سه شنبه ۰۲ خردادساعت ۰۱:۴۷May 2017 23

پایگاه خبری خاورستان (khavarestan.ir)

  ۷ ساعت پیش    
موسسه کاسپین بیرجند به دلیل کلاه برداری و ندادن سپرده سرمایه گذاران امروز توسط سپرده گذاران این موسسه تعطیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۵    
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: خراسان جنوبی مسائل بر زمین مانده و مطالبات عمومی متعددی دارد که برای توسعه استان نیاز به اهتمام ویژه و اختصاص اعتبارات در این موارد است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۶    
سرپرست پلیس فضای تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی گفت: در فضای مجازی 67 مورد تخلف به کمک پلیس فتا شناسایی و به مراجع ذیربط معرفی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۶    
سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد نظر این شورا درباره شکایات از نحوه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و همچنین صحت انتخابات حداکثر تا سه شنبه هفته آتی اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۶    
معاون امور فرهنگی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: 95 نفر از مددجویان تحت حمایت در بخش های ترتیل، حفظ، قرائت و ترجمه قرآن کریم و اذان با یکدیگر به رقابت پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۷    
با پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، باید منتظر اجرای وعده های او و نامزد پوششی اش اسحاق جهانگیری به مردم بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۷    
مدیرمسئول کیهان، حمله روحانی به برخی از کانون های اقتدار نظام را باعث جری شدن آمریکا و شیوخ برخی کشورهای عربی دانست و گفت: دولت آقای روحانی در اولین روز انتخاب خود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۷:۵۷    
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند،گفت:در طی شش روز گذشته امداد رسانی به شش بیمار نهبندانی با بالگرد اورژانس هوایی صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۲۷    
رئیس جمهور آمریکا در عربستان به رهبران کشورهای عربی، حوزه قفقاز و دیگر کشورهای اسلامی گفت که باید ایران را منزوی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۷    
ستاد انتخابات شهرستان تهران جدیدترین نتایج انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران را امروز اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۷    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نامه ای به آیت الله احمد جنتی خواستار رسیدگی به برخی تخلفات در قبل و حین برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت ماه شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۷    
یک منبع آگاه انتصاب علی اکبر ناطق نوری به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را بی پایه و اساس دانست و گفت که این خبر کذب است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۷    
رئیس جمهور گفت: دولت دوازدهم کارآمدتر و کم اشتباه تر خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۷    
کارشناس حقوقی دفتر نظارت و بازرسی انتخابات خراسان جنوبی گفت: درصورتی که اشخاصی از نحوه برگزاری انتخابات شکایت داشته باشند، می توانند شکایت مستند خود را ظرف مدت سه روز از تاریخ اخذ رأی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۷    
اعضای حاشیه دار شورای چهارم که پس از یک یا دو مرحله و با واسطه به تایید هیئت نظارت رسیدند و بیشترین تبلیغات را برای دور پنجم انجام دادند، این بار مورد رأی اعتماد مردم قرار نگرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۷    
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس طی پیامی به مناسبت حماسه حضور مردم در انتخابات گفت: کاهش فاصله طبقاتی، توجه به محرومان و مبارزه با فساد در اولویت برنامه های رئیس جمهورمنتخب باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۷    
نتایج انتخابات شورای شهر بیرجند و تعداد آراء همه کاندیداها اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۷    
حضور حداکثری شما در انتخابات 96، دوستان را شاد و دشمنان را مایوس کرد که هیچ کس جز ملت ایران برنده نیست و هیچ کس حق ندارد پیروزی ملت را برای خود مصادره کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۷    
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با صدور بیانیه ای، ضمن تبریک به حجت الاسلام روحانی رئیس جمهور منتخب، بر ادامه پیگیری مطالبات و حل مشکلات مردم تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۷    
بازیگر کشورمان در پی توهین روز گذشته وزیر ارشاد به هنرمندان عنوان کرد: هنرمندان، مطربان آماده به خدمت وزارت نیستند که به اشاره ای خوش رقصی کنند! منتظر توضیح و عذر خواهی شما هستم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۹:۵۷    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبیدر پی حضور مردم پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۷    
رهبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت ضمن تشکر از حضور پر شور و گسترده مردم در این انتخابات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۷    
وزیر کشور گفت: آقای حسن روحانی با 23549616 رأی به عنوان رئیس جمهور دولت دوازدهم انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۸    
استاندار خراسان جنوبی گفت: 85.22 درصد از واجدین شرایط در انتخابات حضور پیدا کردند و استان خراسان جنوبی جز پنج استان برتر کشور است و این نشانه توجه مردم استان به انتخابات است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۸    
