یکشنبه ۰۵ خردادساعت ۱۰:۳۶May 2019 26

پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ایران (sena.ir)

  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
پس از برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار در 12 آذر ماه 1397، شرکت های کارگزاری منتخب ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد در دوره یک ساله منتهی به 30 اسفند ماه 95، مبلغ 129 ریال زیان به ازای هر سهم شناسایی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
شرکت ایران ترانسفو در دوره شش ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 97، مبلغ 281 ریال سود به ازای هر سهم محقق کرده است که نسبت به گزارش 6 ماهه حسابرسی نشده خود 3 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
تنوع در روش های مختلف معاملاتی بی شک می تواند سرمایه گذاران بیشتری را به بازار سرمایه جذب کند. با توجه به چنین مزیت هایی که بازار سرمایه نسبت به دیگر بازارها دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
دستگاه های اجرایی باید حداکثر همکاری را با هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار در جهت ارائه خدمات مطلوبتر و سریعتر به مردم داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه ، 21 آذر ماه 97، صفحات بورسی روزنامه های صبح کشور در خصوص ورود ابزار معاملات آتی سبد سهام به بازار سرمایه نوشتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
هر مانعی برای ورود مواد اولیه و ملزومات تولید، باید در داخل وزارتخانه برطرف تا مواد اولیه هر چه سریعتر به چرخه تولید وارد و به کالا تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ارزش کل معاملات امروز بورس تهران در حالی به بیش از 339 میلیارد تومان رسید، که ناشی از دست به دست شدن بیش از یک میلیارد و 357 میلیون سهم و اوراق مالی قابل معامله طی 112 هزار و 565 نوبت داد و ستد بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
با وجود اینکه همه مسوولان اقتصادی بر لزوم ایجاد زمینه های شفافیت در اقتصاد و حذف فعالیت های واسطه گری مخرب تاکید دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس جمهوری اظهارداشت: تلاش دولت این است که آرامش در بخش اقتصادی را ادامه دهیم و مشکلاتی که بر دوش مردم است را بکاهیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مهدی بهروزی 102 ساله بیش از 40 سال است که در بازار سرمایه ایران فعال است، وی بازنشسته شرکت قند مرودشت است و سال ها قبل برای خرید سهام این شرکت کد سهامداری دریافت کرده بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۸    
قیمت نفت برنت در معاملات دومین روز کاری هفته با افزایش همراه شد و هر بشکه از این کالا با رشد 0.6 درصدی معادل هر بشکه 60دلا رو 33 سنت داد و ستد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
"خکاوه"، "دپارس" و "ثشرق" سهامداران خود را جهت تصمیم گیری در اموری همچون انتخاب اعضای هیات مدیره به مجمع عمومی دعوت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۳   + ۹۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی از آغاز به کار کانال های مالی ایران با چند کشور و حذف دلار از تبادلات تجاری ایران با آن کشورها خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
بیمه سامان صورت های مالی میان دوره ای 6 ماهه سال مالی منتهی به 29 اسفند 97 را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
شرکت پاکسان سود خالص سال مالی منتهی به 30 آذر ماه 1397 را مبلغ 860 میلیارد و 178 میلیون ریال پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
حضور بازار سرمایه در نهادهای مختلف بین المللی می تواند دریچه ای برای تعاملات اقتصادی با کشورهای خارجی باش و این موضوع که توانسته ایم در یک سازمان بین المللی همچون آیسکو پذیرش شویم ارزش فراوانی برای ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۲۳   + ۴۰ سایت دیگر  
قراردادهای آتی سبد سهام یکی از ابزارهای مشتقه است که از روز یکشنبه هفته آینده 25 آذر 1397 در بورس اوراق بهادار تهران راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۸    
پیتر لینچ (Peter Lynch) به مدت 13 سال مدیریت یک صندوق سرمایه گذاری مشترک معروف به نام Magellan در شرکت Fidelity را بر عهده داشت و توانست بازده خیره کننده سالانه 29 درصد را کسب کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
پیامی که از معاملات روز پنجشنبه و جمعه از بازار دریافت شد این است که باید در انتظار حرکت های جدیدی در بازار باشیم. حرکتی یک باره که می تواند به راحتی بازار را زیر و رو کند .
