چهارشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۰:۱۶Oct 2018 17

خبرگزاری دفاع مقدس (defapress.ir)

خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1393 خبرگزاری دفاع مقدس 29 اسفند 1394 خبرگزاری دفاع مقدس 1 فروردین 1395 خبرگزاری دفاع مقدس 1 دی 1396 خبرگزاری دفاع مقدس 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 31 خرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 31 تیر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 24 مرداد 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 31 شهریور 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 1 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 2 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 3 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 4 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 5 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 6 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 7 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 8 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 9 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 10 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 11 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 12 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 13 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 14 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 15 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 16 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 17 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 18 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 19 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 20 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 21 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 22 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 23 مهر 1397 خبرگزاری دفاع مقدس 24 مهر 1397 
  ۱ ساعت پیش    
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا می گوید که بن سلمان هرگونه اطلاع از آنچه در کنسولگری عربستان در ماجرای خاشقجی رخ داده است را رد کرده است.
  ۱ ساعت پیش    
یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج سردار شهید نظرپور روز چهارشنبه 25 مهرماه در روستای اسلام آباد شهرستان گچساران برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
دانشجویان علاقه مند به شعر عاشورا در نشستی با حضور شاعران سرشناس کشور در دانشگاه شهید چمران اهواز گردهم آمدند تا آثار و سروده هایشان را قرائت کنند.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس ستاد اربعین نیروهای مسلح گفت: مشمولان و دارندگان معافیت تحصیلی با موافقت های انجام شده مجوز خروج از کشور دریافت خواهند نمود.
  ۲ ساعت پیش    
یک مقام مسئول ترکیه ای به یک رسانه غربی گفت که جسد جمال خاشقجی نویسنده منتقد سعودی در کنسولگری این کشور در استانبول تکه تکه شده است.
  ۲ ساعت پیش    
ینی شفق در گزارشی دلایلی را تشریح و بر اساس آن اعلام کرد: کنسول عربستان در استانبول از ترکیه گریخته است.
  ۲ ساعت پیش    
هوشنگ بازوند گفت: حفظ و ثبت خاطرات دوران دفاع مقدس و بیان رشادت هایی که در این خطه پهناور صورت گرفت، بر همگان به ویژه هنرمندان ضروری است.
  ۲ ساعت پیش    
یک مقام آمریکایی گفت که داشتن روابط مهم با عربستان به معنای نادیده گرفتن سایر مسائل نیست.
  ۲ ساعت پیش    
جانشین فرمانده انتظامی مازندران از انهدام باند سارقان خودرو و کشف 30 دستگاه خودرو سرقتی در شهرستان های بابل و بابلسر خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
روابط عمومی کل سپاه از هلاکت ابوضحی ، امیر داعش در استان دیاله و طراح اصلی حادثه تروریستی اخیر اهواز در عملیات غافلگیرانه نیروهای مقاومت در استان دیاله عراق خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
نویسنده کتاب گفت: جشنواره جایزه ادبی یوسف توسط بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار می شود و این یعنی وظیفه اولیه آن بیان روایت حماسه های شهدا و اتفاقات جبهه ها.
  ۳ ساعت پیش    
ویژه برنامه سه ساله های حسینی امروز در مسجد النبی تهرانسر برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش    
در پیام جبهه فرهنگی فاطمیون به مناسبت درگذشت مادر شهید عماد مغنیه آمده است: مادر عماد، در خانه ای ساده و کوچک در یکی از محرومترین مناطق فقیرنشین لبنان در کنار شیعیان مخلص و پابرهنگان عاشورایی مکتب ...
  ۳ ساعت پیش    
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران جمهوری اسلامی را الگوی موفق در حکومت دینی دانست.
  ۳ ساعت پیش    
منابع لیبی از تخلیه ساختمان وزارت خارجه این کشور در طرابلس به دنبال تهدید افراد مسلح خبر دادند.
  ۳ ساعت پیش    
به ادعای برخی مسئولان آمریکایی، مقامات وزارت خارجه و خزانه داری این کشور در حال بررسی تنبیه مالی عربستان در ارتباط با سر به نیست شدن جمال خاشقچی هستند.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس پارلمان لبنان در دیدار با هیأت ایرانی در ژنو گفت ثبات و امنیت در سوریه، امنیت عراق و لبنان بوده و به فلسطینی ها این امید را می دهد که سرزمین های غصب شده خود را آزاد کنند.
  ۳ ساعت پیش    
مسئول کارگروه ایران در دولت آمریکا در تلاش برای ترغیب کشورها جهت همراهی واشنگتن در اجرای دور دوم تحریم های ضد ایرانی از آنکارا خواستار کمک شد.
