شنبه ۱۶ آذرساعت ۰۹:۳۲Dec 2019 7

خبرگزاری دانشجو (snn.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری دانشجو بر روی ایمیل شما

خبرگزاری دانشجو 27 بهمن 1393 خبرگزاری دانشجو 30 آبان 1394 خبرگزاری دانشجو 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجو 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجو 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجو 31 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجو 31 اردیبهشت 1398 خبرگزاری دانشجو 31 خرداد 1398 خبرگزاری دانشجو 31 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 31 مرداد 1398 خبرگزاری دانشجو 31 شهریور 1398 خبرگزاری دانشجو 30 مهر 1398 خبرگزاری دانشجو 30 آبان 1398 خبرگزاری دانشجو 1 آذر 1398 خبرگزاری دانشجو 2 آذر 1398 خبرگزاری دانشجو 3 آذر 1398 خبرگزاری دانشجو 4 آذر 1398 خبرگزاری دانشجو 5 آذر 1398 خبرگزاری دانشجو 6 آذر 1398 خبرگزاری دانشجو 7 آذر 1398 خبرگزاری دانشجو 8 آذر 1398 خبرگزاری دانشجو 9 آذر 1398 خبرگزاری دانشجو 10 آذر 1398 خبرگزاری دانشجو 11 آذر 1398 خبرگزاری دانشجو 12 آذر 1398 خبرگزاری دانشجو 13 آذر 1398 خبرگزاری دانشجو 14 آذر 1398 خبرگزاری دانشجو 15 آذر 1398 خبرگزاری دانشجو 16 آذر 1398 
  ۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور گفت: مشکلات اقتصادی دست ما را برای کمک کردن به دانشجویان در آغاز زندگی شان تنگ و برنامه های ما را به همان سفر مشهد و جشن ازدواج دانشجویی محدود کرده است.
  ۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سی ان ان با استناد به مقامات سابق و مقامات اطلاعاتی گزارش داد که ترامپ همچنان از تلفن همراه شخصی خود که وی قبل از تصدی مقام خود داشت، برای تماس ها استفاده می کند.
  ۱ دقیقه پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مهمترین هدف از فعال سازی رمز دوم پویا را افزایش سطح امنیت در پرداخت ها و خرید های اینترنتی بدون کارت عنوان کرد.
  ۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری از معلولیت های سازمان بهزیستی گفت: 50 درصد معلولیت ها بویژه معلولیت های ناشنوایی، نابینایی و عقب ماندگی ذهنی وابسته به عوامل ژنتیکی هستند.
  ۱ دقیقه پیش    
دبیر مجمع ادوار بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی گفت: قرار بود مناظره ای با حضور تشکل های دانشجویی در دانشگاه برگزار شود که به خاطر عدم حضور نماینده انجمن اسلامی دانشگاه های تبریز لغو شد.
  ۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
من از پشت بام دیدم آن زن زیر چادرش اسلحه دارد و زمانی هم که بچه های ما را با لباس سپاه جلوی در دیده بود شروع کرده بود به تیراندازی. یعنی چادر شده بود پوشش برای آماده بودن و سریع عمل کردن.
  ۷ دقیقه پیش    
دانشگاه الزهرا (س) برنامه های خود را به مناسبت بیستمین دوره هفته پژوهش و فناوری اعلام کرد.
  ۷ دقیقه پیش    
سید اشکان گلشنی، سوما خوشامان، رضا شیخ الاسلامی و بهنوش فرج نژاد جهت بهره مندی از برنامه تبادل دانشجو دانشگاه کردستان با ICD International Business School فرانسه انتخاب شدند.
  ۱۰ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مراسم عزاداری شام رحلت حضرت معصومه (س) و گرامیداشت شهدای دانشجو در قم برگزار می شود
  ۱۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
یکی از کمیته های سنای آمریکا روز چهارشنبه آینده طرح قانونی "جلوگیری از فعالیت شرورانه روسیه و اقدامات آن در زمینه تروریسم" را بررسی خواهد کرد.
  ۱۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
قطر در حال مذاکره با عربستان سعودی برای احیای روابط قطع شده با این کشور در حدود دو سال و نیم پیش است.
