سه شنبه ۲۷ شهریورساعت ۲۲:۴۰Sep 2018 18

پورتال خبری کاشان (knp.ir)

پورتال خبری کاشان 30 اسفند 1395 پورتال خبری کاشان 29 اسفند 1396 پورتال خبری کاشان 31 فروردین 1397 پورتال خبری کاشان 31 اردیبهشت 1397 پورتال خبری کاشان 30 خرداد 1397 پورتال خبری کاشان 31 تیر 1397 پورتال خبری کاشان 31 مرداد 1397 پورتال خبری کاشان 1 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 2 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 3 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 4 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 5 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 6 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 7 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 8 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 9 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 10 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 11 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 12 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 13 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 14 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 15 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 16 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 17 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 18 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 19 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 20 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 21 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 22 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 23 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 24 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 25 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 26 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 27 شهریور 1397 
  ۸ ساعت پیش    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ دو نفر از مجروحان به سوانح سوختگی اصفهان منتقل شدند 3 مجروح با رضایت خود مرخص شدند.
  ۸ ساعت پیش    
امام جمعه موقت کاشان با تأکید بر اینکه هریک از هیئات مذهبی باید یک گردان از لشکر امام حسین(ع) و یک تیپ فرهنگی باشند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ معاون اسبق رئیس سازمان میراث فرهنگی پایداری ایران را از برکت عاشورا، امام حسین(ع) و آیین های عزاداری سیدالشهدا دانست و گفت ...
  ۱۰ ساعت پیش    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / امام جمعه شهر نوش آباد گفت: سرمایه اصلی و هستی ما عاشورا و فرهنگ حسینی و غیرت ایرانی اسلامی ما عاشورا و سوگواری حسینی است.
  ۱۰ ساعت پیش    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ حرمت سادات متولی: رییس پایگاه پژوهشی میراث فرهنگی نوش آباد گفت: پرونده های ثبت 12 اثر ملموس و ناملموس نوش آباد در شورای ثبت استان اصفهان تایید شده و مستند نگاری پرونده پخت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۷:۴۴    
نماینده ولی فقیه در کاشان با تأکید بر اینکه معلم زمینه کمال جامعه را فراهم می کند، گفت: تعلیم و تربیت کار انبیا و فوق العاده حساس و مهم است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۷:۴۴    
دبیر جامعه روحانیت کاشان تربیت بچه ها در خانواده های تک فرزندی را ضعیف تر از تربیت بچه ها در خانواده های چند فرزندی دانست و گفت: فرزند زیاد روزی را افزایش داده و تربیت فرزندان را راحت تر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ مدیر آموزش و پرورش کاشان به برنامه های آموزش و پرورش کاشان در سال تحصیلی جدید اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۵    
امام جمعه موقت کاشان با اشاره به اینکه خدمت به مردم سیره اهل بیت(ع) است و یکی از دستاوردهای خدمت به مردم تقرب الی الله است، گفت: محبوب ترین انسانها نزد خداکسی است که با کمک خود سبب خوشحالی مردم باشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۵    
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: بعد از فرایض واجب هیچ عملی نزد خداوند محبوب تر از خدمت به خلق نیست، از این رو پرسنل اورژانس در سراسر کشور سبب آرامش و امید مردم هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: حضور اورژانس کاشان در صحنه حوادث با وجود شهرستان کاشان با وجود گستردگی جغرافیایی کاشان 8 دقیقه است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۵    
یادداشت حسین قطنی باف
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۵    
دبیر جامعه روحانیت کاشان مهارت گفت وگو و سخن گفتن با یکدیگر و خوب شنیدن را سبب شیرین شدن زندگی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۰۰:۱۰    
