یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۷:۱۸Jul 2018 22

اقتصاد آنلاین (eghtesadonline.com)

مهمترین خبرهای اقتصاد آنلاین بر روی ایمیل شما

اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1393 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1394 اقتصاد آنلاین 30 اسفند 1395 اقتصاد آنلاین 29 اسفند 1396 اقتصاد آنلاین 31 فروردین 1397 اقتصاد آنلاین 31 اردیبهشت 1397 اقتصاد آنلاین 31 خرداد 1397 اقتصاد آنلاین 1 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 2 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 3 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 4 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 5 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 6 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 7 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 8 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 9 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 10 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 11 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 12 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 13 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 14 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 15 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 16 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 17 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 18 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 19 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 20 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 21 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 22 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 23 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 24 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 25 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 26 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 27 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 28 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 29 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 30 تیر 1397 اقتصاد آنلاین 31 تیر 1397 
  ۱۱ دقیقه پیش    
اقتصاد آنلاین- سمانه باقری: قیمت برخی از انواع بسته لوازم التحریر در بازار تهران به شرح جدول زیر است .
  ۱۲ دقیقه پیش    
بار سفر ببندید و چند روزی را به دور از کار و روزمرگی ها، به سفر بروید. هر مدلی که سفر می کنید، تنها یا به همراه خانواده، در تصمیم گیری مقصد سفر و انتخاب هتل، قطعا تاثیرگذار است ...
  ۱۳ دقیقه پیش    
پس از افزایش انفجاری قیمت ارز و به طبع آن افزایش قیمت خودروهای وارداتی از ابتدای سال جاری و نبود تطابق این وضعیت با قدرت خرید مردم ...
  ۱۶ دقیقه پیش    
معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی گفت: برخی افراد که اقدام به خرید انبوه سکه و ارز کرده اند، شناسایی شده و اطلاعات آنان برای دریافت مالیات در حال پایش است.
  ۳۱ دقیقه پیش    
مشاور وزیر جهاد کشاورزی در امور زنان گفت: طرح ارتقای سطوح مدیریتی زنان از سال 96 آغاز شده است و تکلیف قانونی است تا پایان برنامه ششم توسعه، نسبت زنان مدیر در کشور به 30 درصد افزایش یابد.
  ۳۷ دقیقه پیش    
دبیر انجمن برنج ایران گفت: اعلام طرح ممنوعیت کشت برنج در 14 استان ازسوی وزارت جهاد کشاورزی بدون مطالعه و عجولانه بوده است.
  ۳۸ دقیقه پیش    
در این ویدیو تصاویری از زلزله 5/9 ریشتری در بازارچه مزر جوانرود کرمانشاه را مشاهده می کنید ؛
  ۴۳ دقیقه پیش    
وزیر راه و شهرسازی در نامه ای به معاون اول رییس جمهور چهار پیشنهاد برای حمایت از مستاجران ارایه کرد؛ یکی از راهکارها این است که اجاره بها در زمان تمدید قرارداد حداکثر10 درصد افزایش یابد.
  ۵۴ دقیقه پیش    
رئیس جمهور کشورمان در همایش روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج کشور با اشاره به اینکه ملت ایران از کسی نمی ترسد ...
  ۵۷ دقیقه پیش    
در بازار کم رفت و آمد سی و یکم تیرماه وسبحان از ناکامی در مزایده خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
ابتدای تیر ماه سال جاری قیمت هر قطعه سکه امامی در بازار دو میلیون و 579 هزار تومان بود. سکه نوسانات بسیاری را در ماه جاری پشت سر گذاشت به طوری که امروز با 707هزار تومان معادل 27درصد افزایش ...
  ۱ ساعت پیش    
اقتصاد آنلاین-رعنا بصیرت پور: آنچه در زیر می آید قیمت معاملات انجام شده رهن و اجاره خانه با متراژ پایین در تهران طی تیر ماه 97 است ...
