دوشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۳:۰۶May 2019 20

گیتی آنلاین (gitionline.ir)

گیتی آنلاین 1 فروردین 1397 گیتی آنلاین 31 فروردین 1398 گیتی آنلاین 1 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 2 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 3 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 4 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 5 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 6 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 7 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 8 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 9 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 10 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 11 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 12 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 13 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 14 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 15 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 16 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 17 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 18 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 19 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 20 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 21 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 22 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 23 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 24 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 25 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 26 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 27 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 28 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 29 اردیبهشت 1398 گیتی آنلاین 30 اردیبهشت 1398 
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نمایشگاه ششمین جشنواره بین المللی عکس خیام از یکم تا هفتم خرداد ماه 1398 در همدان برپا می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
لادن مستوفی به زودی با نمایش دروغ نوشته فلوریان زلر به کارگردانی آریان رضائی به روی صحنه می رود.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دبیر نهمین جشنواره دانشجویی و مردمی تئاتر ثمر منصوب شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایش هملت، شاهزاده اندوه نوشته محمد چرمشیر و به کارگردانی محمد عاقبتی در تماشاخانه سپند به روی صحنه خواهد رفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
سالن های نمایشی سراسر کشور از سوم خرداد (هجدهم رمضان)، پس از اذان مغرب تا هشتم خرداد (بیست و سوم رمضان)، پیش از اذان مغرب تعطیل خواهند بود.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اکران ویژه فیلم شبی که ماه کامل شد با حضور کارگردان و بازیگران این فیلم در کتابخانه ملی ایران به نمایش درآمد و چهار نفر از سازندگان بهترین فیلم سی و هفتمین دوره جشنواره فجر به عنوان نخستین سفیران ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سازمان زیباسازی شهر تهران، با اکران تبلیغات فرهنگی در سطح شهر، به استقبال میلاد مسعود امام حسن مجتبی(ع) و روز اکرام رفت.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
گیتی آنلاین _ نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در سال رونق تولید با اهتمام و جدیت ویژه ای درصدد بسترسازی مناسب برای تحقق اهداف شعار سال طبق منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات دولت تدبیر و امید ...
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
گیتی آنلاین _ یک مغازه دار در شهرستان نظرآباد در حرکتی دور از اخلاق با نصب یک برگه، از ورود افغان ها به مغازه خود ممانعت به عمل آورده است که این مطلب در شبکه های خارجی نیز بازتاب پیدا کرده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت:زنان جامعه همپای مردان نقش بسزایی در توسعه کشور ایفا می کنند و می توانند در عرصه های اجتماعی ، سیاسی و فرهنگی نقش آفرینی کنند.
  ۶ ساعت پیش    
نشست خبری قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده لرستان با اصحاب رسانه استان برگزار شد
  ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
قرعه کشی جشنواره قرض الحسنه پس انداز اُمید آینده ، در روز یک شنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه سال 1398، با حضور اعضای هیأت مدیره، معاونان، مدیران و جمعی از رؤسای شعب بانک آینده، انجام شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۶۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با پرداخت دیه اسیدپاشی به بزه دیدگان از بیت المال در صورت مرگ یا فرار مرتکب جرم موافقت کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با هدف بهینه سازی شبکه شعب بانک اقتصادنوین، شعبه زرافشان شمالی این بانک به محل جدید منتقل و از این پس با نام شعبه "دادمان" فعالیت خواهد کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور شامگاه یکشنبه در دیدار صمیمی با جمعی از دانشجویان و جوانان، با بیان اینکه 29 اردیبهشت یادآور روز شور ملت ایران بویژه نسل جوان کشور، پای صندوق آراء بود ...
  ۷ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران حادثه تروریستی مین گذاری در مسیر راه آهن خواف - هرات که منجر به شهادت و جراحت چند تن از اتباع ایرانی و افغانستانی شاغل در این پروژه شد را به شدت محکوم و با ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۲۴ سایت دیگر  
دکتر حسن روحانی، به وزارتخانه ها و سازمان ها دستور داد تا در زمینه رونق تولید و رفع موانع سرمایه گذاری در کشور و آموزش مهارت های عملی با هدف رونق تولید و اشتغالزایی اقدام کنند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی آستان مقدس امام خمینی(س) جزئیات مراسم لیالی قدر در حرم مطهر امام راحل را اعلام کرد.