یک مبلغ مسلط به زبان انگلیسی برای توریستهای خارجی گفت: واقعه عاشورا و نهضت حسینی معلم همیشه تاریخ در تمام اعصار و مکان ها برای همه افراد به ما می آموزد که دنیا پرستی و دنیا طلبی از مسیر گناه با خفت و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۹    
همزمان با سراسر کشور همایش احلی من العسل در زادگاه محتشم کاشانی پدر مرثیه سرایی ایران با حضور نوجوانان کاشانی در بیعت با نوجوان 13 ساله کربلا برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۹    
امام جمعه موقت کاشان گفت: دشمن به دنبال این است که وحدت فرماندهی را از ما بگیرد از این رو با انواع ترفند به دنبال این است که این فرمایش امام راحل مبنی بر اینکه پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۰:۴۴    
دبیر جامعه روحانیت کاشان با اشاره به اینکه اگر همه به این باور برسیم که امام زمان(عج) بر همه کارهای خیر و شر ما ناظر است از انجام بسیاری از کارهای شر خودداری خواهیم کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۲۳:۱۳    
نماینده ولی فقیه درکاشان گفت: نگاه ما در نظام سیاسی اسلام باید نگاه صحیح باشد و متوجه باشیم که صندلی ریاست صفا و وفا ندارد، یک روز هست و روز دیگر اثری از آن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۹:۱۳    
* اختصاصی پورتال خبری کاشان/ برای نخستین بار سه کاشانی با مسؤولیت های کشوری و استانی در یک قاب عکس و در کنار هم قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۸:۱۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ دکتر ساداتی نژاد، میزان بیکاری را در کاشان 10 درصد بیشتر از میانگین کشوری عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۷:۳۸    
*پورتال خبری کاشان/ عکس و حاشیه از مهدی سلطانی راد:
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۷:۰۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ سرپرست فرمانداری کاشان گفت: با اشاره به اینکه به جای اگر کار را عبادت می دانیم گفت: تلاش ما برای انجام عمل بهتر و بیشتر بع عنوان عبادت در خدمت به مردم ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۸    
امام جمعه موقت کاشان با اشاره به اینکه امیرمومنان(ع) می فرماید، صداقت و یقین ملاک دین است، گفت: آنچه دین را نابود می کند هوای نفس است و جهنم تجسم هوای نفس است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۲۳:۵۶    
دبیر جامعه روحانیت کاشان با اشاره به اینکه قرآن شفاعت کننده است، گفت: قرآن شفاعت کننده ای است که خداوند نیز شفاعت قرآن را می پذیرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۲۳:۲۶    
*پورتال خبری کاشان/ علی اصغر شاطری دبیر همایش شیرخوارگان حسینی منطقه فرهنگی کاشان:
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۸:۲۱    
آتشنشانان و امدادگران علاوه بر حضور در صف اول خدمت رسانی به آسیب دیدگان در شهرها و روستاها، در هنگام وقوع حوادث و سوانح غیر مترقبه نیز در خط مقدم امداد و نجات به آسیبدیدگان قرار دارند
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکسها از زهره کبود وندی
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکسها از فاطمه زراعت کار
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۶:۵۱    
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: آمریکا، صهیونیست و آل سعود سیاست اختلاف میان ملت عراق و ایران و دولت این دو کشور را در برنامه توطئه های خود دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۱    
امام جمعه موقت کاشان گفت: پیامبر اکرم(ص) می فرماید، هوای نفس انسان را از حق طلبی دور می کند چرا که حق طلبی مقابل هوای نفس است و هرآنچه را که حق به آن به تأکید دارد هوای نفس آن را نفی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/همایش جهانی شیرخوارگان حسینی در کاشان همزمان با 5 هزار و 300نقطه از سراسر کشور و 41 نقطه از جهان برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۳ - ۰۰:۱۰    
دبیر جامعه روحانیت کاشان با اشاره به اینکه مال و ثروت نشانه دنیا زدگی نیست، گفت: اسلام نه تنها با مال و ثروت مخالفتی ندارد بلکه اسلام مسلمانان را به داشتن ظرفیت بالای اقتصادی توصیه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۲۳:۴۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان /قاریان اورژانس کاشان در نخستین دوره مسابقات قرآنی پرسنل اورژانس کشور پنج عنوان برتر کشور را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۰    
●اختصاصی پورتال خبری کاشان/ جلسه فوق العاده شورای اداری کاشان همراه با مراسم تودیع ومعارفه فرماندار کاشان شنبه 24 شهریور برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ علی اصغر شاطری: هفده سال است که طرحی آسمانی، اهل زمین را به مهمانی شش گوشه برده است
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۰    
