پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۴:۱۲Jan 2017 19

خبرگزاری تقریب - تقریب (taghribnews.ir)

خبرگزاری تقریب 29 اسفند 1393 خبرگزاری تقریب 29 اسفند 1394 خبرگزاری تقریب 31 فروردین 1395 خبرگزاری تقریب 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری تقریب 31 خرداد 1395 خبرگزاری تقریب 31 تیر 1395 خبرگزاری تقریب 31 مرداد 1395 خبرگزاری تقریب 31 شهریور 1395 خبرگزاری تقریب 30 مهر 1395 خبرگزاری تقریب 30 آبان 1395 خبرگزاری تقریب 30 آذر 1395 خبرگزاری تقریب 1 دی 1395 خبرگزاری تقریب 2 دی 1395 خبرگزاری تقریب 3 دی 1395 خبرگزاری تقریب 4 دی 1395 خبرگزاری تقریب 5 دی 1395 خبرگزاری تقریب 6 دی 1395 خبرگزاری تقریب 7 دی 1395 خبرگزاری تقریب 8 دی 1395 خبرگزاری تقریب 9 دی 1395 خبرگزاری تقریب 10 دی 1395 خبرگزاری تقریب 11 دی 1395 خبرگزاری تقریب 12 دی 1395 خبرگزاری تقریب 13 دی 1395 خبرگزاری تقریب 14 دی 1395 خبرگزاری تقریب 15 دی 1395 خبرگزاری تقریب 16 دی 1395 خبرگزاری تقریب 17 دی 1395 خبرگزاری تقریب 18 دی 1395 خبرگزاری تقریب 19 دی 1395 خبرگزاری تقریب 20 دی 1395 خبرگزاری تقریب 21 دی 1395 خبرگزاری تقریب 22 دی 1395 خبرگزاری تقریب 23 دی 1395 خبرگزاری تقریب 24 دی 1395 خبرگزاری تقریب 25 دی 1395 خبرگزاری تقریب 26 دی 1395 خبرگزاری تقریب 27 دی 1395 خبرگزاری تقریب 28 دی 1395 خبرگزاری تقریب 29 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۲  
"سوراب کومار" سفیر هند در تهران عصر روز چهارشنبه با آیت الله "محسن اراکی" دبیر کل مجمع جهانی تقریب دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۷  
نیروهای دولتی عراق موفق شدند شرق موصل، پایتخت خودخواندۀ داعش را در عراق، به طور کامل آزاد کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۳  
ائتلاف جوانان انقلاب بحرین بر لزوم ادامه اعتراضات مردمی به سیاستهای تجاوزگرانه رژیم آل خلیفه تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۳  
گنج اطلاعاتی داعش، به دست نیروهای سازمان اطلاعات نظامی عراق افتاد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۸  
"فیصل المقداد" معاون وزیرخارجه سوریه در خصوص مشارکت عربستان و قطر در نشست آستانه گفت: حامیان تروریسم و کسانی که به تقویت و تجهیز تروریست ها می پردازند، جایی در نشست آستانه ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۳  
گزارش یک گروه تحقیقاتی در هند حاکی از آن است که صدها دختر مسلمان در ایالت اوتار پرادش به شیوه های مختلف مجبور شده اند تا به آیین هندو بگروند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۸  
رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در سفر خود به هند در دیدار با رییس جامعةالمصطفی (ص) العالمیه، گفت: این مرکز نقش بی بدیلی در معرفی صلح طلبانه بودن اسلام دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۳  
شمار زیادی از شیعیان نیجریه در اعتراض به اقدامات ارتش و نیروهای امنیتی این کشور تظاهرات کردند و خواستار آزادی شیخ ابراهیم زکزاکی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۳  
یک مؤسسه آموزش عالی در ایرلند به مناسبت روز جهانی حجاب، برنامه های مختلفی را با هدف شناخت بیشتر غیرمسلمانان از حجاب و پوشش زنان مسلمان ترتیب داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۸  
فرستاده ویژه سازمان همکاری اسلامی به میانمار گفت: سازمان ملل باید برای حل بحران میانمار که دیگر نه یک مسأله داخلی بلکه یک نگرانی جهانی است، اقدام کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۸  
فراخوان مشارکت گسترده اهالی منطقه السنابس و دیگرمناطق بحرین در راهپیمایی تکریم شهدای وطن پس از پایان مراسم عزداری سه شهید سامی مشیمع، علی السنکیس وعباس السمیع صادر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۳  
ما جنگ با تروریسم را تا نابودی کامل تروریست هایی که از سوی عده ای جیره خوار و مزدور به سرزمین ما سرازیر شده اند، ادامه می دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۳  
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت:به دلیل مخالفت ایران با مشارکت آمریکا در اجلاس آستانه هیچ گونه دعوت مشترکی برای حضور این کشور از سوی سه کشور مبتکر برگزاری اجلاس انجام نشده است و آمریکا در مدیریت و جمع ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۲۳  
گروه های فلسطینی شرکت کننده در گفتگوهای آشتی ملی در مسکو که به مدت 3 روز ادامه داشت، بر سر تشکیل دولت وحدت ملی قبل از برگزاری انتخابات به توافق رسیدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۸  
