چهارشنبه ۲۷ دیساعت ۰۴:۳۹Jan 2018 17

خبر آنلاین (khabaronline.ir)

مهمترین خبرهای خبر آنلاین بر روی ایمیل شما

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 31 فروردین 1396 خبر آنلاین 9 اردیبهشت 1396 خبر آنلاین 31 خرداد 1396 خبر آنلاین 31 تیر 1396 خبر آنلاین 31 مرداد 1396 خبر آنلاین 31 شهریور 1396 خبر آنلاین 30 مهر 1396 خبر آنلاین 30 آبان 1396 خبر آنلاین 30 آذر 1396 خبر آنلاین 1 دی 1396 خبر آنلاین 2 دی 1396 خبر آنلاین 3 دی 1396 خبر آنلاین 4 دی 1396 خبر آنلاین 5 دی 1396 خبر آنلاین 6 دی 1396 خبر آنلاین 7 دی 1396 خبر آنلاین 8 دی 1396 خبر آنلاین 9 دی 1396 خبر آنلاین 10 دی 1396 خبر آنلاین 11 دی 1396 خبر آنلاین 12 دی 1396 خبر آنلاین 13 دی 1396 خبر آنلاین 14 دی 1396 خبر آنلاین 15 دی 1396 خبر آنلاین 16 دی 1396 خبر آنلاین 17 دی 1396 خبر آنلاین 18 دی 1396 خبر آنلاین 19 دی 1396 خبر آنلاین 20 دی 1396 خبر آنلاین 21 دی 1396 خبر آنلاین 22 دی 1396 خبر آنلاین 23 دی 1396 خبر آنلاین 24 دی 1396 خبر آنلاین 25 دی 1396 خبر آنلاین 26 دی 1396 خبر آنلاین 27 دی 1396 
  ۵۸ دقیقه پیش    
خبرجنوب نوشت: مردی که در دو جنایت جداگانه برادرزن و همسرش را به قتل رسانده بود در آخرین مراحل تحقیقات مدعی شد که به تنهایی دست به این جنایت زده است.
  ۴ ساعت پیش    
بر اثر برخورد یک اتوبوس مدرسه به ساختمانی در غرب آلمان، 21 دانش آموز مجروح شدند. این حادثه در شهر ابرباخ در ایالت بادن-ووتمبرگ رخ داد.
  ۴ ساعت پیش    
برخی کارشناسان معتقدند تا زمانی که نوسانات شدیدی در بازار ارزهای دیجیتالی رخ ندهد، طرفدارهای این ارزها کاهش پیدا خواهد کرد.
  ۴ ساعت پیش    
فیلم سینمایی کمدی انسانی به کارگردانی محمدهادی کریمی و بازی هومن سیدی و بهاره کیان افشار از امروز اکران خود را در سینماهای کشور آغاز می کند.
  ۴ ساعت پیش    
واردات نفت خام کره جنوبی از ایران در سال 2017 با 29.1 درصد افزایش نسبت به سال پیش از آن به 18 میلیون و 700 هزار تن (362 هزار و 884 بشکه در روز) رسید.
  ۴ ساعت پیش    
تصویری جالب از مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در صفحه اینستاگرام منتشر کرد.
  ۴ ساعت پیش    
سودجویان در آینده به دلیل بدسابقگی موسسات مالی و اعتباری با شکل و شمایل دیگری سعی در فریب مردم دارند. نکته مهم برای جلوگیری از تکرار مشکل غیرمجازها اطلاع رسانی و هماهنگی دستگاه های مختلف است.
  ۴ ساعت پیش    
مهر نوشت: رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به پرسش یک خبرنگار مبنی بر اینکه آیا او خواستار ورود مهاجران بیشتری از کشورهای اروپایی و سفیدپوست همچون نروژ است یا خیر ...
  ۵ ساعت پیش    
خبرگزاری صدا و سیما نوشت: به گزارش آسوشیتدپرس، یک مقام آمریکایی گفت کشورش به بهانه لزوم بازنگری های اساسی در آژانس امداد و اشتغال آوارگان فلسطینی سازمان ملل ...
  ۵ ساعت پیش    
روزنامه پیروزی نوشته علی دایی از حق 2/3 میلیارد تومانی خود در قبال پرسپولیس گذشته است.
  ۶ ساعت پیش    
استوری ها/ Stories در شبکه های اجتماعی اخیرا با حرارت زیادی دنبال می شوند.
  ۶ ساعت پیش    
روبین کازان این روزها در امارات اردو زده است.
  ۶ ساعت پیش    
مسئولی که بعد از جنجال آفرینی در کمپ تیم های ملی خبر را به شکلی وارونه منعکس کرده بود احتمالا با برخوردی قاطع روبرو می شود.