  ۱۰ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
تهیه کننده فیلم سینمایی دوزیست به کارگردانی برزو نیک نژاد اعلام کرد به زودی نسخه نهایی این فیلم به دبیرخانه سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر ارائه می شود.
  ۱۰ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا اصلانی معتقد است میرزاغلامرضا اصفهانی سیاه مشق را به یک عنصر بنیادین هنری تبدیل کرد و کلمه و کلام را به عنوان امر وجودی گسترش داد.
  ۱۰ دقیقه پیش    
نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه سمنان گفت: مسئولان مربوطه در خصوص انحراف بودجه 75 درصدی شهرداری سمنان و شایعات پیرامون آن و عدم نظارت شورای شهر، شفاف سازی کنند.
  ۱۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
کارگردان خاطرات بادیه از نخستین نمایش این مستند در جشنواره سینماحقیقت خبر داد و گفت: این مستند به احترام مبارزه با بزرگترین درد دنیا یعنی تروریسم ساخته شده است و به حضور افغانستانی های لشکر فاطمیون ...
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه آمریکا مدعی شد، این تحریم ها به دولت عراق برای تقویت موسسات قانون اساسی خود کمک می کند و در توجیه این اقدام کشورش مدعی شد، ایران حاکمیت عراق را نقض می کند.
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۷۲ سایت دیگر  
وزیر نفت درباره افزایش قیمت بنزین گفت: این تصمیمی بود که گرفته شد و به ما ابلاغ کردند و ما هم آن را خوب اجرا کردیم. ما این تصمیم را نگرفتیم.
  ۲۲ دقیقه پیش    
معاونت سازندگی بسیج دانشجویی، بسته ایده بخش روز دانشجو ویژه تشکل های دانشجویی را منتشر کرد.
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
شمار زیادی از مردم اردن در اعتراض به طرح آمریکایی معامله قرن تظاهرات برگزار کردند.
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
همکار سابق نشریات زنجیره ای خطاب به محسن سازگارا از عناصر سرخورده مدعی براندازی نوشت: شما چه کاره اید که از خارج کشور دستور براندازی را به دیگران در ایران دیکته کنید؟!
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پنتاگون در جمع کوچکی از خبرنگاران با آنکه احتمال تعویض یکان ها یا حتی افزایش جزئی در شمار نیرو ها را در آینده رد نکرد ...
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار ایالت فلوریدای آمریکا گفت که عامل تیراندازی در پایگاه نظامی این ایالت عضو نیروی هوایی عربستان سعودی بوده است.
  ۴۱ دقیقه پیش    
میزگرد نقد و بررسی اهمیت و جایگاه دانشگاه در حل مسائل اساسی کشور و نسبت آن با جریان دانشجویی با حضور نمایندگان اتحادیه های دانشجویی در خبرگزاری دانشجو برگزار شد.
  ۴۱ دقیقه پیش    
برا اساس اخبار رسیده رقم واقعی قرارداد مارک ویلموتس به هیچ عنوان 3 میلیون یورو نیست.
  ۴۱ دقیقه پیش    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان گفت: تریبون آزاد دانشجویی با موضوع مشکلات صنفی و آموزشی دانشجویان فردا، 17 آذرماه در دانشگاه کاشان برگزار می شود.
  ۴۱ دقیقه پیش    
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به نوکر دولت تبدیل شده و اعتماد مردم را از دست داده است. مجلس دهم، از لحاظ کارشناسی و شخصیت نمایندگان ضعیف بوده و به بخشی از دولت تبدیل شده است.
  ۴۱ دقیقه پیش    
جلسه شعرخوانی شاعران مطرح کشورمان در قالب انجمن ترانه مهره در فرهنگسرای ابن سینا برگزار میشود.
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کانون فرهنگی-اجتماعی خیریه ستین دانشگاه لرستان از برپایی دومین بازارچه خیریه غذای ستین در دانشگاه لرستان از امروز، 16 آذرماه خبر داد.
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه های حامی دولت، سخنان مهم رئیس جمهور را در تیتر های خود سانسور کردند.