مقامات قضایی ترکیه حکم بازداشت 243 عضو ارتش این کشور را صادر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۳  
ستاد فرماندهی عملیات "نینوا ما می آییم" اعلام کرد که نیروهای نظامی دو محله الجزائر و الدرکزلیه در موصل را آزاد کردند و پس از وارد کردن تلفات سنگین جانی و نظامی به تروریست ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۳  
یک روزنامه انگلیسی تأکید کرد، عربستان سعودی با ساخت پایگاه نظامی در جیبوتی، به دنبال ایفای نقش بیشتری در منطقه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۸  
شیخ نعیم قاسم گفت: حزب الله لبنان بارها اعلام کرده که دولت باید تنظیم و تصویب قانون انتخابات بر اساس نسبیت را با هدف تقویت مشارکت مردم، در رأس برنامه های خود قرار دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۸  
منابع امنیتی عربستان از تیراندازی افراد ناشناس به سمت یک شهروند این کشور در شمال غرب القطیف خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۳  
دبیرکل کمیته اجرایی سازمان آزادیبخش فلسطین از انگلیس و استرالیا به خاطر امتناع از پیوستن به بیانیه پایانی کنفرانس صلح پاریس به شدت انتقاد و تصریح کرد که این کشورها باید موضع گیری اشتباه خود را اصلاح ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۸  
آمریکا از دولت بحرین به خاطر اعدام سه تن از جوانان مسلمان شیعه آن کشور انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۸  
رییس جمهوری در دیدار نخست وزیر سوریه، با تبریک موفقیت ها و پیروزی های اخیر ملت سوریه در نبرد با تروریست ها ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۳  
سازمان عمل اسلامی عراق با صدور بیانیه ای اعدام سه جوان انقلابی توسط مقامات بحرین را محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۳  
زنان یمنی با انجام رژه نظامی گسترده در صنعا، پایتخت یمن توان خود را در دفاع از کشور و مقابله با مزدوران و متجاوزان عربستانی به نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۸  
سفیر فلسطین در سازمان ملل متحد با بیان اینکه قطعنامه مربوط به توقف شهرک سازی در سرزمین های اشغالی برای برقراری صلح ضروری بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۸  
در حمله اشتباه ارتش نیجریه به یک اردوگاه پناهجویان در این کشور، 100 پناهجو کشته شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۳  
جنبش مقاومت اسلامی "حماس" اظهارات محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درباره بحران برق غزه را نشانگر نقش وی در شکل گیری این بحران و اعمال فشار علیه ساکنان نوار غزه و نیز تحریک علیه این جنبش دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۸  
دبیر کل سازمان ملل با ابراز نگرانی و هشدار نسبت به افزایش ضدیت و نفرت نسبت به مسلمانان خواستار مقاومت مقابل تلاش های تفرقه افکنانه در جهان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۳  
لوکچ شاندرا، در دیدار رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، کشورمان را پیشگام در برقراری صلح، اعتدال و مبارزه با جریانات افراطی و تکفیری در جهان دانست و اظهار کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۳  
سازمان ملل متحد هشدار داد، هرگونه تلاش از سوی رژیم صهیونیستی برای الحاق سرزمین های اشغالی فلسطین چشم انداز مذاکرات آتی صلح را نابود می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۳  
وزیر امور خارجه کشورمان اعلام کرد که ایران با حضور آمریکا در نشست آستانه، برای بحران سوریه مخالف است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۳  
مراسم سومین روز رحلت آخوند حاجی محمد عابدی کر ، از عالمان برجسته در علوم اسلامی، مفسر قرآن و امام جمعه فقید بندرترکمن و مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۹  
استاندار آذربایجان غربی گفت: وحدت تشیع و تسنن کلید انسجام نظام است و برای وجود این موهبت الهی در این استان باید خدا را شاکر باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۱۴  
در جریان حمله رژیم صهیونیستی به غزه در سال 2014 میلادی، یک سوم مساجد این شهر تخریب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۰۴  
طی حکمی از سوی حضرت آیت الله محسن اراکی رئیس هیأت امنای دانشگاه مذاهب اسلامی و با موافقت اعضای هیأت امنا و به اتفاق آراء، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدحسین مختاری به سمت ریاست دانشگاه منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۷  
