دوشنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۱۱:۵۹Apr 2017 24

فرهنگ وهنر (fhnews.ir)

  ۵۵ دقیقه پیش    
این روزها چهار نمایش سایه تو سایه به نویسندگی و کارگردانی داود فتحعلی بیگی ، جادوگر کوچولو به نویسندگی هادی حسنعلی و کارگردانی فریبا دلیری ...
  ۵۵ دقیقه پیش    
دوره های آموزشی مهارت های اجتماعی به همراه مشاوره های فردی و گروهی در مراکز فرهنگی هنری منطقه 5 برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
همزمان با عید مبعث، 18 عنوان برنامه در مراکز سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۴    
پنج جلد از عناوین مجموعه روزشمار تاریخ دفاع مقدس صبح امروز در فرهنگ سرای اندیشه رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۹    
فرهنگ سرای اشراق به مناسبت فرارسیدن مبعث پیامبراکرم (ص) و با هدف بزرگداشت اعیاد مذهبی جشن بزرگ مبعث را با نام افق رسالت چهارم اردیبهشت ماه ساعت 16 برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۹    
همزمان با مبعث رسول اکرم(ص)، جشنواره هنری جلوه های نور در فرهنگ سرای گلستان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۹    
با شروع سال 96 خانه فرهنگ سلمان فارسی سلسه جلسات آموزش مهارت های زندگی را با عنوان خانواده پایدار روزهای دوشنبه هر هفته تا پایان فصل بهار برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۹    
کتاب روزشمار دفاع مقدس با حضور حجت الاسلام روح الله حسینیان در فرهنگ سرای اندیشه رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۹    
ویژه برنامه ستارگان پرفروغ روز دوم اردیبهشت ماه در فرهنگ سرای رازی برگزار شد. عکاس: محمدجواد مهمانی
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۴    
تور یک روزه قزوین ویژه خبرنگاران روز جمعه هشتم اردیبهشت ماه به همت فرهنگ سرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۴    
فرهنگ سرای فردوس دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه ساعت 17 همزمان با شب مبعث پیامبر عشق و رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) با برپایی مراسم جشن نسیم رحمت میزبان شادی های شهروندان می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۱۹    
همزمان با شب مبعث در ویژه برنامه محمد آخرین آفتاب از نویسندگان حوزه پژوهش و تألیف درباره زندگی پیامبر گرامی اسلام تجلیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۱۹    
فرهنگ سرای فردوس با برپایی باشگاه کتاب به بررسی و معرفی کتاب در دهان اژدها با حضور محمدرضا زمانی نویسنده اثر می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۴    
به مناسبت فرار رسیدن عید مبعث پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) روز دوشنبه 4 اردیبهشت ساعت 10 جشنی با عنوان رسول مهربانی به همت فرهنگسرای امام (ره) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۴    
همزمان با فرا رسیدن مبعث ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) فرهنگ سرای هنگام با جشن بزرگ مهرورزی روز دوشنبه 4 اردیبهشت ماه میزبان علاقه مندان به پیامبر بزرگوارمان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۴    
نمایشگاه آثار منتخب چهارمین سالانه تبادل چاپ دستی (کارت پستال) در نگارخانه لاله تا 19 اردیبهشت ساعت 9 تا 13 و 14 تا 19 به جز روزهای تعطیل آماده بازدید علاقه مندان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۹    
مطالعه موثر عنوان برنامه ای است که در کتابخانه گلستان و به منظور آموزش شیوه های درست کتابخوانی و مهارت های مطالعه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۹    
اجرای چهاردهمین برنامه رادیو سواد آوا با موضوع اعتبار منبع در اخبار ، پخش مجموعه شصت ثانیه زندگی با عنوان سواد انتخابات – حق و باطل و راستگویی و انتشار شمشین شماره نشریه ایست رسانه ای با موضوع صداقت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۳۴    
به مناسبت هفته سلامت، نشست سلامت با موضوع زندگی سالم با نشاط و امید دوشنبه 4 اردیبهشت ماه ساعت 10 در فرهنگسرای اخلاق برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۳۴    
کارگاه آموزشی با عنوان صمیمانه برای زوج های جوان با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و آشنایی با کارکردهای خانواده در خانه فرهنگ دی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۷:۳۴    
کارگاه سینما- روانشناسی با موضوع، مرحله آئینه ای در نظریات لکان با نمایش فیلم آیینه ساخته انندری تارکوفسکی، یکشنبه 3 اردیبهشت در فرهنگ سرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۷:۱۹    
معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در نشست هم اندیشی با مدیران فرهنگی هنری منطقه 8 به تبیین اولویت های فرهنگی پرداخت و بهترین راه برنامه ریزی و ایجاد برنامه های فرهنگی را نیازسنجی و رفع ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۷:۰۴    
کتابخانه شیخ مفید نشست دمی با گلستان را با مشارکت آموزش و پرورش منطقه 22 در دبیرستان فنی حرفه ای نرجس 3 اردیبهشت ساعت 10 صبح برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۷:۰۴    
به منظور ارتقای فرهنگ وجدان کاری، امانت داری، کسب درآمد و رزق حلال اکبر کهن زاده نانوای محله شکوفه در قالب ویژه برنامه کاسب ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۹    
آیین رونمایی کتاب صوتی پستچی نوشته چیستا یثربی یکشنبه سوم اردیبهشت در فرهنگ سرای ملل برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۹    
آیین رونمایی از پنج عنوان کتاب های روزشمار دفاع مقدس در فرهنگ سرای اندیشه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۹    
هفدهمین محفل شعر و ادب سرو چمان، با اجرای همایون حسینیان، دوشنبه 4 اردیبهشت ماه، ساعت 18 در فرهنگ سرای سرو برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۹    
فرهنگ سرای رازی در روزهای 2 تا 15 اردیبهشت ماه در نمایشگاه آسمانی ها میزبان گروهی از هنرمندان خانواده های شهدا و ایثار گران مناطق 10 و 11 است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۹    
نمایشگاه آثار منتخب ششمین جشنواره بین المللی پوستر خلیج فارس در آستانه ی فرارسیدن روز ملی خلیج فارس در نگارخانه های مراکز فرهنگی هنری منطقه 5 افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۹    
فرهنگ سرای سرو با هدف آشنایی شهروندان با زندگی و تفکر مفاخر، نشستی با عنوان وصف بیداری دل برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۹    
جشن هفتاد و هفتمین سالگرد تولد رادیو با همکاری وب سایت هنرلند ، ماهنامه مدیریت ارتباطات فصلنامه سرزمین هنر و فرهنگ سرای ارسباران 3 اردیبهشت ساعت 18:30 با حضور هنرمندان و پیشکسوتان رادیو برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۴    
عملیات ساخت غرفه های هشتمین فرهنگ سرای کتاب سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با پیش بینی فضاسازی و برنامه های فرهنگی ویژه برای کودکان در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۴    
بالاترین و نخستین کلاس استادی انجمن خوشنویسان ایران روز جمعه یکم اردیبهشت باحضور استاد غلامحسین امیرخانی چهره ماندگار خوشنویسی و دارنده نشان شوالیه فرانسه در تالار مبارک فرهنگ سرای بهمن برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۴    
همزمان با دوم اردیبهشت روز جهانی زمین پاک، ویژه برنامه زمین خانه ماست در قالب نمایش های عروسکی و مسابقه کاردستی برای نوگلان از 2 تا 9 اردیبهشت ماه در مدارس منتخب و خانه های کودک منطقه 14 برگزار می ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۴    
اول اردیبهشت ماه در تقویم ملی ایرانیان همزمان با سالروز تولد شیخ اجل سعدی شیرازی که فرهنگ وران او را به عنوان استاد سخن می شناسند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۴    
شصت و پنجمین شب شعر طنز قند و نمک و اولین اجرای آن در سال 96 روز سه شنبه 29 فروردین ماه با حضور سعید بیابانکی و جمعی از شاعران طنزپرداز در فرهنگ سرای فردوس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۴    
نمایشگاهی از آثار نقاشی گروهی تا 7 اردیبهشت در نگارخانه آفتاب برپاست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۴    
خانه فرهنگ باصفا کارگاه آموزشی مادران قصه گو را به منظور آموزش روش های کتابخوانی و قصه گویی برای کودکان برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۴    
ویژه برنامه ماهی حوض قصه ها با حضور دانش آموزان مدرسه ابتدایی پیروان زینب (س) و با اجرای قصه گویی روز 30 فروردین ماه در فرهنگ سرای رازی برگزار شد و دانش آموزان با دریافت کتاب ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۴    
فرهنگ سرای فردوس به مناسبت روز بزرگداشت سعدی با برگزاری محفل ادبی حافظ خوانی به بررسی تطبیقی اشعار حافظ و سعدی و بیان تشابهات و ترکیبات و اصطلاحات مشابه این دو شاعر می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۴    
