چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۰۲:۳۲Nov 2018 14

پورتال خبری کاشان (knp.ir)

پورتال خبری کاشان 30 اسفند 1395 پورتال خبری کاشان 29 اسفند 1396 پورتال خبری کاشان 31 فروردین 1397 پورتال خبری کاشان 31 اردیبهشت 1397 پورتال خبری کاشان 30 خرداد 1397 پورتال خبری کاشان 31 تیر 1397 پورتال خبری کاشان 31 مرداد 1397 پورتال خبری کاشان 31 شهریور 1397 پورتال خبری کاشان 30 مهر 1397 پورتال خبری کاشان 1 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 2 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 3 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 4 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 5 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 6 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 7 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 8 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 9 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 10 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 11 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 12 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 13 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 14 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 15 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 16 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 17 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 18 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 19 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 20 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 21 آبان 1397 پورتال خبری کاشان 22 آبان 1397 
  ۸ ساعت پیش    
* اختصاصی پورتال خبری کاشان/ کارگران فضای سبز شهرداری صبح امروز برای چندمین بار طی روزهای اخیر مقابل شورای شهر کاشان تجمع کردند و خواستار رسیدگی به وضعیت انتقال آنها به پیمانکار بخش خصوصی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۸    
رییس مرکز اورژانس کاشان از افزایش حدود 50 درصدی مسمومیت با گاز منواکسید کربن در کاشان نسبت به مدت مشابه سال قبل در پاییز امسال خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۰:۵۳    
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری کاشان گفت: برای کمک به معیشت تمامی کارگران تمهیداتی در نظر گرفته شده که در متن قرار داد به آنها اشاره شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۰:۲۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / عباس خوش عمل کاشانی گفت: این جوان خوش قد و قامت که در کنارم ایستاده است سید جواد رحمتی شاعر سپید سرای کاشانی و صاحب مجموعه شعر حرفسردگی است
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۳    
سخنگوی ارشد و معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد نیروهای مسلح، گفت: امروز تمام پایگاههای دشمن در منطقه در تیررس موشک های نقطه زن جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۳    
شمس خطاب به هاشمی طاهری گفت: چرا شما فرافکنی می کنید ؟ انصافتان کجاست ؟ شما مجدداً امروز خواستار صورت وضعیت بدهی قبلی شهرداری شدید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۲۳:۴۳    
دبیر جامعه روحانیت کاشان با اشاره به اینکه اسلام با پیشرفت مسلمانان مخالف نیست، گفت: همه آیات قرآن دعوت به تعقل و علم است اما در این راه کوتاهی کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۲۲:۱۳    
شهردار آران و بیدگل گفت: این میزان درآمد نسبت به مدت مشابه سال قبل 25 درصد افزایش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۷    
هاشمی طاهری گفت: باید اذعان کنم که همه ما باید برای ضعف عملکرد شهرداری کاشان در دوره کنونی از مردم عذرخواهی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۱    
به مناسب سالروز سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به کاشان
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۰:۳۲    
امام جمعه موقت کاشان گفت: برند شدن مسجد سلمان فارسی کاشان در برگزاری جلسات بصیرتی که یک کار فرهنگی به دور جناح بندی و در راستای خط ولایت است که باید حفظ و استمرار داشته باشد
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۱:۵۰    
در حادثه تصادف نخستین ساعات بامداد امروز بین دو دستگاه خودرو لیفان و تریلر در اتوبان قم - کاشان دو نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر مصدوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۰    
امام جمعه موقت کاشان گفت: خداوند در قرآن مردم را به علم و بصیرت و آگاهی دعوت کرده است و کسانی را که از علم و بصیرت و آگاهی محروم هستند آنها را کوردل معرفی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۰    
