دوشنبه ۰۱ بهمنساعت ۲۰:۱۰Jan 2019 21
 

پورتال خبری کاشان (knp.ir)

  ۳ ساعت پیش    
عضو شورای شهر کاشان گفت: آمریکا با دستگیری بانوی خبرنگار مسلمان آمریکایی الاصل ساکن ایران ثابت کرد بزرگترین ناقض حقوق بشر و آزادی بیان در دنیا است.
  ۳ ساعت پیش    
به گزارش پورتال خبری کاشان به نقل از روابط عمومی مرکز اورژانس کاشان دکتر حسین ریاحی رییس مرکز اورژانس کاشان با اعلام این خبر گفت ...
  ۳ ساعت پیش    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ معاون مدیر کل و رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشان از برگزاری یادواره شهدای کار گر کاشان خبرداد.
  ۱۰ ساعت پیش    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ ما از همه عزیزان تقاضا داریم تا زمانی که ایشان آزاد نشده اند همواره به حمایت ها ی خود از طریق قالب های رسانه ای مختلف بپردازند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۷:۵۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ شکوه سادات واجدی
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۷:۲۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/مسابقات فوتسال حوزه های مقاومت بسیج کاشان گرامیداشت سرداران شهید کاشان با قهرمانی تیم فوتسال تیم حوزه بسیج امام حسینبه پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۶:۵۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ نخستین مدرسه اوتیسم استان اصفهان در کاشان امروز با حضور مجید قدمی معاون وزیر آموزش و پرورش افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۰:۲۳    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: حضرت فاطمه (س) که مقابل مرد نابینا نیز حجاب خود را حفظ می کند بهترین الگوی عفت و پاکدامنی برای زنان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۹:۱۳    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گفت: خیرین کاشانی امسال بیش از یکصد میلیارد ریال برای بازسازی بقاع متبرکه کاشان کمک کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۸:۵۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ این طرح پس از گذشت بیست سال انتظار اجرایی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۳:۵۷    
استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه فاطمه زهرا (س) دارای خلق عظیم است، گفت: فاطمه زهرا (س) مجسمه تمام خوبی های عالم است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۳:۵۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال ذوالفقار کاشان در هفته چهارم دور دوم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاهها ی کشور در جشنواره ای از گل حرف تهرانی خود را با شکست بدرقه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / سید مهدی واجدی؛ از اصحاب رسانه و قلم به دستان در شهر دارالمومنین کاشان انتظار می رفت، با توجه به اینکه مرضیه هاشمی نیاسر که به نوعی از فرزندان این شهر به شمار میرود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان /تیم خانه بسکتبال کاشان در نخستین دیدار از مرحله رفت پلی اف رقابتهای لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور مقابل مهمان خود خود تیم بسکتبال توفارقان تبریز به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۶    
از مخفیگاه متهمان مقدار 6 کیلوگرم مواد مخدر آماده عرضه کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۰:۲۱    
امام جمعه موقت کاشان سیئات را نابود کننده همه حسنات انسان دانست و گفت: سیئات و گناهان سبب ظلمت و تاریکی در وجود انسان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۲۱:۵۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ یادداشتی در پاسخ به مطلب وحیدرضا قدوسی یکی از طلبه های منتسب به مدرسه علمیه آیت الله یثربی
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۶    
امام جمه موقت کاشان تحریم ها را تلنگری برای بیدار شدن مسؤولان کشور از خواب غفلت دانست وگفت: تحریم های دشمن فرصتی برای خود کفایی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / حرمت السادات متولی؛
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۱    
به گزارش پورتال خبری کاشان ، رضا اردکانیان وزیر نیرو با اهدای لوح از تلاش های مهندس محمدرضا اسدی مدیرعامل آبفای کاشان در راستای تحقق اهداف صنعت آب و افتتاح تصفیه خانه فاضلاب کاشان تقدیر و تشکر کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۱    