نتایج شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری تا ساعت 11 امروز نشان می دهد حسن روحانی با بیش از 22 میلیون رأی کرسی ریاست جمهوری را برای 4 سال دیگر بدست آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۲۲:۴۸    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: باید همواره به رأی مردم و قانون احترام قائل باشیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۳    
معاون ستاد حجت الاسلام رئیسی گفت: طبق اخبار و گزارش های ارسالی به ما تعرفه های برگ رای در مناطقی از استان ها از جمله خراسان رضوی، خراسان جنوبی وخوزستان کم آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۳    
زاکانی تاکید کرد: مجریان و ناظران به تخلفات در انتخابات پایان دهند؛ تقلب گسترده قطعا امکان پذیر نیست اما اگر مانع رای دادن مردم در مناطق خاص شوند تخلفی تاثیرگذار در نتیجه خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۲۱:۰۳    
استاندار خراسان جنوبی گفت: مردم استان تا این لحظه حضوری 65 درصدی در انتخابات داشته است و برنده این انتخابات همه کاندیدا هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۲۰:۴۸    
فرآیند رأی گیری انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کل کشور در حالی ادامه دارد که رفتارهای انتخاباتی منحصر به فردی از سوی برخی مسئولان دولتی رخ داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۹    
در نامه نیکزاد به اعضای هیأت نظارت بر دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری آمده است: آنچه در حال حاضر از ارتکاب این مصادیق با مدرک و سند مضبوط قابل ذکر است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۸:۳۴    
تجری گفت: تا این لحظه 20 میلیون نفر در انتخابات شوراها و ریاست جمهوری شرکت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۴    
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: فردا کلیه مدارس خراسان جنوبی تعطیل است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۹    
فرماندار بیرجند گفت: تاکنون حضور مردم در انتخابات پر شور بوده است که اگر این استقبال به همین منوال ادامه داشته باشد تمامی مردم استان تا مهلت مقرر رای خود را به صندوق ها خواهند انداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۴    
امام جمعه بیرجند گفت: دشمن در صدد است در جریان انتخابات افراد را به جان هم بیاندازد اما باید حواس همه جمع باشد و باید به نظر یکدیگر احترام بگذاریم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۳:۴۹    
دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: تا این لحظه بیش از 160 هزار نفر از مردم استان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۹    
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: امروز 11 اداره ثبت احوال در شهرستان ها و یک اداره در بخش دستگردان و دو نمایندگی در دیهوک و خضری دشت بیاض به مردم ارائه خدمت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۴    
وزارت کشور در جهت برگزاری هر چه بهتر روند انتخابات، از صبح امروز اطلاعیه هایی را صادر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۴    
ساعت 8 صبح امروز دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۴    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصاالرضا علیه اسلام گفت: قطعا باید به کسی رای داد که معتقد به اسلام و انقلاب و تدوام خط سرخ شهیدان و پیروی از مقام معظم رهبری باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۹    
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی گفت: امروز بالغ بر سه هزار نفر کار حفاظت و تامین امنیت را شعب اخذ رای و دیگر نقاط در سراسر استان بر عهده دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۹    
استاندار خراسان جنوبی گفت: آمادگی برای حضور مردم فراهم است و از مردم می خواهیم که در ساعت اولیه حضور پیدا کنند، چراکه تمدید زمان رأی گیری مشکلاتی به وجود می آورد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۴    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ما مکلفیم با مردم در صحنه باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۸:۴۹    
دبیر ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر یک میلیون و 400 تعرفه رأی گیری در استان توزیع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۸:۴۹    
رهبر معظم انقلاب با اشاره به اینکه مردم با شناخت در انتخابات شرکت کنند تاکید کردند: انتخابات ریاست جمهوری بسیار مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۲۳:۰۴    
مراجع عظام تقلید و علما طی روزهای اخیر در سخنرانی ها و پیام های خود از مردم درخواست کردند تا در روز 29 اردیبهشت حضور گسترده و پرشوری در انتخابات داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۹:۴۹    
رئیس فدراسیون فوتبال، گفت: ممکن است این محرومیت لابی قطری ها باشد اما باید خودمان باهوش باشیم. پرسپولیس در سال 2015 به دلیل همین حرکات تعلیق شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۹:۴۹    
امیدها برای قشر پایین و متوسط جامعه ایران در زمینه تاثیر مثبت برجام تیره و تار است. نرخ بیکاری 11 درصد و برای قشر جوان بیش از 30 درصد است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۹:۴۹    
در پی حمله گروه های تروریستی به مرزبانان ایرانی و شهادت 10 تن از مرزبانان کشورمان، سخنان مقتدرانه سرلشکر باقری باعث شد سیاستمداران پاکستان اقدام عملی خود را برای کنترل مرزها آغاز کنند .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۴    
