شنبه ۱۳ آذرساعت ۱۵:۰۲Dec 2016 3

خبرگزاری کار ایران - ایلنا (ilna.ir)

خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 31 فروردین 1395 خبرگزاری کار ایران 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری کار ایران 31 خرداد 1395 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1395 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1395 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1395 خبرگزاری کار ایران 30 مهر 1395 خبرگزاری کار ایران 30 آبان 1395 خبرگزاری کار ایران 1 آذر 1395 خبرگزاری کار ایران 2 آذر 1395 خبرگزاری کار ایران 3 آذر 1395 خبرگزاری کار ایران 4 آذر 1395 خبرگزاری کار ایران 5 آذر 1395 خبرگزاری کار ایران 6 آذر 1395 خبرگزاری کار ایران 7 آذر 1395 خبرگزاری کار ایران 8 آذر 1395 خبرگزاری کار ایران 9 آذر 1395 خبرگزاری کار ایران 10 آذر 1395 خبرگزاری کار ایران 11 آذر 1395 خبرگزاری کار ایران 12 آذر 1395 خبرگزاری کار ایران 13 آذر 1395 
  ۷ دقیقه پیش  
بانک شهر، نرخ سود انواع سپرده های ارزی خود را اعلام کرد.
  ۷ دقیقه پیش  
مدیرعامل شرکت اهواز مبداء می گوید: این کارگاه تولیدی، در زمینی به مساحت 400هکتار احداث شده و هم اینک 30 نفر به صورت مستقیم و 120 نفر غیرمستقیم اشتغال ایجاد کرده است ...
  ۱۴ دقیقه پیش  
مدیر کارگاه های آموزشی جشنواره تئاتر فجر اعلام کرد: دور اول این کارگاه ها از روز دوشنبه 15 آذر ماه آغاز می شود.
  ۱۴ دقیقه پیش  
مهلت ارسال آثار به نخستین دوره جشنواره ملی تئاتر بهرام بیضایی نیمه آذر پایان می یابد.
  ۱۵ دقیقه پیش  
فتح الله مجتبائی در بیمارستان بستری شده است.
  ۱۶ دقیقه پیش  
پلیس تایلند یک فعال ضد خونتا را به خاطر توهین به پادشاه جدید این کشور، بازداشت کرد؛ اقدامی که به گفته گروه های حقوق بشر، نخستین مورد از اهانت به مقام سلطنت پادشاه جدید تایلند محسوب می شود.
  ۱۷ دقیقه پیش  
ایلنا: رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا از آتش سوزی در یک هکتار از اراضی جنگلی ارتفاعات روستای ویرمونیو مهار آن ظرف سه ساعت خبر داد.
  ۲۰ دقیقه پیش  
برانکو ایوانکوویچ بعد از تمرین امروز تیمش گفت: از نظر من بهتر است که هر هفت روز بازی داشته باشیم. ما نتایج سایر تیم ها را دنبال می کنیم اما اولویت تمرکزمان روی بازی خودمان است.
  ۳۰ دقیقه پیش  
با نظر برانکو تمرینات روز یکشنبه پرسپولیس اختیاری شد و هر بازیکنی که مایل باشد می تواند در تمرینات شرکت کند.
  ۳۱ دقیقه پیش  
یک متخصص پوست و مو، گفت: پوست همه افراد در همه نژادها از سلول هایی به نام ملانوسیت تشکیل می شود.
  ۳۹ دقیقه پیش  
رییس جمهور توافق هسته ای را محصول کار هفت کشور و در راستای صلح و امنیت جهانی ذکر کرد و اظهارداشت: همه باید برای حراست از دستاوردهای این توافق تلاش کنند و نباید اجازه داد که کشوری طبق امیال خود اقدامی ...
  ۴۴ دقیقه پیش  
ایلنا: دستیار ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی گفت : وضعیت جامعه ما در حوزه اعتیاد بحرانی است و دولت به تنهایی و بدون کمک سمن ها نمی تواند با بحران اعتیاد مقابله کند.