نمایشگاه روز جهانی هنر شامل آثار هنرجویان و تصویرگران کودک فرهنگ سرای شفق به سرپرستی لیلا کعبی و براساس پیمان نامه جهانی حقوق تا 5 اردیبهشت از ساعت 9 تا 19 در نگارخانه شفق برپاست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۳۴    
کتابخانه شیخ فضل الله نوری مجتمع فرهنگی هنری نور، برنامه گردشگری گنجینه دانش را به مقصد موزه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۹    
گودرزی معتقد است: باورها، دغدغه ها و رفتارهای کسانی که به عنوان مهاجر وارد آمریکا می شوند، از جمله نکات جذاب داستان نویسی در این کشور است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۹    
همزمان با هفته سلامت و با هدف تبیین و بررسی نقش هنر در تأمین سلامت روحی و جسمی شهروندان، پنجمین نشست هنر و سلامت همراه با تجلیل از هنرمندان جامعه پزشکی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۹    
نگارخانه پردیسان فرهنگ سرای فردوس مجموعه ای دیدنی از آثار نقاشی کودکان را در قالب نمایشگاهی با عنوان نقاشان کوچک به نمایش می گذارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۹    
نگار شیشه عنوان نمایشگاهی است در قالب طرح، نقش و شیشه شامل آثار هنر سنتی نقاشی پشت شیشه، که از شنبه 2 اردیبهشت ماه به مدت 10 روز در نگارخانه کلک خیال برپا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۹    
واحد آموزش فرهنگ سرای فردوس، دوره آموزشی اصول برنامه سازی رادیویی به همراه تست صدا را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۴۹    
نگارخانه معرفت مجموعه ای ازآثار رنگ روغن پرستو میر سعیدی رابه نمایش گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۹    
فرهنگ سرای عطار نیشابوری محفل معنوی ستارگان پرفروغ را سه شنبه 29 فروردین ماه با حضور در منزل برادران شهید عبدالحمید و عبدالمجید بنی علی برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۹    
بچه شیر و آدمیزاد در کتابخانه عطار نیشابوری برای کودکان روایت شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۹    
نمایشگاه عکس مدرن اینستالیشن (هنر چیدمان) به مدت دو روز از تاریخ 31 فروردین ماه در نگارخانه ابن سینا برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۹    
در هشتاد و هفتمین نشست چهارشنبه هنر رییس خانه تئاتر و دبیر برگزاری جشن اردیبهشت تئاتر با رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران دیدار کرد و طی آن مقرر شد تا سازمان فرهنگی هنری با خانه تئاتر برای ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۹    
فرهنگسرای اشراق همزمان با فصل بهار برنامه شب شعر چار چامه را برگزار میکند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۹    
خانه فرهنگ صدف همزمان با زادروز سعدی شیرازی، شاعر بزرگ، برنامه سلطان سخن را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۹    
در بیستمین اجرای ویژه برنامه روز فرهنگ ، اکرم عباسی مولف و مدرس رشته ارتباطات و ساکن محله ابوذر پنج شنبه 31 فروردین ماه سال جاری ساعت 10 در فرهنگسرای اخلاق تجلیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۹    
نشست خبری نخستین جشنواره رسانه ای دفاع از حرم و جبهه مقاومت، با حضور بهزاد تیمورپور، رییس فرهنگ سرای رسانه و شبکه های اجتماعی و دبیر این جشنواره برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۹    
تهمینه حدادی با حضور در برنامه ای با عنوان کتابخانه محله ما از کتاب و کتابخوانی و تشویق بچه ها به مطالعه می گوید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۹    
نمایشگاه خوشنویسی استاد ناصر جواهرپور با عنوان سخن عشق جمعه یکم اردیبهشت ماه ساعت 16 در باغ موزه هنر ایرانی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۹    
نمایشگاه عکس های مرجان ادراکی با عنوان بالاتر عصر پنج شنبه 31 فروردین ماه، ساعت 16 در نگارخانه سرو افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۹    
در اولین نشست سینما فرهنگ در سال 96؛ فیلم سینمایی ستیغ اره ای به کارگردانی مل گیبسون شامگاه سه شنبه بیست و نهم فروردین در سالن اصلی فرهنگ سرای اندیشه به نمایش درآمد و با حضور سعید قطبی زاده و اجرای ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۹    
محمدهاشم اکبریانی در نشست رونمایی از کتاب سر سبیل هایت را نجو گفت: هر جامعه ادبیات خاص خودش را دارد، ادبیات جامعه ما همسان با جامعه مدرن و یا در حال گذار است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۴    
فرهنگسرای اشراق ویژه برنامه روز فرهنگ را پنج شنبه31 فروردین ماه ساعت 9 برگزار می کند .