  ۶ ساعت پیش    
خانه ملت نوشت: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رمز موفقیت در برگزاری هر انتخابات به حضور و مشارکت حداکثری مردم بستگی دارد و امیدوارم که انتخابات آتی پارلمان عراق در موعد مقرر و با مشارکت مردم عراق باشکوه ...
  ۶ ساعت پیش    
فروریختن پل در حال ساخت در 65 کیلومتری جنوب بوگوتا پایتخت کلمبیا منجر به کشته شدن دست کم 9 کارگر و مجروح شدن چند تن دیگر شد.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس هیأت مؤسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه های مختلف کشورهای غربی به دلیل اقتدار روزافزون ایران به دنبال یادگیری زبان و ادبیات فارسی و همچنین فرهنگ شیعه و اسلام هستند.
  ۷ ساعت پیش    
در روز سه شنبه 26 دی، مهم ترین اخبار به سخنان رییس جمهور اختصاص داشت. خبرهایی هم درباره حادثه کشتی سانچی دیگر پربازدیدهای امروز بودند.
  ۷ ساعت پیش    
ذهن ترامپ اثر لاپارنسا است که روزنامه اعتماد منتشرکرده است.
  ۷ ساعت پیش    
ایسنا نوشت:رسانه های معتبر ترکیه خبر از توافق مصطفی دنیزلی با تراکتورسازی می دهند ، درحالی که از تبریز خبر رسیده بود باشگاه از دنیزلی دور شده است!
  ۷ ساعت پیش    
یک زن و شوهر ساکن کالیفرنیای آمریکا که 13 دختر و پسرشان را در خانه زنجیر، زندانی و شکنجه کرده بودند، توسط پلیس دستگیر شدند ...
  ۷ ساعت پیش    
مهدی تاج با جیانی اینفانتینو دیدار کرد.
  ۷ ساعت پیش    
ایسنا نوشت:اعتراضات اخیر و ابعاد حادثه نفتکش سانچی در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی مجلس مورد بررسی قرار گرفت و در این جلسه اعلام شد که در جریان اعتراضات در تهران کمتر از 2000 نفر بازداشت شده که در ...
  ۸ ساعت پیش    
رسول خضری نماینده پیرانشهر در نطق امروزش گفت: همزمان با سانچی یکی از کولبران یخ زد و مرد! او با طرح این سوال که دولت برای اقتصاد مرز نشینان چه کرده؟ یادآور شد که اشتغال کامل ایجاد نشده است ...
  ۸ ساعت پیش    
در حاشیه حادثه دلخراش نفتکش سانچی، جواد علیزاده این کارتون را در شهروند منتشرکرده است.
  ۸ ساعت پیش    
ایسنا نوشت: حسین صفاری دوست، شاعر پیشکسوت بیان کرد که به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان بستری شده است.
  ۸ ساعت پیش    
بر اثر برخورد اتوبوس مدرسه با ساختمانی در ابرباخ در غرب آلمان که اوایل وقت امروز سه شنبه رخ داد، دست کم 43 دانش آموز و 5 بزرگسال زخمی شدند ...
  ۸ ساعت پیش    
اخترشناسان با پردازش داده های تلسکوپ سوبارو در هاوایی توانسته اند این نمای فوق العاده را از سحابی خرطوم فیل در صورت فلکی قیفاووس استخراج کنند ...
  ۸ ساعت پیش    
ایسنا نوشت: معاون فرهنگی دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه 39 دانشجوی بازداشتی تجمعات اخیر این دانشگاه آزاد شدند ...
  ۹ ساعت پیش    
سرمربی ترکیه ای هدایت تیم تراکتورسازی تبریز را قبول نکرد.
  ۹ ساعت پیش    
سرمربی پدیده معتقد است با شناسایی نقاط ضعف و قوت استقلال توانایی کسب سه امتیاز و بازگشت به جدول لیگ را دارند.
  ۹ ساعت پیش    
تحولات روی نیمکت مربیگری تراکتورسازی در 24 ساعت گذشته به شکلی پیش رفت که تمام طرفداران تبریزی اکنون در انتظار استقبال از سرمربی مشهور ترکیه ای هستند.
  ۹ ساعت پیش    
آیا حاضرید برای یک ساعت هوشمند اندرویدی بیش از 197 هزار دلار هزینه کنید؟
  ۹ ساعت پیش    
پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان گیلان با صدور اطلاعیه ای در خصوص شگرد جدید کلاهبرداری از طریق انتقال کارت به کارت هشدار داد.