  ۴۱ دقیقه پیش    
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: فعالیتی که سازمان پژوهش انجام می دهد تامین محتوای مکمل برای دانش آموزان تیزهوش است که براساس ارتباط و هماهنگی که با سازمان استعدادهای ...
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
بر اساس لایحه پیشنهادی دولت در بودجه 99، معافیت مالیاتی 3 میلیون تومانی برای حقوق کارمندان بخش دولتی و خصوصی در نظر گرفته شد.
  ۴۱ دقیقه پیش    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کنگاور در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت: وقتی مسئولان یک شغلی را تصدی می کنند، باید تمام اموال و دارایی شان برای مردم شفاف شود.
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس آمار های منتشر شده تا پایان ماه سپتامبر 2019 ایران سهم بالایی از کل پتنت های کشور را تشکیل داده است.
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا گفت که پادشاه عربستان در تماس تلفنی تاکید کرد: "این فرد (مهاجم) به هیچ وجه نماینده احساسات مردم عربستان نیست که عاشق مردم آمریکا هستند. "
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
اگر معاون اول رئیس جمهور واقعاً نگران فشار بر مردم است، باید سیاست گذاری های دولت به سمت حمایت از طبقات پایین تغییر جهت دهد.
  ۴ ساعت پیش    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه استهبان گفت: به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو، جشن دانشجویی 16 آذرماه در سالن شمس استهبان برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش    
جعفری دبیر هسته مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد با اشاره به وجود یک نگاه و رویکرد غلط در روند اداره کشور گفت: از نظر ما ریشه بسیاری از مشکلات کشور در این نوع نگاه خلاصه می شود.
  ۴ ساعت پیش    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گیلان گفت: چه شده برخی از دانشجویان اسبق آرمان های انقلابیشان را به یاد نمی آروند، به یاد نمی آورند هزینه داده اند تا استکبار بر کشورشان غلبه نکند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
دکتر بهزاد رهسپار گفت: دندان پزشکی و به خصوص رشته جراحی فک و صورت یکی از مهم ترین گروه ها برای تشخیص زودرس سرطان دهان است.
  ۴ ساعت پیش    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد نجف آباد گفت: مردم با آگاهی کامل فرد مورد نظر خود را انتخاب کنند چراکه مشکلات امروز ما نتیجه انقلاب نبوده، بلکه نتیجه انتخاب بوده است.
  ۴ ساعت پیش    
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه خوارزمی گفت: مردم با رهنمود های رهبر انقلاب، زمینه را برای روی کارآمددن دولت جوان و حزب اللهی آماده می کنند.
  ۴ ساعت پیش    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه استهبان گفت: قرار بود امروز در نماز جمعه به مناسبت روز دانشجو سخنرانی داشته باشم که به دلیل ناهماهنگی سازمان تبلیغات شهرستان با ستاد نماز جمعه لغو شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان جنوبی از برگزاری اولین یادواره شهدا در 18 آذرماه در این دانشگاه خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
مستند ایکسونامی به همت بسیج دانشجویی استان یزد، فردا، 16 آذرماه در دانشگاه حضرت رقیه (س) اکران می شود.
  ۴ ساعت پیش    
دانشمندان آزمایشگاه ADASE استکهلم راهی برای بهبود کیفیت ترسیم عمق یافتند که واقعیت مجازی و گرافیک کامپیوتری را واقعی تر می کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
با وجود تعلیق استاندارد 127 در مورد نشانه گذاری و درجه بندی برنج های وارداتی همچنان مجوز استاندارد برای ترخیص برنج در گمرک شهید رجایی با اما و اگر روبرو است و قیمت برنج وارداتی در بازار افزایش یافته ...
  ۴ ساعت پیش    
گروهی از دانشجویان انقلابی دانشگاه های تهران ظهر امروز قصد برگزاری مراسم روز دانشجو در کنار کارگران کارخانه های آذرآب و هپکو را داشتند، که نهاد های امنیتی اراک از برگزاری این مراسم جلوگیری کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
نخست وزیر روسیه هشدار داد: قطع دسترسی روسیه به سوئیفت در حقیقت اعلام جنگ به این کشور است.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی گفت: رئیس جمهور از حضور بین دانشجویان واهمه دارد واگرنه این تاخیر و تعلل برای انتخاب دانشگاه هیچ معنا و مفهومی ندارد.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
حسین طاهری مداح اهل بیت (ع) در نوحه ای، به توهین خواننده لس آنجلسی به امیرالمومنین (ع) واکنش نشان داد.
