شنبه ۳۰ تیرساعت ۲۲:۳۲Jul 2018 21

خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا (isna.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران بر روی ایمیل شما

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 تیر 1397 
  ۳۱ دقیقه پیش    
معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده با اشاره به احتمال بازگشت تحریم های تحمیلی به اقتصاد کشور گفت: شرایط دشواری که بخش زیادی از آن از خارج به ما تحمیل می شود ...
  ۴۶ دقیقه پیش    
سمینار مقدماتی سومین همایش بین المللی سرمایه گذاری و تجارت در صنایع فرهنگی با حضور نمایندگان چند کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران در پکن برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس شورای عالی سیاسی یمن امروز (شنبه) پیامی به رئیس جمهوری چین فرستاد.
  ۱ ساعت پیش    
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به این که مرکز سمپاد به دنبال آن است که باشگاهی ایجاد و مدال آفرینان گذشته را دور یکدیگر جمع کند، گفت: امیدواریم به زودی این باشگاه راه اندازی شود.
  ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی گفت: با خردمندی ای که در مجموعه مدیریت نظام سراغ دارم، تردید ندارم که می توانیم از گردنه های پیش رو عبور کنیم.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرمسوول روزنامه شرق با ارزیابی پخش برنامه حالا خورشید که به مدت یک ساعت به دفاعیات احسان علیخانی روی آنتن زنده اختصاص داشت، تصریح کرد که صداوسیما با پخش این برنامه به ضرر خود عمل کرد.
  ۲ ساعت پیش    
معاون دادستان کل کشور در فضای مجازی گفت: مهاجرت کاربران ایرانی به پیام رسان های داخلی علاوه بر این که امنیت و آسایش را برای خانواده ها به همراه داشته و جرایم را کاهش داده است ...
  ۲ ساعت پیش    
نخست وزیر لبنان از تلاش مسکو برای تدوین طرح مشترکی جهت بازگشت آوارگان سوری به ویژه از لبنان و اردن به سوریه و تشکیل کارگروهی ویژه در این خصوص استقبال کرد.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس گروه همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه بیرجند گفت: با اجرایی شدن قرارداد همکاری دانشگاه بیرجند با دانشگاه های اروپا در قالب برنامه اراسموس پلاس ...
  ۲ ساعت پیش    
نماینده ایران در دور مقدماتی 100 متر مسابقه های دایموند لیگ لندن متوقف شد و از فینال بازماند.
  ۲ ساعت پیش    
تیم ملی والیبال نشسته مردان در جهانی هلند تیم ملی والیبال نشسته مردان پس از شکست اوکراین ضمن راهیابی به فینال، سهمیه بازیهای پارالمپیک 2020 توکیو را نیز کسب کرد.
  ۲ ساعت پیش    
شبکه سه سیما عصر امروز یک ساعت از آنتن خود را به احسان علیخانی اختصاص داد تا درباره ی اتهام های اخیر درباره دریافت وام میلیاردی از یکی از موسسه های مالی اعتباری، از خود دفاع کند ...
  ۲ ساعت پیش    
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: باید توجه داشته باشیم که رقبای ما از جمله ژاپن، چین و کره دارند کار می کنند و می جنگند.
  ۲ ساعت پیش    
دبیر بیست و پنجمین سمینار شیمی تجزیه ایران گفت: بیست و پنجمین سمینار شیمی تجزیه ایران 12 تا 14 شهریورماه امسال به میزبانی دانشکده شیمی دانشگاه تبریز برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش    
تیم ملی والیبال جوانان ایران در نخستین دیدارش در قهرمانی آسیا موفق شد چین مدافع عنوان قهرمانی را شکست دهد.
  ۲ ساعت پیش    
بر اساس رتبه بندی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، دانشگاه علامه طباطبایی موفق به کسب رتبه اول در ارائه خدمات تغذیه ای از بین 125 دانشگاه دولتی شد.
  ۲ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: خرید و فروش پایان نامه و کارهای تحقیقاتی و پژوهشی جانکاه و دردآور است و با این شرایط ما هیچ توسعه ای را نباید متصور باشیم.
  ۲ ساعت پیش    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فرهنگیان با بیان این که حمایتی که در حوزه پژوهش انجام می دهیم باید بی منت و همه جانبه باشد، گفت: تمامی اعتبارات حوزه پژوهشی خروجی موفقی را در عرصه نانو ...
