چهارشنبه ۲۷ دیساعت ۰۴:۴۹Jan 2018 17

خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا (isna.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران بر روی ایمیل شما

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 دی 1396 
  ۲۲ دقیقه پیش    
پژوهشگران علوم پزشکی دانشگاه بقیةالله با رد شیوه های درمانی و تشخیصی مصدومان شیمیایی، روشی را برای درمان و تشخیص این مصدومان ارائه دادند که به گفته آنها این روش تنها برای مصدومان جنگی نیست ...
  ۱ ساعت پیش    
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم از آزادی بیش از 90 درصد دانشجویان بازداشتی تجمعات اخیر خبر داد و گفت: با جدیت پیگیری وضعیت دانشجویانی که هنوز آزاد نشده اند نیز هستیم.
  ۵۸ دقیقه پیش    
وب سایت بیزینس اینسایدر به توصیه فعالان حوزه گردشگری، فهرستی از مکان های دیدنی را به عنوان برترین مقاصد گردشگری سال جدید میلادی پیشنهاد داده است.
  ۱ ساعت پیش    
مدیر سرویس عکاسی روزنامه و وب سایت گاردین با بیش از 20 سال تجربه سردبیری حوزه عکس، اعتقادهایش را درباره چشم إانداز خبر در عصر فعلی و آینده عکاسی در خبر ارایه می کند و معتقد است موارد حقوقی و اخلاق ...
  ۲ ساعت پیش    
میزان تولید برق از انرژی های تجدیدپذیر در کشور آمریکا در سال 2017 رکورد جدیدی در این حوزه به خود اختصاص داده است.
  ۲ ساعت پیش    
بر اساس آخرین آمار وضعیت بهره برداری مخازن سدها از اول مهر تا 20 دی ماه سال جاری حجم مخازن سدها 14 درصد کاهش داشته و از 23.71 میلیارد مکعب به 20.38 میلیارد متر مکعب کاهش یافته است.
  ۱ ساعت پیش    
امروزه پرنده های بدونن سرنشین از حالت ابتدایی خود خارج شده اند و مدل ها و کاربردهای مختلفی پیدا کرده اند ...
  ۲ ساعت پیش    
ابراهیم حسن بیگی می گوید: نویسنده ها گرفتاری های دیگری مانند غم نان دارند که باعث شده دغدغه اصلی شان دیگر نوشتن نباشد.
  ۱ ساعت پیش    
یک متخصص فضای سبز شهری با اشاره به اینکه گیاهان در پایتخت در تمام طول سال با آلودگی هوا دست و پنجه نرم می کنند، گفت: آلودگی هوا بر گیاهان تاثیراتی همچون پیری زودرس ...
  ۱ ساعت پیش    
فرناندو ویگراس در اداره پلیس الجزایر بر اثر یک حادثه مشکوک جانش را از دست داد.
  ۱ ساعت پیش    
دبیر فدراسیون هندبال می گوید که همه تیم ها با آمادگی کامل به مسابقه های قهرمانی آسیا آماده اند و کار برای ما سخت است.
  ۳ ساعت پیش    
نماینده کارگران در شورای عالی کار، بررسی نحوه تامین سبد معیشت کارگران و راه های حمایت از تولیدکنندگان را در اولویت کارگروه دستمزد شورای عالی کار عنوان کرد.
  ۲ ساعت پیش    
محققان چینی طرحی مبنی بر پاکسازی زباله های فضایی اطراف مدار زمین با استفاده از لیزرهای فضایی را ارائه دادند.
  ۴ ساعت پیش    
هفته بیستم لیگ برتر خلیج فارس با تقابل فیروز کریمی با پرسپولیس آغاز خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش    
مریم سعادت تا به امروز در فیلم ها و سریال های بسیاری بازی کرده است، اما خودش هم قبول دارد که قصه های تا به تا یکی از کارهای موفق در پرونده کاری اش محسوب می شود.
  ۳ ساعت پیش    
موناکو در آغاز هفته بیست ویکم رقابت های لیگ فرانسه به مصاف نیس رفت که این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر از واریز عیدی 43 هزار مستمری بگیر تحت پوشش این صندوق همزمان با حقوق بهمن ماه خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
روزنامه نگاران و خبرنگاران آماده باشند تا در آینده نزدیک با ورود ربات های خبرنگار در اتاق های خبر، شغل خود را از دست بدهند!
