پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۱۲:۱۰Jan 2017 19

خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا (isna.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران بر روی ایمیل شما

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 خرداد 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1395 
  ۳ دقیقه پیش  
دکتر سعید پورعلی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی و هیئت همراه، از بخش های مختلف بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت های آموزشی و پژوهشی این واحد آشنا شد.
  ۴ دقیقه پیش  
وزیر کشور گفت: با اجرای کشت هیدروپونیک در مصرف آب 90 درصد صرفه جویی خواهد شد.
  ۴ دقیقه پیش  
طی خبرهای به دست آمده نسل بعدی گوشی های آیفون شرکت اپل دارای نمایشگر OLED خواهد بود.
  ۵ دقیقه پیش  
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری بر جمع آوری آثار شهدای استان تأکید کرد و گفت: جمع آوری آثار شهدای استان باید به عنوان یک کار مستمر پیگیری شود و در موزه ای قرار گیرد.
  ۶ دقیقه پیش  
نخستین جشنواره بین المللی اقوام ایرانی با حضور اقوام مختلف ایرانی و نیز گروه هایی از اقوام کشورهای هند و عراق در کرمانشاه آغاز به کار می کند.
  ۷ دقیقه پیش  
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در خانه ملت از بنیاد مستضعفان درخواست کرد تا یاری رساندن به مردم محروم استان هرمزگان استمرار یابد و مشکلات مردم محلات آن مرتفع شود.
  ۸ دقیقه پیش  
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس گفت: استفاده از فناوری های روز و کارآمد می تواند علاوه بر ایجاد ارزش افزوده برای کشور، از بسیاری مشکلات زیست محیطی و تبعات منفی توسعه بکاهد.
  ۹ دقیقه پیش  
استاندار لرستان گفت: نرخ بیکاری بانوان استان 23 درصد است.
  ۹ دقیقه پیش  
طلای جهانی روز پنج شنبه در واکنش به صعود ارزش دلار که تقاضای سرمایه گذاری برای این فلز ارزشمند را ضعیف کرد، با کاهش روبرو شد.
  ۱۰ دقیقه پیش  
  ۱۱ دقیقه پیش  
افشین نوروزی در دومین روز از مسابقات انتخابی تیم ملی پینگ پنگ برابر احمدیان جوان تن به شکست داد.
  ۱۲ دقیقه پیش  
معاون عمرانی فرماندار تهران با تایید خبر ریزش کامل ساختمان پلاسکو تهران گفت: متاسفانه مصدومان و یا کشته شدگان احتمالی این حادثه از نیروهای آتش نشانی هستند.
  ۱۲ دقیقه پیش  
مرد شماره دو جهان در دور دوم تنیس اوپن استرالیا مغلوب حریف ازبکستانی اش شد و از این رقابت ها کنار رفت اما میلوش رائونیچ به راحتی به دور سوم صعود کرد.
  ۱۴ دقیقه پیش  
مدیرکل هواشناسی کردستان گفت: امسال استان کردستان کاهش 60 درصدی بارندگی را شاهد بوده است.
  ۱۷ دقیقه پیش  
مدیرکل راه آهن کرمان گفت: 25 تا 30 درصد به حجم قطارهای مسافری کرمان اضافه کرده ایم و اگر بحث ترافیک خطوط مرکزی حل شود، قطار کرمان - اصفهان در سال آینده راه اندازی می شود.
  ۱۸ دقیقه پیش  
شعله های آتش درحالی باردیگر ساختمان پلاسکو را در خود فروبرد که لحظاتی پیش، شدت آتش موجب فروریختن کامل آن شد.
  ۲۰ دقیقه پیش  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اجرای محدودیت های طرح ترافیکی در خیابان های فردوسی و جمهوری اسلامی در پی حریق گسترده در ساختمان پلاسکو خبر داد.
  ۲۲ دقیقه پیش  
استاندار سیستان وبلوچستان گفت: در سال 95 با اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی، تأسیس واحدهای تولیدی جدید و فعال شدن واحدهای راکد در زمینه صنعت و معدن بیش از 2500 شغل در استان ایجاد شده است.
  ۲۶ دقیقه پیش  
سفیر فرانسه در جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ابعاد سیاسی و اقتصادی روابط فرانسه و ایران، گفت: دستیابی به توافق برجام برای دو کشور و حتی دنیا بسیار مهم بود و برجام می تواند به پایداری امنیت منطقه ...
