دوشنبه ۱۸ فروردینساعت ۰۰:۳۵Apr 2020 6

پورتال خبری کاشان (knp.ir)

 
پورتال خبری کاشان 30 اسفند 1395 پورتال خبری کاشان 29 اسفند 1396 پورتال خبری کاشان 29 اسفند 1397 پورتال خبری کاشان 29 اسفند 1398 پورتال خبری کاشان 1 فروردین 1399 پورتال خبری کاشان 2 فروردین 1399 پورتال خبری کاشان 3 فروردین 1399 پورتال خبری کاشان 4 فروردین 1399 پورتال خبری کاشان 5 فروردین 1399 پورتال خبری کاشان 6 فروردین 1399 پورتال خبری کاشان 7 فروردین 1399 پورتال خبری کاشان 8 فروردین 1399 پورتال خبری کاشان 9 فروردین 1399 پورتال خبری کاشان 10 فروردین 1399 پورتال خبری کاشان 11 فروردین 1399 پورتال خبری کاشان 12 فروردین 1399 پورتال خبری کاشان 14 فروردین 1399 پورتال خبری کاشان 15 فروردین 1399 پورتال خبری کاشان 16 فروردین 1399 پورتال خبری کاشان 17 فروردین 1399 
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: دنیای غرب با همه پیشرفت هایی که اما برای مبارزه با ویروس کرونا ناتوان و ذلیل است و برای مقابله با کرونا از ملت ایران خواستار کمک شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نمازی در پیامی اعیاد شعبانیه به ویژه میلاد منور منجی عالم بشریت حضرت مهدی عج الله تعالی فرجه الشریف تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ مرتضی عمو مهدی سه شنبه 19 بهمن سال 95 به جای سرهنگ باقر فرهنگ به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کاشان معرفی شد و امروز شنبه 16 فروردین سال 99 بعد از 3 سال و دو ماه جای خود به سرهنگ کریم اکبری ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت کاشان گفت: تأکید مسؤولان درمانی بر قرنطینه شدن و ماندن در خانه به دلیل اهمیتی است که به سلامت فردی و داشتن جامعه ای سالم و با نشاط است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
دکتر مروجی گفت: رسانه های محلی کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز یار و یاورما بود اند و با تذکرات و سؤال های به موقع خود در پیشگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا نقش مهمی داشته اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۷:۳۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ زهرا ملکی: از کم بودن تخت حتی برای استراحت خودت و حجم زیاد بیماران و ضعف و سر گیجه هایت هم حرفی نمی زنی. از ................
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
مجید فرهاد نخستین پزشک کاشانی بر اثر ابتلا به کرونا آسمانی شد و به جمع شهدای خدمت و مدافع سلامت پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: حضور غیر ضروری مردم در خیابان ها سبب گسترش ویروس کرونا در بین مردم و پایمال شدن حق الناس است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون مدیر کل و رییس اداره تعاون کار رفاه اجتماعی شهرستان کاشان گفت: کارگران مشمول قانون کار و قانون تامین اجتماعی می توانند در سامانه فوق الذکر ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۷:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
نمکی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره شعر در مسیرانتظار تا 20 فروردین 99 تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۹:۱۹    
مدیر حوزه علمیه کاشان که مدتی را مبتلا به شبه ویروس کرونا شد و امروز در سلامت کامل است شعری را در رابطه با توجه مردم به موضوع قرنطینه سروده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار با اشاره به شرایط حاکم بر کشور در پی شیوع ویروس کرونا، گفت: هیئات مذهبی کاشان، خانواده های بی بضاعت در هر محله را شناسایی و کمک کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۱۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ زهرا ملکی : همیشه توی ماه رمضان یا محرم از مداح می شنیدی که دعا می کرد خدایا توفیق بده محرم یا رمضان سال بعدت را نیز درک کنیم و تو