  ۳ ساعت پیش    
تیم فوتبال شارلوا بلژیک که در ترکیب از بازیکن ایرانی اش بهره می برد، از بروژ شکست خورد و از جام حذفی کنار رفت.
  ۴ ساعت پیش    
سرمربی تیم فوتبال پیکان بر این باور است که مدیران تلویزیون باید به برنامه هایی که از این رسانه پخش می شود نظارت بیشتری داشته باشند تا مواردی همچون جادوگری اشاعه پیدا نکند.
  ۳ ساعت پیش    
عضو هیات علمی دانشکده تربیت بدنی دانشگاه اصفهان با انتقاد از برنامه های غیراصولی فدراسیون ورزش های همگانی گفت ...
  ۳ ساعت پیش    
اوستنده در نبود بازیکن ایرانی اش، مغلوب خِنک شد.
  ۳ ساعت پیش    
پول درمان مصدومان ترافیکی در جیب بیمه های تجاری مانده است؛ به طوریکه وزارت بهداشتی ها از تأخیرهای ایجاد شده گلایه داشته و ضمن اینکه هشدار می دهند که اگر این بیمه ها سهم شان را در درمان رایگان مصدومان ...
  ۴ ساعت پیش    
به دلیل بارش برف و سرمای هوا، اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی طی اطلاعیه ای، مدارس مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و استثنایی شهر تبریز در نواحی پنج گانه را تعطیل اعلام کرد.
  ۴ ساعت پیش    
نزدیک به سه هفته از مذاکرات حج ایران و عربستان گذشته اما هنوز از جزیئات آن خبری نشده، درحالیکه هیأت مذاکره کننده و کارشناسان اعزامی مدت ها است که به کشور بازگشته اند.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تلاش می کنیم بودجه جاری و عمرانی استان ها را افزایش دهیم. سیاست فقرزدایی و اشتغال را علی رغم این که با محدودیت منابع مواجهیم، در اولویت داریم.
  ۴ ساعت پیش    
با وجود اینکه رضا صالحی امیری اخیرا پست های جدیدی را در شهرداری تهران گرفته اما انتظار جامعه ورزش این است که امورات کمیته ملی المپیک و رسیدگی به مسائل حل نشده در اولویت کاری رییس باشد.
  ۴ ساعت پیش    
فدراسیون فوتبال ازبکستان ساموئل بابایان سرمربی سابق تیم ملی فوتبال این کشور را مادام العمر محروم کرد.
  ۴ ساعت پیش    
  ۵ ساعت پیش    
تجمیع حدود 48 هزار میلیارد تومان تسهیلات مسکن مهر در بانک مسکن به باور وزیر راه و شهرسازی می تواند این بانک را تبدیل به بانک توسعه ای کند که قابلیت کنترل دوره های رکود و رونق را داشته باشد.
  ۵ ساعت پیش    
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ایران بعد از ثبت سه کلیسای ارزشمند در فهرست میراث جهانی ...
  ۵ ساعت پیش    
سفیر ارمنستان در ایران، معتقد است: دو ملت ایران و ارمنستان زمانی روابط مستحکمی خواهند داشت که روابط شان در ابعاد فرهنگی و تاریخی دو کشور ریشه داشته باشد.
  ۵ ساعت پیش    
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دستاوردهای بهداشت و درمان در استان سیستان و بلوچستان حاصل تلاش های شبانه روزی و مجاهدت های دست اندرکاران حوزه بهداشت و درمان است.
  ۶ ساعت پیش    
فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) گفت: امروز دشمن در برابر نظام ما مستاصل شده است.
  ۶ ساعت پیش    
فدراسیون فوتبال با انتشار اطلاعیه ای درباره رخداد دیروز در ساختمان پک توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۶ ساعت پیش    
جلسه بررسی برنامه های اجرایی فیفا با حضور رؤسا و دبیران کل بیش از بیست فدراسیون فوتبال دنیا از جمله ایران برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران بر لزوم ورود دانشگاه ها به تولید علم و تجاری سازی آن در مازندران تاکید کرد.
