چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۲۳:۲۳Aug 2018 15

نصر نیوز (nasrnews.ir)

نصر نیوز 29 اسفند 1393 نصر نیوز 29 اسفند 1394 نصر نیوز 30 اسفند 1395 نصر نیوز 29 اسفند 1396 نصر نیوز 31 فروردین 1397 نصر نیوز 31 اردیبهشت 1397 نصر نیوز 31 خرداد 1397 نصر نیوز 31 تیر 1397 نصر نیوز 1 مرداد 1397 نصر نیوز 2 مرداد 1397 نصر نیوز 3 مرداد 1397 نصر نیوز 4 مرداد 1397 نصر نیوز 5 مرداد 1397 نصر نیوز 6 مرداد 1397 نصر نیوز 7 مرداد 1397 نصر نیوز 8 مرداد 1397 نصر نیوز 9 مرداد 1397 نصر نیوز 10 مرداد 1397 نصر نیوز 11 مرداد 1397 نصر نیوز 12 مرداد 1397 نصر نیوز 13 مرداد 1397 نصر نیوز 14 مرداد 1397 نصر نیوز 15 مرداد 1397 نصر نیوز 16 مرداد 1397 نصر نیوز 17 مرداد 1397 نصر نیوز 18 مرداد 1397 نصر نیوز 19 مرداد 1397 نصر نیوز 20 مرداد 1397 نصر نیوز 21 مرداد 1397 نصر نیوز 22 مرداد 1397 نصر نیوز 23 مرداد 1397 نصر نیوز 24 مرداد 1397 
  ۲ ساعت پیش    
نصر: دانشجویان عراقی مشغول به تحصیل در دانشگاه های استانبول و شهرهای اطراف در حرکتی نمادین دلارهای خود را به لیر ترکیه تبدیل کردند. عکس ها از آناتولی
  ۲ ساعت پیش    
نصر: نشست تجربه رمان نویسی از مجموعه جلسات اولین کنگره سه نسل با ادبیات معاصر با حضور محمود دولت آبادی، شمس لنگرودی ...
  ۳ ساعت پیش    
نصر : بازار ارز در آغاز معاملات واکنش مثبتی داشت و معاملات با قوت قلب و اطمینان بیشتر نسبت به بهبود التهابات و تخلیه حباب قیمتی، در حال انجام است. عکس ها از مهر
  ۴ ساعت پیش    
نصر: بعد از اینکه روابط عمومی شهرداری تبریز تحویل قیر از سوی مالک باشگاه تراکتورسازی به شهرداری جهت آسفالت ریزی به مسیر تردد استادیوم یادگار امام(ره) تبریز را کذب خواند ...
  ۵ ساعت پیش    
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه تبریز شهری بدون معتاد متجاهر است، گفت: این موضوع باید الگویی برای سایر شهرها و به خصوص تهران باشد که تعداد بالایی از معتادهای متهاجر دارند.
  ۵ ساعت پیش    
مراغع - ایرنا - کار گروه غار و غار شناسی شهرستان بناب موفق به شناسایی میدانی و کشف 3 غار مهم در شهرستان چاراویماق شدند.
  ۶ ساعت پیش    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی گفت: جاده تبریز- اهر تبدیل به قتلگاه شده و دستگاه ها باید مکلف شده و به آنها تذکر داده شود که وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.
  ۶ ساعت پیش    
معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: متأسفانه ایمنی خودروهایمان بسیار پایین است و با توجه به این تفاوت طبقاتی می توان گفت ایمنی فقط برای ازما بهتران است.
  ۶ ساعت پیش    
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی از راه اندازی قرارگاه پدافند شیمیایی در این استان خبر داد و گفت ...
  ۷ ساعت پیش    
سردار رضایی گفت: در 4 ماه گذشته 28 تن انواع مواد مخدر در مرزهای کشور کشف و ضبط شده است.
  ۷ ساعت پیش    
شورای نگهبان از موافقت کلیت طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان خبر داد که براین اساس معاون وزیر ورزش و 12 رئیس فدراسیون رفتنی خواهند شد.
  ۷ ساعت پیش    
نصر : تعداد زیادی اثر تاریخی، از جمله قفل و کلید خانه خدا مربوط به دوره سلطان عبدالحمید دوم عثمانی در تالار نمایشگاه کعبه در شهر مکه عربستان سعودی به نمایش گذاشته است ...
