سه شنبه ۳۰ مردادساعت ۱۳:۰۷Aug 2018 21

پایگاه خبری خاورستان (khavarestan.ir)

پایگاه خبری خاورستان 30 اسفند 1395 پایگاه خبری خاورستان 29 اسفند 1396 پایگاه خبری خاورستان 31 فروردین 1397 پایگاه خبری خاورستان 31 اردیبهشت 1397 پایگاه خبری خاورستان 31 خرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 31 تیر 1397 پایگاه خبری خاورستان 1 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 2 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 3 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 4 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 5 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 6 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 7 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 8 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 9 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 10 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 11 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 12 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 13 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 14 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 15 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 16 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 17 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 18 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 19 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 20 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 21 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 22 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 23 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 24 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 25 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 26 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 27 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 28 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 29 مرداد 1397 پایگاه خبری خاورستان 30 مرداد 1397 
  ۱۸ دقیقه پیش    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اینکه دشمنان ما این همه نگران هستند و برای کشور ایران شرط و شروط می گذارند به خاطر ترس از سیستم دفاعی قوی ایران است.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از بهره برداری گازرسانی به 100 روستا و آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به 388 روستا در سطح استان همزمان با هفته دولت خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
بیرجند- سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بیرجند گفت: شش میلیارد و 427 میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی به بیرجند اختصاص یافت .
  ۴ ساعت پیش    
ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان با همکاری همیاران افتخاری محیط زیست موفق به کشف و ضبط لاشه یک رأس قوچ وحشی شدند.
  ۴ ساعت پیش    
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از برپایی مراسم دعای عرفه در 268 مسجد و حسینیه این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۹:۴۸    
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان این که تاکنون قریب به 100 میلیون تومان کمک مردمی در بحث برپایی کنگره 2000 شهید خراسان جنوبی در استان جمع آوری شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۹:۲۴    
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید ناصری خراسان جنوبی با بیان این که اجلاسیه شهدای اهل سنت درششم شهریور ماه جاری در اسدیه برگزار می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۴۸    
معاون توسعه ملی و منابع استانی دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: اولین پروژه هفته دولت افتتاح ساختمان شبکه دامپزشکی شهرستان بیرجند است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۴۸    
مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از افتتاح 270 پروژه در بخش آب و خاک در هفته دولت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۱۶    
اقتصاد ایران: بیرجند- رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از بهره برداری 486 پروژه در بخش کشاورزی استان به مناسبت هفته دولت خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۳    
معاون امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک شهرداری بیرجند گفت: فعالیت های عمرانی در 12 نقطه از شهر بیرجند توسط شهرداری در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۸    
مدیر کل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: ادامه کار ساخت آزمایشگاه دامپزشکی شرق کشور به 5 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۸    
مسئول بسیج رسانه خراسان جنوبی گفت: در برگزاری کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی به عنوان برنامه مهم و اصولی، از ظرفیت همه رسانه ها و خبرنگاران، استفاده خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۸    