  ۹ ساعت پیش    
کاربران خبرآنلاین در پاسخ به یک نظرخواهی تاکید کردند ترکیب خوانندگان بخش پاپ جشنواره سی و سوم موسیقی فجر، جذابیت چندانی برای جذب مخاطبان ندارد.
  ۹ ساعت پیش    
رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: بعد از لغو تحریم ها فضای مثبتی ایجاد شد و ما اکنون آماده مذاکره هستیم ...
  ۹ ساعت پیش    
پلیس ایالت کالیفرنیا پدر و مادری را که 13 فرزند خود را با زنجیر زندانی کرده و شکنجه می دادند بازداشت کرد ...
  ۹ ساعت پیش    
تسنیم نوشت: وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه نارضایتی هایی که موجب بروز حوادثی در کشور می شود را باید علاج کرد گفت: مهار حوادث سبب افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی شد.
  ۹ ساعت پیش    
پنج شنبه هفته جاری، پرسپولیس در استادیوم آزادی تهران به مصاف گسترش فولاد تبریز می رود در حالی که دو هافبک دفاعی فیکس و ثابت خود را در اختیار ندارد.
  ۹ ساعت پیش    
فرمانده انتظامی رشت از دستگیری یک مامور قلابی در این شهرستان خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: 4 هزار و 632 قطعه شعر از شاعران فارسی سرا به جشنواره ملی شعر مازندران رسیده که مجموعه ای از سروده های 915 شاعر است.
  ۱۰ ساعت پیش    
مهر نوشت: رئیس ائتلاف فتح با صدور بیانیه ای به دلایل جدایی از ائتلاف نصر پرداخت و شایعات منتشر شده در این باره را تکذیب کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
تازه ترین عکس رضا عطاران در فیلم مصادره منتشر شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
نماینده رشت با اشاره به اینکه مردم ایران اخیرا نسبت به برخی کاستی ها اعتراضاتی داشتند که متاسفانه با آنها برخورد مناسبی نشد، ادامه داد: معترضین نه خس و خاشاک بودند نه آشغال ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مهاجم گلزن سایپا پس از نیم فصل دوری از نساجی مازندران دوباره پیراهن تیم محبوب شهرش را بر تن کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به طرح مسائل میانمار و کشمیر در اجلاس بین المجالس اسلامی و در عین حال غفلت از طرح مسائل بسیار مهم یمن و بحرین در این اجلاس ...
  ۱۰ ساعت پیش    
میزان نوشت: مرد برادرکش در کمتر از 24 ساعت شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا نوشت:نماینده اعزامی مجلس به شانگهای برای بررسی حادثه نفتکش سانچی درباره برخی ابهامات در زمینه همکاری چین در این حادثه توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
ایبنا نوشت: نماینده مردم تبریز در مجلس اعلام کرد: رییس کل بانک مرکزی در برخورد با موسسات غیرمجاز از خودگذشتگی نشان داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
انتخاب به نقل از الاخبار نوشت: قاسم سلیمانی از عاصمة الرشید(الرقه) توانست موانعی که بر سر راه اعلام ائتلاف حیدر العبادی- حشد الشعبی بود را هموار کند؛ ائتلافی که عمار الحکیم نیز به آن پیوست ...
  ۱۰ ساعت پیش    
در نشست خبری کمیته ویژه پیگیری غرق شدن نفتکش سانچی، علی ربیعی و راستاد، مدیرعامل سازمان بنادر و کشتیرانی در پاسخ به سئوال اینکه هنگام تصادف، پرسنل سانچی کجا بودند ...
  ۱۰ ساعت پیش    
برنا نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به تلاش ایران و روسیه در خصوص لغو روادید سفر بین اتباع دو کشور، تصریح کرد قطعا تا انجام بازی های جام جهانی این اتفاق صورت نمی گیرد .
  ۱۰ ساعت پیش    
تسنیم نوشت: یک کارشناس بهداشت مواد غذایی به مشکلات کم خونی در 3 گروه از مردم جامعه به همراه توصیه های غذایی مفید پرداخت.
