جمعه ۲۶ مردادساعت ۱۷:۲۶Aug 2018 17

خبرگزاری دفاع مقدس (defapress.ir)

خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1393 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1394 خبرگزاری دفاع مقدس 1 فروردین 1395 خبرگزاری دفاع مقدس 1 دی 1396 خبرگزاری دفاع مقدس 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 31 خرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 31 تیر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 1 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 2 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 3 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 4 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 5 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 6 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 7 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 8 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 9 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 10 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 11 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 12 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 13 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 14 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 15 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 16 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 17 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 18 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 19 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 20 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 21 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 22 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 23 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 24 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۲    
علیرضا دلبریان گفت: عده ای مقدس مآب با مرزبندی که می کنند، شهدا را برای جامعه امروز انسان های آسمانی و غیردست یافتنی ترسیم می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۶    
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی با اشاره به تلاش دشمن برای برهم زدن ثبات کشور گفت: امروز نیازمند ایثار و از خودگذشتی در عرصه های مختلف کشور هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۱۰    
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران گفت: دیروز رزمندگان، ایثار را در جبهه های جنگ و سنگر های هشت سال دفاع مقدس ترجمه کردند و امروز سنگر دفاع از کشور میدان ایثارگری فرهنگی و اجتماعی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۴۷    
ساعتی پیش جمعی از مسوولان کشوری - لشگری و چهره های فرهنگی – هنری، طی مراسمی در مسجد حضرت آیت الله خامنه ای حوزه هنری گردهم آمدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۳۲    
محمد ایزدی گفت: سومین یادواره شهید گمنام غواص خاکسپاری شده در اردوگاه متمرکز کشوری شهید هاشمی نژاد بسیج بهشهر، 25 مردادماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۰    
مسئول اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان تنکابن گفت: گلباران مزار شهدای تنکابن با حضور آزادگان، 26 مردادماه مصادف با سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۱۱    
اسماعیل محمد پور گفت: بر اساس اعلام نتایج اولیه از سوی هیأت داوران دومین جشنواره ملی فانوس ، سه اثر از 53 آثار ارسالی هنرمندان استان گیلان، به مرحله نهایی این جشنواره راه پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۳    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که رئیس جمهور سوریه می داند ایران تنها هم پیمان استراتژیک این کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۲    
سردار سرتیپ پاسدار محمدحسین سپهر از آمادگی بسیج برای همکاری با سازمان تعزیرات حکومتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۴۱    
امیر سرتیپ آراسته گفت: آمادگی رزمی یگان های نیروی زمینی ارتش در وضعیت مطلوبی است و این نیرو آینده بسیار روشنی پیش رو دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۳۵    
نمایشگاه عکس و سند آزادی اسرا به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن در ساختمان سازمان اسناد و کتابخانه ملی به مدت یک هفته برپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۳۲    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می گوید که واشنگتن کشورها را به خاطر نقض تحریم های ایالات متحده علیه ایران مورد بازخواست قرار خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۳۱    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هیچ تغییری در زمینه تامین داروهای کشور رخ نخواهد داد و نباید در مردم ایجاد نگرانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۲    