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۸    
فضای احتیاطی حاکم بر معاملات بورس تهران، ناشی از ابهام در چند تصمیم مهم اقتصادی در کشور است. در بخش داخلی موضوع قیمت گذاری خودرو ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
در ماه های گذشته عده ای در بازار خودرو به درآمدهای رانتی دست یافتند و اکنون بازار مبنای قیمت گذاری قرار نگرفته بلکه این راهکاری است که خودروسازان اتخاذ کرده اند تا نزدیک به قیمت حاشیه بازار به عرضه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
در تابلوی برق بازار فیزیکی بورس انرژی ایران، 40 هزار کیلووات برق توسط شرکت تولید نیروی برق نیروگاه شهدای پاکدشت (دماوند) برای دوره تحویل ماهانه عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
47 هزار و 991 تن مواد پلیمری، یک هزار و 750 تن قیر و 15 هزار تن وکیوم باتوم نیز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
کوروش شمس دور جدید رونق در بازار سهام را مستلزم حمایت دولت از این بازار می داند. وی همچنین بیان می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
افزایش سرمایه شرکت سیمان ایلام از مبلغ 41هزار و 300 میلیارد تومان به مبلغ یک هزار و 112 میلیارد تومان از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها از سوی سازمان بورس بلامانع اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری خوارزمی، افزایش سرمایه این شرکت را از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، سایر اندوخته ها به منظور اصلاح ساختار مالی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال شرق در دوره 12 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 97، مبلغ 57 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت که در مقایسه با دوره مشابه سال مالی قبل، افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگزار به یک سازمان و یا شرکتی می گویند که بین خریدار و فروشنده ارتباطات لازم را برقرار می کند. به عبارت دیگر یک شرکت کارگزاری خرید و فروش سهام و یا دیگر کارهای اقتصادی را برای خریدار و فروشنده ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
قبل از راه اندازی معاملات زعفران در بورس کالا، نیروهای مربوط به فرآیندهای آزمایشگاهی و بسته بندی حدود 15 یا نهایتا 20 نفر بود که با راه اندازی این بورس ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۰۸   + ۳۵ سایت دیگر  
شرایط صنعت خودرو در کشور باید اصلاح شود که بر این اساس، برنامه مفصلی در حال تدوین است و مراحل تصویب خود را طی خواهد کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در قرارداد آتی زعفران فروشنده متعهد می شود در سررسید مشخص، مقدار معین از کالایی مشخص را به قیمتی که الان تعیین می کند، بفروشد و طرف خریدار متعهد به خرید آن کالا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به طور کلی معاملات امروز بورس در بسیاری از نمادها متعادل انجام شد. با این وجود صنایعی همچون دارویی و بانک ها با اقبال بیشتری از سوی سهامداران همراه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تصمیم اوپک برای کاهش 2.1 میلیون بشکه ای تولیدات از سوی کشورهای عضو موجب افزایش قیمت نفت برنت شد در حالی که خبر افزایش واردات نفت از سوی چین به بیش از 10 میلیون بشکه در روز نیز در بهبود معاملات نفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاملات مثبت در دو نماد ذوب و مارون در مجموع منجر به اهرم مثبت 17 واحدی بر شاخص کل و مانع از تاثیر منفی بیشتر نماد میدکو بر این نماگر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مشکلی برای عرضه نفت خام در بورس انرژی وجود ندارد و سازمان بورس منتظر الزام های فنی تعیین شده از سوی وزارت نفت برای از سر گیری دور جدید عرضه این کالا در بورس انرژی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
امروز دوشنبه، 19 آذر ماه 97، صفحات بورسی روزنامه های صبح کشور از اعلام آمادگی بازار سرمایه برای تاسیس بورس مسکن نوشتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
پارلمان بریتانیا در آخرین ساعات امروز در خصوص طرح ترزا می برای خروج از اتحادیه اروپا(برگزیت) تصمیم گیری می کند در حالی که بازارهای آسیایی و اروپایی شروع معاملات را در نخستین روز هفته در روند منفی به ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
در بازار اوراق بدهی در هشت ماه منتهی به پایان آبان ماه، تعداد 68 میلیون برگه به 66 هزار و 429 میلیارد ریال مورد مبادله قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
در شرایط فعلی صنعت کارگزاری با دو ریسک درونی و بیرونی مواجه است و این ریسک ها بر فعالیت بازار سرمایه نیز اثرگذار هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس جمهوری در خصوص لزوم همکاری با بانک های خارجی بیان کرد: بدون کار کردن با بانک های خارجی اقتصاد ما 20 درصد گرانتر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
