چهارشنبه ۱۸ تیرساعت ۰۶:۱۰Jul 2020 8

خبرگزاری آنا - آنا (ana.ir)

 
خبرگزاری آنا 29 اسفند 1394 خبرگزاری آنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری آنا 29 اسفند 1396 خبرگزاری آنا 24 اسفند 1397 خبرگزاری آنا 29 اسفند 1398 خبرگزاری آنا 31 فروردین 1399 خبرگزاری آنا 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری آنا 26 خرداد 1399 خبرگزاری آنا 1 تیر 1399 خبرگزاری آنا 2 تیر 1399 خبرگزاری آنا 3 تیر 1399 خبرگزاری آنا 4 تیر 1399 خبرگزاری آنا 5 تیر 1399 خبرگزاری آنا 6 تیر 1399 خبرگزاری آنا 7 تیر 1399 خبرگزاری آنا 8 تیر 1399 خبرگزاری آنا 9 تیر 1399 خبرگزاری آنا 10 تیر 1399 خبرگزاری آنا 11 تیر 1399 خبرگزاری آنا 12 تیر 1399 خبرگزاری آنا 13 تیر 1399 خبرگزاری آنا 14 تیر 1399 خبرگزاری آنا 15 تیر 1399 خبرگزاری آنا 16 تیر 1399 خبرگزاری آنا 17 تیر 1399 خبرگزاری آنا 18 تیر 1399 
  ۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به رغم نوسانات قابل توجه بازار ارز طی روز های اخیر سیگنال هایی از افزایش عرضه ارز و کاهش تقاضاهای انباشته شده در بازار به گوش می رسد.
  ۱ ساعت پیش    
دعای روز چهارشنبه که خواندن آن فواید زیادی دارد را در این خبر به همراه متن فارسی مشاهده کنید.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
زن 43 ساله ای که برای رهایی از درد دندان مصرف مواد را شروع کرد و حالا پس از سال ها خماری و تجربه کارتن خوابی، امروز نزدیک به سه سال می شود که پاک پاک است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حالا که جهادی های مبارزه با ویروس کرونا کم رنگ شده اند. توان یابان ذهنی، لباس جهادی پوشیده اند. می خواهند به کمک افرادی بروند که کویید 19، دنیایشان را در سکوت فروبرده است ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
نزدیک به 90 سال دور شده ایم از روزگاری که تمام هویت یک فرد در برگه ای در انتهای قرآن ثبت می شد و شاید تا سال ها کسی آن را مرور نمی کرد تا تاریخ تولد او را به خاطر آورد ...
  ۵ ساعت پیش    
این دعا که توصیه شده است بعد از نماز عشاء خوانده شود دارای فواید زیادی از جمله افزایش رزق و روزی دارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کاپیتان پرسپولیس برای خداحافظی از فوتبال سخت مردد است.
  ۵ ساعت پیش    
یکی از برنامه های علمی دانشگاه آزاد اسلامی در نظام پایش آزاد برنامه علمی محیط زیست دریایی جزیره کیش است که در این گزارش به این موضوع پرداخته شده است.
  ۵ ساعت پیش    
مریم علیمردانی گفت: باید برنامه هایی برای سنت اهدا کتاب در رسانه ها تهیه شود و همان طور که مردم را به خرید کتاب و خواندن آن تشویق می کنیم، به اهدا کتاب نیز تشویق کنیم.
  ۶ ساعت پیش    
ASMR پدیده ای نوین است که از اصطلاحات خرده فرهنگ وب گردی متولد شده است. در این تکنیک حس شنوایی و بینایی فرد درگیر شده و حس خوشایند و آرامش بخشی به فرد القا می شود که می تواند باعث خواب آلودگی و کاهش ...
  ۶ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر گفت: مقدمات راه اندازی آزمایشگاه مجهز در مرکز رشد واحدهای فناور این دانشگاه به منظور رفاه صاحبان ایده در تحقیق و در راستای جهش تولید فراهم شده و در آینده نزدیک به ...
