چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۱:۳۱Sep 2017 27

پورتال خبری کاشان (knp.ir)

  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۷    
امام جمعه موقت کاشان، لازمه زندگی سعادتمندانه را وفای به عهد دانست و گفت: خداوند در قرآن به مسأله وفاداری به عهد و پیمان انسانها تأکید بسیار کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۲    
حجت الاسلام حسینی، با اشاره به اینکه قدرت و رحمت خدا به ضد عقل تعلق نمی گیرد، گفت: قدرت خدا به مطابقت با عقل و مافوق عقل تعلق می گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۲    
دبیر جامعه روحانیت کاشان، گفت: اگر در نماز خواندن تصمیم بگیریم تغییراتی ایجاد کنیم و نماز اول وقت را در اولویت قرار دهیم و کیفیت نماز های خود را بیشتر کنیم مطمئن باشید بر زندگی انسان و کیفیت انسان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۰۰:۰۷    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون برای انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر 52 نفر به شهادت رسیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۳:۳۲    
مراسم بزرگداشت آیت الله راستی کاشانی از سوی آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه درکاشان با حضور گسترده مردم عالم پرور کاشان، روحانیت و طلاب حوزه های علمیه کاشان و آران و بیدگل برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۷:۵۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان، تیم فوتبال ذوالفقار کاشان در سومین هفته از رقابتهای فوتبال لیگ دسته سوم باشگاههای کشور در مقابل مهدیه تبریز به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۴:۵۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس کمیته داوران هیات والیبال کاشان گفت: با پایان مسابقات رده های مختلف سنی والیبال درکاشان، تب والیبال هم در شهرستان کویری و گرم کاشان فروکش کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۷    
رزمندگان عاشق ولایت در دارالمومنین کاشان یادواره 1700شهید این شهرستان را با عنوان شبی با شهدا را در تپه نورالشهدا مزار پنج شهید گمنام راوند گردهمایی گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۷    
فرمانده مرکز تعالی معنوی کوثر سپاه گفت:سخنانآمریکا در قالب برجام، مذاکره، انرژی هسته ای و موشک بهانه ای بیش نیست بلکه هدف، غرض و خواسته آنها مخالفت با دین و دینداری و رویگردانی مردم از دین ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۷    
امام جمعه موقت کاشان بر زمان شناسی و شناخت کامل از زمان تأکید کرد و گفت: امروز همه باید به زمان خود آگاه باشند و از مسائلی که در شهر و کشور و منطقه و جهان می گذرد، آگاه باشند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۷    
دبیر جامعه روحانیت کاشان با اشاره به اینکه برخی ابرار و برخی دیگر مقرب درگاه خداوند هستند و مقربین جایگاه بالاتری دارند، گفت: گاهی برخی اعمال ابرار در نزد خدا حسنه دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۰۰:۱۷    
حجت الاسلام حسینی، با اشاره به اینکه در کربلا دو شیعه رحمانی امیرمومنان و شیعه شیطانی در مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۲۳:۴۷    
دبیرجامعه روحانیت کاشان با بیان اینکه کسانی که اهل بیت(ع) را خدا معرفی می کنند کافر هستند، گفت: اگر گفته شود عیسی پسر خدا است و یا فرعون خدا است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۲۰:۱۷    
نماینده ولی فقیه درکاشان، گفت: ما در نظام اسلامی هیچ راهی نداریم به غیر اینکه جوانها را به سلاح معرفت و خدا شناسی مسلح کنیم و به جایی برسند که گناه در ذات آنها تلخ باشد در غیر این صورت با زور نمی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۸:۴۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/مراسم تودیع و معارفه دادستان و رییس دادگستری شهرستان کاشان امروز در دانشگاه دانشگاه کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۸:۴۷    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، از برگزاری سوگواره یاس امام حسین(ع) و بصیرت عاشورایی خبرداد و گفت: سوگواره یاس امام حسین(ع) و بصیرت عاشورایی در 350 امامزاده استان اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۷    
حجت الاسلام اسلامی تبار، با تأکید بر اینکه قرآن باید بعنوان یکی از مواد درسی دانشگاه ها و تفسیر قرآن، برنامه دائمی در مساجد باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۷    
حجت الاسلام حسینی، طلاق امروز چالش اصلی و معضل مهم جامعه اسلامی است به طوریکه بیش دو برابر آمار ثبت ازدواج، شاهد آمار ثبت طلاق هستیم که همه آنها به سبب ضعف ایمان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۳:۰۶    