  ۶ ساعت پیش    
بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران(ایسپا) در ایام برگزاری بیست وسومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها (5 تا 12 آبان 1396)، فعالان عرصه خبر ...
  ۶ ساعت پیش    
معاون هماهنگی انتقال شرکت توانیر، گفت: در حال حاضر 95 درصد برق کشور در داخل تولید می شود و به زودی به خودکفایی دست می یابیم.
  ۶ ساعت پیش    
منابع خبری گزارش دادند، نشستی از مقام های عالی رتبه در روزهای آتی در شورای امنیت سازمان ملل متحد با محوریت تدابیری برای مقابله با تسلیحات کشتار جمعی برگزار می شود.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس پارلمان عراق با اشاره به اتفاق نظر کشورهای اسلامی درباره لزوم مبارزه با تروریسم و افراط گرایی و حمایت از مساله فلسطین، نسبت به توسعه همکاری ها میان این کشورها و حل اختلافات ابراز امیدواری کرد.
  ۷ ساعت پیش    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: انقلاب اسلامی ما یک دانشگاه بزرگ انسان سازی است.
  ۷ ساعت پیش    
بر اساس ادعای رسانه های ترکیه ای، مصطفی دنیزلی با باشگاه تراکتورسازی تبریز به توافق رسیده است.
  ۷ ساعت پیش    
یونان، اردن و قبرس خواستار حمایت موثرتر از کشورهایی شدند که در خط مقدم هجوم پناهجویان از خاورمیانه قرار دارند.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس کل بیمه مرکزی ایران عمده ترین موانع برون زا برای توسعه بیمه های عمر در کشور را، فضای نامساعد کسب و کار و هزینه های مبادله بالا در اقتصاد ایران و همچنین تورم های دو رقمی می داند.
  ۸ ساعت پیش    
در حادثه کشتی نفت کش سانچی که باعث جان باختن تمام 32 کارکن و خدمه این کشتی شد، سه البرزی نیز جان خود را از دست دادند. ...
  ۸ ساعت پیش    
فتح الله مجتبایی می گوید، آنچه که باعث فخر و سربلندی ماست تاریخ و فرهنگ ما است و هرچه در این زمینه کار شود کم است. با ایران شوخی کردن کار آسانی نیست.
  ۸ ساعت پیش    
جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد: مسأله اسرای فلسطینی همچنان در سرلوحه اولویت های این جنبش قرار دارد و مقاومت هرگز از آزادی اسرای فلسطینی از زندان های اسرائیلی کوتاه نخواهد آمد.
  ۸ ساعت پیش    
وزارت بهداشت و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای تحقق اصول سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و با هدف تامین نیازهای مراکز درمانی کشور از طریق توانمندی های شرکت های دانش ...
  ۸ ساعت پیش    
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: به علت تراکم پرداخت لیست های وام در پایان سال، امکان پرداخت وام تا پایان سال 96 به دانشگاه هایی که تا 16 اسفندماه امسال ...
  ۸ ساعت پیش    
سرپرست معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی، از نام گذاری 27 دی ماه به نام شهدای جهاددانشگاهی با تصویب شورای معاونان این نهاد خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان نهاوند گفت: مراسم گرامیداشت شهیدان آیت الله حیدری و آیت الله قدوسی به همراه 14 شهید روحانی شهرستان نهاوند با حضور وزیر اطلاعات در نهاوند برگزار می شود.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس هیأت مؤسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه های مختلف کشورهای غربی به دلیل اقتدار روزافزون ایران به دنبال یادگیری زبان و ادبیات فارسی و همچنین فرهنگ شیعه و اسلام هستند.
  ۸ ساعت پیش    
مراسم یادواره سردار شهید حسن باقری در کانون سردفتران و دفتریاران به میزبانی بسیج این کانون برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
وزیر خارجه آمریکا تماس تلفنی با نخست وزیر اقلیم کردستان برقرار ساخت و در این تماس بر لزوم حل مشکلات میان اربیل و بغداد بر اساس قانون اساسی عراق تاکید کرد.