گروهی از فعالان اتریشی با برگزاری تظاهراتی اعتراضی ممنوعیت حجاب برای کارمندان بخش های دولتی از جمله معلمان را محکوم کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۲  
رئیس جمهور تاکید کرد: برجام ازآن ملت بزرگ ایران و از آن رهبری مقتدر ، شهیدان و شهدای هسته ای و دیگر فداکاران کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۳۲  
آیت الله محسن اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب در پی در گذشت آخوند حاجی محمد عابدی کر امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۲  
وزیر خارجه روسیه در سخنرانی سالانه خود ابراز تأسف کرد که هنوز جامعه بین الملل نتوانسته است برای مبارزه با تروریسم یک جبهه متحد ایجاد کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۷  
منابع سوری از ورود نیروهای گارد ریاست جمهوری و حزب الله به دیرالزور برای مقابله با تروریست های تکفیری داعشی خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۲  
برخی منابع محلی از آزادی رئیس شاخه شمالی جنبش اسلامی فلسطین، پس از 9 ماه اسارت در زندان های رژیم صهیونیستی خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۷  
اندونزی اعلام کرد که احتمالا روند صلح خاورمیانه را در نشست آینده وزرای خارجه کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در کوالالامپور، پایتخت مالزی مطرح می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۲  
معاون اول رییس جمهوری در نشست خبری با نخست وزیر سوریه گفت: مطمئنا پیروزی های سوریه مرهون رشادت ها و پایداری ملت، ارتش سوریه و نیروهای محور مقاومت و حاصل هماهنگی میدانی و سیاسی ایران و سوریه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۷  
عناصر داعش به محدوده شمال شرق فرودگاه دیرالزور حمله کرده اند اما با مقاومت نیروهای سوری این حملات تاکنون دفع اما مسیر ارتباطی شهر با فرودگاه قطع شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۲  
نخست وزیر سوریه شامگاه دوشنبه با حضور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در فرودگاه مهر آباد مورد استقبال رسمی قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۷  
دبیران شورای امنیت ملی ایران و روسیه در گفت و گوی تلفنی درباره آخرین تحولات سیاسی امنیتی نظامی سوریه پس از استقرار آتش بس بحث و تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۲  
حماس اعلام کرد که آماده واگذاری اداره تمامی بخش های دولتی در غزه به دولت رامی حمدالله نخست وزیر دولت وفاق ملی فلسطین است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۲  
جمهوری اسلامی ایران با هدف مطلع شدن طرف سعودی از محورهای مورد نظرکشورمان، به دعوتنامه وزارت حج عربستان پاسخ داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۲  
جنبش تیار الوفاء الاسلامی در واکنش به حوادث اخیر این کشور و اعدام سه جوان انقلابی این کشور مبارزه مسلحانه علیه دولت و آل خلیفه اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۷  
حمله انتحاری یک دختر نوجوان به دانشگاهی در شهر مادیگوری نیجریه 5 کشته و 15 زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۲  
شیخ الازهر مصر، نقش لبنان را در حمایت از ملت های عربی و اسلامی ستودنی عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۲  
نهاد نظارت بر اخلاق حرفه ای رسانه های الجزایر اعلام کرد که تمام رسانه های این کشور در یک تصمیم جمعی به مبارزه با اندیشه های تکفیری فراخوانده شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۲  
محمدجواد ظریف و سرگئی لاوروف وزیران خارجه ایران و روسیه در یک گفت وگوی تلفنی برنامه پیش بینی شده مذاکرات سوری-سوری در آستانه پایتخت قزاقستان را بررسی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۲  
اتحادیه اروپا با هر گونه طرح دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا برای انتقال سفارتخانه این کشور در فلسطین اشغالی به شهر بیت المقدس، مخالفت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۷  
نخست وزیر سوریه برای دیدار و گفت وگو با مقامات کشورمان وارد تهران شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۱۷  
اخیراً فیلمی توسط یکی از ساکنان فوعه منتشر شده که در آن، صورت کودک 2 ساله ای که در نتیجه حملات خمپاره ای تروریست ها مجروح شده است، بدون به کارگیری داروی بی حسی مناسب در حال بخیه خوردن است و کودک ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۱۲  
