شنبه ۰۵ فروردینساعت ۱۴:۱۴Mar 2017 25

پورتال خبری کاشان (knp.ir)

  ۵۳ دقیقه پیش    
دفترچه بیمه اتباع و مهاجرین خارجی ‹‹افغانی و عراقی›› ساکن در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل که تحت پوشش بیمه سلامت هستند به مدت یکسال تمدید شد.
  ۱ ساعت پیش    
بسیجیان کاروان راهیان نور شهرستان کاشان همراه با مجموعه ای فرهنگی شامل آثاری درباره سرداران شهید این شهرستان به مناطق عملیاتی اعزام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۲:۴۵    
پویش مردمی ترویج عفاف و حجاب با مشخصه #من_حجابم_را_دوست_دارم با مشارکت گردشگران و میهمانان نوروزی شهرستان کاشان در حال اجراست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۲:۴۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۵    
رئیس ستاد انتخابات شهرستان کاشان از نام نویسی 202 داوطلب انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان تا پایان پنجمین روز ثبت نام خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۶:۴۵    
نماینده ولی فقیه درکاشان، گفت: اقتدار هرکشور و ملتی در گرو بهره مندی از دو رکن اساسی اقتدار نظامی و اقتدار اقتصادی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۰۰:۰۷    
فرماندار کاشان از نام نویسی 97 داوطلب انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان تا پایان سومین روز ثبت نام خبر داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۹:۳۷    
نماینده ولی فقیه درکاشان، با اشاره به اینکه ملت ایران در آستانه دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۳۷    
آیت الله نمازی بر ضرورت حفظ دستاوردها و ارزش های دفاع مقدس تأکید کرد و گفت: حفظ دستاوردها و ارزش های دفاع مقدس مأموریت مهم امروز ما است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۷    
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری صبح امروز در اتوبان قم – کاشان 4 نفر کشته و 27 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۳۲    
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان، از افزایش 61/35 درصدی آمار بیمه شدگان ورزش کاشان در سال 95 نسبت به سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۰:۳۲    
رهبر انقلاب فرمودند: در طول انقلاب، هرگاه مدیریت انقلابی، فعال و پر تحرک داشتیم، کارها پیش رفته است و هر جا مدیریتهای ضعیف، بی حال، ناامید، غیر انقلابی و بی تحرک داشتیم، کارها متوقف یا منحرف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۰:۳۲    
*/اختصاصی پورتال خبری کاشان/
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۵:۳۲    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396 با آرزوی سالی همراه با برکت، امنیت و رفاه برای مردم ایران و مسلمانان جهان، سال جدید را سال اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال نامگذاری کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۰۲    
اعضای معتمدین هیات اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان کاشان انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۳۲    
معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ویژه کاشان از توزیع 190 تن میوه شامل سیب و پرتقال برای شب عید در بین شهروندان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۳۲    
معاون استاندار و فرماندار کاشان از ثبت نام موقت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با تنظیم فرم خوداظهاری بررسی پیشینه کیفری داوطلب خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۲    
●اختصاصی پورتال خبری کاشان/ حرمت السادات متولی
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کاشان از خیرداری یکدستگاه ام آر آی پیشرفته برای بهداشت و درمان منطقه کاشان بزرگ خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۸:۳۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ معصومه حاجی اکبری
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ سرمربی تیم فوتبال شهرداری کاشان: شعار کافیه بیایید تو عمل ثابت کنیم برای سربلندی کاشان کمک می کنیم همه دنبال منافع شخصی خودشان هستند این منو کلافه کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۰۸:۰۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ پدر عکاسی کاشان ، مرحوم حاج علی آقا معینی، در90 سالگی دعوت حق را لبیک گفت و به دیار باقی رفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۳:۳۲    
نماینده ولی فقیه درکاشان، اشاره به اینکه، ولایت راز و رمزی است که خداوند در وجود فاطمه زهرا(س) به ودیعه گذاشته است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۲۲:۳۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ مسابقات والیبال لیگ نوجوانان با قهرمانی تیم والیبال نوجوانان باریج اسانس کاشان به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۲    
روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان، شرایط ثبت نام انتخابات شورای اسلامی شهر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۲    