مدیر عامل انجمن اتیسم کاشان متذکر شد: اگر بیماری اتیسم رها شود به ناکجا آبادها می رود، اما اگر اتیسم را بشناسیم جذاب و بدیع و بی نظیر است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۱    
رییس شورای هیئت های مذهبی کاشان از مسؤولان هیئات مذهبی شهرستان کاشان خواست نسبت به انعکاس برنامه های خود به رسانه ها اهتمام ویژه داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۱    
رییس شورای شهر کاشان از مسؤولان هیئات مذهبی کاشان خواست نسبت به انعکاس برنامه های خود به رسانه ها اهتمام ویژه داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۱    
سردار نوعی اقدم گفت: مسؤولان باید خود را نوکر و خدمتگزار مردم بدانند و هر مسؤولی اگر در خدمت به ملت غفلت کند فردای قیامت نزد خداوند پاسخگو خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۱    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: شیطان تا انسان را به جهنم نفرستد راضی نخواهد شد چرا که انتهای دوستی با شیطان آتش است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۱    
رییس اداره تبلیغات اسلامی کاشان گفت: همه تلاش دشمن برای سکولار کردن هیئات مذهبی و تحقق پروژه جداکردن دین از سیاست است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۱:۵۵    
عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: فشار های سنگین بر اقتصاد ایران برای از کارانداختن سه مؤلفه قدرت هسته ای و موشکی و منطقه ای ایران است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۷    
مرضیه هاشمی مجری پرس تی وی، همسر عموی سید علی واجدی فعال فرهنگی درکاشان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۷    
رییس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر کاشان گفت: در مجموع 316 طرح در قالب مقالات علمی پژوهشی، کتاب و پایان نامه های دانشجویی در حوزه های مختلف پس از اعلام فراخوان به دبیرخانه ارسال شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۰:۲۷    
دبیر جامعه روحانیت کاشان تجسم اعمال انسان را در قیامت حتمی دانست وگفت: خداوند در قیامت اعمال انسان را می آورد و انسان عمل خود را با چشمان خود می بیند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۲    
کلنگ پروژه مدرسه علمیه خواهران فاطمیه کاشان با حضور آیت الله نمازی و مدیر حوزه علمیه کاشان به زمین زده شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۷    
نماینده ولی فقیه درکاشان گفت: خدمت به زائران ابا عبدالله الحسین(ع) را افتخاری بزرگ است که باید قدردان آن باشند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۲    
مدیر روابط روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان اعلام کرد، صبح امروز در حادثه واژگونی یکدستگاه خودرو 206 در جاده کاشان - قمصر یک نفر مصدوم شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۲    
شریعتمداری گفت: متأسفانه ما امروز با کسانی رو به رو هستیم که تابلوی خودی دارند اما شناسنامه آنها غیر خودی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۳:۳۲    
معاون اول رییس جمهور گفت: گاهی ناخواسته در زمینی بازی می کنیم که آمریکایی ها ترسیم کرده اند و در این شرایط سخت به دنبال برجسته کردن نقاط منفی هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس اداره حفاظت از محیط زیست کاشان گفت: حال هوای کاشان زیاد خوب نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۲    
عضو هیات مدیره انجمن اتیسم کاشان گفت: کاشان پیشروترین شهر در ابتلا به بیماری اوتیسم است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۵۲    
رییس انجمن اتیسم کاشان از برگزاری همایش‹‹ از نگاهم بخوان›› در 27 دی ماه جاری با حضور مسؤولان، خیرین ، واهالی فرهنگ وهنر برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۲    
عضو هیات مدیره انجمن اتیسم کاشان از وجود حدود 150 کودک اوتیسم در شهرستان کاشان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۰:۵۲    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: انسان باید از تعصبات کور خود دست برداشته و به منطق نیزتوجه داشته باشد تا تعصبات کار انسان را به کفر و بی دینی نکشاند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۰:۵۲    
استاد حوزه علمیه گفت: ولایتمداری، پیروی و تبعیت از امام و حجت خدا است، از این رو سومین ویژگی حضرت زینب(س) ولایتمداری و تبعیت از امام حسین(ع) است