امام جمعه شهرستان آران و بیدگل از رونمایی از طرح ‹‹أنی أحب الصلاه›› در شهرستان آران و بیدگل خبر داد و با اشاره به اینکه این طرح می تواند فراگیر شود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۳:۰۶    
دبیرجامعه روحانیت کاشان، مسیحیت تبشیری و اسلام رحمانی را دو بال اباحی گری دانست و گفت: مروجان مسیحیت تبشیری و اسلام رحمانی معتقد هستند آزاد هستند تا هر کاری و هرگناهی را بخواهند انجام دهند و خداوند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۲:۰۶    
هیات ابالفضلی(ع) نوش آباد شهر آیین های عاشورایی ورود شبه قافله امام حسین(ع) به کربلا همراه با سپاه اولیا و لشگر اشقیا را امروزدومین روز محرم الحرام در مجموعه فرهنگی مذهبی علقمه این شهر بازسازی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۶    
آیت الله نمازی گفت: آیت الله راستی کاشانی در ارادت به امام راحل از پیشگامان محسوب می شد، به رهبر معظم انقلاب عشق می ورزید و در مقاطع مختلف زمانی، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را یار و یاور بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۶    
حجت الاسلام اسلامی تبار، با اشاره به اینکه امروز برخی از مجالس عزای امام حسین با مجالس جشن تفاوتی ندارد، از آذین بندی های طولانی خیابانی و روشنایی مضاعف لامپ و چراغ های رنگارنگ به شدت انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۳:۳۰    
حجت الاسلام حسینی، گفت: عزاداری برای امام حسین(ع) یکی از راههای رسیدن به کمال است، بنابراین با عزاداری و سینه زنی خود می خواهیم به حسین ابن علی اقتدا کنیم چرا که امام حسین(ع) یک انسان کامل و دارای ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۲۳:۱۲    
حجت الاسلام اسلامی تبار، تکذیب دین و قیامت و توحید را ریشه همه مفاسد دانست و گفت: کسی که قیامت را قبول نداشته باشد هیچ انگیزه ای هم برای پرهیز از گناه نخواهد داشت .
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۲۰:۵۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۸    
حجت الاسلام اسلامی تبار با بیان این که مدیران کشور باید پشتیبان فرهنگ اسلام باشند، گفت: جمهوری اسلامی در آینده نیازمند مدیرانی است که خودباخته و مروج فرهنگ غرب نبوده و از تشرهای دشمن ترسی نداشته ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۸    
سردار نقدی گفت: این از عظمت و اقتدار ملت ایران است که امروز همه مباحث کنگره آمریکا به ملت قهرمان ایران اختصاص داده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۸    
حجت الاسلام حسینی، عاشورا را حلقه وصل بعثت و غدیر و ظهور امام زمان دانست و گفت: پیامبر اکرم(ص) مظهر بعثت و امیرمومنان(ع) مظهر غدیر است و اگر این چهار اصل در کنار یکدیگر قرار گرفتند دین کامل است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۷:۲۳    
مدیر حوزه علمیه کاشان ارتحال حضرت آیت الله راستی کاشانی (ره ) را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۰۶:۴۲    
حجت الاسلام قائمی یکی از ویژگی های آیت الله خزعلی را اخلاص دانست و گفت: آیت الله خزعلی به درجه اعلای اخلاص، عبودیت و بندگی رسیده بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۰    
یک دستگاه خودرو سواری پژو امروز در اتوبان کاشان - قم واژگون شد و یک کشته و دو مصدوم برجا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۹:۳۰    
مدیر حوزه علمیه شهرستان کاشان گفت: مبلغان باید به اهمیت و جایگاه نماز براساس آیات و روایات فراوانی که در این باره آمده است، بپردازند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۹:۳۰    
جامعه روحانیت کاشان در بیانیه ای که یک نسخه آن برای پورتال خبری کاشان ارسال شد رحلت آیت الله راستی کاشانی(ره) را تسلیت گفت، متن کامل ابن بیانیه به شرح زیر است: ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۴:۰۰    
آیت الله حسین راستی کاشانی فقیه گرانقدر و از اعضای قدیمی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم پس از مدت ها تحمل بیماری دارفانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ مردم شهرستان کاشان امروز با تشییع پیکر پاک و مطهر سه شهید مدافع حرم به استقبال محرم و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) و شهدای کربلا و عاشورا رفتند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۰    
دبیر جامعه روحانیت کاشان، از معرفت الله به معنای معرفت صحیح به خدا نام برد و گفت: معرفت الله اولین گام ثبات در دین است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ هادی قربانیان
