شنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۴:۲۵Jan 2017 21

پورتال خبری کاشان (knp.ir)

  ۴ ساعت پیش  
استاد حوزه و دانشگاه، با اشاره به اینکه، دشمنان اسلام به عمق حرکت نهضت امام خمینی(ره) پی برده بودند، یادآور شد ...
  ۶ ساعت پیش  
* اختصاصی پورتال خبری کاشان/کسی نیست به داد و حق بنده برسد بخدا خسته شدم این ماشین 30 میلیون برای من تمام شده انتظار داشتم ماشین صفر می خرم تا دو سه سال گیر تعمیرگاه نباشم نه اینکه ساعت به ساعت تو ...
  ۶ ساعت پیش  
تشییع جنازه ابوی شهید سعید عبدلی علوی امروز شنبه دوم بهمن از دارالسلام دارالمؤمنین کاشان به طرف گلزار شهدای دارالسیاده علوی انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۰:۳۰  
امام جمعه موقت کاشان، گفت: چون ثواب و عقاب از خدا است، طبیعتا ثواب خدا دوست داشتنی است، اما در عین حال از عقاب خدا نیز ترس و واهمه داریم و به عبارتی دیگر اهل بیت(ع) نیز از خدا هم خوف دارند و هم رجاء ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۰  
نماینده ولی فقیه درکاشان با اشاره به پایان دوره ریاست جمهوری اوباما گفت: آقای اوباما، مرتکب ظلم ها و جنایات فراوان به ملت آمریکا و اروپا و جهان اسلام شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۰  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان / امام جمعه کاشان ضمن قدردانی از مسئولان شهری کاشان برای احداث پل ولایت ، کاربران گروههای مجازی کاشان را به وحدت و برادری در توسعه و پیشرفت کاشان فراخواند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۰  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام, شهید نواب صفوی قهرمان مبارزه با فروپاشی اعتقادی دانست و گفت: شهید نواب صفوی اعتقاد راسخ و عمل شایسته از صمیم قلب داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۰۰:۴۷  
امام جمعه موقت کاشان، امامزادگان را ذخائر معنوی دانست و با اشاره به اینکه امامزادگان درس مقاومت و استکبارستیزی را به ما آموختند، گفت: امامزادگان درس ایثار، شهامت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۲۲:۱۷  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ هرچه همدلی و همزبانی بیشتر باشد سرعت و حلاوت خدمت بیشتر به مردم بیشتر خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۱۷  
معاونت فنی و عمرانی شهرداری کاشان گفت: روز پنج شنبه 30 دیماه و با حضور نماینده ولی فقیه در کاشان و مسئولان استانی و شهری تقاطع غیر همسطح مصلی "پل ولایت" افتتاح می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۴۷  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم والیبال فرش محتشم کاشان در دوازدهم و پنجمین هفته از دور برگشت بیست و پنجمین دوره رقابتهای لیگ دسته اول باشگاههای کشور جام ‹‹ شهدای منا›› تیم والیبال لاستیک بارز کرمان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۷  
استاد حوزه و دانشگاه بر اهمیت آزادسازی شهر سه میلیون نفری حلب تأکید کرد و آزادی حلب را یک پیروزی بزرگ دانست و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۷  
پیشنهاد مهندس ثابت ، ناظر بر پروژه های جدید شهری است
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۷  
مدیر پروژه کارت شهروندی گفت: شارژ کاشان کارت از طریق پنج ایستگاه در پنج نقطه از شهر کاشان انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۷  
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه شهادت حق آدم حسابی ها است، گفت: شهدای روحانی آبروی دین و حوزه های علمیه هستند که با خون خودشان سیاسی بودن دین را آموزش دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۳۱  
اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم هندبال شهرداری کاشان در هفته دهم لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور مقابل تیم سپاهان تن به مساوی داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۱  
نماینده ولی فقیه در کاشان از سلامت و امنیت به عنوان دو عنصر اساسی در حسن اداره جامعه در نظام توحیدی نام برد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۱  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبای
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۳  
