یکشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۷:۵۱Jan 2017 22

پایگاه خبری خاورستان (khavarestan.ir)

  ۴۹ دقیقه پیش  
دبیرکل حزب موتلفه با اشاره به گزارش چهارم اجرای برجام توسط وزارت خارجه به مجلس گفت: رئیس جمهور دقیق بگوید تحریم ها چه زمان برداشته می شود.
  ۴۹ دقیقه پیش  
عضو هیأت مؤسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: حرکت جبهه مردمی فقط برای انتخابات نیست بلکه برنامه پایدار است تا نیروهای انقلاب با حفظ شرایط خود در مجموعه بزرگی برای همیشه انقلاب هماهنگ شوند.
  ۴۹ دقیقه پیش  
معاون اول رئیس جمهور گفت: هنوز موفق نشده ایم باوجود گذشت یک سال از اجرای برجام به علت بند SNAPBACK (بازگشت سریع) در این توافق از منابع خارجی به عنوان فاینانس استفاده مطلوب ببریم.
  ۴۹ دقیقه پیش  
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانیال زاده برای مراسم ختم یکی از مسئولان 250 میلیون چک کشیده است ...
  ۵۹ دقیقه پیش  
صد و هفتمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه با حضور نمایندگان رسانه ها داخلی برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش  
مدیر عامل سازمان هلال احمر خراسان جنوبی با بیان این که از ابتدای سال جاری تاکنون، 826 حادثه در خراسان جنوبی به وقوع پیوسته است، گفت: در مدت مذکور 4 هزار و 248 نفر آسیب دیده خدمات دریافت نموده اند.
  ۴ ساعت پیش  
نماینده مردم فردوس، طبس و بشرویه در جلسه با تعدادی از بانوان و جوانان فردوسی از نگارش 3 هزار نامه در جهت پیگیری مطالبات مردم خبر داد.
  ۴ ساعت پیش  
قربانی گرفتن جاده های مرگ خراسان جنوبی ادامه دارد و امروز نیز یکی دیگر از هم وطنانمان به کام مرگ کشیده شد.
  ۷ ساعت پیش  
عده ای صبح تا شب دعا می کنند تا بلایی بر سر مردم بیاید تا عقده های سیاسی شان را خالی کنند.
  ۷ ساعت پیش  
استاد حوزه و دانشگاه گفت: جامعه ایمانی جامعه کینه و تفرقه نیست بلکه جامعه ی محبت، اتحاد و گذشت است.
  ۷ ساعت پیش  
فاجعه پلاسکو در شرایطی رخ داد که قانون مدت ها پیش برای جلوگیری از بروز چنین حوادثی راهکارهای دقیقی ارائه کرده بود، اما کم کاری برخی دستگاه ها سبب وقوع چنین فاجعه بزرگی در قلب تهران شد.
  ۹ ساعت پیش  
مدیر کل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: باید برنامه های پیشگیرانه و کنترل آسیب در بحث زنان،بر اساس شیوه نامه موجود بررسی و پیگیری گردد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۲  
در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بیرجند که امروز در خوسف برگزار شد، تکمیل و تجهیز بیمارستان این شهرستان؛ از اولویت های اصلی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و همچنین اولویت های این شهرستان عنوان شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۲  
مدیر تلفیق بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور از عیدی 780 هزار تومان کارمندان برای سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۲۱:۰۲  
وزیر اطلاعات گفت: تا این لحظه به هیچگونه اطلاعاتی یا نشانه ای از خرابکارانه بودن حادثه آتش سوزی و تخریب پلاسکو نرسیده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۲  
مدیرکل میراث فرهنگی خراسان جنوبیاز برگزاری چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران در خراسان جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۲  
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی ضمن اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی در جامعه، گفت: همزمان با اول اسفندماه جاری،طرح بزرگ فرهنگی "نذر کتاب" در نگارخانه بیرجند برگزار می گردد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۲  
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: جشنواره منطقه ای شعر ابن حسام در اردیبهشت 96 در استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۲  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این که فرهنگ اسلام، فرهنگی است که مبتنی بر میانه روی در امور است، گفت: اقتصاد هرجامعه برخاسته از فرهنگ آن جامعه است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۹:۰۲  
امام جمعه موقت طبس با قدردانی از شرکت گسترده مردم در یادواره 58 شهید بخش مرکزی طبس گفت: این یادواره چنان سیلی محکمی به صورت کسانی زد که میگویند یادواره های شهدا باید کم شود و فکر میکنند شهید متعلق به ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۵۲  
صفحه حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در شبکه اجتماعی اینستاگرام با پیامی از طرف تولیت آستان قدس رضوی به حادثه پلاسکو و شهادت جمعی از آتش نشانان غیور کشورمان واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۵۲  
در پی شهادت تعدادی از ماموران آتش نشان در جریان امداد رسانی به مردم در ساختمان پلاسکو، هیئت دولت فردا را عزای عمومی اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۲  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از عملکرد برخی افراد در فضای مجازی و رسانه ها گفت: بهتر است برخی افراد در فضای مجازی با انتشار شایعات با جان انسانها بازی نکنند و کاسب کاری سیاسی در این شرایط ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۲  