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین فرجی شاد زیستن و بهره بردن از لذت ها را از دستورات اسلام دانست و گفت: امام رضا (ع) می فرماید، در خانه بودن به همراه همسر و فرزندان بهترین لذت ها است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۱:۴۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/محمدحسینی: واقعیت اینست که کادر درمان و بیمارستانهای ما بشدت فرسوده شده اند و بسیاری از آنها بعلت رعایت نکردن ما مردم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مروجی گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در منطقه کاشان تا این لحظه نتیجه آزمایش 831 نفر از بیماران مشکوک تنفسی مثبت اعلام شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اگر شما از جمله افرادی هستید که می خواهید کسب و کار خود را از سنتی خارج و به دنبال تغییر و پیشرفت هستید ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۲۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
عمو مهدی از راه اندازی بیمارستان صحرایی شهید حاج قاسم سلیمانی با ظرفیت 32 تخت خواب و امکاناتی همچون بخش های آزمایشگاه، رادیولوژی، اتاق عمل از سوی بسیج سپاه کاشان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مروجی با اشاره به اینکه تا کنون 54 درصد مردم کاشان و آران و بیدگل در سامانه غربالگری کرونا ویروس ثبت نام کرده اند، گفت: 270 هزار نفر مردم منطقه کاشان غربالگری کرونا شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۸:۱۴    
با سلام خدمت همشریان و هم ولایتی ها عزیز و تبریک سال نو و آرزوی سالی سرشار از سلامتی و موفقیت برای یکایک شما ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۱:۱۴    
موسسه فرهنگی فتح الفتوح کاشان اقدام به راه اندازی کارگاه تولید شیلد های محافظ صورت یکبار مصرف بصورت کاملا بهداشتی و ایزوله کرد که روزانه حدود 300عدد شیلد تولید و بصورت رایگان تحویل عوامل فوق الذکر ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ساداتی نژاد از کمک یکصد میلیارد ریالی خیرین کاشان و آران و بیدگل برای کمک به بیماران کرونا؛ راه اندازی بیمارستان، تهیه امکانات و خرید تجهیرات بیمارستانی کمک کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۱:۰۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ زهرا ملکی؛
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۰۹    
کارشناس مسؤل دندانپزشکی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از فعالیت مرکز خدمات جامع سلامت گلابچی جهت امور دندانپزشکی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۵۹    
/پورتال خبری کاشان: سید مهدی سیدی
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مروجی گفت: بیش از 1500 بیمار کرونایی در منطقه کاشان از بیمارستان مرخص شدند و بیش از 400 نفر بیمار حاد تنفسی همچنان بستری هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام یوسفی گفت: درشرایط امروز جامعه درخانه ماندن امربه معروف و مسافرت و دید و بازدید های عید نوروز نهی از منکر است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین فرجی گفت: با شیوع بیماری کرونا در منطقه کاشان، حدود 50 روحانی در عرصه خدمت و مبارزه با کرونا ویروس در منطقه کاشان فعالیت دارند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مزروعی از تعطیلی تمامی کارخانجات شهرستان کاشان تا 15 فروردین ماه خبرداد و گفت: کارخانجات مواد غذایی و بهداشتی از این امرمستثنی هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ احمد ابن علی، کارشناس امور حقوقی دانشگاه کاشان:
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته بحران شهرستان کاشان در جدیدترین آمار مبتلایان به وبروس کرونا در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل در سوم فروردین ماه، نتیجه آزمایش 712 نفر را مثبت اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول پشتیبانی قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی از تهیه روزانه 800 پک غذایی برای بیماران کرونایی در کاشان خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۸:۱۴    
