شنبه ۰۲ تیرساعت ۲۲:۲۸Jun 2018 23
 

خبرگزاری تقریب - تقریب (taghribnews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۲:۱۳    
رئیس اتحادیه جهانی تقریب نهاد اندیشمندان جهان اسلام با بیان اینکه در حال حاضر جبهه مقاومت در منطقه به مبارزه با جریان یزیدی رفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۲:۰۳    
کنفرانس وحدت می تواند در جهت نزدیک شدن افکار و اندیشه های مسلمانان و مقابله با دشمنان جهان اسلام موثر باشد مشروط به اینکه کنفرانس برنامه هایی که اعلام می کند دقیق و هدفمند و با کمترین تلف شدن زمان ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۸    
عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: تمدن نوین اسلامی نیاز واقعی و حقیقی انسان ها را رفع می کند از این رو تمدنی واقعی و حقیقی است و حق از بین رفتنی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۱:۱۸    
با قطع شدن ارتباط گروههای تروریستی در البوکمال، با مرزهای عراق و سوریه این گروه تروریستی در البوکمال عملا از نظر نظامی سقوط کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۳    
خطیب اهل سنت زاهدان در مراسم نماز جمعه این هفته اهل سنت زاهدان، تاکید کرد: از دولت محترم درخواست رسیدگی مزید به زلزله زدگان داریم، اما با توجه به اینکه خسارت جانی و مالی در این زلزله بسیار سنگین است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۹    
رئیس جمهوری عراق طی سخنانی آزادی کامل شهر راوه در استان الانبار را به مردم این کشور تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۵    
خطبای نماز جمعه لبنان این هفته، مسئله استعفای حریری را محور سخنان خود قرار دادند و از دخالت های عربستان در این کشور آن هم برای منافع رژیم صهیونیستی انتقاد کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۳۰    
ده ها هزار فلسطینی روز گذشته در نماز جمعه مسجد مبارک الاقصی شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۵    
امام جمعه نجف اشرف تأکید کرد: خطری که منطقه را تهدید می کند، نتیجه سیاست های رژیم آل سعود است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۰۵    
نخست وزیر مستعفی لبنان، بامداد امروز اعلام کرد که در حال حرکت به سمت فرودگاه برای ترک عربستان است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۸:۵۵    
در پی انفجار خودروی بمب گذاری شده داعش در روستای فرج در حومه استان دیر الزور در روز جمعه 20 نفر کشته و 30 نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۲:۳۵    
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، عضو شورای عالی مجمع تقریب و امام جمعه زاهدان گفت: برپاداری دین و گریز از تفرقه و دو دستگی از تکالیف اصلی پیامبران هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۲:۲۰    
گروهی از نمایندگان مجلس فرانسه برای آگاهی از وضعیت کودکان و زنان در زندان های رژیم صهیونیستی و دیدار با شخصیت های انتفاضه قصد سفر به فلسطین اشغالی را داشتند که رژیم صهیونیستی از سفر آنها جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۲:۰۵    
امامان و خطبای جمعه اهل سنت استان گلستان با اذعان بر مایه رحمت و رافت بودن وجود نازنین و با برکت ختمی مرتبت محمد بن عبدالله (ص) برای تمام عالم بشریت، رحلت ایشان را مصیبت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۱:۴۰    
با اعلام آزادی کامل شهر رواه در 340 کیلومتری غرب بغداد و در غرب استان الانبار ، وزیر کشور عراق اعلام کرد که کار داعش از نظر نظامی در عراق رسما پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۱:۴۰    
ائمه اهل سنت آذربایجان غربی اعلام کردند امدادرسانی به بازماندگان زلزله اخیر کرمانشاه چهره زیبای دیگری از وحدت و همدلی مردم و دولت ایران را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۱:۳۵    
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: کمک رسانی مردم ایران به بازماندگان زلزله کرمانشاه یک حرکت انقلابی است که اتحاد مسلمانان را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۱:۳۰    
نخست وزیر عراق بر برگزاری انتخابات پارلمانی در این کشور در موعد مقرر آن تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۰:۳۰    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۰:۳۰    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۸:۵۰    
ارتش رژیم صهیونیستی عصر دیروز پنجشنبه به فلسطینیان ساکن منطقه جبل البابا واقع در شرق قدس، اخطاریه هایی را در زمینه تخلیه خانه هایشان تحویل داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۷:۴۵    
نیروی هوایی فضایی روسیه ظرف هفته گذشته بیش از 1200 موضع تروریست های بین المللی در خاک سوریه را نابود کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۶:۰۵    