نماینده ولی فقیه درکاشان گفت: یکی از چیزهایی که اقتصاد یک کشور را تهدید می کند مسأله ربا است که آن را در حد کفر مطرح کرده اند و در روایات نیز شدیدا با آن مخالفت شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۳  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم بسکتبال شهرداری کاشان در هفته پانزدهم و هفته ششم از نیم فصل دوم لیگ برتر بسکتبال باشگاههای کشور مقابل میزبان خود تیم بسکتبال شهرداری اراک به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۲۳  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال شهرداری کاشان در هفته هفدهم مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم باشگاههای کشور مقابل تیم بادران نوین تهران متوقف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۳  
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از کسب رتبه دوم و دریافت لوح تقدیر توسط هنرمند کاشانی در دهمین دوسالانه ملی نگارگری ایران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۳  
سرمربی تیم فوتبال شهرداری کاشان، گفت: در بازی امروز مقابل تیم بادران نوین تهران بدون در اختیار داشتن 5 بازیکن اصلی خود باید به مصاف بادران نوین تهران برویم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۳  
تیم فوتبال شهرداری کاشان امروز در یک دیدار حساس و سرنوشت در ورزشگاه 15 هزار نفری امیرکبیرکاشان به مصاف نماینده تهران بادران نوین می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۴۳  
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: امروز افرادی که پست و مقامی را تصاحب کرده اند که از توان آنها خارج است و با وجود اینکه می دانند افرادی هستند که بهتر از آنها در این پست خدمت می کنند اما برای اینکه منافع ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۴  
تماشاگران کاشانی دوشنبه این هفته برای صعود تیم فوتبال شهرداری کاشان با حضور خود در ورزشگاه 15 هزارنفری امیرکبیر کاشان در بازی حساس مقابل بادران نوین تهران، نماینده شهر خودشان را حمایت کنند
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۰:۰۳  
کارشناس مذهبی صدا و سیما با اشاره به عملکرد ضعیف دولت در قبال ترویج مصرف کالای داخلی، گفت: الفبای اقتصاد مقاومتی این است که کالای تولید داخل را بخریم و در این رابطه هم مسؤولان و هم مردم مسؤولیت دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۲  
نماینده ولی فقیه در کاشان گفت: هدف دشمن از جنگ افروزی در کشورهای اسلامی کاهش آمار نفوس و جمعیت مسلمانان است تا از این راه جمعیت مسلمانان را به جمعیت حداقلی برسانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۱۱  
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل، توجه به قرآن کریم را از وجوه برکت و انسجام نظام اسلامی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۱  
مسؤول بسیج اساتید حوزه علمیه کاشان حضور طلاب و روحانیان را در فضای مجازی حضوری موردی و سلیقه ای دانست و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۳:۴۰  
فرمانده قرارگاه مهندسی و پدافند غیرعامل خاتم الانبیاء (ص) با اشاره به اینکه آنچه که امروز ما را در مقابل دشمن پیروز کرده است اعتقاد به ماه ولایت است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۰  
یادداشت تحلیلی خبری پورتال خبری کاشان درباره ساخت ، بهره برداری و واگذاری بیمارستان آیت الله یثربی (ره)
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۲۰:۳۱  
مصدومین ظاهرا از بستگان مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی بودند که از مراسم تهران عازم کرمان بوده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۱  
نماینده ولی فقیه در کاشان نسبت به نقشه انگلیسی ها و مستکبران جهانی برای کشورهای منطقه هشدار داد و خواستار هوشیاری در برابر این نقشه های خبیث شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۰۸:۲۹  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ یادداشتی از دکتر حسین باغشیخی برای اوکه با رفتنش ‹‹صدآسمان ستاره›› خاموش شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۳:۵۹  
فعال سیاسی اصلاح طلب با تأکید براین که آیت الله هاشمی رفسنجانی عقل گرا بود و احساس گرا نبود و یک انسان معتدل بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۲:۵۹  
استاد حوزه و دانشگاه با تأکید بر تبعیت از رهبری، گفت: رهبر معظم انقلاب امروز بعد از گذشت سالها از رحلت امام راحل، انقلاب اسلامی را توانسته است شجاعانه در کوران بحران ها و مشکلات مدیریت کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۸:۵۰  
اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم هندبال شهرداری کاشان در هفته نهم لیگ برتر هندبال باشگاههای کشور مقابل تیم نوین قطره مهر پارسه مرودشت به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۷:۵۰  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم بسکتبال شهرداری کاشان در هفته چهارد هم و هفته پنجم از نیم فصل دوم لیگ برتر بسکتبال باشگاههای کشور مقابل میهمان خود تیم بسکتبال نیروی زمینی تهران به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۰  
