دوشنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۱۷:۵۵Apr 2017 24

پایگاه خبری خاورستان (khavarestan.ir)

  ۳۱ دقیقه پیش    
در حالیکه منشور حقوق شهروندی را تصویب می کنید و با آن عکس یادگاری می گیرید، چگونه حاضر می شوید تا زمان و وقت مردم و همچنین زمان ارزشمند صدا و سیما را که بودجه های کلانی از بیت المال صرف آن می شود را ...
  ۴۱ دقیقه پیش    
عضو شورای نظارت بر صداوسیما حضور اسحاق جهانگیری به عنوان کاندیدای پوششی برای رئیس جمهور فعلی را تحقیر روحانی دانست و گفت: پوششی ها نباید در مناظرات صداوسیما حضور یابند چرا که اصلاً کاندیدا نیستند.
  ۴۱ دقیقه پیش    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:ماهانه مبلغ 250 هزار تومان به ثبت نام کنندگان سامانه ملی کار واریز می کنم.
  ۵۱ دقیقه پیش    
رهبر معظم انقلاب اسلامی با پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات 593 نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.
  ۵۱ دقیقه پیش    
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ما برادرانه اعلام کردیم تابع نظرات بزرگان خود و روحانیت هستیم، گفت: مخالف وضع موجود و ادامه کار دولت فعلی هستیم.
  ۴ ساعت پیش    
حضور آیت الله رئیسی در شهرستان بیرجند باعث شده تا درخواست های متعددی جهت دیدار مردمی با ایشان به ستاد مرکزی ارسال گردد.
  ۴ ساعت پیش    
مسئول دفتر آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی گفت: آیت الله رئیسی فردا برای سخنرانی در جمع مردم به خراسان جنوبی سفر می کنند.
  ۶ ساعت پیش    
دو انتصاب جدید در استانداری خراسان جنوبی انجام شد
  ۷ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اینکه در چند سال اخیر رهبر معظم انقلاب بر موضوع اقتصاد تاکید می فرمایند حاکی از آن است که موفق نبوده ایم.
  ۷ ساعت پیش    
بر اساس شنیده ها صلاحیت چهار عضو شورای شهر برای دور پنجم انتخابات شورای شهر بیرجند احراز نشد.
  ۷ ساعت پیش    
روز گذشته در دو جلسه همزمان در بیرجند آمار متناقضی از بیکاری استان اعلام شد.
  ۹ ساعت پیش    
مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: ودیعه گذاران حج تمتع حداکثر باید تا 7 اردیبهشت ماه سال جاری به بانک ملی مراجعه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۹    
دو نماینده قوه مجریه در ابتدای نشست شب گذشته کمیسیون تبلیغات نسبت به پخش زنده مناظره ها نظر منفی داشتند اما در نهایت برای تصویب پخش زنده با اجماع، با 3 عضو دیگر همراهی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۹    
علی اکبر ولایتی علی محمد نوریان را به عنوان سرپرست موقت دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۹    
عضو کار گروه تخصصی تهیه گزارش فنی حادثه پلاسکو گفت: بر اساس شواهد به دست آمده مشخص شد که جرقه منشاء اصلی آتش سوزی ساختمان پلاسکو بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۹    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: متاسفانه کارنامه قابل دفاعی در زمینه مسایل اقتصادی نداریم و ما به عنوان بچه های انقلاب در این بخش سرخورده هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۹    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از پرداخت معوقات فرهنگیان تا پایان اردیبهشت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۹:۱۹    
بعد از مصوبه دولت برای ارتقای یک پایه ای طبقه همه کارمندان دولتی در هفته های گذشته، رئیس سازمان اداری و استخدامی طبقات جدید را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۹    
در حال حاضر یازده نامزد در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه با یکدیگر رقابت می کنند که پنج نفر از آنها نامزدهای پیشتاز محسوب می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۹    
رئیس کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مستقر در سازمان صداوسیما از برگزاری اولین مناظره کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در جمعه هفته جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۹    
احسان ابراهیمی به عنوان مسئول ستاد دانشجویی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۴۹    
یک منبع نزدیک به آیت الله هاشمی شاهرودی شایعات منتشره مبنی بر درخواست ایشان برای صدور حکم حکومتی درباره احراز صلاحیت محمود احمدی نژاد را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۲۹    
رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران رد صلاحیت های گزینشی نامزدهای شورای شهر را پدیده ای نامناسب و غیرقابل دفاع دانست و پاسخ پرسش شعار زنده باد مخالف من چه شد؟ را بی جواب خواند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۲۹    
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: این جبهه تنها جریانی بود که فقط پایتخت نشین ها تصمیم گیر نبودند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۲۹    
محمد دهقان نماینده مجلس شورای اسلامی، رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۲۹    
خانم علم الهدی، همسر آیت الله رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی، دکترای فلسفه تعلیم و تربیت است. وی دانشیار دانشگاه شهید بهشتی در دانشکده علوم تربیتی و در کنار آن رئیس پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۸:۱۹    
انتخابات ایران طی دوره های پیشین غیرقابل پیشی بینی بوده و کسانی پیروز شده اند که گمان آن نمی رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۹    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به عنوان یکی از دلسوزان و دغدغه مندان کشور فکر می کنم، وضع فعلی نه تنها مطلوب نیست بلکه برای مردم قابل تحمل نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۹    
محمد خزاعی تهیه کننده به همراه گروه تولید پرواز به وقت شام جدیدترین ساخته ابراهیم حاتمی کیا مجدداً عازم سوریه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۹    
نماینده مردم ورامین در مجلس گفت: وزیری در دولت یازدهم طبق گفته خودش 780 میلیارد تومان ثروت دارد که یک وزارتخانه باید ثروت این آقا را مدیریت کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۹    
حمید میرزاده با تصمیم اکثریت اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد از ریاست این دانشگاه کنار رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۹    
تحلیلگر روسی اظهار داشت که کاخ سفید خواهان قدرت گرفتن اصولگرایان در ایران نیست و در بعد منطقه ای نیز حمایت از ریاض و تل آویو را شدت داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۹    
مهدی چمران از درخواست مرخصی شهردار تهران به منظور حضور در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوازدهم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۵۹    
استاندار خراسان جنوبی گفت: جاهایی که با بودجه تاخیر انجام می شود با دیوان محاسبات و دیوان بازرسی جلسات برای مباحث حقوقی و مالی تشکیل می دهیم و به دستگاه ها ارائه می دهیم اما ما هیچ پولی را به مرکز ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۰۹    
مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه خراسان جنوبی گفت: جامعه هدف ما 15 هزار نفر پیش بینی شده اس که حدود 30 درصد از جامعه کارگری خراسان جنوبی در سازمان بسیج کارگری دارای پرونده و عضو بسیج کارگری هستند و با ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۰۹    
استاندار خراسان جنوبی گفت: امیدواریم که طرح آبرسانی به استان در 6 ماهه ابتدای امسال نهایی و کار اجرای آن شروع شود، همین که وزارت نیرو پذیرفته است که خرید تضمینی آب را انجام دهد کار مهمی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۵۹    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: در سال 95 و بر اساس گزارش مرکز آمار ایران نرخ مشارکت استان در حوزه اقتصاد 35 درصد و نرخ بیکاری 10 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۹    
حجت الاسلام حسین مختاری رئیس ستاد انتخابات رئیسی در خراسان جنوبی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۰:۰۹    
معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان جنوبی ضمن تاکید بر ضرورت ارج نهادن به زحمات معلمین، گفت: همزمان با هفته معلم سال جاری،از تعداد 85 معلم نمونه استانی تقدیر به عمل می آید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۲:۳۹    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان این که 11 هزار و 236 دانش آموز پایه نهم در خراسان جنوبی وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۲:۳۹    
استاندار خراسان جنوبی با بیان این که هزینه در آموزش و پرورش در حقیقت هزینه نبوده بلکه سرمایه گذاری است، گفت: مسئولان آموزش و پرورش استان بایستی با پیگیری طرح های ضروری این حوزه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۱:۳۹    
واعظی بارندگی زیاد را علت افزایش تولید محصولات کشاورزی در سال 95 بیان می کند و این در حالیست که روحانی در سخنرانی های متعد مدعی بود که این نتیجه یک برنامه ریزی دقیق و کار کارشناسایی از سوی مسئولان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۱:۳۹    