امام جمعه موقت کاشان ولایت فقیه را پرتویی از ولایت اهل بیت(ع) دانست و گفت: در پشتیبانی و حمایت از ولایت فقیه باید ایستادگی کرد و ثبات قدم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان طی حکمی علی اکبر مرتضایی قهرودی را به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه کاشان منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۷    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: به هر اندازه که از عمر انسان می گذرد به همان اندازه نسبت به دنیا حریص تر می شود در واقع مرگ را برای خودش سخت تر می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۰۸:۰۷    
مراسم تشییع پیکر مهندس عباس ذیلایی مدیر اسبق جهاد کشاورزی کاشان ساعت 8 و 30 دقیقه صبح امروز پنجشنبه 22 شهریور برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ جشنواره مسابقات مینی والیبال کانونهای تابستانی 97 در دو رده سنی متولدین 83 تا 84 با شرکت 12 تیم ومتولدین 85 با شرکت 20 تیم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / دبیر همایش جهانی شیرخوارگان حسینی در کاشان گفت: نخستین جمعه ماه محرم مسجد صادقیه کاشان میزبان هفدهیمن همایش جهانی شیرخوارگان حسینی همزمان با 5 هزار و 300 نقطه از سراسر ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۰    
* اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس هیات والیبال شهرستان کاشان از نایب قهرمانی تیم والیبال بانوان کاشان در مسابقات والیبال قهرمانی استان اصفهان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۹:۱۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ با حضور کتر حسین نژاد مدیر عامل و عضو هیات مدیره صندوق ضمانت سرمایه کذاری تعاون کشور از سامانه اینترنتی مشاوره کسب و کار رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۹:۱۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون کشور گفت: 6 ماه نخست امسال 140 میلیارد تومان ضمانت نامه صادرشد که این رقم تا پایان سال به 600 میلیارد تومان افزایش خواهدیافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۰    
امام جمعه موقت کاشان از وجود ولایت به عنوان سرمایه و نعمت بزرگی نام برد و گفت: خدا را باید به دلیل داشتن نعمت ولایت شکرگزار باشیم چرا که ما هرچه داریم از وجود نعمت ولایت است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) با حضور هزار و 500 نفر از بسیجیان کاشانی آغازشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان /فرمانده گروه نهم پدافند هوایی کاشان با اشاره به افزایش روز افزون قدرت بازدارندگی ایران و بکار گیری به موقع قدرت بازدارندگی ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از محسن بایعی
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۵    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: انسانهایی که از مرگ با عزت و با افتخار فرار می کنند، گرفتار مرگ با ذلت می شوند و اینگونه نیست که بتوانند تا ابد زنده بمانند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: اورژانس اجتماعی کاشان قابلیت ارتقاء از سطح دو به یک را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۲۳:۰۳    
معاون رییس جمهور در امور بانوان و خانواده گفت: بر اساس آمار موجود بین سه و نیم تا چهار میلیون نفر زن خود اتکا درکشور هستند که به لحاظ اقتصادی به درآمدهای خودشان متکی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۲۳:۰۳    
مادر شهیدان بارفروش تسهیل و گشایش در امور اقتصادی مردم را از دولت خواستار شد و گفت: فراهم کردن شرایط رفاهی مردم و گشایش امور آنها وظیفه دستگاه های اجرایی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۱    
امام جمعه موقت کاشان گفت: بحث درس ها و عبرت های عاشورا یکی از موضوعاتی است که رهبر معظم انقلاب از چند سال گذشته مطرح کرد و فتح الباب در این زمینه شد تا برخی به دنبال تحقیق در این زمینه بروند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۰:۵۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ هادی قربانیان : نوجوانان خطه گل و گلاب در این موسم به جای آرزوی وکیل و وزیر شدن رؤیای رئیس هیئت بودن را در سر می پرورانند
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۰:۲۱    
نماینده ولی فقیه در کاشان مصرف بی رویه و خارج از استاندارد آب را حرام و گناه کبیره دانست و با تأکید بر اینکه مسرفین مغضوب خداوند هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۰:۲۱    
مشاور مدیرعامل آبفای کاشان گفت: رسالت شرکت های آب و فاضلاب آبرسانی به مردم و همشهریان است و این کار برگرفته از فرهنگ عاشورایی است به طوریکه آب در کربلا و دستان ابوالفضل العباس(ع) معنا شد
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۰:۲۱    
مشاور وزیر و مسؤول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو گفت: ایران یکی از کشورهای پرمصرف در حوزه های مختلف به خصوص انرژی و آب و برق است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۲۳:۵۱    
حال دو مصدو مصاعد و وضعیت یک مصدوم دیگر این ادثه نیمه مساعد گزارش شده است