  ۱ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر با اشاره به حباب 710 هزار تومانی قیمت سکه تمام، گفت: افزایش تقاضای احتمالی ایام پیش رو تاثیر آنچنانی بر بازار و قیمت طلا و سکه نخواهد داشت.
  ۱ ساعت پیش    
صبح امروز غلامرضا سلیمانی، رئیس کل جدید بیمه مرکزی در اولین ساعات کاری خود با اعضای هیات عامل و مدیران این سازمان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱ ساعت پیش    
سارق نگون بختی که قصد داشت از یک رستوران مکزیکی در ایالت آریزونای آمریکا سرقت کند ، با دردسر مواجه شد ...
  ۱ ساعت پیش    
زلزله ای به بزرگی 5.9 ریشتر تازه آباد کرمانشاه را لرزاند.
  ۱ ساعت پیش    
عضو هیات مدیره کانون انبوه سازان با اشاره به اینکه تنها راه گذار از رکود بازار مسکن افزایش تولید است، افزود: پیش بینی می شود بازار همچنان در رکود بماند.
  ۱ ساعت پیش    
جدیدترین رسانه هوشمند کشور با نام "کیلید" امروز با حضور اصحاب رسانه در هتل اسپیناس رونمایی شد.
  ۱ ساعت پیش    
رییس مرکز تحقیقات اصلاح نزاد ماهیان سردآبی از آغاز طرح تحقیقات تولید لاین قزل آلا کشور با هدف تامین بخشی از نیاز داخلی خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیران گروه صنعتی رامک خودرو با تشریح مشکلاتی که در زمینه واردات خودرو ایجاد شده، از برنامه ریزی برای تولید محصولات سانگ یانگ خبر دادند و اعلام کردند که مردم نگران خودروهای ثبت نام شده نباشند.
  ۱ ساعت پیش    
احمد مسجدجامعی (عضو شورای شهر تهران) در جریان هفتادوهفتمین جلسه شورای شهر در تذکر پیش از دستور خود با اشاره به بازگشت سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد تصریح کرد ...
  ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره کل دامپزشکی استان تهران با بیان اینکه تاکنون در این استان موردی از ابتلا به بیماری تب کریمه کنگو گزارش نشده است، از مردم خواست توصیه های بهداشتی را در این زمینه جدی بگیرند.
  ۱ ساعت پیش    
اقتصاد آنلاین- رعنا بصیرت پور: آنچه در زیر می آید جزییات معاملات انجام شده آپارتمان هایی در مناطق مختلف شهری تهران است که با حدود 100 میلیون تومان در تیر ماه 97 فروخته شده است ...
  ۱ ساعت پیش    
اقتصادآنلاین - سمانه باقری : آنچه در زیر می آید جدول قیمت پرفروش ترین انواع دوچرخه ثابت دربازار تهران است: شایان ذکر است که این قیمت ها ممکن است بر اساس رنگ ...
  ۱ ساعت پیش    
هفتادو هفتمین جلسه شورای شهر تهران برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش    
یک مقام مسئول گفت: با تلاش های مسئولان مربوطه، قیمت خرید شیرخام در سالجاری افزایش یافت و مطالبات دامداران پرداخت شد.
  ۱ ساعت پیش    
جانشین فرمانده نیروی انتظامی از شناسایی و دستگیری حدود 300 نفر از افراد موثر در ایجاد اختلال و بی نظمی در بازار سکه و ارز خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تصویب تحقیق و تفحص از عملکرد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در 5 سال گذشته در کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
در این ویدیو کنایه بامزه رشیدپور به اختلاس گران در برنامه حالا خورشید را مشاهده می کنید ؛
  ۲ ساعت پیش    
"برات آلبایراک" با استیون منوچین وزیر خزانه داری آمریکا دیدار و گفت وگو کرد.
  ۳ ساعت پیش    
جناب خان در برنامه خندوانه شادی برنامه را به سلطان سکه تقدیم کرد.
