چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۱۸:۵۵Nov 2018 14

خبرگزاری کتاب ایران - ایبنا (ibna.ir)

خبرگزاری کتاب ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری کتاب ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری کتاب ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کتاب ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری کتاب ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری کتاب ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری کتاب ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری کتاب ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری کتاب ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری کتاب ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری کتاب ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری کتاب ایران 1 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 2 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 3 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 4 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 5 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 6 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 7 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 8 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 9 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 10 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 11 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 12 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 13 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 14 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 15 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 16 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 17 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 18 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 19 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 20 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 21 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 22 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 23 آبان 1397 
  ۱ دقیقه پیش    
حلاج زاده؛ رئیس مرکز مشاوره ایرانیان خارج از کشور در آئین رونمایی و بررسی کتاب قدسی سازی یا قدسیت زدایی ، بیان کرد: نگاشتن کتاب ...
  ۲۰ دقیقه پیش    
رمان پل تالیف مشترک غلامحسین دولت آبادی و آراز بارسقیانبه همت نشر اسم راهی بازار نشر شد.
  ۱ ساعت پیش    
در پی نامه درخواست ابراهیم اکبری دیزگاه برای خروج از فهرست انتخاب آتیه داستان ایرانی ، مدیر بنیاد شعر و ادبیات داستانی طی نامه ای به او پاسخ داد.
  ۱ ساعت پیش    
هفتاد و یکمین نشست توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی با عنوان آشنایی با ایفلا در کتابخانه مرجع کانون برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
کتاب طوطی به مناسبت هفته کتاب چند مجموعه را با تخفیف ویژه برای کتاب خوان ها در نظر گرفته است.
  ۱ ساعت پیش    
بیش از 20 عنوان برنامه فرهنگی با حضور نویسندگان کودک و نوجوان به مناسبت هفته کتاب و گرامیداشت سنت کتاب خوانی، در فرهنگسرای گلستان برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا با اشاره به آغاز توزیع کاغذ از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: با ورود حجم گسترده کاغذ چاپ و تحریر و روزنامه به بازار ...
  ۳ ساعت پیش    
در مراسم اختتامیه مسابقه ملی کارتون و کاریکاتور که قرار است روز شنبه 26آبان برگزار شود؛ از جواد علیزاده هنرمند پیشکسوت و کاریکاتوریست کشورمان تقدیر می شود.
  ۴ ساعت پیش    
معاون امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در نشست خبری ترتیب داده شده در شهر کاشان، ضمن اشاره به رونده تخصیص یارانه های کتاب به استان ها گفت ...
  ۴ ساعت پیش    
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در زندان کاشان به ایراد سخنرانی برای ممدجویان پرداخت و گفت ...
  ۴ ساعت پیش    
کارگاه ساخت کتاب تصویری در هفته کتاب برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش    
سلسله نشست های تخصصی در زمینه مبانی آموزشی ادبیات کودک و نوجوان در دوره ابتدایی پنج شنبه های آخر هر ماه از سوی انتشارات محراب قلم برگزار می شود.
  ۵ ساعت پیش    
آئین نکوداشت شمس لنگرودی، شاعر و ادب پژوه گیلانی در دانشگاه گیلان برگزار خواهد شد.
  ۵ ساعت پیش    
موسسه شهرکتاب مسابقه شهرکتابگردی را به مناسبت هفته کتاب برگزار می کند.
  ۵ ساعت پیش    
همزمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب کتاب فروشی بدرقه جاویدان برای مشتریان خود تخفیف 20 تا 30 درصدی در نظر گرفته است.
  ۶ ساعت پیش    
مراسم رونمایی جلد دوم از مجموعه تهران نگاری(طهران در مطبوعات دوره قاجار دوره های ناصری و مظفری) در سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار می شود.
  ۶ ساعت پیش    
کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران به مناسبت بیست و ششمین دوره هفته کتاب، نمایشگاه تاریخ کتابداری در ایران برگزار می کند.
