دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۰۶:۲۷May 2017 29

پورتال خبری کاشان (knp.ir)

  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۸    
معاون اداری مالی شهرداری کاشان گفت: بدهی های قطعی شهرداری کاشان کمتر از 20درصد بودجه است که در طی یک دوره 14 ماهه قابل پرداخت است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۸    
مدیر پروژه کاشان کارت گفت: زیر ساخت های لازم برای ورود به پرداخت هوشمند الکترونیک فراهم شده و شهروندان می توانند با استفاده از کاشان کارت علاوه بر وسایل نقلیه عمومی از فروشگاه های سطح شهر نیز خرید ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۰:۲۸    
جت الاسلام شاه فضل یکی از دلایل عدم استجابت دعا را عدم پایبندی انسان به عهد و پیمان با خدا دانست و گفت: ارتباط با خدا باید دو سویه باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۸:۲۸    
بیش از 60 گروه و تشکل در کاشان در بیانیه ای ، نسبت به بداخلاقی ها و توهین های پس از انتخابات ، واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۸    
در ایام الله دهه فجر امسال فرصتی پیش آمد تا با جمعی از پیشکسوتان و مبارزان انقلاب اسلامی در شهرستان کاشان به دیدار آیت الله سید رضا علم الهدی تنها بازمانده ازشاگردان امام خمینی برویم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۸    
مدیرعامل سازمان عمران و بهسازی شهرداری کاشان گفت: با هدف کسب درآمد پایداربرای شهرداری و ایجاد زیر ساخت های لازم برای جذب توریست سه خانه تاریخی کاشان به مجتمع اقامتی تبدیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۸    
دومین جشنواره بازی های فکری و تفریحی کودکان با حضور پرشور خانواده ها و استقبال کودکان طاهرآّبادی در بوستان فردوس طاهرآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۸    
با به حد نصاب نرسیدن اعضای شورای اسلامی شهر بررسی طرح سوال هفت نفر اعضا از شهردار کاشان با موضوع افزایش ضریب قراردادهای عمرانی شهرداری و عدم رعایت در تنظیم قراردادها برگزار نشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۸    
جوان شایسته کاشانی و حافظ کل قرآن، هنگام بازگشت از مسابقات قرآن بین المللی ترکیه با استقبال اهالی قرآن شهرستان کاشان روبرو شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۸    
آیین حفظ خوانی قرآن توسط موسسه امیرالمومنین ع کاشان و حافظان قرآن و نهج البلاغه این شهرستان درشبهای ماه مبارک رمضان ، یک ساعت بعد ازافطار درپارک ملت برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۲۳:۵۸    
رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان گفت: نمازهای جمعه در سبک زندگی، سیاست، وحدت و صمیمیت مردم نقش مهمی دارند و چنانچه در قرارگاه ستادهای نماز جمعه کوچکترین مشکلی وجود داشته باشد می تواند در ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۲۳:۵۸    
امام جمعه شهرستان آران و بیدگل با اشاره به اینکه گفتار طلبه ها صدای اسلام وکردار آنها سیمای اسلام است، گفت: در زمان حاضر ستادهای نماز جمعه رسانه دینی و اسلامی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۲۳:۲۸    
اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فولاد امیرکبیر کاشان در هفته هشتم و اولین هفته از دور برگشت رقابتهای فوتسال لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای کشور تیم شهید منصوری قرچک را با شکست بدرقه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۲۲:۵۸    
آیین اختتامیه بیست و دومین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی با حضور دکترعلیرضا نظام آبادی دبیرهیأت امناء و رییس دانشگاه آزاداسلامی، روسا ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۶:۲۳    
نماینده ولی فقیه درکاشان، گفت: دوران رقابت به پایان رسیده و همه باید برای ساختن ایرانی آباد و پیشرفته و با عظمت و با عزت با یکدیگر متحد شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۳:۴۸    
آیین جزء خوانی قرآن کریم ( با ضبط و پخش تلویزیونی ) امسال برای نخستین بار در صحن زیارتگاه حضرت علی بن محمد باقر ( ع ) برپا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۲۱:۱۳    
آقای فرماندار رقابت ها روز پنجشنبه 28 اردیبهشت تمام شد ....