  ۹ ساعت پیش    
دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه خبرنگاری با اعلام اتمام بررسی متقاضیان دریافت سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نمایش "حذف به قرینه معنوی " به نویسندگی و کارگردانی کتایون لطیف از 16 اردیبهشت ماه 1398 تا 10 خرداد ماه 1398، ساعت 19 در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان به روی صحنه می رود ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مستند مستشرق به کارگردانی مسعود طاهری که به زندگی و افکار هانری کُربَن فیلسوف، ایران شناس و استاد سابق مطالعات اسلامی دانشگاه پاریس می پردازد، در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تولید می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
نشست انجمن مدرسان خانه تئاتر با مشاور وزیر آموزش و پرورش برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
شماره جدید فصلنامه تخصصی سینما و تئاتر نمایش شناخت منتشر شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یاسر جعفری، معاون فنی و طراحی شهری سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه در حال حاضر فعالیت ها در پهنه رودکی در چند بخش مختلف در حال انجام است ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نخستین دوره ی کارگاه های تخصصی و آموزشی مؤسسه ی افرامانا در چهار رشته ی هنری در بهار و تایستان 1398 برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
تفاهم نامه ی تکمیل و تعمیر واحدهای مسکونی آسیب دیده در مناطق سیل زده ی کشور میان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی منعقد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گفت: متعهد شدیم با همکاری بنیاد مسکن برای سیل زدگانی که با وام های دولت نمی توانند خانه خود را تعمیر کنند، در تعمیر و بازسازی منازل به آنها کمک کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مرکز علمی کاربردی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران عصر دوشنبه همایشی در حوزه آسیب های اجتماعی و جایگاه مددکاری در بحران برگزار می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش و معاونینش در جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی حضور یافتند. مطالبات فرهنگیان محور بحث بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
براساس شیوه نامه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات بنگاه های اقتصادی عمومی، بنگاه های اقتصادی دولتی و عمومی غیردولتی موظفند اطلاعات سازمانی و هویتی، بنگاهی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف گفت: هیچ کمبودی در خصوص کالا های اساسی نداریم و این رفتار مصرف کننده هاست که بعضا موجب کاهش موجودی در بازار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان ما خسته و ناامید به دنبال راهی برای بازگشت هستند و ما در این مسیر با همه ارکان و مؤلفه های قدرت با این ابرقدرتها روبه رو هستیم و سپاه در پیشانی این ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۵    
با فرهنگی که درست کرده ایم ازدواج هزینه بر است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۰   + ۴۳ سایت دیگر  
همراه اول این ماه هم در قالب طرح دوشنبه سوری به مشترکین خود تا 100 گیگابایت اینترنت رایگان هدیه می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
موسسه فرهنگی هنری مهرسان با همکاری کانون تخصصی تئاتر خیابانی اداره کل هنرهای نمایشی به مناسبت ایام مبارک ماه رمضان و لیالی قدر از 29 اردیبهشت تا 7 خرداد برنامه محفل آب و آینه را برگزار می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۵    
موزه هنرهای معاصر فلسطین میزبان نمایشگاه نقاشی با موضوع دفاع مقدس شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان سینمایی حوزه هنری با 2 فیلم بلند سینمایی، 3 فیلم مستند، یک فیلم کوتاه و 2 انیمیشن کوتاه و بلند در بازار فیلم جشنواره کن حضور دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیرخانه نوزدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی 20 خرداد را به عنوان آخرین مهلت ارسال اثر برای حضور در پاتوق نمایش های سنتی کودک و نوجوان (بخش ویژه استاد هنگامه مفید) اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۰    
مجموعه مقالات هنر و اخلاق، به همت معاونت پژوهشی فرهنگستان هنر و با همکاری مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری (متن) وابسته به فرهنگستان هنر، منتشر شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