عباس صفرزاده گفت : کارخانه فولاد کرمان اولین تولید کننده شمش فولادی به روش قوس الکتریکی در جنوب شرق کشور می باشد که محصولاتی همچون شمش فولاد ، میلگرد ، فروکروم و . ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۱:۱۸    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان این که ما کوتاهی می کنیم گفت: کوتاهی ها ربطی به اسلام و انقلاب ندارد. 1400 سال است که درباره اسلام کوتاهی می کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۱:۱۴    
حوزه/ حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به حجاج بیت الله الحرام، تعیین یک میعادگاه دائمی برای انجام فریضه حج را نمادی برای وحدت مسلمانان و امت سازی اسلام دانستند و با اشاره به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۸:۳۶    
شهردار بیرجند از کلنگ زنی پارک خطی بلوار پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله) بیرجند در هفته دولت خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۷:۴۸    
یکصدم درصد نارضایتی هم حرام مطلق است و افتتاح و بهره برداری از 1277 پروژه در هفته دولت، عناوین صفحات نخست روزنامه های امروز خراسان جنوبی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۰:۴۶    
حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده را به فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۱    
سرپرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش خراسان جنوبی با چالش های مختلفی روبرو است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۴۵    
دبیر کمیته همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش با اشاره به اینکه آموزش و پرورش جای جناح بازی و سیاسی کاری نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۳    
بیرجند- معاون پژوهش و برنامه ریزی ستاد همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش از فعالیت چهار هزار و 500 طلبه ثابت در مدارس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۰    
بزرگان اهل سنت نیز به شهرت علمی و دینی امام باقر گواهی داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۲:۱۱    
کمیته امداد خراسان جنوبی همزمان با مراسم عید سعید قربان در محل برگزاری نماز عید ، برای ذبح گوسفند خیران و توزیع در بین نیازمندان ایجاد کرد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۱    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: همه نظام خلقت باید کار کند تا یک انسان تولید شود و امروز اگر انسان در دنیا دچار آفت شده به این دلیل بوده که کسانی که خود رسالت تعلیم و تربیت را عهده دار بوده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۰    
آزاده دوران دفاع مقدس با بیان این که در جریان برجام که ملت ایران شکست خورد، دیگر نباید به آمریکایی ها اعتماد کرد گفت: مذاکره با آمریکا، احمقانه ترین کار ممکن است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۱:۰۲    
رئیس نهادی که ادعا می شود تبعیت از راهبردهای آن باعث رفع تحریم شبکه بانکی ایران می شود، برای جلوگیری از همکاری بانک های خارجی با ایران و هشدار آمریکا در این باره به آسیای شرقی رفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۵۴    
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی گفت:به منظور پاس داشت مقام آزادگان و جانبازان خراسان جنوبی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۴    
معاون دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت:در سطح کشور 562 مرکز دانشگاه جامع علمی کاربردی داریم که 8 مرکز از این تعداد در خراسان جنوبی فعال است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۴:۳۶    
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند گفت: برای سال جاری از طرف اعتبارات شهرداری دو میلیارد تومان اعتبار برای اتوبوس رانی پیش بینی شده که امیدواریم بتوانیم هزینه های تمام شده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۴:۳۶    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی گفت: در خراسان جنوبی طرح آموزش و مشاوره ازدواج از طریق استانداری و با همکاری بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی در حال اجرا است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۲    
گروه اجتماعی- همزمان با هفته ازدواج امروز 40 زوج جوان برتر خراسان جنوبی و مزدوجین منتخب در حوزه های مختلف پیوند ازدواج خود را جشن گرفتند و از آن ها تقدیر به عمل آمد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۶    
در حالی که نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی به شدت به معرفی دو فرماندار برای قاین در کمتر از دو ماه انتقاد دارد، استاندار خراسان جنوبی معتقد است تغییرات پی درپی در فرمانداری قاین ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۵    
بیرجند- شهردار بیرجند با اشاره به کانال رودخانه مرکزی مهر شهر گفت: با توجه به متروکه شدن این کانال، تبدیل به فضای سبز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۶    
گروه استان ها-خراسان جنوبی-فرمانده انتظامی استان از کشف 3 میلیارد و150میلیون ریال انواع کالای قاچاق در 48 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۴۲    
بیرجند - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در حکمی حسن اکبری را به سمت مدیرکل حفاظت محیط زیست استان خراسان جنوبی منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۹:۳۱    
