جمعه ۲۸ دیساعت ۲۱:۲۱Jan 2019 18
 

خبرگزاری کتاب ایران - ایبنا (ibna.ir)

خبرگزاری کتاب ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری کتاب ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری کتاب ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کتاب ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری کتاب ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری کتاب ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری کتاب ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری کتاب ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری کتاب ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری کتاب ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری کتاب ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری کتاب ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری کتاب ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری کتاب ایران 1 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 2 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 3 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 4 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 5 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 6 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 7 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 8 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 9 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 10 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 11 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 12 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 13 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 14 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 15 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 16 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 17 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 18 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 19 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 20 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 21 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 22 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 23 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 24 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 25 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 26 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 27 دی 1397 خبرگزاری کتاب ایران 28 دی 1397 
  ۱ ساعت پیش    
دو کتاب عریضه ، اثر سعید دشتی و ماه شب پانزده ، سروده عمران بهروج با حضور ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز رونمایی شد.
  ۳ ساعت پیش    
یاشار هدایی، عضو شورای کتاب کودک در یادداشتی به معرفی کتاب پدیدآورندگان ادبیات کودک از غرب تا شرق ، اثر مریم جلالی پرداخته است.
  ۳ ساعت پیش    
محمدرضا سنگری، احمد شاکری و حجت الاسلام مهدی جهان، ادبیات داستانی دفاع مقدس را در دهه شصت شمسی بررسی می کنند.
  ۶ ساعت پیش    
ریچارد تیلر در کتاب سقلمه چگونگی تصمیم گیری های غیرمنطقی و انتخاب های غیرعقلانی را بررسی کرده است و نحوه بهبود تصمیمات روزمره سازمان ها را بیان می کند.
  ۷ ساعت پیش    
بهرام پروین گنابادی گفت: عبید زاکانی در غزل همان راهی را می رود که سعدی رفته، منتها آن ذوق سعدی را ندارد. چون سعدی و انوری در زبان نابغه اند، ولی نبوغ عبید، دست کم در غزل هایش نیست ...
  ۹ ساعت پیش    
سخنرانی ها و مقالات و مصاحبه های امام موسی صدر را در موضوعات زن، خانواده و جوان در کتاب زن و چالش های جامعه به عنوان دهمین جلد از مجموعه در قلمرو اندیشه امام موسی صدر گرداوری شده است.
  ۹ ساعت پیش    
سایت منتال فلوس با اشاره کوچکی به تاریخ ادبیات نکاتی درباره زندگی نویسندگان کودک می نویسد که شاید دانستن آنها جالب توجه باشد.
  ۹ ساعت پیش    
دو کتاب تازه در مجموعه کتاب های زندگی بهتر انتشارات شمعدانی منتشر شده اند.
  ۹ ساعت پیش    
طبق آمارهای ارائه شده در بین سال های 2008 تا 2017 نزدیک به 37درصد کاهش نرخ کار در صنعت چاپ کتاب شاهد هستیم.
  ۹ ساعت پیش    
ایرج سلطانی می گوید: .آدم های راضی تنها یک پیوند اقتصادی با کارشان دارند و کار را در قبال حقوق انجام می دهند و بعد خودشان را با دیگری و شغل دیگر مقایسه می کنند و احساس نارضایتی می کنند ...
  ۹ ساعت پیش    
کتاب موفقیت ها و اشتباه های بازاریابی یک اثر مطالعه مورد محور است و شرکت های معتبر دنیا را به عنوان الگو در نظر گرفته و آن ها را از لحاظ نوع مدیریت، نحوه تصمیم گیری ...