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۴    
ویژه برنامه شب خوشنویسی با تجلیل و تقدیر از کیخسرو خروش، استاد ارشد خوشنویسی ایران، سه شنبه 29 فروردین ماه در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۴    
مدیریت فرهنگی هنری منطقه 5 با هدف افزایش سطح دانش شهروندی، منطبق با نیازهای مخاطبان اقدام به راه اندازی مدرسه تئاتر در مراکز فرهنگی هنری منطقه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۴    
در برنامه بشنو از نی که به شرح و تفسیر مثنوی معنوی می پردازد، مطرح شد که برخورد عارفان، شاعران و مفسران ما با مقوله عشق و زن نفاق آمیز بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۹    
جشن 75 سالگی محمدعلی بهمنی روز گذشته در موزه هنرهای دینی امام علی (ع) برگزار شد و در آن هنرمندان و ادیبان از این شاعر پرآوازه ایرانی گفتند. عکاس: سارا ساسانی
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۹    
برنامه این هفته کتاب خوانی دسته جمعی نوجوانان فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی به نقد و بررسی کتاب ته کلاس، ردیف آخر ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۴    
پنجمین دوره کارگاه های الفبای شبیه خوانی ، روزهای سه شنبه و چهارشنبه هر هفته در طول فصل بهار ویژه نوجوانان دارالمؤمنین تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۴    
ویژه برنامه شب خوشنویسی آیین تجلیل از چهره ماندگار خط و استاد ارشد خوشنویسی ایران؛ استاد کیخسرو خروش با حضور استادان خوشنویسی و دیگر چهره های فرهنگی و ادبی در فرهنگ سرای اندیشه اندیشه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۴    
طرح دوشنبه های قرآنی در سال 96 نیز با استقبال مخاطبان در مراکز فرهنگی هنری مناطق 22 گانه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۴    
جشن 75 سالگی محمد علی بهمنی روز گذشته در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) برگزار شد و در آن هنرمندان و ادیبان از این شاعر پرآوازه ایرانی گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۱۹    
بر بال های خیال عنوان برنامه ای است که در آن دانش آموزان مدارس و مهد و پیش دبستانی ها با انواع قصه ها و داستان های گروه سنی خود آشنا می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۴    
نمایشگاه تجلیگاه عشق، آثار خوشنویسی استاد عباس اخوین در فرهنگسرای اندیشه افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۴    
نشست خبری جشنواره رسانه ای شهدای دفاع از حرم و جبهه مقاومت عصر سه شنبه 29 فرودین در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۴    
نمایشگاه خوشنویسی تجلیگاه عشق با حضور افتخاری استاد عباس اخوین و استقبال خوب هنردوستان و علاقه مندان در نگارخانه فرهنگ سرای اندیشه افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۴    
نمایشگاه نقاشی کودکان به مناسبت روز جهانی هنر به سرپرستی لیلا کعبی چهارشنبه 30 فروردین ساعت 17 در نگارخانه شفق گشایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۳۴    
دوستداران کتاب عنوان طرحی است که در آن 100 جلد کتاب به کودکان و نوجوانان منطقه 1 اهدا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۰۴    
خانه فرهنگ میثاق برنامه هم قصه، هم پند را برای دانش آموزان مدرسه بنت الهدی برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۴    
نمایشگاه تجلیگاه عشق، آثار خوشنویسی استاد عباس اخوین در فرهنگسرای اندیشه افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۹    
فیلم شکار به کارگردانی توماس وینتربرگ و با بازی مدس میکلسن، چهارشنبه 30 فروردین در نشست فیلم و گپ فرهنگ سرای رسانه و شبکه های اجتماعی به نمایش گذاشته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۹    
نشست هم اندیشی معاون و مدیران معاونت فرهنگی با مدیریت فرهنگی هنری منطقه 6، سه شنبه 29 فروردین ماه در فرهنگسرای سرو برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۴    