شما یک رسانه هستید و نقش رسانه مدیریت جامعه و هدف دادن جامعه به سمت و سوی مشخصی می باشد. پس همون نقش پدر رو واسه جامعه دارید و باید هرگونه تحرک در جامعه هدف خودتون رو کنترل کنید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۶:۱۴    
مادر شهید حمیدرضا نائینی از شهدای دوران دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مامور وظیفه شناس پلیس کاشان ، باهوشیاری و احساس مسئولیت از وقوع حادثه ناگوار پیشگیری کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام سلیمانی ابراز امیدواری کرد سال جدید را که رهبری سال جهش تولید نامگذاری کرد سالی پر برکت و میمون برای همه مردم شریف ایران اسلامی باشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۲:۴۴    
علیرضا شریف کاشانی جوان خلاق و مبتکر در گفتگو با پورتال خبری کاشان با تیریک سال جدید به همه مردم ایران به ویژه مردم کاشان گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نمازی در پیامی با تسلیت شهادت امام موسی کاظم (ع) سال نو را به مردم ایران و به ویژه مردم کاشان تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۲۰:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: 7 عامل انتشار شایعه بیماری کرونا در فضای مجازی که سبب تشویش اذهان عمومی شده بودند، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ - ۱۶:۱۴   + ۲۶۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1399 هجری شمسی، سال جدید را سال جهش تولید نامگذاری کردند
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ساداتی نژاد از مسافرین نوروزی درخواست کرد از سفر به شهرستان های کاشان و آران و بیدگل به دلیل وضعیت قرمزدر این منطقه خودداری کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از پلمپ یک کارگاه غیر قانونی تولید مواد شوینده در کاشان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۴    
شهردار کاشان از مردم خواست هشدارها را در خصوص کرونا جدی بگیرند و با منزل ماندن زنچیره انتقال این ویروس خطرناک را قطع کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ زهرا ملکی: مگر خبر نداشتی که کرونا به شهرتان رسیده و خیلی سریع در حال گرفتن قربانی است؟
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
علما، اساتید، طلاب و فضلای مدارس علمیه و مدیریت حوزه علمیه منطقه کاشان در اطلاعیه ای حتک حرمت حرم حضرت فاطمه معصومه (س)را محکوم کردند و خواستار پیگیری و مجازات آنان شدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۰۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کاشان از تولید ماده ضد عفونی مورد نیاز سطوح و شیلد حفاظتی با مشارکت مجمع خیرین سلامت برای نخستین بار در کاشان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۹    
حجت الاسلام و المسلمین سیدابوالقاسم خادمیان خطیب توانمند صبح دیروز براثر عارضه مغزی در 73 سالگی دغوت حق را لبیک گفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۹    
نه تنها ایران بلکه جهان دو هفته است که شهر ما را دیگر ،نه فقط بواسطه ی آوازه تمدن و هنر معماری و خانه های تاریخی اش، بلکه به سبب بحران مدیریت و وضعیت قرمز کرونایی اش می شناسند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دهقانی گفت: در راستای احیای حقوق عامه مردم، ساماندهی اقلام بهداشتی در دستور کار قرار گرفت و برتوزیع اقلام بهداشتی از جمله ماسک نظارت دقیق در حال انجام است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۲۰:۰۹    
به گزارش پورتال خبری کاشان روابط عمومی شورای شهر کاشان در بیانیه ای که یه یک نسخه از آن برای پورتال خبری کاشان ارسال شد اعلام کرد با عنایت به پرسش های مکرر مردمی از وضعیت حال اعضای محترم شورا و آگاهی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از راه اندازی آزمایشگاه تشخیص کرونا در منطقه کاشان، با مشارکت خیرین بزرگوار منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان ':با توجه به آمار و گزارش های حوادث اعلام شده در سال قبل ، اغلب آتش سوزی های این شب ، ناشی از آتش زدن ضایعات بوده است .