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی با بیان اینکه میدان دام قدیم بیرجند فردا رسما تعطیل می شود گفت: خیران برای خرید دام قربانی به میدان جدید مراجعه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۹:۰۶    
امام جمعه خوسف گفت: یکی از اهداف یادواره شهدا آشنایی نسل حاضر و آینده با آرمان ها و فداکاری آن ها است و امروز نیز مدیران ما باید در کارشان راه شهدا را مدنظر داشته باشند تا منحرف نشوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۸:۰۱    
بازنشسته هستم، ابلاغ شود جایم را سریعاً به یک جوان می دهم و مدرسه کشتی در استان راه اندازی می شود از جمله عناوین صفحه اول روزنامه های امروز خراسان جنوبی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۶:۵۱    
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه بخش عمده مشکلات ما داخلی است، گفت: مشکلات اقتصادی به دلیل ناکارآمدی مسئولان است و رئیس جمهور باید به سخنان دلسوزان نظام توجه کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۰    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان این که آزادگان، مبلغان اهداف و آرمان های انقلاب هستند،گفت: هنرمندان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۰    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مؤمن هیچ وقت نمی تواند دشمن خدا را دوست داشته باشد اگر کسی ادعای مؤمن بودن کند و با دشمن خدا دوست باشد باید در ایمانش شک کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۴۵    
مدیر عامل مجمع خیرین ازدواج آسان خراسان جنوبی گفت: از مسئولان می خواهیم تا زمینی را در اختیار ما قرار دهند تا با کمک خیرین یک مجتمع 100 واحدی برای زوجینی که ازدواج می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۸    
رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند گفت: پروژه فرزان پس از 13 سال بلاتکلیفی هفته دولت با حضور مسئولان افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۰    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: کسانی مانند شهید ناصری که از طریق مجاهدت دنبال عشق خود می روند دنبال نام و نان نیستند و کارشان خالص است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۶    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی آزادگان را اسناد آرمان های انقلاب اسلامی دانست و گفت: افتخاری که نصیب آزادگان شده به هیچ وجه قابل خرید و فروش نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۱:۱۵    
سرپرست اداره مدیریت راه های خراسان جنوبی گفت: 52 سامانه ثبت تخلف فعال با قابلیت ثبت سرعت متوسط بیش از 3 میلیون پلاک خوانی را در تیرماه سال جاری در محورهای استان ثبت کرده اند که از این تعداد بیش از 11 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۰۰    
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی در خصوص راه اندازی درمانگاه تأمین اجتماعی در شمال شهر بیرجند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۹    
سخنران برجسته کشوری گفت: تا خون شهید ناصری ها در رگ این ملت است دشمن جرات ندارد نگاه چپ به این ملت و کشور کند تا زمانیکه خون شهید ناصری ها در جوشش است شکست این ملت محال است و این ملت تا صبح پیروزی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۴۴    
استفاده نصفه و نیمه از قابلیت ها برای رفع تنگناهای اقتصادی استان، تفسیر قوانین مالیاتی به نفع مودیان و اعتبار 67 میلیاردی برای سازگاری با کم آبی، عناوین صفحه نخست روزنامه های امروز خراسان جنوبی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۰۱    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اخیر فرمودند: در قضیه ی برجام، بنده اشتباه کردم اجازه دادم که وزیر خارجه ی ما با آن ها صحبت کند، ضرر کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۴    
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خراسان جنوبی گفت: از ابتدای توزیع لاستیک همزمان با سراسر کشور تا تاریخ 20/5 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۹    
درحالی برخی از کاربران با انتشار نام امیرمنصور برقعی مدعی شدند، قائم مقام کمیته امداد، 11 هزار سکه خریداری کرده که این موضوع صحت ندارد و یک تشابه اسمی باعث به وجود آمدن این شایعه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۴    
امشب بعد از نماز مغرب و عشا مراسم گرامی داشت بیستمین سالگرد شهادت مجاهد بدون مرز سرلشکر شهید حاج محمد ناصر ناصری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۱۶    
دادستان کل کشور گفت: حقیقتا بازپرس ها از صبح زود تا پاسی از شب مشغول محاسبه و بررسی هستند و متناسب با پیشرفت کار هر مسئولی لازم باشد حتی اگر وزیر باشد احضار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۴    
با گذشت 5 سال از وعده ی هروی نماینده وقت قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی و قول های مسئولان شهرستانی، راه اندازی شعبه جهاد دانشگاهی در قاین همچنان در تلاطم اما و اگرهاست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۲۸    
پایان نامعلوم دوبانده سازی محور بیرجند- قاین و تحقیرمان نکنید از جمله عناوین صفحه اول روزنامه های امروز خراسان جنوبی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۱۴    
