دوشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۳:۵۲May 2019 20

پورتال خبری کاشان (knp.ir)

پورتال خبری کاشان 30 اسفند 1395 پورتال خبری کاشان 29 اسفند 1396 پورتال خبری کاشان 29 اسفند 1397 پورتال خبری کاشان 31 فروردین 1398 پورتال خبری کاشان 1 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 2 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 3 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 4 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 5 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 6 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 7 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 8 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 9 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 10 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 11 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 12 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 13 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 14 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 15 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 16 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 17 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 18 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 19 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 20 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 21 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 22 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 23 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 24 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 25 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 26 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 27 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 28 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 29 اردیبهشت 1398 پورتال خبری کاشان 30 اردیبهشت 1398 
  ۳ ساعت پیش    
مانع تراشی ها و سخنان تفرقه انگیز عزم مردم شهرستان های شمالی استان را به تشکیل استان مجزا جزم تر خواهد کرد
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام قاسم زاده گفت: محبت وعاطفه در خانواده سرمایه بزرگی است که این سرمایه بزرگ را باید حفظ کرد و اجازه نداد کانون گرم خانواده با بحران عاطفه روبرو شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل با اشاره به اینکه محبوبیت خدایی است، گفت: حضور در هر برنامه ای برای دیده شدن و جلب توجه مردم و گدایی محبت از دیگران شرک است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۴    
هیچ پروژه قانونی که پشتوانه مردمی داشته باشد با سنگ اندازی متوقف نمی شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام قاسم زاده گفت: افزایش آمار طلاق، شلوغی دادگاه ها، افزایش سن ازدواج و مهریه و آمار سرقت و زندانیان و جرایم و مفاسد اجتماعی با زندگی به رنگ خدا سازگاری ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل گفت: انسان در هیچ شرایطی نباید به خودش تکیه داشته باشد و مطمئن باشد که از شر هوای نفس و شیطان در امان خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت: آن هایی که از ناو آمریکا ترسیدند و در فضای مجازی به تکاپو افتادند ایمان به خدا ندارند و کسی که از خدا بترسد از ناو آمریکا نمی ترسد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دومین سالگرد رحلت آیت الله حاج سید رضا علم الهدی یار دیرین امام خمینی(ره) و انقلاب شنبه شب با حضور طلاب و روحانیون و مردم کاشان در مسجد امیرالمومنین کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از شناسایی و دستگیری اعضای باند 7 نفره سارقان حرفه ای سیم برق در این شهرستان خرداد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
عابر پیاده در برخورد با خودرو پاترول در کاشان جان خود را از دست داد