پردیس سینمایی ملت محل برگزاری هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۵    
ایران و امریکا از جنگ دورشدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۰    
ضیافت افطاری رییس جمهور با اهالی فرهنگ و هنر روز گذشته برگزار شد که در این ضیافت مدیرعامل خانه تئاتر در سخنانی به تشریح مشکلات هنرمندان پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
با رسیدن فیلمبرداری فیلم سینمایی گواهی امضاء به کارگردانی شهرام اسدزاده به بیش از 70 درصد، هامون سیدی و نازنین صلح جو مقابل دوربین اسدزاده رفتند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۰    
نمایش "خون به پا می شود" نوشته شهرام احمدزاده و به کارگردانی مسعود طیبی از 22 اردیبهشت ماه 1398 تا 27 خرداد ماه 1398، ساعت 19:30 در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه می رود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
هر از گاهی جمعیت ملخ های مهاجم از مناطق داخلی افریقا به کشورهای ساحلی مثل نیجریه، سودان و مصر می رسند و از طریق راه آبی به استانهای ساحل خلیج فارس در ایران وارد می شوند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۵    
از طرف فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس حاجی بابایی و ابطحی کاندیدا می شوند و از لیست امید عارف و کواکبیان داوطلب ریاست مجلس هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
تسهیل گر برگزیده ی بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) توانسته است در مدت کوتاه سه ماهه نزدیک به 300 طرح اشتغال زایی در روستاهای محروم کهگیلویه ایجاد کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا قلی پور؛ نویسنده و کارگردان نمایش "آپرکات" در یادداشتی از دغدغه هایش برای اجرای تازه ترین نمایشش در فرهنگسرای نیاوران نوشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۷   + ۴۷ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امور مالیاتی خبر داد: افزایش سهم شهرداری ها از مالیات و عوارض ارزش افزوده سرپرست سازمان امور مالیاتی کشور از افزایش سهم شهرداری ها از مالیات و عوارض ارزش افزوده خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
برنامه ی این هفته کانون فیلم سینماحقیقت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش و نقد فیلم مستند 330 سی سی خاطره ساخته الهام معروفی اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۷    
هیات داوران نهایی شانزدهمین دوره جشن بازیگر با توجه به اتفاقات و صحبت های رخ داده در خصوص داوری نهایی این جشن بیانیه ای را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
تصویربرداری سریال دل دار برادران محمودی که هر شب از شبکه دو سیما پخش می شود به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۱:۳۰    
نمایش "آپِرکات" به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا قلی پور از 16 اردیبهشت ماه 1398 تا 13 خرداد ماه 1398، ساعت 21 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می رود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
گیتی آنلاین - کرمانشاه - اظهار نظرهایی که در مورد عدم بازگشت ارز به چرخه اقتصادی کشور می شود در بسیاری از موارد صحیح نیست / فقط بانک مرکزی را به عنوان مسئول اعلام نظر در این موضوع می دانیم
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مدیرعامل شرکت مخابرات استان کرمانشاه گفت: 100 میلیارد تومان سال گذشته برای توسعه و ارتقا زیرساخت های مخابراتی و اینترنتی استان با نصب و تجهیز 60 نوع لینک مخابراتی هزینه شده ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گیتی آنلاین - کرمانشاه - هوشنگ بازوند در کارگروه رفع موانع ثبت جهانی منظر فرهنگی تاریخی اورامانات که باحضور معاون میراث فرهنگی کشور برگزارشد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در نشست خبری که به مناسبت روز جهانی ارتباطات برگزار شد اظهار داشت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه نیویورک تایمز روز جمعه 27 اردیبهشت (17 مه) مقاله ای را به قلم چن لی فانگ عضو هئیت مدیره و معاون مدیر کل شرکت هوآوی منتشر کرده که در آن نوشته شده آمریکا به هوآوی نیاز دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۲۸   + ۲۵ سایت دیگر  
معاونت پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش سعی می کند دانشجو معلمان و متعهدین دبیری از مزایای افزایش حقوق محروم نماید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس موسسه فرهنگی اکو، هنر و فرهنگ را از ابزارهای مهم دیپلماسی عمومی دانست و اظهار امیدواری کرد این ابزارها بتوانند موجب همدلی مردم منطقه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