  ۳ ساعت پیش    
پس از آنکه قیمت آب بسته بندی معدنی و آشامیدنی چندی پیش افزایش یافته بود برای دومین بار از ابتدای سال جاری تاکنون با افزایش قیمت مواجه شد.
  ۳ ساعت پیش    
تسهیلات پرداختی بانک ها طی 3 ماهه سال 1397 و در مقایسه با 3 ماهه سال 1396، مبلغ 165.0 هزار میلیارد ریال (معادل 16.3 درصد) افزایش داشته است.
  ۳ ساعت پیش    
اقتصادآنلاین-مریم علیایی: قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد کیش در مردادماه97 به شرح جدول زیر است؛
  ۳ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران گفت: در زمان تحریم های خارجی باید بیش از پیش به رفع موانع داخلی فضای کسب و کار توجه شود که متاسفانه این چنین نبوده است.
  ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس با انتقاد از واردات سطل آشغال با ارز 4200 تومانی به کشور گفت: پرداخت ارز مسافرتی خزانه را خالی می کند.
  ۳ ساعت پیش    
روز گذشته؛ سرلشکر قاسم سلیمانی با حکم تولیت آستان قدس رضوی، مفتخر به خادمی حضرت علی بن موسی الرضا شد. در این ویدیو لحظه دریافت حکم خادمی حاج قاسم سلیمانی را مشاهده می کنید ؛
  ۳ ساعت پیش    
یک کارشناس بازار سکه: روش های بنیادی به کار گرفته شده در بازار نقدی و آتی سکه به تضعیف فروشنده و افزایش قدرت خریدار می انجامد ...
  ۳ ساعت پیش    
سخنگوی صنعت برق گفت: بر اساس آخرین آمار، میزان درجه حرارت هوا در ماه آینده افزایش خواهد یافت. لذا باید گفت که تا دو هفته اول شهریور ماه شرایط خوبی پیش روی صنعت قرار ندارد.
  ۳ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر حقوقی سازمان راهداری گفت: در جلسه کمیسیون ماده 12 رسیدگی به تخلفات شرکت های حمل و نقل برون شهری، ضمن رسیدگی به پرونده تخلف شرکت حمل و نقل مسافر مقصر در حادثه سنندج ...
  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل اتحادیه مرغداران ایران گفت: قیمت تمام شده مرغ زنده برای تولیدکنندگان 6500 تومان است و باید تا 9500 تومان افزایش یابد تا مرغداران متضرر نشوند.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به افزایش دمای هوا در هفته جاری و شکسته شدن رکوردهای مصرف برق در امسال ...
  ۴ ساعت پیش    
اقتصاد آنلاین - سمانه باقری : آنچه در زیر می آید جدول قیمت انواع هارد دیسک اکسترنال در سطح بازار تهران است.
  ۴ ساعت پیش    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: گزارش های تیم های ارزیاب هلال احمر و اورژانس حاکی از این است که زلزله 5.7 ریشتری در رویدر استان هرمزگان تاکنون خسارتی نداشته است.
  ۴ ساعت پیش    
اقتصادآنلاین-مریم علیایی: قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد استانبول در مرداد97 به شرح جدول زیر است؛
  ۴ ساعت پیش    
رییس مجلس شورای اسلامی از تایید دو مصوبه قوه مقننه در جلسه روز گذشته مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
در جلسه علنی امروز مجلس سوال ملی ولی داداشی نماینده مردم آستارا از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری درخصوص دلیل عدم ارائه خدمات رفاهی مناسب به دانشجویان دکتری اعلام وصول شد.
  ۴ ساعت پیش    
نمایندگان مجلس با درخواست رسیدگی فوریتی به لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان موافقت کردند.