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف 211 کیلوگرم تریاک در سه عملیات جداگانه در شهرستان های نهبندان ،طبس و سرایان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۱۴    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه بسیج برای مبارزه با محتکران و شناسایی و معرفی آنها، این برنامه ها را عاملی برای بستن راه های سوءاستفاده از شرایط اقتصادی عنوان کرده و بر ضرورت حمایت بخش ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۵۹    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی از دستگیری محتکر لاستیک خودروهای سنگین و کشف 55 حلقه لاستیک خارجی قاچاق در شهرستان نهبندان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۵۹    
فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان از کشف 140هزار نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش 385 میلیون ریال در بازرسی از یک دستگاه پژو 405 در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۴۹    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دمای هوای استان بیش از 1.5 درجه افزایش داشته است، گفت: میزان تبخیر و تعرق استان ما از میانگین کشوری بیشتر و به 92 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۴    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بسیاری از تیرهای برق خراسان جنوبی بر اثر خورندگی شدید، فرسوده شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۴    
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت:قش روحانیون در کاهش آسیب های اجتماعی،خانواده و ترویج سبک زندگی اسلامی بسیار تاثیرگذار بوده و آنان ضمن آشنایی با مسائل روز ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۴۹    
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از راه اندازی 4 مدرسه صدرا در سطح استان خبر داد و گفت:هدف از راه اندازی مدارس صدرا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۰۰    
معاون امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک شهرداری بیرجند گفت: عملیات اجرایی احداث یک میدان جدید در بیرجند کلید خورد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۷    
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان برای تضعیف مساجد و حوزه های علمیه کار می کنند؛ ازاین رو نباید نسبت به مساجد و حوزه های علمیه غفلت کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۹    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی گفت: راه اندازی تشکل ها مردم نهاد برای اشتغال های پایدار روستایی بسیار مهم است و تشکل ها باید مردم را نیز برای انجام کار و اشتغال زایی تشویق کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۶    
بیرجند- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی گفت: 22 درصد جمعیت روستایی استان تحت پوشش آبرسانی سیار هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۱۱    
بیرجند-نماینده مردم شهرستان های قاین و زیرکوه در مجلس بابیان اینکه خاموشی در بسیاری از نقاط خسارت هایی به مردم وارد کرد اما متاسفانه هیچ کس پاسخگو نیست، گفت:وزارت نیرو در این زمینه ورود کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۸    
حرکت جدید رسانه وابسته به دولت انگلیس برای ایجاد شکاف در جامعه ایران از مدت ها قبل شروع شده و به فراخور زمان موضوعی برای برانگیختن احساسات مردم از سوی آنها داغ می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۴    
با گذشت حدود 3 سال از انتصاب فرماندار بیرجند آیا ناصری توانسته است گره مشکلات مرکز استان را باز کند؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۶    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: کسانی که مایحتاج مردم را احتکار و از دست مردم پنهان می کنند یک کار شیطانی می کنند، من به آنها توصیه می کنم که از این کار دست بردارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۴    
احسان کرمی بازیگر، مجری و گوینده گفت: امیدوارم کسانی که در کشور دارای مسئولیت هستند وضعیتی را به وجود بیاورند که ما مردم در آرامش و آسایش باشیم، این وظیفه آنها است و اگر نمی توانند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۳۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: جشنواره چهارسوق، چهارشنبه شب در محل برج میلاد تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۷:۴۹    
ال سی پروده 4 باز شد، استان، میزبان مسابقات کشتی کشور و خراسان جنوبی، کلکسیون مخاطرات، عناوین صفحات نخست روزنامه های امروز خراسان جنوبی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۸:۲۲    
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به اینکه معقول نیست که بعد از 30 سال به فردی بگویند منزل شما در اراضی ملی است، افزود: دستگاه های اجرایی در عمل به بخشنامه ها و دستورالعمل ها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری آریا-رهبر معظم انقلاب گفتند: مشکلات اقتصادی و راه حل های آن معلوم است، هیچ بن بستی در کشور وجود ندارد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۸    