کارشناس مسائل فرهنگی با اشاره به اینکه اهل بیت مردم را به آینده امیدوار می ساختند, بر لزوم انگیزه برای حرکت در مسیر ارزش ها و معارف اسلامی تأکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۸  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۴۶  
استاد حوزه و دانشگاه حضور میلیونی مردم در تشییع جنازه باشکوه آیت الله هاشمی رفسنجانی را لبیک دیگر به اسلام و انقلاب اسلامی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۸:۴۶  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم والیبال فرش محتشم کاشان در یازدهم و چهارمین هفته از دور برگشت بیست و پنجمین دوره رقابتهای لیگ دسته اول باشگاههای کشور جام ‹‹ شهدای منا›› تیم والیبال ملوان تهران را ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۶  
نشست بررسی ادامه برنامه پنج ساله شهرداری کاشان(1400-1395) با محوریت مأموریت ایمنی و مدیریت بحران با حضور اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۶  
مدیریت اجرای احکام شهرداری کاشان گفت: 204 متر مربع از املاک متعلق به شهرداری در منطقه دو رفع تصرف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۶  
مدیر حوزه علمیه کاشان نتیجه و دستاورد مودت را رحمت دانست و گفت: تا زمانی که زن و شوهر مودت دوطرفه دارند بهترین فرزندان را تربیت می کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۳:۴۰  
دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردم ایران امروز با حضور باشکوه خود در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولایت پذیری خود را نشان دادند و بر ارزش های انقلاب تأکید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۸  
رییس اداره اوقاف و امورخیریه کاشان از اعزام 134 نفر از خادمان افتخاری آستان مقدس حضرت علی ابن امام محمدباقر(ع)مشهد اردهال کاشان به حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) درمشهد مقدس خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۸  
رییس سابق سازمان انرژی هسته ای کشور تاکید کرد که آیت الله هاشمی رفسنجانی خدمات بسیاری برای انقلاب داشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۸  
رییس سابق انرژی اتمی گفت: برخی به اشتباه می گویند سایه جنگ بر کشور بود، حال آنکه آن چیزی که این مسأله را رفع کرد تهدید رهبر معظم انقلاب مبنی بر با خاک یکسان کردن تلاویو و حیفا بود و نه اینکه مذاکره ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۰۵  
امام جمعه شهرستان آران و بیدگل، در پیام تسلیتی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۳۵  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس از محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۳۴  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال شهرداری کاشان در هفته شانزدهم مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم باشگاههای کشور مقابل تیم شهید کریمی جویبار به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۳۴  
* اختصاصی پورتال خبری کاشان/ عکس محمد ملک آبادی
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۴  
شهردادر کاشان، در پیام تسلیتی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۳  
مجلس ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی فردا سه شنبه در مسجد صادقیه کاشان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۲  
نماینده ولی فقیه در کاشان، گفت: درگذشت ناگهانی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی ملّت بزرگ و قدرشناس ایران را مبهوت و متحیر ساخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۲  
جامعه روحانیت کاشان با صدور پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۸:۰۲  
حضرت آیت الله خامنه ای با صدور پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۰۸:۰۲  
دبیر جامعه روحانیت کاشان با اشاره به اینکه آخرت انسان براساس دنیای انسان نیست بلکه بر اساس باطن انسان است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۷:۵۳  
مدیر مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان گفت: شهرداری کاشان موفق به دریافت رتبه برتر گفتمان تعامل شهری در بین روابط عمومی های سراسر کشور شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۱۶  
