یکشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۰:۳۰Jan 2018 21

خبرگزاری پانا - پانا (pana.ir)

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۱    
رییس جمهور گفت: امسال روز قدس حساب دیگری دارد هم به خاطر حضور تررویست ها در منطقه که مورد حمایت اسرائیل هستند و مردم قاطعانه می خواهند که تروریست ها را از منطقه برانند و مساله دیگر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۱    
خطیب نماز جمعه تهران گفت:در رابطه با عملیات موشکی لیله القدر باید بگویم که در قران از منتقم سخن به میان آمده این عملیات در حقیقت متجلی صفت منتقم بودن خداوند بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی لحظاتی پیش در جمع راهپیمایان روزجهانی قدس حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۱    
سردار باقری با بیان اینکه حرکات جهان غرب و استکبار به اسم ترور نمی تواند در اراده ملت ایران خللی ایجاد کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۱    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان در گفتگو با پانا؛ هر ساله مردم شریف ایران وجوامع آزاده جهان به ندای ملکوتی امام خمینی (ره) پاسخ داده و با مشارکت در تظاهرات و احیای روز قدس ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۱    
سردار حسین اشتری گفت: در کشور جمهوری اسلامی ایران نیز مردم به فرمایشات رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و همگی از ساعات اولیه روز جمعه با زبان روزه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۱    
سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش سوزی در فضای سبز یک شهرک مسکونی در شرق تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تاسیس این رژیم نقطه آغاز ماجراجویی های گسترده در خاورمیانه شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۱    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه دمای هوا در نیمه شمالی کشور طی امروز کاهش می یابد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۴۱    
مردم استان سیستان و بلوچستان با مشت های گره کرده در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و با شعارجواب هرترقه، موشک ذوالفقار است حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین به گوش جهانیان رساندند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۴۱    
بار دیگر مربیان واعضا تشکلات سازمان دانش آموزی همگام با کلیه مردم درراهپیمایی روز قدس حماسه آفریدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۶    
معاون اول رئیس جمهوری در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همصدا با مسلمانان جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۶    
رییس قوه قضاییه لحظاتی پیش در راهپیمایی روز قدس حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۶    
معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، عملیات موشکی سپاه را پاسخ قاطعی به تروریست ها دانست و گفت:انگشت ما در مقابل تروریست ها همیشه روی ماشه است و کوچکترین اقدام آنها با شدیدترین پاسخ ما مواجهه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۶    
معاون پرورشی وفرهنگی آموزش و پرورش خراسان شمالی خبر داد معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی از حضور بیش ازدویست نفر دانش آموز در اعتکاف رمضانیه 96خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۶    
از 4 تیرماه 1396: کارگردان نمایش ذهن برفکی از آغاز این نمایش از 4 تیرماه در تماشاخانۀ باران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۶    
هم زمان با عید سعید فطر: کارگردان نمایش صعود مقاومت پذیر آرتورو اویی از اجرای این اثر در جزیرۀ کیش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۱۶    
پس از پایان یافتن مراحل پیش تولید: گروه تهیۀ و تولید فیلم عطا و جادوی سیاه از پایان یافتن مراحل پیش تولید و نزدیک شدن به تولید این اثر خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۰۶    
حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در راهپیمایی روز قدس حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۵۶    
حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در راهپیمایی روز قدس حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۴۶    
وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان/ علی داودی با وجود کسب مدال نقره یک ضرب اما در دوضرب موفق به ثبت هیچ رکوردی نشد و از جدول دوضرب و مجموع مسابقات قهرمانی جوانان جهان حذف شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۶    
معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش استان سمنان از کسب مقام سوم کشوری توسط دانش آموزسمنانی درمسابقات تنیس جام رمضان کشورخبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۶    
طی 2 ماه اول سال میزان استخراج و تولید شمش طلا در مجتمع طلای موته طی 2 ماه نخست امسال به 65 کیلوگرم رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۶    
وزیر آموزش و پرورش در گفت و گو با پانا: وزیر آموزش و پرورش گفت: با وحدت همه مسلمانان می توانیم ظلم را از سر مردم مظلوم فلسطین برداریم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۶    
گروه تروریستی داعش چهار روز پس از حمله موشکی ایران به مقرهای این گروه تروریستی، در هفته نامه خود این حمله را تایید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۱۶    
وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان/ دو وزنه بردار کشورمان با پایان حرکت یک ضرب دسته 105+ کیلوگرم مسابقات قهرمانی جوانان جهان در ژاپن در جایگاه های دوم و هفتم ایستادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۱۶    
در مسیر برگزاری راهپیمایی روز قدس در تهران موشک شهاب 3 در معرض دید راهپیمایان قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۱۶    
سه دیپلمات اروپایی گفتند، کشورهای اروپایی از تمدید تعلیق اقدامات متقابل علیه ایران توسط گروه کاری اقدام مالی (اف ای تی اف) برای یک سال دیگر حمایت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۰:۵۵    
انجمن جهانی آهن و فولاد خبر داد انجمن جهانی آهن و فولاد اعلام کرد تولید فولاد ایران در 5 ماهه نخست سال جاری میلادی با رشد 13 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل از مرز 8 میلیون تن عبور کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۰:۵۵    
در پی مباحثی که به تازگی درباره ی دیدگاه مقام معظم رهبری در موضوع نقش آراء مردم در مشروعیت نظام سیاسی مطرح شده است، این نوشتار ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۵    
روابط عمومی قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) خبر داد: روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) از انهدام یک تیم تروریستی بامداد امروز (جمعه) در کردستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۵    
عباسپور در گفت و گو با پانا: مدیرکل دفتر اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش به تنهایی مسئول ساماندهی سرویس مدارس نیست باید تفکیک وظایف مشخص شود تا هر سازمان پاسخگوی کار حوزه خود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۵    
شاخص بورس در جریان معاملات هفته پایانی بهار امسال با 730 واحد کاهش معادل 0.9 درصد افت را به ثبت رساند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۵    
مسئول سازمان دانش آموزی استان کرمان گفت:روز قدس عهدی است برای بیزاری از ظلم، تجاوزو اشغال است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۵    
در 12 ماهه منتهی به خرداد مرکز آمار اعلام کرد نرخ تورم شهری در خردادماه امسال به 7.4 درصد رسید که در مقایسه به تورم دوازده ماهه منتهی به اردیبهشت ماه امسال، 0 ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۵    
واردات اتحادیه اروپا از ایران در 4 ماهه نخست 2017 با رشد حدود 5 برابری نسبت به مدت مشابه سال قبل به 3.413 میلیارد یورو رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۵    
عملیات ساخت سه پست اسکله ویژه صادرات فرآورده های نفتی برای پهلوگیری شناورهای 100هزارتنی در مراسمی با حضور معاون وزیرراه و شهرسازی درمجتمع بندری شهید رجایی استان هرمزگان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۵    
عضو هیات مدیره و مدیرعامل پست بانک ایران گفت: سال گذشته 10 هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش IT و ICT در کشور از سوی این بانک پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۹:۴۵    
مدافع تیم ملی با عقد قراردادی رسما آبی پوش شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۹:۱۵    
باقرزاده به پانا خبر داد رییس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: دوره 12 تا 18 هفته ای برای آماده سازی و مطالعه آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی برگزار می شود تا بتوانند با آمادگی لازم در دوره های توانمندسازی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۹:۰۵    
مدیر سازمان دانش آموزی استان سیستان و بلوچستان از روز قدس به عنوان نماد وحدت جهان اسلام یاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۸:۳۵    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: راهپیمایی روز قدس در 100 نقطه جمعیتی سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۸:۳۵    
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: معلمان و دانش آموزان فهیم و آگاه و آزاده با شرکت فعال در روز جهانی قدس همبستگی خود با مردم فلسطین را اعلام می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۸:۳۵    
قدس، قبله پیشین مسلمانان و قلب کنونی آنان میباشد، قدس جغرافیای عشق، تاریخ ایثار و محراب نیایش های خونین است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۵    
همزمان با ماه مبارک رمضان مجلس افطاری توسط نوجوانان شهرری در حسینیه انصار المهدی(عج) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۵    
پیکر مطهر سه شهید مدافع حرم با حضور خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان، اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان در شهرری تشییع شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۵    
مدیر سازمان فرهنگی و هنری شهرداری منطقه 20 تهران گفت: مدیر سازمان فرهنگی و هنری شهرداری منطقه 20 تهران از مشارکت این منطقه در فعالیت های مربوط به هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۵    
شهردار منطقه 20 خبر داد: شهردار منطقه 20 از آماده سازی 171 بوستان شهری در راستای طرح اوقات فراغت تابستان 96این منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۵    
جلسه ای با حضور اعضای ستاد نماز جمعه اعضای عتبات و عالیات و اعضای شورا یاری خاورشهر در پروژه در دست ساخت مصلی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۵    
جلسه کمیته پیشگیری از انتقال بیماری از مادر به جنین با حضور معاون شبکه بهداشت و کارشناسان واحد بیماری ها و مادران شبکه ری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۵    