  ۶ ساعت پیش    
جهانپور گفت: متاسفانه یک تلقی غلط به نام عادی پنداری در مردم و حتی درتعدادی از مسئولان ایجاد شده و این عادی پنداری غیرواقعی و بسیار خطرناک است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
لوط بن یحیی بن سُلَیم، معروف به ابومِخْنَفْ مورخ بزرگ قرن دوم هجری قمری است.
  ۶ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس، به تشریح چرایی مطرح شدن طرح های بسیار از سوی نمایندگان پرداخت و گفت: کمیسیون های تخصصی مجلس مسئول بررسی و اولویت بندی طرح ها هستند.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که جهان هنوز به پیک (نقطه اوج) همه گیری بیماری کووید 19 نرسیده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) با انتشار گزارشی اعلام کرد تبعات ناشی از شیوع ویروس کرونا برای بازار کار فراتر از پیش بینی ها و برآوردهای اولیه خواهد بود.
  ۶ ساعت پیش   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در توئیتی به برنامه همکاری های جامع ایران و چین اشاره کرد و نوشت: نه از واگذاری جزایر ایرانی خبری است و نه حضور نیروی نظامی و نه سایر موهومات!
  ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان گفت: لبنان به جز رژیم صهیونیستی می تواند بر حسب ضرورت و نیاز با کشورهای غربی روابط و همکاری داشته باشد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار تهران در صفحه خود نوشت: بر اساس گزارش های علمی و مشاهدات میدانی، برداشتن ⁧ طرح ترافیک ⁩ منجر به افزایش سفر های غیرضروری درون شهری می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی که عصر امروز با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد قزوین برگزار شد، خان محمدی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین معرفی شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرتضی موسی خانی به عنوان رئیس سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین منصوب شد.
  ۸ ساعت پیش    
باشگاه بارسلونا تمدید قرارداد بازیکنی در قد و قواره لیونل مسی را برای خود اجبار می داند.
  ۸ ساعت پیش    
قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از بخش های مختلف دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران بازدید کرد.
  ۹ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در جلسه خصوصی سازی سرخابی های پایتخت گفت: این کار مشترکی که توسط وزارت ورزش و جوانان و سازمان خصوصی سازی ...
  ۹ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
نشست سخنگوی شورای نگهبان امروز با مدیران ستادی و رؤسای دفاتر نظارت استانی و شهرستانی شورای نگهبان برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر بهداشت، با انتشار پستی در توئیتر خطاب به محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، نسبت به عدم لغو طرح ترافیک انتقاد کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون روحانیت مجلس گفت: با اشاره به جلسه عصر امروز فراکسیون روحانیت مجلس گفت: این فراکسیون با اساسنامه جدید شکل گرفت با توجه به اینکه آمار روحانیت در مجلس یازدهم نسبت به دوره قبل دو برابر ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
چین به پیمان بین المللی تجارت تسلیحات (ATT) ملحق شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
پس از اینکه علیرضا بیرانوند توانست مشکل خروج از کشورش را حل کند تا پایان هفته راهی بلژیک می شود و مسئولان باشگاه پرسپولیس هم در انتظار قسط دوم انتقال این بازیکن است که به حساب آن ها واریز شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حبیب الله ناظریان به عنوان رئیس هیئت کاراته استان اصفهان انتخاب شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: تقویت و رشد بخش تعاون بیش از آنکه نیازمند اقدامات و پیگیری های اجرایی باشد به فرهنگ سازی نیاز دارد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش و کمیته المپیک پشتیبان فدراسیون جودو هستند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
مراسم امضای تفاهم نامه مشترک در راستای ارائه خدمات قضایی رایگان، بین کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مراسم معارفه امیر صدیقی رئیس جدید فدراسیون ووشو با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مجمع سالیانه فدراسیون جودو با حضور معاون قهرمانی وزرات ورزش و جوانان برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاونت فرهنگی و اجتماعی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی از برگزاری دوره آنلاین معرفت شناسی اسلامی ویژه اعضای هیئت علمی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۹:۰۱   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس دپارتمان تیم های ملی گفت: قرار است تیم ملی فوتبال ایران در تاریخ 17شهریور در تاشکند به مصاف تیم ملی فوتبال ازبکستان برود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