کارشناس مسائل غرب آسیا تأکید کرد: دولت تمامیت خواه بحرین خشونت سازمان یافته ای را علیه اکثریت جمعیت این کشور دنبال می کند که در تناقض با همه اصول و قوانین بشردوستانه و حقوق بین الملل است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۸:۰۷  
مدرس مدارس علوم دینی اهل سنت اشنویه گفت: کسانی که مسلمانان را به قتل می رسانند و کشت و کشتار می کنند بویی از اسلام نبرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۷  
پلیس ملی اسپانیا یک مراکشی را که ریاست شبکه تروریستی جذب نیروی خارجی برای داعش را برعهده داشت، در شهر سن سباستین در شمال اسپانیا دستگیر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۷  
نظامیان رژیم صهیونیستی 17شهروند فلسطینی از جمله چند نفر از اعضای برجسته حماس را در کرانه غربی بازداشت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۷  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: گفت و گوی فرهنگی میان نخبگان کشورها، زمینه اشتراکات فرهنگی آن ها را تقویت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۷  
ارتش صهیونیستی برای مقابله با جنبش حماس و حزب الله لبنان نیروی جدیدی به نام "نیروی سرخ" تشکیل داده و قرار است تسلیحات مورد نیاز این نیرو را به همراه لباس های نظامی شبیه به لباس های مبارزان حزب الله و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۱۲  
ستاد فرماندهی عملیات 'ای نینوا ما می آییم' با صدور بیانیه ای اعلام کرد: نیروهای محور شمالی ارتش عراق دو محله کندی و قیروان را آزاد کرده و پس از وارد کردن تلفات سنگین جانی و نظامی به دشمن(گروه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۷  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بیانیه ای، اعدام سه جوان بحرینی به دست رژیم آل خلیفه را محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۰۲  
دادگاه عالی اداری مصر در حکم نهایی خود، توافق واگذاری دو جزیره تیران و صنافیر به عربستان سعودی را باطل و این دو جزیره را مصری اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۷  
علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در دیدار با فواد معصوم رییس جمهور عراق، آخرین تحولات منطقه، عراق و روابط دو جانبه را بررسی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۷  
بنا بر اعلام سازمان عفو بین الملل، مقام های نیجریه باید مطابق حکم دادگاه شیخ ابراهیم زکزاکی، رهبر جنبش اسلامی این کشور و همسرش را فوراً از زندان آزاد کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۷  
دبیر شورای عالی امنیت ملی با یادآوری طرح سیاسی چهار ماده ای جمهوری اسلامی ایران برای پایان دادن به بحران جاری در سوریه گفت: این طرح که پیش از این ارائه شد، مشتمل برآتش بس فوری، اجرای اصلاحات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۲  
گروه های فلسطینی با استقبال از نتایج کنفرانس بین المللی صلح در پاریس، این کنفرانس را تکمیل کننده قطعنامه 2334 شورای امنیت علیه شهرک سازی ها دانسته و خواهان به رسمیت شناختن کشور مستقل فلسطین شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۷  
عضو شورای قانونگذاری فلسطین از سیاست های دوگانه جامعه جهانی در قبال رژیم صهیونیستی و حمایت از این رژیم انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۷  
شکست های پی در پی تروریست ها و تغییر مجله از دابق به رومیه نشان دهنده ضعف داعش است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۷  
تجمع علمای مسلمان لبنان در پیامی، اعدام سه زندانی سیاسی بحرینی از سوی آل خلیفه را به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۷  
دبیر شورای امنیت روسیه اعلام کرد این کشور شواهد جدیدی از همکاری بعضی کشورها و شرکت های بزرگ خارجی با شبکه های تروریستی به دست آورده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۲  
برنامه گشایش دفتر غذای حلال ایران در شهرهای ارمنستان در مذاکرات "امیل تاراسیان" معاون وزارت توسعه اقتصادی و سرمایه گذاری های این کشور و عباس قربانی مسئول بخش اقتصادی سفارت جمهوری اسلامی در ایروان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۲  
سید علی فضل الله امام جمعه بیروت و شیخ ماهر حمود دبیرکل اتحادیه علمای مقاومت، اعدام 3جوان بحرینی توسط رژیم آل خلیفه را محکوم کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۷  
