دینی و اسلامی خود داری کنند که در این مسیر امروز ما بیشترین اسامی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۱:۰۸    
نماینده ولی فقیه در کاشان با اشاره به اینکه یکی از سیاست های استکبارجهانی کاهش آمار مسلمانان جهان است، گفت: هدف اصلی از جنگ در سوریه، عراق، یمن و دیگر کشورهای اسلامی قتل عام و کاهش آمار مسلمانان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۸    
نماینده ولی فقیه در کاشان، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، تنها رهبر جهان است که یکه و تنها در برابر همه قدرت های جهان ایستاده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۸    
مدیرپروژه کاشان کارت از آغازطرح تعویض بلیط کارت اتوبوس با کاشان کارت از اول اردیبهشت ماه خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۰:۰۸    
حجت الاسلام رفیعی، اشاره به اینکه، مراقب باشید در انتخابات دین خود نفروشید، گفت: زبان مفتاح بی انصافی است و مفتاح انصاف است، چرا که همه مشکلات و گرفتاری انسانها از زبان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۳    
همایش دو صحرانوردی به مناسبت گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور نیروهای نظامی و انتظامی در جاده سلامت کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۳    
معاون استاندار و فرماندار کاشان گفت: جلسه انتخاب اعضای معتمدین هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شهرستان کاشان با حضور اعضای هیات نظارت بر انتخابات و معتمدین شهرستان کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ گروهی از پیشکسوتان جبهه و جنگ کاشان که راهی مناطق عملیاتی جنوب شده اند قبور شهدای گمنام در یادمان عملیات فتح المبین را با گلاب ناب کاشان عطرافشانی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۳    
شب شعر مقاومت با حضور شاعران برجسته آیینی، مداحان و اقشار مختلف مردم کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۲۳:۵۸    
مشاور فرمانده کل ارتش با اشاره به اینکه شهید صیاد شیرازی مقید به نماز اول وقت بود، گفت: شهدای دیگر ما نیز همه مقید به نماز اول وقت بودند و برای همین بود که شهدای ما برای رسیدن به خدا از بقیه سبقت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۹:۵۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فولاد امیرکبیر کاشان در سومین هفته از رقابتهای فوتسال لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای کشور با تیم مدافعان حرم تاکستان مساوی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۸    
نماینده ولی فقیه درکاشان، به حرام های در فقه نیز اشاره کرد و اظهارداشت: کاندیدها و هوادران آنها از غیبت و تضعیف کاندیدهای دیگر پرهیز کنند و تنها خود را معرفی کنند و قضاوت را برای انتخاب اصلح به مردم ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۸    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: بر سر در بهشت نوشته است ‹‹سَلامٌ عَلَیْکُمْ بِمَا صَبَرْتُمْ›› سلام بر شما به خاطر صبری که داشتید ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۲۳:۵۸    
نماینده ولی فقیه درکاشان، ویژگی معتکف را همیشه به یاد خدا بودن دانست و گفت: هرکس همیشه به یاد خدا باشد، همیشه در حال اعتکاف است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۱۹:۵۸    
دبیر جامعه روحانیت کاشان، گفت: زمانی انسان به ستاریت خدا نزدیک می شود که ستارالعیوب دیگران باشد و هرکس می خواهد ستار العیوب خدا باشد باید چشم خود را بر عیوب دیگران ببندد تا نبیند نه اینکه ذره بین ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۸    
نماینده ولی فقیه درکاشان با تأکید بر احصای آسیب ها و آفتهای آپارتمان نشینی،گفت: برای هر یک از آفت ها و آسیب ها و تهدیدهای آپارتمان نشینی یک تدبیر جداگانه ای اتخاذ کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۱۶:۲۸    
امروز همزمان با وفات حضرت زینب(س) پروژه 140 واحدی مسکن خیرساز کاشان با حضور آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه درکاشان، مهندس سُلگی مدیرعامل خیرین مسکن ساز کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۰    
مسؤول قرارگاه عمار، برگزاری آیین های بزرگداشت مدافعان حرم را مانند برپایی برنامه های تعظیم و پاسداشت عاشورا دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۰۸:۵۰    
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان ، گفت: قرض الحسنه برای مقابله با ربا به دستور شارع اسلام مشخص شده است و سنت قرض الحسنه باید در جامعه تقویت شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۲۳:۰۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ سرمربی تیم فوتبال شهرداری کاشان، گفت: ما مستحق شکست نبودیم، از شاگردانم که بازی خوبی را مقابل شهرداری ماهشهر انجام دادند راضی هستم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۲۱:۳۴    
40 اصولگرا برای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر کاشان داوطلب شده اند .