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/رییس هیات فوتبال شهرستان از قهرمانی تیم فوتسال بانوان دلیجان و نایب قهرمانی تیم فوتسال بانوان ستارگان سیلک کاشان در تورنمنت شش جانبه فوتسال کاشان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۷:۳۰    
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان، گفت: در حادثه تصادف یکدستگاه خودروسواری سمند با تریلی راننده تریلر جان خود را ازدست داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۷:۰۰    
مسؤول ستاد برگزاری مراسم سنتی مذهبی قالیشویان فین کاشان با اعلام برنامه های این مراسم، از برگزاری مراسم سنتی مذهبی قالیشویان فین کاشان در دومین جمعه از مهرماه 14 مهرماه و 15 محرم امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۲۳:۳۰    
حجت الاسلام اسلامی تبار، گفت: ملت ایران در 8 سال دفاع مقدس با شجاعت و شهامت خود نشان داد شاگردان مکتب امام حسین(ع) هستند و شهادت را در مکتب امام حسین(ع) آموخته اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۵    
دبیر همایش شیرخوارگان حسینی کاشان، از برگزاری سیزدهمین همایش شیرخوارگان حسینی در اولین جمعه از محرم در شهرستان کاشان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۵    
ماه آینده نخستین سامانه تاکسی اینترنتی با نام سی تاک در کاشان راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۵    
رییس مؤسسه سیره شهدا، بر لزوم شور و شعور حسینی در عزاداری ها تأکید کرد و گفت: در عزاداری های ماه محرم، تنها شور حسینی کافی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۵    
استاد حوزه حوزه علمیه قم با بیان اینکه نباید عاشورا را یک روز معمولی و کربلا را یک زمین معمولی تصور کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۰:۵۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / معاون مدیر کل و دبیرکارگروه اشتغال کاشان، گفت: سهم زنان جویای کار در حال افزایش است و این رقم از 22به 29 درصد از متقاضیان شغل افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۵    
کتاب عکس گرفتن، عکس ساختن اثر هنرمند جوان کاشانی بهنام اعتمادی پنجشنبه هفته جاری در تالار فرهنگ رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۹:۲۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال استقلال کاشان در بندر عباس گلباران شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۵    
تحریف هایی که بدست ما مردم در حادثه کربلا صورت گرفته است همه در جهت پائین آوردن و مسخ کردن قضیه و در جهت بی خاصیت و بی اثر کردن قضیه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۵    
سرمربی تیم فوتبال ذوالفقار کاشان گفت: نماینده مردم شهرستان کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی قول همکاری و حمایت و پشتیبانی از تیم ذوالفقار نماینده کاشان را داده است و قرار است به تیم کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۲۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان، تیم فوتبال ذوالفقار کاشان در دومین هفته از رقابتهای فوتبال لیگ دسته سوم باشگاههای کشور در مقابل عقاب تبریز به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۰    
رییس هیات فوتبال کاشان از برگزاری یکدوره مسابقه شش جانبه فوتسال بانوان در شهرستان کاشان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۰    
اعضای انجمن های مردم نهاد نوش آباد به مناسبت روز جهانی فوریتهای پزشکی از کارکنان مرکز اورژانس 115 این شهر تجلیل کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۱:۲۰    
دبیرجامعه روحانیت کاشان، با اشاره به اینکه آیات قرآن برای مسلمانان یک راهبرد است، گفت: قرآن می فرماید مسلمانان برای کسب درآمد و ریشه کنی فقر اجازه ندارند احکام دینی زیر سؤال ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۱:۲۰    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: کاشان با اجرای برنامه های متنوع به استقبال روز آتش نشانی و ایمنی می رود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۰    
نماینده ولی فقیه درکاشان، گفت: قرآن در زمینه های مسائل حقوقی، اقتصادی، سیاسی حرف برای گفتن زیاد دارد اما برخی معتقدند روحانیت نباید وارد سیاست شود و این در حالی است که سراسر قرآن سیاسی و براندازی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۰    
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: اگر بخواهیم نظام توحیدی باقی بماند، خروجی و تولیدی دانشگاه های ما باید موحد باشند، بنابراین مسؤولیت متولیان دانشگاه های کشور، پرورش دهنده کادر اجرایی آینده کشور هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی؛