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره اوقاف و امورخیریه کاشان از اجرای طرح ضیافت الهی ویژه ایام ماه مبارک رمضان در27 بقعه متبرکه شهرستان کاشان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه، از آغاز بسیج ملی کنترل فشار خون برای کلیه افراد 30 سال به بالا در شهرستان های کاشان و آران و بیدگل همزمان با سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل داشتن تعلق به دنیا را برای انسان خطرناک دانست و گفت: خداوند هرکس را دوست داشته باشد کاری می کند که تعلق به دنیا از او گرفته شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عمادپور با تأکید بر اینکه فضای مجازی نباید یله و رها باشد، گفت: والدین وظیفه مستقیم نظارت بر فضای مجازی را بر عهده دارند و نظارت لازمه رشد وتربیت است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نمازی با اشاره به اینکه حل مشکلات اقتصادی باید به صورت جدی در دستور کار مسؤولان قرار بگیرد، گفت: در مسائل اقتصادی موانع وجود دارد، اما هیچ بن بستی وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۸    
گزیده ای از فعالیت ها کارگاه و دوره ی آموزشی نرم افزار مدیریت پروژه(MSP) یکی از مهمترین ابزار این روزهای مدیران پروژه و نیز مهندسین برای برنامه ریزی هرچه بهتر و نیز مدیریت کلان پروژه های صنعتی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / داور ملی والیبال کاشان به عنوان داورملی سال98 انتخاب ومعرفی شد
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ استاد عباس خوش عمل کاشانی: بولتون، در حال سقوط از اسب رم کرده ایران هراسی؟
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۸    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ امید به زندگی آتش نشان ها بسیار کمتر از مردم عادی است چون این حرفه پر از آسیب و خطر است و به همین خاطر وقتی یک آتش نشان از خانه خارج می شود، امید چندانی به بازگشت ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل گفت: نمایش اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران در مانورهایی که برگزار می کند آمریکا را به شدت به وحشت انداخته و آمریکا جرات حمله به ایران را ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مطالبات موسسات خصوصی طرف قرارداد با بیمه سلامت شمال استان اصفهان-کاشان در دوبخش خصوصی و دولتی پرداخت شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نمازی از نسل جوان خواست خوب درس بخوانند تا ملا شوند و در کسب علم به حداقل ها قناعت نکنند و تا رسیدن به اوج و قله علم و دانش تلاش کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی احداث خانه های عالم در روستایی نیازمند اعتبارات لازم دانست و ابراز امیدواری کرد خیرین شهرستان کاشان برای کمک به ساخت خانه های عالم اهتمام داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عمادپور گفت: دنیای مجازی در خدمت دنیای حقیقی است و دنیای حقیقی در خدمت آخرت است که ترکیب این سیکل نباید دچار اختلال و مشکل شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل گفت: اقتصاد شکوفا تنها در گرو سعی وتلاش و پول نیست بلکه نیازمند داشتن تقوای الهی وعنایت و برکت خدا است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عمادپور گفت: از فضای مجازی باید در جهت آموزش نوجوانان وجوانان برای آگاهی بخشی و مقابله با شبهه پراکنی های دشمن استفاده کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل با بیان این که رأی اکثریت ملاک تشخیص حق نیست، گفت: انسان باید مسیری را انتخاب کند که الهی و بر مبنای حق باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۳:۰۲    
باران های رگباری بهاری سه شنبه شب در منطقه مشهد اردهال کاشان سه خودرو را با خود برد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پورتال خبری کاشان فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری جوانی 32 ساله به جرم مزاحمت اینترنتی در کاشان خبر داد. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل ریشه برخی مشکلات اقتصادی را داخلی دانست و گفت: برخی فرصت طلب وسودجو از موقعیت تحریم ها سوء استفاده کرده و هرکس به اندازه توان خود به مردم ظلم می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عمادپور گفت: رسانه ها تربیت فرزندان ما را بر عهده گرفته اند وخانواده و مدرسه و مسجد عملا از چرخه تربیتی فرزندان ما خارج شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۴۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس ستاد دیه شهرستان کاشان از آزادی 242 زندانی جرایم غیر عمد و مالی در سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۴۷    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس اداره زندان کاشان از اشتغال مولد 200 زندانی در کاشان در سال گذشته خبر داد و گفت:حدود 400 نفر از زندانیان کاشان گواهینامه مهارتی دریافت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نمازی با اشاره به اینکه بازداشت یک نفر در واقع بازداشت یک خانواده است، گفت: قوه قضائیه درسال های اخیر اهتمام ویژه ای برای زندان زدایی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۷    
