جمعه ۲۳ آذرساعت ۰۸:۴۴Dec 2018 14

خبرگزاری دانشجو (snn.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری دانشجو بر روی ایمیل شما

خبرگزاری دانشجو 27 بهمن 1393 خبرگزاری دانشجو 30 آبان 1394 خبرگزاری دانشجو 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجو 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجو 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجو 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجو 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجو 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجو 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجو 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجو 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجو 1 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 2 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 3 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 4 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 5 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 6 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 7 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 8 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 9 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 10 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 11 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 12 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 13 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 14 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 15 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 16 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 17 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 18 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 19 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 20 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 21 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 22 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 23 آذر 1397 
  ۴۷ دقیقه پیش    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در مجموع طرح تحول سلامت را موفق نمی دانم چراکه بودجه های این طرح شفاف نیست و رقم هایی که برای آن پیش بینی شده دقیقا تحقق پیدا نمی کند.
  ۵۳ دقیقه پیش    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: برخی سناتور ها نگاه بدبینانه ای به عربستان دارند و برای انتقام از دولتمردان سعودی آن ها را تهدید به تحریم و عدم همکاری می کنند ...
  ۱ ساعت پیش    
عضو شورای شهر گفت: طرح ترافیک جدید به لحاظ اقتصادی به دلیل تاخیر در کنترل معاینه فنی و طرح کاهش نیز در سالی که اجرا شد موفقیت چندانی برای درآمدزایی شهرداری نداشت.
  ۳ ساعت پیش    
دانشگاه ها و تشکل های دانشجویی سراسر کشور امسال نیز همانند گذشته، روز دانشجو را با اجرای برنامه های متنوعی گرامی داشتند.
  ۳ ساعت پیش    
میزگرد مفصل دانشجویان روشندل دانشگاه تهران در خبرگزاری دانشجو حدود یک ماه پیش برگزار شد. حجم درددل ها و دغدغه های این دانشجویان آن قدر زیاد بود که نتوانستیم همه آن ها را در یک یا دو قسمت تقدیم کنیم.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا قطعنامه ای معرفی کرده که محمد بن سلمان ، ولیعهد سعودی را مسئول قتل جمال خاشقچی، روزنامه نگار منتقد سعودی معرفی می کند.
  ۹ ساعت پیش    
صد ها صهیونیست در قدس اشغالی در اعتراض به اوضاع امنیتی در سرزمین های اشغالی دست به تظاهرات علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی زدند.
  ۹ ساعت پیش    
قاسمی در واکنش به نتایج مذاکرات طرف های اصلی بحران یمن در استکهلم ضمن استقبال از تفاهمات و توافقات صورت گرفته میان طرفین با نظارت نماینده دبیر کل سازمان ملل متحد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
خبرگزاری آلمان روز پنجشنبه گزارش داد اتحادیه اروپا تحریم های اقتصادی علیه روسیه را تمدید کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی دستور داد خانه مجری عملیات استشهادی امروز شهر رام الله به کلی ویران شود و ساخت واحد های مسکونی صهیونیست نشین در این شهر گسترش یابد.
  ۱۰ ساعت پیش    
دادستان عمومی و انقلاب قم گفت: نصیری، زندانی زندان لنگرود که به جرم توهین به مقدسات در فضای مجازی در حال گذراندن محکومیت حبس خود بوده ...