  ۶ ساعت پیش    
نشست هفتگی شهر کتاب به انسان خردمند نوشته یووال نوح هراری اختصاص دارد.
  ۶ ساعت پیش    
بیست و یکمین کنفرانس بین المللی شناخت و تکامل نوامبر 2019 در دبی، امارات متحده عربی برگزار می شود.
  ۶ ساعت پیش    
گروه علوم سیاسی خانه اندیشمندان علوم انسانی با همکاری انجمن علوم سیاسی و انجمن علمی مطالعات صلح ایران مراسم تجلیل از خدمات علمی احمد نقیب زاده را برگزار می کند.
  ۶ ساعت پیش    
مهرداد ضیایی می گوید: یکی از میراث ادبیات داستانی ما که بسیاری از نویسندگان و حتی حماسه سرایان ما از آن استفاده کرده اند، داستان در داستان است ...
  ۷ ساعت پیش    
نگاهی به آمار 40 ساله صنعت نشر کشورنشان می دهد که در فاصله دهه نخست پیروزی انقلاب اسلامی ایران و ده سال اخیر با رشد 21 برابری انتشار عناوین کتاب روبرو بوده ایم و انتشار کتاب از 294 عنوان در سال 1357 ...
  ۷ ساعت پیش    
در آستانه آغاز بیست وششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی، مراسم بیعت با آرمان های امام خمینی(ره)، صبح امروز با حضور دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی و معاون کتابخانه ملی در حرم مطهر امام برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش    
نجومیان می گوید: کتاب از نظر سنت روایت، تحت تاثیر سنت فرانسوی است اما در این سنت باقی نمی ماند و در 100 صفحه آخر کتاب وارد حوزه پساساختارگرایی می شویم.
  ۸ ساعت پیش    
سید عباس صالحی، همزمان با آغاز بیست و ششمین دوره هفته کتاب با صدور پیام ضمن گرامی داشت تقارن این هفته با سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص) تاکید کرد ...
  ۸ ساعت پیش    
این مراسم با حضور مدیران در گلزار شهدای کاشان آغاز شد و با نواختن زنگ دانایی در مدرسه طالبیان این شهر ادامه یافت.
  ۹ ساعت پیش    
سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی از پنج کتاب عنوان کتاب با عنوان پنج شب، پنج کتاب، پنج شخصیتِ بی بدیل و سرمایه نمادین کشور برگزار می کند.
  ۹ ساعت پیش    
محسن جوادی؛ معاون امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در مدرسه طالبیان کاشان بر تکمیل و اصلاح زیرساخت های نشر تاکید کرد.
  ۹ ساعت پیش    
مجموعه اشعار فصل پنجم زمین سروده سحر اژدم ثانی در باغ کتاب تهران رونمایی می شود.
  ۹ ساعت پیش    
سیدمهدی شجاعی در کتاب فصل خوب پیوستن به زندگی یکی از قهرمانان حادثه عاشورا می پردازد.
  ۹ ساعت پیش    
به گزارش خبرنگار خبرگزازی کتاب ایران(ایبنا) از کاشان، افتتاحیه بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران صبح امروز ...
  ۹ ساعت پیش    
هر وقت که می گویند سران مطالعه ما فلان عدد است نمی دانم بر چه مبنایی این ارزیابی صورت می گیرد. آیا صرف کتاب دست گرفتن ملاک این ارزیابی هاست؟ بعضی ادعیه و زیارت خوانی را هم در سنجش سرانه مطالعه قرار ...
  ۹ ساعت پیش    
مسعود میری می گوید: ویژگی قصه های هزار ویک شبی این است که هرگز یک قصه در خودش به پایان نمی رسد. یک قصه در خودش به آغاز می رسد، خودش را ادامه می دهد و باز قصه ای دیگر خلق می کند ...