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی کاشان و حومه از سرویس دهی رایگان به گردشگران خارجی در ایام نوروز 1396 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۲:۳۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / خواهشا اگر نمی توانید باشگاه شهرداری کاشان را اداره کنید ، علاج واقعه را قبل از وقوع کنید و محترمانه جای خود رای به مدیری بدهید که توانایی داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۲:۳۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ اگر 3 گل شهرداری کاشان 3 امتیاز نداشت مقصر مدیرعامل باشگاه شهرداری کاشان است که حق و حقوق بازیکنان تیم شهرداری کاشان را به موقع پرداخت نکرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۲۱:۳۲    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرستان کاشان از راه اندازی نخستین اپ موبایلی مجاز در حوزه تاکسی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۲    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار داشت: اعضاء بدن پسر 17 ساله اهل جوشقان استرک کاشان به چند بیمار نیازمند زندگی دوباره بخشید. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۲    
نماینده ولی فقیه درکاشان، همه آنهایی که تمکن مالی دارند در آستانه سال نو در برابر خانواده های بی بضاعت مسؤولیت دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از محمد ملک ابادی
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال شهرداری کاشان، دردومین هفته از مرحله نهایی مسابقات فوتبال لیگ دو کشور مقابل تیم نفت امیدیه در بازی که 6 گل از خط دروازه های دو تیم گذشت متوقف شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۲    
حجت الاسلام بنی علی، از راه اندازی بخش اداره هنر و رسانه در مرکز خدمات حوزه های علمیه کشور خبرداد و افزود: یکی از کارهای این بخش ارتباط دو سویه با خانواده است تا در قالب سامانه سخای خانواده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۴:۳۲    
رییس مرکز خدمات حوزه های علمیه کاشان، گفت: در همایش تجلیل از ممتازین تحصیلی ویژه همسران و فرزندان طلاب و روحانیون از 250 نفر از دانش آموزان ممتازطلاب و روحانیون کاشان تجلیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرستان کاشان از فعالیت 13 پایگاه بهداشتی درمانی در نوروزسال پیش رو خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۷:۳۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ سرمربی تیم فوتبال شهرداری کاشان گفت: دربازی امروز با نفت امیدیه فقط برای پیروزی و کسب 3 امتیاز و ادامه صدنشینی به میدان می رویم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۰۷:۳۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال شهرداری کاشان در دومین هفته از مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور امروز بعد از ظهر در ورزشگاه امیرکبیر کاشان به مصاف نفت امیدیه می رود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۲۳:۲۷    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان گفت: طرح آرامش بهاری نوروز 96 در بقاع متبرکه شهرستان کاشان امسال با حضور مبلغان مسلط به زبانهای خارجی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۲۲:۲۷    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: این سازمان امسال با برنامه ریزی های ویژه با استقرار 13 تیم عملیاتی جهت ارائه خدمات ایمنی و امدادرسانی در حوادث چهارشنبه آخر سال آمادگی کامل ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۲۱:۵۷    
شهردار کاشان گفت: 96درصد فضای سبز کاشان به روش آبیاری نوین آبیاری می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۹:۵۷    
آیت الله نمازی با تأکید بر اینکه دانشگاه محیط علمی است و محلی برای زورآزمایی سیاسی نیست، گفت: دانشجویان و اساتید دانشگاه باید مسائل سیاسی را خوب بفهمند اما در خط و خطوط و گروه ها نباید وارد شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۹:۲۷    
رییس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل از تمدید مهلت نام نویسی در دوازدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن کریم به عنوان تنها مدرک معتبر حفظ قرآن در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۷:۵۷    
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کاشان گفت: صبح امروز چهار شنبه 25 اسفند ماه 45 پروژه فضای سبز در کاشان به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۷:۲۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ هادی قربانیان : به پشت ویترین مسئولیت مان هم نظری بیاندازیم شاید کسی آنجا ایستاده باشد و به ما نگاه می کند شاید دختری با کفش های کتانی...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۰۰:۲۷    
استاد حوزه علمیه با اشاره به سفارش رهبر معظم انقلاب مبنی بر مطالعه وصیت نامه امام خمینی(ره) از سوی جوانان، گفت: برخی خط امام را فراموش کرده و از آن منحرف شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۷    
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان، گفت: پدیده معنوی اعتکاف را از رویش های انقلاب اسلامی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۷    
مدیر مؤسسه امیرالمومنین کاشان ،گفت: مؤسسه امیرالمومنین(ع) کاشان برای چهارمین سال متوالی بعنوان مؤسسه برتر قرآنی کشور معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۷    
همزمان با برپایی آیین"یک پلاک یک درخت " کلنگ بوستان شهدای مدافع حرم در جوار بوستان لاله کاشان به زمین خورد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۰:۵۷    
جوادی با تأکید بر اینکه امروزه در مباحث فرهنگی به صورت دستوری نمی توان کار فرهنگی انجام داد، گفت: کار فرهنگی که مردمی باشد، اهداف فرهنگی محقق می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۰۰:۵۷    