  ۱۰ ساعت پیش    
میزان نوشت: فرمانده انتظامی کرمانشاه گفت: داماد خشمگین که همسر و مادر زنش را به قتل رسانده بود، پس از یک هفته فرار دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۶    
ایسنا نوشت: ساختمان جدید سفارت آمریکا در انگلیس امروز (سه شنبه) در حالی برای نخستین بار درهایش را به روی عموم مردم گشود که چند روز پیش به علت هزینه بسیار زیاد ساخت و مکان بدش مورد انتقاد دونالد ترامپ ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۲    
تسنیم نوشت:سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد یارانه نقدی دی ماه امشب واریز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۲    
آیت الله محمدتقی مصباح یزدی در کتاب جامعه و تاریخ از نگاه قران نوشت: رهبر باید نسبت به انتقادات و عیب جویی های گوناگون زیردستانش گوش شنوا داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۱    
مجید دوهندو معاون عملیات سپاه قدس گیلان شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۱    
ایرنا نوشت:مدیرکل پزشکی قانونی ایلام گفت: 107 نفر طی 9 ماه سال جاری بر اثر تصادفات جاده ای در محورهای مواصلاتی این استان جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۸    
انتقاد مجری برنامه تلویزیونی مثبت دو از احتمال فروش بزرگراه های تهران را ببینید. هر خبری از شهرداری می رسد، به پول گرفتن از مردم ربط پیدا می کند!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۰۵    
افتتاح نمایشگاه خودرو دیترویت، همان و رونمایی از تازه ترین محصولات دنیای فناوری، همان. ستاره روز نخست نمایشگاه هم چیزی نبود جز تاکسی پرنده خودران و برقی شرکت اسپیس ایکس ، موسوم به Mobi-One .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۸    
جماران نوشت: قایق های اشباح پدیده ای مرموز است که سالانه ده ها قربانی می گیرد و سوالات بی پاسخ بسیاری در مورد آن وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۲    
میزان نوشت:برای خرید خودرو پرتون در بازار باید حداقل 15 میلیون و 500 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۸    
شانا نوشت: اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پی افزایش تماس های اشخاص حقیقی و حقوقی به این وزارتخانه درباره ارائه طرح های فنی و هنری درباره نفتکش تحت مدیریت شرکت ملی نفتکش سانچی توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۳    
حسینعلی حاجی دلیگانی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: دشمن با دیپلماسی خنده شما گستاخ تر شده است لطفا کمی اخم کنید. ادامه تذکر امروز او را در این فایل صوتی بشنوید:
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۳    
فیزیوتراپ تیم فوتبال پرسپولیس از غیبت سه هفته ای کامیابی نیا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۳    
خبرورزشی نوشت: مهدی طارمی به دلیل مشاوره نادرست نزدیک بود قراردادش با الغرافه امضا نشود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۰    
میزان نوشت: مجله نشنال جئوگرافی عکس روز خود را به کویر لوت ایران اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۰    
روسای مجالس چند کشور اسلامی ظهر امروز با حسن روحانی ریاست جمهوری ایران دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۷    
ایسنا نوشت: سرپرست گروه سلامت هوای وزارت بهداشت اظهار کرد: آلودگی هوا بار اقتصادی بسیاری بر وزارت بهداشت و دولت تحمیل می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۹    
مدیرشهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران در نشست مشترک با انبوه سازان، مشاوران و شهرداری های استان عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۷    
یکی از مقامات مسئول استان در برابر دیر آمدن مهرعلیزاده به همایش سراسری شوراهای آموزش و پرورش واکنش جالبی نشان داد و پس از حضور استاندار بار دیگر سخنرانی قبلی خود برای مخاطبان را این بار تنها برای ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۳    
روزنامه آمریکایی واشنگتن تایمز در مقاله ای با عنوان ائتلاف سری بین ریاض و تلاویو روند شکل گیری ائتلاف محرمانه عربستان سعودی و رژیم صهیونیستی در مسیری جدید و غیرقابل پیش بینی در خاورمیانه را بررسی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۳    
نادر سیف معاون تشکل های اتاق ایران می گوید: شناسایی دقیق مشکلاتی که منجر به کند شدن رشد اقتصادی و صنایع می شود یکی از دغدغه های اصلی کشور به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۰    
دو نماینده مجلس در جلسه علنی امروز تذکراتی را در کنایه به رئیس جمهور مطرح کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۴    
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری در نشست اتحادیه مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی گفت: هیچ کشوری نمی تواند مشکلات درونی خود را از طریق لشگرکشی های خارجی حل کند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۶    
پزشکان اکیدا توصیه می کنند که هرگز جلوی عطسه خود را نگیرید، حتی اگر در مکانی ساکت حاضرید. مردی انگلیسی به این توصیه گوش نکرد، گلویش سوراخ شد و مجبور شد یک هفته در بیمارستان بستری شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۳    
عبدالرضا عزیزی نماینده شیروان در تذکری در جلسه امروز مجلس با اشاره به اعتراضات اخیر مردم که به تجمعات خیابانی کشیده شد، گفت: همه می دانیم که پول مردم به یغما رفته است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۹    