خبرگزاری آریا- معاون هماهنگ کننده ناجا با تاکید به نقش تاثیر گذار معاونت طرح و برنامه و بودجه در ارتقاء ضریب موفقیت های سازمانی ، گفت: نوآوری، مدیریت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۱    
معاون مقابله با عرضه و امور بین الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: اگر مسیر دریا به درستی کنترل نشود شاید در آینده با حجم زیادی از قاچاق مواد مخدر از این طریق روبرو شویم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۶    
گفتگو با سید اصغر عزیزی عضو کمیسیون اداره اسرای جنگی در خصوص تبادل اسرای ایرانی و عراقی و همچنین بیان خاطرات تلخ و شیرین این عملیات را در ذیل مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۰    
کاظم پورصدیق گفت: مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز عباس آباد ، 27 مردادماه در کلارآباد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۷    
رئیس جمهوری: راه حل بحران یمن، جنگ و تجاوز نیست بلکه مصالحه، مذاکره، توافق و راه حل سیاسی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۲    
رئیس پلیس پیشگیری ناجا از راه اندازی 100 کلانتری سیار در کشور تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۷    
جمعی از جانبازان استان خراسان رضوی، مسافت 363 کیلومتری مشهدالرضا تا شهر فردوس را در قالب مسابقه رالی خانوادگی طی خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۱    
محمدرضا صادق گفت: مراسم گرامی داشت بیستمین سالگرد عروج شهید محمدناصر ناصری ، امروز (چهارشنبه) در بیرجند برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۷    
نویسنده کتاب اسلام، دینی فرانسوی گفت: مسلمانان فرانسوی باید برای تغییر روایت موجود از دین و تفاسیر موجود از اسلام دست به کار شوند تا اسلام فرانسوی از اقلیت خارج شود و به اسلامی منطبق با زندگی در ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۱۷    
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز اعزام کاروان های دانشگاهیان به عتبات عالیات از امروز چهارشنبه 24 مرداد ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۱۴    
وزیر مسکن سوریه در جریان نشست با هیأت اقتصادی ایران از ورود جدی بخش خصوصی ایران به روند بازسازی مناطق ویران شده در این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۱۱    
یادواره شهید مدافع حرم هادی ذوالفقاری 25 مردادماه در قوچان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۱۱    
همایش پیاده روی خانوادگی، 26 مردادماه در مشهد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۷    
رئییس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی تاکید کرد: امروز فرزندان با غیرت جمهوری اسلامی ایران نیز با تأسی و الگو برداری از ایستادگی و رشادت های آزادگان عزیز در حال رقم زدن برگ زرین دیگری در دفتر مقاومت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۵    
یک روز با همسرم در راه منزلشان بودیم که در خیابان، عکسی از شهید مدافع حرم عبدالله باقری را دیدم. می دانستم آنجا کوچه شهید مذکور استُ محله هم محله ی خوبیست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۲    
در بخشی از کتاب سلام بر ابراهیم آمده است: مقر دوم ضد انقلاب هم بدون درگیری تصرف شد. شهر، بار دیگر به دست بچه های انقلابی افتاد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۰    
تقریباً در یکی دو دهه اخیر رهبران آمریکا، برای تأثیرگذاری، کنترل و مدیریت جهان در مرحله اول از ابزار اقتصادی تحت عنوان دلار استفاده می کنند؛ تاجایی که ابزار نظامی و تسلیحاتی نقش ثانویه پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۳    
بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر از رئیس و نمایندگان مجلس خواست تا بررسی فوری قانون مالیات بر عایدی سرمایه را در دستور کار مجلس قرار داده و با تصویب آن راه را برای دلالی و سوداگری گروه های قدرت و ثروت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۲    
اولین فرمانده سپاه پاسداران گفت: موقعیت جغرافیایی ایران برای خارجی ها بسیار اهمیت دارد و بدون تردید در 100 سال آینده نیز تهدیدات ادامه خواهند داشت و تصرف ایران همیشه جزء برنامه های استراتژیک قدرت های ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۱    
نویسنده روزنامه الاهرام مصر با اشاره به تحولات مصر در سطوح مختلف اقتصادی و سیاسی، گفت: اکنون نوعی اعتراض خاموش وجود دارد که مردم مصر را از رسیدن آن به خیابانها باز می دارد زیرا از آن بیم دارند ناامنی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۱    