وزارت خارجه آمریکا با فروش سلاح به کشورهای قطر، عربستان، کویت و امارات به ارزش 40 میلیارد دلار در سال گذشته موافقت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۲  
حزب الله لبنان طی بیانیه ای اعدام سه معترض بحرینی به دست رژیم آل خلیفه را محکوم کرد و آن را جنایت خواند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۲  
استان های شرقی عربستان شاهد تظاهرات مردمی در اعتراض به اعدام 3جوان بحرینی بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۲  
نمایندگان پارلمان ترکیه پس از ساعتها بحث، درگیری و تنش، به صورت مقدماتی از قانون اساسی جدید این کشور حمایت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۷  
شمار زیادی از شیعیان نیجریه در آستانه پایان مهلت اجرای حکم دادگاه نیجریه در مورد آزادی شیخ ابراهیم زکزاکی، رهبرعالیقدر شیعیان این کشور و همسر وی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۲  
گزارش ها از کشته شدن حدود 250 غیرنظامی سوری در حملات دو ماه اخیر ترکیه به سوریه حکایت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۷  
در تازه ترین شورش در زندانی در شمال برزیل، بیش از 30 نفر کشته شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۷  
"سرتیپ یحیی رسول" سخنگوی عملیات مشترک عراق، اعلام کرد که نیروهای امنیتی 90 درصد از ناحیۀ شرقی شهر موصل را از چنگ تروریست های داعش آزاد کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۲  
مراسم هفتمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی عصر دیروز یکشنبه در مرقد امام خمینی (ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۷  
کنار گذاشتن اختلاف و پیشه ساختن وحدت به معنای یکی شدن افکار و عقاید و آداب و رسوم و سنت ها نیست تا تحقق آن را محال بدانیم و تفاوت های مذهبی و عقیدتی را نکوهش کرده و مباحثات و مناظرات کلامی به منظور ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۵۲  
هاشمی تا پایان عمر بر اصول انقلاب پایبند و در خط امام و رهبری بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۸  
سخنگوی وزارت امور خارجه با محکومیت شدید اعدام سه زندانی بحرینی اظهار داشت: عدم شفافیت در روند محاکمه ناعادلانه این سه شهروند مورد تأیید مجامع بین المللی و حقوق بشری و تمامی نهادهای مردمی در اقصی جهان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۳  
مقام های افغان اعلام کردند که انفجار بمب کنار جاده ای در شرق این کشور به مرگ هفت غیرنظامی منجر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۳  
رییس مجلس اعلای اسلامی عراق تصریح کرد که ثبات و اتحاد در عراق بازتاب مثبتی بر کشورهای منطقه خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۳  
حمله روز یکشنبه مزدوران عربستانی با انواع سلاح ها به بازاری در یمن، 6 کشته و شماری زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۷  
سازمان عفو بین الملل درباره سرکوب بی رحمانه فعالان سیاسی در عربستان ابراز نگرانی و اعلام کرد که سال 2017 سال سیاه دیگری برای حقوق بشر در عربستان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۷  
پویش اعتراض به تخریب منازل مسکونی فلسطینی ها به دست رژیم صهیونیستی، در منطقه قلنسوة به راه افتاد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۲  
معاون سابق مدیر اطلاعات جنگی مصر با رد حاکمیت مصر بر دو جزیره تیران و صنافیر گفت: این دو جزیره از نظر قانونی متعلق به عربستان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۷  
به گزارش خبرگزاری تقریب از گلستان، پیکر مطهر آخوند حاجی محمد عابدی کر امام جمعه اهل سنت بندر ترکمن با حضور گسترده علما و روحانیون شیعه و سنی، مسئولان استانی و شهرستانی و عموم مردم تشییع شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۲  
پس از اعلام خبر اعدام 3 جوان بحرینی به دست نظام آل خلیفه، مردم بحرین در مناطق مختلف این کشور به خیابان ها آمده و تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۲  
رییس جمهوری در دیدار وزیر خارجه آلبانی گفت: دوره پسابرجام فرصت مناسبی برای توسعه و تعمیق همکاری های تهران – تیرانا در همه حوزه ها بویژه اقتصادی و تجاری فراهم کرده است که باید بخش های خصوصی دو کشور از ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۶  
یکی از فرماندهان گروه تروریستی داعش که پس از کشته شدن همدستانش در عملیات ماموران، موفق به فرار از حلقه محاصره شده بود، پس از چهار روز تعقیب و گریز در جمهوری چچن فدراسیون روسیه دستگیر شد.
مشاهده نتایج بیشتر...