فرمانده سپاه استان گفت: درخواست ما از مردم غیور و شهید پرور استان خراسان جنوبی این است که همانند گذشته حضور پررنگ و با نشاط پای صندوق های رأی داشته باشند .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۴    
بر اساس یک نظر سنجی معتبر روز گذشته در خراسان جنوبی آیت الله سید ابراهیم رئیسی با 73.1 درصد در صدر انتخاب مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
بر اساس یک نظر سنجی معتبر روز گذشته در خراسان جنوبی آیت الله سید ابراهیم رئیسی با 73.1 درصد در صدر انتخاب مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری ایران، پوشش رسانه های شبکه های خبری رسانه های عرب زبان از رقابت های انتخاباتی در ایران افزایش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
اگرچه نصایح و تذکرات این جانب به مسئولان دولت یازدهم نسبت به اجرای قانون در ایام تبلیغات متأسفانه مورد توجه آنان قرار نگرفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
وزارت کشور در اطلاعیه ای کد نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۲:۰۴    
ائمه جمعه خراسان جنوبی از مردم خراسان جنوبی خواست تا حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۴    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برای حضور مردم در انتخابات، بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۹    
امام جمعه بیرجند برای حضور مردم در انتخابات پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۷:۳۴    
جمعی از اساتید دانشگاه های خراسان جنوبی از حضرت حجت الإسلام و المسلمین جناب آقای دکتر ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کردند
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۶:۱۹    
حزب موتلفه اسلامی با صدور بیانیه ای با انصراف سید مصطفی میرسلیم ، در حمایت از حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۶:۱۹    
در حالی که روحانی در سخنرانی امروز مشهد ادعا کرد که در پیش از این دولت مردم برای گرفتن جنازه یک مسلمان از بیمارستان ناچار بودند پول قرض کنند تا جنازه را بیمارستان بگیرند و در دولت یازدهم از این خبر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۴    
آیت الله ربانی، حمایت خود از آیت الله رئیسی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۴    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: جمعه ای که در پیش رو داریم مصادف با برگزاری انتخاباتی مهم وسرنوشت ساز برای کشور است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۹    
خروش مردم ایران در حمایت از سید ابراهیم رئیسی که تبلور آن از اصفهان آغاز شده بود و دیروز تجلی آن در مصلی تهران نمود پیدا کرد، امروز به مشهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۱۹    
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گفت: رئیسی در مبارزه با فساد حتماً موفق تر است اما آقای روحانی این طور نیست زیرا او اهل مماشات است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۹    
عملکرد حجت الاسلام رئیسی در دوره مدیریت بر آستان قدس رضوی و همچنین در همین فرصت تبلیغات انتخاباتی نیز نشان می دهد که ایشان پایه و مایه لازم برای تبدیل شدن به نقطه اتحاد ملی را دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۹    
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه جمعه با رأی مردم، در نهایت یک نفر از میان نامزدها انتخاب خواهد شد، خاطرنشان کردند: من معتقد به برنده و بازنده در انتخابات نیستم زیرا هرکس رأی بیاورد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۴    
جمعی از فعالان رسانه ای خراسان جنوبی طی بیانیه ای حمایت کامل و قاطع خود را از حجت الاسلام والمسلمین رئیسی اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۹    
اصناف و بازاریان شهرستان قاین و زیرکوه طی بیانیه ای حمایت خود از آیت الله سید ابراهیم رئیسی را اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۹    
در هفته های گذشته اقدامات متعددی مبنی بر بی احترامی و برخورد برخی عناصر سیاست زده و مدیران دانشگاهی با فعالیتهای بسیج دانشجویی گزارش شده است .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۹    
مجمع نمایندگان شورای اسلامی مردم خراسان جنوبی طی بیانیه ای حمایت خود را از آیت الله سید ابراهیم رئیسی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۴    
نماینده مردم سربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی، گفت: ان شاءالله با دادن رای قاطع به سید و اولاد پیغمبر، دل محرومین و مستضعفان را شاد کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۹    
رأِی اولی حامی آیت الله رئیسی، گفت: من به آیت الله رئیسی رأی می دهم چون رقبای بی اخلاقش هر چه در زندگی او و اطرافیانش نگاه کردند هیچ لکه سیاه و حتی خاکستری هم نیافتند و برای جلب نظر مردم اکنون دست به ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۴    
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان بیرجند گفت: 4 نامزد دیگر انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بیرجند از حضور در انتخابات انصراف دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۹:۵۹    
تریبون آزاد در آستانه برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به همت جامعه اسلامی و همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند با حضور پرشور دانشجویان برگزار شد و در این برنامه دانشجویان از ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۸:۵۹    