  ۳ ساعت پیش    
با توافق دو گروه فلسطینی فتح و انصارالله در اردوگاه المیه ومیه در جنوب لبنان، بار دیگر آرامش به این اردوگاه بازگشت.
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: پیوستن ما به FATF مشکلات مالی ما را حل نخواهد کرد ، بلکه اطلاعات مالی را در اختیار غرب قرار می دهد.
  ۳ ساعت پیش    
تیم بازرسی ترکیه ویژه پرونده روزنامه نگار منتقد سیاست های آل سعود، به منظور ادامه تحقیقات خود در خصوص مساله ناپدید شدن جمال خاشقچی، وارد منزل شخصی سرکنسول عربستان سعودی در استانبول شدند.
  ۳ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه اقدام اخیر اتحادیه اروپا در تصویب سازوکار تحریمی جدید در خصوص استفاده از تسلیحات شیمیایی که آن را با حادثه سالزبری و نقش ادعایی مسکو در آن مرتبط کرده اند ...
  ۳ ساعت پیش    
وزیر دارایی هلند گفته است که سفرش به عربستان سعودی را به منظور شرکت در کنفرانسی در این کشور به دلیل آنچه برای روزنامه نگار سعودی مقیم آمریکا در کنسولگری عربستان در استانبول رخ داده، لغو می کند.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح، مقررات احتساب انجام پروژه تحقیقاتی به عنوان بخشی از خدمت دوره ضرورت را تشریح کرد.
  ۳ ساعت پیش    
نصرت الله لطفی گفت: موزه های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس علاوه بر خنثی کردن توطئه های دشمنان، آینده پربرکتی را برای نظام اسلامی رقم می زند.
  ۴ ساعت پیش    
سردار علیپور گفت: نقش بی بدیل دانشگاه شهید چمران در بین مراکز علمی کشور خاص و بی همتاست فلذا این مرکز مهم علمی باید نقش خود را در این دوران احصا و منتشر کند.
  ۴ ساعت پیش    
نشر بلبا عصر امروز با حضور مسئولین استانی در منزل شهید بلباسی رونمایی شد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس اصفهان گفت: 102 اثر از 72 نویسنده اصفهانی در جشنواره داستان کوتاع دفاع مقدس جایزه ادبی یوسف مورد ارزیابی قرار گرفت که 5 نفر برگزیده و به مرحله ملی راه ...
  ۵ ساعت پیش    
جلسه هماهنگی تدرس دو واحد درس آشنایی با دفاع مقدس در حوزه های علمیه و دانشگاه های استان لرستان در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
دبستان 12 کلاسه شهید محمدطاها اقدامی کودک چهارساله ای که در حمله تروریستی اهواز در 31 شهریورماه به شهادت رسید، با حضور جمعی از مسئولان استانی و همچنین پدر این شهید افتتاح شد.
  ۵ ساعت پیش    
حجت الاسلام محمدرضا اسماعیل پور گفت: برنامه های محوری دهه وقف شامل دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، دیدار روسای ادارات با ائمه جمعه، برگزاری همایش وقف و رسانه ...
  ۵ ساعت پیش    
یادواره شهدای روستا های سرآبتاوه و پریکدان شهرستان بویراحمد با حضور مردم شهیدپرور و ولایت مدار شهر یاسوج در مسجد صاحب الزمان (عج) این شهر برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
وزیر دفاع گفت: با تکیه بر دانش بومی و برآمده از ظرفیت سرمایه های انسانی جهادگر، راهبرد وزارت دفاع را که همانا دستیابی به استانداردها و رقابت پذیری در عرصه جهانی است، جامه عمل بپوشانیم.
  ۵ ساعت پیش    
کارشناس و محقق فلسطن و صهیونیسم گفت: هیچ کتابی مثل قرآن روحیه یهودی ستیزی را ترویج نکرده است. اما این به معنای دشمنی با یهودیان مومن نیست؛ چراکه قرآن همواره با عمل یهودیان مقابله کرده نه اندیشه آن ها.
  ۶ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان ضمن محکومیت ربایش تعدادی از نیروهای مرزی جمهوری اسلامی ایران از احضار سفیر پاکستان در کشورمان به وزارت خارجه خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء گفت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جامعه ارتشی را در مقابل تیرهای مسموم دشمنان ایمن کرد.