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۳:۰۵    
در چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران ستاره زرین روابط عمومی ایران و ستاره ارتباطی حوزه مدیریت شهری به شهرداری کاشان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۸:۳۵    
انتخابات نمایندگان کارفرینان و کارفرمایان شهرستان کاشان آران بیدگل در مراجع حل اختلاف اداره تعاون کار کاشان با حضور بیش از 120نفر ازکارفرمایان و کارآفرینان شهرستان های صنعتی کاشان و آران بیدگل در ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۷    
همایش پیاده روی خانوادگی در مسیر سلامت منطقه راوند از فرهنگسرای المهدی(عج) سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان به طرف امامزاده ولی بن موسی الکاظم (ع) راوند برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۷    
نماینده ولی فقیه در کاشان، گفت: عافیت و سلامتی، سرمایه ای است که قابل ارزیابی نیست، چرا که هر چیزی قابل قیمت گذاری است و تنها چیزی که قابل ارزیابی و قیمت گذاری نیست، عافیت است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۲۳:۵۷    
سید مهدی ناظم رضوی با 53 هزار رأی در انتخابات شورای شهر ، رکورد آرای قبلی خود در انتخابات دوره چهارم را شکست ....
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۲۰:۲۷    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان، از برگزاری طرح ضیافت الهی همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در 27 بقعه متبرکه شهرستان کاشان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۹:۲۷    
سرپرست منطقه دو شهرداری کاشان گفت: با اعتباری بالغ بر 7میلیارد ریال ملکی به مساحت 86 متر مربع در منطقه دو شهرداری آزاد سازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۷    
نماینده ولی فقیه درکاشان، گفت: مسافرت دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا به عربستان و دیدار با پادشاه عربستان و شیوخ کشورهای حاشیه خلیج فارس برای هماهنگی و اتحاد دشمنان اسلام بر علیه جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۷    
همزمان با سوم خرداد ماه سالروز فتح قهرمانانه خرمشهر عزیز ودر آستانه ماه ضیافت الهی بیست ودومین دوره مسابقات قرآن وعترت دانشگاههای آزاد اسلامی استان مرکزی در بخش شفاهی به میزبانی دانشگاه ازاد اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۷    
نتایج مرحله مقدماتی بیست و دومین دوره مسابقات شفاهی قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی با حضور استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۸:۲۷    
نماینده ولی فقیه درکاشان، گفت: کسی که در میدان مبارزه با نفس مجاهدت کرده است جهادگر اکبر است و کسی که در میدان مبارزه با دشمن خارجی در جنگ نظامی می جنگد جهادگر اصغر است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۵۷    
حجت الاسلام مردان، گفت: سنت غبار روبی مساجد ریشه در قرآن کریم دارد، طوریکه در آیه 125 سوره مبارکه بقره به وضوح بر این نکته اشاره شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۷    
کارگاه خطر سنجی سکته های قلبی مغزی و سرطان با موضوعاتی نظیر برنامه های خود مراقبتی، کنترل بیماری قلبی و عروقی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۷    
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: انسانها شاید روزانه بیش از 20 بار امتحان می شوند و این امتحانات تا لحظه مرگ هم ادامه دارد و شیطان نیز برای فریب انسان تا لحظه مرگ فعال است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۷    
درراستای ایجاد تعاملات دوسویه خدماتی، گردشگری، عمرانی، شهردار کاشان با مقامات شهری کربلا دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۷:۵۷    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از کشف و معدوم سازی 517 کیلو گرم کالباس تاریخ گذشته و فاسد از عمده فروشی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۱:۲۷    
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: ساعاتی قبل در حادثه تصادف در تصادف تریلی و کامیونت در جاده کاشان - قم محدوده آبشیرین 3 نفر از هم وطنان در صحنه تصادف جان خود را ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۲    
یادداشتی پیرامون حمله هراس افکنان به آقای ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۲    
نماینده ولی فقیه درکاشان یکی دیگر از برنامه های تبلیغی در ماه رمضان را ولایت شناسی دانست وگفت: امروزخلاء فکری و سیاسی جامعه عدم شناخت ولایت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۲۲    