امام جمعه موقت تهران گفت: وحدت طوایف لبنان در شرایط فعلی توطئه آل سعود را برای ایجاد تشنج در این کشور و در منطقه خنثی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۵:۵۵    
جانشین رییس شورای مدیریت بحران آذربایجان غربی گفت: 52 ماشین آلات شامل 30 دستگاه کمپرسی از مجموع ماشین آلات شهرداری های استان و شش دستگاه بیل مکانیکی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۵    
دبیرکل سازمان ملل متحد: از اینکه عربستان به درخواست ها برای پایان دادن به محاصره یمن پاسخ مثبت نداده است، احساس سرخوردگی می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۰    
منابع عراقی با اشاره به پیشروهای نیروهای این کشور در جریان عملیاتی که از بامداد امروز برای آزادسازی منطقه راوه از لوث داعش شروع شده است از آزادسازی 4 محله در غرب این منطقه خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۰    
نبیه بری رئیس پارلمان لبنان معتقد است که گرچه بحران مرتبط با شخص سعد الحریری پایان یافته اما بحران سیاسی در لبنان آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۵    
رهبران مشهورترین احزاب و جنبش های اروپایی مخالف اسلام و ضد مهاجرت در شهر پراگ پایتخت جمهوری چک گردهم خواهند آمد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۵    
شیخ عبدالوحید پالاویچینی، رئیس انجمن CO.RE.IS (انجمن بین المللی اسلامی) و شخصیت تلاش گر در عرصه گفت وگوی بین ادیانی در ایتالیا، از دنیا رفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۵    
امام جمعه و جماعت روستای آسیب دیده کوییک از روستاهای زلزله زده دشت ذهاب با پوشیدن لباس امداد و نجات هلال احمر به مدیریت کمک های مردمی در روستاهای منطقه دشت ذهاب پرداخته است و جایگاه ویژه روحانیون به ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۰    
سلام بر تو ای فرستاده خوبی ها، ای مهربانترین فرشته خاک، تو از ملکوت آسمان به زمین فرا خوانده شدی تا انسان را با معنای واقعی اش آشنا کنی؛ تو، آفتاب روشن حقیقت بودی در شام تیره زندگی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان بار دیگر نسبت به لفاظی ها و تکرار ادعاهای بی اساس و پیگیری مشی بی ثبات ساز و تفرقه افکنانه سعودی ها در منطقه هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۳:۴۵    
سمینار روندهای تسلیحاتی و امنیت منطقه ای در غرب آسیا صبح چهار شنبه بیست و چهارم آبان با حضور عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین الملل وزیر امور خارجه در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۳:۲۰    
مقامات ارشد سه نهاد سازمان ملل روز پنجشنبه با اعلام اینکه بیش از 20 میلیون نفر از جمله 11میلیون زن و کودک یمنی به کمک فوری نیاز دارند، خواستار لغو فوری محاصره انسانی در یمن شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۲:۱۵    
رئیس جمهور زیمبابوه با درخواست ارتش برای کناره گیری از قدرت مخالفت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۲:۱۵    
وزیر خارجه لبنان اعلام کرد که هرگونه تجاوز سیاسی خارجی علیه لبنان نتایج عکس به همراه خواهد داشت و به ضرر همه ما خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۷:۰۵    
رئیس جمهور لبنان ضمن اعلام اینکه امیدوار است با موافقت سعد الحریری نخست وزیر مستعفی برای رفتن به پاریس، بحران کنونی تمام شود؛ افزود برای تصمیم گیری نهایی منتظر بازگشت الحریری از فرانسه می ماند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۶:۵۰    
مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت گفت: هدف غایی تمدن نوین اسلامی تشکیل امت واحده اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۵:۰۵    
کمیته امور خارجه مجلس نمایندگان آمریکا بامداد پنجشنبه با طرح قانونی موافقت کردند که براساس آن دولت ها و اشخاص خارجی که از جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) حمایت مالی و مادی می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۰    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کردستان از ارسال محموله کمک 210 میلیون ریالی موقوفات کردستان به زلزله زدگان کرمانشاه خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۵    
رئیس کمیته عالی انقلابی یمن گفت که عربستان در اجرای سناریوهای خود درباره لبنان شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۰    
درگیری شدیدی در شمال بحرین میان تظاهرات کنندگان شهرک "ابوصیبع" و نیروهای آل خلیفه به وجود آمد به این صورت که گروهی از جوانان خشمناک به سمت نیروهای امنیتی متمرکز در ورودی اصلی شهرک حرکت کردند و درگیری ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۰    
یک روحانی برجسته اهل سنت اشنویه گفت: سازمان ها و موسسات اسلامی از جمله مجمع تقریب مذاهب در راستای تمدن نوین اسلامی تشکیل شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۱:۰۵    