تیم فوتسال بانوان آموزش و پرورش کاشان موفق شد عنوان قهرمانی مسابقات چهارجانبه هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی کاشان را به خود اختصاص دهد
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۱۹    
سی امین نشست فرهنگی ادبی هلال در نخستین روز ماه ربیع الاول در آستان مقدس محمد هلال ابن علی(ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۹:۰۴    
فرشتگان اورژانس کاشان 8 نفر را که در چنگال قاتل خاموش گرفتار شده بودند نجات دادند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۵:۵۳    
امام جمعه موقت کاشان با اشاره به اینکه دشمنی آمریکا را نباید فراموش کرد و در مقابل آمریکا باید مقاومت کرد، گفت: عاقبت مقاومت در برابر دشمن، پیروزی با جبهه حق است چرا که آمریکا در حال افول و زوال است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۰۸:۲۲    
کلاس های تئوری درجه 2 مربیگری والیبال ویژه بانوان به میزبانی هیات والیبال کاشان به مدت 2 روز از پنجشنبه 17 تا جمعه 18 آبان ماه در سالن کنفرانس شکرریز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۰۸:۲۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از زهره کبودوندی
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۰۷:۵۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۱۹:۱۵    
استاد حوزه علمیه نعمت ولایت فقیه و امنیت را در جمهوری اسلامی ایران را بزرگترین نعمت دانست و گفت: به خاطر داشتن نعمت ولایت فقیه و امنت باید سر به سجده شکر گذاشته و خداوند را شکرگذار باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۹:۱۰    
حجت الاسلام حیدری کاشانی با اشاره به اینکه ملامحسن فیض کاشانی باید در سطح جهانی و بین المللی معرفی شود، گفت: معرفی این دانشمند بزرگ اسلام رسالت سنگین و بزرگی است که بر دوش همه مردم علوی کاشان است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۳:۴۰    
استاد حوزه علمیه ذکر صلوات را منجی و نجات بخش امت اسلام دانست و گفت: ذکر یک صلوات از روی عشق و محبت و خالصانه می تواند ریشه تمام گناهان را خشک کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۱۰:۱۰    
رییس اداره حج و زیارت کاشان از فراخوان عمومی تمام دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۲۳:۴۰    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: پیامبر اکرم(ص) یک چراغ روشنگر است که حق را از باطل جدا می کند و راه را از بیراهه به ما انسان ها نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۴:۴۰    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان گفت: همزمان با دهه وقف هفتمین وقف شهرستان کاشان در سالی جاری و در نخستین روز از دهه وقف که به نام روز وقف نام گذاری شده است به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۳:۴۰    
آیین شمع گردانی شام عزای شهادت امام رضا علیه السلام برای دهمین سال متوالی در کاشان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۰:۳۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال ذوالفقار کاشان در هفته هفتم مرحله نخست لیگ دسته سوم فوتبال باشگاههای در مقابل حریف خود تیم شهدای دهنو آران وبیدگل متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۰:۳۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۳:۰۹    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: از سال گذشته تا کنون 167 وقف در سامانه جامع بانک اطلاعات اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۲۲:۰۹    
نماینده ولی فقیه در کاشان بر نیاز اولویت های وقف در جامعه تأکید کرد و گفت: حوزه های علمیه در اولویت نخست وقف قراردارند چرا که علما و فقها و محدثین بودند که اسلام را تا به امروز حفظ کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۶:۰۸    
رییس اداره اوقاف و امور خیریه کاشان بیشترین معوقات اجازه بهای موقوفات کاشان را مربوط به ادارات دولتی دانست و گفت: در حوزه اقتصاد و بهره وری بالغ بر 392 مورد قرار داد اجاره با مستاجرین منعقد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۳:۳۸    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: اهل قرآن که اهل بیت(ع) هستند به همه بطون قرآن دسترسی دارند و می توانند آن را برای همه بگویند و آنچه را که اهل بیت(ع) می گفتند از متون قرآن استفاده می کردند و این در حالی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۴۲    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: استکبار ستیزی ریشه در فرهنگ مردم ایران دارد و اگر استکبار ستیزی که شعار آن مرگ بر آمریکاست از مردم ایران گرفته شود، دیگر هیچ چیزی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۵:۴۲    
نماینده ولی فقیه در کاشان 13 آبان را روز استکبارستیزی دانست و گفت: شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل از اصول انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۳:۴۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از سید اکبر شعبانی عکاس آستان مقدس علی ابن باقر(ع)