سال 61 هشت تن از منافقین ماشین حامل آیت الله مهدوی کنی را به رگبار می بندند که در این بین 4 محافظ به شهادت می رسند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۷    
جلسه هم اندیشی هیئات مسلمیّه با حضور مسئولین شهرستان ری و مدیران و نمایندگان هیئت های مذهبی در تالار شیخ صدوق (ره) آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
زمانی که یکی از همرزمان علیرضا به فیض شهادت نائل آمد، بربالین او حاضر شد و به وی گفت: خوشا به سعادتت که به لقاء الله می پیوندی که در همان لحظه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۷    
رئیس جمهوری روسیه آماده دیدار با رهبر کره شمالی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۵    
سردار محمد علی پور گفت: خانواده های شهدا به واسطه این که عزیزترین کس خودشان را تقدیم انقلاب، اسلام و میهن کرده اند، باید برای همیشه تاریخ مورد تکریم و تقدیر قرار بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۷    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا با یک ارتش 80 میلیونی در ایران مواجه است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۳    
علیرضا قزوه در تازه ترین غزل خود پاسخ خوانندگان خودفروخته پروژه ضد ایرانی چهل سال را داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۱    
رئیس جمهوری مستعفی یمن که به مصر سفر کرده در حاشیه این سفر با سفیر آمریکا در قاهره دیدار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۰    
برای تقویت معنویت، خودشناسی، آشنایی و هم سو شدن با تفکر معصومین (ع) حدیثی ارزشمند از امام جواد (ع) را می خوانید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۳۱    
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با گرامیداشت 26 مردادماه، این روز را فرصت بازنمایی شکوه مقاومت و پایداری فرزندان معنوی انقلاب و رزمندگان اسلام و رشادت های این غیورمردان در دوران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۷    
خبرگزاری فارس: سیدمصطفی هاشمی طبا نامزد دور دوازدهم انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به وضعیت فعلی کشور اظهار داشت: وضعیت اقتصادی ما اکنون یک وضعیت اقتصادی جنگی است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- بیانات رهبر معظم انقلاب: ماه ذی الحجّه هم ماه عجیبی است؛ ماه دعا، ماه مناجات، ماه یادآوری میقات پروردگار با پیغمبر بزرگ است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
سومین سالگرد شهدای فاجعه منا ، 27 مردادماه در قائمشهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
فتوحات ما در میادین جنگ از جمله آزادی خرمشهر با تقوی امکان پذیر شد. تصاویر زیر بخشی از رزمندگان و دلاورمردان شهید در آزادسازی خرمشهر را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
یادواره شهدای زائران بهشت از شامگاه 23 مردادماه به مدت 2 شب در یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
نخستین کارگاه آموزشی دفاع مقدس در استان بوشهر با حضور مدیر آموزش سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
دبیر جشنواره نمایش عروسکی گفت: 120 گروه برای حضور در این فستیوال اعلام آمادگی کرده اند. روس ها بهانه آوردند که تهران گرم است و گروه مسن، اما تصور می کنم از ترس جنگ به ایران نیامدند، برخلاف این گروه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
مراسم گرامی داشت سالگرد شهادت مدافع حرم اسماعیل حیدری ، 25 مردادماه در آمل برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
سردار غلامعلی کفاش گفت: امروزه در این برهه زمانی، با توجه به تهاجمات فرهنگی دشمنان اسلام، بیشتر از هر زمان دیگر به نشر افتخارات جهاد و شهادت نیازمندیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم محمد تاج بخش ، 24 مردادماه در شهرستان گتوند برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
جلیل وحیدی گفت: 6 یادمان دفاع مقدس در سطح استان آذربایجان غربی وجود دارد که 6 نهاد در استان به عنوان معین هرکدام از این یادمان ها انتخاب شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح، سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه (26 مرداد) قم خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
مراسم بزرگداشت شهدای مدافع حرم، 26 مردادماه در شهرستان نطنز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
محمدجواد نیک روش گفت: اقتصاد لیبرال نمی تواند نسخه ای برای پیش برد انقلاب اسلامی ارائه کند و وظیفه دانشگاه تربیت نیروی متخصص برخوردار از علم نافع است که بتواند مشکلات مردم و مسلمین را حل کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