  ۷ ساعت پیش    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی ضمن تشریح فرآیند تدوین سند آمایش سرزمین استان از ترسیم سیمای توسعه استان تا سال 1420 در این سند مهم خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
فرمانده پلیس راه کشور گفت: فقط در چند روز گذشته و در ادامه طرح تابستانه یعنی از 24 خرداد تا به امروز یک هزار و 488 نفر در تصادفات جاده ها و شهرها کشته و حدود 37 هزار نفر مجروح شده اند.
  ۸ ساعت پیش    
علی طاهری اقدم روز چهارشنبه در شورای سالمندی آذربایجان شرقی افزود: توجه و برنامه ریزی برای مدیریت سونامی سالمندی امری اساسی و غیر قابل انکار است. ...
  ۸ ساعت پیش    
قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در امور فرودگاه ها از اتمام پروازهای رفت حج تا پایان امروز خبر داد. ...
  ۸ ساعت پیش    
وزیر اقتصاد درباره تلاش ها برای رفع مشکلات ترخیص کالا گفت: برای جلوگیری از انباشت کالاهای مربوط به خط تولید صنایع و واحدهای تولیدی ...
  ۸ ساعت پیش    
استاندار آذربایجان شرقی، بر لزوم تطبیق سند آمایش سرزمین با سند تدبیر توسعه استان تاکید کرد.
  ۸ ساعت پیش    
نصر: معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: برعکس کشورهای توسعه یافته، سرطان معده در کشورهای جهان سوم در حال افزایش است و بهبود شرایط اقتصادی و اجتماعی و کاهش فقر در کاهش سرطان نقش موثری دارد.
  ۸ ساعت پیش    
سخنگوی شورای نگهبان از تایید کلیات طرح اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در هیات عمومی شورای نگهبان خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر ضمن اعلام اینکه قیمت سکه یک میلیون تومان حباب دارد، به خریداران طلا و سکه توصیه کرد که در خرید طلای خام یا طلای آب شده و سکه بیشتر دقت کنند و مواظب عرضه های تقلبی و ...
  ۸ ساعت پیش    
رئیس جمهور به بانک مرکزی، گمرک و وزرای کابینه دستور داد تمام فعالیت های خود را به مردم گزارش و اطلاعات دهند تا بدانند ارز به چه کسانی داده می شود و چگونه هزینه می شود.
  ۸ ساعت پیش    
نصر: به دنبال انتشار خبری با عنوان زنوزی به شهرداری تبریز و اداره کل ورزش و جوانان استان "قیر" داد روابط عمومی شهرداری تبریز به شدت این ادعا را تکذیب کرد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس خانه معدن آذربایجان شرقی گفت: افرادی در محدوده معدن طلای ورزقان اقدام به سرقت رگه های طلا دار کرده اند. ...
  ۹ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با تصمیم دولت، واردکنندگان مواد اولیه و ملزومات خط تولید از پرداخت مابه التفاوت ارزی در گمرکات معاف شدند.
  ۹ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: بسته حمایتی اقشار ضعیف جامعه در حوزه حمایت های غذایی، اقتصادی و مالی نهایی و آماده شده است و گزارش آن در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی ارائه می شود.
  ۹ ساعت پیش    
ورزش سه: متاسفانه جواد خیابانی مجری و گزارشگر فوتبال تلویزیون به دلیل مشکلی که برایش پیش آمده برای مداوا به بیمارستان رفت ...
  ۹ ساعت پیش    
پژوهشگر حقوق بین الملل، امضاء کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر توسط 5 کشور ساحلی خزر را به عنوان یک دستاورد مهم دانست و اعلام کرد: بر اساس این کنوانسیون سهم دریایی ایران در دریای خزر افزایش یافته است.