در سه ماهه دوم سال 2020بازار گوشی های هوشمند میان رده وارد مرحله رقابتی بسیار شدیدی شده است. در این بازه گوشی های جدیدی به بازار ارائه شدند که امکانات پیشرفته بسیاری را در اختیار کاربران قرار می دهند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: تلاش کردیم بخش دیگری از پرداختی ها را به تیم داشته باشیم. خوشبختانه 26 نفر از مجموعه تیم اعم از کادر فنی، پزشکی ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۱۰   + ۵۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی ابعاد حادثه انفجار نطنز خبر داد و گفت: با پایان بررسی دقیق و فنی موضوع، نتایج قطعی از طریق دستگاههای ذیربط به اطلاع مردم خواهد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
سفیر ایران در عراق گفت: عراق از دو سه مرحله عبور کرده و وارد مرحله جدید شده است. عبور از اشغال، داعش و ناامنی این سه مرحله بود که عراق از آن ها عبور کرده و جمهوری اسلامی در این سه مرحله نقش روشنی ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آقایان زیادی هستند که هنگام خرید شلوار مردانه ، در انتخاب شلواری که متناسب با اندام واستایل شان باشد سردرگم می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۴۰   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی گفت: 3 عامل آتش سوزی بوستان نهج البلاغه دستگیر و به عمدی بودن اقدامشان اعتراف کردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین توسط رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: بازار بورس بازاری با ریسک است؛ سرمایه گذار اولاً باید با مطالعه وارد شود ضمناً باید آموزش ببیند و بعد معامله انجام دهد چرا که هیچ ضمانتی در این بازار وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: در روزهای اخیر و همزمان با شیوع گسترده ویروس کرونا با افزایش 10 درصدی زباله های بیمارستانی نسبت به یک ماه گذشته رو به رو بوده ایم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر به عنوان سرپرست جدید دانشکده مهندسی شیمی این واحد دانشگاهی منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۱    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز گفت: ارتقای کیفیت آموزشی و عملکرد مطلوب کارکنان و استادان دانشگاه، بهترین تبلیغ برای جذب دانشجویان بیشتر است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده دائمی روسیه در سازمان های بین المللی در وین به ادعای وزارت امور خارجه آمریکا در خصوص تمدید تحریم تسلیحاتی ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۴۰    
رئیس پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت: کیفیت محصولات و خدمات شرکت های دانش بنیان با حمایت های هوشمندانه افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۱    
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی علی آبادکتول در واکنش به نامه موسوی خوئینی ها به رهبر معظم انقلاب اسلامی عنوان کرده است که آقای خوئینی ها فراموش نکرده اید که بهمن 1366 شما و همفکرانتان چه هجمه ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان گفت: واحدها و مراکز دانشگاهی استان باید با شناخت نقاط قوت و ضعف خود و تقویت زیرساخت های لازم بتوانند به استمرار فعالیت های آموزش مجازی ادامه دهند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۱    
بیماری ناشی از کووید 19 با سرعت در جهان گسترش یافته است. ازجمله اقدامات مناسب برای جلوگیری از انتقال ویروس، استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۱    
سه شنبه شب دهم تیر 99 در شمال تهران انفجار در یک کلینیک پزشکی منجر به فاجعه ای شد که منجر به مرگ 19 نفر گردید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در آینده نزدیک بیش از 10میلیون نفر دیگر از هموطنان به لیست دریافت کنندگان سهام عدالت اضافه خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۱    
با توجه به احتمالات شیوع بیشتر کرونا، احتمال میرود برخی محدودیت ها دوباره اجرایی شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۱    
در بازگشایی مدارس اولویت سلامت دانش آموزان است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
افزایش قیمت تعرفه بسته های اینترنتی باید در چارچوب قوانین سازمان تنظیم مقررات باشد و افزایش قیمت به دلیل تغییرات نرخ ارز یا هر دلیلی دیگر بدون اطلاع و اعلام سازمان تنظیم مقررات تخلف است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۳۱    