  ۴ ساعت پیش    
دانشگاه آزاد بندرعباس برای نیمسال دوم تحصیلی 99-98 در مقاطع کاردانی و کارشناسی بدون آزمون دانشجو پذیرش می کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
برنامه امشب مناظره به بررسی طرح مالیات بر عایدی سرمایه که چند سالی است در راهرو های مجلس سرگردان است؛ می پردازد.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر عامل موسسه هلدینگ دانشمند خواستار برگزاری اردو های جهادی دانش بنیان در مناطق محروم شد.
  ۴ ساعت پیش    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان شهید چمران اهواز در خطبه های نماز جمعه گفت: خصوصی سازی به عنوان یک سیاست کلان اقتصادی کشور، جهت پیشرفت رونق بوده است ...
  ۴ ساعت پیش    
مراسم پیاده روی دانشجویی به مناسبت روز دانشجو، فردا، 16 آذرماه در دانشگاه لرستان برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرهنگسرای اندیشه در سالروز وفات حضرت معصومه (س)، شب شعر در صحن آیینه را با حضور بانوان شاعر امروز جمعه مورخ 15 آذرماه برگزار می کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
یک مسئول ورزشی عربستان از نحوه تقسیم بندی کشور ها در مراسم قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2020 خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کاپیتان بارسلونا بهترین بازیکن ماه نوامبر لالیگا انتخاب شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
فیس بوک صفحه عربی رهبر انقلاب با بیش از 100 هزار دنبال کننده را که چندی پیش به بهانه نقض قوانین خود با محدودیت مواجه کرده بود؛ بطور کامل پاک کرد.
  ۴ ساعت پیش    
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان گفت: به مناسبت روز دانشجو نشست بررسی شیوه مطالبه گری دانشجویان در سیر تاریخ جمهوری اسلامی ایران 17 آذرماه در این دانشگاه برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور، آخرین وضعیت مصدومان حادثه شب گذشته انفجار در تالار عروسی در شهرستان سقز را تشریح کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
با دستور آیت الله رئیسی، اعزام به زندان تا تأمین قرار وثیقه و کفالت ممنوع شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: این اطمینان را به مردم عزیز می دهم که همچون گذشته بانک مرکزی تمام تلاش خود را برای برگرداندن ثبات لازم به بازار ارز به کار خواهد گرفت.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سعودی ها بخشی از سهام شرکت نفت آرامکو را عرضه کرده و از محل فروش آن 25.6 میلیارد دلار منابع مالی محقق کردند.
  ۴ ساعت پیش    
به همت مجتمع دانشجویی امام رضا(ع) و به مناسبت روز دانشجو بسته خدمتی رضوان با 35 درصد تخفیف به دانشجویان ارائه می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
رسانه ها از تیراندازی در پایگاه نظامی در ایالت فلوریدای آمریکا خبر می دهند که طی آن دست کم 2 نفر کشته شدند.
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نماینده چین در نشست کمیسیون مشترک برجام امروز جمعه با احتمال توسل کشور های اروپایی به ساز و کار موسوم به مکانیسم ماشه مخالفت کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در نامه سرگشاده ای به رئیس فراکسیون امید در مجلس، به عملکرد اصلاح طلبان در مواجهه با حوادث و آشوب های آبان ماه به شدت اعتراض کرد.
  ۴ ساعت پیش    
محمد زبده با اشاره به واقعه 16 آذر سال 32 گفت: دانشجو با ایثار خون خود نشان داد که ذلت را نمی پذیرد و حتی شده به قیمت جانش در مقابل کسانی که قصد ذلیل کردن ملت را دارند می ایستد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در سازمان ملل روز جمعه گفت که کارزار فشار حداکثری علیه ایران ادامه خواهد یافت.