فرمانده قرارگاه تاکتیکی لشکر 21 حمزه آذربایجان گفت: اجرای برنامه های هدفمند هفته دفاع مقدس، باعث سربلندی نظام خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
جشنواره موسیقی لری با حضور گروه های موسیقی از 11 استان لرنشین کشور به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و به مدت پنج شب برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی با اشاره به شعار محوری برنامه های هفته دفاع مقدس، تحت عنوان ما توانستیم ، گفت: تا آخرین نفس، پای انقلاب ایستاده ایم و از آن دفاع می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۹    
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تحریم های دشمنان، بر لزوم همبستگی و وحدت در جامعه تاکید کرد و تزریق روحیه مقاومت، استقامت و سلحشوری را از نیازهای امروز جامعه دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۳    
عضو هیات رئیسه خبرگان رهبری با اشاره به فریاد های رئیس جمهور آمریکا گفت: علت اصلی داد و فریادهای ترامپ، پیروزی های محور مقاومت است و امروزه، کلید آزادی قدس در پیروزی مقاومت یمن است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۳۹    
فرمانده مرزبانی کشور از بازگشت " سعید براتی " ؛ سرباز گروگان گرفته شده توسط اشرار در عملیات تروریستی اردیبهشت ماه 96 در میر جاوه، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۱۹    
پدر مرزبان آزاد شده ناجا با تشکر از فرماندهان و مسئولین نیروی انتظامی گفت: خدا را شکر می کنم که فرزندم را به ما برگرداند؛ احساس می کنم خدا سعید را دوباره به ما عطا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۱۷    
خبرگزاری میزان- معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره عدم وقوع جنگ، بسیار شفاف و صریح بود، اظهار کرد: آمریکایی ها اگر می توانستند با ما بجنگند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۴۵    
نایب رییس مجلس، گفت:حل موضوع فساد به یک نگاه ساختاری و سیستماتیک نیاز دارد و تا زمانی که این ساختار و روش استفاده نشود، با نوشتن قوانین مختلف به نتیجه نمی رسیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۳۱    
استاندار مازندران خواهان تشکیل سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده در شهرستان ها شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۶:۰۰    
صادق خلیلیان با اشاره به بیانات اخیر رهبر انقلاب گفت: فساد در کشور ما سیستمی نیست چراکه فساد سیستماتیک دو ویژگی دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۴:۵۳    
سخنگوی مقاومت اسلامی نجباء با قاطعیت به ادعای رئیس جمهور آمریکا درباره حمله نظامی به ایران واکنش نشان داد و دولت ترامپ را تهدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۴:۳۲    
مدیر موسسه علم و امنیت بین الملل که رابطه نزدیکی با دولت ترامپ دارد، می گوید بر اساس راهبرد اصلاح برجام قرار بوده بعد از سر رسیدن تاریخ انقضای محدودیت های برجام ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۱:۰۱    
تحلیلگر لهستانی و مدرس دانشگاه لودز با بیان اینکه ناتوانی اروپا در حفظ منافع اقتصادی ایران شکستی برای اتحادیه اروپاست، می گوید رئیس جمهور آمریکا اظهارات تندی علیه ایران مطرح می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۰:۱۶    
دو دانشمند سوئدی و استرالیایی در یک مقاله علمی از آزمایش هسته ای غیرقانونی پرده برداشته و گمانه زنی های 39 ساله درباره نقش رژیم صهیونیستی در این انفجار را تایید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۰:۱۵    
دیپلمات اسبق وزارت امور خارجه در گفتگو با تسنیم توضیحاتی درباره کنوانسیون اخیر کشورهای حوزه خزر ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۰:۰۹    
احتمالا دهلی نو برای دریافت معافیت از آمریکا از تحریم های نفتی ایران، خرید نفت از این کشور را 50 درصد کاهش خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۳:۵۹    
به گزارش جماران؛ حمید بعیدی نژاد، سفیر ایران در لندن، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: یک کارشناس غیر ایرانی ادعا می کند که بیست و دو سال قبل در اجلاس کشورهای ساحلی دریای خزر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۳:۰۲    
شهیدخبر: همسر شهید طاهرنیا گفت: اولین کارت ازدواج را برای امام زمان (عج) در چاه مسجد جمکران انداختیم و دومی را برای حضرت معصومه (ع) نوشتیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۹:۳۷    
پنجمین نشست تخصصی تبیین اقدامات و سیاست های صداوسیما مراکز در راستای بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به میزبانی لرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۹:۱۴    
نخستین سالگرد شهادت سردار سرتیبپ جان محمد علی پور، فرمانده ارشد زرهی جبهه مقاومت باحضور مسئولان کشوری و استانی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۸:۱۲    