  ۴۷ دقیقه پیش  
ایلنا: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: 300 سایت خبری در استان فعالیت می کنند که بخش زیادی از این سایت ها مجوز نداشته و نظارتی هم بر آنها نیست.
  ۴۸ دقیقه پیش  
اردوهای تدارکاتی دو تیم ملی امید و فوتسال بزرگسالان از صبح امروز در تهران آغاز شد.
  ۵۰ دقیقه پیش  
ایلنا: استاندار مازندران گفت: تشکیل کمیته فضای مجازی برای مدیریت این فضا در استان در دستور کارشورای فرهنگ عمومی قرار گیرد.
  ۵۲ دقیقه پیش  
ایلنا: مدیرکل بهزیستی استان گیلان تعداد معلولان تحت پوشش بهزیستی گیلان را بیش از 45 هزار نفر عنوان کرد.
  ۵۳ دقیقه پیش  
در بخش تکنولوژزی طرف خارجی در مدل جدید قراردادی مکلف شده است که با شرکتهای نفتی ایرانی در زمینه انتقال فناوری همکاری داشته باشد و بیشتر قطعات مورد نیاز در زمینه صنعت نفت در داخل تولید خواهند شد.
  ۵۵ دقیقه پیش  
ایلنا: مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان از میزبانی ده ها هزار پرنده مهاجر با احیای تالاب بین المللی انزلی در سال جاری خبر داد.
  ۱ ساعت پیش  
انفجار معدن زغال سنگ در چین همچنان قربانی می گیرد.
  ۱ ساعت پیش  
مطالعات اخیر محققان امریکایی نشان می دهد که عشق و مذهب تاثیر مشابهی بر عملکرد مغز دارند.
  ۱ ساعت پیش  
دومین رویداد از مجموعه رویدادهای هم آفرینی همراه اول با موضوع خدمات مبتنی بر موبایل در حوزه گردشگری ، بهمن ماه سال جاری در مشهد مقدس، برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش  
در پی انتخاب ژنرال بازنشسته منتقد توافق هسته ای به عنوان وزیر دفاع آینده آمریکا جان کری، وزیر خارجه کنونی ایالات متحده از توافق با ایران دفاع کرد و آن را موجب "امن تر شدن جهان" خواند.
  ۱ ساعت پیش  
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت:از ابتدای امسال 166 چندقلوزایی در خراسان شمالی ثبت شده است.
  ۱ ساعت پیش  
تیم بازی سازی NSF گیمز اولین موبایلی خود به نام زوپین را منتشر کرد؛ زوپین یک بازی چالشی است که به تقویت ذهن و حافظه کمک می کند.
  ۱ ساعت پیش  
استفاده نکردن از سیم کارت های اعتباری به مدت بیش از سه ماه به موجب مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات می تواند برای مشترک هزینه هایی مانند هزینه 20 دقیقه مکالمه به همراه داشته باشد.
  ۱ ساعت پیش  
ایلنا: با حضور وزیر صنایع کشور لبنان، سفیر ایران در بیروت، مدیرعامل گروه خودرو سازی سایپا و جمعی از مدیران صنعتی دو کشور لبنان و ایران ...
  ۱ ساعت پیش  
رئیس فدراسیون والیبال ایران و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی روز دوشنبه برای حضور در نشست هیات رئیسه FIVB راهی لوزان سوئیس می شود.
  ۱ ساعت پیش  
سرپرست گروه موسیقی لیان از برنامه ریزی ها برای اجرایی جدید و معرفی گونه های ناشناخته موسیقی بوشهر در کنسرت زمستانی لیان در تهران خبر داد.
  ۱ ساعت پیش  
ایلنا: کاوه زرگران در وین فرصتهای همکاری و سرمایه گذاری در بخش کشاورزی ایران را تشریح کرد
  ۱ ساعت پیش  
ایلنا: اولین مسابقه رباتیک دانش آموزی استان گیلان بنام Robonew2016 با حضور 300 تیم درسالن آتش نشانی شهرداری رشت با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش  
هیات مدیره باشگاه سایپا با استعفای سرمربی این تیم مخالفت کرد.