معاون تبلیغ حوزه علمیه کاشان، گفت: 25 روستای منطقه کاشان قابلیت اجرای طرح هجرت دارند که از این تعداد، طرح هجرت در 21 روستای منطقه کاشان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۲    
رییس اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل، گفت مردم ایران با حضور خود انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال 96، ضمن لبیک به ندای رهبر انقلاب ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۲    
امام جمعه موقت کاشان، با اشاره به آیه 18 سوره مبارکه آل عمران که می فرماید ‹‹شَهِدَاللّهُ اَنَّهُ لااِلهَ اِلاّ هُوَ وَ الْمَلائِکَهُ وَ اُولُو الْعِلْم›› گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۲    
وحید مدرس زاده برزکی، کاندیدای شورای اسلامی شهر کاشان بعد از نتایج انتخابات شورای شهر در پیامی که یک نسخه از آن برای پورتال خبری کاشان ، ارسال شد، به اعضای شورای پنجم شهر کاشان تبریک گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۲    
سید محمد ناظم رضوی شهردار کاشان در پیامی که برای پورتال خبری کاشان ، ارسال کرد حماسه حضور مردم در انتخابات را تبریک گفت، متن کامل پیام شهردار کاشان به شرح زیر است. بسم الله الرحمن الرحیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۴۷    
حسین حیدریان، رییس شورای اسلامی شهر کاشان در پیامی که یک نسخه آن برای پورتال خبری کاشان ، ارسال شده است مشارکت 82 درصدی مردم مومن و شریف دارالمومنین کاشان و انتخاب منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۷    
اختصاصی پورتال خبری کاشان/
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۷    
اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس ستاد انتخابات شهرستان کاشان، گفت:
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۰۳:۳۶    
اختصاصی پورتال خبری کاشان:
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۶    
رئیس ستاد انتخابات شهرستان کاشان گفت: هیچ گونه خرابی در شعب اخذ رای الکترونیکی انتخابات شورای اسلامی شهر کاشان وجود ندارد و کاشان جزو یکی از برترین شهرهای استان اصفهان است که برای رای گیری انتخابات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۶    
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش کاشان، گفت: مدارس شهرستان کاشان در تمامی مقاطع فردا شنبه 30 اردیبهشت ماه تعطیل است. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۶    
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در حادثه تصادف صبح امروز خودرو سواری سوناتا با کامیونت در اتوبان کاشان – نطنز 3 نفر در صحنه حادثه جان خود را از دست دادند و 2 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۶    
نماینده ولی فقیه در کاشان، گفت: من معتقد به برنده و بازنده در انتخابات نیستم زیرا هرکس رای بیاورد برنده اصلی انتخابات نظام جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس هادی غفاری نسب
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۶    
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: امروز، روز جشن و سرور و روز شادی ملت ایران است که با حضور در انتخابات یک حرکت، شور و حماسه دیگری را در تاریخ سبز انقلاب اسلامی بر صفحات انقلاب اسلامی ثبت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۷:۰۶    
امام جمعه شهرستان آران و بیدگل، انتخابات را عامل اقتدار کشور و نظام اسلامی دانست و گفت: دشمن بنا دارد این عامل را به عامل ضعف و فروپاشی نظام تبدیل کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۶    
آیت الله علم الهدی صبح امروز در بیمارستان میلاد کاشان دار فانی را وداع گفت و به لقاء الله پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۶    
نماینده ولی فقیه درکاشان، گفت: همه ملت ایران باید احساس کنند که روز جمعه 29 اردیبهشت یک عملیات بزرگ سیاسی است و همانگونه که رهبر معظم انقلاب می فرماید، انتخابات حماسه سیاسی است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۶    
با حضور شهردار و مدیران ارشد شهرداری کاشان مجتمع تجاری اداری امیر کبیر افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۶    
عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران نماد وحدت ملی و همدلی و نماد هوشمندی ملت ایران است و مردم ثابت کرده اند همیشه پای نظام و انقلاب هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۸:۰۶    
معاون استاندار و فرماندار کاشان از وجود 274 شعبه اخذ رای در هفت حوزه شهری و 58 حوزه روستایی برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۶    
