پنجشنبه ۲۷ مهرساعت ۱۹:۵۲Oct 2017 19

پایگاه خبری خاورستان (khavarestan.ir)

پایگاه خبری خاورستان 30 اسفند 1395 پایگاه خبری خاورستان 31 فروردین 1396 پایگاه خبری خاورستان 31 اردیبهشت 1396 پایگاه خبری خاورستان 31 خرداد 1396 پایگاه خبری خاورستان 31 تیر 1396 پایگاه خبری خاورستان 31 مرداد 1396 پایگاه خبری خاورستان 1 شهریور 1396 پایگاه خبری خاورستان 1 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 2 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 3 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 4 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 5 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 6 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 7 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 8 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 9 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 10 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 11 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 12 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 13 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 14 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 15 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 16 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 17 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 18 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 19 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 20 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 21 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 22 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 23 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 24 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 25 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 26 مهر 1396 پایگاه خبری خاورستان 27 مهر 1396 
  ۲ ساعت پیش    
معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان جنوبی گفت: باید فضای مجازی را مدیریت کنیم تا دشمن با محتوای آلوده آن را وارد جامعه ما نکند.
  ۲ ساعت پیش    
دبیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی گفت: باید همه دست به دست هم دهیم تا فضای مجازی را به نفع دین، فرهنگ نماز تغییر کند.
  ۶ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نماز است که در بنای عبودیت و بندگی ما مانند عمود است و همه به آن متکی هستند.
  ۶ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی با بیان این که مهمترین نگرانی و مشکل ما مربوط به مشکلات داخلی کشور است،گفت:همانند ایجادنهضت اسلامی،نیازمند ایجاد دولت اسلامی نیز هستیم.
  ۷ ساعت پیش    
استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد: هر مدیری که نمی تواند پا به پای برنامه های دولت و اقتصاد مقاومتی حرکت کند خودش محترمانه برود، نیروهای جایگزین زیاد داریم.
  ۸ ساعت پیش    
مناسب سازی سالن علامه فرزان اداره کل فرهنگ و ارشاد و دوسالن آمفی تأتر دیگر بیرجند در جلسه مشترک مدیران اداره کل بهزیستی و فرهنگ و ارشاد پیگیری شد.
  ۸ ساعت پیش    
مدیر عامل مجتمع گردشگری آبگرم لوت بیرجند گفت: متاسفانه فرماندار خوسف زحماتی که مسئولان استان در حوزه گردشگری انجام داده اند را به نام خود سند می زند.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس ستاد فوریت های اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان این که 150 مرکز اورژانس اجتماعی در شهرهایی که جمعیت آن ها بیش از 50 هزار نفر است، راه اندازی می شود ...
  ۹ ساعت پیش    
صبح امروز استاندار خراسان جنوبی به شهرستان طبس سفر کرد.
  ۹ ساعت پیش    
بیرجند- استاندار خراسان جنوبی گفت: شوراهای شهر پنج شهرستان استان سریع تر نسبت به تعیین شهرداران اقدام کنند در غیر اینصورت استانداری در این زمینه ورود خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۵    
رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا گفت: محدودیت شماره گذاری خودرو های با مصرف سوخت بیش از 8.5 لیتر حذف شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۱:۳۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از وزش باد شدید موقتی و احتمال گردوخاک در برخی استانهای کشور خبرداد و گفت: این وزش باد در سمنان، یزد، کرمان، خراسان رضوی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۱:۲۵    
رئیس بنیاد فرهنگی شهید چمران، متن دست نوشته منتشر نشده شهید چمران خطاب به امام خمینی(ره) در زمان تصدی ایشان در وزارت دفاع را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۱:۲۵    
یک مسئول میراث فرهنگی از توقف طرح دیوارکشی مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۱:۲۵    