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۰    
با همت و تلاش محیط بانان شهرستان کاشان شکارچی متخلف در منطقه حفاظت شده قمصر - برزک شکار شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۰    
* پورتال خبری کاشان / علیرضا نمکی بیدگلی مدیر روابط عمومی ناحیۀ 2 شهرداری آران و بیدگل
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۳:۲۰    
در قالب طرحی منحصر به فرد کتاب آموزشی تاریخ، آثار تاریخی، فرهنگ و مشاهیر کاشان اثر عضو هیات علمی دانشگاه کاشان تألیف شد
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۰    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: خداوند راه های هدایت و تقوا را به انسان نشان می دهد اما اگر انسان نسبت به آنها بی توجه باشد خدا راه های هدایت خود را به روی او خواهد بست و گمراه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۱    
مدیر مسؤول روزنامه کیهان گفت: امروز دشمنان شرایط اقتصادی و معیشتی ما را سخت و دشوار می کنند و راه نجات را در سازش با آمریکا آدرس می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ علی طحانی و با تشکر سید جواد اسماعیلی از بانیان و اعضای مجمع دهه داران عاشورای حسینی نشلج کاشان
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۱    
* اختصاصی پورتال خبری کاشان/ نهمین دوره مسابقات والیبال بانوان روستایی کاشان از روز گذشته شنبه 17 شهریور ماه آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۱    
استاد حوزه علمیه با اشاره به اینکه انبیا آمدند ما را هدایت و تربیت کنند، گفت: هدایت و تربیت باید در ولایت پذیری محقق شود و اطاعت زن از شوهر در واقع تمرین ولایت پذیری بچه ها است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم والیبال نوجوانان شهید حلاجی بیدگلی‹‹مدرس زاده›› کاشان موفق شد به مقام قهرمانی مسابقات والیبال نوجوانان استان اصفهان برسد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۳۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عضو شورای معتمدین شهرک 22 از آنچه وی توهین به شعور مردم از سوی شورای شهر کاشان نام برد گلایه کرد اما در عین حال از شهردار کاشان و شهردار منطقه 3 کاشان تقدیر و تجلیل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۰۸:۰۳    
رییس اداره تبلیغات اسلامی کاشان گفت: دشمن امروز با استفاده از فضای مجازی و با ایجاد شبهه و دروغ و تهمت و جو سازی به دنبال اختلاف افکنی بین مسلمانان دو کشور ایران و عراق و تضعیف مجلس امام حسین(ع) و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۰۸:۰۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس شورای هیئات مذهبی کاشان گفت: هیئات مذهبی با هر سابقه فعالیت باید دارای مجوز فعالیت جهت بهره مندی از خدمات دستگاه های نظامی و انتظامی و قضایی باشند
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۷:۵۸    
حجت الاسلام احتشام گفت: مردم ایران اسلامی با استقامت و مقاومت در جنگ اقتصادی با وجود همه هزینه هایش از گردنه سخت اقتصادی باموفقیت عبور خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۶:۵۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتسال جوانان منصوری شاد نماینده کاشان موفق شد عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال جوانان کشور را به خود اختصاص دهد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۸:۴۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتسال جوانان منصوری شاد نماینده کاشان در مرحله نهایی رقابتهای لیگ برتر فوتسال جوانان کشور موفق شد تیم آروین سقز را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۷    
این مراکز بدون مجوز، در حوزه سلامت جامعه دخالت غیرقانونی داشتند که با پیگیری های معاونت درمان و دفتر حقوقی دانشگاه و همکاری های قضایی و انتظامی تعطیل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۷    
حجت الاسلام والمسلمین لطفی گفت: اگر شهدای مدافع حرم تا دیروز عراق و سوریه و لبنان را فتح می کردند امروز دلها را فتح می کنند که نمونه های بارز آن را در تشییع شهید حججی وشهیدان لطفی و دهقان همه جهان ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۰۲:۴۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ ملیکا سادات نبوی از کاشان موفق شد مدال طلای دومین المپیاد بین المللی سواد رسانه را که چهارشنبه 14 شهریورماه در تهران برگزار شد از آن خود کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۰۲:۱۲    