  ۲ ساعت پیش    
استاندار قزوین گفت: دولت باید به مدیران و استانداران اعتماد کند، وقتی شرایط کشور ویژه است باید تصمیمات ویژه بگیریم و من حاضرم هزینه های این تصمیمات را پرداخت کنم.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در نوسازی صنایع رتبه 5 کشوری را کسب کرده ایم و در بخش بازرسی هم فعالیت خوبی صورت گرفته تا کسانی که ارز دولتی می گیرند شناسایی و کنترل شوند.
  ۲ ساعت پیش    
اعضای شورای برنامه ریزی استان تهران در جلسه امروز شنبه با اکثریت آرا تعیین حریم قیامدشت را مصوب کردند.
  ۲ ساعت پیش    
موزه گرافیک ایران قرار است پوسترهایی را روی دیوار خود ببیند که حدود نیم قرن پیش در زمینه گردشگری طراحی شده است.
  ۲ ساعت پیش    
روابط عمومی وزارت امور خارجه تاکید کرد: هیچ یک از معاونان وزیر امور خارجه در جریان سفر آقای ولایتی به مسکو ...
  ۲ ساعت پیش    
رئیس امور آموزش و پرورش عمومی و فنی و حرفه ای سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: پدیده ریزگردها در خوزستان باعث شده است که معلمان این استان را ترک کنند ...
  ۳ ساعت پیش    
مقام معظم رهبری پیش از ظهر شنبه (30 تیر) در دیدار وزیر امور خارجه و مدیران این وزارتخانه، سفیران و رؤسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور، با تاکید بر اینکه مذاکره با اروپایی ها نباید قطع شود ...
  ۳ ساعت پیش    
نماینده زرتشتیان در مجلس، با بیان اینکه ایرانیان با تفاوت قوم، نژاد و دین به ایرانی بودن خود افتخار می کنند ، گفت: برای دفاع از حق هر شهروند ایرانی، آماده هستیم.
  ۳ ساعت پیش    
مدیرکل تصفیه و امور ورشکستگی قوه قضائیه گفت: بانک ها وام می دهند تا از سود آن منتفع شوند و این یک معضل بزرگ است.
  ۳ ساعت پیش    
فرمانده هنگ مرزی ماکو گفت: با تلاش مرزبانان، افزون بر 500 نفر از اتباع کشورهای خارجی در مرز شهرستان های ماکو و چالدران با کشور ترکیه دستگیر شدند.
  ۳ ساعت پیش    
استاندار خراسان شمالی از تمهیدات استان برای تأمین منابع مالی مورد نیاز تکمیل واحدهای 2 و 3 نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان با استفاده از اعتبارات وزارت نیرو و تسهیلات بانکی خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
نخستین نمایشگاه شاهنامه چاپ سنگی اجرا شده در پشت شیشه از امروز 30 تیرماه در گالری ملی صنایع دستی افتتاح شد.
  ۳ ساعت پیش    
تست های پزشکی کاپیتان تیم ملی ایران نشان داد که معروف می تواند از روز یکشنبه در تمرینات شرکت کند.
  ۳ ساعت پیش    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس جمهوری اتریش و تورستن فرای عضو کمیسیون روابط خارجی مجلس آلمان از حزب حاکم دموکرات مسیحی دیدار و گفتگو کرد.
  ۳ ساعت پیش    
معاون علمی و فناوری رییس جمهور با بیان این که ایران صاحب بیشترین استارتاپهای زیست فناوری در منطقه است ...
  ۳ ساعت پیش    
حسام الدین سراج گفت: خوشحالیم که سد مقاومت در برابر موسیقی در مشهد شکست.
  ۳ ساعت پیش    
معاون بازرسی و نظارت امور اقتصادی سازمان بازرسی کشور گفت: بیش از 80 درصد از پرونده های تخلف که توسط سازمان بازرسی مورد رسیدگی قرار گرفته ناشی از غفلت، اعتماد کاذب و سهل انگاری بوده است.
  ۳ ساعت پیش    
وزرای خارجه روسیه و آمریکا امروز (شنبه) درمورد اوضاع در سوریه گفتگوی تلفنی داشتند.
  ۳ ساعت پیش    
محمد جواد ظریف تاکید کرد: امروز آمریکا و صهیونیست ها در سیاست ایران هراسی منزوی هستند و نزدیک ترین متحدانشان هم در این زمینه با آنها همراهی نکرده اند.
  ۳ ساعت پیش    
جمع بندی تحولات امروز اقتصاد ایران حاکی از آن است که مسکن از یک سو نسبت به بازارهای رقیب، عقب مانده و از سوی دیگر به سمت رکود و شاید تثبیت قیمت ها می رود.