امیر سرلشکر موسوی با حضور در تیپ 38 زرهی و پدافند هوایی تربت جام از بخش های مختلف این یگانها بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۳۸    
منابع خبری در ننگرهار اعلام کردند که گروه طالبان پس از مشاوره با بزرگان محلی، عملیات وسیعی را علیه مواضع گروه تروریستی داعش در این ولایت آغاز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۹    
مسئول بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: در این جنگ اقتصادی که دشمن آغاز کرده است خبرنگاران باید افسران مقدم این جنگ نرم باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۵    
اقتصاد ایران: فرمانده قرارگاه پدافند هوایی در بازدید از منطقه پدافندی غرب کشور دستوراتی برای رفع مشکلات سربازان این یگان صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۷    
کمیته امداد 500 میلیارد تومان اعتبار به خانوارهای تحت حمایت ساکن در مناطق محروم و مرزی اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۹    
وزیر خارجه ایران سالروز پیروزی مقاومت در جنگ 33 روزه را به دولت و ملت لبنان تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۵۳    
رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: آمریکا با فشار اقتصادی و تحریم می خواهد مردم را در تنگنا قراردهند تا موجب درگیری، اغتشاش و مسائل امنیتی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۳۳    
شورای عالی هماهنگی امور اقتصادی، سیاست های کلان اطلاع رسانی برای مقابله با جنگ روانی و مسائل اقتصادی را در جلسه امروز خود تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۴    
مستند فرزند امام روایتی از زندگی شهید علامه عارف الحسینی سه شنبه 23 مرداد ساعت 19:30 روی آنتن شبکه مستند می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۵۶    
پلیس مردی را که با اتومبیل به بلوک های بتونی حفاظ اطراف ساختمان پارلمان انگلیس در لندن برخورد کرده بود، دستگیر کرده است. بنا بر اعلام پلیس با این حادثه به عنوان یک اقدام تروریستی برخورد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۳    
دبیر کل حزب الله لبنان در مراسم بزرگداشت پیروزی نیروهای مقاومت در جنگ 33 روزه علیه دشمن صهیونیستی سخنرانی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۹    
کرمانشاه_نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه امروزکشور ما همه چیز را برای پیشرفت و رفاه مردم دارد، گفت:در بخش مدیریت و نظارت بسیار ضعیف هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۸    
حرکت جدید رسانه وابسته به دولت انگلیس برای ایجاد شکاف در جامعه ایران از مدت ها قبل شروع شده و به فراخور زمان موضوعی برای برانگیختن احساسات مردم از سوی آنها داغ می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۵    
تحمل کوربین دیگر برای صهیونیست ها سخت شده به طوری که نتانیاهو که غربی ها وی را بی بی خطاب می کنند دعوای خود با وی را علنی کرده و صراحتا در توئیتر با کوربین به جنگ لفظی می پردازد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۵    
بوشهر - مدیر حوزه علمیه استان بوشهر گفت: امروز جبهه مقاومت در بسیاری از کشورهای منطقه به صورت جهادی عمل می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۳۸    
ایمان گودرزی کارگردان مستند قرارداد 19 ژوئن ضمن تشریح روند ساخت این اثر، بی طرفی در مستندسازی سیاسی را امری نادرست می داند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- از ظهر گذشته بود. منتظرش بودم، فکر کردم شاید کارش طول کشیده است. غذای بچه ها را دادم. عصر شده بود که زنگ در به صدا درآمد. دویدم و در را باز کردم. مادرشوهرم بود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده هوانیروز ارتش با بیان اینکه آموزش های هوانیروز سپاه از ابتدا توسط خلبانان هوانیروز ارتش انجام شده است و همچنان این تعامل ادامه دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- یمن کشور جنگ زده جهان با تراژدی دیگری روبرو شده است؛ این بار بیش از 40 کودک دانش آموز، قربانی جنایات عربستان سعودی و متحدانش شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۶:۴۰    
مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: یک هزار و 100 مبلغ در ماه محرم سال جاری به مناطق مختلف استان اعزام شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۲۳    
پانزدهمین یادواره سردار شهید نور علی یونسی و آلاله های شهدای مسجد باب الحوائج(ع) ترک محله قائمشهر با سخنرانی دریادار سیاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۳۷    
گروه سیاسی کارشناس ارشد مسائل منطقه ای با اشاره به اظهارات نخست وزیر عراق مبنی بر پایبندی این کشور به تحریم های آمریکا علیه ایران گفت: پس از این اظهارات ...
مشاهده نتایج بیشتر...