همزمان با سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران، مراسم گرامیداشتی در قیامدشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۵    
دبیر کل حزب آزادی در گفت و گو با پانا: دبیر کل حزب آزادی فلسطین را مورد تعدی و تجاوز صهیونیست ها دانسته و گفت: اسرائیل به عنوان سنگر جریان استکباری در منطقه عمل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۵    
نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی: نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی اقدامات داعش و تروریستها را برگرفته از جهالت درونی آنها دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۸:۰۵    
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی: عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان این که قدس اولین قبله مسلمانان بود، اعلام کرد: قدس را در حال اشغال و هتک حرمت می دانیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۸:۰۵    
نماینده ولی فقیه و استاندارسیستان و بلوچستان در بیانیه ای مشترک مردم شهید پرور و مرزدار استان را برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۶:۵۵    
دبیر کل حزب سبز ایران در گفت و گو با پانا: دبیر کل حزب سبز ایران ملت ایران را پیشتاز مقابله با سلطه گری و نژادپرستی رژیم صهیونیستی دانست و اعلام کرد: حضور در راهپیمایی روز قدس ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۲:۱۵    
روحانی در ضیافت افطار با فعالان اقتصادی مطرح کرد رییس جمهور واگذاری اقتصاد به مردم و بخش خصوصی را ضروری خواند و با تاکید بر اینکه همه باید به بخش خصوصی امنیت بدهیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۲:۰۵    
ارتش در بیانیه ای به مناسبت روز قدس: در آستانه فرارسیدن روز جهانی قدس، ارتش جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای صادرکرد و در آن ضمن گرامیداشت این روز ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۲:۰۵    
حجت الاسلام روحانی پنجشنبه شب با حضور در یکی از بیمارستان های تهران، از آیت الله حاج شیخ حسین مظاهری عیادت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۱:۲۵    
اختصاص 10میلیاردتومان برای حل مشکل دانشگاه شهید چمران اهواز یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره پیگیری و حل مشکل پیش آمده برای دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز از اختصاص 10 میلیاردتومان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۱:۲۵    
در گفت وگو با پانا عنوان شد؛ افزایش 20 درصدی مستمری زنان سرپرست خانوار معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی درباره حمایت این سازمان برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۱:۱۵    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بوشهر : رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: مراسم راهپیمایی روز قدس در بوشهر رأس ساعت 11 از خیابان امام(ره) روبه روی بانک صادرات آغاز و با حضور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۱:۱۵    
ستاره مصری رم، با انتقالی 45 میلیون یورویی به لیورپول پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۱:۱۵    
در گفت وگو با پانا عنوان شد؛ فقط قائم مقام سازمان نظام پرستاری با اشاره به طرح تربیت نیروی پرستار در مراکز درمانی و بیمارستان ها گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۱:۰۵    
یحیی گل محمدی: سرمربی تراکتورسازی تبریز از مسئولان این باشگاه درخواست کرد با توجه به بدقولی های مکرر و رفتارهای غیرحرفه ای خالد شفیعی که با گذشت چند هفته حاضر به تمدید قراردادش نشده اقدامی برای ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۱:۰۵    
علی پروین: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است در فوتبال امروز پول اولویت اول را در انتخاب تیم های بازیکنان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۱:۰۵    
جام کنفدراسیون ها/ دیدار تیم های آلمان و شیلی در جام کنفدراسیون ها با تساوی 1-1 به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۰:۵۵    
از شنبه سوم تیرماه تا پایان مردادماه؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر گفت: به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۰:۵۵    
جام کنفدراسیون ها/ تساوی در اولین بازی دومین دور گروه دوم جام کنفدراسیون ها، 2 رقیب را تا آستانه حذف پیش برد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۰:۳۵    
روز قدس، نمایش اتحاد مسلمین برای دفاع از اسلام است .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۰:۲۵    
کارشناس مسائل بین الملل در گفت وگو با پانا عنوان کرد: کارشناس ارشد مسائل خاورمیانه اقتدار ایران و انعکاس آن در روزهای اخیر را عاملی برای ایجاد تغییرات در تصمیم گیری های دشمنان علیه ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۰:۰۵    
آذرکیش در گفت و گو با پانا: تعمیق فرهنگ توسعه کارآفرینی در تمام دوره های تحصیلی مدیرکل دفتر کاردانش وزارت آموزش و پرورش گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۰:۰۵    
رئیس سازمان دانش آموزی استان بوشهر: رئیس سازمان دانش آموزی استان بوشهر گفت: حضور مردم در روز قدس نماد حمایت از امنیت پایدار کشور و دفاع از حق مظلومان جهان است و تشکل های سازمان دانش آموزی در سراسر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۴۵    