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۷:۴۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال ذوالفقار کاشان در هفته سوم دور دوم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاهها ی کشور مقابل استقلال شوش به تساوی رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۷    
بهره برداری ازمدول دوم تصفیه خانه فاضلاب کاشان و بخشی از شبکه جمع آوری فاضلاب با حضور معاون اول رییس جمهور به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۷    
استاد حوزه علمیه گفت: امروز همه آن هایی که در پیاده روی ده ها میلیونی اربعین حسینی شرکت می کنند مدیون درآیت حضرت زینب (س) هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی ؛
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۷    
مدیر حوزه علمیه کاشان گفت: نقش و کلام حضرت زینب(س) در کربلا همانند نقش خود کربلا ماندگار است چرا که اگر زینب نبود کربلا نبود و چیزی از کربلا نمانده بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۳:۱۷    
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: دشمن امروز از ملت ایران عصبانی است و تمام توطئه های آن ها با رهبری امام و رهبرمعظم انقلاب اسلامی نقش بر آب شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۲    
مدیر حوزه علمیه کاشان یکی از شروط قبولی اعمال را داشتن ولایت اهل بیت (ع) دانست و گفت: اعمال کسی نزد خدا قابل پذیرش است که اهل بیت (ع) را قبول داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۲    
یادواره شهدای لتحر با نوای لبیک یا صاحب زمان (عج) با حضور مردم منطقه لتحر کاشان در آستان مقدس امامزاده عبدالله لتحر کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم خانه بسکتبال کاشان هفته دهم و پایانی مرحله مقدماتی لیگ دسته اول بسکتبال کشور را با پیروزی مقابل حریف تهرانی خود با پایان برد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۲    
حجت الاسلام احتشام با اشاره به اینکه در مردم سالاری دینی دست پیامبر خدا نیز بسته می شود گفت: امام راحل می فرماید به طرفداران اسلام آمریکایی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۰:۱۲    
امام جمعه موقت کاشان از حضرت زینب(س) به عنوان یکی از بالاترین نمونه های اولوالالباب نام برد و گفت: حضرت زینب(س) نمونه واقعی صاحب عقل واندیشه است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۶:۱۲    
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم به ویژه قشر های ضعیف، مهمترین وظیفه امروز دولتمردان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۳:۴۲    
مدیر حوزه علمیه کاشان آگاهی به مسائل روز را بصیرت دانست و گفت: امیرمومنان (ع) می فرماید فرزندان خود را به جای اینکه به مسائل روز خود تربیت کنید آن ها را به مسائل روز خودشان تربیت کنید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ دکتر جواد دهقانی:
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۰۰:۴۲    
نماینده ولی فقیه در کاشان به خلاء ورزش همگانی در کشور اشاره کرد و گفت: اگر ورزش در کشور همگانی شود بسیاری از بیماری ها و مشکلات ناشی از درمان بیماری ها در کشور حل خواهد شد و کمک زیادی به اقتصاد کشور ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۲    
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری سارق حرفه ای داخل خودرو با 9 فقره اعتراف به سرقت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۲    
مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت :صبح امروزنگهبان 55ساله یک شرکت تولیدی براثر احتمال گازگرفتگی فوت کرد
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۰:۰۷    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: جدال با دیگران و حرف های ناآگاهانه کار شیطان است و تبعیت از شیطان نیز برابر با گرفتار شدن در آتش جهنم است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۰۰:۰۷    
امام جمعه موقت کاشان گفت: دشمن فشار سنگینی به مردم وارد کرده است تا مردم را از نظام و اسلام و انقلاب اسلامی نا امید کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عباس خوش عمل کاشانی:ستاد مشجّری روزگاری یکی از غنی ترین کتابخانه های ایران را داشت و بسیاری از اجلّه ی اساتید دانشگاه با او به همین خاطر مراوده و حشر و نشر داشتند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۲:۳۲    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: خداوند می فرماید کاری به این نداشته باشید چه کسی پیامبر، امام و یا جانشین امام شده است، چرا که اراده خداوند بوده است از این رو هرکس باید به دنبال شناخت وظایف خود باشیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۲:۳۲    