گردهمایی بیش از یکصد نفر از مسوولان و مدیران کانون های بسیج اساتید دانشگاه شهر تهران در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۹    
سرمربی مدنظر تراکتورسازی هنوز پاسخ نهایی خود را به مسئولان این باشگاه اعلام نکرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۷    
در بیست و ششم دی ماه سال 1357 محمد رضا پهلوی و فرح دیبا در سفری بدون بازگشت ایران را به مقصد مصر ترک کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۷    
سید محمد صدر مشاور وزیر امورخارجه و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گو با ایرنا گفت: ترامپ با آن ادبیات سخیف و پایین که راجع به مردم سیاه پوست آفریقایی و یا آمریکای جنوبی می زند قطعا یک نژاد پرست ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۳    
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی از موافقت با بازدید اعضای این کمیسیون از زندان اوین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۳    
ایسنا نوشت: مراسم تشییع پیکر زنده یاد ناصر ملک محمدی، روزنامه نگار پیشکسوت صبح فردا (27 دی ماه) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۷    
تسنیم نوشت:سایپا امروز با اعلام قیمت های پیشنهادی خود برای خودروی کوییک فروش فوری آن را آغاز کرده اما قیمت نهایی این خودروها پس از تأیید شورای رقابت در دعوتنامه ها اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۴    
ایرنا نوشت: پژوهشگر مواد مخدر و مدیرکل سابق امور فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: داروی خواب آور زولپیدوم اعتیاد آور است و نباید بیش از 7 تا 10 روز مورد مصرف قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۲۴    
مهر نوشت: مهراب قاسم خانی که سابقه سال ها نوشتن فیلمنامه سریال ها را در کارنامه دارد حالا می گوید سیستم صداوسیما در حال حاضر به گونه ای شده که باید آن را کوبید و دوباره ساخت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۶    
ایسنا نوشت: رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد، عملیات ترکیه علیه نیروهای شبه نظامی کرد در منطقه عفرین سوریه توسط مخالفان سوری (نیروهای مستقل شورشی و وابسته به ارتش آزاد) حمایت خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۶    
مریم ایران دوست مربی تیم منحل شده بانوان ملوان بندرانزلی به خاطر مرگ آتنا محمدی حسابی در شوک است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۱    
استاد پژوهشگاه زلزله شناسی هشدار داد؛ دقت بیشتر توسط مسئولان محترم به فعالیت های این منطقه و آمادگی لازم در تهران در ماه های آینده امری منطقی و ضروری است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۹    
معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی با بیان اینکه تقریباً مبلغی معادل 11هزار میلیارد تومان برای مناطق روستایی تخصیص یافته است گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۹    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد، با اشاره به برگزاری هفته قرآن و عترت در استان، گفت: با توجه به بسیج دستگاه ها و نیروهای مختلف برنامه هایی محتوایی و در شان قرآن برگزار شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۵    
نمایندۀ شبستر در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه راهبرد ما میتوانیم به خوبی در همۀ بخش های فولادمبارکه معنی شده است، گفت: به عبارت دیگر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۵    
زعیم حوزه علمیه اصفهان گفت: مسئولان با دقت و تلاش ابعاد حادثه آتش سوزی نفتکش ایرانی را بررسی و در تسکین داغ مصیبت دیدگان اقدام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۵    
هیئت تجاری – فرهنگی استان آغری با هیئت شهرستان خوی به ریاست فرماندار و با حضور مدیران اداره صنعت معدن تجارت، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و اتاق اصناف دیدار و گفتگو کردند .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۵    
سومین نماز طلب باران اصفهانی ها روز جمعه به امامت آیت الله مهدوی در مسجد جامع این شهر اقامه می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۲    
فرماندار شهرکرد گفت: نقاط امن شهرکرد و محل هایی که می توان در هنگام زلزله به صورت مؤثر خدمات رسانی انجام داد، شناسایی می شود
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای چهارمحال و بختیاری از اعمال محدودیت ترافیکی محور سفید دشت - بروجن از امروز تا 4 بهمن ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۲    
مدیر فرهنگ و گردشگری استان آغری ترکیه، منطقه آزاد ماکو و کشور ایران را از جهت اماکن تاریخی و مذهبی بسیار غنی دانست و گفت: ظرفیت های گردشگری ایران و ماکو باید به کشورهای خارجی معرفی شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۲    
ایسنا نوشت: سرپرست گروه تحقیقات اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی از کاهش 21 درصدی بارندگی در استان خبرداد و این اتفاق را به دلیل پدیده لانینا مرتبط دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۲    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست پلدختر از سرشماری پرندگان آبزی و کنار آبزی در تالابهای این شهرستان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...