  ۱ ساعت پیش  
فرم شرکت در سومین دوره ی جشنواره ی پایتخت کتاب ایران منتشر شد.
  ۱ ساعت پیش  
پرسپولیس هفته آینده در یک بازی دوستانه به مصاف شهرداری ورامین می رود.
  ۱ ساعت پیش  
ایلنا: معاونت عملیات سازمان آتش نشانی رشت از وقوع آتش سوزی در سربندی منزل مسکونی واقع در بلوار شهدای گمنام خبر داد.
  ۱ ساعت پیش  
روحی صفت گفت: در تفاهم اخیر اوپک لابی غیر مستقیم ایران، عربستان و روسیه و میانجیگری الجزایر نقش داشته است.
  ۱ ساعت پیش  
مدیر کشوری برنامه مشترک ایدز سازمان ملل متحد UNAIDS گفت: آخرین آماری که توسط وزارت بهداشت اعلام شده نشان می دهد که در ایران 66 درصد مبتلایان به ایدز را آقایان و 44 درصد را بانوان تشکیل می دهند.
  ۱ ساعت پیش  
تمرین نوبت صبح تیم های ملی بزرگسالان و تیم (ب) فوتبال ساحلی کشورمان که در استان هرمزگان بسر می برند در آفتاب سوزان بندرعباس برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش  
ایلنا: دست کم 500 کارگر مجتمع آلومینیوم المهدی هرمزآل صبح امروز در اعتراض به آنچه بی توجه ای کارفرما به مطالبات صنفی شان ونداشتن امنیت شغلی می خوانند در محوطه کارخانه تجمع کردند.
  ۱ ساعت پیش  
در مطالعات انجام شده توسط مرکز "CDC" مشخص شده که بیشترین میزان خطر بروز سکته های قلبی برای اشخاصی است که در جوانی سیگار کشیدن را آغاز کرده اند و این خطر بیش از هشت برابر افراد غیرسیگاری است.
  ۱ ساعت پیش  
ایلنا: سخنگوی کمیسیون عمران از حضور وزیر راه و شهرسازی در روز سه شنبه – شانزدهم آذر ماه- برای پاسخ به سوالات اعضای کمیسیون عمران درباره سانحه ریلی اخیر خبر داد.
  ۱ ساعت پیش  
ایلنا: معاون وزیر راه و شهرسازی از اجرای دو فاز اول طرح ملی مدیریت آسمان ایرانشهر با هدف ایجاد مسیرهای هوایی جدید و افزایش توان رقابتی در عرصه هوانوردی خبر داد و گفت ...
  ۱ ساعت پیش  
سرپرست سازمان لیگ فوتسال گفت: برگزاری بازی های تدارکاتی به آمادکی بازیکنان برای حضور در مسابقات رسمی کمک بسزایی می کند.
  ۱ ساعت پیش  
با اعلام سازمان لیگ برتر، برگزاری بازی پرسپولیس با پدیده در مشهد با یک روز تاخیر به جمعه 19 آذر موکول شد.
  ۱ ساعت پیش  
مدیرکل پزشکی قانونی استان آذربایجان شرقی از شناسایی پنج نفر دیگر از جانباختگان حادثه قطار تبریز - مشهد خبر داد و گفت: با شناسایی این پنج نفر، تعداد اجساد تعیین هویت شده به 42 نفر رسید.
  ۱ ساعت پیش  
سرمربی صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد استعفای حسین فرکی از سمت سرمبیگری سایپا، شرایط را برای نفت آبادان در بازی هفته سیزدهم خطرناک کرده است.
  ۱ ساعت پیش  
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران از آغاز به کار ستاد ملی فرماندهی و پشتیبانی سیلاب هم زمان با بروز اولین سیلاب پاییزی در روزهای پایانی هفته جاری خبر داد.