*اختصاص پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۷:۰۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۹:۳۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال شهرداری کاشان در پنجمین هفته از دور برگشت و دهمین هفته از مرحله نهایی لیگ دو کشور مقابل برق نوین شیراز به تساوی رضایت داد و از رسیدن به پلی آف محروم شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۶    
نماینده ولی فقیه در کاشان برای چندمین بار، این بار در جمع اعضای شورای مرکزی جمنا کاشان، گفت، شورای اصولگرایان کاشان مورد تأیید من است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۶    
وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: حجت الاسلام رئیسی با برنامه وارد عرصه انتخابات شده است و اگر او برنامه نداشت به این عرصه قدم بر نمی داشت و حمایت بسیاری از علما، روحانیون ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۹:۰۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / هیچکدام از نامزدهای شورای شهر کاشان تاکنون برنامه های خود را برای شورای شهر ارائه نکرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۰:۰۶    
نماینده ولی فقیه درکاشان با اشاره به اینکه حیات شهدا عرشی و آسمانی است، گفت: شهدا در راه خدا به شهادت رسیدند و زنده هستند و نزد خدای خود روزی می خوردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۶    
نخستین شبکه فاضلاب کشور با مشارکت بخش خصوصی، عصر روز یکشنبه در شهر نیاسر از توابع شهرستان کاشان با حضور مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۶    
شهردار کاشان گفت: کلینیک تخصصی درمانی بقیه الله اعظم(عج) شهرداری کاشان افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۶    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان گفت: مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف و امور خیریه کاشان با حضور 500 شرکت کننده در مسجد باب الحوائج کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۴:۳۶    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کاشان گفت: برای نخستین باردرکشورچراغهای FANTASTIC درتقاطع های شهری کاشان نصب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۸    
مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کاشان، گفت: خداوند در آیه 13 سوره مبارکه توبه می فرماید، از من بترسید و از دشمن نترسید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۲۲:۵۸    
نماینده ولی فقیه در کاشان، با تأکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر باید جزو دروس مدارس و دانشگاهها قرار بگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۸    
نماینده ولی فقیه در کاشان، شهدا و جانبازان ایران اسلامی سند مظلومیت شیعه و ملت قهرمان ایران هستند، اظهار داشت: برخی اوقات برخی از ما مسؤولان، نسبت به ادای دین و انجام وظیفه خود به جانبازان کوتاهی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۸    
نماینده ولی فقیه درکاشان، گفت: یکی از مفاد سند 2030 حذف آیات جهاد و شهادت از کتب درسی آموزش و پرورش وجایگزینی تفکر اومانیسمی است که هرچه انسان بخواهد قانونی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۸    
مسؤول بسیج کارمندی کشور، گفت: جامعه اداری کشور از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز21 هزار شهید والامقام کارمند را تقدیم اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / تیم فوتبال شهرداری کاشان سه شنبه 26 اردیبهشت در آخرین دیدار از مرحله نهایی لیگ دو کشور میزبان برق شیراز است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۸    
نماینده ولی فقیه در کاشان، گفت: عرصه انتخابات، عرصه آزمایش الهی است و اگر نامزد های انتخاباتی صادقانه و خالصانه وارد این عرصه شود پیروز هستند، اما اگر غشی در دل داشته باشد شکست آنها حتمی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۳:۴۸    
نماینده ولی فقیه در کاشان، کار ناظرین شورای نگهبان در انتخابات را جهاد اکبر خواند و عنوان کرد: بررسی گزارشات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۳:۴۸    
سرپرست دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات کاشان، گفت: سرناظرین و ناظرین مسؤول شعب انتخابات باید به قوانین اشراف داشته باشند و در پای صندوق های رای مراقب باشند در زمین دشمن بازی نکنند و شعب رای را مدیریت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۲۳:۴۸    