نهاد دیده بان حقوق بشر با انتشار بیانیه ای که در آن مستندات فراوانی از نسل کشی اقلیت نژادی روهینگیا ارائه شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۰    
منابع محلی از انفجار یک خودرو در مرکز تل آویو خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۰:۱۵    
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به تصویب قطعنامه حقوق بشری علیه کشورمان در کمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۳:۲۶    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب تأکید کرد: وقف برای اهل بیت(ع) اعلام محبت به اهل بیت رسول اکرم(ص) است و یکی از کارهایی است که ما را به اهل بیت(ع) وصل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۰:۵۵    
نیرو های امنیتی بحرین با یورش به شماری از مناطق این کشور تعدادی از ساکنان را بازداشت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۲۰    
دولت میانمار رسیدگی به جرایم و جنایات ارتش و بودائیان افراطی را مشروط به حل بحران آوارگان روهینگیا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۵۰    
پارلمان تونس رئیس کمیتۀ عالی مستقل انتخابات این کشور را تعیین کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۱    
معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه کشورمان با بشار اسد رئیس جمهور سوریه دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۶    
وزیر خارجه کشورمان در پیامی با اشاره به گسترش روابط ایران و روسیه عنوان کرد: گسترش این رابطه نه فقط به نفع دو کشور بوده است، بلکه عامل مهمی در امنیت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۴:۵۱    
یکی از مهمترین شناسه های جریان شیعه انگلیسی اینست که این جریان به دنبال تضعیف وحدت بین شیعه و اهل سنت و در حال ایجاد تفرقه است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۶    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۶    
'بشار الجعفری' نماینده دایمی سوریه در سازمان ملل متحد گفت: عربستان و قطر فقط برای وارد کردن تروریسم بین المللی به سوریه و جنگ علیه این کشور 137 میلیارد دلار و در کنار آن برای نابودی یمن و عراق و لیبی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۱    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: شاه کلید پیروزی جمهوری اسلامی ایران پیروی از رهبری است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۲۱    
یکی از سرکرده های مهم گروه های تکفیری به وسیله نیروهای اطلاعات ارتش لبنان، در عرسال بازداشت شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۱    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان، گفت: رسانه ها و اصحاب جراید نقش پر رنگی در برجسته سازی و شناساندن سنت حسنه وقف در جامعه اسلامی ایفا می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۶    
جلسه بررسی سفر پژوهشگران پژوهشگاه مطالعات تقریبی با کاروان وحدت که در ایام اربعین حسینی و به همت مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به عتبات عالیات اعزام شده بودند با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۶    
رئیس جمهور سابق لبنان تاکید کرد که سعد حریری برای اعلام استعفای خود آزاد نبوده و اختیاری نداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۱    
عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: داعش به فضل الهی، تلاش صادقانه نیروها و دولت های عراق و ایران در حال نابودی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۷    
با وقوع زلزله در مناطق مرزی ایران و عراق در نزدیکی دو استان سلیمانیه و کرمانشاه و وارد شدن خسارات جانی و مالی قابل توجه در کرمانشاه و مناطق همجوار ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۲    
معاون وزیر خارجه ایران ضمن دیدار با بوگدانف در مسکو، با فومین معاون بین الملل وزیر دفاع روسیه و لاورنتیف نماینده ویژه پوتین در امور سوریه دیدار و درباره آخرین تحولات منطقه و سوریه به رایزنی پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۲    
طی دو روز گذشته جمع کثیری از مقامات ارشد سیاسی ترکیه اعم از مقامات دولت، مجلس و احزاب و شخصیت های سیاسی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۷    
یک منبع در وزارت خارجه سوریه به اظهارات اخیر وزیر دفاع آمریکا درباره حضور نیروهای آمریکایی در این کشور هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۲    
مخالفت دادگاه اداری عالی آلمان با ارائه دروس اسلامی در مدارس ایالت نورث راین وستفالن، موجب انتقاد شورای مرکزی مسلمانان این کشور شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۲    
رئیس جمهور سوریه اعلام کرد که تهاجم های فرهنگی و فکری غرب به دنبال تبدیل کردن ما به ابزاری بی اراده برای اجرای طرح و برنامه های ایجاد شده در خارج از کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۲    
