یکشنبه ۳۰ تیرساعت ۱۱:۰۷Jul 2019 21

خبرگزاری دانشجو (snn.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری دانشجو بر روی ایمیل شما

خبرگزاری دانشجو 27 بهمن 1393 خبرگزاری دانشجو 30 آبان 1394 خبرگزاری دانشجو 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجو 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجو 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجو 31 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجو 31 اردیبهشت 1398 خبرگزاری دانشجو 31 خرداد 1398 خبرگزاری دانشجو 1 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 2 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 3 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 4 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 5 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 6 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 7 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 8 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 9 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 10 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 11 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 12 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 13 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 14 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 15 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 16 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 17 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 18 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 19 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 20 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 21 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 22 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 23 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 24 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 25 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 26 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 27 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 28 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 29 تیر 1398 خبرگزاری دانشجو 30 تیر 1398 
  ۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
داوود محمدی رئیس نماینده قزوین با 161 رای کمیسیون اصل 90 مجلس شد.
  ۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
در سه ماهه اول امسال بیش از 41 هزار متقاضی برای دریافت وام ازدواج به بانک های استان مراجعه کرده اند که تنها حدود 13 هزار نفر موفق به دریافت این تسهیلات شده اند.
  ۷ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیر شبکه رادیویی ورزش از فصل همکاری جدید میان این شبکه و اداره کل هنر های نمایشی رادیو خبر داد.
  ۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
منابعی در کرد های سوریه، از سفر محرمانه وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی به کردستان عراق با هدف بررسی تشکیل کردستان سوریه خبر دادند.
  ۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
گویا مدیر تیم ملی فوتبال عراق در جریان جدایی طارق همام از استقلال نیست.
  ۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزارت امورخارجه امریکا در تازه ترین گزارش خود از کاهش شمار ویزا های دانشجویی ایرانی ها در آمریکا خبر داده است.
  ۱۰ دقیقه پیش    
دانشجویان بسیجی دانشگاه های رازی کرمانشاه، صنعتی سهند تبریز و عدالتخواه (دانشگاه تهران) پیرو حواشی ها و خصوصی سازی های سازمان خصوصی سازی امروز در میدان پاستور، خیابان پاستور تجمع کردند.
  ۱۶ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور ونزوئلا در یک پیام توییتری ضمن تقدیر از حمایت ایران از ونزوئلا در مقابل محاصره امپریالیسم، بر آمادگی کشورش برای تحکیم روابط دوجانبه با تهران تأکید کرد.
  ۱۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی رئال مادرید دوست دارد هر چه زودتر مهاجم ولزی تیمش را ترک کند.
  ۱۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد گفت: این دانشگاه به عنوان بزرگترین نظام دانشگاهی کشور با تحقق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، می تواند بیانیه مقام معظم رهبری را محقق کند.
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
آواتار بعد از 10 سال، عنوان پرفروش ترین فیلم تاریخ سینما را به انتقامجویان: آخر بازی محصول مشترک مارول و دیزنی سپرد.
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: فرصت خدمت به مردم محدود است؛ دو راه بیشتر در پیش نداریم یکی اینکه به حاشیه پردازی ها پاسخ دهیم و از کار کردن، عقب بمانیم و یا اینکه باید کار کنیم.
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
تیم دانشجویان دختر دانشگاه آزاد خوزستان در مسابقات تنیس روی میز دانشگاه آزاد اسلامی، مقام سوم را کسب کردند.
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: واحد های دانشگاهی باید در برنامه عملیاتی بودجه سالانه، تفسیر درستی از عملکرد هزینه ای خود داشته باشند.
  ۲۲ دقیقه پیش    
مدیر تربیت بدنی دانشگاه شیراز از اعزام 70 نفر از دانشجویان دانشگاه شیراز به چهارمین المپیاد ورزش های همگانی در تابستان 1398 خبر داد.
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
امروز صبح گزارشگر مطرح والیبال در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما حاضر شد و بار دیگر به انتقاد از کولاکوویچ مربی فعلی و کواچ مربی قبلی تیم ملی پرداخت.
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر با حذف تبصره ای در طرح تعیین تکلیف صدور پروانه ساختمانی و گواهی پایان کار املاک شهرداری رأی مثبت دادند و بر اساس آن شهرداری مکلف است همه پرونده های تخلف را به کمیسیون ماده 100 ارسال ...