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۱:۱۳    
حجت الاسلام هدایی، با تأکید بر تکریم و احترام از بازنشستگان و سالمندان، گفت: تکریم بازنشستگان که بیش از 30 سال برای کشور و نظام زحمت کشیده اند و چرخ های صنعت و اداری کشور را به حرکت درآورده اند و عمر ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۳:۴۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ طی مراسمی ساختمان جدید مؤسسه قرآنی حضرت زینب(س) در بلوار گلستان فاز دو ناجی آباد، افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/آمار قرآن آموزان از سال 68 تاکنون بالای 30 هزار نفر بوده است که بخشی از آن شامل تربیت بیش از 750 حافظ کل قرآن است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۲۲:۴۲    
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: مسلمانان عراق، یمن، فلسطین، لبنان و میانمار راه رهایی را تشخیص داده اند که همان قیام در برابر مستکبران است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۰۶:۲۶    
حجت الاسلام مرادی، گفت: استعمار همیشه به دنبال تضعیف و زدن جایگاه مرجعیت و جهاد در ایران اسلامی بوده است و امروز آنها برای نابودی باورهای دینی جوانان و نسلی که پویندگان و ادامه دهندگان راه شهدا هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۰۶:۲۶    
روابط عمومی فرش محتشم خبر منتفی شدن حضور این تیم را در سوپر لیگ باشگاه های کشوربه دلیل مشکلات ذکر شده تایید می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۹:۴۶    
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: یکی از دستاوردهای عاشورا و کربلا انقلاب اسلامی است و انقلاب اسلامی در پرتو عاشورا و کربلا به پیروزی رسید که این مهم بیانگر بزرگی و عظمت عاشورا است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۸    
رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی ایران گفت: مداحان و ذاکران اهل بیت(ع) باید مراقب باشند در عزاداری های ماه محرم نسبت به پیام عاشورا به نسل جوان و آینده کشور اهتمام داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۸    
نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: انقلاب اسلامی توانسته سبب تحولاتی در منطقه شود و آثار و برکات آن امروز انتقال فرهنگ بسیجی در سوریه و عراق است و همین فرهنگ بسیجی است که سبب شکست داعش در منطقه شد و از آن ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۱:۰۸    
دبیرجامعه روحانیت کاشان با اشاره به اینکه حب ریاست مانع از یاری امام زمان است، گفت: کسی که می خواهد یار امام زمان خود باشد باید خودسازی و جهاد با نفس داشته باشد و با هواهای نفسانی مبارزه کند تا توفیق ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۰۱:۴۹    
نماینده ولی فقیه در سپاه با تأکید بر اینکه سخنرانان باید منبرها را سیاسی کنند، گفت: ذات محرم سیاسی است و نمی توان در منبر از سیاست نگفت، اما منبر سیاسی صرف نیز تنها جوابگو نیست و نمی تواند موثر باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان گفت: واقف خیراندیش جوشقان قالی زمین مزروعی سه جریبی در دشت کوهین جوشقان قالی را وقف امور خیریه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / رییس هیات فوتبال شهرستان کاشان از بازسازی رختکن و سرویس های زمین فوتبال ورزشگاه شهید فکری کاشان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۰:۱۴    
قائم مقام حوزه های علمیه کشور، از دایر شدن رشته های تخصصی در مدارس علمیه سراسرکشورخبرداد و گفت: با پیشنهاد مدیریت حوزه های علمیه کشور و تصویب شورای عالی حوزه های علمیه کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۷:۴۴    
ماینده ولی فقیه در کاشان مراتع و جنگلها را به عنوان یکی از سرمایه های ملی نام برد و گفت: حفاظت از منابع طبیعی نیازمند برنامه ریزی و سیاست گذاری جدی از سوی مسؤولان است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۷:۴۴    
حجت الاسلام عسگری از برگزاری طرح سفیران انفال در استان اصفهان خبرداد و افزود: تربیت و آموزش روحانیون شهرستانهای استان اصفهان به صورت تخصصی در زمینه انفال و منابع طبیعی آموزش داده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۳:۴۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۴۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال استقلال سیلک کاشان ‹‹ شهرداری کاشان›› در دومین هفته از مسابقات فوتبال دسته دوم باشگاههای کشور در کاشان مقابل میهمان خود سردار بوکان شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۱۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال ذوالفقار نماینده کاشان در لیگ دسته سوم باشگاههای کشور بعد از ظهر امروز با پیروزی مقابل پاس ساوه در ساوه گام نخست را محکم برداشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۴    