آیین سیزدهمین سالگرد ارتحال مرحوم آیت الله یثربی(ره)، نماینده ولی فقیه و امام جمعه اسبق کاشان در مسجد حبیب ابن موسی(ع) شهرستان کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عمادپور گفت: یکی از مهمترین عوامل اختلاف زوج های جوان و افزایش آمار طلاق در جامعه استفاده افسار گسیخته و نابجا از گوشی های هوشمند و فضای مجازی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در این طرح گلپایگان به عنوان فرمانداری ویژه دیده شده است
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره محیط زیست کاشان از کشف گوشت و اعضای بدن یک رأس کل و بز وحشی در ایستگاه راه آهن شهرستان کاشان توسط مامورین نیروی انتظامی خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل گفت: کسانی که اهل مسجد هستند اگر این هنر را داشته باشند که هر سال یک نفر را جذب کنند حضور نوجوانان و جوانان در مساجد سال به سال پر رنگ خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سال هاست چشمش با سبز و صورتی گل محمدی آشناست، می گوید: کجای دنیا بروم که باد با عطر گلاب به آدم سلام کند؟ بانی کارهای خیری بوده که حواله آخرتشان کرده و در دنیا دَم از آن ها نمی زند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عمادپور گفت: همانگونه که رانندگی نیازمند آموزش و تعلیم است فضای مجازی نیز نیازمند آموزش و سواد فضای مجازی است در غیر این صورت با خطرات زیادیروبرو خواهیم شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
استاد حوزه با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان سال رونق تولید، گفت: رونق تولید زمانی محقق خواهد شد که مسؤولان کشور به جای مانع تراشی مشکلات تولیدکنندگان را برطرف کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۲۲:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کشف مقدار 60 کیلوگرم تریاک که زیر بار هندوانه یک کامیون بنز جاساز شده بود خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ پورکاوه از کشف کالای قاچاق در یکی از این انبارها خبر داد و ارزش کالای های قاچاق کشف در کاشان را دو میلیارد ریال و شش میلیون ریال اعلام کرد .
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان از کشته شدن راننده کامیونت در اثر برخورد با تریلی خبر داد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نمازی گفت: مردم روزه دار ایران امروز بعد از اقامه نماز جمعه با حضور خود در راپیمایی ضد استکباری در سراسر کشور پاسخ تلفنی را که ترامپ انتظارش را داشت دادند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عمادپور گفت: یکی از مصداق های دین بانی طلبگی و سربازی امام زمان است که همراه با سختی ها ومشکلات فراوانی است، اما سربازی امام زمانتمام سختی را آسان می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل گفت: خداوند در آیات زیادی می فرماید، کسی که توبه می کند نه تنها توبه او پذیرفته می شود بلکه به خاطر توبه پاداش نیز دریافت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عمادپور گفت:علما مرزبانان دین هستند که از دین محافظت می کنند و اجازه نمی دهند شیاطین نفوذ کنند و بر شیعیان مسلط شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۲:۲۷    
روابط عمومی مرکز اورژانس کاشان از واژگونی یکدستگاه تریلی ماک حامل سنگ و کشته شدن راننده 28 ساله آن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل راستگویی را مهمترین صفت انسان مومن دانست وگفت: متأسفانه امروز بازار راستگویی کساد است وانسان ها در تنگنا ها از راستگویی فاصله می گیرند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۲۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ بیش از 1500 خانوار در 15 روستای اطراف اهواز همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت(ع) تحت پوشش بسته های کریمانه مردم کاشان قرار می گیرند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت: دشمن حیا و نجابت وغیرت جوان ها را هدف قرار داده و جوان ها در فضای مجازی قتل وغارت می شوند، اما تشییع نمی شوند ودر عزای آن ها مشکی پوشیده نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه گفت: پایه و اساس دین همان باور ها وارزش های اسلامی است و به هر میزان که پایه و اساس دین مستحکم باشد به همان میزان دین از آسیب ها به دورخواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل گفت: برخی ایمان به خدا دارند، اما کفر به طاغوت شان ضعیف است و اعتقادی به مرگ بر آمریکا ندارند، اما اعتقاد به سازش با آمریکا را دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