کتابخانه کوثر خانه فرهنگ آیه چهارشنبه 30 فروردین ساعت18 محفل ادبی شعر و اندیشه را با هدف معرفی گنجینه بیکران ادب پارسی برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۴    
نخستین نشست بررسی روش های پیشرو در نحوه آموزش نوآموزان خانه های کودک در سال 1396 با حضور راهنمایان و کارشناسان آموزشی خانه های کودک مناطق 22 گانه یکشنبه27 فروردین در مرکز آموزش برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۴    
نگارخانه آفرینش نقش فرهنگ سرای اشراق نمایشگاه گروهی رسالت نور را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۹    
کامبیز درمبخش در گفت وگو با رسانه خبری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با بیان اینکه گرافیک در جهان امروز بیشتر از هر هنری با مخاطب در ارتباط است عملکرد این سازمان در حوزه گرافیک را مثبت ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۹    
اکران دوم نوروزی سینماها از ابتدای اردیبهشت 96 با نمایش شش فیلم جدید آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۹    
مدیر فرهنگی هنری منطقه 4 برنامه های فرهنگی هنری این منطقه در فصل بهار را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۹    
نشست کارگاهی ادبی داستان نویسی با عنوان محفل داستان ساعت 15 روز سه شنبه 29 فروردین ماه با حضور محمدرضا گودرزی در فرهنگسرای گلستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۰۴    
فیلم سینمایی سه تیغ اره ای به کارگردانی مل گیبسون و نویسندگی اندرو نایت، رابرت شنکن و رندل والاس در فرهنگ سرای اندیشه اکران می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۰۴    
فرهنگ سرای هنگام در آستانه فرا رسیدن زادروز شاعر بزرگ پارسی گوی، سعدی شیرازی اقدام به برگزاری شب شعری با عنوان فارسی شکر است می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۱    
محمود صلاحی در نخستین نشست شورای سیاستگذاری جشنواره رسانه های اجتماعی با تاکید بر اهمیت روزافزون شبکه های اجتماعی گفت: فضای مجازی امروز حقیقی ترین فضاست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۱    
نقاشی تمثال شهیدان ظهرابی، اکبر فتاح الجنان و سید رضا حسینی در برنامه یادها و یادگارها 26 و 27 فروردین ماه با همکاری شهرداری منطقه 6 و ناحیه 4 مجید رسولی و معاونین منطقه 6 و مدیر خانه فرهنگ گل ها به ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۱    
به اطلاع می رساند سومین نشست علمی از سلسله نشست های مرتبط با همایش ارتقای محصولات فرهنگی روز سه شنبه 29 فروردین برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۱    
کارگاه آشنایی با روش های ارتقای هوش و استعدادهای برتر با حضور حمیدرضا انصاری دکترای روانشناسی و عضو سازمان نظام روانشناسی کشور چهارشنبه 30 فروردین ماه 96 ساعت 10 تا 12 درخانه فرهنگ رازی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۶    
نشست نقد و رونمایی کتاب از آن هجده ماه و هفت روز نوشته شهلا آبنوس در فرهنگ سرای فردوس برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۶    
فرهنگ سرای آفتاب دوره های آموزشی معارف و علوم قرآنی را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۶    
آیین تجلیل از چهره ماندگار خط و استاد ارشد خوشنویسی ایران استاد کیخسرو خروش در فرهنگ سرای اندیشه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۶    
سلسله کارگاه های آموزشی مادران آفتاب با موضوع فرزندپروری و با حضور بانوان علاقه مند در کتابخانه بوستان نرگس برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۶    
فرهنگ سرای بهاران مطابق سال های گذشته برنامه ای را با عنوان ستارگان پرفروغ سه شنبه هر هفته ساعت 10 صبح برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۱    
نمایشگاه آثار خوشنویسی استاد عباس اخوین و تعدادی از شاگردان ایشان با نام تجلیگاه عشق در نگارخانه فرهنگ سرای اندیشه برپا شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...