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کاشان گفت: هیئات مذهبی همواره بازوی توانای انقلاب اسلامی در برابر تمام مشکلات و سختی هایی بودند که از سوی دشمنان و اجانب بر ملت ایران تحمیل می شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۲:۱۶  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان کاشان صبح امروز با حضور سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده نیروی انتظامی استان اصفهان و مسؤولان شهرستان کاشان در سالن اجتماعات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۱:۴۶  
استاد حوزه و دانشگاه گفت: امام حسن عسکری(ع) یک وظیفه مهم داشت و آن آماده کردن شیعه برای مسؤولیت بزرگ مهدویت بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۲:۴۱  
استاد حوزه علمیه قم با بیان این که توحید به معنای قبول کردن خدا در زندگی و صبر و بردباری در برابر سختیها و مشکلات زندگی است، گفت: روح توحید با دزدی، ظلم و ستم به دیگران سازگاری ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۰  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ رییس هیات والیبال کاشان، گفت: مسابقات والیبال جوانان دختران کاشان با معرفی تیمهای برتر به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۰۰  
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: صبح امروز سه نفر در روستای کله از توابع بخش نیاسر کاشان بر اثر گاز مونوکسید کربن راهی بیمارستان شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۰:۴۲  
استاد حوزه علمیه گفت: جامع ترین و کاملترین دستورات در قرآن و روایات معصومین(س) برای ما بیان شده است که این به عنوان برنامه جامع و کامل و مدون است و الگوی مناسب نیز فقط سیره عملی اهل بیت(ع) و معصومین ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۲:۳۱  
عضو شورای اصولگرایان کاشان، از اسلام ناب محمدی، رهبری و حضور همیشه در صحنه مردم انقلابی ایران را بعنوان سه مؤلفه قدرت جمهوری اسلامی در جهان نام برد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۱  
امام جمعه موقت کاشان، با اشاره به اینکه در طول تاریخ هیچ عالم وارسته ای نیست که پای یک سند ذلت را امضاء کرده باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۷  
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان از فوت یک پیرزن 95 ساله در روستای حسن آباد کاشان خبرداد. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۰:۰۷  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم بسکتبال شهرداری کاشان در هفته سوم نیم فصل دوم لیگ برتر بسکتبال باشگاههای کشور مقابل میهمان خود تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام شکست خورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۵:۲۷  
قاضی زاده هاشمی، خیران را برکت و نعمت جامعه دانست و گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان بخشی از دولت از حضور خیران در بخش درمان استقبال می کند چرا که وجود خیران برکت و نعمت ما هستند و می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۵:۲۷  
کنگره ملی مصطفای شهید با گفتمان جوان مومن انقلابی 20 دی ماه جاری با حضور فریدون عباسی رییس سابق سازمان انرژی اتمی در کاشان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۷  
مراسم تشییع و به خاکسپاری شهید مدافع حرم سید حسن حسینی از تیپ فاطمیون با حضور گسترده و پرشور عاشقان آل الله در شهرستان کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۸:۲۷  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ برادرم با شهادتش آبرو و افتخار ما شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۲۶  
مراسم وداع با پیکر شهید مدافع حرم و حریم ولایت، شهید سید حسن حسینی ازتیپ فاطمیون چهارشنبه شب بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور مردم شهید پرورکاشان برگزارشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۰:۲۶  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم والیبال فرش محتشم کاشان در دهم و سومین هفته از دور برگشت بیست و پنجمین دوره رقابتهای لیگ دسته اول باشگاههای کشور جام ‹‹ شهدای منا›› تیم والیبال گل گلهر سیرجان را شکست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۵۵  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ پیکر مطهر شهید مدافع حرم فردا پنجشنبه 16 دی ماه در شهرستان کاشان با حضور مردم ولایتمدار کاشان تشییع خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۲۵  
رییس اداره تبلیغات اسلامی کاشان با اشاره به اینکه آمریکا با هویت ما مشکل دارد نه با مسأله هسته ای ما ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۵  