در یک اقدام خیرخواهانه کارکنان سازمان آرامستانهای شهرداری کاشان یک روز حقوق خود به سیل زدگان اختصاص دادند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۷    
رئیس هیئت مدیره باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت شهرستان دارالمومنین کاشان از تعیین مدیرعامل جدید این مجموعه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
پزشکان اتاق عمل بیمارستان نقوی کاشان، برای نجات انگشتان دست یک جوان 30 ساله که به هنگام کار با دستگاه خردکن ضایعات ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۰:۲۲    
اختصاصی پورتال خبری کاشان / محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۲۳:۲۲   + ۴۹ سایت دیگر  
دفتر رهبر معظم انقلاب با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که هلال ماه رمضان رؤیت نشده است و سه شنبه روز اول ماه مبارک رمضان خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه خانواده نوک تیز پیکان دشمن قرار دارد، گفت: دشمن به این نتیجه رسیده است ایران را با جنگ نظامی نمی تواند شکست دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
یک مسؤول واحد آلاینده در کاشان به جریمه نقدی و 4 ماه حبس تعزیری محکوم شد
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۰۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس دانشگاه کاشان گفت: در حالیکه نام دانشگاه کاشان در سطح منطقه وملی وجهانی مطرح است و از دانشگاه به نیکی یاد می شود وتمام دنیا ما را رصد می کنند اما در کاشان دیده نمی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نمازی با اشاره به اینکه سپاه برای دفاع از انقلاب و دستاورد های آن تأسیس شد گفت: فلسفه وجودی و تأسیس سپاه دفاع و پاسداری از انقلاب اسلامی ودستاورد های آن است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پورتال خبری کاشان به نق از پایگاه اطلاع رسانی پلیس کاشان، سرهنگ علی پورکاوه از دستگیری سارق حرفه ای دوربین های مداربسته در کاشان خبر داد و اظهار داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
همایش متمرکز آموزشی توجیهی زائرین حج تمتع سال 98 مسافران قبله پیش از ظهر امروز جمعه 13 اردیبهشت 98 در سالن علامه فیض کاشانی دانشگاه کاشان برگزارشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره حج و زیارت شهرستان کاشان گفت: امسال 660 زائر بیت الله الحرام و حرم شریف نبوی از شهرستان های کاشان و آران و بیدگل به مکه معظه و مدینه منوره اعزام می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام احتشام حج را نماد تجمع امت واحد مسلمانان شرق و غرب جهان با هرنوع نگرشی دانست وگفت: وظیفه ما برای زدودن موانع ظهور امام زمان (عج) در حج سنگین است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت کاشان گفت: ثروت و فقر هر دو بحران آفرین است و باید مراقب بود ثروت به طور طبیعی طغیان آوراست و فقر نیز انسان را به ورطه سقوط ونابودی می کشاند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حسین ریاحی ریاست مرکز اورژانس و مدیریت حوادث کاشان از فوت کودک ده ساله ای در اثر سقوط در محل آبشار نیاسر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۳:۵۲    
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری سارق حرفه ای طلاجات که اقدام به سرقت طلای یک کودک 4 ساله کرده بود خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله نمازی گفت: اقتصاد مقاومتی و رونق تولید در سایه کار و تلاش است و مسؤولان باید زمینه و شرایط کار را برای جوانان فراهم کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کاشان از اجرای طرح ظفر7 و دستگیری 35 نفر سارق و کشف 53 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 97 درصد از محصولات داخلی را با پشتوانه داروسازان صنعتی و بخش های واحد تحقیق و توسعه خودمان تولید می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
آیین تکریم و تجلیل از تلاشگران کاشانی در عرصه کار و تولید و صاحب رتبه های برتر در حوزه های مختلف با حضور نماینده کارگران در شورای عالی کار کشوری برگزارشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام اسلامی تبار از استاد شهید مطهری بعنوان نظریه پرداز و اسلام شناس برجسته نام برد وگفت: بهترین منبع و مرجع نظریات شهید مطهری است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس ستاد زکات استان اصفهان از جمع آوری 29 میلیارد تومان زکات در سال گذشته در استان اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۲۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سهراب زاده از جمع آوری 3 میلیارد و 200 میلیون تومان زکات واجب و زکات مستحبی و زکات فطره در شهرستان کاشان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۲۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله نمازی خدمت به نیازمندان و مستمندان را بالاترین عبادت دانست و ابراز امیدواری کرد مسؤولان از صندلی موقت ریاست برای خدمت به خلق خدا استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۲    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / در نخستین دقایق آغازین امروز، روز جهانی کارگر دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۰۱:۲۲    