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
دهمین قسمت چرخ ساعت 19 یکشنبه 30 تیر با موضوع بررسی وضعیت روانی ایرانی ها روی آنتن شبکه ی چهار می رود.
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران به اضافه شدن پیشنهاد الزام شهرداری تهران به رفع نواقص و افزایش ایمنی ساختمان های در حال ساخت شهرداری رأی ندادند.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصلاح طلب ضمن تاکید بر اینکه یکی از کار های دولت ها انتخاب ریسک است، گفت: دولت اصلا با این وضعیت می افتد و احتیاجی نیست که کسی دولت را بیندازد.
  ۳۱ دقیقه پیش    
به نقل از روابط عمومی برنامه پایش ، برنامه پایش امشب ساعت 19:45 با حضور کارشناسان به بررسی دو موضوع تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت و سیاست های دولت در تنظیم بازار ، می پردازد.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری گفت: شتاب دهنده ها، مسیر تحقق زیست بوم کارآفرینی در کشور را کوتاه می کنند و در این زمینه یک راه میانبر محسوب می شوند.
  ۳۱ دقیقه پیش    
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران طی اطلاعیه ای تغییر در زمان برگزاری دومین دوره جشنواره فرهنگ را اعلام کرد.
  ۳۷ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک منبع مسئول در سفارت بغداد در سوریه تأکید کرد که این کشور با شبه نظامیان کُرد موسوم به نیرو های دموکراتیک سوریه هیچ مذاکره ای نداشته است و مذاکرات بر سر ایجاد گذرگاه، فقط با دمشق صورت می گیرد.
  ۳۷ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در خصوص علت حضورش در ریاست جمهوری به شوخی گفت: بنویسید آقای روحانی را دوست داریم، می رویم وی را ببینیم.
  ۳۷ دقیقه پیش    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: نسبت به معرفی گزینه ای که خود را متعلق به جریان فتنه گر سال 88 و متعلق به جریان تکمیل کننده سند عملیاتی دشمن در حوزه آموزش یعنی سند 2030 باشد ...
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان تهران از بهره مندی 821 کودک زیر پنج سال دچار سوء تغذیه در بهار 98 از سبد غذایی خبر داد.
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه آلمان با هشدار درباره متشنج شدن اوضاع در منطقه خلیج فارس، بر لزوم همکاری و پیگیری دیپلماسی هوشمندانه برای تنش زدایی تاکید کرد.
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یکی از فعالان توئیتری این احتمال را تقویت کرده است که شاید آن دو با گرداننده کمپین ضدحجاب سر و سرّی داشته و ای بسا نسبت خویشاوندی داشته باشند.
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران درباره علت آنش سوزی میدان حسن آباد توضیحاتی داد.
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور ترکیه تأکید کرد که کشورش در مقابل تحریم ها و فشار های شورای اتحادیه اروپا علیه فعالیت های حفاری آنکارا در شرق مدیترانه تسلیم نخواهد شد.
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رضا قوچان نژاد دوباره تبدیل به یکی از گزینه های جذاب بازار نقل و انتقالات شد.
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال سرنگون سازی پهپاد جاسوس امریکایی و توقیف نفتکش متخلف انگلیسی، مریم رجوی سرکرده این سازمان تروریستی با انتشار پیامی در توئیتر خواستار برخورد قاطع با ایران در خلیج فارس شد!
  ۵۵ دقیقه پیش    
رهبر معظم انقلاب با تمجید از شخصیت آیت الله کاشانی می فرمایند: وقتی که از تبعید به تهران برگشت، امواج احساسات و ارادت مردم نسبت به این روحانی مجاهد و مبارز ...