  ۱ ساعت پیش  
مدیر کل دفتر امور میوه های سردسیری و خشک وزارت جهاد کشاورزی از تدوین برنامه 10 ساله برای اصلاح باغ های گردو با هدف افزایش کیفیت و عملکرد این محصول خبر داد.
  ۱ ساعت پیش  
ایلنا: فرماندار شهرستان بهشهر از تخریب 470 واحد مسکونی و دامداری در پی طوفان روز جمعه 12 آذر خبر داد.
  ۱ ساعت پیش  
ایلنا: مشاور معاون اجرایی رئیس جمهور با اشاره به اتاق فکر مخالفان دولت، می گوید: به نظر می رسد هرچه به پایان دولت تدبیر و امید در دور اول نزدیک تر می شویم ...
  ۱ ساعت پیش  
ایلنا: مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: آتش سوزی های جنگلی که جمعه شب در شهرستان های لاهیجان و لنگرود رخ داد، مهار شده است.
  ۱ ساعت پیش  
دادستان کل کشور گفت: هماهنگی بین کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای برای مبارزه با تروریسم باید میدانی باشد و امیدواریم که آثار آن را در آینده نزدیک شاهد باشیم.
  ۱ ساعت پیش  
مامور کمیته ویژه بررسی حادثه قطار سمنان گفت: مقصر اصلی در حادثه قطار سمنان (سی تی سی) متصدی مرکز کنترل تهران-مشهد در ایستگاه شاهرود است.
  ۱ ساعت پیش  
مقایسه رفتار قلعه نویی با دیگر مربیان دنیا و حتی ایران در این خصوص، نشان می دهد این گونه مواضع و صحبت ها در دنیای حرفه ای فوتبال منسوخ شده است و کمتر مربی در دنیا بعد از نتیجه نگرفتن تیمش عامل ناکامی ...
  ۱ ساعت پیش  
با تصمیم سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، فردا یکشنبه تمرین نخواهد بود و سرخپوشان روز دوشنبه، تمرینات خود را از سر می گیرند.
  ۲ ساعت پیش  
رییس جمهور 16 آذر در دانشگاه تهران حاضر می شود.
  ۲ ساعت پیش  
انتخاب مواد غذایی که حاوی چربی های سالم غیراشباع هستند، مانند روغن زیتون یا آووکادو و محدود کردن نمونه هایی دارای چربی های مضر از عوامل کلیدی در کاهش کلسترول است ...
  ۲ ساعت پیش  
فیلمی مستند درباره هینی مینی امسال در جشنواره سینما حقیقت نمایش داده می شود.
  ۲ ساعت پیش  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: مأمورین یگان اداره کل حفاظت محیط زیست استان با همکاری یگان محیط زیست شهرستان هویزه و سوسنگرد در آذر ماه سال جاری در تالاب هورالعظیم ...
  ۲ ساعت پیش  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس با اشاره به افزایش ظرفیت برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی به بیش از 470 میلیون متر مکعب در روز گفت ...
  ۲ ساعت پیش  
مهدی حسینی قطعه اینرسی را در فیلارمونی مسکو اجرا می کند.
  ۲ ساعت پیش  
وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران، هند را یک شریک مهم تجاری خود می داند و خواهان آن است که روابط دوستانه خود با هند را تعمیق و گسترش بخشد.
  ۲ ساعت پیش  
همایش ملی 170 سال تاسیس مدرسه دارالفنون و مرگ امیرکبیر برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش  
ایلنا: یکی از مهم ترین نتایج توافق روز گذشته اجلاس 171، احیای اوپک می باشد، در سال های گذشته کارشناسان بر روی ازکارافتادگی اوپک تأکید داشتند.
  ۲ ساعت پیش  
ایلنا: گفت وگوی تلفنی رئیس جمهور منتخب آمریکا با رئیس جمهوری تایوان، واکنش اعتراضی چین را برانگیخته است.