برخی معتقدند که سال آینده تحصیلی با وجود پیش بینی ها و خطرات احتمالی باید به صورت مجازی و کمی زودتر از موعد آغاز شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک فناوری پردیس گفت: دو نوع واکسن و دو نوع دارو برای پیشگیری و درمان کرونا توسط شرکت های پارک فناوری پردیس تولید شده که چهار مورد در مرحله آزمایش قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۱۹    
رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران گفت:بحران های عصر دیجیتال به شکل دیجیتال بروز می کنند و حل آنها از طریق رفتارهای تخصصی امکان پذیر است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۱۹    
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: برای عبور از چالش ها و بحران ها باید روی شرکت های دانش بنیان سرمایه گذاری کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: به هیچ وجه یک خط هم از برانکو شکایت نکردیم و امکان تفاهم با کالدرون وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ابهر در مجلس یازدهم، با بیان اینکه برخی از مسائلی که در مورد غلامرضا تاجگردون ادعا شده برای من محرز شده است، گفت: رای اینجانب به رد اعتبارنامه این نماینده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۹    
تصویر غم انگیزی از وریا غفوری که به خاطر ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه حضور دارد، منتشر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۹    
پیکر مطهر شهید مدافع حرم علی جمشیدی بر دستان مردم ولایتمدار شهرستان نور تشییع و در گلزار شهدای مسجد جامع این شهر به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۹    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: نقش کودکان بی علامت در شیوع کرونا و آمار جدید مرگ و میر کودکان در زمینه کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد تا دیر نشده باید به حال فعال سازی سخنگو در وزارت بهداشت فکری شود تا مردم و شهروندان نخواهند آخرین اخبار را از فضای نامطمئن مجازی پیگیری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس امور راهبردی عراق تصریح کرد که عاملان و مباشران ترور هشام الهاشمی به دنبال برهم زدن اوضاع و ایجاد هرج ومرج در عراق بوده اند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۰    
راست گفتار که اخیرا مجوز ساخت مسافر را دریافت کرده این بار در تجربه ای تازه قرار است فیلم خود را در ژانر اکشن به تولید برساند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۳۴ سایت دیگر  
با رأی هیئت عمومی دیوان عدالت اداری انتخابات شورایاری محلات شهر تهران مغایر با قانون شناخته شد و برگزاری آن برای دوره های بعدی منتفی گردید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
چرخ ها و پاهای پرنده به تهیه کنندگی و نویسندگی مسعود جعفری جوزانی و کارگردانی مهدی حاجی یوسف پروانه ساخت گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرماندار ایالت جورجیا پس از تشدید اعتراضات به خشونت پلیس، وضعیت اضطراری اعلام و دستور استقرار یک هزار نیروی گارد ملی برای مقابله با معترضان را صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۳۸    
چگونگی پذیرش در آزمون های سراسری در هنگامه شیوع ویروس کرونا باید مورد توجه قرار گیرد، تاکنون ظرفیت های در نظر گرفته شده دانشگاه ها براساس اعلام نیاز آبان ماه سال گذشته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم گفت: تأسیس پارک علم و فناوری جدید از سیاست های اصلی وزارت علوم نیست، سازمان ها و نهادها را به استفاده از ظرفیت های پارک های موجود تشویق می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
فیلم های کوتاه برگشت ، پدر درختان ، کمتر ، بهشت و محکوم شده از ایران به جشنواره بین المللی فیلم های یک دقیقه ای Mister Vorky صربستان راه یافتند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
پخش سریال شاهرگ با استقبال و نظرات مختلف مخاطبان در فضای مجازی همراه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۸   + ۱۰۵ سایت دیگر  
مرکز دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی با صدور اطلاعیه ای ادعای وقوع حادثه در سایت هسته ای شهید رضایی نژاد استان یزد را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۲۷    
یک کارشناس امور بین الملل گفت: اقدام رسانه های معاند در تفرقه افکنی میان ایران و افغانستان حاصل اجماع غرب، ارتجاع منطقه و برخی از طرف های ضد ایرانی در افغانستان است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