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۲۲:۵۹    
امام جمعه مشهد اردهال کاشان گفت: با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران، هیمنه استکبارکه در حال تسلط برجهان بود شکسته شد و ابهتی را که آمریکا در جهان برای خودش ترسیم کرده بود نیست و نابود شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۲۱:۵۹    
رییس اداره تبلیغات اسلامی کاشان گفت: روز 12 آبان به نام روز کاشان و روز ‹‹ ایثار و شهادت ›› نامگذاری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۷:۵۴    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / حرمت السادات متولی خبرنگار پورتال خبری کاشان
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۲:۵۳    
امام جمعه موقت کاشان گفت: خداوند در آیه 26 سوره شوری می فرماید، ‹‹وَ یَسْتَجیبُ الَّذینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ›› ما دعوت و دعای کسانی را استجابت می کنیم که ایمان و عمل صالح داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۶:۱۶    
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: در اربعین حسینی ملت بزرگ عراق با تمام وجود و اخلاص و ارادت به اهل بیت همه ظرفیت و امکانات خود را به میدان آورد و وحدت و برادری ملت عراق و ایران رابرای جهانیان به نمایش ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۱:۴۶    
در نخستین دوره مسابقات قهرمانی والیبال قهرمانی روستائیان استان اصفهان تیم های والیبال روستائیان لنجان و کامو و چوگان و نیاسر کاشان مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۰۰:۱۶    
رییس اداره حج و زیارت کاشان از افزایش 4 برابری زائرین اربعین حسینی از دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۲۳:۱۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / حرمت السادات متولی خبرنگار پورتال خبری کاشان: هیأت بحرینی ها بزرگترین هیأت سینه زنی جهان در بین الحرمین
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۲۳:۱۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / حرمت السادات متولی خبرنگار پورتال خبری کاشان
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۲۳:۱۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / حرمت السادات متولی خبرنگار پورتال خبری کاشان
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۲۳:۱۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / حرمت السادات متولی خبرنگار پورتال خبری کاشان
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۲۳:۱۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / این گزارش را از دست ندهید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۳:۰۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/بازرس هیات والیبال کاشان گفت: به منتقدین خود احترام می گذاریم اما به مخربین خود نه تنها احترام نخواهیم گذاشت بلکه با آنها با شدت برخورد خواهیم کرد و در این راه با احدی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۴:۴۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / موسسه مردم نهاد آوای نبض زمین بمناسبت اربعین حسینی کاشان در یک حرکت نمادین فرهنگی که مردم و هنرمندان و ورزشکاران کاشانی هم بودند اقدام به پاکسازی معابر کاشان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۲:۱۹    
دبیر جامعه روحانیت کاشان آشکار کردن عیوب پنهان دیگران را غیبت و آن را گناه کبیره دانست وگفت: تا ضرورتی ایجاد نشده است نباید در ارتباط با دیگران سخنی گفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۰۶:۲۷    
استاد حوزه علمیه قم گفت: ملت عاشورایی و کربلایی ایران در 13 آبان امسال بار دیگر مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و بزدلان خارجی و داخلی خواهد زد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۲۲:۲۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ موکب حضرت علی ابن باقر(ع) کاشان برای چهارمین سال متوالی در شهر مقدس کربلا پذیرایی و اسکان روزانه 4 هزار زائر اربعین حسینی را برعهده دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۹:۲۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۸:۵۲    
* اختصاصی پورتال خبری کاشان/ کاروان عظیم عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) شهرستان کاشان با عنوان جاماندگان کربلای حسینی امسال برای چهارمین سال پیاپی با پای پیاده عازم مصلی بقیه الله الاعظم کاشان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۳:۴۲    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: اختلاف، قطع صله رحم، طلاق ، بی احترامی و مسخره کردن دیگران از موضوع مهمی است که مانع استجابت دعا و مانع برکت زندگی است و خداوند در قرآن به صراحت به آن اشاره کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۰۰:۰۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / حرمت السادات متولی خبرنگار پورتال خبری کاشان