  ۹ ساعت پیش    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در گرجستان، با انتشار پیامی درگذشت مظلومانه کارکنان نفتکش سانچی را به خانواده های آنان تسلیت گفت.
  ۹ ساعت پیش    
بانک مرکزی که در سال جاری هیچ آماری از تغییرات رشد اقتصادی اعلام نکرده، سرانجام از رشد اقتصادی 4.5 درصدی در نیمه اول امسال خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
ائتلاف بین المللی ضد داعش امروز (سه شنبه) اعلام کرد، شهر عفرین در شمال سوریه که آنکارا از تصمیم خود برای عملیات نظامی در این منطقه علیه گروه های کردی خبر داده است ...
  ۹ ساعت پیش    
روز شانزدهم ژانویه 2003 زمانی که اعلام شد کیهان پیمای "کلمبیا" با هفت سرنشین راهی فضا شد، کمتر کسی تصور می کرد این پرواز تومار زندگی 7 فضانورد دیگر را ببندد.
  ۹ ساعت پیش    
حضور سرمربی ترکیه ای پیشین تیم پرسپولیس روی نیمکت تراکتورسازی منتفی شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان فارس تاکید کرد که همواره به واسطه بصیرت مردم نظام مقدس جمهوری اسلامی از همه آزمون ها سربلند خارج شده است.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی از نامگذاری 27 دی ماه، از سوی دفتر جهاددانشگاهی، به عنوان روز شهدای این نهاد انقلابی خبر داد و گفت ...
  ۹ ساعت پیش    
اخبار مربوط به نفتکش سانچی که منجر به مفقود شدن 29 خدمه آن شد همچنان در صدر است. امروز علی ربیعی به عنوان نماینده ویژه رییس جمهوری در حادثه سانچی به همراه هیات همراه در نشستی پاسخگوی سوالات خبرنگاران ...
  ۹ ساعت پیش    
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و حوانان سفر هیات ورزشی ایران به عراق را برگزاری کمپ های مشترک،تبادل مربی ، شرکت در تورنمنت های یکدیگر ...
  ۹ ساعت پیش    
ایرانیان مقیم کپنهاگ با اهداء گل، یاد جانباختگان حادثه نفتکش سانچی را گرامی داشتند.
  ۹ ساعت پیش    
نخست وزیر عراق تاکید کرد که زمان برگزاری انتخابات در کشورش به تعویق نمی افتد.
  ۹ ساعت پیش    
وزیر آموزش و پرورش گفت: با درخواست معلمانی که به هر دلیلی می خواهند پیش از موعد 30 سال بازنشسته شوند نمی توان موافقت کرد به جز مواردی که آن منطقه مازاد نیرو داشته باشد و با خروج آن فرد از آموزش و ...
  ۹ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از ادامه بررسی موادی از لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در این کمیسیون خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
اعتراضات اخیر و ابعاد حادثه نفتکش سانچی در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی مجلس مورد بررسی قرار گرفت و در این جلسه اعلام شد که در جریان اعتراضات در تهران کمتر از 2000 نفر بازداشت شده که در ساعات اولیه ...
  ۹ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان اعلام کرد هشتمین گزارش سه ماهه وزارت امور خارجه در ارتباط با برجام برای ارائه به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اماده شده است .
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو هیات علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه فردوسی مشهد معتقد است که آمریکا ناگهان و به صورت یکجانبه از برجام خارج نمی شود و تلاش می کند ضمن همراه کردن کشورهای اروپایی با خود ...
  ۹ ساعت پیش    
مسئول روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان کرمان اعلام کرد: تا کنون هیچ موردی از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان در استان کرمان مشاهده نشده است.
  ۹ ساعت پیش    
میانه دهه 60 بود. پدرم مسئولیتی در یکی از شهرها داشت. کشور درگیر جنگ بود و کار و تلاش مضاعف، نیاز کشور. از این رو پدر، بالمرّه مشغول فعالیت و خدمت بود.
