چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۸:۰۳Oct 2019 16

تابناک خوزستان (tabnakkhozestan.ir)

تابناک خوزستان 21 فروردین 1396 تابناک خوزستان 29 اسفند 1397 تابناک خوزستان 31 فروردین 1398 تابناک خوزستان 1 اردیبهشت 1398 تابناک خوزستان 1 خرداد 1398 تابناک خوزستان 1 تیر 1398 تابناک خوزستان 1 مرداد 1398 تابناک خوزستان 31 شهریور 1398 تابناک خوزستان 1 مهر 1398 تابناک خوزستان 2 مهر 1398 تابناک خوزستان 5 مهر 1398 تابناک خوزستان 6 مهر 1398 تابناک خوزستان 7 مهر 1398 تابناک خوزستان 8 مهر 1398 تابناک خوزستان 9 مهر 1398 تابناک خوزستان 10 مهر 1398 تابناک خوزستان 11 مهر 1398 تابناک خوزستان 12 مهر 1398 تابناک خوزستان 13 مهر 1398 تابناک خوزستان 14 مهر 1398 تابناک خوزستان 15 مهر 1398 تابناک خوزستان 16 مهر 1398 تابناک خوزستان 17 مهر 1398 تابناک خوزستان 18 مهر 1398 تابناک خوزستان 19 مهر 1398 تابناک خوزستان 20 مهر 1398 تابناک خوزستان 21 مهر 1398 تابناک خوزستان 22 مهر 1398 تابناک خوزستان 23 مهر 1398 
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان با تاکید بر نقش آموزش در پیشگیری از حوادث در بحران ها به ویژه در هنگام زلزله، گفت:وجود گسل های جوان در جغرافیای خوزستان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه افزایش رطوبت و وقوع شرجی تا فردا (24 مهر) خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه بررسی وضعیت ساماندهی نخاله های ساختمانی و آمادگی جهت فصل بارندگی با حضور شهردار اهواز، سنواتی رییس شورای اسلامی شهر، موسوی زاده و حاجتی اعضای شورای اسلامی شهر اهواز ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از کشته شدن یک نفر و مصدومیت هفت تن دیگر در حادثه برخورد دو خودروی حامل زائران اربعین حسینی و یک تریلر در "ام الدبس" دشت آزادگان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس جدید هیات هندبال خوزستان با اشاره به تلاش ها برای راه اندازی هندبال با ویلچر جانبازان و معلولان برای اولین بار در تاریخ این رشته در استان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی نظام صنفی کشاورزی خوزستان دخالت و سودجویی بیش از اندازه دلال ها را دلیل کمبود و افزایش قیمت مواد اولیه صنایع دستی در استان عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی اهواز با اشاره به مانع تراشی های طرف عراقی در حوزه صادرات گفت: با توجه به وسعت مرزهای مشترک ایران با کشور عراق ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۲    
نماینده دزفول در مجلس گفت: طرح انتخاب آموزش سایر زبان های خارجی در راستای احترام به حق انتخاب مردم و تنوع بخشی به سبد آموزش زبان های خارجی در کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس قرارگاه اربعین در مرز چذابه گفت: مشکلی در حمل و نقل و ارائه خدمات به زائران در مرز چذابه وجود ندارد و با همراهی استان های معین و همچنین شهرداری اهواز، اتوبوس هایی برای زائران تامین شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان با بیان این که قطعا طی چند روز آینده تصمیم نهایی خود را برای ادامه همکاری با این باشگاه خواهم گرفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور آبفا روستایی شهرستان اهواز از کشف 853 انشعاب غیرمجاز آب در روستاهای اهواز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مربی تیم خوزستان با بیان این که کشتی استان نیاز به محبت دارد، گفت: کشتی، رشته بسیار سختی است و باید بتوانیم از ورزشکاران حمایت کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
بازیکن تیم فوتسال ملی حفاری با تیم لیگ برتری عراق قرارداد همکاری امضا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست هفتکل گفت: دستگاه نابودسازی پسماندهای عفونی، سه سال پس از استقرار در مرکز درمان بستر این شهرستان، راه اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان گفت: شورای بیت المال کشور در خصوص ساخت و سازهای حاشیه رودخانه های استان خوزستان تصمیم گیری می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
هفته اول لیگ برتر کشتی فرنگی کشور به میزبانی اهواز برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان گفت: شاخص کمی و کیفی آب شرب 505 خانوار روستایی رامهرمز با بهره برداری از پروژه تعویض شبکه و خط انتقال آب ارتقا یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان گفت: با انتقال آخرین تابوت بدست آمده از پنجمین فصل کاوش در محوطه باستانی جوبجی رامهرمز ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: براساس مصوبه شورای برنامه ریزی و توسعه استان خوزستان دستگاه های اجرایی مکلف به تخصیص یک درصد از اعتبارات طرح های عمرانی خود به حوزه ورزش شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر دفتر لایروبی و ماشین آلات سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به آغاز لایروبی رودخانه کارون در خرمشهر گفت: لایروبی نیمی از رسوب اطراف جزیره شادی در اهواز تا آبان ماه به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره امور عشایر مسجدسلیمان گفت: عشایر مسجدسلیمان چهار میلیارد و 650میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی از ابتدای سال جاری تاکنون دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از ارائه خدمات درمانی به بیش از 19 هزار زائر اربعین تاکنون در دو مرز شلمچه و چذابه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار دشت آزادگان گفت: تاکنون بیش از 22 هزار دستگاه خودرو در پارکینگ مرز چذابه پارک شده و این مرز در پارک خودروهای شخصی مشکلی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر اهواز با اشاره به کمبود اتوبوس در ناوگان شهری اهواز، بر لزوم کمک شرکت های مستقر در خوزستان در خریداری اتوبوس برای سیستم حمل و نقل عمومی تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از افزایش سه برابری تردد زائران اربعین حسینی از گذرگاه های مرزهای استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