  ۱۰ ساعت پیش    
یک قانونگذار آمریکایی وابسته به گروهک تروریستی منافقین به تازگی قطعنامه ای علیه ایران تقدیم کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا کرده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
قاسمی گفت: ایران نقش سازنده ای در ترتیبات اجرایی گفتگو های یمنی - یمنی در سوئد ایفا کرده و همچنان در راستای طرح چهار ماده ای ارائه شده از سوی وزیر امور خارجه ایران راه حل نهایی بحران یمن را توقف جنگ ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۱:۱۷    
قاسمی گفت: اسرائیل به خوبی دانسته باشد که ایران از چنان توانمندی دفاعی نظامی و پشتوانه مردمی برخوردار است که تعبیر خواب های پریشان این کوته بینان کینه توز و جنگ طلب را، چون همیشه خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۱:۱۷    
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۰:۰۵    
طی چند روز گذشته، در یکی از سینما های بجنورد فیلم هالیوودی هنجار شکن اکران شد. این فیلم که حاوی صحنه های دور از شان بود، باعث شد در استان واکنش هایی را شاهد باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۱:۰۵    
نماینده مخالفان دولت سوریه در مذاکرات می گوید کشور های ضامن روند آستانه با تشکیل کمیته قانون اساسی سوریه موافقت کردند و تا آواخر دسامبر اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۰:۲۶    
جنبش حزب الله لبنان در بیانیه ای موفقیت عملیات های استشهادی فلسطینیان در کرانه باختری فلسطین را به مردم این کشور و گروه های مقاومت تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۰:۲۰    
دبیرکل ناتو گفته است، به دنبال وقوع حادثه تنگه کرچ میان روسیه و اوکراین، این پیمان نظامی قصد دارد تجهیزات پیشرفته مخابراتی در اختیار کی یف قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۲۰:۰۵    
درپی انتشار صحبت هایی از رحمانی فضلی درباره پسرش، سخنگوی وزیر کشور این صحبت ها را شایعه دانست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۹:۵۶    
یک رسانه اسپانیایی مدعی شده است که هافبک رئال مادرید به هواداران این تیم توهین کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۹:۴۷    
سرمربی تیم فوتبال استقلال حاضر به مصاحبه با دوربین صدا و سیما نشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۹:۲۶    
وزیر دفاع روسیه تأکید کرد که مسکو و دهلی نو قرارداد های نظامی برای تحویل سامانه های اس-400 و ناوچه جنگی به هند را با وجود فشار های خارجی نهایی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۹:۱۷    
اعتراض شدید استقلالی ها به قضاوت زاهدی فرد آنقدر شدید بود که داوران مجبور شدند با اسکورت از ورزشگاه آزادی خارج شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۹:۰۵    
پیشکسوت استقلال اعتقاد دارد این تیم لازم است در حملات از مهاجمان بیشتری استفاده کند تا به نتیجه برسد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۸:۵۵    
منابع خبری رژیم صهیونیستی می گویند در عملیات استشهادی شهر البیره، یکی از نظامیان این رژیم زخمی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۸:۴۶    
وزیر امور خارجه با اشاره به آمار های مربوط به صادرات سلاح از کشور های خارجی به غرب آسیا، نوشته است که آمار ها خود نشان می دهند که فضاسازی آمریکا و متحدانش علیه ایران تا چه حد ریاکارانه است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۸:۴۰    
با پایان مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برترین گلزنان مرحله گروهی معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۸:۲۱    
هواسکورد تیم منتخب هفته پایانی لیگ قهرمانان اروپا را انتخاب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۷:۰۶    
بسیج دانشجویی 8 دانشگاه بزرگ تبریز با انتقاد از رویکرد مسعود پزشکیان در قبال مشکلات جامعه خواستار پاسخگویی وی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۷:۰۰    
یک شبکه آمریکایی در گزارشی درباره نشست روز گذشته شورای امنیت سازمان ملل برای رایزنی درباره برجام نوشت: مایک پامپئو در سازمان ملل در حمله به توافق هسته ای ایران تنها بود .