  ۹ ساعت پیش    
از جمله اسناد جذابی که در کتاب زبان سیاسی ایرانیان برای اثبات این موضوع که ایرانیان حتی در قشر کمتر تحصیل کرده با مفاهیم دموکراتیک آشنا بوده اند ارائه شده است، نامه های عزیز رسولی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۸:۰۰    
حسین فتاحی معتقد است که یکی از دلایل موفقیت کارهای ابراهیم حسن بیگی، تنوع جغرافیایی و قومیتی و توجه به زیست بوم های مختلف ایران است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۸:۰۰    
دومین مجموعه داستان آرش صادقی بیگی، برنده کتاب سال جمهوری اسلامی با نام قنادی ادوارد منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۲    
مدیر دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری کرسی تلاوت قرآن در یاسوج خبر داد و گفت: آمادگی برگزاری طرح در دیگر مناطق استان وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۲    
سرپرست کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری طرح چهل قلم در آستانۀ 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی در این استان با هدف تجلیل از نویسندگان و ناشران برتر در یازدهم بهمن ماه در یاسوج خبر ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۲    
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد، از ثبت نام 6 هزار دانش آموز مقاطع مختلف تحصیلی در طرح ملی حفظ جز سی ام قرآن کریم در سامانه همگام خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۲    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 30 هزار نفر در آزمون طرح ملی حفظ جزء 30 قرآن کریم در این استان، شرکت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۸    
زهرا عبدی می گوید: قم در زمینه کودک و نوجوان یکی از قطب های برتر ایران است. موفقیت های گوناگون، نشان از رشد فرهنگی این استان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۳    
محمدرضا سرشار نویسنده، پژوهشگر و منتقد ادبی در مدرسه اسلامی هنر از تجربه های داستان نویسی اش گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۸    
آیت الله مکارم شیرازی در دیدار اعضای ستاد دبیرخانه بیستمین همایش کتاب سال حوزه گفت: برگزاری این همایش ها و تجلیل از نویسندگان برتر، سبب تقویت نویسندگی و روحیه تحقیق و پژوهش در حوزه های علمیه می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۳    
فایل های اینترنتی کتاب از جمله معظلات خرید کتاب اند. کسی که دسترسی به این فایل ها را دارد چرا باید بیاید و کتاب بخرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۸    
انتشارات مسجد مقدس جمکران با کتاب هایی در موضوعات مهدویت، سبک زندگی، تاریخ زندگی اهل بیت(ع) و انبیا در نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان حضوری فعال دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۸    
حیدری احمدی می گوید برای اصلاح و تأثیرات عمیق در جامعه راهی جز رفتن به سمت کودک و نوجوان وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۸    
در کتاب های 4 بعدی کودک تصاویر را به صورت متحرک و بر اساس رنگ آمیزی مشاهده می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۸    
دبیر علمی دومین جشنواره ملی داستان کوتاه پرراس از راهیابی 100 داستان نویس به مرحله دوم این جشنواره خبر داد و گفت: از این تعداد 30 نفر به مرحله نهایی راه می یابند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۸    
مدیرعامل بنیاد بین المللی غدیر از برگزاری هفتمین جشنواره بین المللی شعر غدیر در اسفند ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۵:۲۸    
زهره سعیدی می گوید: پایانی که اخلاق دینی و فرادینی برای ما ترسیم می کنند یکی است و درواقع هر دوی آنها به پایانی مشابه منتهی می شوند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۳    
کتاب شازده کوچولو در بیست و هفتمین جلسه کتابخوانی بیمارستان آیت الله یثربی کاشان خوانده و بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۳    
دومین کنگره ملی دوسالانه شعر آئینی واعظ قزوینی در قزوین برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۸    
حسنا وفایی نژاد، مدیر نشر تحول، معتقد است والدین به کتاب های فاخر کم توجه نیستند، آن ها شناختی نسبت به این آثار ندارند زیرا تبلیغاتی وجود ندارد و بهمین دلیل سراغ کتاب های کارتونی می روند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۸    
مراسم نکوداشت شهید حسین قشقایی روز شنبه 29 دی ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، خانواده این شهید و تعدادی از هنرمندان در مجموعه تئاتر شهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۸    
مترجم کتاب ارتباطات بحران در رسانه های اجتماعی گفت: این کتاب در بهبود و تسهیل فرایند اطلاع رسانی در کشور ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۳    
حجت میانجی در یادداشتی نگاهی به داستان بلند دار واش ، اثر سپیده زمانی پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۸    