  ۲ ساعت پیش  
کیهان کلهر نوازنده بین المللی موسیقی ایرانی در ادامه برگزاری تور کنسرت های پردگیان باغ سکوت روز شنبه 27 آذر ماه در بندرعباس کنسرتی را برگزار می کند.
  ۲ ساعت پیش  
ایلنا: رضایی گفت: برای جلوگیری از واردات خودروهای آمریکایی و نیز خودروهای با برند غیر آمریکایی که در خاک این کشور تولید میشود به ریاست مجلس شورای اسلامی و کمیسیون های تخصصی مجلس مدارکی ارسال شده است.
  ۲ ساعت پیش  
مدیرعامل گاز پارس جنوبی گفت: 62 درصد از نیاز مصرفی کشور از منابع گازی میدان پارس جنوبی در عسلویه استان بوشهر تامین می شود.
  ۲ ساعت پیش  
ایلنا: بزرگترین قرارداد جوینت ونچر ایران و فرانسه در صنعت قطعه سازی بین گروه فورسیا و کنسرسیوم ماد قطعه آریا منعقد شد.
  ۲ ساعت پیش  
شاگردان برانکو در تمرین امروز به بدنسازی و کار با توپ پرداختند.
  ۲ ساعت پیش  
طیب نیا گفت: پرونده افراد متخلف در مراجع قانونی در حال رسیدگی است هر چند اکثر دریافتی ها قانونی بوده و بر اساس میزان دریافتی مدیران تعیین شده است.
  ۲ ساعت پیش  
ایلنا: یک فعال کارگری با بیان اینکه اجازه ادغام صندوق تامین اجتماعی با سایر بیمه را نمی دهیم عنوان کرد: از رئیس دولت می خواهیم تا در کنار وزارت رفاه بایستد و از ادغام درمان تامین اجتماعی جلوگیری کند.
  ۲ ساعت پیش  
یادگار امام با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرامش بر لزوم داشتن نگاهی همدلانه به جامعه معلولان تاکید کرد.
  ۲ ساعت پیش  
ایلنا: بیش از 14 هزار رشته دام غضروفی و فلس دار غیرمجاز آبان ماه امسال در آب های ساحلی مازندران کشف و ضبط شد.کشف بیش از 14 هزار دام غیرمجاز در دریای مازندران
  ۲ ساعت پیش  
کارشناس داوری فوتبال معتقد است قضاوت ترکی در لیگ برتر خلاف قانون نبوده است و او با تصمیم دپارتمان دادوری می تواند به قضاوت ادامه دهد.
  ۲ ساعت پیش  
تمرینات تیم استقلال تهران برای بازی با تراکتورسازی از فردا آغاز می شود.
  ۲ ساعت پیش  
ایلنا: بامداد جمعه یک دستگاه اتوبوس ولوو حامل دانش آموزان استان گیلان که از مناطق عملیاتی جنوب کشور در حال حرکت به سمت گیلان بود در ابتدای شهر همدان میدان امام حسن(ع) به علت لغزندگی محور و تخطی از ...
  ۲ ساعت پیش  
ایلنا: یک تریلی در چین به دلیل بریدن ترمز تصادف فاجعه باری را با وسایل نقلیه دیگر رقم زد.
  ۲ ساعت پیش  
طیب نیا گفت: پرونده افراد متخلف در مراجع قانونی در حال رسیدگی است هر چند اکثر دریافتی ها قانونی بوده و بر اساس میزان دریافتی مدیران تعیین شده است.
  ۲ ساعت پیش  
نشست خبری دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری در مورد مسائل روز کشور برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش  
به مناسبت روز دانشجو برنامه های سیاسی در دانشگاه های مختلف کشور برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش  
وزیر اقتصاد با بیان اینکه اقتصاد ایران با دو عارضه نفتی بودن و دولتی بودن مواجه بوده ، گفت: نقش نفت در اقتصاد ایران بسیار پررنگ بوده است و عمده فعالیت ها در کشور با تصدی دولت انجام می شد اما در سیاست ...