  ۳۳ دقیقه پیش  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: معادن استان زنجان در حوزه اکتشاف و استخراج مواد معدنی از ظرفیت های زیادی برای سرمایه گذاری برخوردار است.
  ۳۷ دقیقه پیش  
باشگاه چلسی مهاجم جنجالی خود را نقره داغ و او را 185 هزار پوند جریمه کرد.
  ۴۰ دقیقه پیش  
دانشمندان در مؤسسه مطالعات فضایی گودارد ناسا گزارش دادند که بر اساس تحقیقاتی که از سال 1880 در زمینه ثبت داده های هواشناسی آغاز شده، سال 2016 زمین گرم ترین سال خود را تجربه کرده است.
  ۴۰ دقیقه پیش  
استاندار فارس با اشاره به افت سطح منابع آب زیرزمینی این استان تا عمق 500 متری، از افت کیفی آب در نقاط مختلف این استان نیز به عنوان یک مشکل یاد کرد.
  ۴۱ دقیقه پیش  
هیأتی متشکل از اساتید دانشگاه های عراق با حضور در سازمان بازرسی کل کشور با حجت الاسلام موسی پور معاون نظارت و بازرسی امور سیاسی و قضایی سازمان دیدار و گفت وگو کردند.
  ۴۴ دقیقه پیش  
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: اخیرا زمزمه هایی مبنی بر رد صلاحیت شدن آقای روحانی شنیده می شود که به نظر من حرف بیهوده ای است.
  ۴۴ دقیقه پیش  
شعله های آتش درحالی باردیگر ساختمان پلاسکو را در خود فروبرد که لحظاتی پیش، شدت آتش موجب فروریختن کامل آن شد.
  ۴۶ دقیقه پیش  
پارلمان ترکیه در دومین دور از رای گیری درباره لایحه قانون اساسی برای افزایش اختیارات اردوغان، هفت ماده اول را تایید کرد.
  ۴۸ دقیقه پیش  
ترکی الفیصل که عضو با نفوذ خاندان سلطنتی عربستان سعودی محسوب می شود، تاکید کرد: قانونگذاران آمریکایی به جای آنکه بر شبه نظامیان داعشی در عراق و سوریه تمرکز کنند باید بر نابودی تهدید به وجود آمده از ...
  ۵۴ دقیقه پیش  
محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با استقبال مسئولان استان برای سفر یک روزه وارد زنجان شد.
  ۵۵ دقیقه پیش  
شرکت جهان نوین آریا، نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش نیسان ایران، فروش ایکس تریل را با تسهیلات استثنایی، بسته هدیه و تحویل 30 روزه آغاز کرد.
  ۱ ساعت پیش  
مسئول روابط عمومی کل سپاه فقر، فساد و محرومیت را از جمله دشمنان داخلی کشور خواند و گفت: سپاه همان گونه که با لباس سبز پاسداری به جنگ با دشمنان رفت با همین لباس نیز به جنگ فقر و محرومیت رفته و به فضل ...
  ۱ ساعت پیش  
بامداد امروز 9 بازی در لیگ NBA انجام شد که در مهمترین این بازی ها گلدن استیت وریرز توانست اوکلاهاما سیتی تاندر را شکست بدهد.
  ۱ ساعت پیش  
معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: سقوط در استخر قیر یک واحد تولیدی در کیلومتر 17 جاده کلات کارگر 40 ساله را به مجروح و راهی بیمارستان کرد.
  ۲ ساعت پیش  
هواداران رئال مادرید به شدت از نحوه بازی مهاجم پرتغالی انتقاد کردند و خواهان حضور او در لیگ چین شدند.
  ۱ ساعت پیش  
نماینده حزب دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا که در سفری کم سابقه به دمشق سفر کرده با مقامات دولت سوریه دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱ ساعت پیش  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از بررسی موضوع حریق ساختمان پلاسکو در اولین جلسه شورای شهر خبر داد.
  ۱ ساعت پیش  
سرمربی لیورپول از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر پلیموث راضی نیست و تاکید کرد که بازی زیبا نبود.
  ۱ ساعت پیش  
رئیس جمهوری اوکراین در حاشیه نشست داووس خواستار تلاش های جهانی برای مقابله با تهدید سایبری روسیه شد و به آمریکا تاکید کرد ...
  ۱ ساعت پیش  
معاون آموزشی وزیر بهداشت از تدوین آیین نامه دستورالعمل بالینی و ابلاغ آن در آینده نزدیک خبر داد و گفت: تدوین حدود 200 راهنما، سیاست ...