امینی از لزوم وجود ترجمه مقدمه و توضیحات برای فهم بهتر کتاب مجموعه آثار ارشمیدس گفت: چرا باید هر اثری که ترجمه می شود حتی اگر نسخه ای از آن را نداریم غنیمت بشماریم؟ آنقدر هم در حیطه کتاب های علمی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۳    
رمان سال سی ام نوشته رضا نساجی در بیست و چهارمین دوره دوسالانه کتاب اصفهان شایسته تقدیر شده است. این رمان داستان زنی است سرپرست خانوار با مشکلات خاص خود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۳    
اوردرایو در گزارشی اعلام کرد سال 2018 بیشترین تعداد کتاب الکترونیک در آمریکا به امانت گرفته شد. سال گذشته تنها در کتابخانه عمومی هاریس ایالت تگزاس بیش از دو میلیون کتاب الکترونیک به امانت گرفته شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۳    
بهتر این است که محقق حتی هنگامی که می خواهد کسی را به تندترین شکل ممکن نقد کند، از دایره ادب خارج نشود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۹:۳۳    
رمان آرش: در سایه، پنهان از تابش آفتاب و مجموعه داستان این داستان حسابی شما را می خنداند اثر مجتبی مقدم منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۳    
تاثیر کارگاه های داستان نویسی و عملکرد نویسندگان جوان در حوزه کودک و نوجوان در میزگردی در ایبنا بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۳    
مک دونا از جمله نمایشنامه نویسان مطرح معاصر است که آثار شاخص او به فارسی ترجمه و به روی صحنه رفته است. این مطلب گزارشی است از مطرح ترین آثار ترجمه شده مک دونا و درون مایه های مشترک آن ها.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۳    
رئیس صندوق اعتباری هنر، فعالان حوزه نشر را یکی از اجزای روز بازار های فرهنگی معرفی کرد و برپایی نخستین روزبازار تا پایان سال را بعید دانست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۳    
کودکان می توانند در تعطیلات آخر هفته چهار کتاب تالیفی از انتشار علمی و فرهنگی بخوانند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۳    
امام خمینی (ره) در بیست و هفتم دی ماه 1357 در پیامی به مردم ایران، فرار محمدرضا پهلوی از ایران را، طلیعه دست یافتن به آزادی و استقلال خواند و آن را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۹:۵۴    
خروج شاه از کشور در 26 دی 1357 رویدادی بسیار مهم در روند پیروزی انقلاب اسلامی بود. تیتر درشت شاه رفت در بیشتر روزنامه های ایران تیتر یک بود و در دست مردم در تظاهرات های خبایانی دیده می شد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۹:۳۴    
نخستین نشست از سلسله نشست های نقد و بررسی پیمایش ارزش ها و نگرش های ایرانیان(موج اول تا سوم) یکشبنه 30 دی از سوی دفتر طرح های ملی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۹    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از ثبت نام بیش از 700 ناشر کشوری برای حضور در نمایشگاه کتاب یزد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۹    
با حضور علی اصغر سیدآبادی، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و نویسنده ادبیات کودک و نوجوان، و اعضای باشگاه های کتابخوانی، جشن کتاب بم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۹    
عملیات تخریب و احداث مجدد کتابخانه عمومی حکیم وفایی شوشتر با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی استان خوزستان، آغاز شد؛ پروژه ای که 5 سال قبل به علت نبود استحکام بنا و خطرات احتمالی، تعطیل شده بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۴    
موسسه خانه کتاب و بانک صادرات با هدف ارایه تسهیلات به اهالی قلم تفاهم نامه نامه همکاری امضاء می کنند
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۴    
زمان برگزاری سمینار کتابفروشی در کسب و کار سنتی و مدرن که قرار بود دوم بهمن ماه جاری برگزار شود، به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۹    
به مناسبت سالروز درگذشت سیدمحمد باقر خوانساری، صاحب روضات الجنات ، خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در گزارشی به جایگاه وی در میان علمای شیعه قرن چهاردهم هجری و مهم ترین اثرش روضات الجنات فی احوال العلماء ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۹    
شهرداراصفهان در کنفرانس ملی شهر دوستدارکودک گفت: در راستای حرکت به سمت ایجاد شهرهای دوستدار کودک باید طرح ها و زیرساخت ها به گونه ای باشد که هرکودکی در هرنقطه از شهر دسترسی سریع به کتاب و کتابخانه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۴    
مالجو می گوید: آبراهامیان انقلاب 57 را از پائین می داند نه بالا. او فراز و فرود جنبش های کارگری را نیز نه متاثر از خط مشی شوروی بلکه متاثر از دینامیسم های درون جامعه می داند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۴    
مراسم افتتاح و پرده برداری از یادمان ملافاضل سکرانی، شاعر فقید شادگانی، با حضور محسن جوادی معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد 27 دی ماه در شادگان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۹    