  ۴ ساعت پیش    
10. BUGATTI CHIRON 2.7 میلیارد دلار 9. PAGANI HUAYRA BC 2.8 میلیارد دلار 8. FERRARI PININFARINA SERGIO 3 میلیارد دلار 7. ASTON MARTIN VALKYRIE 3.2 میلیارد دلار 6. BUGATTI VEYRON BY MASORY VIVERE 3 ...
  ۴ ساعت پیش    
وزیر اطلاعات با بیان اینکه وزارتخانه متبوعش معتقد به برخورد با ریشه ها به جای شاخه هاست، گفت: این سیاست را از طریق هشدار، اخطار و تذکر دنبال می کنیم و اگر جواب نگرفتیم برخورد سخت افزاری می کنیم.
  ۴ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: براساس مصوبه شورای پول و اعتبار مقرر شده است، شرکت های دارویی بتوانند دو برابر حد مقرر فعلی از تسهیلات بانکی استفاده کنند.
  ۴ ساعت پیش    
دکتر شاپور محمدی درباره طرح دولت برای فروش نفت خام در بورس، افزود: عرضه نفت کوره و سایر فراورده های نفتی در بورس انرژی از مدت ها پیش در حال انجام بوده ...
  ۴ ساعت پیش    
جنگنده های رژیم صهیونیستی شامگاه روز گذشته غزه را به شدت بمباران کردند.
  ۴ ساعت پیش    
در معاملات امروز بازار طلا و سکه، امامی با 24هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته اکنون سه میلیون و 181هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
  ۴ ساعت پیش    
BYD اس6 که از یک سال و نیم گذشته در بازار داخلی خودروی کشور حضور درخشان دارد توانست به عنوان خودرویی سربلند از هر جهت در میان مشتریان و بازار دست دوم خود را به خوبی بشناساند.
  ۴ ساعت پیش    
طغیان رودخانه درسیتان وبلوچستان باعث ضربه به آبنمای جاده اصلی گردید .
  ۴ ساعت پیش    
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران در مسیر پیشرفت تکنولوژی هسته ای از همه روش ها برای رفع سوء تفاهم ها و حل مسائل به نحوی که فشار اقتصادی بر مردم وارد نشود ...
  ۴ ساعت پیش    
اقتصاد آنلاین - مرضیه طهماسبی: آنچه در زیر می آید قیمت روز انواع خودروهای لوکس و وارداتی در سطح بازار پایتخت طی تیر ماه 97 است که ممکن است تا 5 درصد در مناطق مختلف تهران دارای نوسان باشد.
  ۴ ساعت پیش    
نمایندگان مجلس با ممنوع کردن انتقال و فروش خاک به خارج از کشور، مجازات این اقدام را تعیین کردند.
  ۵ ساعت پیش    
جلسه 3 ساعته وزیر راه و شهرسازی با نمایندگان تشکل های صنفی صنعت و حمل و نقل: برای حل مشکلات رانندگان توافق شد.
  ۵ ساعت پیش    
دبیرکل انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی با انتقاد از عملکرد سامانه نیما اظهار کرد: این سامانه فسادآور است. دولت ارز را بگیرد، بدهد به اهلش.
  ۵ ساعت پیش    
اقتصادآنلاین-مریم علیایی: قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد قشم در مرداد97 به شرح جدول زیر است؛
  ۵ ساعت پیش    
معاون پشتیبانی بانک ملی ایران گفت: این بانک با تامین حداکثری اقلام مورد نیاز خود از بازار داخلی، حمایت از کالای ایرانی را به معنای واقعی محقق کرده است.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت: به هر شهروند تهرانی که به بهشت زهرا (س) بیاید یک قبر رایگان می دهیم.
  ۵ ساعت پیش    
بانک مرکزی نرخ 39 ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز شنبه ثابت ماند.
  ۵ ساعت پیش    
در حالی که به نظر مردم مواد غذایی به خصوص گوشت و مرغ قیمت قابل توجهی دارد، وزیر کشاورزی از بررسی افزایش قیمت مرغ خبر داده و رئیس اتحادیه فروشندگان هم می گوید این افزایش قیمت در جامعه کشش دارد ...