  ۹ ساعت پیش    
جایزه بزرگ ادبیات امریکا 2018 در فرانسه به ریچارد پاورز، نویسنده امریکایی و از نامزدهایی نهایی جایزه من بوکر تعلق گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۲۸    
مجله فوربس در مصاحبه با سه ناشر تخصصی کتاب های جنگی در آمریکا به افزایش و تداوم محبوبیت این نوع کتاب ها در بازار کتاب آمریکا در سال 2018 اشاره می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۱۸    
امروز چهل و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب کویت با محوریت قدس، پایتخت ابدی فلسطین و حضور وزیر فرهنگ فلسطین با مشارکت 26 کشور عربی و غیرعربی افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۴۳    
فیلم موج کوتاه ساخته محمد اسماعیلی براساس داستانی از غلامحسین ساعدی جایزه نفر اول بخش کتاب-سینمای جشنواره فیلم کوتاه را دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۵۳    
شهرام اقبال زاده در نشست نقد و بررسی کتاب قبرستان عمودی با بیان اینکه حمیدرضا شاه آبادی صاحب سبک است، گفت: سبک شاه آبادی در ادبیات داستانی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۹:۰۲    
4باب کتابخانه عمومی این هفته در استان خراسان جنوبی به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۹:۰۲    
کتاب چرا حجاب؟! ، ضمن اشاره به موضوع حجاب و آثار آن در کلام مقام معظم رهبری، به بررسی این موضوع که آیا می توان زنان را مجبور به حجاب کرد؟، می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۸:۴۶    
پویش کودکان بی کتاب روز جمعه 25 آبان در فروشگاه دنیای ماه پیشونی باغ کتاب تهران آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۱    
سومین مراسم بزرگداشت بزرگان صنعت نشر به تجلیل از موسسان انتشارات 57ساله مروارید اختصاص یافت؛ انتشاراتی که به گواه اهالی قلم، یک انتشارات اصلالت مند و گزیده کار بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۱    
آیین تجدید بیعت اهالی فرهنگ با آرمان های امام راحل(ره) چهارشنبه 23 آبان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۱    
وزارت کشور به مناسبت برگزاری بیست و ششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران بخشنامه ای را به استانداران ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۷:۵۱    
انجمن نویسندگان کودک و نوجوان درباره تهیه پرونده بین المللی برای برخی نویسندگان بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۶    
برنامه زنده تلویزیونی شب روایت امشب، 22 آبان ماه با محوریت هم نشینی فلسفه و ادبیات، و در گفت گو با کریم مجتهدی روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۱    
تقوی در بیست و پنجمین نشست خبری جشنواره کتاب سال دانشجویی درباره آمارهای تفکیکی این دوره از جشنواره گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۵۰    
ریکاردو کریستیانو نویسنده و روزنامه نگار ایتالیایی نوشت: شاید برای بیژن زرمندیلی 77 ساله دیگر رنجی در کار نباشد اما ما از او محروم شدیم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۵    
محمدرضا اربابی، مترجم و مدیرعامل انجمن صنفی مترجمان تهران به مناسبت زادروز استاد عبدالله کوثری یادداشتی را در اختیار ایبنا قرار داده است که در ادامه می خوانید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۰    
همایش ملی جایگاه عقل در کلام و فلسفه در دانشگاه های فردوسی و رضوی مشهد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۵    
رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: ضرورت علم انسانی اسلامی از بدیهیات است. الان دانشگاه به سبب دارا بودن قدرت و ظرفیت و مدیریت خوب و منابع لازم، توقع انجام این کار را تقویت می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۳۵    
ویژه برنامه گفتمان شنبه ها با مدیریت محمدرضا خاکی و همکاری اداره کل هنرهای نمایشی و مجموعه تئاتر شهر شنبه آخر هر ماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۵    
هادی معیری نویسنده و شاعر، یادداشتی در روز درگذشت استن لی، نویسنده کناب های کمیک و ویراستار آمریکایی نوشته و برای انتشار در اختیار ایبنا قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۱۵    
عضو کارگروه ساماندهی کاغذ گفت: مطابق با نظر علما، به دلیل اینکه پول ارز از پول نفت کشور تامین می شود متعلق به همه هموطنان سراسر کشور است و اگر کسی حتی یک ریال از قیمتی که سازمان حمایت تعیین کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۰۰    