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
پیدا کردن یک مهاجم باکیفیت که بتواند کنار علی علیپور خط حمله پرسپولیس را برای فصل آینده بیمه کند به دغدغه بزرگ گابریل کالدرون و مدیران باشگاه تبدیل شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد دستورالعمل افزایش حقوق و مزایای سال 98 اعضای هیئت علمی و غیر هیئت علمی این دانشگاه را ابلاغ کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: خرید جنگنده های F35 توسط رژیم صهیونیستی نشان دهنده این است که آنها به دنبال تشدید تنش در منطقه است.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ستاد فناوری نانو گزارش عملکرد اجرای سند گسترش کاربرد فناوری نانو ایران در سال 1397 را منتشر کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس تصویب کردند که نرخ خرید تضمینی برق حاصل از تاسیسات تبدیل پسماند به انرژی با پیشنهاد وزیران نیرو و کشور و تصویب شورای اقتصاد تعیین می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه برگزاری انتخابات شورایاری ها نباید سیاسی و جناحی باشد، گفت: برگزاری انتخابات در این شرایط نشان دهنده اوج ثبات و آرامش در ایران است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه با اعلام مراحل تکمیل 500 هزار واحد مسکن مهر افزود: بر اساس طرح وزارت راه و شهرسازی قرار است امسال و سال آینده 400 هزار واحد مسکونی برای اقشار متوسط و ضعیف جامعه ساخته شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه مدیر فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها دوشنبه 31 تیرماه در ساختمان مرکزی این نهاد برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آبی ها قصد دارند یک هافبک تهاجمی به خدمت گرفته تا جای خالی آیاندا پاتوسی را پر کند و اینطور به نظر می رسد که اصلی ترین گزینه باشگاه تا اینجا یک هافبک برزیلی است.
  ۱ ساعت پیش   + ۷۱ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: در ماه های آینده قیمت کالا هایی که به واردات بستگی دارند به دلیل کاهش نرخ ارز کاهش چشمگیری خواهند داشت.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
رسانه های عربستانی از علاقه باشگاه الاهلی عربستان به جذب عمر عبدالرحمان اماراتی سخن به میان آورده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۸۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: انگلیسی ها دزدی کردند و سپاه جوابشان را داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایرج نوبهار، شاعر، نویسنده و وکیل آثار استاد شهریار همه کتاب ها و آثار برجای مانده از استاد شهریار را به مرکز آثار و اسناد آستان قدس رضوی اهدا می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیل گر مسائل آمریکا اقدام سپاه پاسداران در توقیف کشتی انگلیسی را یک حرکت مهم برای حفظ ثبات منطقه، بازدارنده و موفقیت آمیز بود.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه یکی از اصلی ترین مشکلات فضای کسب و کار مشکل نقدینگی است، گفت: علاوه بر این فضای کسب و کار از عدم ثبات در قوانین رنج می برد.
  ۱ ساعت پیش    
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از آغاز صدور مدارک دانش آموختگان از مردادماه سال جاری به صورت الکترونیکی خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قدرت از مولفه های اساسی مقاومت است و پر واضح است که اگر ملتی طریق مقاومت را در پیش بگیرد قدرتمند شدن را نیز به همراه خواهد داشت.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کاروان تیم فوتبال پرسپولیس پس از برگزاری اردوی 10 روزه در ترکیه به تهران بازگشت.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاونت دانشجویی دانشگاه علامه در فراخوانی از دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاه به منظور مشارکت در راه اندازی موزه دانشجویی دعوت کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نویسنده کتاب از تبار دجال گفت: احمد الحسن فقط از طریق شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک پاسخ سؤالات را می دهد. البته اینکه پشت پرده چه کسانی هستند که جواب سؤالات را می دهند، معلوم نیست.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیر اداره صادرات بانک مرکزی با بیان اینکه می توانیم اقتصاد کشور را بدون نفت مدیریت کنیم، گفت: اعتقاد بانک مرکزی حفظ ثبات بازار ارز است.