آیین رونمایی از کتاب ‹‹مثل برگ›› تألیف حجت الاسلام صدیقی به همت انجمن توسعه فرهنگی اجتماعی فین، اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان کاشان و سازمان فرهنگی ورزشی شهرستان کاشان و با حضور اندیشمندان و فرهیختگان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۲۲:۰۲    
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: دو شهروند کاشانی به علت نشت گاز شهری و انفجار ناشی از آن مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۸:۳۲    
مصطفی جوادی مقدم، سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی کاشان ، گفت: در پی پلمپ یک لابراتوار غیر مجاز در بلوار شهید خادمی به استحضار همشهریان می رساند پلمپ این لابراتوار غیر مجاز در ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / دکتر حسین باغشیخی:
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۰:۲۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۰:۲۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال ذوالفقار کاشان در هفته دوم دور دوم لیگ دسته سوم فوتبال باشگاهها مقابل حریف تهرانی خود نفت ایرانیان تهران به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۶:۴۶    
مدیر حوزه علمیه کاشان گفت: اخلاقی محوری در رگ و خون حوزه علمیه است، اما در سال های اخیر با انتقال آموزشی محوری دانشگاه به حوزه و رایج شدن سیستم ترمی در حوزه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۱    
یک مرکز دندان پزشکی غیر مجاز واقع در بلوار شهید خادمی کاشان پلمپ شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۳:۴۱    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: یکی از نعمت هایی که خداوند به مومنان داده است و چندین بار در قرآن به آن اشاره کرده است انس و الف بین مومنان است
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۷:۱۱    
بیماران خاص که فاقد هرنوع بیمه ای هستند رایگان تحت پوشش بیمه سلامت قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۶:۴۱    
سارقان با تشکیل باندهای مختلف به مال آحاد مردم تعرض می کنند و پلیس به عنوان پیش گام در عرصه نظم و امنیت جامعه با آنها برخورد قاطعی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۵:۱۱    
سمپوزیوم ماکسبل ترکیه عنوان جایزه افتخاری خود را به اثری از "عباس اکبری" عضو هیات علمی دانشگاه کاشان اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۰۰:۰۱    
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری گفت: امروز ما در خدمت رسانی به مردم باید مجاهدت کنیم و مجاهدت در خدمت رسانی به مردم نیازمند بصیرت است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۷:۲۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی: با آمدن رییس جدید خون تازه ای به رگ های بسکتبال کاشان با مردی دانشگاهی و استادی برجسته دانشگاه دمیده شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۶    
تیم خانه بسکتبال کاشان در نهمین هفته از دور برگشت سری مسابقات لیگ دسته اول بسکتبال باشگاههای کشور مقابل میزبان خود مانیزان کرمانشاه آن هم در دیار بیستون به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۶    
عضو کمیسیون آموزش و تحققیات مجلس گفت: آموزش خانواده و تحکیم خانواده در هیئات مذهبی کاشان از سوی سخنرانان باید موردتوجه قرار بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۰:۲۶    
کارشناس مسئول گزینش مدیریت آموزش و پرورش کاشان از گزینش سه هزار و163 پرونده متقاضیان ورود به آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان در این کارشناسی خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۰:۲۶    
امام جمعه موقت کاشان با اشاره به اینکه اسلام انسان های بلند نظر را دوست دارد، گفت: انسان های بلند نظر کسانی هستند که نه تنها به مومنین و شیعیان بلکه به همه بندگان خدا انفاق کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۰:۲۶    
مراسم بزرگداشت هفتمین روز درگذشت آیت الله شاهرودی فقیه صمدانی از سوی جامعه روحانیت فین کاشان در مسجد جامع فین کاشان با حضور مردمولایتمدار منطقه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۹:۲۶    