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۲۰:۳۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از محمد ملک ابادی
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۲۰:۰۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال شهرداری کاشان، در پنجمین هفته از مرحله نهایی مسابقات فوتبال لیگ دو کشور از شهرداری ماهشهر شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۴:۳۴    
مدیر سرپرستی بیمه سلامت شمال استان اصفهان –کاشان، از ارائه خدمات به1550 نفر بیمه شده در نوروز امسال خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۴    
شورای اصولگرایان کاشان از 27 نامزد راه یافته به مرحله نیمه نهایی ائتلاف اصولگرایان این شهر ، باید 9 نفر را انتخاب کند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۴    
رییس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل، گفت: مراسم معنوی اعتکاف از بامداد 13 رجب در 18 مسجد این شهرستان آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۰۴    
جبهه جهانی مقاومت به عنوان یکی از برنامه های نخستین جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم در مصلی حضرت بقیة اللهالاعظم کاشان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۸:۳۴    
معاون پژوهشی دانشگاه کاشان گفت: چهار استاد این دانشگاه به عنوان دانشمندان برتر ایرانی و طلایه داران علم معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۸:۳۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۱۷:۵۶    
چرا برخی از داوطلبان اصولگرا، امضای میثاق نامه انتخاباتی شورای اصولگرایان را نپذیرفته اند ؟!
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ - ۰۰:۵۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ سرمربی تیم فوتبال شهرداری کاشان، گفت: تیم شهرداری کاشان در این بازی باید انتقام شکست دور مقدماتی را بگیرید و با انگیزه بیشتری برای بازی برگشت به ماهشهر برود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۸:۵۲    
در ششمین هفته از دور سوم رقابت های لیگ برتر، تیم بسکتبال شهرداری کاشان، در خانه مغلوب تیم پتروشیمی بندر امام شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۳:۱۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/تیم شهرداری کاشان مجموعه ای از بازیکنان با تعصب و با غیرت و تکنیکی هستند که هر یک از بازیکنان این تیم می توانند بعنوان ستونی مستحکم برای نماینده کاشان در لیگ دو برای کسب ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ مدیر آستان مقدس حضرت علی ابن امام محمد باق(ع) از برگزاری مراسم اعتکاف در آستان مقدس علی ابن باق(ع) خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۴    
نماینده ولی فقیه درکاشان، کشورایران به ویژه کاشان را دارای ظرفیت ها و ذخائر معنوی قابل توجهی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ معاون دانشگاه کاشان، گفت: کاشان در زمینه گردشگری مذهبی موفق نبوده است و بیشتر گردشگران مذهبی از کشورهای عربی جذب مشهد و یا قم با اقامت های طولانی می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / رییس دادگستری کاشان، جایگاه تبلیغ فرهنگ مذهبی در ورودهای شهرستان کاشان را حلقه مفقوده کاشان دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس دادگستری شهرستان کاشان، گفت: ملاقات مردمی دادگستری هر روز ساعت 11 صبح دردادگستری کاشان انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۹:۴۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، از راه اندازی حدود 300 باشگاه کتابخوانی ثابت در مدارس و مراکز فرهنگی در سال گذشته در شهرستان کاشان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۶    
جشنواره فرهنگی هنری مدافعان حرم از 23 تا 30 فروردین ماه در کاشان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۵:۳۶    
رییس اداره حفاظت از محیط زیست کاشان از رهاسازی دو بهله پرنده شکاری در منطقه حفاظت شده قمصر- برزک خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۵:۳۶    
نماینده ولی فقیه درکاشان، گفت: از ظرفیت نماز جمعه که یکی از عوامل مهم تأثیر گذار در وحدت ملی است باید به خوبی استفاده شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۳:۳۶    