رهبر معظم انقلاب در پیامی به پنجاه و یکمین نشست اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا، تأکید کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۲  
در تازه ترین رده بندی تیم های باشگاهی جهان تیم های تراکتورسازی، پرسپولیس و استقلال تهران به ترتیب در رده های اول تا سوم ایران قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۲  
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب از برگزاری مجمع عمومی ملی در روز 14 بهمن خبر داد و گفت: حرف هایی که گوشه و کنار درباره کاندیداتوری بنده زده می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۲۲  
قائم مقام نهاد رهبری در دانشگاه صنعتی بیرجند با بیان این که یکی از آفت های مهم جامعه کنونی،استفاده از فضای مجازی است، گفت: فضای مجازی گمراه کننده جوانان و سبب دوری آنان از معنویات است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۲  
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای استاندار، وضعیت اقتصادی مردم یک شهرستانی که تعداد بسیار زیادی از آن ها تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند را با وضعیت اقتصادی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۵:۳۲  
امام جمعه موقت طبس با قدردانی از شرکت گسترده مردم در یادواره 58 شهید بخش مرکزی طبس گفت: این یادواره چنان سیلی محکمی به صورت کسانی زد که میگویند یادواره های شهدا باید کم شود و فکر میکنند شهید متعلق به ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۲  
امام جمعه موقت بیرجند با بیان این که تنها 25 درصد از بودجه کشور در زمینه پیشگیری از بیماری ها و مسائل آموزشی مرتبط با آن هزینه می شود، گفت: نظام سلامت کشور بیمار بوده و این یک ضعف عمده محسوب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۰:۴۲  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی آقای دکتر علی اکبر ولایتی را به عنوان رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۲  
حداقل عیدی کارگران امسال یک میلیون و 624 هزار تومان و حداکثر 2 میلیون و 436 هزار تومان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۲  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با تشریح روند تعیین اعضای هیأت مؤسس دانشگاه آزاد گفت، اصل بر این است که افرادی انقلابی به این هیأت اضافه شوند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۲  
در پی حادثه دردناک آتش سوزی و فروریختگی ساختمان در مرکز شهر تهران امام خامنه ای پیامی صادر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۲  
24 ساعت از حادثه آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو می گذرد و مأموران همچنان بی وقفه تلاش می کنند تا هر چه سریعتر آواربرداری پایان یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۲  
سخنگوی سازمان آتش نشانی اعلام کرد صبح امروز ساختمان پلاسکو از ساختمان های بلند مرتبه تجاری در خیابان جمهوری تقاطع خیابان فردوسی تهران دچار حریق گسترده شده بود که مهار شد اما هنوز عملیات پایان نیافته ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۲  
ساختمان پلاسکو که از صبح امروز دچار حریق گسترده شده بود به دلیل حجم آتش و فرسوده بودن ساختمان به صورت کامل فرو ریخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۲  
اداره کل میراث فرهنگی کرمانشاه همایشی با حضور مدیران استانداری را تبدیل به صحنه تک خوانی زنان آوازه خوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۲  
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی گفت: ما که این همه اقتدار در سایه دفاع مقدس داشته ایم اما ورود یک هواپیما نیاز به این همه استقبال نیاز نداشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۸:۵۲  
حضور 6 هزار نفری مردم در یادواره شهدایی که در یکی از روستاهای طبس برگزار گردید در حالی صورت گرفته است که استاندار خراسان جنوبی مدعی شده بود که تا انتخابات یادواره شهداء کمتری برگزار شود
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۲  
مدیرکل ورزش وجوانان استان بابیان این که شهرستان قاینات در حوزه ورزش به عنوان شهرستان اول وبرترین شهرستان استان است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۸:۲۲  
اقدام خباثت آمیز، غیر قانونی و نامتعارف رژیم آل خلیفه، خوش رقصی این رژیم نامشروع برای سران " نظام سلطه و استکبار جهانی " و در راستای ضربه زدن به اتحاد و امنیت " امت واحده اسلامی" و "جبهه مقاومت و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۸:۰۲  
در منطقه ای نه چندان دور از مرکزشهرستان دلگان و در کوچه پس کوچه های بی نام و نشان آن، از دبستانی صدای شادی و شیطنت کودکان به گوش می رسد، کودکانی محروم از هرگونه امکانات رفاهی!