  ۱ ساعت پیش    
مهلت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 98 در حالی به پایان رسید که جنجال ها و حواشی پذیرش دانشجو در برخی دانشگاه ها و پژوهشگاه ها سر به فلک زد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت انگلیسی با انعقاد قراردادی قصد دارد برای بهبود سطح جاده و افزایش ایمنی از گرافن و مواد دوبعدی استفاده کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
نویسنده تونسی در یادداشتی ضمن تمجید قدرت ایران در مقابله به مثل با ابرقدرت ها گفت، ایران درصدد است دیدگاه خود را درباره ضرورت احترام متقابل و نه اتهام زنی و تحمیل تحریم های اقتصادی کمرشکن به غرب ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ در تشریح تازه ترین فعالیت های خود از انتشار چند قطعه عاشقانه در مرداد ماه سال جاری و ابداع یک متد آموزشی حوزه موسیقی در قالب چند جلد کتاب خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
نهمین مسابقه ملی فناوری نانو در مجتمع آموزش عالی اسفراین همزمان با 31 استان کشور برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه طرح ترافیک ویژه خبرنگاران با اشاره به بهره مندی 2000 خبرنگار از کارت بلیت رایگان اتوبوس، گفت: مشکل توزیع این کارت ها بزودی رفع می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان ناتو با متهم کردن ایران به فعالیت های ثبات زدا و توقیف دو نفتکش در خلیج فارس، خواستار آزادی هرچه سریعتر این کشتی ها و خدمه آن ها شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
در عملیات بزرگ پلیس پایتخت که از ساعات ابتدایی شب گذشته تا 2 بامداد امروز به طول انجامید پاتوق موادفروشان سرشناس در شرق تهران متلاشی شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی در حالی آغاز شد که طرح تشکیل وزارت تجارت و خدمات بازرگانی در دستور کار است.
  ۲ ساعت پیش    
معاون امور دانشجویی دانشگاه زنجان گفت: حدود 750 ملیون تومان برای مکانیزه کردن مکان غذاخوری هزینه کردیم و امیدواریم از ابتدای سال تحصیلی جدید تمام مراحل پخت و پز سلف را مکانیزه کنیم.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
انتشار فیلم عملیات توقیف نفتکش انگلیسی Stena Impero در منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز نشان می دهد که این عملیات توسط یگان نیرو های ویژه دریایی سپاه (S.N.S.F) اجرا شده است.
  ۲ ساعت پیش    
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه به منظور شرکت در نشست پرسمان کرمانشاه از رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، دعوت به عمل آورد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
لندن با ارسال نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل متحد، از ایران به دلیل توقیف نفتکش انگلیسی در خلیج فارس شکایت کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
شرکت هواپیمایی بزرگ لوفت هانزا متعلق به آلمان از تعلیق هفته روزه تمام پرواز های خود به مقصد مصر به دلیل مسائل امنیتی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
معاون امور دانشجویی و فرهنگی دانشگاه یزد گفت: برای مهرماه تجهیزات جدیدی به اتاق های خوابگاه ها اضافه کردیم و در نظر داریم برای خوابگاه پسران دانشگاه یزد زمین چمن مصنوعی تاسیس کنیم.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
دولت با درخواست مهدی تاج و فدراسیون فوتبال برای کمک 10 میلیون دلاری مخالفت کرد.
  ۲ ساعت پیش    
برآورد مبلغ 40 هزار میلیارد تومانی از فرار های مالیاتی بدون احتساب قاچاق و مالیات بر واردات نشان می دهد حجم مجموع فرار های مالیاتی در اقتصاد ایران بسیار بیشتر از عدد مذکور است.
  ۳ ساعت پیش    
مسئول امور دانشجویی دانشگاه علوم دریایی چابهار گفت: شرایط خوابگاه های دانشگاه ارتقاء یافته، همچنین سلف جدید این دانشگاه در مهرماه سال تحصیلی جدید بهره برداری می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
پذیرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی تا پایان امشب 30 تیرماه فرصت دارند برای انتخاب رشته به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنند.
  ۳ ساعت پیش    
معاون مالی و اداری وزارت علوم با اشاره به اختصاص بودجه سه ماه دوم دانشگاه ها گفت: تاکنون تکلیف بودجه سه ماه دوم مشخص نشده است.
  ۴ ساعت پیش    
محققان با مطالعه بر روی 1600 بیمار مبتلا به سندروم قلب شکسته نتایج عجیبی از ارتباط این سندروم با ابتلا به سرطان یافتند.
  ۶ ساعت پیش    
مزیت پانسیون ها نسبت به خانه دانشجویی این است که قرارداد پانسیون یک ماهه است و اگر فقط برای یک تابستان می خواهید بمانید، گزینه خوبی هستند.