* اختصاصی پورتال خبری کاشان/ نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، تیم جوانان منصوری شاد هم نماینده کاشان در لیگ برتر کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۰۱:۴۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتسال جوانان منصوری شاد نماینده کاشان در مرحله نهایی رقابتهای لیگ برتر فوتسال جوانان کشور موفق شد میزبان خود تیم قدرتمند گیتی پسند اصفهان را شکست داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۹:۴۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ چهار پروژه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کاشان همزمان با هفته تعاون(10 تا 16 شهریور) و حضور مدیر کل تعاون استان اصفهان در این شهرستان طی آیینی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۰۱:۴۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتسال منصوری شاد نماینده کاشان فردا چهارشنبه در مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال کشور به دیدار گیتی پسند اصفهان خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۰۰:۴۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / روح الله صنعتکارکارشناس مسائل اقتصادی
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۰۰:۴۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / باستانی کاران باشگاه ذوالفقار کاشان عازم مسابقات قهرمانی کشور که از فردا چهارشنبه 14 شهریور در کردستان برگزار می شود شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۴:۰۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ صبح امروز سیلورمن ها در چهار راه آیت الله کاشانی با در دست داشتن پلاکارهایی رعایت حقوق شهروندی را به عابرین پیاده و رانندگان خودروها آموزش دادند
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ چندین طرح صنعتی، پژوهشی و رفاهی دانشگاه کاشان با حضور وزیر علوم افتتاح و عملیات اجرایی آن طی آیینی افتتاح و آغازشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: 3500 شرکت دانش بنیان مستقر در مجموعه پارک های علم و فناوری در کشور با ایجاد 42 هزار شغل داریم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۳:۰۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: انباشت دانشجو را داریم و باعث نگرانی آنها شده است که بعد از تحصیل چکار خواهندکرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۰۰:۰۵    
با حضور وزیر علوم چندین طرح صنعتی، پژوهشی و رفاهی در دانشگاه کاشان افتتاح و عملیات اجرایی آن شروع شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۲۳:۳۵    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان گفت: از 4 هزار و 95 ردیف نیت ثبت شده در کاشان فقط دو نیت از سال گذشته تا کنون برای مصارف بزرگترین عید شیعیان عید ولایت و عید غدیر به ثبت رسیده است که این امر ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۶:۳۵    
به گزارش پورتال خبری کاشان روح الله فدایی مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: چاه کن های 21 و33 تبعه افغانستان که در ته چاه گرفتار شده بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۴:۳۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ مسعود سربلوکی: علیرغم داشتن نوابغ بسیار ازقرون گذشته تا به حال به نوعی معرفی این چهره های نام آورو نامدار کوتاهی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۱:۳۵    
معاون بهداشتی دانشگاه، از پایان پروژه ملی سنجش گاز رادیو اکتیو رادون شهرستان های کاشان و آران و بیدگل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۵    
در حادثه تصادف یکدستگاه خودرو سمند و تریلی در اتوبان کاشان - نطنز مقابل مجتمع رفاهی سان آرا 2 نفر کشته و 2 نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۰:۰۵    
دبیر جامعه روحانیت کاشان یکی از مراتب نهی از منکر را دعا نکردن برای مشرکان دانست وگفت: برای مشرکان نه تنها نباید دعا کرد بلکه باید نفرین هم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۷:۳۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تعطیلی 40 درصد صنعت فرش ماشینی در کاشان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۷:۰۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ از افتتاح و بهره برداری از 4 پروژه تعاونی در شهرستان کاشان همزمان با هفته تعاون با حضور مسؤولان استان خبرداد
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۱:۵۹    
استاد حوزه علمیه گفت: ما در عصر غیبت باید باور داشته باشیم که ولی فقیه استمرار حکومت امام زمان(عج) است و آنهایی که امروز در ولایت پذیری مردود شوند مطمئن باشند اگر امام زمان(عج) نیز ظهور کند مردود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۲۳:۲۸    
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کشف 20 تن چای احتکار شده در یک واحد صنفی در مشکات کاشان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۸:۲۷    
به گزارش پورتال خبری کاشان روح الله فدایی مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۳:۵۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی:
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۲:۲۲    
امام جمعه موقت کاشان استمداد از اهل بیت(ع) را استمداد از خداوند دانست و گفت: توسل به اهل بیت(ع) توسل به خدا است چرا اهل بیت(ع) معرف و شفیع کننده هستند.
مشاهده نتایج بیشتر...