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۷:۰۰    
دبیر کل سازمان ملل از توافق میان گروههای یمنی در سوئد، در خصوص بندر الحدیده و همچنین کاهش درگیری ها در شهر تعز خبر داد
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۶:۴۵    
رئیس اسبق رسانه ملی گفت: با کسر 3 میلیون از حقوقم صرفا 6 میلیون تومان درآمد دارم که این موضوع، نظم زندگی و دخل و خرج ما را برهم زده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۶:۳۷    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: همانگونه که در حوزه تسلیحاتی به ویژه در عرصه موشکی برغم تحریم های شدید توانستیم با تلاش شبانه روزی تحریم ها را به فرصت مبدل و آنان را بی خاصیت کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۶:۰۱    
مرکز مشاوره دانشگاه خوارزمی با توجه به نزدیک شدن فصل امتحانات، کارگاه شیوه های مقابله با اضطراب امتحان را برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۵    
در حالی که کمتر از یک ساعت به آغاز دیدار تیم های استقلال و پدیده باقی مانده است، حدود 15 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۵    
معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران از پایان نامه ها و رساله های دانشجویان این دانشگاه که مرتبط با این معاونت است، حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۵۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه ها باید در بخش همکاری های پژوهشی و فعالیت های تجاری سازی پژوهشی ورود کنند و تمرکزشان تنها بر روی آموزش نباشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۰    
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد: شرکت نفتی چینی متهم به نقض تحریم های ایران مجبور شد با پرداخت 2.7 میلیون دلار جریمه با آمریکا مصالحه کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۰    
در پی انتشار تصویر وقیحانه و هتاکانه روزنامه بهار؛ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی در بیانیه ای ضمن درخواست برخورد قاطع با هر نوع بی احترامی افراد متخلف ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۳۱    
سرمربی تیم پرسپولیس گفت: هفته آخر لیگ است و می خواهیم با پیروزی نیم فصل را به پایان برسانیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۲۵    
دهها شهرک نشین صهیونیست با پشتیبانی مأموران به روستایی در نزدیکی شهر نابلس یورش برده و اقدام به ضرب و شتم فلسطینیان کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۲۵    
در حالی قرار است یکشنبه آینده پرونده دخل و خرج سال 98 به مجلس برود که با تغییر سهم صندوق توسعه ملی تمامی ارقام کلان بودجه در وقت اضافه در حال اصلاح است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۶    
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی با بررسی شرایط فعلی توزیع بنزین، 5 سناریو برای قیمت گذاری بنزین و شیوه توزیع آن ارائه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۱۰    
آیا غیر اینست که دولت آقای روحانی توانایی مدیریت کشور را ندارد و مشکلات اقتصادی ناشی از سو تدبیری خود را به حاشیه می کشاند و حل آن را یک روز در انجام مذاکرات در قالب برجام و یک روز به تصویب لایحه cft ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۰۷    
ترکیب تیم فوتبال استقلال برای بازی با پدیده مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۵:۰۱    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه 78 هزار تاکسی در تهران داریم، گفت: در حال حاضر20 هزار تاکسی مجهز به سیستم پرداخت الکترونیکی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۵    
باشگاه الهلال عربستان در آستانه امضای قرارداد با مهاجم سابق بارسلونا است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۴۶    
بازیگر یهودی سرشناس هالیوود و متولد فلسطین اشغالی، قانون کشور ملی یهود در پارلمان رژیم صهیونیستی را نژادپرستانه و اشتباه خواند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۳۱    
ماه هاست ابوظبی به واسطه سلطه محمد بن زاید دبی را مجبور کرده تا فشار بر ایران و ایرانی های فعال در این امارت را افزایش بدهد. اکنون نشریه ای فرانسوی نیز بر این امر صحه گذاشته است
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۱۶    
بانک ملی ایران با صدور اطلاعیه ای برحمایت همه جانبه این بانک از گروه ملی صنعتی فولاد ایران(اهواز) تا راه اندازی کامل این کارخانه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۰۷    
به احتمال زیاد در لیست خروجی برانکو سه بازیکن حضور دارند و قرار است سرمربی پرسپولیس بعد از بازی با پارس جنوبی لیست خود را به باشگاه ارائه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۰۷    
دومین کنگره بین المللی داروسازی نوین در مرکز همایش های رازی تهران 17 لغایت 19 بهمن 1397 برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۴:۰۷    
مهاجم تیم استقلال به دلیل سرماخوردگی از لیست 18 نفره تیمش برای بازی با پدیده خط خورد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۵۵    