  ۱ ساعت پیش  
معاون رئیس جمهوری آمریکا در تماسی تلفنی با نخست وزیر عراق اظهار داشت که پیروزی عراق به منزله پیروزی تمام جهان علیه تروریسم است.
  ۱ ساعت پیش  
هواپیمای فلایت چک شرکت فرودگاها و ناوبری هوایی ایران جهت چک سیستم کمک ناوبری ای ال اس فرودگاه بجنورد امروز عصر وارد فرودگاه شد.
  ۱ ساعت پیش  
انتخابات خانه های مطبوعات سراسر کشور به صورت الکترونیک در اسفند ماه برگزار خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش  
استاد دانشکده حقوق و علوم اجتماعی دانشگاه تبریز گفت: 19 ژانویه، صدای ترک خوردن دیوار آهنین شوروی به گوش رسید.
  ۱ ساعت پیش  
سرپرست اورژانس کشور گفت: حادثه حریق ساختمان پلاسکو تهران تا کنون بیش از 20 مصدوم داشته است.
  ۱ ساعت پیش  
موسس سایت افشاگر ویکی لیکس که گفته بود اگر چلسی منینگ تخفیف مجازات بگیرد، با استرداد خود به آمریکا موافقت خواهد کرد، حرف هایش را پس گرفت ...
  ۱ ساعت پیش  
وزیر نیرو به وضعیت آب ارس اشاره کرد و گفت که بنده بیشترین ارتباط را با مقام های دولت ارمنستان داشته ام و بطور قاطع می گویم که آب رودخانه ارس هیچگونه آلودگی ندارد.
  ۱ ساعت پیش  
پوستر سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر، فردا (جمعه) همزمان با رونمایی از مجموعه آثار منتخب مردمی ادوار گذشته، با حضور دبیر جشنواره ...
  ۱ ساعت پیش  
وزیر کشور گفت: در حوزه اقتصاد باید از ظرفیت بانوان استفاده شود.
  ۱ ساعت پیش  
ایستگاه پمپاژ و شبکه آبیاری تحت فشار چغاهروشی خرم آباد با حضور وزیر کشور به بهره برداری رسید.
  ۱ ساعت پیش  
وزیر خارجه اردن در سخنانی اظهار داشت: هر گونه تهدید علیه هویت عربی اسلامی و مسیحی بیت المقدس تحریک علیه عرب ها و مسلمانان به شمار می رود.
  ۱ ساعت پیش  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید رکن نظارتی مجلس در استان ها شکل گیرد تا خودمان را در مقابل مردم پاسخگو بدانیم.
  ۱ ساعت پیش  
معاون وزیر خارجه روسیه با معاون نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه در مسکو دیدار و در خصوص مذاکرات آستانه درباره حل و فصل بحران سوریه بحث و گفتگو کرد.
  ۱ ساعت پیش  
دانشمندان با نهایت شگفتی یک موج اسرارآمیز عظیم را در جو بالایی زهره شناسایی کرده اند که به شکل ثابتی در بالای سطح سیاره باقی مانده است.
  ۱ ساعت پیش  
معاون اول رئیس جمهور با اشاره به از خودگذشتگی های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: زمانی که به جای شعار و سخن گفتن، نیاز به عمل و حضور در صحنه بود، شهدا ...
  ۱ ساعت پیش  
نام تمامی ورزشکارانی که در بازی های ریو 2016 مدال کسب کردند بر روی دیوار قهرمانان در پارک المپیک بارای ریو ثبت می شود.
  ۱ ساعت پیش  
وزیر نیرو گفت: شرکت نساجی ستاره شهرک صنعتی 2 اردبیل تا چند ماه آینده به بهره برداری می رسد.
  ۱ ساعت پیش  
سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا میلیون ها سند محرمانه را روی وب سایت خود قرار داده است. این اسناد مربوط به 25 سال پیش است که از حالت محرمانه خارج شده است.
  ۱ ساعت پیش  
معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استانداری خراسان رضوی گفت: تمرکز و تصلب بلای جان نظام آموزش و پرورش هستند.
  ۱ ساعت پیش  
کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد: رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا و نخست وزیر هند در تماسی تلفنی به بررسی همکاری ها در زمینه دفاعی و انرژی اتمی میان این دو کشور پرداختند.
  ۱ ساعت پیش  
یک روانشناس اجتماعی گفت: بر اساس شرایط جامعه و ویژگی های روانشناختی، 22 سالگی برای دختران و 24 سالگی برای پسران، سن مناسب ازدواج است.