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۰۰:۰۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / حرمت السادات متولی خبرنگار پورتال خبری کاشان
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۰۰:۰۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / این گزارش را از دست ندهید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۶:۳۲    
به گزارش پورتال خبری کاشان ، بمناسبت فرا رسیدن ایام اربعین حسینی، رحلت نبی مکرم اسلام (ص)، شهادت کریم اهلبیت(ع) سبط اکبر امام حسن مجتبی(ع) و شهادت ابالحسن ‹‹سلطان سریع الرضا›› امام هشتم شیعیان مجلس ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۳:۰۲    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: دستورات اخلاقی در سوره حجرات بیانگر این است که اسلام به دستورات اخلاقی نیز اهتمام ویژه ای دارد و سبب افزایش تواضع انسان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۲:۳۲    
نماینده ولی فقیه در کاشان قرن بیست و یکم را قرن محاصره ابرقدرت ها به دست مستضعفین دانست و گفت: در آینده ابرقدرت های جهان در حلقه محاصره مستضعفین جهان محاصره خواهند شد
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۲:۳۲    
نماینده ولی فقیه درکاشان امام شناسی را یکی از مواعظ امام رضا(ع) در کتب حدیث دانست و با اشاره به اینکه امام رضا(ع) در همه حوزه ها حرف برای گفتن دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۲:۳۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ مدیر دفتر رابط نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان گفت: تاکنون یکهزار نفر از افرادی که تاکنون موفق به تشرف حرم امام رضا(ع) نشده بودند و یا بیش از 5 سال از تشرف آنها گذشته بود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۸:۴۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / حرمت السادات متولی خبرنگار پورتال خبری کاشان
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۸:۴۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / حرمت السادات متولی خبرنگار پورتال خبری کاشان
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۸:۴۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / این گزارش را از دست ندهید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۰    
استاد حوزه علمیه گفت: دولت ایران و عراق به جای گران کردن کرایه ها و مانع تراش ها باید برای زائران اربعین یارانه پرداخت می کردند تا زائران بیشتری در کنگره عظیم اربعین حسینی شرکت داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۰    
تفاهمنامه همکاری های شرکت آب و فاضلاب کاشان با آموزش و پرورش با موضوع فرهنگ سازی مصرف بهینه آب و ترویج بهره برداری از شبکه فاضلاب طی مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت آبفای کاشان و مدیر و معاونین آموزش و ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۵    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان با موضوع ‹‹آب›› و ‹‹صدای پای آب›› به مدت 4 روز از 22 تا 25 آذر ماه سال جاری درکاشان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۲۳:۲۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / حرمت السادات متولی خبرنگار پورتال خبری کاشان
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۲۳:۲۹    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / حرمت السادات متولی خبرنگار پورتال خبری کاشان
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۲۰:۵۸    
در حادثه تصادف عصر امروز بین یکدستگاه پژوه پارس و یکدستگاه پژو 206 یک نفر جان خود را از دست داد و 6 نفر روانه بیمارستان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۳    
امام جمعه موقت کاشان با اشاره به میزان بهره مندی انسانها از آیات الهی،گفت: یک گروه از انسانها قلوب شان مانند تخته سنگ جایی برای دریافت آیات الهی ندارند اما برخی دیگر به اندازه وسعت و حجم قلوب خود از ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۲۲:۱۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رکابزنان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان در روز تولد محمد طاها اقدامی کاشان تا وزوان اصفهان را رکاب زدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۲۲:۱۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم والیبال رده سنی 82 شهید حلاجی بیدگلی قهرمان مسابقات دسته اول والیبال استان اصفهان شد
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۲۱:۴۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عباس خوش عمل کاشانی:
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۷:۱۴    