  ۳ ساعت پیش    
فرمانده پلیس آگاهی استان کردستان با اشاره به تیراندازی به آمبولانس هلال احمر در شب گذشته، 29 تیرماه گفت ...
  ۳ ساعت پیش    
در 5 وزن روز نخست مسابقه های کشتی آزاد جوانان آسیا تیم ملی ایران صاحب 3 مدال طلا و 2 مدال برنز شد.
  ۳ ساعت پیش    
دفتر سخنگوی دولت، با انتشار اطلاعیه ای خبر ارائه بسته پیشنهادی دولت به مجلس برای بازنگری در بودجه سال 97 را قویا تکذیب کرد.
  ۳ ساعت پیش    
جمشید مشایخی که از 13 تیرماه در بیمارستان بستری شده و تحت عمل جراحی قرار گرفته است، فردا (31 تیر ماه) به بخش عمومی منتقل و اواخر همین هفته از بیمارستان مرخص خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش    
آماده باش پلیس فرودگاه برای سفر 86 هزار حاجی، دختران شین آبادی برای درخواست کارت ملی به دفاتر استانی ثبت احوال مراجعه کنند،ایران از واردکنندگان بزرگ آب مجازی ...
  ۳ ساعت پیش    
بیشترین تماس های تلفنی ترامپ - رئیس جمهور آمریکا - و پوتین - رئیس جمهور روسیه - در فاصله ژانویه 2017 تا جولای 2018 با سران کدام کشورها بوده است؟ رجب طیب اردوغان با 28 مکالمه در رتبه بیشترین تماس از ...
  ۳ ساعت پیش    
جهاد دانشگاهی خراسان شمالی و شهرداری بجنورد به منظور توسعه همکاری ها و بهره گیری از توانمندی ها و ظرفیت های موجود و گسترش فعالیت های آموزشی و فرهنگی، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در مراسم معارفه خزانه دار جدید این بنیاد گفت: به رغم برخی هجمه ها شفاف سازی در بنیاد سینمایی فارابی ادامه می یابد و فهرست جدیدی از حمایت های مالی بنیاد را منتشر خواهیم ...
  ۴ ساعت پیش    
با تمدید مهلت فراخوان جایزه ملی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی متقاضیان شرکت در آن تا 15 مرداد ماه فرصت دارند آثار علمی خود را در حوزه های مرتبط به دبیرخانه این جایزه ارسال کنند.
  ۴ ساعت پیش    
محمد عبادی دوبلور 71 ساله کشور این روزها به دلیل ابتلا به بیماری نادری از خانواده ام اس، در آی سی یو بستری است و شرایط جسمی خوبی ندارد.
  ۴ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی تاکید کرد: در جامعه ای که به واسطه عملکرد نادرست نظام حکمرانی آن، به بی اعتمادی اجتماعی گرفتار شده ...
  ۴ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه و تعدادی از معاونین و مدیران و همچنین روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور عصر امروز با حجت الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی دیدار کردند.
  ۴ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه پیشین آمریکا و مشاور امنیت ملی ریچارد نیکسون و جرالد فورد معتقد است که جهان امروز در دوره بسیار بسیار سختی به سر می برد.
  ۴ ساعت پیش    
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به دلیل کشیدگی مینیسک در حین تمرین ها تیم ملی والیبال پیش از اعزام به بازی های آسیایی دچار مصدومیت شد و برای عکس برداری از تمرین ها خارج شد.
  ۴ ساعت پیش    
لیست بانوان والیبالیست دعوت شده به اردوی آماده سازی تیم ملی ایران مشخص شد.
  ۴ ساعت پیش    
"تا هنگامی که قیمت بنزین هزار تومان است و قیمت برق نیز کمتر از 10 درصد متوسط جهانی است، چرا مردم بیشتر و بیشتر مصرف نکنند؟ وقتی ارز 8000 تومانی را 4200 تومان می دهیم چرا افراد بی تخصص و ناآشنا با آن ...
  ۴ ساعت پیش    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دهه کرامت دهه سرور ملی مذهبی ایرانیان و گسترش بخش فضای امید و نشاط اجتماعی است و باید تلاش کنیم تا ایام سرور مذهبی را جدی بگیریم و به دهه های سرور مانند دهه های سوگ ...
  ۴ ساعت پیش    
"کورتیزول" هورمونی است که در پاسخ به استرس ترشح می شود. تاکنون اندازه گیری این هورمون دشوار بوده است؛ ولی هم اکنون دانشمندان حسگری تولید کرده اند که می تواند میزان این هورمون را پس از تعریق ...