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تاکید کرد : کاهش 20 درصدی نرخ برق در ماه های تیر و مرداد، زمینه ساز رشد غیرمتعارف مصرف نشود
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۴۵    
مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزی شهرستان کرج خبر داد: مسئول اتحادیه انجمن اسلامی دانش اموزان پسر شهرستان کرج گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۳۵    
سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد گفت: 55 بنای تاریخی این استان در اجرای قانون حفظ آثار ملی، مرمت و بازسازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۳۵    
کارشناس دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: سرویس به موقع کولرهای آبی و توجه به سایبان و نیز استفاده از لامپ های ال ای دی و بهره گیری از روشنایی روز در کاهش 20 درصدی مصرف برق موثر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۳۵    
استاندار یزد: استاندار یزد، روز قدس را روز فریاد و بیداری مسلمانان جهان دانست و گفت: این روز، تنها روز بیت المقدس نیست بلکه روز جهانی همه مسلمانان در برابر طاغوتیان جهان و نماد اعتراض دلهای شکسته ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۳۵    
رییس کل دادگستری یزد: رییس کل دادگستری استان یزد با اشاره به ورود بیش از 264 هزار پرونده به دادگستری استان در سال گذشته ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۲۵    
ادارات، نهادها ، ائمه جماعات و مسوولان استان یزد با انتشار بیانیه های جداگانه ای، مردم را به شرکت در راهپیمایی روز قدس فرا خواندند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۲۵    
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: دهمین نمایشگاه سراسری صنایع دستی و نخستین نمایشگاه تخصصی زیلو ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۱۵    
با برگزاری مراسم قرعه کشی بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان 2017، تکواندوکاران کشورمان حریفان خود را شناختند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۰۵    
بازیکن تیم جوانان کشورمان با عقد قراردادی 5 ساله به استقلال پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۰۵    
وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان/ وزنه بردار جوان تیم ملی ایران در دسته 105 کیلوگرم با کسب دو طلا و یک نقره عنوان قهرمانی را به دست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۰۵    
لئورنادو پادوانی قرارداد خود را با تیم استقلال تمدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۵۵    
وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان/ وزنه بردار جوان کشورمان مدال نقره حرکت یک ضرب دسته 105 کیلوگرم را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۵۵    
با صدور اطلاعیه ای اعلام شد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای مسیرهای دهگانه راهپیمایی روز جهانی قدس را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۵۵    
ستاره برزیلی تیم فوتبال شانگهای اس آی پی جی نقره داغ شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۵۵    
کارلوس کی روش: سرمربی تیم ملی کشورمان درباره آینده اش گفت: واقعاً نمی خواهم فکر کنم که بعد از جام جهانی 2018 چه اتفاقی خواهد افتاد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۳۵    
سازمان های بین المللی تخمین می زنند بیش از 100 هزار غیرنظامی که نیمی از آنها کودک هستند در بخش قدیمی موصل و در شرایطی بسیار خطرناک گرفتار شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۳۵    
حزب ندای ایرانیان با صدور بیانیه ای از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۱۹    
سپاه در بیانیه ای به مناسبت روز قدس تاکید کرد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با دعوت از اقشار و آحاد مختلف ملت ایران برای حضور گسترده و حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۵۹    
مرکز آمار ایران: مرکز آمار ایران اعلام کرد:شاخص کل خردادماه سال 1396 عدد 259.7 را نشان می دهد که نسبت به ماه قبل 0.5 درصد کاهش داشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۵۹    
مجری فازهای 22، 23 و 24 پارس جنوبی گفت: عملیات حفاری چاه های سه سکو از این فازها با 100 درصد پیشرفت فیزیکی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۹    
نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی گفت: با مشارکت و سرمایه گذاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۹    
در بیانیه وزارت ورزش و جوانان آمده است :جامعه ورزش کشور، مبارزه، مقاومت و ایستادگی اسلامی را حق مشروع و قانونی فلسطینیان در دفاع از آب و خاک خود دانسته و این را تنها راه پیروزی مردم مظلوم و بی گناه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۹    
امروزه عطر خوش وحی در قالب مذهب و آموزه های اخلاقی در میان آدمیان پراکنده شده و این بدان سبب است که پیامبران، اولیای الهی و سپس مبلّغان بزرگ دینی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۹    
یکی از بزرگترین نهادهای مدنی در هر کشوری اصناف هستند، این نهادها توسط خود مردم اداره می شوند و در وضعیت بازار و قیمت گذاری کالاها نقش بسیار موثری دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۲۹    
مرکز مدیریت راه های کشور با انتشار اطلاعیه ای، ممنوعیت ها و محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در ایام عید فطر (چهار تا 10 تیر) را اعلام کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...