  ۵ ساعت پیش    
معاون پژوهشی پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی سهم و نقش نقدینگی در تحولات و التهابات چند ماه اخیر در بازار های دارایی به ویژه بازار ارز را انکار کرد.
  ۵ ساعت پیش    
خبرگزاری رویترز به نقل از مقامات آمریکایی گزارش داد: واشنگتن با راه اندازی یک کمپین به دنبال ایجاد ناآرامی در ایران و افزایش فشار بر این کشور از طریق سخنرانی ها و ارتباطات آنلاین است.
  ۵ ساعت پیش    
قیمت اینترنت تا پایان تابستان امسال آزاد می شود و حالا وزارت ارتباطات با اپراتورهای تلفن همراه و شرکت های فروش اینترنت درحال چکش کاری ماجراست.
  ۵ ساعت پیش    
دولت آمریکا با اعزام یک هیات سیاسی، از مجرای دیپلماتیک فشار مضاعفی را بر دولت ترکیه درباره اعمال تحریم ها علیه ایران آغاز کرده است تا مانع همکاری اقتصادی و تجاری دو کشور همسایه شود.
  ۵ ساعت پیش    
اقتصاد آنلاین - سمانه باقری : آنچه در زیر می آید جدول قیمت روز پرفروش ترین انواع تلویزیون هوشمند در سطح بازار تهران است.
  ۵ ساعت پیش    
این هم یک نمونه دیگر از حمل بار غیراستاندارد با خودروی سواری! تیبایی که مبلمان را بار زده و در اتوبان های تهران به راه افتاده است.
  ۵ ساعت پیش    
نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به این که سود معاملات مسکن کاهش یافته است، گفت: در فاصله سال های 71 تا 94 قیمت مسکن 104 برابر رشد داشته اشت.
  ۶ ساعت پیش    
بورس کالا طی اطلاعیه ای از راه اندازی نماد معاملاتی اختیار معامله سکه طلا در زیرگروه هم ماه سررسید دی ماه سال جاری خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس جمهور خطاب به ترامپ گفت: با دم شیر بازی نکن؛ پشیمان کننده است.
  ۶ ساعت پیش    
رییس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر این که رفتار دشمن قابل پیش بینی نیست گفت: هرچند که دولت فعلی ظالم آمریکا در ظاهر حرفی از تهدید نظامی نمی زند ...
  ۶ ساعت پیش    
در یک حمله در شمال چین فردی با چکش دستگاه های خودپرداز را تخریب کرد که توسط پلیس چین دستگیر شد .
  ۶ ساعت پیش    
وزیر کشور گفت: نظر دولت در خصوص طرح افزایش تعداد نمایندگان موافق و مثبت است، تامین مالی آن هم از طرف دولت انجام می شود.
  ۶ ساعت پیش    
عربستان سعودی تحت فشار دولت آمریکا، برای بالا بردن تولید نفت خود شتاب به خرج داد اما گویا سعودی ها دریافته اند که بازار جهانی ممکن است هنوز به عرضه بالاتر نیاز نداشته باشند.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه دارندگان انبارهای کالای تجارتی، سراها و سردخانه ها با بیان اینکه به دلیل کاهش عرضه میوه نسبت به تقاضا، احتکار میوه به مقرون صرفه نیست، گفت: محتکران کالا، گاوداری ...
  ۶ ساعت پیش    
کانال تلگرامی مربوط به این برنامه قطع برنامه را قطع منطقه ای برق اعلام کرده است.
  ۶ ساعت پیش    
سفیر کشورمان در پکن بر تداوم حفظ ثبات در صنعت بیمه با حفظ روابط دوستانه مدیران بیمه ای تاکید کرد.