جسد یک مرد 35 ساله صبح یکشنبه از یک کانال آبیاری کشاورزی شهرستان دزفول کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان حمیدیه گفت: یک زن جوان صبح روز یکشنبه در روستای شیخ زهراب حمیدیه با اسلحه گرم به قتل رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
شریعتی افزود: در سال جاری تاکنون که هنوز پنج روز تا روز اربعین حسینی باقی مانده، 930 هزار نفر از مرزهای خوزستان به عراق سفر کرده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان از مراجعه حدود 22 هزار نفر به بیمارستان صحرایی مرز شلمچه تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیر کمیته اعزام ستاد مرکزی اربعین گفت: ثبت نام در سامانه سماح تا روز اربعین ادامه خواهد داشت و در حال حاضر بیش از 3 میلیون و 200 هزار نفر در این سامانه ثبتنام کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۷:۲۹   + ۳۶ سایت دیگر  
سردار سلامی با اشاره به این موضوع که مشکلاتی که در روزهای قبل وجود داشت به تدریج در حال حل شدن است و مشکل خاصی مشاهده نشده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری از وضعیت نامناسب کوچه و معابر شهرک نورد شهر اهواز را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
با اشاره به اینکه ناجا در کربلای معلی نیز خدمات به زائران ارائه می دهد و این خدمت را به عنوان یک معامله پرسود برای خود می دانیم، عنوان کرد: ناجا تا زمانی که زائران را به مقصد نرسانده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
طی هفته جاری نمایندگان شرکت فولاد اکسین به منظور ارزیابی نیازها و مشکلات از مدارس و مناطق محروم اطراف شرکت بازدید نمودند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان باید بداند موضوع جوانان صرفاً مقوله میزبانی مسابقات ورزشی در استان نیست و گستره آن به تمام اقشار جامعه تعمیم داده می شود که در صورت عدم توجه به ابن امر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
طبق گفته مسئولان مرز چذابه، روان ترین مرز برای زائرین است که 260 هزار خروج و 40 هزار بازگشت زوار را داشته و رکورد شکنی جمعیتی با ثبت 44 هزار خروج در دهم صفر را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۵۹   + ۳۱ سایت دیگر  
در ایام اربعین تاکنون 2 مورد بمب گذاری در خوزستان و در مسیر کاروان ها وجود داشته که خوشبختانه با هوشیاری نیروهای اربعین خنثی شدند
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدمحمود علوی روز دوشنبه در جریان بازدید از مرز شلمچه در گفت و گویی کوتاه با خبرنگاران افزود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: زائران اربعین در مسیر بازگشت از عتبات عالیات در مرز شلمچه از نظر بیماری غربالگری می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر اجرایی ستاد اربعین حسینی خرمشهر گفت: 500 دستگاه اتوبوس به منظور بازگشت زائران اربعین حسینی از مرز شلمچه در خرمشهر فراهم شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از انتقال بیش از 40 دستگاه کانکس و انواع خودروهای سبک و سنگین به موقعیت پایانه های مرزی شلمچه و چذابه در استان خوزستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه خوزستان گفت: خواب آلودگی بیشترین عامل سوانح جاده ای در جاده های مرزی خوزستان است که انتظار می رود زائران در مسیرهای بازگشت دقت بیشتری داشته و نکات ایمنی را رعایت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
فرماندار ویژه خرمشهر گفت: پارکینگ مرز شلمچه پر نشده است و مساله خاصی برای تردد با خودروهای شخصی به این مرز وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان از استقرار تیم مبارزه با مواد مخدر در دو پایانه مرزی شلمچه و چذابه خبر داد و گفت: دو تیم سپکا به صورت شبانه روزی خودروها را در این دو پایانه پایش می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خوزستان گفت: درخواست ما از زائران این است که از ابتدای ورود به استان خوزستان در جهت سرعت بخشی در روند عبور از مرز به سمت مرز چذابه حرکت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
شهردار اهواز گفت: بخش عمده ای از ناوگان حمل و نقل سازمان اتوبوسرانی اهواز برای تسهیل در تردد زائران به مرز چذابه منتقل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب امیدیه گفت: 500 کیلوگرم تریاک در امیدیه کشف و ضبط شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
بانوی خوزستانی به همراه تیم ملی دوچرخه سواری در مسابقات پیست قهرمانی آسیا شرکت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس پارک علم و فناوری خوزستان از برگزاری اولین جشنواره ملی فناوری های نوین مقابله با سیل در خوزستان با هدف شناسایی توانمندی های علمی و فناوری های نوین که در زمان بحران سیل می توانند کارساز باشند خبر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۹    
فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری 35 سارق حرفه ای و سابقه دار در سه روز گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به ادامه اجرای طرح بازرسی ویژه ایام محرم و اربعین، گفت: نظارت بر بازار استان تا پایان ماه صفر ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آبفا روستایی خوزستان از واگذاری 350 انشعاب آب شرب به مواکب در مسیر مرز شلمچه خبر داد و گفت: آبرسانی به مواکب مرز شلمچه به صورت شبانه روزی و با فشار مناسب در حال انجام است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی شهرستان شوش گفت: پیگیری لازم از طریق فرماندارو اعضای شورای تامین شهرستان شوش برای تحقق مطالبات کارگران هفت تپه در حال انجام است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس عتبات عالیات خرمشهر و جانشین قرارگاه مشارکت های مردمی و ستاد اسکان مرزی گفت: 30 حسینیه و مسجد در سطح شهرستان خرمشهر با امکان اسکان و تغذیه میزبان زائران اربعین هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
حمل و نقل سازمان راهداری با بیان اینکه 25 تا 29 مهرماه، روز های اوج بازگشت زائران از کربلای معلی خواهد بود، از پیش بینی ناوگان برای انتقال زائران خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل حج و زیارت خوزستان گفت: بیش از سه میلیون زائر برای سفر به عتبات عراق در سامانه سماح ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خوزستان از تردد روان زائران اربعین در دو پایانه مرزی شلمچه و چذابه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت:32 هزار بسته آموزشی بهداشتی بین زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه توزیع شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با اشاره به عبور بیش از 73 هزار زائر ایرانی در روز گذشته (20 مهرماه) از مرزهای شلمچه و چذابه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۲:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی استاندار خوزستان، حجت اله خسروی به جای آرش قنبری به عنوان سرپرست بخشداری بندر امام خمینی(ره) منصوب شد و قنبری نیز به عنوان سرپرست فرمانداری مسجدسلیمان منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۰:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان با اشاره به حضور پرشور زائران در پیاده روی اربعین حسینی گفت: برای موج جدید جمعیت رفت و برگشت زایران آمادگی کامل داریم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلافروشان اهواز با بیان اینکه بازار طلا در اهواز راکد است، گفت: تقاضا برای خرید طلا و سکه در میان مردم وجود ندارد و و هیچ رونقی در بازار طلا نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۰:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از مصدوم شدن 11 نفر در تصادف دو ون در شلمچه عراق خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مرگ شش نفر و مصدومیت سه تن دیگر در تصادف دو خودرو خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
از بامداد امروز تاکنون هفت زمین لرزه، اندیمشک خوزستان را لرزانده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه وقوع شرجی تا روز چهارشنبه در برخی نقاط استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مراسم گرامی داشت روز جهانی استاندارد امروز در سالن اجتماعات اداره کل بازرگانی برگزار شد و از واحدهای تولیدی نمونه استانی و مدیران کیفیت نمونه توسط اداره کل استاندارد تجلیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاونت غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: دارو و لوازم بهداشتی و درمانی مورد نیاز زائران اربعین به اندازه کافی پیش بینی و تامین شده و در انباری در مرز شلمچه نگهداری می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کمیته اطلاع رسانی قرارگاه مرزی ستاد راهنمای زائر اربعین کشور گفت: در پی اجازه مقامات عراقی، تاکنون 210 دستگاه اتوبوس از ایران به مرزهای عراق اعزام شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اهواز گفت: بهسازی کوی مدرس(خروسیه) نیاز به تعمیرات اساسی دارد، از این رو فرصت داده شده به ادارات خدماتی شهرستان اهواز برای برطرف کردن نقص ها و مشکلات موجود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خوزستان از افزایش 200 درصدی تردد زائران از دو پایانه مرزی شلمچه و چذابه از ابتدای ایام اربعین تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رای سه پرونده در کمیته تعیین وضعیت بازیکنان به سود باشگاه فولاد خوزستان اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
تیم فیزیک کلاسیک خوزستان در رقابت های قهرمانی پرورش اندام کشور در رده دوم قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان تصریح کرد: باید تاثیر رشد کمی و کیفی تعاونی ها در زندگی روزمره مردم احساس شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: یکی از اهداف این اداره کل رفع نیازهای مختلف تعاونی ها به منظور شکوفایی فعالیت های آنها است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل حج و زیارت استان خوزستان به بانوان توصیه کرد که برای حضور در مراسم اربعین حسینی از سفر انفرادی پرهیز سعی کنند به صورت گروهی اعزام شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مسئول کمیته مشارکت های مردمی و اسکان ستاد اربعین مستقر در مرز شلمچه گفت: با هماهنگی استانداری خوزستان 100 دستگاه اتوبوس برای انتقال زائران اربعین از شلمچه عراق به نجف اشرف عازم عراق شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز از دستگیری سارق مسلح منزل حین سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۱۹    
معاون آبزی پروری اداره کل شیلات خوزستان گفت: از ابتدای امسال تا کنون بیش از 22 میلیون قطعه لارو ماهیان بومی و انواع بچه ماهی در منابع آبی استان رهاسازی شده است .