نیاز انسان به غذا، مهم ترین و حیاتی ترین نیاز روزمره اوست که از تولد تا مرگ وی را همراهی می کند، و حتی انبیا و اولیاء الهی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۱:۱۵    
نتایج بررسی ها نشان داد، مهم ترین دلیل گرایش نوجوانان انگلیسی به مصرف مواد مخدر و الکل در سنین مدرسه، از والدین آنها نشأت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۱:۱۵    
مدیرکل دفتر حفاظت و مدیریت شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست از ممنوعیت شکار پرندگان مهاجر وحشی به منظور تأمین سلامت عمومی و مقابله با شیوع احتمالی عامل بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۵    
معاون درمان وزارت بهداشت در نشست مشترک هیأت ایرانی و عراقی گفت: 9 بیمارستان، 5 فروند هلی کوپتر، 500 دستگاه آمبولانس، 400 پزشک ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۵    
موج دوم تغییرات و انتصابات آموزش و پرورش با رویکرد توجه به بانوان و جوانان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۰:۵۵    
با اعلام سرپرست تیم استقلال مهدی قائدی در اختیار کادر فنی است ولی شفر اعلام کرده این بازیکن باید تا بازی با نساجی مازندران در تیم امید تمرین کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۰:۵۵    
فقط یک مصاحبه پخش نشد. نجفی و دار و دسته اش به این نتیجه رسیدند که شاید ممنوع التصویر هستند و باید فکری برای توهم خود انجام دهند پس در نشست خبری موضوع را مطرح کردند تا مشکل نبوده را حل کنند!
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۰:۴۵    
با صعود برزیل، 8 تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی فوتبال نوجوانان مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۲۰:۴۵    
وزیر ورزش و جوانان در خصوص محرومیت پرسپولیس گفت: در این خصوص منتظر گزارش فدراسیون فوتبال هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۹:۳۵    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به موضوع افزایش اجاره بها و رهن املاک در کشور گفت: بعد از کاهش نرخ سودهای بانک در کشور مردم سرمایه خود از بانک ها به سمت سرمایه گذاری در املاک بردند و به همین جهت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۹:۳۵    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به موضوع نرخ تضمینی خرید گندم از کشاورزان در سال جاری گفت: متاسفانه دولت در این باره کم لطفی کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۹:۳۵    
جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که عزت و اعتبار ایران در جهان مدیون مجاهدت های سخت است ، گفت: به خدا سوگند که تا آخر می ایستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۹:۲۵    
سرلشگر صفوی تروریستی نامیدن سپاه را اشتباه اساسی رئیس جمهوری آمریکا دانست و گفت:به رئیس جمهور آمریکا پیشنهاد می کنم قدرت سپاه را از نظامیان خودش در عراق، سوریه و خلیج فارس سئوال کند
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۹:۱۵    
حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: رئیس جمهور آمریکا بلاهت نشان می دهد اما این موجب نشود از مکر آمریکا غافل شویم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۹:۱۵    
بر اساس آخرین اخبار درخواست اعاده دادرسی بابک زنجانی در دیوان عالی کشور رد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۹:۱۵    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت : یکی از شاخصه های مهم بسیج بی هیاهو کار کردن است لذا این افراد باید به عنوان الگو به جامعه معرفی شوند چون از همین افراد است که یکی شهید حججی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۱۵    
نایب رئیس نظام صنفی کشاورزی خراسان جنوبی گفت: متاسفانه به دلیل آفت پسیل پسته درصد زیادی از محصول پسته کشاورزان در شهرستان سرایان، بشرویه و فردوس آسیب دیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۵    
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: تاکنون از ظریق سامانه سماح در خراسان جنوبی، 5 هزار نفر ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۳:۴۵    
فردی که در شهرستان قاین با جعل اسکناس از شهروندان کلاهبرداری می کرد دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۵    
رئیس کمیته امداد منطقه 2بیرجند با بیان این که تاکنون، 161طرح اشتغال به بانک ها معرفی شده است، گفت: از این طرح ها، تنها به 32طرح پرداخت تسهیلات صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۳:۱۵    
فرماندار بیرجند با بیان این که وضعیت تحقق اشتغال شهرستان بیرجند مطلوب نیست، گفت: با گذشت هفت ماه از شروع سال جاری، وضعیت تحقق اشتغال این شهرستان به جای 54 درصد،تنها 34درصد است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۵    