  ۲ ساعت پیش  
همزمان با آغاز اکران فیلم سینمایی سلام بمبئی بحث هایی درباره میزان فروش این فیلم و همچنین اتفاقاتی که در زمان نمایش فیلم رخ داده؛ مطرح شده است.
  ۳ ساعت پیش  
بازیکن تیم نفت گفت: در این فصل با وجود تمام این مشکلات ما خوب نتیجه گرفتیم و مطمئن باشید اگر مشکل مالی بازیکنا حل شود، این توانایی را داریم که سهمیه سال بعد لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم.
  ۳ ساعت پیش  
شش طرح از پژوهشگران ایرانی در نخستین دور از بورس های آینه دار توسط هیات داوران این دوره انتخاب و معرفی شدند.
  ۳ ساعت پیش  
پس از یک دادگاه دوساعته؛ 26 فعال صنفی اندونزی که سال گذشته در اعتراض به پایین بودن دستمزدهای خود تجمع کرده بودند، آزاد شدند.
  ۳ ساعت پیش  
اجلاسیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری در قم برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش  
ایلنا: عضو هیات مدیره انجمن صنفی رانندگان مسافربری کشور با اشاره به تصویب طرح سختی کار رانندگان بار و مسافر درون شهری و برون شهری در کمیسیون اجتماعی مجلس ...
  ۳ ساعت پیش  
ایلنا: رئیس سازمان امداد و نجات با ارائه گزارش عملیات سیل و آبگرفتگی از 11 تا 13 آذر، گفت: خدمات امدادی لازم در 16 شهر و روستای هشت استان آذربایجان غربی، اصفهان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خوزستان ...
  ۳ ساعت پیش  
عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملی گفت: یکی از وظایف خانه احزاب صیانت از تشکل ها و احزاب قانونی کشور است. در نامه ای که در این راستا به شورای مرکزی خانه احزاب ارسال شده است ما از آنها خواسته ایم تا براساس ...
  ۳ ساعت پیش  
  ۳ ساعت پیش  
ایلنا: قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر از ایجاد 2 مرکز ویژه زنان معتاد متجاهر در آینده نزدیک خبر داد.
  ۳ ساعت پیش  
ایلنا: سقوط جرثقیل بر سر کارگران در اندیمشک خوزستان را می توانید در ویدئوی زیر ببینید.
  ۳ ساعت پیش  
جامعه شناسی که در ماه های پایانی رژیم پهلوی از مشاوران نزدیک دربار بود و به گفته خودش 8 بار با شاه دیدار و گفت وگو داشته است، با فرح و دربار رفت وآمد خانوادگی داشت اما هیچوقت به وزارت و وکالت نرسید.
  ۳ ساعت پیش  
ایلنا: پلیس آمریکا برای پراکنده ساختن معترضین به ایجاد خطوط نفتی داکوتا از توپ های آب پاش استفاده کرد، غافل از اینکه پهپاد ها در آسمان شب درحال تصویربرداری از این رویداد هستند.
  ۳ ساعت پیش  
مدیرکل هنرهای نمایشی هدف از برگزاری جشنواره های مختلف تئاتر را تقویت و جریان سازی تئاتر در کشور دانست و گفت ...
  ۳ ساعت پیش  
ایلنا: معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به بهانه گیری های وزارت بهداشت برای عدم پرداخت کارانه پرستاران، گفت که تنها قسمتی از درآمدهای بیمارستان ها از پرداختی های سازمان تامین اجتماعی است.
  ۳ ساعت پیش  
از سوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، نمایش آخه اینجا نزدیک تره به خدا به سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شد.
  ۴ ساعت پیش  
فیلم انتهای زمین به کارگردانی ابوالفضل صفاری و پس از 11 سال در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران خواهد شد.
مشاهده نتایج بیشتر...