سخنگوی رسمی جنبش حماس با بیان اینکه مقاومت به یک فرهنگ در فلسطین تبدیل شده است، اعلام کرد که حماس هرگز رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی شناسد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۷    
وزیر خارجه لبنان اظهار داشت، در صورتی که سعد حریری قبل از یکشنبه آینده به کشورش بازنگردد، احتمالا گام های جدیدی را اعلام کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۸:۱۷    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی شامگاه سه شنبه در جلسه ای با حضور رؤسای قوای سه گانه و تنی چند از مسئولان کشور با ابراز تأسف عمیق از حادثه بسیار تلخ زلزله کرمانشاه و با تقدیر از حضور ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۳:۳۲    
گستره تمدن اسلامی در قرون میانی عنوان کتابی است که توسط محمد مونس عوض، تالیف و ترجمه آن بر عهده عبدالله ناصری طاهری و سیمه سادات طباطبایی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۳:۱۲    
گروهی از هکرهای مسلمان با اعلام جنگ علیه داعش و راه اندازی کمپین شمشیرها را خفه کنید قول دادند تا روز جمعه این گروه تروریستی را از اینترنت حذف کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۲:۴۷    
معاون دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به وحدت ملت لبنان در بحران ایجاد شده از سوی عربستان تأکید کرد که آل سعود در باتلاق حوادث منطقه ای فرو رفته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۱:۴۷    
یمن اعلام کرد که ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان با هدف جلوگیری از ورود کمکهای بشر دوستانه فرودگاه بین المللی صنعا را بمباران کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۲۰:۴۲    
نخست وزیر عراق، اقدامات دولتش برای برقراری ثبات در مناطق مورد منازعه، فرودگاه های شمال کشور و گذرگاه های مرزی را به نفع شهروندان کُرد دانست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۹:۱۲    
درگیری های میان مسلمانان و مسیحیان در شهر بانگی ، پایتخت آفریقای مرکزی، به کشته شدن دست کم 7 مسلمان و زخمی شدن شماری از آنان منجر شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۷    
مردم بحرین با برگزاری تظاهرات گسترده در مناطق مختلف ضمن سر دادن شعارهایی علیه پادشاه این کشور، حمایت قاطع خود را از شیخ عیسی قاسم اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۷    
ارتش سوریه و نیروهای مقاومت موفق شدند شهرکهای الربیعة و الجمیلة و ارتفاعات المحصر و البنات را از تروریستهای جبهه النصره پس بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۷    
افراد بی خانمان در عربستان سعودی از هیچ یک از حقوق مسلم بشر برخوردار نیستند. تعداد آنها در حال افزایش است و اقدامی برای حل مشکلات آنها صورت نمی گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۷    
سرپل ذهاب - آوا دختری است که بامداد دومین روز پس از زلزله در بیمارستان صحرایی ارتش در شهر زلزله زده سرپل ذهاب به دنیا آمد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۲    
هیئت اعزامی به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی وارد مناطق زلزله زده کرمانشاه شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۲    
دولت منطقه کردستان عراق اعلام کرد به حکم دادگاه فدرال درباره ماده یک قانون اساسی و ضرورت حفظ یکپارچگی کشور و منع جدایی طلبی احترام می گذارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۷    
روحانیون اهل سنت آذربایجان غربی با صدور پیام های تسلیت جداگانه ای خواستار تسریع در کمک رسانی به مناطق زلزله زده شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۲    
دوازدهمین نشست کمیسیون مشترک همکاری های بازرگانی، اقتصادی، فنی و فرهنگی ایران و تاجیکستان در شهر دوشنبه آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۳:۱۷    
مقدمه داعش، گروهی که در 2014 به طور رسمی شکل گرفت، باعث نابودی بخش های زیادی از عراق و سوریه و وحشت در جهان شد اکنون رو به افول است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۲    
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: مقابله با تکفیری ها یکی از موضوعات اجلاس بین المللی محبان اهل بیت و مسئله تکفیری ها است که اول و دوم آذر در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۷    
امام جمعه اهل سنت زاهدان، با انتشار پیامی، همدردی خویش را با حادثه دیدگان زمین لرزه استان کرمانشاه و مناطق اطراف ابراز داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۷    
اتحادیه علمای اسلامی بلژیک در پیامی با زلزله زدگان غرب کشور و خانواده های داغدیده آنان ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۷    
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۷    
منابع محلی در یمن از وقوع انفجار انتحاری در برابر ساختمان پلیس در شهر المنصوره در عدن خبر دادند.
مشاهده نتایج بیشتر...