رسانه های رژیم صهیونیستی از عملیاتی در کرانه باختری و کشته و زخمی شدن چند صهیونیست خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۵۵    
صبح امروز مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی مشهد که در نمایشگاه هفته پژوهش فعالیت کردند با حضور مسئولین دانشگاه ععلوم پزشکی مشهد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۵۲    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد تهران مرکز با اشاره به طرح بازگشت استاد اخراجی به این دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی جای استادی که به اسلام توهین کند نیست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۶    
یکی از فرماندهان نیروی مردمی در استان الانبار اعلام کرد گور جمعی کشف شده در بوکمال سوریه شامل 900 جسد بوده که بیشتر آنها عراقی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۰    
سرمربی تیم ملی و سرمربی استقلال تهران در هتل آکادمی فوتبال دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۴۰    
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۳۱    
دو بازیکن ملی پوش ایرانی الاهلی با تصمیم سرمربی در این تیم ماندنی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۰۷    
صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشوراعلام کرد: با توجه به درخواست های مکرر دانشجویان مبنی بر تمدید زمان چهارمین فراخوان حمایت از رساله های دکتری ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۵۲    
آیین تودیع و تکریم مسئول نهاد رهبری دانشگاه فردوسی مشهد با حضور رئیس نهاد رهبری کشور در دانشگاه فردوسی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۷    
رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها با صدور حکمی رئیس ستاد ازدواج دانشجویی را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۲۲    
رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در مراسم بهره برداری از طرح های اشتغال زایی اجتماع محور سحاب بنیاد برکت در اژیه به معضل کم آبی و خشکسالی در این منطقه اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۲۲    
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تاکنون بیش از 141 هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 98 ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۱۰    
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به امدادرسانی به 23هزار مصدوم توسط اورژانس هوایی گفت: اورژانس برای خدمت رسانی در زمستان آمادگی لازم دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۴۲    
مدیر عامل موسسه کودکان هوشمند گفت: یکی از ویژگی های انجمن پاما این است که کشور های عضو از لحاظ قدرت و قدمت بسیار مشهور هستند و 23 کشوری که عضو انجمن پاما، هرکدام در کشور خود پیشرو هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۴۲    
نماینده سابق مردم تهران در مجلس نهم و دهم گفت: انقلاب ما یک انقلابی متفاوت از نظام های حاکم در دنیا ات که با پیروزی انقلاب جریانات حاکم در دنیا عقیده داشتند این انقلاب حامی و توان ندارد و منتظر شکست ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۷    
دروازه بان العین امارات با نمایش خوبی که در دیدار با ولینگتون استرالیا داشت به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۷    
سرمربی تیم ملی گفت: در هر لحظه و در هر صحنه از بازی چیزی که بازیکنان باید نشان بدهند این است که آنها این حق و اجازه را داشته اند که این پیراهن را درون و بیرون زمین بر تن کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۲۷    
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مستند راه قریب در نشستی با مسئولان دانشگاه برای دانشجویان اکران می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۵    
مراسم اختتامیه هفدهمین همایش ادبی سوختگان وصل به تعویق افتاد و قرار است این همایش روز 4 دیماه برگزار شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۱۲    
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری 4 سارق مسلح سنگ الماس از بازار تهران، هنگام خروج از مرز های شمال غربی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۶    
مقامات ترکیه ای می گویند بر اثر برخورد یک قطار سریع السیر به یک دستگاه لوکوموتیو تعمیرات در ایستگاه بین راهی آنکارا، تا کنون هفت نفر جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۶    
دومین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت وزارت علوم با حضور وزیر علوم برگزار شد دراین جلسه مقرر شد تفاهم نامه ای بین وزارت علوم و سازمان امور استخدامی تهیه شود و به امضای طرفین برسد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۶    
طی هفته اخیر خبر هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در سطح دانشگاه ها منتشر شد، برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را دربر گرفت و برای آن ها حائز اهمیت بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۱:۰۶    
یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: آنچه این سناتور آمریکایی در خصوص فارسی صحبت کردن مردم عربستان نیز گفته است در حقیقت نوعی شیطنت است که از آن به دنبال تحقیر مردم عربستان و ایجاد تفرقه بین ملت ایران و ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۷    
رئیس ستاد مشترک ارتش عراق در جریان دیدار با سفیر مسکو در بغداد اعلام کرد که طی روزهای آتی نشستی بین فرماندهان نظامی ایران، روسیه، سوریه و عراق برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۷    
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت:از رئیس جمهور کشورمان انتظار نداشتیم که تا این اندازه شیفته دنیای غرب باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۵۱    
نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز (پنجشنبه) یک جوان فلسطینی را به دلیل انجام عملیات مقاومتی در قدس اشغالی به شهادت رساند و شمار این شهدا طی 24 ساعت اخیر به سه نفر رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۴۲    
وزیر بهداشت در حاشیه سفر به کشور هندوستان با نخست وزیر این کشور دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۳۶    
مرتضی الویری با رأی نمایندگان شورای عالی استان ها برای دومین سال متوالی به ریاست این شورا منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۳۶    
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در نامه ای به اعضای تشخیص مصلحت نظام اعلام کرد:طرح لایحه FATF در این مجمع نقض آشکار قانون اساسی و زیر سوال رفتن فلسفه وجودی شورای نگهبان است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۳۰    
در روزهای پایانی هفته فیلم های سینمایی و تلویزیونی مختلفی روی آنتن می رود که یکی از آنها دادگاه به کارگردانی جان مادن است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۷    
دانشگاه شهید بهشتی برای سال تحصیلی 99-98 دانشجوی بدون آزمون کارشناسی ارشد پذیرش می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۱    
دبیر ستاد فعالیت های جهادی دانشگاهیان وزارت بهداشت گفت: همانگونه که در دفاع مقدس به سلایق دیگران کاری نداشتیم و تنها یک هدف را دنبال می کردیم امروز هم دوشادوش یکدیگر در بحث فعالیت ها و اردو های جهادی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۱۵    
مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: آزمون های دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی پزشکی بهمن 97 حذف شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۱۵    
کارگاه آموزشی نقش خانواده در ازدواج موفق دانشجویان به همراه پرسش و پاسخ به همت واحد ارتباط خانواده و دانشگاه علامه در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی با حضور بیش از 50 نفر از والدین دانشجویان برگزار ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۱۲    
نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: 70 هزار پروژه نیمه تمام در کشور وجود دارد که طبق برآورد ها حدود 20 سال طول می کشد تا این پروژه ها تکمیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۰۰    
بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی بیش از 50 دانشگاه کشور در نامه ای به محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه از سکوتش در برابرکشتار یمن انتقاد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۹:۴۵    
نیکولاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا گفت: جان بولتون مشاور امنیت ملی رئیس جمهوری آمریکا به منظور تغییر قدرت در کشورم برای ترور من برنامه ریزی کرده بودند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۹:۳۶    
مدیر عامل بانک کشاورزی گفت: از ابتدای امسال 40 شعبه این بانک با هدف کاهش هزینه های غیرضرور بسته شده و تا پایان سال 50 شعبه دیگر تعطیل یا ادغام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۸:۴۵    
مسئول نهادرهبری دانشگاه تهران با اشاره به رویکرد این دانشگاه در طرح ازدواج دانشجویی گفت: علاوه بر برگزاری جشن ازدواج، کارگاههای مهارت افزایی نیز ویژه زوجین دانشجو برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۸:۳۶    
داوطلبان آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور 97 تنها تا ساعت 24 امشب برای دریافت کارت ورود به جلسه خود فرصت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۸:۰۰    
سخنگوی وزارت خارجه در رابطه با عدم اجازه دولت گرجستان به برخی از اتباع ایرانی در مبادی ورودی این کشور گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۱:۳۰    
پشه رفته بود خون بده! پرستار پرسید؛ چند سی سی میدی؟! پشه گفت؛ سی سی چیه، بشکه بیار!
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۱:۳۰    
نخست وزیر انگلیس موفق شد از قانونگذاران هم حزبی اش رأی اعتماد گرفته و کماکان رهبر حزب محافظه کار این کشور بماند.
مشاهده نتایج بیشتر...