  ۴ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
نمایندگی روسیه در سازمان ملل متحد در نامه ای به دبیر کل سازمان ملل تاکید کرد که هیچکدام از قطعنامه های سازمان ملل ایران را از توسعه برنامه موشکی و فضایی منع نمی کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مردم اردن امروز پس از اقامه نماز جمعه با برگزاری تظاهراتی تصمیم رژیم صهیونیستی برای الحاق دره اردن به فلسطین اشغالی را محکوم کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تلاش برای متقاعد کردن دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا برای فروش بمب های سنگرشکن به این رژیم است.
  ۴ ساعت پیش    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه سهند گفت: تجمع روز گذشته که بنا بود مقابل استانداری برگزار شود، با فشار های شدید نهاد های امنیتی در مسجد سالار شهیدان تبریز برگزار شد و شاهد برخورد تند با مسئولان بسیج ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی یوونتوس پیش از دیدار با لاتزیو به بازیکنانش هشدار داد تا در این بازی به هوش باشند.
  ۴ ساعت پیش    
ویژه برنامه روز دانشجو، فردا، 16 آذرماه به همت انجمن اسلامی دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی اهواز برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه و نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز جمعه تلفنی درباره موضوع سوریه گفتگو کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
زنیت در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر روسیه در دیدار مقابل دینامو مسکو به پیروزی پرگل رسید.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
توافق کاهش عرضه اوپک در نشست امروز نهایی و به افزایش حدود یک دلاری قیمت نفت منجر شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، معتقد است که بیش از حد در مورد زمان بازنشستگی لیونل مسی صحبت می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا روز جمعه چهار شخصیت عراقی را در فهرست تحریم قرار داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
شهردار تهران به موضوع فروش صندلی اتوبوس در پایتخت واکنش نشان داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: فروش صندلی های شرکت واحد اتوبوسرانی غیرقانونی است و با متخلفین بر اساس قانون به شدت برخورد می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
نتایج اخیر تیم فوتبال تراکتور باعث شده تا خبر هایی مبنی بر قطع همکاری سرمربی این تیم با باشگاه مطرح شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا جمعه شب از تماس تلفنی پادشاه سعودی و ابراز همدردی وی با خانواده قربانیان حمله یک شهروند سعودی به پایگاه نظامیان آمریکایی در فلوریدا خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
پس از آنکه بوعزیزی در 17 دسامبر 2010 خودش را به آتش کشید و آغازگر انقلابی در تونس شد اینبار جوانی دیگر با اقدامی مشابه استان سیدی بوزید را شلوغ کرده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تغییر شیوه پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد، در شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی مطرح شد و رد شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس گزارشات منتشر شده از نشست امروز اوپک و متحدان نفتی این گروه، قرار است از مجموع 500 هزار بشکه کاهش بیشتر عرضه نفت به بازار مسئولیت 372 هزار بشکه از آن به عهده اعضای اوپک باشد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دومین رویداد بزرگ استارتاپی حوزه صنعت در دانشگاه مازندران برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
تعدادی از بازیگران درجه سه سینما که برخی از آن ها اصلا در حد بازیگری در تلویزیون نیستند، اعلام کردند که به خاطر انتقادات صداوسیما از سلبریتی ها دیگر در سریال های تلویزیونی نقش آفرینی نخواهند کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
پژمان بازغی گفت: من موافقم که همه ازجمله هنرمندان، مالیات بدهند، اما این موافقت مشروط به این است که اگر من هنرمند یا بازیگر، مالیات می دهم لااقل در قبالش خدماتی هم دریافت کنم.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 99 از امروز شنبه 16 آذرماه می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تیم فوتبال اینتر در دیداری خانگی مقابل رم دو امتیاز از دست داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس در یک پیام توئیتری از مهلت نهایی شش روزه برای عملیاتی کردن طرح برگزیت خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که دولت این کشور به تحریم های آمریکا علیه اشخاص و شرکت های روسی پاسخ مقتضی خواهد داد.
  ۴ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید مدنی گفت: نوعی حلال زیست سازگار تولید کرده ایم که در صنعت کفش مورد استفاده قرار گرفته و سرطان زا نیست.
مشاهده نتایج بیشتر...