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۰:۱۲  
ضرغامی عنوان کرد: بارها به دوستانم در دولت گفته بودم و می گویم که ابراز ذوق زدگی فراوانی از سوی مسئولان رده ی بالا در مورد اینگونه اقدامات، کار زیاد خوبی نیست، حریف، ما را تحقیر خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۲  
تاکنون ارتباط سیم کارت های بی هویت یک طرفه شده بود ولی از فردا با پایان مهلت تمدید شده 10 روزه ارتباط این سیم کارت ها به طور کامل قطع می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۲  
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب از برگزاری مجمع عمومی حامیان این جبهه در ایام دهه فجر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۲  
پرسپولیس در دیدار هفته هفدهم مقابل فولاد خوزستان به برتری رسید تا فاصله خود را در صدر جدول با رقبایش بیشتر کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۲  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد با تصمیم شورای عالی انقلاب فرهنگی بایدترمیم شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۲  
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور با بیان این که جلوگیری از موضوعات اخلاقی یکی از وظایف نیروی انتظامی است، گفت: در مجموع ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۲  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این که وجود نیروی انتظامی منشا خیرات جامعه است، گفت: اگر قانون به درستی توسط این عزیزان اجراگردد، دارای پشتوانه عظیم مردمی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۲  
اصلی ترین سهامدار فروشگاه ها زنجیره ای رفاه، بانک ملی ایران است که یک بانک دولتی به شمار رفته و زیر نظر وزارت اقتصاد و دارایی قرار دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۲  
به همت کانون بسیج رسانه شهرستان بیرجند، فیلم یتیم خانه ایران برای خبرنگاران و اصحاب رسانه بیرجند اکران می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۲  
این روزها در حالی رئیس دوبت یازدهم از اشتغال 700 هزار نفری سخن می گوید که زیردستان دولت از معضل بیکاری سخن می گویند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۲  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: در سال جاری 4 شهر و 38 روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۲  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دنیای امروزی پر از ابوجهل شده و جای سلمان ها خالی است و کار شما روحانیون این است که وجود نارس انسان را از جهت انسانیت شکوفا کنید
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۲  
طی حکمی مسعود قلی زاده به سمت معاون فرماندار خوسف منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۲۲  
استاندار خراسان جنوبی با توجه به اینکه پروژه های نیمه تمام زیادی وجود داشته ودر حال حاضر امکان احداث مدرسه جدید در مدت یک یا دو سال وجود ندارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۰:۱۲  
تیم فوتبال استقلال تهران در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال مقابل استقلال خوزستان شکست خورد تا شاگردان منصوریان یک شکست دیگر را در کارنامه خود ثبت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۲  
تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر اینکه برای فیلم سازی دینی باید بر مزیتها پافشاری شود، یکی از مسئولیتهای فیلمسازان انقلابی را ذائقه سازی برای مخاطب خواند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۹:۵۲  
عضو هیئت رئیسه مجلس نهم با بیان اینکه راهکار عقیم سازی کارتن خواب ها برخاسته از یک ذهن بیمار است، گفت: فقر مرگ فضیلت های انسانی و نقطه شروع آسیب های اجتماعی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۱۲  
یک مقام مسئول وزارت رفاه از ادامه حذف یارانه اقشار پردرآمد طبق شاخص ها و ملاک های تعیین شده پیرامون تبصره 14 قانون بودجه سال 95 خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۷:۰۲  
رئیس جمهور با بیان اینکه همه تحریم ها علیه ایران از 27 دی 94 برداشته شد، گفت: آمریکا در اجرای برجام سنگ اندازی هایی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۶:۲۲  
روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: طرح استعدادیابی در چهار رشته ورزشی در استان انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۲  