  ۱ ساعت پیش  
کتاب زینبیه حاوی خاطرات زنان زینبیه ورامین در پشتیبانی از دفاع مقدس بزودی چاپ و رونمائی خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش  
زهرا احمدی پور گفت: اراده دولت بر این است که ایران را به عنوان مقصد گردشگری به کشورهای دنیا معرفی کند و زیرساخت های تحقق این مهم در حال آماده شدن است.
  ۱ ساعت پیش  
محققان دانشگاه سیستان وبلوچستان با اضافه کردن نانوذرات به سطح فلزات توانستند خواص سایشی آنها را بهبود بخشند و به اعتقاد آنها با توسعه نتایج این طرح آزمایشگاهی ...
  ۲ ساعت پیش  
سخنگوی شرکت ملی گاز با بیان این که میزان مصرف گاز در شبکه خانگی از اول آذرماه تاکنون بیش از 450 میلیون مترمکعب بوده است، گفت: مصرف نرمال گاز خانگی باید دو سوم این میزان یعنی 300 میلیون مترمکعب باشد.
  ۲ ساعت پیش  
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) گفت: آسیب های زیادی از قیبل فراهم نکردن امکانات و تسهیلات از سوی مسئولین ذی ربط و گاهی از سوی واسطه ها در خرید محصولات ...
  ۲ ساعت پیش  
معتقد بود هر قدر آگاهی هایش در زمینه های مختلف افزایش یابد در حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی موفق تر خواهد بود ...
  ۲ ساعت پیش  
رییس سازمان زندان ها در دیدار با آیت الله دری نجف آبادی، گفت: اهتمام به امر آموزش در زندان ها در راستای کاهش آسیب های زندان از اهمیت زیادی برخوردار است.
  ۲ ساعت پیش  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی باید در برنامه های پژوهشی و تحقیقاتی خود، علت گرایش به مواد مخدر در میان افراد را بررسی کنند.
  ۲ ساعت پیش  
پلیس بحرین با استفاده از گاز اشکاور تجمع معترضان به اعدام سه جوان شیعه را در نزدیکی منامه، پایتخت این کشور سرکوب کرد.
  ۲ ساعت پیش  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: این استان به لحاظ آلودگی هوا بر لبه تیغ حرکت می کند.
  ۲ ساعت پیش  
مدیران شماری از بزرگترین شرکتهای نفت و خودروسازان جهان موافقت کردند از استفاده جهانی گسترده تر و سرمایه گذاری برای استفاده از هیدروژن به منظور کاهش آلودگی و مقابله با گرمایش جهانی حمایت کنند.
  ۲ ساعت پیش  
گروه تروریستی المرابطون، وابسته به القاعده مسئولیت حمله روز گذشته در مالی را که به کشته شدن بیش از 60 نظامی انجامید بر عهده گرفت.
  ۲ ساعت پیش  
غول فناوری سامسونگ الکترونیکس اعلام کرد پردازنده های اگزینوس را برای سیستم های اطلاعات سرگرمی خودروهای آئودی فولکس واگن تامین خواهد کرد و به این ترتیب فروش تراشه به صنعت خودرو را گسترش می دهد.
  ۲ ساعت پیش  
گروه هیوندای موتور اعلام کرد: سرمایه گذاری خود در آمریکا را ظرف پنج سال آینده به میزان 50 درصد افزایش داده و به 3.1 میلیارد دلار می رساند و ممکن است کارخانه جدیدی در این کشور احداث کند.
  ۲ ساعت پیش  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان شمالی گفت: هم اکنون 29 درصد از مدارس استان در قالب 2400 کلاس درس از بخاری نفتی کاربراتوری به منظور گرم کردن محیط خود استفاده می کنند.
  ۲ ساعت پیش  
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با ارائه آماری در خصوص درصد سالمندان در کشور گفت: در حال حاضر تنها 8 ...
  ۲ ساعت پیش  
عضو شورای فنی کشتی فرنگی با بیان اینکه هیچ اولتیماتومی از سوی شورای فنی به علی اشکانی داده نشده گفت:هدف ما کمک به تیم ملی است و امیدواریم اشکانی نتایج خوبی را کسب کند.
  ۲ ساعت پیش  
مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: برخی از کشاورزان برای سود بیشتر از فروش پیاز انبار شده خودداری می کنند.
  ۲ ساعت پیش  
فوتبال در بین نوجوانان طرفداران زیادی دارد اما آسیب دیدگی های زیادی در این رشته رخ می دهند که باید پیش از وقوع، جلوی آنها گرفته شود.