  ۴ ساعت پیش    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر نقش مهم روابط عمومی ها در سازمان ها و وزارتخانه ها گفت: ارتباط فعال و مستمر با رسانه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و روابط عمومی ها باید در ارتباط با آن ها ...
  ۴ ساعت پیش    
به دنبال مطرح شدن طرحی مبنی بر این که خانه های تاریخی با کاربری "کافه" تحت نظارت سازمان میراث فرهنگی قرار گیرند ...
  ۴ ساعت پیش    
در آستانه روز ملی محیط بان، علیرضا بیرانوند-دروازه بان تیم ملی فوتبال کشور- با تعدادی از محیط بانان دیدار کرد.
  ۴ ساعت پیش    
محمد جواد وزیر امور خارجه کشورمان عصر روز شنبه به همراه تعدادی از معاونان و مدیران وزارت امور خارجه و همچنین روسای نمایندگی های ایران در خارج از کشور با حضور در حرم امام خمینی (ره) با آرمان های ...
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات وزارت ورزش و جوانان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری از 10 هزار و 802 باشگاه خصوصی با همکاری ادارات کل ورزش و جوانان سراسر کشور ...
  ۴ ساعت پیش    
تنیس باز ایران راهی فینال مسابقات فیوچرز گرجستان شد.
  ۴ ساعت پیش    
معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ایران از سال 1999 به عضویت المپیاد زیست شناسی درآمده و از آن زمان 72 مدال و چهار دیپلم افتخار کسب کرده است گفت ...
  ۴ ساعت پیش    
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: سالانه سه هزار میلیارد تومان صرف بهسازی روستاها می شود و مجبور هستیم از مشارکت مردم استفاده کنیم.
  ۴ ساعت پیش    
رییس هیات مدیره باشگاه ذوب آهن از استعفای سعید آذری مدیرعامل این باشگاه ابراز بی اطلاعی کرد.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس جمهور ازبکستان دستور تاسیس سازمان انرژی هسته ای کشورش موسوم به "ازاتم" را صادر کرد.
  ۵ ساعت پیش    
یک اقتصاددان با بیان این که افزایش نرخ ارز واکنشی نسبت به سه برابر شدن نقدینگی است، گفت: سقوط سه برابری ارزش پول ملی ...
  ۵ ساعت پیش    
در فضای موزاییکی موجود، مسؤولان و نهادها، هر کاری کنند پیش چشم میلیون ها آدم است، واسطه ها از بین رفته اند ...
  ۵ ساعت پیش    
نگارنده 16 سال داشتم. همانند دیگر نوجوانان و دانش آموزان به سمت میدان بهارستان می رفتم. روانشاد داریوش فروهر را با یک دوچرخه کورسی در خیابان اکباتان، دقیقاً همان جایی که امیر بیجار شهید شد ...
  ۵ ساعت پیش    
آیت الله هاشمی شاهرودی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ارتحال آیت الله حاج آقا مرتضی تهرانی را تسلیت گفت.
  ۵ ساعت پیش    
فرماندار کاشمر گفت: پذیرفتنی نیست که یک چهارم از خانوارها پساب غیربهداشتی خود را در کوچه رها کنند.
  ۵ ساعت پیش    
دادستان کل کشور ورییس مجمع تشخیص مصلحت نظام درگذشت آیت الله مرتضی تهرانی را تسلیت گفتند.
  ۵ ساعت پیش    
معاونت حقوقی رئیس جمهور خلاصه دلایل این معاونت در تایید تصویب طرح مجلس شورای اسلامی در خصوص امکان حضور اقلیت های دینی در شوراهای اسلامی شهر و روستا را منتشر کرد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست هدف سفر به ارومیه را ارائه گزارش عملکرد دستگاه اجرایی در اجرای پروژه های احیای دریاچه ارومیه به رئیس جمهوری عنوان کرد و گفت ...
  ۵ ساعت پیش    
روسای جمهور روسیه و فرانسه امروز (شنبه) گفتگوی تلفنی درمورد پاره ای از مسائل بین المللی و منطقه ای و مسائل انسانی مربوط به حل و فصل بحران سوریه داشتند.
  ۵ ساعت پیش    
دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی به نفع دو خیریه جمعیت طلوع بی نشان و زنان خانه خورشید به نمایش در می آید.
  ۵ ساعت پیش    
یک شرکت سازنده ربات، دو بازوی رباتیک ابداع کرده است که می توانند با لگو شکل هایی بسازند.