پایگاه اینترنتی تلگراف که از سایت های خبری مطرح و معروف انگلیس است، در گزارشی که در سال 2013 منتشر کرده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۱:۳۹    
حجت الاسلام رئیسی که به آستان قدس آمد، گفت این وضع با کرامت زائر امام رضا(ع) نمی خواند؛ پس ما چه کاره هستیم؟ مگر وظیفه ما تکریم زائران حضرت نیست؟ مگر امام رضا(ع) پناه بی پناهان نبوده؟ آیا برای بی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۱:۳۹    
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمنا جمع مخلص نیروهای انقلاب است گفت: هیچ اختلافی بین نیروهای انقلاب نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۴۹    
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت : این رد صلاحیت ها شائبه دخالت خط فکر سیاسی را تقویت می کند که در نهایت موجب خدشه وارد آمدن به اعتماد مردم نسبت به نهاد عمومی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۳۹    
بسیاری از کارگردانان نامی سینمای ایران نام خود را در سینمای انتخابات ریاست جمهوری ماندگار کردند و برای این کاندیدا فیلم ساختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۳۹    
جانشین سازمان اطلاعات سپاه اظهارات منتسب به وی درخصوص گفتگو با رئیس جمهور درباره شبکه اجتماعی تلگرام را تکذیب کرد و گفت: اصلا چنین دیدار و صحبتی با آقای روحانی انجام نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۲۹    
پیرترین و جوان ترین کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم چه کسانی هستند؟ تسنیم در گزارش زیر به این موضوع پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۲۹    
سعید جلیلی و ابراهیم رئیسی امروز با یکدیگر دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۹    
وزیر نفت گفت: مشکلات بانکی پس از برجام همچنان باقی است که بخشی از آن روانی و بخشی دیگر مربوط به احتیاط بانک های خارجی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۹    
وزیر صنعت در واکنش به انتشار اخبار مربوط به تعطیلی واحدهای تولیدی گفت: یک عده مدام خبر تعطیلی واحدهای تولیدی را اعلام می کنند درحالی که در 100 هزار واحد تولیدی تعطیلی واحدهای کهنه و قدیمی طبیعی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۹    
بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما در نامه ای به دبیر شورای نگهبان از عملکرد این شورا در بررسی تائید صلاحیت ها قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۹    
دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی در رابطه با ورود برخی افراد کاندیدای پوششی به عرصه انتخابات، گفت: گذاشتن کاندیدای پوششی در کنار رئیس جمهور خودش نوعی اعتراف به ناتوانی و نداشتن عملکرد است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۹    
مراسم قرعه کشی جدول پخش برنامه های تبلیغات قانونی 6 نامزد ریاست جمهوری فردا شب در صداوسیما برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۹    
جلسه کمیسیون تبلیغات ریاست جمهوری دقایقی پیش با حضور نمایندگان اعضای این کمیسیون و نمایندگان ستادهای انتخاباتی 5 نامزد در دفتر معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۱۹    
دولت در حالی که از بودجه لازم برای پروژه های عمرانی را پرداخت نکرده در واپسین روزهای دولت یازدهم دست به دامن پروژه های نیمه تمام شده و سعی در بازی رسانه ای با افکار مردم دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۰۹    
رئیس اسبق سازمان صداو سیما گفت: به نظر می رسد مشکلات عمومی مردم به ویژه در حوزه اقتصادی به قدری جدی شده که شاید کلیدهای گذشته کارآیی نداشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۰۹    
سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه ای اولویت های جدید حج تمتع را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۰۹    
در بازار تهران سکه طرح جدید با 5 هزار تومان افزایش یک میلیون و 222 هزار تومان و دلار با رشد یک تومانی 3749 تومان داد و ستد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۰۹    