مسعود کوثری گفت: هدف ما در جایزه دهخدا این است که آثاری را پیدا کنیم که در عرصه جهانی حرفی برای گفتن داشته باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۵    
پنجاه و نهمین جلسه بازخوانی ادبیات ملل برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۰    
محمود حدادی و علی عبداللهی آثار ناصر غیاثی را نقدوبررسی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۳۵    
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اعلام خبر آغاز ثبت درخواست ناشران برای دریافت کاغذ گفت: درخواست ها پس از بررسی و ارزیابی عملکرد ناشران در دو سال گذشته محقق می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۵    
بیست و دوم آبان ماه هر سال روز جهانی دیابت نام گذاری شده است. علیرضا استقامتی متخصص غدد درون ریز معتقد است کتاب هایی که برای عموم مردم نوشته می شود روزآمدی و کارآمدی کافی ندارند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۹    
فروشگا ه های بوک لند همزمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، نشست های قصه خوانی و معرفی کتاب با حضور هنرمندان کشور برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۴    
کارگاه آموزشی با موضوع راه های ورود به بازار جهانی کتاب ، دوشنبه 28 آبان ماه با حضور اهالی نشر و قلم برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۴    
تاریخ هخامنشی امروز: کارنامه و افق های پژوهشی و دستاوردهای تازه باستان شناسی در تاریخ شاهنشاهی هخامنشی، دیدگاه یک مورخ عنوان دو نشستی است که پیر بریان سخنران آن هاست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۴    
امیرحسین رکنی، کارگردان عاذلان گفت: وضعیت موجود به ما این نکته را گوشزد می کند که فیلمسازان در کنار سایر عوامل فیلم به یک مشاور ادبی هم نیاز دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۴    
جایزه جلال آل احمد، انتخاب برگزیدگان بخش ویژه خود را با عنوان آتیه داستان ایرانی به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی به رأی گیری عمومی گذاشت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۴    
مدیر بخش فیلمنامه کوتاه جشنواره ادبیات سلامت گفت: سلامت جسم و روان انسان از مهم ترین حوزه هایی است که سینما ارتباط جدی و ذاتی با آن دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۴    
این گفت وگو مروری بر دستاوردهای نظری بهار است. دستاوردی که از پافشاری بر دو سه چیز ناشی شده است. پافشاری بر این باور که ناب گرایی آریامحورانه نسبتی با واقع ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۴    
در چهاردهمین نمایشگاه کتاب کرمانشاه 500 ناشر با حدود 100 هزار عنوان کتاب حضور دارند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۹    
ابوالقاسم اسماعیل پور گفت: دکتر مهرداد بهار در حوزه تاریخ و فرهنگ ایرانی نظرگاه خاصی داشتند. ایشان فرهنگ ایرانی را تلفیقی از فرهنگ آریایی و فرهنگ بومی پیشاآریایی فلات ایران می دانستند و معتقد بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۹    
مجید اسکندری می گوید: خودستایی سعدی از دیگر شاعران متفاوت است، چرا که همگام با تواضع و اوج هنرنمایی است؛ در خودستایی سعدی نوعی معرفت شناسی نهفته است
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۴    
محمدعلی علومی نویسنده کرمانی که هم زمان با برگزاری نمایشگاه کتاب کرمان نمایشگاهی از نقاشی هایش برپا کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۴    
آثاری از مصطفی مستور، مجید قیصری، ایرج پزشکزاد، زهرا عبدی و آیدا مرادی آهنی به ایتالیایی ترجمه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۹    
اختتامیه سومین دوره جایزه داستان تهران 26 آبان ماه در مدرسه دارالفنون برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۹    
محمد اسماعیلی، کارگردان فیلم کوتاه موج کوتاه معتقد است که ما ساخت و ساز درست و حسابی برای موضوع حق مالکیت معنوی نداریم و سیستم صنعتی چرخه فرهنگ آنقدر قدرتمند نشده است که یک نفر جلو بیاید و بگوید که ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۹    
استن لی، نویسنده، ویراستار و بازیگر خالق شخصیت های کمیک مرد عنکبوتی، مرد آهنی، مردان ایکس و چهار شگفت انگیز در 95 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۴    