  ۵ ساعت پیش    
سرپرست فنی و حرفه ای استان مازندران گفت: طرح ایران مهارت مرداد امسال در استان برگزار می شود.
  ۵ ساعت پیش    
نمایش و نقد و بررسی مستند زنانی با گوشواره های باروتی ،نمایشنامه خوانی معرکه در معرکه ، اهدای جایزه ملی سینمای 100 و... از جمله خبرهای سینما و تئاتر است.
  ۵ ساعت پیش    
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: طبعا تصمیم اخیر مجمع تشخیص مصلحت نظام آثار مثبتی خواهد داشت؛ چرا که نگرانی هایی ایجاد شده بود که اقلیت ها نمی توانند در شوراهای شهر و روستا حضور یابند ...
  ۵ ساعت پیش    
سید مهدی سجادی در حکمی از سوی رییس سازمان سینمایی و رئیس هیات امنای بنیاد سینمایی فارابی به عنوان خزانه دار این بنیاد منصوب شد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران از ایجاد راسته فرهنگی و تاریخی رودکی در محدوده خیابان انقلاب، حافظ، نوفل لوشاتو و ولیعصر (عج) خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
مبتلایان به سرطان به گزینه های درمانی متعددی دسترسی دارند که بسیاری از آن ها درمان های استانداردی هستند و مطالعات خوبی در مورد آن ها انجام گرفته است.
  ۵ ساعت پیش    
شرکت توانیر با تشکر ازتعامل و همکاری هموطنان و مشترکان و عذرخواهی مجدد به دلیل محدودیت های به وجود آمده در شبکه برق اعلام کرد که براساس پیش بینی های صورت گرفته، از امروز 30 تیرماه تا پایان هفته جاری ...
  ۵ ساعت پیش    
معضلات متعددی که در زمینه گردشگری، هتلداری، جذب گردشگر و مواردی از این دست وجود دارد در همایش" نقش مهمانپذیری و هتل ها در صنعت گردشگری اصفهان" مورد بررسی قرار گرفت.
  ۵ ساعت پیش    
افراد می توانند شانس خود را در انتخاب یک نام مناسب برای "مریخ نورد اگزومارس"(ExoMars rover) امتحان کنند.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان با اشاره به رشد 23درصدی مصرف آب در برخی از روزها نسبت به سال گذشته، گفت: اگر میزان مصرف آب با همین روند افزایش یابد ...
  ۵ ساعت پیش    
رئیس انجمن صادرکنندگان و واردکنندگان صنایع دستی اصفهان کفت: امروز اگر به صنایع دستی توجه جدی نشود این صنعت از بین خواهد رفت ...
  ۵ ساعت پیش    
مردم یزد اکثرا مسلمان هستند و در تدین نیز شهره خاص و عام. مع الوصف رای آنها به یک همشهری زرتشتی - در بین آن همه کاندیدای هم کیش - نشان از بلوغ فکری و سیاسی مردمی دارد که کارآمدی برای اداره امور را ...
  ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم از برگزاری هفته فرهنگی قم در مشهد مقدس تحت عنوان اخت الرضا به مناسبت اعیاد دهه ولایت خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
رقابت برایتون و لسترسیتی برای جذب ملی پوش ایرانی آلکمار باعث شده تا کری های هواداران این دو تیم در فضای مجازی حاشیه زیادی ایجاد کند.
  ۵ ساعت پیش    
نخستین دبیرخانه ی انجمن آسیایی بازی های فکری به همت شهرداری در شیراز افتتاح شد.
  ۵ ساعت پیش    
کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای از حضور نمایندگان ایران در بازی های آسیایی جاکارتا خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: عاملان شهادت 11 تن از رزمندگان اسلام در درگیری با اشرار و تروریست های ضد انقلاب به پاسگاه مرزی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) تحت تعقیب قرار گرفتند.
  ۵ ساعت پیش    
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان میامی گفت: مرمت بافت تاریخی میامی واقع در حریم درجه یک کاروانسرای میامی پایان یافت.
  ۵ ساعت پیش    
باشگاه استقلال با ارسال نامه ای به کمیته انضباطی درباره دیدار سوپرجام و رای سازمان لیگ توضیح داد.
  ۶ ساعت پیش    
از سوی محققان کشور دستگاه اسپکتروفتومتر عرضه شد که دارای قابلیت طیف گیری همزمان در ناحیه فرابنفش– مرئی است.
مشاهده نتایج بیشتر...