فرمانده کل سپاه در بازدید از پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: به فضل الهی با افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس، جشن خودکفایی بنزین کشور در هفته جاری رقم خواهد خورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۹    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در این ماه مراکز تک نفره زایمان(آل.دی.آر)در بیمارستان ولیعصر بیرجند و نهبندان افتاح خواهد شد که در بیمارستان ولیعصر نه تخت و در نهبندان نیز سه تخت آماده شده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۹    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: امسال بخش سوختگی بیمارستان امام رضا(ع) بیرجند تکمیل خواهد شد و تاکنون این بخش 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۹    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: تعداد پزشکان خانواده به 140 پزشک رسیده که این نشانگر افزایش 39 درصدی تعداد پزشکان خانواده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۹    
علی نیکزاد نماد نهضت عظیم راه سازی و مسکن مهر، رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۱۹    
برخلاف سیاست های کلی برنامه پنجم توسعه و اقتصاد مقاومتی، افتخار خام فروشی و درآمد 263 هزار میلیارد تومانی نفت به نام دولت یازدهم ثبت شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۹    
سپاه پاسداران دوم اردیبهشت ماه سال 58 با فرمان حضرت امام خمینی(ره) تأسیس شد و رفته رفته به یکی از نهادهای مهم و تأثیرگذار برای حفاظت از دستاوردهای انقلاب تبدیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۹    
مسکن مهر آبادگران بیرجند علی رغم پرداخت هزینه دو برابری، این مجتمع نیمه کاره رها شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۳۹    
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: نگاه ما به همه ظرفیت های کشور است نه یک جناح و جریان خاص سیاسی، مدیریت یک جریان خاص در کشور باید شکسته شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۹    
عضو کمیسیون نظارت بر تبلیغات گفت:نامزد های انتخابات ریاست جمهوری خواهان پخش زنده مناظرات انتخاباتی هستند،لذا مصوبه مذکور مجددا درکمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۹    
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه دولت رسانه ملی را گروگان گرفته است گفت: دولتی ها درحال سوء استفاده از امکانات عمومی و اموال بیت المال هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۹    
داوطلب احرازصلاحیت نشده انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه ای اعلام کرد: برای موفقیت رئیسی و قالیباف از هرگونه کمکی دریغ نخواهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۳۹    
گزارش رسمی معتبرترین مرکز آماری کشور از رکوردشکنی دولت حسن روحانی در افزایش نرخ بیکاری جوانان بین 5 دولت گذشته خبر می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۲۹    
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه مناظرات انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری باید زنده پخش شود، به موضوع حج امسال اشاره و تأکید کرد: مسئولان حج به وعده های رژیم سفاک آل سعود اعتماد نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۹    
یک لحظه بی احتیاطی، مرگ دردناک راننده جوان زیرکوهی را زیر چرخ های کامیون رقم زد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۹    
امام جمعه بیرجند گفت: ان شاءالله بازگشت بودجه از استان به مرکز به دلیل بی توجهی مدیران شایعه باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۹    
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: طبق ماده 66 قانون انتخابات؛ از هم اکنون آغاز فعالیت تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری بلامانع است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۹    
رئیس جمهور آمریکا می گوید برجام توافقی بد بوده که آمریکا اصلاً نباید پای میز مذاکره آن حاضر می شده ولی بهرحال این توافق منعقد شده و ایران به روح آن پایبند نمانده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۹    
داوطلب انتخابات ریاست جمهوری از مناظرات زنده داوطلبین انتخابات استقبال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۹    
شورای نگهبان اسامی 6 نامزد تایید صلاحیت شده برای انتخابات ریاست جمهوری را به وزارت کشور اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۹    
معاون سرپرست کل نهاد ریاست جمهوری مأموریت اسحاق جهانگیری در مناظرات انتخاباتی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۹    
رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به دنبال ارتقاء کیفی از لحاظ علمی و ارتقاء فرهنگ اسلامی و انقلابی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۹    