سرپرست منطقه یک شهرداری کاشان گفت: با اعتباری بالغ بر 20میلیارد ریال و بازگشایی معبر 10 متری مقبره محتشم کاشانی به خیابان محتشم کاشانی متصل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۵۵  
تیم شهرداری کاشان در هفته پانزدهم رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور با شکست 2 بر 1 از شهرداری فومن بهترین رکود را در گینس به ثبت رسانید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۲۰  
اولین پرواز کاشان به کیش لحظاتی قبل، لحظاتی قبل از فرودگاه کاشان بزرگ به مقصد کیش با موفقیت انجام شد/ به زودی شاهد نخستین پرواز کاشان به شیراز خواهیم بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۴۸  
* اختصاصی پورتال خبری کاشان/
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۹:۳۶  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ فدراسیون بسکتبال جمهوری اسلامی اسلامی ایران از جوان آینده دار و رعنای تیم بسکتبال شهرداری کاشان محمد متین مرشدی برای شرکت در اردوی تیم ملی جوانان ایران دعوت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۲۳:۰۴  
نماینده ولی فقیه در کاشان یکی از سخت ترین جنگ های پیامبر اکرم(ص) در صدر اسلام را جنگ احد خواند و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۴  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم بسکتبال شهرداری کاشان در هفته دوم نیم فصل دوم لیگ برتر بسکتبال باشگاههای کشور مقابل میهمان خود تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام شکست خورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۴  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ محمد ملک آبادی:
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۶:۳۴  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ تیم فوتبال شهرداری کاشان در هفته پانزدهم مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم باشگاههای کشور مقابل همتای خود شهرداری فومن متوقف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۴  
دبیر جامعه روحانیت کاشان گفت: در امر به معروف و نهی از منکر، گاهی اوقات افراد به مرحله ای می رسند که گفتن و نگفتن برایشان تأثیری ندارد و هرچه بگویید آنها حرف خودشان را تکرار می کنند و در روایات است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۰۱:۰۳  
نماینده ولی فقیه در کاشان اظهار امیدواری کرد که ثمره وحدت و اتحاد نیروهای ارزشی و انقلابی اقدام برای احیای آرمان های امام، انقلاب و رهبری باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۸:۰۳  
مدیراملاک شهرداری کاشان گفت: مراجعه کنندگان به شهرداری در قبال تفکیک ملک و پرداخت عوارض مربوطه خدمات دریافت می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۵:۰۳  
مدیر فرودگاه کاشان از آغاز پروازهای کاشان- کیش و بالعکس از 15 دیماه خبرداد. به گزارش پورتال خبری کاشان به نقل از مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۴:۳۳  
معاونت فنی و عمرانی شهرداری کاشان گفت: درمجموع پروژه های راهسازی کاشان 67 درصد پیشرفت فیزیکی دارد وی با بیان اینکه بلوارهای حضرت زهرا(س)، حضرت زینب(س)، شهیدان رفیعی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۳  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ معاون درماه دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از اجرای طرح مراقبت بیماران در منزل در شهرستان کاشان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۰:۲۵  
*اختصاصی پورتال خبری کاشان/ در جمع نتایج تیمی، باشگاه جوانان با کسب 117 امتیاز و باشگاه اباصالح باکسب 69 امتیاز و باشگاه ایلیا باکسب 34 امتیاز مقام های این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۵  
حجت الاسلام حسن آبادی با اشاره به اینکه هیچکس در یک لحظه، عاقبت به خیر یا عاقبت به شر نمی شود بلکه بستگی به اعمال گذشته او دارد، گفت: براساس آیات قرآن و روایات معصومین ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۸:۵۵  
نماینده ولی فقیه در کاشان با اشاره به شباهت هنرمند به عنوان خالق هنر و آفریننده هستی، گفت: نخستین و آخرین هنرمند خدا است و اگر ما فردی را به عنوان هنرمند خالق اثری هنری نامیدیم در حقیقت به جلوه ای از ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۴۶  
کارشناس مذهبی با اشاره به این که آیت الله شهید شیخ نمر تربیت یافته مکتب امام حسین(ع) و عاشورا و کربلا و مقتدایش امیرمؤمنان(ع) است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۲۲:۱۶  
در بیست وششمین سالروز تشکیل شرکتهای آب وفاضلاب ،طی مراسمی باحضور معاون نظارت بربهره برداری شرکت مهندسی آبفای کشور،معاون عمرانی استانداری اصفهان ...
مشاهده نتایج بیشتر...