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
باصدور حکمی از سوی مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور دوره مسئولیت مهندس محمدرضا اسدی در جایگاه رئیس هیئت مدیره ومدیر عامل آبفای کاشان برای مدت دو سال دیگر تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۲۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
جلال زاده با اشاره به اینکه هیئات مذهبی کاشان کار ضدعفونی کردن سطح شهر رابه صورت محله محور بر عهده دارند، گفت: 150 هیأت کار ضد عفونی محله و منطقه خود را بر عهده دارند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
حریریچی گفت: اگرمردم به توصیه ها عمل کنند و در خانه بمانند، تا هفته نخست فروردین می توانیم از افزایش سرایت این بیماری جلوگیری کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر سرپرستی بیمه سلامت شمال استان اصفهان کاشان ، گفت: سازمان بیمه سلامت به منظور ممانعت از انتقال بیماری کرونا تسهیلات جدیدی اتخاذ کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۴:۲۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ زهرا ملکی: در واقع من خود و فرزندم را محصور کرده ام! مدتهاست! آن هم بابت ترسی که از ویروس نا شناخته ایی دارم
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمبته بحران کاشان از افزایش بیماران کرونا به 469 نفر در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ احمد ابن علی، کارشناس امور حقوقی دانشگاه کاشان: تا بساط خیابان گردی، بازارگردی به راه باشد، مردم شرایط و وخامت آن را درک نمی کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسن زاده گفت: 45 نفر از اعضای هیئت حافظان قرآن و نهج البلاغه کاشان، اعم از طلاب، روحانیون، اساتید، دانشجویان، حافظان و خادمان قرآن کاشان را ضد عفونی می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۸:۲۹    
* پورتال خبری کاشان/ سید مهدی سیدی: ناگهان متوجه می شوید کرونا گرفته اید؛ چه حسی پیدا می کنید؟
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ زهرا ملکی: برخی روی دیوار مهربانی ماسک بهداشتی نصب می کنند، اما ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان از قطع سهمیه آرد و تعطیلی 10 واحد نانوایی به علت رعایت نکردن موازین بهداشتی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۷:۴۹   + ۳۴ سایت دیگر  
سردار شعبانی از فرماندهان باسابقه سپاه پاسداران امروز بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ساداتی نژاد قرنطینه اعضای خانواده در خانه را احترام به مردم و جامعه دانست و گفت: امروز تشویق مردم به ماندن در خانه برای کنترل کرونا یک نوع امر به معروف است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی کاشان بدون اشاره به تعداد کل نمونه های ارسالی،گفت: از کل آزمایش های ارسالی جواب 380 مورد مثبت و 156 نفر منفی بوده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
در حال حاضر که کشور و مردم عزیزمان گرفتار امتحان و بلای کرونا شده اند، برخود لازم می دانیم به مصداق حدیث شریف: من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزّ و جل ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
*پورتال خبری کاشان/ حسین حنطه ای : تا کنون فریاد بازنشستگان به جایی نرسیده است و آنچه عاید این قشر شریف و مظلوم شده است وعده های دروغ و بی پایه و اساس بوده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی کاشان گفت: مادر باردار کاشانی مشکوک به بیماری کرونا در مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر بهشتی این شهرستان زایمان کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۰۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دکترمروجی گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در منطقه کاشان تا کنون 597 نفر از بیماران مشکوک تنفسی مرخص شده اند
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۶    
با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان کاشان ، سارقانی که از داخل و قطعات خودروهای سطح شهر کاشان اقدام به سرقت می کردندشناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۶    
از سوی مجمع فرهنگی الغدیر 313 بسته شوینده و ضدعفونی کننده بین خانواده های بی بضاعت کاشان توزیع شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۲:۰۶    
رئیس پزشک قاتونی شهرستان کاشان از شهروندان درخواست کرد برای پیشگیری از ویروس کرونا از مراجعه حضوری و غیرضروری به این مرکز خودداری کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۲۰:۳۶    
با وجود تمام این تلاش ها و مذاکرات متأسفانه و در عین ناباوری باخبر شدیم تعدادی از مالکین در ساعات اولیه صبح روز سه شنبه مورخ 20 اسفند اقدام به قلع و قمع اشجار و فضای سبز مذکور در هفته درختکاری بدون ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۸:۳۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی : دکتر ساداتی نژاد شده مصداق این حرف خدا که همه جا را می گردم ببینم کی، کجا، کارش روی زمین مانده تا آن را بردارم.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۷:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