وضعیت فاضلاب مجتمع مسکونی غدیر روز به روز فجیع تر می شود وکسی برای این مجتمع فکری اساسی برنمی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۵    
شورای اسلامی شهر نهبندان به اتفاق آراء؛ محسن بخشی را به عنوان بیست و یکمین شهردار نهبندان انتخاب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۵    
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های انجام شده تاکنون کارهای خوبی صورت گرفته و به زودی نیز دولت مبلغ قابل توجهی را به جاده بیرجند-قاین اختصاص می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۵    
صبح امروز کارخانه زغالشویی طبس دچار حریق شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۵    
وزیر راه و شهرسازی؛ کاش یک دهم از هزینه هایی که برای خرید هواپیما کردید خرج مردم مستضعف و مظلومی می کردید که چاره ای جز سفر زمینی در این جاده های مرگبار ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۵    
معاون عمرانی فرماندار بیرجند گفت: بر اساس قراردادهای منعقد شده،تا پایان سال جاری 18 دستگاه اتوبوس مناسب سازی شده به ناوگان حمل و نقل بیرجند افزوده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۸:۲۵    
عضو شورای شهر بیرجند با بیان این که اصلاح قوانین و حسن نظارت بر اجرای قوانین در بحث معلولین از ضروریات است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۵    
رئیس بهزیستی بیرجند با بیان این که 3 درصد سهمیه اشتغال دستگاه های اجرایی مختص معلولین است،گفت:متاسفانه دستگاه های اجرایی شهرستان بیرجند به این مهم توجه نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۵    
معاون توانبخشی بهزیستی بیرجند ضمن اشاره به برگزاری جشنواره تئاتر در خراسان جنوبی،گفت: متأسفانه هیچ سالن مناسب سازی شده در بیرجند وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۱:۴۵    
تیم ملی فوتسال کشورمان در دومین دیدار خود مقابل تاجیکستان به پیروزی پر گل رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۱:۳۵    
پس از اینکه حمیدرضا جهانیان امروز در دادسرا حاضر شود مسئولان مربوطه در مورد مالکیت باشگاه نفت تصمیم گیری می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۱:۳۵    
فرمانده نیروی انتظامی، با اشاره به وجود 3 هزار و 400 نقطه حادثه خیز در جاده های کشور گفت: میانگین جان باختگان تصادفات با خودرو در کشور 44 درصد است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۱:۳۵    
مربی گلرهای تیم فوتبال پرسپولیس در بین دو نیمه دیدار مقابل الهلال عربستان از روی نیمکت اخراج شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۱:۲۵    
یک نماینده کرد اعلام کرد که با میانجیگری قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس پاسداران ایران مساله همه پرسی اقلیم کردستان خاتمه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۱:۲۵    
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا در موضوع برجام، تنها مانده و بقیه کشورها مانند روسیه، چین، آلمان و فرانسه به ایران پیوسته اند و این را باید مراقبت کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۱:۱۵    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکایی ها به دنبال پاره کردن برجام نیستند بلکه می خواهند الگوی برجام را به حوزه امنیت و توان دفاعی ملت ایران تعمیم دهند و با کاهش قدرت کشور، به خیال خود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۱:۱۵    
ادعای جذب 14 میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در پسابرجام، اوایل مهرماه هم توسط اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور مطرح شده بود؛ ادعایی که بیش از ایجاد خوشحالی میان فعالان اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۱:۱۵    
یارانه نقدی مهرماه ساعت 24 چهارشنبه شب (26 مهر) به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۱:۰۵    
حضرت آیت الله خامنه ای مبلغ 10 میلیارد ریال به عنوان کمک به آوارگان مظلوم و بی پناه میانمار اختصاص دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۵    
فرمانده انتظامی شهرستان فردوس از کشف 56 کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از برگزاری مراسم ورزش صبحگاهی همراه با صبحانه سلامت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۵    
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: طی بازرسی از یک دستگاه خودور در شهرستان نهبندان 181 کیلو گرم تریاک کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۵    
دبیر ستاد اقامه نماز خراسان جنوبی گفت:در مجموع در سطح خراسان جنوبی در بیش از 230 مسجد نماز جماعت صبح اقامه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۵    
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: حوزه نمایندگی ولی فقیه بحث نظارت بر کمک های مردمی در حوادث داخلی و خارجی دارد و این اعتماد را به مردم می دهیم که به هر شکل کمک کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵    