شهرام جهانگیری، ضعف قانون را دلیل اصلی ناکامی در حذف پدیده قاچاق ندانست و تاکید کرد: معتقدم بیش از ضعف قانون شاهد نادیده گرفتن قانون هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۹    
سرور مهدی بیگی می گوید: وقتی شما از تاریخ بیهقی تا همین زمان حال نثر فارسی را مطالعه می کنی، متوجه می شوی که این ادبیات پتانسیل بالایی برای روایت و فضاسازی و قصه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۴    
رئیس هیات مدیره انجمن فرهنگی زنان ناشر، اهدای کتاب به مناطق محروم، برپایی نمایشگاه و اعزام نویسندگان به مدارس را از جمله برنامه های این انجمن در هفته کتاب عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۳۳    
برگزیدگان بخش جنبی کتاب و سینما در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران مشخص شدند. در این مراسم نیکنام حسین پور مدیرعامل خانه کتاب با اظهار امیدواری از تداوم رابطه خانه کتاب و انجمن سینمای ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۳:۴۳    
سیدعباس صالحی بیان کرد: جشنواره فیلم کوتاه یک فرصت دیپلماسی هنری و سینمایی خوب برای ما ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۱:۰۳    
برگزیدگان بخش جنبی کتاب و سینما در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران مشخص شدند. در این مراسم نیکنام حسین پور مدیرعامل خانه کتاب با اظهار امیدواری از تداوم رابطه خانه کتاب و انجمن سینمای ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۹:۳۳    
اردشیر صالح پور در نشست معرفی و بررسی کتاب زندگی و آثار جبار باغچه بان، آغازگر تئاتر کودک و نوجوان در ایران گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۹:۱۳    
دبیرکل نهاد کتابخانه های کشور گفت: نهاد کتابخانه ها می خواهد کتابخانه های عمومی به مراکز اجتماعی تبدیل شوند و این مسئله میزان اهمیت تدوین سند اخلاق حرفه ای کتابخانه های عمومی را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۹:۱۳    
چند دهه است که کتاب های پرفروش و ساده در میان خوانندگان کتاب جایگاه ویژه ای دارند. اما کتاب های سخت نقش مهمی در پرورش افکار انسان دارند و خواندنشان از همیت زیادی برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۵۳    
پوراسماعیلی گفت: الزاما نباید از ادبیات به معنی داستان اقتباس کرد، گاهی اوقات می توان از شعر برای ساخت فیلم کوتاه بهره برد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۳    
هم زمان با بیست و ششمین دوره هفته کتاب ، کودکان و نوجوانان به زبان ها و گویش های مختلف کشور و در قالب فیلم های کوتاه، کتاب های کانون پرورش فکری را به مخاطبان معرفی خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۸    
نیکنام حسینی پور در سومین نشست شورای اجرایی بیست و ششمین دوره هفته کتاب با تاکید بر اهمینت تبلیغ کتاب و کتابخوانی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۳۳    
حجت الاسلام محمدحسین مختاری در نشست خبری تشریح برنامه های یک سال گذشته و برنامه های پیش روی دانشگاه مذاهب اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۰۷    
علیرضا عباسی می گوید، گرفتن جایزه شعر شاملو اگرچه شان والایی برای شاعر می آورد، اما او باید بتواند از این شان دفاع کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۷    
مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری جشن بهار مهربانی همزمان با ایام ولادت پیامبر اعظم (ص) در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۷    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره پویش ضد تحریم هنرمندان پیام توئیتری صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۷    
کتاب اخلاقیات شعوبی و روحیه علمی نوشته مرحوم محمدامین قانعی راد فردا صبح در خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) معرفی و بررسی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۲    
سرپرست معاونت فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به تشریح برنامه های این سازمان در هفته کتاب پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۲    
دبیرخانه بیست و ششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی عنوان روزهای این رویداد فرهنگی را اعلام کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...