مقررات و فراخوان سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۰۰   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک دی در راستای افزایش ضریب امنیت تراکنش ها و به حداقل رساندن تهدیدهای سایبری ، امکان استفاده از رمز دوم یکبار مصرف کارت را برای مشتریان فراهم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
نحوه محاسبه حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور به این صورت است که علاوه بر 4درصد حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور،23 درصد حق بیمه تأمین اجتماعی میزان پرداختی کارفرما است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۱   + ۴۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مرجع تقلید شیعیان گفت: گره زدن همه مشکلات با تحریم غلط است، با مدیریت، نظارت و همچنین مصرف صحیح کالاها می توان بخشی از مشکلات راحل کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۶   + ۵۱ سایت دیگر  
یقین داریم آن طور که مقام معظم رهبری هم فرمودند جنگی در نخواهد گرفت چون نه ما خواهان جنگ هستیم و نه کسی این تصور یا توهم را دارد که بتواند در منطقه با ایران مقابله کند اما لازم است حرکت های خطرناک ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
فیلم برگزیده جشنواره جهانی فیلم فجر محصول مشترک ایران و افغانستان به زودی در ایران و افغانستان به صورت همزمان اکران خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۸۶ سایت دیگر  
بانک ملی ایران نسبت به هر گونه سوء استفاده افراد کلاهبردار از طریق تماس تلفنی برای نصب و راه اندازی اپلیکیشن 60 و رمز یکبار مصرف بانکی هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: احیای دوباره خیابان لاله زار با مشارکت ساکنان،کسبه و مالکان بناهای تاریخی در این محدوده امکان پذیر خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۲    
معاون امور مناطق سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: جشنواره شمعدونی اشاعه دهنده فرهنگ تبدیل تهران به شهری زیبا با یادآوری وظایف شهروندان در این زمینه است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
با انتخاب 22 طرح از 22 هنرمند، نتیجه داوری فراخوان " گستره هنرمندانه رنگ بر دیوارهای شهر تهران" اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۷    
کارشناس معاونت فنی طراحی شهری سازمان زیباسازی شهر تهران، در بازدید از تئاتر نصر گفت: تئاتر نصر، یادآور خاطرات بسیاری از افراد قدیمی تهران و منتقل کننده تجربه فرهنگی هنری سالیان دور به نسل امروز است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
آناهیتا درگاهی، میر سعید مولویان و هامون سیدی در نفرین قحطی زده گان به ایفای نقش می پردازند و اسامی دیگر بازیگران این نمایش به تدریج اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
فرصت ارسال چکیده مقالات به سمینار مطالعات اجرا ، به دلیل درخواست های مکرر، به مدت یک هفته تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
همزمان با رونمایی از پوستر نمایش میدان نبرد، پیکر زن ، تاریخ هشتم خرداد ماه به عنوان شروع اجراهای این نمایش، اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مسئول روابط عمومی نوین ایران گفت: روابط عمومی نیاز امروز جامعه و راهکار اساسی برای به حرکت درآوردن سازمان ها و نهادها در جهت هدف والای جامعه که همان رفاه اجتماعی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۳۱    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: طبق این نظر سنجی ها رضایت عمومی از عملکرد نیروی انتظامی وجود دارد،
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۲۷ سایت دیگر  
آذربایجان غربی - فرمانده انتظامی میاندوآب از غرق شدن دختر بچه 6 ساله در داخل کانال آب در روستای قره پاپاق این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۵۳ سایت دیگر  
خوزستان- در پی درگیری و تیراندازی در یکی از تالارهای عروسی شهرستان هفتکل، 10 نفر زخمی و 14 نفر از طرفین و عاملان تیرانداز از سوی پلیس دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۷    
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین_ در اولین روز از آغاز کمپین اطلاع رسانی فشار خون آموزشهای کنترل فشار خون و غربالگری در پایگاه سلامت سیار مستقر در مصلی نماز جمعه به نماز گزاران ارائه گردید ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۱:۱۱    