  ۶ ساعت پیش    
مازندران نخستین نقطه در کشور بود که از 26 اسفند سال 97 سیل را تجربه کرد و امروز بعد از 4 ماه حال و هوای این مناطق به کمک گروه های جهادی و نیز وعده های مسئولان مربوطه بهتر از گذشته شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
اقدام دولت انگلستان در توقیف نفتکش ایرانی گریس-1 بار دیگر خاطره تجاوزات و گردنکشی های استعمار بریتانیا در ایران را زنده کرد. در این گزارش نگاهی به گوشه ای از جنایات دولت لندن در ایران می اندازیم.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه های سیاسی یکشنبه 30 تیر 98 به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان برای چندمین بار با نمایندگان کنگره آمریکا دیدار و مذاکره کرده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
توقف نفتکش انگلیسی استنا امپرو در خلیج فارس به دزدان دریایی ملکه نشان داد خباثت آن ها بی هزینه نیست و لندن باید تاوان اقدامات ضدایرانی خود را بپردازد.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: مجلس پیگیر فساد موجود در بخش خودروسازی کشور است.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یوسف زاده از نگارش جلد سوم خاطراتش خبر داد. او پیش تر آن بیست و سه نفر و اردوگاه اطفال را منتشر کرده بود. این دو اثر به خاطرات بخشی از نوجوانان آزاده در هشت سال دفاع مقدس می پردازد.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سعید حدادیان در پنجمین جلسه مجمع الذاکرین فاطمیه تهران، اقدام به معرفی کتاب پر محتوای تاریخ امام حسین (ع) کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
یک روزنامه انگلیسی از احتمال مصادره دارایی ها و تحریم ایران در واکنش به توقیف نفتکش بریتانیایی در خلیج فارس خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بودجه وزارت آموزش و پرورش یکی از مهم ترین چالش های مالی وزارت آموزش و پرورش را پاداش بازنشستگی فرهنگیان عنوان کرد و گفت ...
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
امام علی علیه السلام نه تن ها در جنگ خلیفه اول با ایران حضور نداشتند، بلکه در دوران خلافت خود به هیچ وجه این به نوع کشورگشایی ها ادامه ندادند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس حزب کارگر انگلیس رئیس جمهور آمریکا را مسئول تنش های کنونی در خلیج فارس برشمرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هیئت بلندپایه جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) به ریاست معاون اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی این جنبش امروز وارد تهران شده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده شاهین شهر در مجلس از وزارت صمت خواست تا نظارت بیشتری بر فروش اینترنتی خودروسازان داشته باشد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: پیشبرد اهداف و برنامه های فرهنگی نیازمند وفاق ملی، مشارکت مردم و اجماع اندیشمندان و نخبگان فرهنگی کشور است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
در دیدار وزیر امور خارجه ایران با معاون اول رئیس جمهور ونزوئلا درباره آخرین تحولات روابط دوجانبه و توسعه و تعمیق روابط 2 کشور بحث و تبادل نظر شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یارو از لپه بدش می آمد. در یک میهمانی برایش دلمه بادمجان آوردند و وقتی با چنگال دلمه را باز کرد و چشمش به لپه افتاد به صاحبخانه گفت؛ فکر کردی اگر پالتو تن لپه کنی نمی شناسمش؟!
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
بریتیش ایرویز، از بزرگترین شرکت های هواپیمایی جهان از لغو یک هفته ای تمام پرواز های خود به مصر و به دلیل بررسی های امنیتی خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در سفر چند روز پیش خود به واشنگتن نه تنها موفق به دیدار با وزیر خارجه آمریکا نگردید بلکه با هیچکدام از مقامات مطرح کاخ سفید و کنگره نیز نتوانست دیدار کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد حج و زیارت در مکه مکرمه با بیان اینکه تمامی حجاج ایرانی تا 14 مرداد برای انجام مناسک حج تمتع در این شهر مقدس گردهم می آیند، از آن ها خواست خود را برای یک دوره زندگی جمعی و تمرین تعامل ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه انگلیس روز شنبه در جمع خبرنگاران گفت که کمیته واکنش اضطراری دولت انگلیس روز دوشنبه واکنش به اقدام ایران در توقیف نفتکش انگلیسی را اعلام خواهد کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...