اسحاق جهانگیری که دقایقی پیش در جمع هواداران ائتلاف اصلاح طلبان - اعتدالیون در شیراز سخنرانی می کرد، با اعلام این مساله که همراه شما به روحانی رای می دهم انصراف خود در حمایت از حسن روحانی را اعلام ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۹    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ما بین چپاول گران و حقوق مردم دیوار می کشیم، گفت: چرا شما بودجه ندادید که کارگاه ها بسته نشده و بیکار نداشته باشیم؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۴    
شواری سیاستگذاری اصلاح طلبان با صدور نامه ای از جهانگیری خواست تا به نفع روحانی از انتخابات کناره گیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۴    
نظرسنجی یک مؤسسه معتبر افکارسنجی حاکی است شوک اتحاد قالیباف و رئیسی تأثیر تعیین کننده ای در آرای مرددین داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۴    
مسئولان ستاد روحانی با خرید کانال های تلگرامی پرمخاطب برای کمک حسن روحانی دست به کار شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۴    
نماینده سابق مجلس خطاب به جوانان نوشت: امشب و فرداشب که فرصت قانونی تبلیغات عمومی است توقف ممنوع است؛ نباید کسی در خانه اش بماند و استراحت کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۴    
در این جلسه یکی از لیدرهای اصلی اصلاح طلب نهبندان که از تهران به نهبندان آمده و عضو هیئت مدیره یکی از شرکت های بزرگ دولتی میباشد از نتیجه انتخابات ریاست جمهوری اظهار ناامیدی می کند و اظهار می کند که ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۴    
در این روزهای پایانی تبلیغات انتخاباتی و شکست های متوالی نماینده ستاد روحانی در مناظره های دانشگاه ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۲:۵۹    
مسئول ستاد مردمی خادم ملت طی نامه ای به رئیسی، به دلیل کمبود گنجایش مصلی تهران، خواستار تغییر مکان برگزاری گردهمایی فردای حامیان وی از مصلی تهران به ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۲:۵۹    
نائب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به انصراف محمدباقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری برای انسجام نیروهای انقلاب گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۲:۵۹    
میرسلیم در واکنش به انصراف قالیباف گفت: همه باید تلاش کنیم این دولت تکرار نشود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۲:۴۴    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آقای روحانی شما می دانید که قلب من صندوقچه اسرار است و اگر لب به سخن بگشایم کسی حریفم نیست اما کسی که در قامت کاندیدا قرار می گیرد ظرفیت داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۹    
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی،گفت:تیم "سدا" از دانشگاه صنعتی و تیم" فرهنگ و سیاست" از دانشگاه بیرجند به مرحله منطقه ای راه پیدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۴    
رئیس قوه قضائیه با ابراز تأسف از اقدامات برخی نامزدها در جریان مناظره ها و سخنرانی ها و همجه به نهادهای انقلاب اسلامی از جمله قوه قضائیه گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۴    
ستاد حجت الاسلام رئیسی درنامه ای به شورای نگهبان به اقدام دولت در آستانه انتخابات اعتراض و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۴    
آنچه امروز روی داد یعنی کناره گیری جناب آقای محمد باقر قالیباف به نفع حجت الاسلام دکتر سید ابراهیم رئیسی نشان دهنده مردانگی، غیرت و از خود گذشتگی ایشان بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۴    
حجت الاسلام رئیسی از کناره گیری قالیباف به نفع وی تشکر کرد و گفت که اقدام قالیباف انقلابی بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۴    
امروز قالیباف، یک سیلی بزرگ است برای همه شیفتگان قدرت. برکت این اخلاق مداری و از خودگذشتگی، به اذن خدا، باعث پیروزی جبهه انقلاب خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۴    
کاندیداهای جبهه انقلاب "برای کنارزدن دولت ناکارآمد" اتحاد کردند. محمدباقر قالیباف علیرغم اقبال گسترده مردمی به او، اخلاقمدارانه و متعهدانه برای افزایش شانس پیروزی جبهه مستضعفین ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۴    
نوربخش حامی روحانی برای اثبات آمار خلق پول، در مناظره دانشجویی ادعای عبور از روحانی را کرد که این آمار به اثبات رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۹    
ما فرهنگیان به خاطر آینده این کشور و نظام، آینده فرزندانمان و فرزندان سرزمین عزیزمان با تمام وجود و توانمان خواهان نفی وضعیت موجود و گفتن نه قاطع به آقای روحانی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۴    
چهارمین مناظره دانشجویی بین موسوی نژاد و نوربخش در دانشگاه بیرجند برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۰    
در قسمت دوم مناظره نمایندگان کاندیداها به سوالات مطرح شده پاسخ دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۵    
با انصراف سه نامزد دیگر انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر بیرجند، تا کنون تعداد کاندیداها برای ادامه رقابت به 109 نفر رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۵    
ششمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان دانشجویان استان امروز 24 اردیبهشت با حضور دانشجویان استان در دانشگاه بیرجند آغاز شد.
مشاهده نتایج بیشتر...