ر این اطلاعیه تاکید شده است ، از ورود افراد و خودرو های غیر بومی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل تا اطلاع ثانوی ممانعت به عمل می آید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۶    
مدیرروابط عمومی آبفای کاشان از ارائه خدمات غیر حضوری به مشترکین شرکت آب و فاضلاب کاشان با هدف پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در کاشان با صدور پیامی از تلاش های مجاهدانه پرستاران و جامعه پزشکی کاشان قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۰۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار کاشان از فوت 88 نفر بر اثر بیماری کرونا در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۰۰:۰۶    
حجت الاسلام سلیمانی با اشاره به اینکه سلامت فردی منجر به سلامت اجتماع خواهد شد، گفت: برای تحقق سلامت اجتماعی همه باید تلاش کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۲۳:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
شهروندان کاشانی فعلا زیارت اهل قبور را لغو کنند، خاکسپاری اموات فقط با بستگان درجه یک استو
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۲۲:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش پورتال خبری کاشان ، ستاد پیشگیری و مدیریت بیماری کرونا منطقه کاشان و آران و بیدگل اطلاعیه شماره 14 خود که لحظاتی قبل منتشر شد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۷:۳۶    
*پورتال خبری کاشان/ عکس از بصیرتی
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۴:۳۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ سید مهدی سیدی: در تاریخ زیاد جنگیده ایم اما این رزم نه اسب می خواهد، نه شمشیر و نه میدان رفتن؛ بر عکس فقط باید یکجا نشست و بیرون نرفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۲۰:۰۶    
دکتر مروجی با اشاره به اینکه کاشان بعد از قم رتبه دوم بروز ابتلا به بیماری کرونا را دارد، گفت: بروز ابتلا به این بیماری در قم 39 نفر در هزار و در کاشان 33 نفر در هزار نفر است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۰۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دکتر توکلی گفت: به ازای هر 4 خبر منتشر شده صحیح مربوط به بیماران کرونا 108 خبر فیک، تقلبی، جعلی، شایعه و ... منتشر شده و بارعملیات روانی بالایی داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سلیمانی از شهروندان کاشان و آران و بیدگل خواست با رعایت توصیه های بهداشتی وعدم خروج از خانه، ذر ریشه کن کردن بیماری کرونا نقش آفرینی کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۶    
مالدیو را به راستی می توان به عنوان یکی از بهترین کشورهای توریستی دانست که همه ساله افراد زیادی برای دیدن آن با استفاده از تور مالدیو با انجام پرواز داخلی و یا پرواز خارجی به این منطقه از جهان سفر می ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل گفت: دعا و دارو هر دو سلاح مبارزه با بیماری است و خداوند در گرفتاری ها دوست دارد تضرع و گریه بنده خود را بشنود تا از این راه به خدا نزدیک شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۶    
پرسنل شرکت صنایع ابریشم کاشان در تماس تلفنی با پورتال خبری کاشان از امکانات بهداشتی که مدیر عامل این شرکت مهندس محمدرضا کیانی و فرزندش امیرکیانی برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا فراهم کرده است و ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت کاشان با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا نباید پدیده ای نو قلمداد شود، گفت: نقش مدافعین حریم سلامت در ایران با هیچ کشور دیگری قابل مقایسه نیست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۲۲:۳۶    
خبرنگار خبرگزاری قرآنی ایکنا و خادم قرآن ونهج البلاغه در کاشان دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۲۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
4 واحد ایست و بازرسی مشترک با حضور عوامل بسیج و دانشگاه علوم پزشکی در محورهای ورودی به شهر کاشان راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ سید مهدی سیدی:
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی کاشان از روز جمعه 16 اسقند 98 اقدام به طراحی و تجهیز اقامتگاه در سطح شهر کرذه تا از بار بستری های بیمارستان های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهداء(ع) آران و بیدگل کاسته شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۰۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مروجی گفت: تاکنون 31 درصد از بیماران مشکوک به ویروس کرونا که در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدا شهرستان آران و بیدگل بستری شده بودند بهبود و مرخص شدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۲۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
در این اطلاعیه تاکید شده است با فعالیت آرایشگاه های زیرزمینی و متخلفین برخورد قاطع قانونی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ستاد پیشگیری و مدیریت بیماری کرونا اعلام کرد، آیین عبادی سیاسی نمازجمعه شانزدهم اسفندماه در شهرستان های کاشان و آران وبیدگل برگزار نخواهد شد.
مشاهده نتایج بیشتر...