  ۷ ساعت پیش    
مراسم بدرقه خادمان اربعین حسینی در حرم مطهر امام رضا (علیه السلام) با حضور تولیت آستان قدس رضوی برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش    
شرق شناس اسرائیلی با اشاره به ترور جمال خاشقجی در کنسولگری عربستان در استانبول اعلام کرد: این اقدام سبب نا امید شدن واشنگتن و تل آویو از محمد بن سلمان شد.
  ۷ ساعت پیش    
یادواره شهدای شهرستان قزوین با حضور سردار سرتیپ پاسدار ابوالفضل شکارچی سخنگوی ارشد نیروهای مسلح برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش    
محسن جعفری گفت: حدود 10 هزار نفر از مردم و بسیجیان در دوره سواد رسانه ای برنامه ریزی شده توسط بسیج رسانه گیلان در جهت مقابله با تهدیدات نرم دشمن از جمله شبه افکنی و القای یأس و ناامیدی توسط معاندان ...
  ۷ ساعت پیش    
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی به بیان خاطره ای از دیدار رهبر معظم انقلاب با جمعی از فرماندهان دفاع مقدس و رهنمودهای ایشان پرداخت.
  ۷ ساعت پیش    
سردار سرتیپ محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه درباره ربوده شدن تعدادی از بسیجیان و مرزبانان توسط تروریست ها در مرز میرجاوه توضیحاتی ارائه کرد.
  ۷ ساعت پیش    
حجت الاسلام آل هاشم، امام جمعه تبریز با اعلام جایزه شهید رجایی برای فیلم هایی درباره سیره مسوول مردمی و نقد مسوولان در بخش فراخوان مردمی نهمین جشنواره عمار، مشارکت کرد.
  ۸ ساعت پیش    
عفت شریعتی گفت: اگر بیداری شهدا و نیروهای مسلح نبود، مردم از آسایش و آرامش بهره ای نمی بردند و ما امروز با شهدا پیمان می بندیم تا در مسیر آن ها طی طریق کنیم و پرچم این انقلاب را با دست ولی امر مسلمین ...
  ۸ ساعت پیش    
سرهنگ پاسدار علیرضا حیدری به عنوان فرمانده سپاه ناحیه امام علی (ع) شهرستان تاکستان منصوب شد.
  ۸ ساعت پیش    
سخنگوی ارشد ستاد کل نیرو های مسلح گفت: باکمال پررویی بعضی ها در کشور به صحنه می آیند و حمایت می کنند از این شیوه دشمن و باکمال پررویی پا می گذارند روی خون شهدا باکمال پررویی این همه اقتدار جمهوری ...
  ۸ ساعت پیش    
رئیس جمهور گفت: باید با توسعه همکاری ها و روابط ایران با دیگر کشورهای خارجی تهدید و فشار دولت آمریکا علیه ملت ایران را به فرصتی برای توسعه و پیشرفت روزافزون تبدیل کنیم.
  ۸ ساعت پیش    
سردار سرتیپ بهرام نوروزی با اشاره به این که خط مقدم شما از سرپل ذهاب در دوران دفاع مقدس به یمن و بیخ گوش اسرائیل رسیده است ...
  ۸ ساعت پیش    
در آستانه اربعین حسینی کتاب سربلند (روایت زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی) توسط خانواده شهید، دوستان و همرزمانش در مسجد فاطمه الزهراء (س) روستای دورک رونمایی می شود.
  ۸ ساعت پیش    
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: جمهوری اسلامی ایران برای انجام هرگونه عملیات مشترک با ارتش پاکستان علیه اشرار و دستگیری آن ها و آزادسازی گروگان ها آمادگی دارد.
  ۸ ساعت پیش    
حجت الاسلام روحانی با استقبال از مواضع سیاسی هلند و اتحادیه اروپا در زمینه برجام، گفت: امیدوارم حکم دادگاه لاهه بر رفتار غیرقانونی آمریکا، از جمله تحریم های ضدانسانی تاثیرگذار باشد.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس جمهور در دیدار سفیر جدید بلژیک در تهران گفت: ایران آماده است همکاری های تجاری و اقتصادی و سیاسی خود را با اتحادیه اروپا و از جمله بلژیک بیش از پیش توسعه دهد.
  ۸ ساعت پیش    
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تمام افرادی که حقوق آن ها زیر سه میلیون تومان است، واجد شرایط دریافت بسته های حمایتی هستند که یکشنبه هفته آینده میزان و نحوه توزیع این بسته ها اعلام خواهد ...
  ۸ ساعت پیش    
شانزدهمین طرح رعد پلیس با دستگیری سارقان، خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر توسط ماموران پلیس پیشگیری پایتخت در 48 ساعت گذشته در تهران برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش    
مدیر ادبیات اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان شمالی از بررسی نهایی آثار جشنواره ادبی یوسف خراسان شمالی خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه درگذشت مرحوم صادق عبداللهی پیشکسوت رادیو را تسلیت گفت.