مراکز استانی صدا و سیما در بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها، علاوه بر رقابتی هنری، از تمهیدات خود برای برگزاری جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی رونمایی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۴    
مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی با اشاره به این نکته که در هر استان کشور مستند کارنامه انقلاب تهیه می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۲۹    
رئیس هیئت کشتی خراسان جنوبی گفت: مسابقات کشتی در رده سنی خردسالان برای اولین بار با حضور 240 کشتی گیر در 25 و 26 مرداد ماه جاری در سالن مخابرات به میزبانی خراسان جنوبی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۲۳    
گروه استان ها–خراسان جنوبی-فرمانده انتظامی استان گفت: طی عملیات مشترکی توسط پلیس امنیت عمومی و پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی در بازرسی از یک دستگاه سواری پژو 405 در محور بیرجند - قاین 358 ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۲۴    
بازیکنان تیم ملی تیراندازی ایران برای حضور در بازی های آسیایی راهی اندونزی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۲۶    
بعد از انتشار این صحبت ها انبارهای زیادی از سراسر کشور که اجناس مورد نیاز مردم را احتکار کرده بودند، شناسایی شده و بسیاری از این اجناس در بازار توزیع شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۴۷    
معین اقتصادی شهرستان گلباف گفت:مسئله کسب و کار صرفا با پنجره اقتصاد باز نمی شود و نیاز به کار فرهنگی دارد و برای فعالیت فرهنگی در کشور باید هزینه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۷:۴۴    
نماینده بیرجند در ترافیک سوالات خبرنگاران ((خراسان جنوبی))، نرخ بیکاری استان تک رقمی شد، کاهش نرخ بیکاری نسبت به سال قبل، عناوین صفحات نخست روزنامه های امروز خراسان جنوبی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۲۱:۴۳    
سازمان بسیج مستضعفین طی بیانیه ای اعلام کرد که همواره رسالت خود را پاسداری از ارزش های نظام و انقلاب می داند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۶:۳۹    
معاون آموزشی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی از برگزار استارت آپ در عرصه کارآفرینی خبر داد و گفت: بهمن ماه امسال این استارت آپ در حوزه صنایع دستی، گردشگری، معادن ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۵    
مدیر مرکز مشاوره دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی گفت: در گذشته 70 درصد شهریه دانشجوی تحت پوشش بهزیستی توسط سازمان بهزیستی و 30 درصد باقیمانده توسط دانشجو پرداخت می شد اما از امسال 100 درصد شهریه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۵۵    
معاون فرهنگی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی با بیان اینکه 146 اثر پژوهشی توسط اعضای هیات علمی دانشگاه تدوین شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۰۵    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: تعداد کل افرادی که از ابتدای سال جاری در استان برای آن ها مقرری بیمه بیکاری برقرار شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۰۵    
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: درهفته گذشته نه هزار و 512 مورد تخلقات جاده ای درجاده های استان رخ داده که ازاین میان چهار هزار و 900 مورد تخلف حادثه ساز داشته ایم .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۰۰    
مدیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی گفت: طی ارزیابی که در سال 96 درخصوص اجرای برنامه های ستاد اقامه نماز در دستگاه های اجرایی صورت گرفت از مجموع 69 دستگاه اجرایی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۴۵    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نماز اگر به معنی درست باشد در هیچ جا شکست نخواهیم خورد و اگر امور ما خراب و اقتصاد ما آسیب دیده به خاطر خراب بودن نماز است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۱۱    
بعد از هشدار سردار غیب پرور به محتکرین، خبرهایی از سراسر کشور مبنی بر شناسایی انبارهای احتکار توسط شبکه های شناسایی بسیج منتشر شد که ده ها میلیارد تومان انواع لوازم خانگی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۰۰    
رئیس شورای اسلامی شهر بیرجند گفت: دغدغه اصلی اعضای شورای اسلامی شهر بیرجند، خدمت رسانی به شهر و شهروندان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۸:۵۱    
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی از کاهش 47 درصدی تب مالت در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۷:۱۰    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری خراسان جنوبی: تیر امسال بیش از 2 هزار دستگاه کامیون از پایانه مرزی ماهیرود خارج شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۰:۱۶    
یک استاد دانشگاه با بیان FATF برای کنترل پیشرفت کشورها در محدوده سلطه جهانی بنیان نهاده شده گفت: اگر کشوری عضویت آنها را بپذیرد آنها را مجبور می کنند تمامی اطلاعات مالی و اقتصادی خود را به صورت شفاف ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۰۷:۵۵    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای البرز گفت: برای نخستین بار در تاریخ حمل ونقل جاده ای کشور، طرح گسترده بیمه تکمیلی رایگان رانندگان حمل ونقل بار اجرایی شد.
مشاهده نتایج بیشتر...