حجت الاسلام معتمدی با تأکید بر اینکه کانونهای فرهنگی هنری مساجد نباید وابسته به دولت باشند، گفت: وابستگی کانون های فرهنگی هنری مساجد به دولت به معنای نابودی کانون ها است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۸:۲۷    
اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم هندبال شهرداری کاشان در هفته هیجدهم و آخرین هفته از لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور بات پیروزی بر تیم هیات هندبال مرودشت عنوان قهرمانی لیگ برتر هندبال کشور را به خود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۴:۵۷    
نماینده ولی فقیه درکاشان، با بیان اینکه تاریخ و گذر ایام کوچک تر از آن است که شهید را به دست فراموشی بسپارد، افزود: مرگ یک امر حتمی و مسلم است و هچکس نمی تواند از مرگ فرار کند و مرگ برای همه است ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۳:۵۷    
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در حادثه برخورد خودرو پژو با گاردریل دو نفر مصدوم دو نفر جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۷    
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کاشان، گفت: ما در جامعه اسلامی باید قدر شهدا را بدانیم و به وصیت نامه های شهدا توجه داشته و فرهنگ شهدا را که فرهنگی دوری از گناه و انجام واجبات است را سرلوحه امرو خود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۰:۲۷    
نماینده ولی فقیه درکاشان با اشاره به اینکه، مسأله شهادت درفرهنگ توحیدی جایگاه ویژه ای دارد، گفت: اگر شهید و شهادت در اسلام نبود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۶:۵۷    
نماینده ولی فقیه درکاشان، فرهنگ معرفتی شهیدان را رمز بقای آنها دانست و گفت: شهدا از مرگ نه تنها هراسی نداشتند بلکه عاشق مرگ بودند و از یکدیگر سبقت می گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۶:۵۷    
مدیر مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان گفت: طرح ‹‹یک پلاک یک درخت›› در کاشان اجرا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۲    
امیر سرتیپ نعمتی، با بیان اینکه شهدا شهید شدند که نمیرند تا زنده باشند، گفت: شهدا در مسیر حقیقت که تبعیت از ولایت فقیه بود حرکت کردند و این مسیر را تا به انتها ادامه دادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۲    
مدیر مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان با اشاره به فرصت حضور در خلوتگاه های مذهبی و عارفانه برای رسیدن به آرامش معنوی و درونی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۲۳:۲۲    
شهردار کاشان گفت: پروژه احیای محور محتشم در ردیف برترین پروژه های جایزه جهانی مکزیکوسیتی 2016 قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۲۲:۵۲    
نماینده ولی فقیه درکاشان گفت: فرهنگ جهاد و شهادت همچنان ادامه دارد و شیعه تا ظهور امام زمان(عج) باید در میدان مبارزه با دشمن حضور داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۲۲:۲۲    
نماینده ولی فقیه درکاشان، جلوگیری از پیاده روی 27 جمادی الثانی را هنر ندانست و گفت: هنر این است که برای اجرای پیاده روی 27 جمادی الثانی بعنوان سنت خوبی که نشأت گرفته از فرهنگ کربلا است برنامه ریزی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتسال گالوانیزه کاشان در اولین هفته از رقابتهای فوتسال لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای کشور تیم صاحب نام قرچک ورامین را در خانه اش متوقف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۰:۵۲    
کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان کاشان از داوطلبان نامزدی انتخابات شوراهای شهر و روستا درخواست گواهی عدم سوؤ پیشینه شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۲    
امام جمعه راوند کاشان، گزارشات آماری مسؤولان را در حوزه ایجاد اشتغال غیر واقعی خواند و با انتقاد مسؤولان به خاطر ارائه آمار غیر واقعی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۶:۲۲    
حجت الاسلام اسلامی تبار گفت: نعمتهای بهشتی در قالب الفاظ نمی گنجد و نمی توان آن را توصیف کرد و برای انسان قابل وصف نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۲:۵۲    
معاون اول رئیس جمهورگفت: کاشان ظرفیت تبدیل شدن به کانون توسعه کشور را دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۲:۲۲    
مدیر حوزه علمیه کاشان گفت: تمام آنچه در ادیان و مکاتب بشری است و بشر با دست خود برای خودش ساخته است در دین آمده اما ما به سراغ چشمه های فیاض دین نرفته ایم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۷:۲۲    
اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال شهرداری کاشان، در اولین هفته از دور دوم مسابقات فوتبال لیگ دو کشور موفق شد تیم برق نوین شیراز را در حافظیه شیراز شکست دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۲    
تیم دانشکده فنی شهید رجایی کاشان رتبه دوم پنجمین دوره مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان را کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان: صبح امروز یک مسابقه فوتبال خیریه به همت فوتبالیستهای دهه 70 کاشان در زمین چمن مصنوعی پارک آیت الله مدنی کاشان برگزارشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۲    
امام جمعه موقت کاشان، وحدت را قدرت و سرمایه بزرگی برای ملت ایران دانست و گفت: برای تقویت وحدت در ایران هم مردم باید اهتمام داشته باشند و هم مسؤولان و به گونه ای برنامه ریزی کنند که نتیجه آن حفظ و ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۲۰:۵۲    