  ۸ ساعت پیش    
جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارززش های دفاع مقدس گفت: تا زمانی که این وحدت و انسجام در بین مردم و نیروهای مسلح حکمفرما باشد به این کشور آسیبی نخواهد رسید.
  ۸ ساعت پیش    
در طرح شناسایی و دستگیری دلالان که روز گذشته با رصد های اطلاعاتی و دستور قضایی و طی دو مرحله در سطح بازار انجام شد، 40 نفر دستگیر شدند.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس جمهور با بیان اینکه توسعه روابط و همکاری ها با بوسنی برای ایران همواره حائز اهمیت است، گفت: تهران آماده گسترش روابط خود با سارایوو در زمینه های مختلف سیاسی، تجاری، اقتصادی و فرهنگی است.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس جمهور کشورمان طی پیامی از همه دست اندرکاران صنعت دفاعی بابت پیشرفت های قابل توجه صنایع دفاعی تشکر و قدردانی کرد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس سازمان حج و زیارت مازندران از ثبت نام 34 هزار زائر مازندرانی در سامانه سماح خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در حالی به جمهوری اسلامی ایران هشدار می دهد تا دست از هزینه در کشور های منطقه بردارد که خود هزینه هفت تریلیون دلاری آمریکا برای تشکیل گروه های تروریستی را فراموش کرده است!
  ۹ ساعت پیش    
دستیار ارشد وزیر امور خارجه ایران در امور ویژه سیاسی با وزیر مشاور در امور خارجی عمان دیدار کرد.
  ۹ ساعت پیش    
آیت الله عابدینی با اشاره به این که به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدا، انقلاب اسلامی از مرز های کشور عبور کرده و در سطح دنیا حرف برای گفتن دارد، گفت: خط مقدم جبهه های انقلاب اسلامی امروز لبنان، سوریه ...
  ۹ ساعت پیش    
فراخوان بخش نمایش های رادیویی از سوی دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر منتشر شد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس جمهور گفت: شرکت های ایرانی آماده اند فعالیت های خود را در حوزه های عمرانی، خودروسازی، داروسازی و خدمات بهداشتی در سنگال بیش از پیش توسعه دهند.
  ۹ ساعت پیش    
معاون عملیات قرارگاه منطقه ای شمال شرق سپاه، یگان ویژه را یک یگان عملیاتی و ارزشی دانست و گفت: یگان ویژه یک یگان پویا، فعال و ولایی است.
  ۹ ساعت پیش    
شاعر برجسته کشورمان گفت: در ادبیات ما در دوران دفاع مقدس مضامینی است که قابلیت ترجمه جهانی دارند. شاعرانی مانند یوسفعلی میشکاک ، قیصر امین پور ...
  ۹ ساعت پیش    
سیزدهمین جلسه کمیته آموزش، پژوهش و اسناد دفاع مقدس استان همدان برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس جمهور با بیان اینکه ایران، آفریقای جنوبی را دوست نزدیکی برای خود می داند، گفت: دو کشور از ظرفیت های بسیار خوبی برخوردارند و می توانیم مکمل اقتصاد یکدیگر باشیم.
  ۹ ساعت پیش    
اندیشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار توسعه ظرفیت های تجارت گاز کشور و جایگزینی صادرات گاز به جای صادرات نفت خام شد.
  ۹ ساعت پیش    
نماینده حزب الله لبنان در ایران طی پیامی هفته نیروی انتظامی را به فرمانده ناجا تبریک گفت.
  ۹ ساعت پیش    
کاروان 1001 نفره بانوان به نیابت از 8 هزار شهیده دوران دفاع مقدس به زیارت اربعین اعزام می شوند.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس جمهور در حکمی اسکندر مومنی را به عنوان دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر منصوب کرد.
  ۹ ساعت پیش    
به مناسبت فرا رسیدن 24 مهر سالروز تاسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به فرمان امام خمینی(ره)، صبح سه شنبه مسئولان این سازمان با حضور در بهشت زهرا(س) و حرم امام خمینی(ره) با آرمان های بنیانگذار جمهوری ...