  ۶ ساعت پیش    
یک اقتصاددان گفت: مدیریت نقدینگی در کشورمان از ابتدای اقتصاد در 4 دهه گذشته مشکلات ساختاری و ضعف های بنیادی داشت و این مدیریت اکنون هم تغییر چندانی نداشته است.
  ۶ ساعت پیش    
در شامگاه 5 مرداد ماه جاری طولانی ترین ماه گرفتگی قرن بیست و یکم رخ می دهد که این پدیده در کل کشور قابل مشاهده است.
  ۶ ساعت پیش    
توضیحات متهم پرونده ثامن الحجج درباره وام دریافتی مهران مدیری را ببینید.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در خصوص بازگشت مجدد مکانیسم قیمت گذاری فولاد به مسوولان هشدار داد و گفت ...
  ۶ ساعت پیش    
پرونده پارازیت، یک پرونده قدیمی اما مفتوح است که هرازچندگاهی به صدر اخبار بازمی گردد و سپس رها می شود تا زمانی دیگر ...
  ۶ ساعت پیش    
بورس به عنوان یکی از مهمترین بخش های مولد اقتصادی می تواند منابع مالی غیر متشکل را هماهنگ و نقدینگی را به سمت تولید هدایت کند.
  ۶ ساعت پیش    
دبیر ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی از دستگیری تعدادی افراد مرتبط با پرونده قاچاق خودرو و صدور احکام قضایی در این خصوص خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه خبری از فیلترینگ اینستاگرام نیست، گفت: مگر من مسئول فیلترینگ هستم که بخواهم درباره فیلتر نشدن اینستاگرام قول بدهم.
  ۶ ساعت پیش    
اقتصادآنلاین-مریم علیایی: قیمت انواع تورهای گردشگری به مقصد بلغارستان در مردادماه97 به شرح جدول زیر است؛
  ۶ ساعت پیش    
احسان علیخانی دیروز مهمان برنامه حالا خورشید رضا رشیدپور بود و به دریافت وام 3 میلیارد تومانی از موسسه ثامن الحجج واکنش نشان داد .
  ۶ ساعت پیش    
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران می گوید: امیدواریم دولت سیاستی را به کار گیرد که بازار ارز و سکه از این سردرگمی نجات پیدا کند ...
  ۶ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس، بر لزوم شفاف سازی حقوق مقامات و مدیران در سایت ثبت حقوق تاکید کرد.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: قرار شد در مهلت 3 تا 4 ماه آینده بانک هایی که بیشتر از میزان متعارف، اضافه برداشت دارند مکلف باشند نسبت به تادیه آن به بانک مرکزی اقدام کنند.
  ۶ ساعت پیش    
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا، امروز میزبان عرضه 40 هزار تن شمش بلوم، 330 تن میلگرد، دو هزار تن شمش هزار پوندی آلومینیوم، یک هزار و 145 تن مس مفتول، دو هزار تن مس کاتد ...
  ۷ ساعت پیش    
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برای اعمال خاموشی های برنامه ریزی شده امروز 31 تیرماه 97 جدول جدیدی منتشر کرد.
  ۷ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان ایذه گفت:به علت وقوع پدیده ریزگرد و بر اساس تصمیم ستاد بحران ادارات، ارگانهای دولتی و بانک ها در این شهرستان روز یکشنبه تعطیل اعلام شد.
  ۷ ساعت پیش    
یک مقام مسئول با تشریح جزئیات طرح دو فوریتی مجلس برای مالیات بر عایدی مسکن، گفت:در گام نخست فقط سوداگران عمده آن هم به تدریج مشمول این مالیات می شوند چراکه نمی خواهیم شوکی به بازار وارد شود.
  ۷ ساعت پیش    
برابر آخرین گزارش های دریافتی در باند جنوبی آزادراه کرج-قزوین (محدوده مهرویلا تا پل فردیس)، باند جنوبی آزادراه تهران _کرج (محدوده پل فردیس تا پل کلاک و محدوده گرمدره) ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...