نمازگزاران شهرستان کوهدشت با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون سد معشوره حق مسلم لرستان است در نماز وحدت بخش جمعه شرکت کردند ، در حاشیه این همایش علی محمدی فر گفت :با مردم شفاف سخن بگوئیم
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۰:۵۱    
امام جمعه شهرستان کوهدشت با اشاره به اهمیت احداث سد معشوره گفت : اگر کم آبی رخ دهد باید منتظر یک فاجعه در کوهدشت باشیم
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۳:۵۱    
کنسرت "با من بخوان" علیرضا قربانی، شامگاه روز شنبه، 21 اردیبهشت ماه 1398 در تالار وحدت برگزار شد. گیتی آنلاین/ عکاس: مجید نیک نفس
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۶   + ۶۵ سایت دیگر  
در نخستین جلسه رسمی هیئت مدیره انجمن صنفی بازیگران سینما، مسئولیت های هر یک از اعضا مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۳:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
اسامی نسخ شبیه خوانی پذیرفته شده قطعی و مشروط در بخش مجالس شبیه خوانی (یادواره استاد هاشم فیاض) نوزدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۲:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
فراخوان دوازدهمین جشنواره موسیقی نواحی با تکیه بر اجرای آثار با کلام مبتنی بر منظومه های تغزلی از شاعران کهن ایران زمین، همچنین شاعران بومی (با گویش ها و زبان های محلی) منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
نمایش شهر ما به کارگردانی محمدحسن معجونی روز یکشنبه 29 اردیبهشت ماه بلیت های خود را برای کلیه دانشجویان به صورت نیم بها ارائه می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی سازمان زیباسازی گفت: برای نخستین بار آثار برگزیده مبلمان شهری در جشنواره دایره خلاق به صورت وسیع تکثر و در شهر نصب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه مفهومی، فرهنگی و هنر در پهنه فرهنگی، هنری رودکی برگزار شد. در این کارگاه برخی مدیران شهری، بازیگران و همچنین فعالان حوزه فرهنگ و هنر شهر تهران حضور داشتند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بازیگر صاحب نام تئاتر، سینما و تلویزیون کشور در کارگاه مفهومی، فرهنگی و هنر در پهنه فرهنگی_هنری رودکی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در کارگاه مفهومی، فرهنگی و هنر پهنه فرهنگی و هنری رودکی گفت: یک فضای فرهنگی و عمومی به عرصه های شهری اضافه شده و قاعدتا این فضاها باعث تعلق خاطر و دلبستگی بیشتر به ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
گرامیداشت روز ملی موزه شنبه 28 اردیبهشت ساعت 17:30 در فرهنگستان هنر به نشانی خیابان ولی عصر(عج)، پایین تر از خیابان طالقانی، شماره 1552 برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۱:۵۷    
امام جمعه شهرستان کوهدشت با اشاره به اهمیت احداث سد معشوره گفت : اگر کم آبی رخ دهد باید در کوهدشت منتظر فاجعه باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۹    
مهرماه امسال معلمان حق التدریس استخدام می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
نمایش "جنین جن زده" به نویسندگی و کارگردانی سلمان فرخنده از 18 اردیبهشت ماه 1398 تا 1 خرداد ماه 1398، ساعت 19 در سالن شماره دو عمارت نوفل لوشاتو به روی صحنه می رود. گیتی آنلاین/ عکاس: مریم جعفری
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۶    
در نشست اتاق فکر از خدمات کار آفرینان نمونه و پیشکسوت استان تقدیر شد
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۴:۵۶    
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین_ کارگاه آموزش تخصصی صوت و لحن قرآن کریم ویژه بانوان بزرگسال در مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت بحرالعلوم زاهدان وابسته به اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۶    
شهردار زاهدان گفت: شهروندان باید مطالبه گر باشند و در کنار این امر حس مسئولیت پذیری خود را نیز تقویت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۳:۳۹    
در دومین دوره از اجراهای فصل بهار تماشاخانه دیوار چهارم، نمایش "911" به نویسندگی و کارگردانی امیرعلی آزادان به روی صحنه می رود و در مطلب پیش رو، به نقد و بررسی نقاط ضعف و قوت اجرای فوق خواهیم پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تشریح برنامه های هفته میراث فرهنگی به نقل از مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان از اتمام بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات در جلسات فوق العاده شورای نگهبان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...