مجموعه ورزشی شهدای محله پشت مشهد با حضور خانواده شهید قدیرزاده افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ جواد عظیمی کاشانی، کاندیدای شورای اسلامی شهر کاشان گفت: توسعه متوازن خدمات و تخصیص منابع مالی به مناطق محروم مهمترین نیاز امروز کاشان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۴:۱۸    
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: دغدغه جدی امروز جامعه را مسائل خانوادگی دانست و گفت: از نمایندگان مجلس نیز خواسته شده است تا جایگاه زن در نظام توحیدی تعریف شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۱۸    
مسوول کمیته حقوقی و رسیدگی به شکایات ستاد انتخابات کاشان گفت: مسوولان ستادهای انتخاباتی و طرفداران نامزدهای به عناوین مجاز و غیرمجاز تبلیغات توجه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۱۸    
حجت الاسلام اسلامی تبار، گفت: پشتیبانی از انقلاب اسلامی همان پشتیبانی از ظهور امام زمان(عج) و شرکت در انتخابات و انتخاب نماینده اصلح است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۰    
نماینده ولی فقیه درکاشان، گفت: امروز مردم از بداخلاقی های نامزدها و هواداران آنها نسبت به یکدیگر ناراحت هستند و مردم چنین رفتارهایی را نمی پسندند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۰    
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در حادثه تصادف صبح روز گذشته پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه موتورسیکلت سوار جان کاشانی جان خود را از دست داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۰۱:۰۵    
استاد سطوح عالی حوزه علمیه با اشاره به غیر باور بودن تصویب سند 2030 ، گفت: معاهدات بین المللی را مجلس باید تأیید کند و این درحالی است که این سند مخفیانه امضاء شده یک نمونه از پروژه نفوذ است که اگر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۰۰:۳۵    
به گزارش پورتال خبری کاشان ، به نقل از روابط عمومی هیدات تنیس روی میز کاشان مسابقات قهرمانی نونهالان تنیس روی میز استان اصفهان امروز در خانه تنیس روی میز اصفهان با حضور 8 تیم در گروه 4تیمه برگزارشد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۵    
اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فولاد امیرکبیر کاشان در هفته هفتم و آخرین هفته از دور رفت رقابتهای فوتسال لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای کشور تیم پیمان شاهرود را با شکست بدرقه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۹:۱۹    
حجت الاسلام برادارن، گفت: زیر پرچم امیرمومنان بودن سخت تر از زیر پرچم رسول خدا بودن است چرا که خیلی ها زیر پرچم رسول خدا بودند اما زیر پرچم ولی خدا امیرمومنان(ع) نبودند برای همین است که در آخر الزمان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۶:۱۹    
مراسم کلنگ زنی فرهنگسرای فین کاشان با حضور شهردار دارالمومنین و استقبال مردم منطقه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۱:۱۹    
سومین همایش شب شعر عطر انتظار با حضور شاعران آیینی وعلاقه مندان شعر و ادب متعهد در قائمیه کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۲۰:۱۹    
دبیر ستاد انتخابات شهرستان کاشان از آغاز تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت 24 امشب خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۲۰:۱۹    
معاون استاندار و فرماندار کاشان گفت: با توجه به تعداد ثبت نام ها و تایید صلاحیت ها برای هر کرسی شورای شهر کاشان 18 نفر نامزد وجود دارد تا مردم بتوانند با ارزیابی کامل تخصص همه نامزدها در تصمیم گیری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۱    
نماینده ولی فقیه درکاشان، گفت: دشمنان اسلام چه بخواهند و چه نخواهند، جهان به آرامی به سمت و سوی انتظار جهانی در حال حرکت است و جنایات امروز ابرقدرتهای جهان بر علیه مردم مظلوم یمن، سوریه، عراق ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۱    
نماینده ولی فقیه درکاشان، گفت: ضور پرشور مردم در انتخابات مصونیت بخش و تضمین کننده استمرار و پیشرفت کشور خواهد بود، بنابراین همه تلاش دشمن برای کم رنگ کردن حضور مردم در پای صندوقهای رای است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۹    
274 بازرس و 18 سربازرس فرآیند اجرایی انتخابات شهرستان کاشان را در کلیه شعب اخذ رأی نظارت خواهند کرد که از این تعداد 55 بازرس خانم و 224 بازرس آقا هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۹    
عضو هیات علمی جامعه المصطفی العالمیه با اشاره به اینکه برخی اوقات اخلاق مناظره وجود ندارد، گفت: نامزدهای کاندیدهای ریاست جمهوری، قبل از برگزاری مناظره باید در یکدوره درس اخلاق را پاس می کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...