  ۱۰ ساعت پیش    
نصر: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهر از اعلام وصول بیش از 175 اثر به دبیرخانه دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر کوتاه ارسباران خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
نصر : برخی از تجار در هاتای، حمایت به تماس از رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان، ارز لیره ترکیه و طلا تبدیل شده است ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: ما بارها گفته ایم که روی نرخ ارز دخالت نمی کنیم و بازار خودش آن را تثبیت خواهد کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
نصر: اهالی محله کجوار تبریز با مشارکت و همکاری در برگزاری انتخابات صاحب اولین کانون سلامت محله در آذربایجان شرقی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۲    
خبرگزاری مهر: حمیدرضا دهقانی نیا، درباره آخرین وضعیت بازار گوشی تلفن همراه و وعده های داده شده برای توزیع 600 هزار گوشی به این بازار ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۲۰    
وزیر بهداشت گفت: میزان تامین داروی بیماران خاص هیچ تغییری نمی کند و ما نباید در مردم نگرانی ایجاد کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۷    
نصر: ریحانی از دانش آموختگان تئاتر است که سابقه کارگردانی در تهران و تبریز را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۷    
نصر: مجید خدابخش استاندار آذربایجان شرقی صبح امروز با هیات چینی در کاخ تاریخی استانداری آذربایجان شرقی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۲    
نصر: رئیس اداره فنی و طراحی پارکهای تبریز از برنامه ریزی جهت انتقال آب نهر شاهی جهت تامین آب فضای سبز تفرجگاه ائل باغی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۰۱    
نودمین مرحله پرداخت یارانه نقدی ساعت 24 پنجشنبه (بیست و پنجم مردادماه) به حساب سرپرستان خانوارها واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۵    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه در مسوولیت های اجرایی شاهد حضور کم نیروهای ارزشی جوان انقلابی هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۸    
گمرک ایران در بخشنامه ای نامه بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه 28 در خصوص جلوگیری از ترخیص، ابطال اظهارنامه ها و اعاده به خارج 258 ردیف ثبت سفارش خودرو را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۷    
تبریز- ایرنا- سرپرست گروه سرمایه گذاری چینی اعلام کرد: با توجه به شرایط اقتصادی فعلی جهان سرمایه گذاران چینی آماده توسعه روابط اقتصادی و تجاری خود با ایران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۰    
غلامحسین کرباسچی که به جرم تبلیغ علیه نظام در دادگاه انقلاب اسلامی اصفهان محاکمه شده بود بعد از محکومیت، به یکسال حبس تعزیری محکوم گردید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۴    
درحالیکه ایجاد حوضچه ی پارک بزرگ تبریز، مطالعات کارشناسی و مصوبه ی ستاد احیای دریاچه ارومیه را با خود همراه دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۳    
تبریز- ایرنا- فوتبال رشته ورزشی جذاب با میلیون ها طرفدار، عامل وحدت بخش در تمام کشورهاست، اما متاسفانه در ایران با تعدد قومیت ها که در طول تاریخ زندگی شاد و مسالمت آمیزی داشته اند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۱    
خبرگزاری آریا - تبریز - ایرنا - اصلاح و تعریض جاده مرزی جلفا - خداآفرین به طول 216 کیلومتر در حاشیه رودخانه خروشان ارس از جمله ضرورت های برجای مانده حوزه راه سازی کشور بوده که به دلیل اهمیت راهبردی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۰    
وقت نیوز - طی حکمی از سوی استاندار آذربایجان شرقی، رضا طوسی به عنوان مدیرکل دفتر فنی، حمل و نقل و ترافیک استانداری منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۷    
نصر: کنسرت گروه ماکان بند با استقبال علاقه مندان در سالن چیچک تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۲    
خبرگزاری آریا - تبریز - ایرنا - معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۶    
دادستان کل کشور گفت: 6 وزیر از من خواستند تا برای رفع فیلتر برخی شبکه ها جلسه بگذاریم، ولی من نرفتم و قبول نکردم زیرا شریک در جرم خواهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۳۴    
تبریز - ایرنا - بیست و ششمین نمایشگاه لوازم خانگی در سالن پروین اعتصامی نمایشگاه بین المللی تبریز گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۲۲    
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، علت اصلی مهاجرت روستاییان به شهر ها را نبود شغل و درآمد پایدار دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۴۶    
سعید براتی سرباز گروگان گرفته شده توسط اشرار در عملیات تروریستی اردیبهشت ماه 96 بعد از476 روز اسارت به وطن بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۴۵    
نایب رییس مجلس، گفت:حل موضوع فساد به یک نگاه ساختاری و سیستماتیک نیاز دارد و تا زمانی که این ساختار و روش استفاده نشود، با نوشتن قوانین مختلف به نتیجه نمی رسیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۵:۰۹    