نشریه تایم سردار قاسم سلیمانی را یکی از 100 شخصیت اثرگذار جهان در سال 2017 معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۹    
با نزدیک شدن به زمان برگزاری مناظرات انتخاباتی خبرها از عدم تمایل روحانی به شرکت در مناظرات حکایت دارد و سخنگوی وزارت کشور از عدم پخش زنده مناظرات خبر داده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۹    
عضو ستاد انتخابات کشور اعلام کرد که مناظرات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم به صورت ضبط شده پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۹    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: وزارت کشور موظف است پس از وصول نظریه شورای نگهبان اسامی نامزدهای ریاست جمهوری را با استفاده از وسایل ارتباط جمعی ظرف مدت دو روز به اطلاع مردم سراسر کشور برساند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۰۹    
یک داوطلب انتخابات ریاست جمهوری در نامه ای به وزیر کشور، عدم پخش زنده مناظره های تلوزیونی را تبعیض به نفع نامزدهای اصلی و فرعی مورد نظر دولت دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۹    
رئیس قوه قضاییه گفت: در سال 88 عده ای در داخل و خارج قصد راه انداختن فتنه ای داشتند که از جانب مردم سیلی خوردند و بعید است بخواهند آن مسیر را مجدداً تکرار کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۹    
معاون سازمان برنامه ریزی و بودجه با بیان اینکه 65 درصد صنایع خراسان جنوبی غیر فعال است، گفت:تا زمانی که موانع عدم فعالیت صنایع شناسایی و رفع نشوند، سرمایه گذاری مشکلی را حل نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۶:۵۹    
در مراسم اختتامیه همایش ملی فرصت ها و محدودیت های سرمایه گذاری خراسان جنوبی تفاهم نامه ای بیم منطقه ویژه خراسان جنوبی با منطقه آزاد چابهار امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۹    
مدیرکل سرمایه گذاری خارجی وزارت اقتصاد و دارایی گفت: ر حوزه سرمایه گذاری خارجی همه حمایت هایی که در قانون وجود دارد مرتبط با قلمرو ایران است و فرصت های سرمایه گذاری در مناطق آزاد بیشتر از سرزمین اصلی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۹    
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: همانطور که در زمان جنگ فرمان صادر شد که باید خرمشهر آزاد شود، حال اقتصاد مقاومتی نیز یک حکم است و این به این معنا است که همه ی کسانی که نقشی دارند مسئول اجرای ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۱:۱۹    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه طبس از ثبت 23 فقره وقف در سال 95 به ارزش 600 میلیون تومان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۹    
رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: برگزاری قانونمند انتخابات در کنار حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای چه در بعد داخلی و چه در بعد خارجی برای نظام و انقلاب حیاتی و بسیار مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۹    
خیران نیکوکار همواره یاری رسان و همراه کمیته امداد برای برطرف کردن مشکلات ایتام و محسنین در زمینه های مختلف هستند و کمک های حامیان در زمینه های ازدواج، تحصیل و درمان هزینه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۹:۴۹    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن بیرجند گفت: نباید فرصت های سرمایه گذاری خراسان جنوبی را محدود کنیم و نگاه ما در بازار و در زمینه فرصت های سرمایه گذاری باید جهانی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۹:۳۹    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: تردد روزانه بیش از 600 کامیون در مرز و خروج بیش از 35 درصد ظرفیت صادرات کشور از مرزهای خراسان جنوبی نشان دهنده رونق تجاری استان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۹:۰۹    
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار چاره اندیشی در خصوص اجرای قانون منابع طبیعی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۹:۰۹    
مشاور سازمان خصوصی سازی از ثبت 500 هزار شماره حساب بانکی(شبا) برای دریافت سود سهام عدالت خبر داد و گفت: مردم تا شهریورماه فرصت دارند که شماره خود را اعلام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۹:۰۹    
رویترز اعلام کرد: 4 فروند هواپیمای ای تی آر که هفته آینده به ایران تحویل می شوند، مرجوعی هستند.
مشاهده نتایج بیشتر...