نخستین کارگاه تخصصی کسب و کارهای نوین، ویژه دانش آموختگان دانشگاهی جویای کار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۰:۴۷    
صبح امروز بهره برداری 5 ایستگاه تأسیسات تقویت فشار گاز در کاشان با حضور معاون اول رییس جمهور آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۹:۱۷    
نخستین پارکینگ طبقاتی شهرستان کاشان ‹‹بعثت›› با حضور مسؤولان شهرستان کاشان با اعتباری بالغ بر 130 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۸:۴۷    
لاقه مندان و خریداران کتاب با همراه داشتن کارت ملی می توانند از تخفیف 20 تا 25 درصدی خرید کتاب در این طرح تا سقف یکصد هزار تومان استفاده کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۶:۴۷    
سرپرست منطقه دو شهرداری کاشان گفت: در سال 95 بیش از 80 طرح و پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر300میلیارد ریال در شهرداری منطقه دو اجرا شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۱:۱۷    
مدیر مدرسه آیت الله ابوتراب امامی کاشانی، گفت: در ولایت مداری جلو افتادن از ولایت و یا عقب افتادن از ولایت هر دو آسیب هایی را به همراه دارد و این نکته مهمی است که باید در برنامه ریزی ها محسوس باشد و ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۱:۱۷    
مدیر حوزه علمیه کاشان، گفت: با همه فعالیت هایی که در عرصه های فرهنگی انجام داده ایم نتیجه ای که باید بگیریم نگرفته ایم و به همین دلیل نیز آثار ضد فرهنگی را در جامعه خود مشاهده می کنیم و این موضوع نیز ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۱:۱۷    
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کاشان، با تأکید بر اینکه حوزه علمیه باید هم دیانت و هم سیاست را دنبال کند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۸:۴۷    
اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم هندبال شهرداری کاشان در هفته هفدهم لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور مقابل تیم نیروی زمینی تهران به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۷:۱۷    
عضو کمیسیون آموزش مجلس، فعالیت در شرایط اقتصادی امروز را سخت و طاقت فرسایی دانست و گفت: لازمه فعالیت، خدمتگزاری و مسؤولیت در کشور نیازمند ایثار فراوانی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۳:۱۷    
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در تصادف یک دستگاه اتوبوس و یک دستگاه بنز تک باری، 16 نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۷    
پنجمین دوره مسابقات ملی بازی سازی رایانه ای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با شمارش معکوس تیم های شرکت کننده طی آیین افتتاحیه آغازشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۴۷    
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، کاشان را بعنوان یکی از نمادهای اقتصاد مقاومتی مورد نظر رهبر معظم انقلاب اعلام کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۶:۱۷    
پورتال خبری کاشان : رییس اداره مخابرات شهرستان کاشان از نصب اینترنت پرسرعت در مراکز پرظرفیت این شهرستان و آغاز ثبت نام اینترنت پرسرعت خبرداد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۳۷    
رییس ستاد زکات شهرستان کاشان از جمع آوری 9 میلیارد و 300 میلیون ریال زکات واجب و مستحب در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۰:۰۷    
سرمربی تیم فوتبال شهرداری کاشان گفت: مرحله نهایی لیگ دو فوتبال کشور را مانند مرحله اول با قدرت آغاز می کنیم و مانند مرحله اول با قهرمانی و صعود به لیگ یک به پایان خواهیم برد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۸:۳۷    
در چهارمین هفته از دور سوم رقابت های لیگ برتر، تیم بسکتبال شهرداری کاشان بر همتای گرگانی خود شهرداری گرگان پیروز شد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۷    
معاون بازرسی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: طرح آرامش بهاری نوروز96 در بیش از 2 هزار بقعه متبرکه شاخص در سراسر کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ میلاد عابدینیان در مسابقات دسته برتر نوجوانان کشور با انجام بازیهای خوب خود به مقام چهارم نوجوانان کشور رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۷    
مراسم تشییع شهید تازه تفحص شده بسیجی شهید منصور علی مهدی آرانی صبح امروز در شهرستان کاشان برگزارشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۰۰:۰۷    
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به اینکه بقاع متبرکه یک ثروت معنوی بزرگ برای جامعه است، گفت: خدمت در بقاع متبرکه خدمت به ذریه پاک حضرت فاطمه زهرا(س) است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۳:۰۷    
معاون بازرسی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: یکی از کانون هایی که خار چشم دشمنان اسلام و تشیع است حرم، بارگاه و آستان مقدس ائمه معصومین و امامزادگان واجب التعظیم است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۲۲:۳۷    
امام جمعه راوند کاشان گفت: برنامه های فرهنگی در بقاع متبرکه و امامزادگان مانند تیری است که بر قلب دشمن زده می شود و آنها را از رسیدن به اهدافشان دور می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۰:۳۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۱۶:۰۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/
مشاهده نتایج بیشتر...