برخورد خودرو پرشیا با تریلی و گارد ریل در اتوبان کاشان قم دو کشته و چهار مصدوم بر جای گذاشت
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۵:۱۶    
حجت الاسلام احتشام با بیان این که جوانان ظرفیت های خود را به رخ جهانیان می کشند، گفت: دشمن متوجه شده ملت ایران ملتی نیست که در برابر تحریم های اقتصادی سر تعظیم فرود بیاورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۰۰:۱۶    
معاون فرهنگی قرارگاه پیشرفت کشور از بروز فتنه به عنوان امتحان الهی برای انسانها نام برد وگفت: انسان باید از حوادث پیرامون خود عبرت بگیرد اما از آن غافل هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۴۱    
ماموران انتظامی کاشان طی هماهنگی با مقام قضایی و انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و پلیسی یک نفر فروشنده ماده مخدر گل بنام ‹‹و-ع 29 ساله ›› را شناسایی و دستگیر کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۴۱    
بالاخره بعد ار روزها و هفته ها انتظار و با اندکی دیرتر ازسال قبل آن هم در سیزدهمین روز زمستان برزک کاشان سفید پوش شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۱    
دبیر جامعه روحانیت کاشان با اشاره به اینکه دنیا زندان مومن است و انسان مومن تلاش می کند تا از زندان دنیا فرار کند، گفت: ائمه اطهار و شهدا از مرگ ترس و وحشت نداشتند و آن را شیرین تر از عسل می دانستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۰    
تفاهم نامه همکاری آموزشی، پژوهشی و فناوری، فی مابین دانشگاه کاشان و شرکت آب و فاضلاب کاشان به امضا رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۳:۰۰    
دبیر جامعه روحانیت کاشان با اشاره به اینکه قلوب مطمئنه یکی از درجات قلب حتی بالاترین درجه قلب است، گفت: ›› با نام و ذکر خدا قلب آرام نمی گیرد بلکه قلب مطمئن می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۲:۱۹    
استاد حوزه علمیه گفت: فتنه در طول تاریخ بوده و در عصر حاضر نیز فتنه های زیادی است تا خداوند درفتنه ها انسان را درمعرض امتحان و آزمون قرار دهد و مومنین را از منافقین جدا کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۹    
نماینده مردم کاشان و آران وبیدگل گفت: اندیشکده های آمریکایی در بررسی دلایل شکست فتنه 88 به این نتیجه رسیدند که ارتباط بین مردم و رهبری در ایران است فتنه 88 را با شکست مواجه کرد و طومار فتنه را درهم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۰:۴۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی : به نظر می رسد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان به دلیل برخی ملاحظات دوستانه ، چشم خود را به روی این تخلفات بسته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۰:۱۴    
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: امروز باید با تمام وجود و با تمام توان خود از نعمت ولایت و جمهوری اسلامی پاسداری کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۲۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۹:۲۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم های فوتبال ذوالفقار و ستاره سرخ کاشان و شهدای دهنو آران و بیدگل سه نماینده منطقه کاشان بزرگ در مرحله دوم لیگ سه کشور نتایج نسبتا خوبی کسب کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۱:۵۷    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: امیدوار کردن دشمن بزرگترین ضربه ای است که سران فتنه به نظام و انقلاب اسلامی ایران زدند و بزرگترین کاری که مردم در 9 دی انجام دادند مأیوس کردن دشمن بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۳:۵۹    
اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از سید عل اکبر شعبانی
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۰:۵۹    
حجت الاسلام طیبی فرد 9 دی را صیانت از اقتدار انقلاب اسلامی ایران دانست و افزود: 9 دی ضرورت حفظ امنیت کشور را با پشتوانه ملی و مردم را به ما یادآور شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۰:۵۹    
کارشناس مسائل استراتژیک گفت: بعد از فتنه سال 88 نیز آنها نه تنها برنگشته اند بلکه همچنان به فتنه گری خود در داخل و خارج از کشور ادامه می دهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۱:۲۹    
مدیر حوزه علمیه کاشان گفت: نهم دی سال 88، روز بیداری و بصیرت ملت ایران در مقابل توطئه ها و فتنه های دشمنان انقلاب و رهبری بود
مشاهده نتایج بیشتر...