سلسله جلسات هفتگی شعرخوانی شاعران انجمن ادبی گلتاک، با عنوان چهارشنبه های ادبی ایرانشهر، چهارشنبه هر هفته در محل کتابخانه عمومی پارک فجر شهر ایرانشهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۹    
مراسم رونمایی از کتاب اصول مهندسی تصفیه فاضلاب با حضور نویسندگان و کارشناسان در سرای اهل قلم برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۴    
شصت ویکمین جلسه بازخوانی ادبیات ملل به رمان تصرف عدوانی نوشته لنا اندرشون اختصاص دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۴    
نمایشنامه ضمایر به نویسندگی همایون حجازی نیا یکی از هفت نامزد مسابقه نمایشنامه نویسی جشنواره سی و هفتم فجر، خوانده می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۱۴    
در بخشی از پیام تقی پورنامداریان مراسم اهدای هشتمین دوره جایزه فتح الله مجتبایی آمده است: کتاب تمهیدات مملو از برداشت های تازه و جسورانه از شریعت است که در بیان آن ها استدلال ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۹    
مریم صانع پور گفت: زنانه پنداری زمین و مردانه پنداری آسمان قدمتی تا اسطوره های یونان باستان دارد که تا شباهت میان زن و طبیعت و شباهت میان مرد و فرهنگ در فلسفه مدرن ادامه می یابد و مجوز تسلط مرد بر زن ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۹    
عاشقانه های لجنی نوشته مهدی علیپوراصل، یکی از هفت نامزد بخش نمایشنامه نویسی سی وهفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، در مجموعه تئاتر شهر خوانده می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۴    
نشست معرفی و بررسی حقوق شهروندی کودکان در نظام حقوقی ایران و کنوانسیون حقوق کودک برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۴    
مجموعه شعر خواهرم پرنده شد برای کودکان غزه که به کوشش بابک نیک طلب جمع آوری و منتشر شده بود بار دیگرباز نشر و به دست کودکان ایرانی رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۴    
بازیافت و بازهم بازیافت کتابی با هدف آموزش بازیافت های خانگی برای نوجوانان از سوی کتاب های نردبان منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۴    
مدیرعامل به نشر با اشاره به برگزاری دومین جشنواره ملی داستان نویسیِ مدرس، ماه مجلس گفت: این جشنواره با هدف معرفی شهید آیت الله مدرس؛ پرچمدار سیاست و دیانت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۴    
رضا هاشمی نژاد، مدیر نشر افق، می گوید: مهدی حجوانی در این سال ها ستونی بوده که ما با تکیه به او بلندپروازی هامان را به نتیجه رساندیم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۹    
حدود یک هزار و 70 نسخه خطی و چاپ سنگی نفیس با موضوع شهید اول در گنجینه کتاب های خطی کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی نگهداری می شود که قدمت بسیاری از نسخه ها به قرن نهم هجری می رسد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۹    
دبیر و سخنگوی شورای سیاست گذاری سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: در جلسه سوم شورا ساختار جدید نمایشگاه به تصویب رسید و مقرر شد شیوه واگذاری و تفکیک وظایف بخش حاکمیتی و صنف در جلسه آتی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۹    
آمار و لیست کتاب های منتشر شده در هفته اول دی ماه 1397 از سوی موسسه خانه کتاب منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۴    
محمود عابدی، استاد دانشگاه و عضو فرهنگستان زبان و ادب فارسی گفت: مصحح باید از خود بیرون برود و با اندیشه مثلا مولانا، هجویری، عین القضات و ... زندگی کند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۹    
مجموعه شعر سرایت ، اثر حسن آذری در کتابفروشی نیماژ نقد بررسی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۹    
نشست بحث و گفت گوی علمی درباره بهینه سازی آموزش ناشنوایان در سرای اهل قلم روز سه شنبه دوم بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۲۴    
مهدی دانشیار درباره ستارگان نواختر و ابرنواخترها می گوید: اگر ستاره ای پیر شود در حقیقت نیروی هسته ای ستاره رو به افول گذاشته و در خود فرومی ریزد که نا گهان در کسری از ثانیه منفجر می شوند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۳:۱۴    
محسن شیرمحمد؛ نویسنده کتاب چشمان عقاب مولف برتر نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (نهاجا) در سال 1397 معرفی و تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۴    
عضو شورای سیاست گذاری سی ودومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران معتقد است: فوری ترین ضرورت، کوچک کردن ساختار نمایشگاه است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۹    
این نویسنده و بازیگر تئاتر از انتشار داستان بلند خود که سال ها پیش نوشته در هفته آتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۴    
علی اصغر سیدآبادی در بزرگداشت مهدی حجوانی گفت: ویژگی های حجوانی برمی گردد به احساس مسئولیت او که هم فردی و هم اجتماعی است و وقتی کاری را شروع می کند، نمی توان او را متوقف کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۴    