تهران – ایرنا – دیوان عالی پنسیلوانیای آمریکا سه شنبه (به وقت محلی) فهرستی از 300 کشیش کلیسای کاتولیک منتشر کرد که متهم به آزار جنسی بیش از یکهزار کودک طی هفت دهه گذشته شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۳:۴۷    
اقدام مالک باشگاه جهت آسایش هواداران
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۳:۱۷    
تبریز - ایرنا - سرپرست تیم مس سونگون ورزقان با اشاره به موفقیت این تیم در بازی های قهرمانی باشگاه های آسیا، گفت: بازیکنان تیم مس سونگون با عشق و علاقه، قهرمانی نهمین دوره این مسابقات را کسب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۲:۵۷    
نصر: جشن امضا ء آثار هوشنگ مرادی کرمانی، نویسنده قصه های مجید در شهر کتاب تبریز با حضور علاقمندن برگزار شد. ندا سلیمانی؛ سرویس عکس نصر
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۲:۲۷    
نصر: مراسم استقبال از تیم فوتسال مس سونگون ورزقان، قهرمان رقابت های فوتسال باشگاه های آسیا در فرودگاه تبریز برگزار شد. محمد حسین عبدالله زاده؛ سرویس عکس نصر
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۲:۱۷    
نصر: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: در موضوعاتی مانند حمایت از معلولان، مقابله با کودک آزاری، اسیدپاشی، بیمه زنان خانه دار با سه فرزند، ورود زنان به ورزشگاه ها و.. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۳۷    
لی هری اروین بازیکن تیم کیلمارناک اسکاتلند با عقد قراردادی 4 ساله به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۳۲    
اهر - رئیس شبکه بهداشت و درمان اهر گفت: بیماری های قلبی و عروقی در سال 96 اولین عامل مرگ و میر در شهرستان اهر بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۹:۴۲    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی گفت: ملاک نرخ بلیت، کلاس نرخی است که شرکت های هواپیمایی در سایت خود اعلام می کنند، این وظیفه شرکت های هواپیمایی است که نرخ خود را اعلام کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۹:۴۰    
نماد گردشگری آذربایجان غربی را باید ارومیه و دریاچه آن دانست. با فرارسیدن فصل گرما گردشگران بسیاری ضمن سفر به مناطق شمال غرب کشور به دریاچه ارومیه آمد و با آب تنی در آن علاوه بر تحمل گرمای شدید این ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۵۹    
تبریز - ایرنا - رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از افتتاح 66 طرح کشاورزی با اعتباری بالغ بر 502 میلیارد ریال، همزمان با هفته دولت در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۴۲    
نصر: تراکتورسازی تبریز بعد از تغییر و تحول کلی در سیستم خود بیشتر از همیشه صبر برای هماهنگی های بیشتر را احساس می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۴۲    
نصر: جشن امضای آثار " هوشنگ مرادی کرمانی" نویسنده قصه های مجید با حضور علاقه مندان به آثار وی در شهر کتاب تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۱۹    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نسبت به ارسال اسناد و مداراک تخلفات و معرفی متخلفین از جمله 31 ابر بدهکار بانکی به مسئولان عالی کشور از جمله رئیس قوه قضائیه اقدام کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۱۲    
نصر: استاندار آذربایجان شرقی گفت: بازنگری اساسی و ریشه ای در نظام آموزشی نیاز است؛ چرا که اگر چنین نشود بی شک در بلند مدت دچار مشکل خواهیم شد بنابراین باید با برنامه ریزی دقیق و صحیح در این راستا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۷    
نصر: مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی معتقد است گره گشایی مشکلات آموزش و پرورش در گرو توانمندسازی نیروی انسانی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۳۱    
تیم ایران با پیروزی مقابل چین تایپه، برای پنجمین بار در تاریخ به فینال جام کنفدراسیون والیبال آسیا راه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۵۷    
نصر: رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی رویکرد اصلی این دانشگاه در حوزه پژوهش را علم، فن و ثروت افزایی، عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۵۰    
تهران- ایرنا- مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: این بانک آمادگی دارد همه نیازهای ارزی و ریالی بنگاه های واردکننده، تولیدکننده یا عرضه کننده کالا را بر اساس قانون تامین کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۲    
نصر: تمرین ملی پوشان قایقرانی رشته آب های آرام، پیش از حضور در بازی های آسیایی جاکارتا اندونزی، صبح دوشنبه 22 مرداد 1397 به میزبانی دریاچه مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال برگزاری است. عکس ها از فارس
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۷    
شیوه نامه نحوه تشکیل و اداره مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها از سوی وزیر راه و شهرسازی به رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، از برگزاری شب فرهنگی تبریز، پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی با رویکرد تبریز2018 در برج میلاد تهران در 25 مرداد ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۸    
استاندار آذربایجان شرقی بر استفاده از زبان هنر در انتقال مفاهیم ارزشی دفاع مقدس به نسل جوان و نوجوان تأکید کرد و گفت: با گذشت زمان و شکاف بین نسل ها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۵    