  ۲ ساعت پیش  
یک جامعه شناس معتقد است: نابرابری های اجتماعی موجب ایجاد افسردگی و معتاد پروری می شود که در این زمینه باید به معتاد توجه کرد.
  ۲ ساعت پیش  
آنتونیو زومباخو ، خواننده اهل کشور پرتغال در سی ودومین جشنواره موسیقی فجر از عشق و آفرینش خواند.
  ۲ ساعت پیش  
یک قاضی فدرال آمریکایی حکم داد، پنتاگون باید مجموعه دیگری از تصاویر مربوط به نحوه شکنجه و بد رفتاری با زندانیان ابوغریب به دست پرسنل ارتش آمریکا و سایر زندان های آمریکا در عراق و افغانستان را منتشر ...
  ۲ ساعت پیش  
معاون توسعه پیشگیری بهزیستی خراسان شمالی گفت:سن کاهش استفاده از مواد مخدر کاهش پیدا کرده است، بنابراین باید فعالیت های فرهنگی بیشتری انجام شود.
  ۲ ساعت پیش  
سرمربی رئال مادرید بعد از شکست برابر سلتاویگو در مورد شرایط تیمش به صحبت پرداخت.
  ۲ ساعت پیش  
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: بازار فروش پرندگان فریدونکنار تعطیل نمی شود اما دانشگاه علوم پزشکی مازندران به طور مستمر از این بازار نمونه برداری کرده و طیور را مورد آزمایش قرار می دهد و ...
  ۲ ساعت پیش  
معاون سخنگوی سازمان ملل گفت، مخالفان مسلح سوری که در نشست آستانه شرکت نمی کنند، ممکن است در مذاکرات ژنو که قرار است ابتدای فوریه آینده برگزار شود حاضر شوند.
  ۲ ساعت پیش  
دومین دوره جایزه کتاب سال دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد علوم و تحقیقات، اسفند 1395با حضور جمع کثیری از مؤلفان برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به کاهش 16 درصدی بارندگی در استان، گفت: بارندگی های آتی در ماه آینده نیز جبران کننده کمبود بارش ها در فصل های گذشته نخواهد بود.
  ۲ ساعت پیش  
هواداران رئال مادرید به شدت از نحوه بازی مهاجم پرتغالی انتقاد کردند و خواهان حضور او در لیگ چین شدند.
  ۲ ساعت پیش  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مهار حریق در ساختمان پلاسکو خبر داده و جزئیات عملیات بیش از 200 آتش نشان در این حادثه را تشریح کرد.
  ۲ ساعت پیش  
یک روان شناس گفت: مظلوم نمایی والدین برای کودک، احساس گناه و ناامنی ایجاد می کند.
  ۲ ساعت پیش  
رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی جهت شرکت در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل زندان های استان مرکزی با استقبال رسمی مقامات قضایی و اجرایی استان وارد اراک شد.
  ۲ ساعت پیش  
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران گفت: طرح های مفهومی، هنرهای تجسمی و نمایشی می توانند سهم چشمگیری در جلب توجه مردم به معضلات فرهنگی و آموزش درباره آن ها داشته باشند و باید از محصولات فرهنگی تولید ...
  ۲ ساعت پیش  
مقامات نظامی رژیم صهیونیستی و ترکیه طی روزهای اخیر نشستی را در بروکسل برگزار کردند.
  ۲ ساعت پیش  
مدیر تنظیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان همدان از کاهش قیمت گوشت قرمز در استان خبر داد و گفت: قیمت گوشت کشتار شده از 49 هزار تومان به 44 هزار تومان رسید اما هنوز به قیمت مطلوب نرسیده است.
  ۲ ساعت پیش  
لاتزیو با پیروزی برابر جنوا به دور بعد رقابت های جام حذفی ایتالیا راه پیدا کرد.
  ۲ ساعت پیش  
معاون پژوهش وفناوری وزیر علوم از تائید نهایی 11 محور شاخص علم و فناوری خبر داد و گفت: زیرمحورهای این شاخص ها به دلیل ارائه پیشنهادات جدید از سوی اعضای کمیسیون دائمی عتف ، نهایی نشده است.
  ۲ ساعت پیش  
یک عضو شورای فرهنگی-اجتماعی زنان به تحقیقات دو دهه پیش و مقایسه آن با تحقیقاتی که 5 سال پیش انجام شد، پرداخت و گفت: این تحقیقات نشان از تغییرات گسترده فرهنگی است که باعث طلاق های سریع می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...