رئیس هیات بازرسی انتخابات کاشان از تشکیل هیات بازرسی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان کاشان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۱    
مدیریت پیمان و رسیدگی شهرداری کاشان گفت: در دوره مدیریت جدید شهری 147میلیارد و 793 میلیون و 600 هزار تومان برای عملیات اجرایی معابرپیاده رو و سواره روی شهری هزینه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / دفتر خبرنگاران در مصلی بقیه الله الاعظم آماده و تجهیز و جمعه گذشته رسما به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۱    
دبیرجامعه روحانیت کاشان، مذاکره با دشمنان را متفاوت از دوستی با دشمنان دانست و عنوان کرد: دوستی با دشمن با آیین اسلام سازگاری ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۰۸:۳۱    
مصلی بقیه الله الاعظم(عج) کاشان میزبان اهالی دارالمومنین در قالب آیین معنوی اعتکاف است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۰۸:۳۱    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کاشان گفت: در ایام نوروز سه هزارو 839 سفر بوسیله ناوگان حمل و نقل عمومی کاشان صورت گرفته است که در مجموع 36هزار و 559 مسافر درون استانی و برون استانی جابجا شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۱    
یادداشت حسین قطنی باف
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۱    
رییس اداره تبلیغات اسلامی کاشان گفت: از نظر فرهنگ اقتصادی جامعه باید به این باور برسد که رونق تولید و تحقق عدالت اقتصادی یک مأموریت و وظیفه الهی است و باید به عنوان یک ارزش در رفتارهای اجتماعی مورد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۱    
همزمان با سراسر کشور، عملیات ایمن سازی تکمیلی فلج اطفال در کاشان از امروز شنبه 19 فروردین ماه غاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۱    
معاون استاندار و فرماندار کاشان گفت: جلب اعتماد مردم یکی از مهمترین جنبه های حضور حداکثری در پای صندوق های رای می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۱    
تیم فوتبال شهرداری کاشان 8 هفته را بدون شکست سپری کرده است و این یک رکورد برای حسین اشرف و شاگردانش در تیم شهرداری محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۰:۰۱    
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: واژگونی یکدستگاه پراید روبروی هتل سبز نیاسر و برخورد با تیر چراغ برق و شکستگی تیر چراغ برق منجر به مصدومیت 5 نفر شد
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۰۰:۴۸    
حجت الاسلام اسلامی تبار لازمه فعالیت های فرهنگی را صبر، حوصله و استقامت دانست و گفت: خداوند به پیامبر اکرم(ص) می فرماید قرآن نسخه الهی و برای هدایت و ارشاد است و برای ارشاد و تبلیغ آن نیاز به صبر است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۲۲:۱۸    
* اختصاس پورتال خبری کاشان / دروازه بان سابق تیمهای هلال احمر نصرآباد، کارگران آران و بیدگل و همای آران و بیدگل دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۸:۴۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ احمد رضایی بازیکن تکنیکی و پدیده فوتسال کاشان اممروز بعد از ظهر مقابل تیم فوتسال سرخه تهران هت تریک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۷:۴۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فولاد امیرکبیر کاشان در دومین هفته از رقابتهای فوتسال لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای کشور تیم سرخه ورامین را شکست داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۸    
نماینده ولی فقیه در کاشان به موفقیت های ارتش سوریه بر علیه داعش و جبهه النصره اشاره کرد و گفت: آمریکا و انگلیس و فرانسه که تولید کنندگان اصلی سلاح شیمیایی است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۹:۵۳    
در پنجمین هفته از دور سوم رقابت های لیگ برتر، تیم بسکتبال شهرداری کاشان ، تسلیم شیمیدر تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۳    
تشییع پیکر دو تن از شهدای مدافع حرم حضرت زینب(س) از سوی اقشار مختلف مردم کاشان، مسؤولان و خانواده های معظم شهدا در کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۰۹:۲۳    
امام جمعه موقت کاشان، بر ادامه راه شهدا تأکید کرد و اظهار داشت: یکی از راههای ادامه راه شهدا، حضور در انتخابات است و حضور در انتخابات ادامه راه شهیدان است.
مشاهده نتایج بیشتر...