وقتی صحبت از سرمایه گذاری در طرح های نفتی و بنزینی به میان می آید اولین شخصی که نامش به ذهن می رسد همسر معاون رئیس جمهور و رئیس محیط زیست کشور است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۲  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در نشست مدیران فضای مجازی بسیج کشور گفت: با توجه به آمار و ارقامی که از وضعیت اقتصادی کشور در اختیار ما قرار دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۲  
پیش بینی می شود این بار هم مثل همه گفت وگو های خبری، بخش مهمی از وقت به سخنان آغازین رئیس جمهور محترم اختصاص یافته و بعد هم سؤالاتی از سوی خبرنگاران محترم بیان شود و طبیعتا هم پرسش ها مجال طرح و پاسخ ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۲  
رئیس حوزه های علمیه خراسان جنوبی گفت: حوزه 100درصد اقداماتش را با نماینده ولی فقیه در استان هماهنگ می کند حتی اگر اینکه برخی افراد خوششان بیاید یا نیاید چراکه معیار ولی فقیه و نماینده ولی فقیه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۲  
طی روزهای آینده سرپرست جدید سازمان بازرسی کل خراسان جنوبی منصوب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۲  
اصلاح طلبان طبسی با انتخاب سخنرانی که در سابقه خود توهین های مکرر به نظام ، رهبری و آیت الله هاشمی رفسنجانی دارد سعی دارند مراسم ترحیم برای آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار کنند !
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۷:۵۲  
کاخ سفید در بیانیه ای به مناسبت یک سالگی اجرای برجام گفت که توافق هسته ای آمریکا و جهان را امن تر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۲  
مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی با بیان این که باید حل مشکلات اجتماعی به مردم سپرده شود، گفت: مشارکت مردم، نقش بسیار موثری در کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱:۱۲  
منابع مطلع می گویند با توجه به اینکه افرادی همچون مرتضی الویری در مرکز تحقیقات استراتژیک هیچ مسئولیتی به عهده ندارند، ادعای تعلق این دفاتر پلمب شده به آنان هیچ وجه و نسبتی با واقعیت ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۲  
مراسم بهره برداری از مجتمع فرهنگی و رفاهی سلامت علوم پزشکی بیرجند (در محل باغ فتح) بعد از ظهر امروز با حضور صدرالسادات معاون وزیر بهداشت کشور و تنی چند از مسئولان استانی و مسئولان داشنگاه علوم پزشکی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۴۲  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان این که سه پروژه بهداشتی درمانی استان تا پایان سال جاری افتتاح می گردد، گفت: ساخت و تجهیز بیمارستان رازی در بیرجند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۲  
حمیدرضا مقدم فر گفت: جالب اینجاست که بعضاً آقایانی که آیت الله هاشمی را تا اتهام قاتل بودن منکوب کرده اند و یا آنهایی که به این جریان سیاسی وابستگی دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۲  
رئیس قوه قضاییه با اشاره به برخی فضا سازی های رسانه ای پیرامون رسیدگی های دستگاه قضایی از جمله برجسته سازی برخی اقدامات تاکید کرد این فضاسازی ها علاوه بر اینکه وصف مجرمانه دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۲  
جنب و جوش های انتخاباتی درون کابینه چندوقتی است شروع شده و وزرا در سفرهای خود به استان های مختلف به دنبال جلب رای مردم در حمایت از رئیس جمهور فعلی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۲  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مباحث جلسه 19 دی ماه مهم و محرمانه است گفت: جمع بندی ما این بود که اگر بخواهیم کار بزرگی در کشور انجام دهیم همه باید با یکدیگر و با سیاست های کلی که رهبری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۲  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: لازم است همه گروه های درون نظام برای روی کار آوردن دولتی قدرتمند، کارآمد و متعهد دست به دست هم بدهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۲  
یک عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری به زودی فرآیند انتخاب جایگزین آیت الله هاشمی رفسنجانی در این مجلس را تشریح می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۲  
رئیس کمیسیون بررسی برجام در مجلس نهم با بیان اینکه دوستان ما به طرف آمریکایی درحد اعلا اعتماد کردند گفت: برجام اکنون یک کودک ناقص الخلقه ای است که در دامن مردم ایران گذاشته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۲  
گزارش مرکز آمار ایران نشان می دهد نرخ بیکاری از 10.7درصد در پاییز 94 (قبل از اجرای برجام) به 12.7درصد در تابستان 95 رسیده و شمار بیکاران در این مدت 700هزار نفر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۲  