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ایذه گفت: برداشت انار از 700 هکتار از باغ های مثمر انار این شهرستان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در نشستی با مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با اشاره به عملیات کشت نیشکر در سال جاری و ثبت رکورد جدید در کشت سالیانه گفت: امسال و برای نخستین بار در تاریخ شرکت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان خوزستان از افزایش 260 درصدی تردد خودروها نسبت به سال گذشته در جاده های استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهور با اشاره به تعیین سقف قیمت برای نرخ بلیط هواپیما در مسیرهای منتهی به مرزهای کشور، گفت: مردم نگران افزایش قیمت بلیط هواپیما در ایام اربعین نباشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
یک هزار زائر اربعین با مراجعه به بیمارستان صحرایی ارتش مستقر در نقطه صفر مرزی شلمچه از خدمات درمانی بهره مند شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش گفت: یک نفر که با رمالی و دعانویسی در یکی از روستاهای بخش مرکزی شوش کلاهبرداری می کرد، دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
رییس صندوق رفاه دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به اینکه یکی از ماموریت های اصلی صندوق ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از ارائه خدمات درمانی به یک هزار و 980 زائر در درمانگاه مرزی چذابه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیته تغذیه ، اسکان و جذب مشارکت های مردمی ستاد اربعین خوزستان گفت: یک هزار و 500 موکب شناسنامه دار از ورودی های استان خوزستان تا 2 پایانه مرزی شلمچه و چذابه به زائران اربعین خدمت رسانی می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره عملیات ویژه شرکت ملی حفاری ایران از تحقق 14 هزار متر حفاری جهت دار در نیمه نخست سال جاری در مناطق نفتی خشکی و دریایی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ترمیم نشدن نوارهای حفاری شبکه آبرسانی در شهر گتوند باعث اعتراض و سرگردانی شهروندان شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: زائران در مسیرهای منتهی به مرز چذابه به تابوهای خطر انفجار مین توجه کرده و از مسیر اصلی تردد کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان با اشاره به اهمیت آشنایی مردم با مقوله پدافند غیرعامل گفت: آموزش و پرورش باید آموزش پدافند غیرعامل و دفاع غیرنظامی را از دانش آموزان آغاز کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ملی پوش خوزستانی به عضویت تیم فوتسال تیم اس کی ان کبومن اندونزی درآمد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان درباره جلسه در فرمانداری این شهرستان پیرامون رفع مشکلات مالی تیم فوتبال نفت آبادان، گفت: طی صحبت هایی که در این جلسه داشتیم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان اسامی 9 مصدوم حادثه واژگونی ون حامل زائران ایرانی در خاک عراق که به بیمارستان های آبادان و خرمشهر منتقل شده اند را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان از انتقال هوایی 28 نفر از مصدومان حوادث دو روز گذشته در عراق، به استان فارس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
استاندار بصره گفت: خط ریلی بصره به کربلا در طول روز پنج سرویس زائران را به عتبات عالیات منتقل می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از تردد 200 هزار و 133 نفر از پایانه های مرزی شلمچه و چذابه در روز جمعه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان بر لزوم تشکیل مجمع مشورتی بانوان در همه شهرستان های استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۴:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
سیاهپوش با بیان اینکه مشکل آب و خودرو تا حدودی حل شد، یادآور شد: تا روز گذشته قدری سختی بود اما با توجه به بسیج تمامی نیروهای دست اندرکاران اربعین ...
مشاهده نتایج بیشتر...