  ۹ ساعت پیش    
امام جمعه تبریز با اشاره به اقدامات اخیر قوه قضائیه در برخورد با مفسدان و ارزیابی مثبت از عملکرد آنان، گفت: برخورد با ریشه های فساد و دانه درشت ها باید در اولویت باشد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رضا مهرقاسمی گفت: اصولا قرار بود از شرایط ایشان وقتی داخل بهداری بستری بودند تصویربرداری صورت بگیرد، اما گاهی اوقات حاج احمدآقا تاکید داشتند صحنه ای ثبت نشود ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم توجه به توسعه کشور گفت: کشمکش ها توسعه کشور را کُند کرده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
کتاب جام جهانی در جوادیه که سوژه کتابخوانی نوجوانانه بخون قهرمان شو! بود، عنوان پر فروش ترین کتاب در تابستان سال 97 را کسب کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سفرای جدید کشورهای سنگال، بلژیک، هلند، آفریقای جنوبی، قطر، بوسنی و ژاپن استوارنامه خود را تقدیم حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان کردند.
  ۱۰ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در مرحله جدید عملیات رعد 16 218 حکم قضایی اجرا شده و 657 سارق و مالخر دستگیر شدند.
  ۱۰ ساعت پیش    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: پهپاد های بمب افکن ما با استفاده از بمب های هوشمند، 700 عملیات رزمی علیه داعش در صحنه نبرد سوریه انجام دادند و در انهدام تانک ها، نفربرها ...
  ۱۰ ساعت پیش    
سردار حسین سلامی با بیان این که سرنوشت سیاسی جهان و منطقه به ظرفیت های سیاسی ما گره خورده است، گفت: ما همچنان که در محاصره اقتصادی هستیم، قله ها را فتح می کنیم و در تحریم ها قدرتمندتر می شویم.
  ۱۰ ساعت پیش    
ویژه برنامه سه ساله های حسینی امروز در مسجد النبی تهرانسر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۶    
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری تازه ترین استفتائات در مورد پیاده روی زیارت اربعین را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۶    
نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات پیش روی وزارت آموزش و پرورش، گفت: مشکلات این بخش زیاد است و برای چرخیدن چرخ آموزش و پرورش نیاز به کمک همه مسوولان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۶    
مراسم افتتاحیه و نخستین اجرای نمایش محیطی نقطه رهایی با حضور سردار یزدی فرمانده سپاه استان تهران ، حجت الاسلام علی اکبر ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۰    
جلسه کمیته آموزش، پژوهش و اسناد دفاع مقدس در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس همدان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۷    
قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای با اشاره به ربوده شدن تعدادی از بسیجیان بومی و مرزبانان در نقطه صفر مرزی در جنوب شرق کشور بر اثر خیانت عوامل نفوذی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۱    
مادر شهید روحانی محمد افچنگی در پیامی اعلام کرد: من به عنوان مادر و خواهر شهید، به کوری دشمنان اسلام و تروریست های حادثه 31 شهریور اهواز، همه فرزندانم را فدای اسلام می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۱    
مستند ابوحسین روایتی از سفر زائران پیاده حسینی در ایام اربعین به شهر کربلا و گفت وگو با خدمت گزاران عراقی در طول این مسیر است که از شبکه افق پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۵    
کارگاه 2 روزه فیلمنامه نویسی در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس همدان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۲    
آیین تودیع فرمانده سابق و معرفی فرمانده جدید سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۰    
محمدحسن سلامی آگاه سازی مردم از شرایط امروز جامعه را از وظایف روحانیون و طلاب دانست و گفت: امروز ایران اسلامی با جنگ اقتصادی، فرهنگی و رسانه ای روبه رو است که با تلاش مجاهدانه، وحدت و همدلی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۷    
دبیرخانه پانزدهمین دوره از جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، میزبان آثار 87 کارگردان زن جوان در بخش ملی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۵    
سردار ولی الله رضایی نژاد گفت: 68 هزار لیتر سوخت قاچاق به همت نیرو های دریابانی استان بوشهر کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۵    
7 هزار نفر از دانش آموزان استان قزوین در برنامه اردوهای راهیان نور از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس همدان در طی چند روز بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۲    
کتاب شناسنامه لشکر 31 عاشورا در دوران دفاع مقدس تالیف مصطفی عابدی قشلاقی به عنوان نخستین شناسنامه یگانی در مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۲    
آیین تکریم و معارفه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان گلستان امروز در قرارگاه عملیاتی لشکر 30 گرگان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۲    
سرپرست استانداری کرمان و نماینده ولی فقیه در استان، در پیامی مشترک اعلام کردند: واقعه 24 مهرماه که در آن تعدادی از دست نشانده های پهلوی با حمله به مسجد جامع [کرمان] تعدادی از نمازگزاران را مورد ضرب و ...
مشاهده نتایج بیشتر...