مجتمع شهید هاشمی با بیش از 30 هزار ساعت آموزش 100 حرفه تخصصی فنی حرفه ای از جمله حسابداری، مبانی کامپیوتر، طراحی سایت، عکاسی، معماری و نقشه کشی، فن بیان و گویندگی، هنرهای تجسمی و...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۴:۲۲    
فرمانده انتظامی کاشان از شناسایی و دستگیری سارقان باطری خودرو در کاشان با 7 فقره سرقت خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام فرجی پیشتازی حوزه علمیه در فرهنگ شهادت طلبی را از افتخارات حوزه دانست وگفت: حوزه نسبت به آمار جمعیتی خود بیشترین شهید را تقدیم انقلاب اسلامی و اسلام کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۲    
اداره تعزیرات حکومتی کاشان به موضوع ورود کند
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شاه فضل گفت: انسان هایی که در تحت ولایت خدا قرار می گیرند و ولایت الله را می پذیرند هر چقدر جلوتر می روند در آزمون های سخت تر و شرایط سخت تری قرار می گیرند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسینی مساجد را ظرفیت بزرگی برای روحانیت دانست و گفت: ائمه جماعات باید تلاش کنند تا جاذبه های مساجد را برای جذب نوجوانان و جوانان افزایش دهند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام فرجی گفت: حوزه علمیه کاشان به لحاظ کمیت با حدود 4 هزار طلبه زن و مرد در بین حوزه های علمیه کشور رتبه هفتم کشور را کسب کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۰۰:۲۲    
دادستان کاشان گفت: اگر به یک آیه از قرآن که می فرماید، ‹‹یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا أَوْفُوا بِالْعُقُودِ›› عمل کنیم و وفای به عهد را زیر پا نگذاریم و به عهد خود پایبند باشیم و به آن عمل کنیم همه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۵:۲۲    
امام جمعه موقت تهران گفت: دشمن به دنبال زشت جلوه دادن ایران اسلامی است و تروریست اعلام کردن سپاه مصوبه دروغی است که خود آمریکایی ها نیز می دانند چه دروغ بزرگی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: برای حل مشکلات توسل به دشمن مشکلات را حل نخواهد کرد بلکه این توسل به خدا است که گره مشکلات را باز خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / دبیر اجرایی خانه کارگر کاشان قراردادهای سفید امضاء بین کارفرما و کارگر را چالش جدی امروز جامعه کارگری کاشان دانست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۳:۳۷    
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان گفت: از اجرای طرح ظفر سه در شهرستان کاشان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام احتشام بیانیه گام دوم را نقشه مهندسی چهل سال دوم انقلاب اسلامی دانست و گفت: سه آفت سطحی نگری، بخشی نگری و کوته نگری سه بیانیه گام دوم انقلاب را تهدید می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تاریخ باید بداند دفاع از حرم عمه سادات حضرت زینب(س) دلیل نمی خواهد، راهنمایش دل است و بهانه اش هم دل و بیعت حسینیان زمان بیعتی است به رنگ خون که جلوه ای از این عهد و پیمان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۱    
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال ذوالفقار کاشان در هفته هفدهم دور نهایی لیگ دسته سوم فوتبال باشگاهها ی کشور مقابل هیرکانی چالوس به پیروزی رسید .
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون درمان علوم پزشکی کاشان، از اهداء اعضاء یک مورد مرگ مغزی به چند بیمار خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۰۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
ریاست مرکز اورژانس و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کاشان از مصدوم شدن هفده نفر در جاده برزک به کاشان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت کاشان تقوای اقتصادی را سبب روزی زیاد دانست و گفت: کسی که تقوای اقتصادی دارد خداوند نیز مشکلات او را برطرف می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...