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: آب از اولویت های نخست مردم بوده که نیازمند اندیشیدن تدابیر ویژه بوده و باید برای آن ،اعتبارات ملی ویژه ای گذاشته شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵    
عملیات ترمیم رویه راه در مسیر عشق آباد -بردسکن به طول 80 کیلومتر آغاز گردید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵    
رئیس اداره حقوقی و املاک کمیته امداد خراسان جنوبی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری 488 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد خراسان جنوبی از خدمت حقوقی رایگان بهره مند شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۵    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی با بیان اینکه بیش از 75 نفر فرد معتاد در درح کاملا رایگان درمان شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۵    
دبیر قرارگاه جوادالائمه خراسان جنوبی گفت: 150 نفر در طرح مبارزه با اعتیاد محله محور مراجعه اند که 50 نفر در این طرح پاک شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۵    
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: مردم خراسان جنوبی در فراخوان کمک به مردم سومالی 500 میلیون تومان پول نقد اهدا کردند و بر همین اساس هم خراسان جنوبی در سرانه کمک در کشور رتبه اول ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۵    
رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی از اختصاص 3450 میلیون ریال اعتبار برای آموزش اشتغال زنان روستایی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۵    
مدیر کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی در مراسم افتتاحیه دوره های آموزش خبر جهاد دانشگاهی گفت: واگذاری اجرای دوره های آموزش خبر به جهاد دانشگاهی به واسطه ماهیت علمی این نهاد است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۵    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: با اعلام یک فراخوان؛ طی یک حرکت انسان دوستانه از 28 مهر تا 6 آبان ماه، کمک مردم استان به مردم مسلمان میانمار رقم خواهد خورد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۵    
سرپرست سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خراسان جنوبی گفت: از آنجا که بیش از 97% سطح زیرکشت و تولید زرشک کشور متعلق به این استان است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۵    
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نرخ بیکاری در کشور در حال حاضر 12 و 2 دهم درصد است و تلاش می کنیم تا این نرخ تک رقمی شود، گفت: نرخ بیکاری در خراسان جنوبی 11 ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۵    
هر ساله با آغاز فصل برداشت زرشک و زعفران استان خراسان جنوبی میزبان گردشگران خارجی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۵    
دکتر محمدرضا داوودآبادی فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت صبح امروز به بیرجند سفر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۵    
نماینده مردم بیرجند،خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت:باتوجه به خشکسالی های پی در پی و کمبود منابع آبی،بایستی کشاورزان از کشت های جایگزین استفاده نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۱۵    
فرماندار خوسف ضمن انتقاد از کمبود نیرو و تکمیل نشدن چارت سازمانی برخی ادارات این شهرستان،گفت:بعضی ادارات و نمایندگی های شهرستان خوسف تنها با یک نیرو اداره می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۰    
تیم فوتبال نوجوانان آمریکا با غلبه بر پاراگوئه به جمع 8 تیم برتر رقابت های جام جهانی نوجوانان راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۰    
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال 96 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از امروز دوشنبه 24 مهر آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۰    
منظومه فکری آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۰    
سرمربی تیم والیبال ایرانیان گنبد از سمت خود در این تیم کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۵۰    
مسعود ده نمکی که قصد دارد فیلم سینمایی طیب را در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب جلوی دوربین ببرد، متاسفانه با مشکلات مالی مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۵۰    
برخی نوحه خوانها در گذشته هر کاری برای جذب مخاطب می کردند تا آنجا که آهنگ های خوانندگان لس آنجلسی محله وست وود تا اورِنج کانتی را در فضایی دور از حال و هوای کربلا ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۵۰    
دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در نامه به وزرای علوم، بهداشت و رئیس دانشگاه آزاد خواست که غیبت دانشجویان حاضر در راهپیمایی عظیم اربعین سید و سالار شهیدان موجه محاسبه شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۴۰    
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به واژگونی مینی بوس فرهنگیان در آزادراه آزادگان ساوه، گفت: 14 فرهنگی توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند که مشخص شد همه در سلامت هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۴۰    
مهلت ارسال آثار به دبیرخانه نخستین جشنواره ملی مد و لباس کودک و نوجوان تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۳۰    
تیم فوتبال آمکار در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر روسیه در دیدار مقابل توسنو به تساوی رضایت داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۳۰    
معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور با بیان اینکه امیدواریم با مذاکرات بین دولت مرکزی و مقامات اقلیم، موضوع کردستان حل و فصل شود، گفت: با توجه به منطقه جغرافیایی مراسم اربعین ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۰    
تیم ملی فوتبال کشورمان در رده بندی جدید فیفا با 9 پله سقوط در رده 34 جهان قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۰    
با اعلام مدیرعامل باشگاه استقلال، ازاین پس کمیته فنی این باشگاه سخنگو نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۱۰    
زمانی که بازیکنان پرسپولیس قصد خروج از ورزشگاه سلطان قابوس را داشتند با شیطنت برخی از هواداران الهلال روبه رو شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۱۰    
وکیل یکی از طلبکاران حمیدرضا جهانیان از تأیید حکم جلب و بازداشت مالک باشگاه نفت در کلانتری مرزداران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۰    
مشاور امور بین الملل رهبر انقلاب گفت: به هیچ وجه توافق برجام تجدید نخواهد شد و مذاکره ثانوی هم نخواهیم داشت، همه اعضای 1+5 خودشان به مفاد قرارداد برجام عمل و آمریکا را هم به این موضوع ملزم کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۰    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مادامی که طرفین در چارچوب تعهدات حرکت کنند، ما به برجام پایبند هستیم و دلیلی ندارد که اگر اروپا قصد همکاری با ما را داشته باشد، ما ادامه ندهیم و همکاری نکنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۰    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: رهبر انقلاب راجع به نقطه به نقطه خاورمیانه، دولت ها و سیاست مردان این منطقه آشنایی کامل دارند و به جرات عرض می کنم که در بحث شخصیت شناسی بی بدیل هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۰:۵۰    
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران گفت: اگر دور تا دور ما را حصار بکشند تولید موشک ما متوقف نمی شود زیرا بر صنعت داخلی متکی است؛ هیچ قدرتی قادر به متوقف کردن ما نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۰:۵۰    
به گزارش خاورستان ، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه در نشست کابینه این کشور گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۷    
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به موضوع افزایش واردات پوشاک کالا در کشور اظهارداشت: امروز صنعت تولید پوشاک کشور از سه ناحیه آسیب جدی می بیند ، واردات ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۷    
یک کارشناس مسکن در برنامه ثریا تصریح کرد: تنها کاری هم که دولت کنونی در چندسال اخیر انجام داده است ارائه وام خرید بوده است که این هم سیاست دولت یازدهم نیست بلکه همان سیاست سال 72 است و با همان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۷    
یکی از منابع درآمدی مردم مرزنشین و نیازمند به ویژه در سیستان سهمیه سوخت می باشد که در صورت عملکرد مناسب از سوی دولت بسیاری از مشکلات مردم این مناطق رفع خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۷    
رئیس اسبق پژوهشکده علوم دفاعی و امنیت ملی گفت: وقتی از داخل عده ای عباراتی مثل دولت در سایه و با تفنگ مطرح و شهرک های موشکی و شعار مرگ بر آمریکا زیر سئوال برده می شود تکلیف رفتار آمریکا روشن است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۷    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ایفای نقش تعیین کننده در یاری رساندن به جبهه مقاومت با راه اندازی بسیج مردمی در سوریه، برگی از زندگی شهید همدانی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۷    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان درمیان گفت: در سال قبل میزان تولیدی شیر خام شهرستان برابر با نه هزار و 276 تن بوده است که پیش بینی می شود در سال جاری این رقم به بیش از نه هزار و 700 تن برسد.
مشاهده نتایج بیشتر...