واژگونی خودروی سواری پژو در جاده اهر – تبریز 3 کشته و 5 مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۵۳    
رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت: آمریکا با فشار اقتصادی و تحریم می خواهد مردم را در تنگنا قراردهند تا موجب درگیری، اغتشاش و مسائل امنیتی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۴۰    
گمرک ایران در مورد ترخیص برخی کالاها با دریافت مابه التفاوت نرخ ارز از واردکنندگان توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۸    
رییس سازمان توسعه تجارت از احتمال تغییر در لیست کالاهای اساسی و همچنین احتمال حذف مابه التفاوت ارزی برای خودرو خبر داد و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۰۵    
مدیر کل دفتر مدیریت خدمات عمومی بیمه سلامت ایران جایگاه والای نظام سلامت کشور را در گرو گسترش خدمات سطح یک و برنامه ریزی هرچه دقیق تر وزارت بهداشت و سازمان های بیمه گر در اجرای طرح های مربوطه دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۰۳    
شورای عالی هماهنگی اقتصادی، سیاستهای کلان اطلاع رسانی برای مقابله با جنگ روانی و مسائل اقتصادی را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۴۴    
شهریارنیوز:رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی 115 اهر از واژگونی سواری پژو در جاده اهر - تبریز نرسیده به گردنه گوئجه بئل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۴۱    
رئیس جمهور ترکیه با تاکید بر لزوم افزایش تولیدات داخلی، از اعمال تحریم بر تمام محصولات الکترونیکی ساخت آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۰    
به گزارش ایرنا، محمد نریمانی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این کاهش تولید نتیجه بروز سرمای بهاره و آسیب های ناشی از بارش های تگرگ است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۰۰    
هر قطعه سکه طرح قدیم چهار میلیون و 16 هزار تومان و سکه طرح جدید سه میلیون و 553 هزار تومان به فروش رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۳    
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ممنوعیت استفاده لوازم التحریر و کیف های دارای تصاویر نمادهای غربی در مدارس گفت: هیچ یک از فروشگاه های وابسته به آموزش و پرورش اجازه فروش محصولات خارجی را ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۸    
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری 147 سارق، جاعل و کلاهبردار در عملیات پلیس آگاهی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۲۵    
شهریارنیوز: مدیر آب سازمان پارکها و زیباسازی شهرداری تبریز از کاهش 70 درصدی هدررفت آب در سازه های عمرانی مثل محل حفاری ایستگاه های مترو توسط این سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۴۴    
شهریارنیوز؛ کنگره سه نسل با ادبیات معاصر که به همت 40جوان تبریزی و تلاش یک و نیم ساله آن ها برگزار می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۲:۰۸    
به گزارش تابناک تبریز، عصر امروز شنبه بیستم مردادماه اولین نشست هماهنگی مسابقات وودبال اوپن بین المللی با حضور منتقمی رئیس فدراسیون گلف کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۰:۱۱    
مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: راه آهن تبریز- میانه یکی از بزرگترین پروژه های ریلی کشور و از لحاظ حجم کاری، بی نظیر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۲۲    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه از حضور سرمایه گذاران ترکیه در تبریز استقبال می کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۸    
ساعت24-دکتر محمد طبیبیان اقتصاددان مشهور ایران در یک نوشته هشداردهنده در صفحه تلگرام خود به مقامهای بانک مرکزی هشدار داه است احتمال خروج ارز از ایران برای خرید مسکن و زمین و سایردارایی ها درترکیه را ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۸    
شهریارنیوز:مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز از ساماندهی و تجمیع دکل های متنوع در تفرجگاه عینالی با همکاری و مشارکت سازمان عون بن علی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۳۷    
قانون تسهیل ازدواج قانونی 13 ماده ای که 13 سال پیش به تصویب رسید و به گفته مسئولان هرگز آنطور که باید اجرایی نشد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۲۳    
شهریارنیوز: همایش ورزش و صبحانه سالم ویژه بانوان حاضر در طرح "صبح و ورزش" و به همت سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۳:۲۷    
مرحله مقدماتی مسابقات نجات غریق قهرمانی جوانان کشور در منطقه شمال غرب برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۸    
سه تن از خبرنگاران خراسان رضوی در چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه ها و فعالان فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت خوش درخشیدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۶    
پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد: 15 هزار و 465 نفر در دو ماه نخست سال جاری به دلیل آسیب های ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان تهران مراجعه کرده اند.
مشاهده نتایج بیشتر...