دبیرجامعه روحانیت کاشان، گفت: برخی انقلابی هستند و پشتیبان انقلاب اسلامی هستند اما به شرطی که انقلاب برای آنها سود و منفعت داشته باشد و این در حالی است که برای انقلابی ماندن باید هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۱:۴۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۲۱:۱۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۹:۴۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی؛
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۹:۰۴    
استاد حوزه علمیه قم، با بیان اینکه نبوت اولین پله معلمی بشر است، ادامه داد: بعد از نبوت، نوبت به رسالت و در ادامه نوبت اولوالعزم می رسد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۰:۰۴    
مسابقه تنیس روی میز آزاد بزرگسالان گرامیداشت عید سعید غدیر خم با حضور چهره های شاخص پینگ پنگ کاشان در سالن مرحوم محمد مهدی وارثی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۰:۳۴    
امام جمعه موقت کاشان، با اشاره به اینکه امامت جاری مجرای نبوت است، گفت: امامت ادامه همان نبوت است و مقام امامت همسان با مقام نبوت و حتی مقام امامت بالاتر از مقام نبوت است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۸:۳۴    
نماینده ولی فقیه درکاشان، گفت: همانگونه که اربعین حسینی در سالهای گذشته جهانی شده است، عید غدیر نیز باید در فرهنگ انقلابی ما بین المللی و جهانی شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۴    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بر تداوم خط فقاهت و ولایت، تاکید کرد و گفت: حوزه فقاهت باید همچنان پویا و زنده بماند و مانند عمودی از نور و روشنایی و حیات در افق تاریخ تا عصر ولی عصر امام زمان(عج) ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۴    
حجت الاسلام احتشام،گفت: امسال قرار است عید غدیر با سالهای قبل متفاوت باشد و در بیش از 500 بقعه متبرکه کشور برنامه های فرهنگی با نشاطی برگزار شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۰۰:۳۴    
باغ تاریخی فین کاشان رتبه اول و چهل ستون اصفهان رتبه دوم و کاخ عالی قاپوی اصفهان رتبه سوم بلیط فروشی را در استان اصفهان دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۶:۳۴    
در آستانه عید غدیر سید مهدی رضوی زاده یکی از سادات با تجربه و متخصص در امور فرهنگی شهرداری کاشان سکان دار سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۷    
دبیرجامعه روحانیت کاشان،گفت: ما از قرآن که منبع خیر و برکت است غفلت کرده ایم و این در حالی است که زمان و وقت برای انجام هر کاری داریم اما برای تلاوت قرآن وقت نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۷    
آستان سلطانعلی ابن امام محمد باقر(ع) در مشهد اردهال کاشان با آیین تحویل پرچم حضرت ابوالفضل العباس(ع) میزبان اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی در این بارگاه ملکوتی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۱:۰۷    
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان، گفت: هیأت های مذهبی با استفاده از ظرفیت بالای جماعت پای منبر در محرم و صفر می تواند نقش موثر و مستقیمی در کاهش آسیب های اجتماعی جامعه ایفا کنند
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۰۰:۵۱    
حجت الاسلام اسلامی تبار، نفی سکولار و جدایی دین از سیاست را یکی از پیام های غدیر دانست و گفت: اگر دوازده امام و اهل بیت(ع) به شهادت رسیدند برای این بود که در سیاست دخالت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۰:۲۱    
مدیر حوزه علمیه کاشان، با اشاره به اینکه پیامبراکرم(ص) در غدیر حجت را تمام می کند و حرف آخر خود را بیان می کند، گفت: پیامبراکرم(ص) بعد از معرفی امیرمومنان(ع) بعنوان امام ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۳:۲۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی:
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۱    
یک متخصص روانشناسی بالینی، آشنایی پیش از ازدواج را یک مرحله نیازمند هوشیاری و کنترل توسط زن و مرد دانست و گفت: این آشنایی به معنای ایجاد روابط عاشقانه نیست و با آن تفاوت عمده دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۰:۵۱    
استاد حوزه علمیه گفت: کسی که پیام غدیر را گرفته باشد و آن را درک کرده باشد بدون شک فقط در راه ولایت که همان راه انبیای الهی و دین خدا است حرکت خواهد کرد و در این راه ثابت قدم و استوار باقی خواهد ماند.
مشاهده نتایج بیشتر...