  ۹ ساعت پیش    
نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر این که بانک مرکزی باید در ارایه مجوز به موسسات مالی و اعتباری سختگیری کند، گفت: بانک مرکزی در کل عملکرد خوبی داشته و توانسته بخش زیادی از مشکلات را حل کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون فرهنگی دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه 39 دانشجوی بازداشتی تجمعات اخیر این دانشگاه آزاد شدند، گفت: دانشجویان بازداشتی که به دلیل بازداشت امکان حضور در جلسه امتحان پایان ترم را نداشته اند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
"دستگیری 403 سارق پایتخت، به هر قیمتی قانون هوای پاک را اجرایی می کنیم، توضیح آموزش و پرورش درباره ریزش سقف یک مدرسه در تهران ، شیوع مصرف موادمخدر با ارفاق در حکم اعدام قاچاقچیان ...
  ۱۰ ساعت پیش    
یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از بررسی نحوه اجرای قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی در این کمیسیون خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: کمیسیون اصل 90 تا زمان حصول نتیجه موضوع پرونده واگذاری آلومینوم المهدی را پیگیری می کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند :بدون تردید فلسطین یک مجموعه و تاریخ از بحر تا نهر است و قدس نیز پایتخت آن است و امکان هیچ خدشه ای بر این حقیقت، وجود ندارد.
  ۱۰ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان این که در کشور ما دولت ها قوانینی را که قبول ندارند به راحتی کنار می گذارند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس تلاش می کنند تا با رفع ایرادات طرح تحول سلامت نسبت به تداوم توانمند این طرح در حوزه بهداشت و درمان کمک کنند.
  ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم نائین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از مشکلات کشور این است که در حوزه اجرا عملاً با نقایصی روبرو هستیم ...
  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در جلسه عصر امروز کمیسیون آموزش به سوالات نمایندگان پاسخ داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی فراکسیون فرهنگیان مجلس از جلسه هیات رئیسه این فراکسیون با مسئولین آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه در مورد بررسی مطالبات فرهنگیان خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اظهار کرد: در جلسه امروز کمیسیون بهداشت سوال قاضی پور نماینده ارومیه از وزیر بهداشت در دستور کار قرار داشت که با توجه به قانع نشدن این نماینده به صحن علنی ارجاع شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
حسین صفاری دوست در بیمارستان جم تهران بستری است.
  ۱۰ ساعت پیش    
مهاجم نیم فصل نخست تیم فوتبال سایپا با عقد قراردادی به تیم سابقش بازگشت.
  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر آموزش و پرورش در نود و ششمین جلسه شورای اجتماعی گفت: یکی از مصوباتی که در این جلسه به تصویب رسید تشکیل کمیته خاص برای پیگیری و مواجهه با آسیب های اجتماعی است که با مسئولیت آموزش و پرورش تشکیل می ...
  ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 97 گفت که بودجه هشتم بهمن ماه در دستور کار مجلس قرار می گیرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
برگزیدگان هفتمین دوره جایزه فتح الله مجتبایی معرفی شدند.
  ۱۰ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس از بررسی مسائل و مشکلات کلان حوزه آب با حضور وزیر نیرو، در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فارس با اشاره به اینکه حدود 88 هزار هکتار در مناطق جنوبی و شرقی فارس کانونهای بحرانی با فرسایش بادی است، گفت: تالاب های فارس مستعد تبدیل به کانون های گرد و غبار است.
  ۱۰ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از بررسی آخرین تصمیمات کمیسیون تلفیق در خصوص بودجه 97، در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
کابینه عربستان با طرح ادعاهای بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران از بیانیه اخیر رئیس جمهور آمریکا در رابطه با توافق هسته ای ایران حمایت کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
غلامرضا امینی در سفر خود به ترکیه با رییس فدراسیون قایقرانی این کشور ملاقات داشت.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل از افتتاح 96 میلیارد تومان پروژه ICT در استان اردبیل تا پایان سالجاری خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
دو تیم جیانگسو تونگشی و سیچوان که ستاره های بسکتبال ایران را در اختیار دارند برابر حریفان خود مغلوب شدند.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان گلستان از کشف بقایای کوره های سفال پزی و گور دسته جمعی در فصل هفتم کاوش های باستان شناسی شهر تاریخی گرگان( جرجان) خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...