خاطرات کارل بروکلمان تالیف کارل بروکلمان در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب معرفی و بررسی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۹    
سیدمحمد طباطبائی کارشناس حوزه کتاب و رسانه به بهانه دیدار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با خانواده زنده یاد امیرحسین فردی یادداشتی نوشته و در اختیار خبرگزاری ایبنا قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۹    
این جایزه به آثاری که چاپ اول آن ها به زبان فارسی در سال های 2017 و 2018 میلادی به صورت نسخه چاپی یا الکترونیک منتشر شده است تعلق می گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۹    
بازرس انجمن ناشران آموزشی، حذف بخش ناشران آموزشی از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را به ضرر دیگران ناشر ارزیابی و تاکید کرد: چابک سازی به معنای جدا شدن بخش های مختلف بخش هایی از نمایشگاه نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۹    
مدیر انتشارات آوند دانش درباره تشکیل موسسات گروهی در نشر گفت: در نشر ما خرید مرکز نشر توسط ناشر دیگر اتفاق افتاده است اما اینکه دو مجموعه حوزه نشر با هم کار کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۴    
حجت الاسلام والمسلمین احمد خزایی، با اشاره به اولویت های کاریِ مؤسسه مطالعات و پژوهش های سیاسی، گفت: پس از دفاع مقدس، نیاز به کار در زمینه تاریخ و تاریخ نگاری احساس شد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۴    
بسیاری از کتابفروشان در کشورهای انگلیسی زبان از تسلط آمازون بر بازار کتاب شکایت دارند. بعضی از کتابفروشان به آینده کتابفروشی در خارج از آمازون امیدوار هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۹    
کتاب پاییز پرستوی سفید نخستین رمان ابراهیم سلیمی کوچی است که ازسوی انتشارات نشر خاموش منتشر شده است. این رمان در بیست وچهارمین دوره کتاب سال اصفهان در بخش ادبیات شایسته تقدیر شناخته شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۴    
نامزدهای گروه ادبیات در بخش های نقدادبی، متون کهن و ادبیات داستانی پانزدهمین دوره جشنواره نقد کتاب معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۴    
مجید عمیق گفت: با برخورداری از مدیریت دانش، مهندسی تولید و نقشه راه می توانیم به صورت ساختاری به موفقیت برسیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۴    
سرپرست کتابخانه های عمومی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سرانه فضای مطالعه در استان بیش از 2.5 متر است، گفت: به طور میانگین ماهانه حدود 13 هزار جلد کتاب در استان امانت داده می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۴    
رضا روزبهانی با گلایه از وضعیت توزیع کتاب های شعر گفت: در حال حاضر بسیاری از نشرها کارشناس شعر و اصلا کارشناس ادبیات ندارند و جالب است که بدانید خیلی از این ها دفتری هم ندارند و در خانه کار خود را ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۹    
84 کتاب منتشرشده توسط ناشران و مولفان استان گلستان در فصل پاییز سال جاری، طی مراسمی در چهارمین نشست کتاب فصل استان گلستان، معرفی و رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۹    
نشست هفتگی شهر کتاب در روز سه شنبه دوم بهمن ساعت به عصری با کریستوف بورگل اسلام شناس و ایرانشناس آلمانی اختصاص دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۴    
رونمایی از کتاب شعر پیاده از تجریش نوشته رسول رخشا، در کتابفروشی چشمه رایزن برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۹    
مهرداد آگاهی، رایزن فرهنگی ایران در اتریش، می گوید: مهدی حجوانی در همان سنین جوانی با فعالیت های هنری، نمایشی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۹    
تازه ترین اثر محمود سریع القلم با عنوان اقتدارگرایی ایرانی در عهد پهلوی و در ادامه اقتدارگرایی ایرانی در عهد قاجار منتشر شده است. در این یادداشت نگاهی داشته ایم به این کتاب.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۹    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعداد 40 اثر از سراسر استان به دبیرخانه پنجمین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب در این استان ارسال شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۴۴    
محسن دامادی می گوید: در طول سال ها متوجه شدم که چه در سینما و چه در تلویزیون طرح هایی که در آن عناصر جذابی هست خوب نوشته نمی شود و قربانی نوع نوشتن نویسنده می شود یعنی یک فکر خوب بد عرضه و توضیح داده ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۹    
شهردار سابق شهر هاریسبرگ ایالت فیلادلفیا آمریکا حالا یک کتاب فروش است و از شغلش راضی است. او می گوید این روزها در دولت ترامپ تنها ایستادگی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۹    
مصحح و محقق بصائر الدرجات فی علوم آل محمد علیهم السلام گفت: این اثر، یکی از بهترین و بزرگترین آثاری است که از قرن سوم در زمینه علوم و دانش آل محمد (ص) و ارتباط این خاندان با وحی به ما رسیده است وجزو ...
مشاهده نتایج بیشتر...