نخستین جلسه هیئت امنای موسسه جدید معاونت امور فرهنگی برگزار و ایوب دهقانکار به عنوان مدیرعامل این موسسه انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۹    
باشگاه پرسپولیس پس از اینکه از سوی فیفا در پرونده گابریل کالدرون محکوم شد به دنبال این است که با این سرمربی توافق کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس ملی بلغارستان ابراز امیدواری کرد که فرصت های توسعه همکاری های ایران و بلغارستان در بعد پارلمانی در آینده به نفع دو کشور گسترده و غنی تر خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۸    
دانه های کدو تنبل از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و جداسازی سریع آن ها می تواند باعث تسریع در فرایندهای تولید محصولات غذایی شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: روزی که من التماس می کردم مردم پروتکل ها را رعایت کنند، برخی فکر می کردند عرایض من یاوه گویی بوده اما دلم نمی خواست تاوان رعایت نکردن را با مرگ های تلخ بدهیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۹    
مدیرکل امور اداری و منابع انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل از کشت 6 هکتار گل محمدی در محوطه این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سومین دوره آموزش های بنیادین با عنوان معرفت رضوی با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۹   + ۲۷ سایت دیگر  
درصورتی که دست داشتن رژیم صهیونیستی در رخداد اخیر در سایت هسته ای نطنز ثابت شود، نمی توان نقش تعیین کننده آمریکا در این زمینه و مخاطراتی که این تغییر رویکرد و عبور از خطوط قرمز جمهوری اسلامی متوجه ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
فیروزی با بیان اینکه بیانیه صادر شده درباره اعتبارنامه تاجگردون نظر شخصی آقای خانی است، گفت: اعتراض نمایندگان به روند بررسی اعتبارنامه در کمیسیون تحقیق وارد است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۱۱۴ سایت دیگر  
نهمین جلسه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضائیه و دیگر متهمان به ریاست قاضی بابایی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور از دیروز تا ظهر امروز را 2 هزار و 637 نفر اعلام کرد و گفت: تا امروز 245 هزار و 688 نفر در کشور به کرونا مبتلا شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۷    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با بیان این مطلب که در عرصه نظامی به خودکفایی 100 درصدی رسیده ایم ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۳۴ سایت دیگر  
همزمان با روز مالیات، رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، از افتتاح سامانه الکترونیکی دریافت گزارشات مردمی فرار مالیاتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان آمادگی کامل خود را برای همکاری به جهت اصلاح ساختارهای بعضا ناکارآمد پارلمان اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
آیین واگذاری 9 یونیت دندانپزشکی به مناطق محروم توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) صبح امروز با حضور مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۱    
وعده های بی پایان کرونایی دولت، راه حل مواجهه صحیح با مسائل و مشکلات صاحبان کسب وکارها نیست؛ رئیس جمهور به زودی برای پاسخگویی در مورد این وعده ها به مجلس خواهد رفت شاید این پرسش و پاسخ به یک راهکار ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۸    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا با بیان اینکه این دانشگاه در چند سال متوالی میزبان آزمون سراسری و کنکور بوده است، گفت: در این راستا آمادگی برگزاری آزمون با حضور 400 دانشجو را داریم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۸    
بدن ما دو کلیه دارد که هر کدام تقریباً به اندازه مشت ما است. آن ها تقریباً در نزدیکی ناحیه ی میانی پشت بدنمان قرار دارند، در داخل هر کلیه حدود یک میلیون ساختار کوچک به نام نفرون وجود دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
با تصمیم فدراسیون جهانی ووشو (IWUF) رقابت های جامسواکی ساندا 2020 به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۸    
ختلال طیف اوتیسم اختلالی است که بر نحوه رفتار فرد، نحوه تعامل او با دیگران و برخورد اجتماعی اش تاثیر می گذارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۸    
شیوع نوعی از بیماری طاعون در شمال چین بار دیگر موجی از نگرانی را در بین مردم جهان ایجاد کرده است. محققان اکنون در حال بررسی راه های کنترل و مقابله با این بیماری هستند.
مشاهده نتایج بیشتر...