نماینده ولی فقیه در کاشان تأکید کرد: آینده جهان از آن امام حسین است و مظلومیت امام حسین(ع) و اهل بیت(ع) سبب فتح جهان خواهد شد و دشمنان در برابر امواج بزرگ و سنگین عاشورا دوام نخواهند آورد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۲۰:۰۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / حرمت السادات متولی خبرنگار پورتال خبری کاشان
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۲۰:۰۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / حرمت السادات متولی
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۶    
به گزارش پورتال خبری کاشان به نقل از روابط عمومی شهرداری آران و بیدگل، دکتر سید علی فاطمیان، در نشست شورای معاونان شهرداری آران و بیدگل اظهار داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۶    
نماینده ولی فقیه در کاشان با تأکید بر لزوم رسیدگی مسؤولان به بیماران نیازمند و مستضعف گفت: بیمه های درمانی کمک شایانی در کاهش هزینه درمان بیماران دارند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۰۸:۵۶    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / حرمت السادات متولی خبرنگار پورتال خبری کاشان
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۰۷:۲۶    
جانمایی محدوده خدماتی نیروهای معاونت خدمات شهری شهرداری کاشان در کربلا با حضور شهردار منطقه یک این شهر انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محسن غفاری
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۰    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ معاون مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان گفت: هزینه درمان بیماران خاص در بیمارستان های دولتی رایگان است
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۲۲:۰۵    
روستای علوی از توابع اردهال از اولین روستا های شهرستان کاشان است که در آن به کشت وسیع زعفران پرداخته شده و از بزرگترین تولید کنندگان این محصول در شهرستان کاشان محسوب می شود
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۵    
رییس شورای شهر کاشان گفت: باید مواظبت کنیم نفسمان بر رفتار و اعمالمان غالب نشود تا هر چه دلمان خواست بگوییم و بنویسیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۵    
شهردار منطقه یک کاشان گفت: در آینده نزدیک طنین زنگ دوچرخه ها در گوش و گوشه ی بافت تاریخی این کهن شهر و در قالب ‹‹طرح نشاط در بافت›› به صدا در می آید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۳۵    
مرحله مقدماتی از دومین جشنواره نقاشی آب=زندگی در دو رده سنی کودک و نوجوان در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۲۳:۳۵    
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: نزول آیات قرآن برای مومنان شفا و برای ظالمین خسارت است، از این رو اگر قلب انسان از پلیدی پاک نشود حتی اگر قرآن هم تلاوت کند سبب نفرت بیشتر او خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۲۳:۰۵    
رییس هیات والیبال کاشان گفت: شهرستان کاشان دارای 47 باب سالن ورزشی است اما هیچکدام از آنها مدیریت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۳    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی:
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۳    
رییس اداره تبلیغات اسلامی عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به برکت خون شهدا و نعمت ولایت دانست و گفت: امروز جهان از قدرت معنوی و هدایت رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در حیرت است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۳    
برای نخستین بار عمل جراحی هپاتیکوژژونستومی رو –ان –وای به روش لاپاروسکوپی در مجتمع بیمارستانی شهید دکتر بهشتی کاشان و برای دومین بار در کشور انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۹:۰۳    
*اختصاص پورتال خبری کاشان / استاد عباس خوش عمل کاشانی
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۹:۰۳    
رییس اداره حج و زیارت کاشان گفت: تا امروز بیش از 13 هزار نفر از مشتاقان زیارت حضرت اباعبداله الحسین (ع) در سامانه سماح ثبت نام نموده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۸:۰۳    
سوگواره عکس زنجیر ارادت با اهدافی به بلندای ارزشهای فوق کلید خورد وآن سوی پنجره ارادت وسعادت حسینی، روشنایی عظیم وفرهی مداومی وارادتی تام را برای علاقمندان به این حوزه ایجاد کرد
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۷:۳۳    
امام جمعه موقت کاشان با بیان اینکه مثال های قرآنی مطالب را همگانی می کند، گفت: برخی مطالب ویژه گروه و طیف خاصی است و برای همه قابل درک نیست اما در صورت بیان مطالب در قالب مثال برای هر گروه و طیف ها ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۰:۴۱    
به همت موسسه فرهنگی فتح الفتوح کاشان ،همایش پلاک سرخ ،بزرگداشت 32 شهید شاخص شهرستان کاشان در سالن غیاث الدین جمشید کاشانی دانشگاه آزاد کاشان برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...