نماینده ارشد اتحادیه اروپا در امور امنیت و سیاست خارجی اتحادیه اروپا به مناسبت اولین سالگرد اجرای برنامه اقدام جامع مشترک بیانیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۲  
احمد مسجد جامعی هم از نمایندگی مردم در شورای شهر استعفا داد تا یک جایگاه دولتی را بدست بیاورد؛ استعفایی که برخی آنرا معامله رای مردم با قدرت می دانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۲  
72 تشکل دانشجویی در بیانیه ای خطاب به رئیس سازمان صدا و سیما ضمن درخواست برای اجرای برنامه ثریا طبق روال قبلی اعلام کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۲  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت کشور با بیان این که مشکلات اعتباری در وزارت بهداشت و درمان کشور، مشهود است، گفت: بالغ بر 12 هزار میلیارد تومان از بیمه های مختلف کشور طلبکار هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۲  
عضو شورای عالی فضای مجازی گفت: من پس از اتمام کارم در سازمان صدا و سیما برای خودم حریمی گذاشتم تا فقط در فضای مجازی فعال باشم و تا کنون هم در هیچ برنامه ای در صدا و سیما علیرغم اصرار بسیار دوستان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۲  
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از اقتصاددانان دعوت کرد تا راهکارهای خود برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور را ارائه دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۲  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس همچنین با بیان اینکه موضوع استیضاح آقای آخوندی به قوت خود در مجلس باقی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۲  
امروز در بازار تهران سکه طرح جدید با 8 هزار تومان افزایش یک میلیون و 191 هزار تومان و دلار با 12 تومان کاهش 3922 تومان فروخته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۲  
قائم مقام کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: از جمله برنامه های حمایتی کمیته امداد استان طی دهه مبارک فجر اهداء کمک هزینه جهیزیه به 193 نوعروس شهری و روستایی و افتتاح 48 پروژه مسکن شهری و روستایی خواهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۲  
آقای ترکان خسارت عدم اجرای برجام را روزانه 100 میلیون دلار قلمداد کرده بود، با این حساب پس از یک سال چیزی نزدیک به یک و نیم برابر کل نقدینگی موجود، عایدی برجام باید باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۲  
استاد حوزه و دانشگاه گفت: در بیرجند این موضوع کاملا روشن است که امام جمعه بیرجند پس از انتخاب نماینده ولی فقیه توسط مقام معظم رهبری، هم نسبت به حوزه و هم نسبت به برخی از مسائل تغییر موضع داده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۲  
پالایشگاه بزرگ استان کرمانشاه به قیمتی حدود 180 میلیارد تومان فروخته شده است که با احتساب 90 هزار هکتار مساحت این مجموعه و بدون در نظر گرفتن تاسیسات می توان گفت چیزی حدود متری 200 هزار تومان کادو ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۲  
فرشید گل زاده کرمانی که نزدیک به 2 سال و نیم پیش به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه انتخاب شد و حالا فیش های حقوقی وی نشان می دهد که رقمی بالغ بر 24 میلیون تومان به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۲  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت:ما نوکر نمی خواهیم و ما بیخود می کنیم که می گوییم نوکر مردم هستیم همین اینکه به وظایف خودمان عمل کنیم کافی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۲  
معاون وزیر خارجه با بیان اینکه هنوز شرایط بانک های ما به حالت عادی و نرمال برنگشته است، گفت: علت های متعددی برای این موضوع وجود دارد که تقریباً هیچ کدام به مسائل برجام مربوط نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۲  
شماره جدید هفته نامه مهرمشرق منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۰:۰۰  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به جاده بیرجند-قاین، گفت: بعد از گذشت 37 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب هنوز مسؤولان نتوانسته اند کاری را در جهت رفع موانع جاده ها در استان به سرانجام برسانند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۰:۰۰  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: هرچند در مسیر اجرای برجام با بدعهدی آمریکا مواجه شدیم، اما در بقیه حوزه ها و بخش ها تعهدات در حال انجام و اجرا است.
مشاهده نتایج بیشتر...