امروز کالاهای آیزوریسایکل پالایش نفت تهران، آیزوریسایکل پالایش نفت شیراز، نفتا پالایش نفت آبادان، سی اس او پالایش نفت شازند و بنزین پیرولیز پتروشیمی امیرکبیر در رینگ داخلی بورس انرژی ایران عرضه می ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
کشاورزان برای نگهداری محصول زعفران در محیط مناسب و دارای امنیت مشکل دارند اما می توانند زعفران خود را تحویل این اتحادیه دهند و در ازای آن گواهی سپرده مورد قبول بورس کالا را دریافت کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۳   + ۳۷ سایت دیگر  
وظایف قانونی وزارت راه و شهرسازی به صورت ماهوی به شدت در زندگی مردم و رویکردهای توسعه ای کشور تاثیر مستقیم دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۸   + ۳۵ سایت دیگر  
بر اساس این مصوبه، هر گونه ممانعت، تخلف اداری محسوب می شود و فرد متخلف در صورت محکومیت، در بار اول به انفصال موقت به مدت 6 ماه و در صورت تکرار به مجازات های بالاتر محکوم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
زمان تقدیم لایحه بودجه کل کشور سال 1398 به مجلس شورای اسلامی هنوز قطعی نشده و باید بین دولت و مجلس شورای اسلامی در این باره هماهنگی صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
82 هزار و 500 تن ورق گرم B و 6 هزار و 600 تن ورق گرم C و 2 هزار تن ورق گالوانیزه، یک هزار تن ورق قلع اندود و 20 هزار تن ورق سرد B شرکت فولاد مبارکه اصفهان در تالار مذکور عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (دوشنبه نوزدهم آذرماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته 42 هزار ریال قیمت خورد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۳   + ۵۸ سایت دیگر  
از حدود 600 شرکت دریافت کننده ارز دولتی اطلاعاتی نداریم و آن ها حسابرسی نشده اند. این موضوع را به همه مراجع قانونی منعکس کردیم، اما پاسخی دریافت نکردیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
حداکثر تعداد سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی یا حقوقی در عرضه اولیه 10 درصد از سهام زکشت 400 سهم و دامنه قیمتی در ثبت سفارش از مبلغ 3000 تا 3150 ریال در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
طی سال های اخیر مصوبات مهمی در زمینه آتی سهام از سوی کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار صادر شد و هم اکنون بازار امکان استفاده از آتی سبد سهام را دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
در بازار ابزارهای نوین مالی شاهد جابه جایی 16 میلیون ورقه در سه ابزار اوراق گواهی تسهیلات مسکن، صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله و اوراق با درآمد ثابت بودیم که ارزش این میزان معاملات بالغ بر 2477 ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۳    
بررسی روند معاملات امروز بورس تهران حاکی از رشد حجم و ارزش معاملات نسبت به روز گذشته است. ارزش معاملات بورس در حالی به رقم 540 میلیارد تومان رسید که نسبت به روز گذشته59 درصد رشد داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت تجارت آمریکا اعلام کرد که کسری تجاری این کشور در ماه اکتبر 1.7 درصد جهش کرده است و به 55.5 میلیارد دلار رسیده است که این بالاترین رکورد آن از اکتبر 2008 تا کنون است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
روند تحولات در ماه های پیش رو بستگی زیادی به تحولات سیاسی و اقتصادی در کشورهای تأثیرگذار نظیر چین و آمریکا، قیمت های جهانی نفت و کالاها، گزارش های میان دوره ای و 9 ماهه شرکت ها ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مسئولان در سال های اخیر اقدامات زیادی برای توسعه بازار سرمایه انجام داده اند و این امر باعث شده، سهم بورس در اقتصاد کشور بیشتر از سال های گذشته شود و با تنوع ابزارهای مالی و نهادهای مالی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رفتار توده ای در بازار سهام ایران در سال های 80 و 81 اتفاق افتاده و در اواخر دهه 1990 نیز در بورس آمریکا تجربه شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
در هفته منتهی به 14 آذر ماه، شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه مورخ 14 آذر 1397 به عدد 166 هزار و 860 واحد رسید که در مقایسه با پایان هفته گذشته 3088 افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۲۳   + ۴۱ سایت دیگر  
براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، قیمت خرید شیرخام درب دامداری ها هر کیلوگرم 2000 تومان تعیین شد، که با ابلاغ آن به تمامی واحدهای دامداری و کارخانجات لبنی توسط سازمان حمایت از مصرف کنندگان و ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۴۴ سایت دیگر  
براساس توافق برلین و پاریس، سازوکار مالی ویژه برای حفظ روابط تجاری اتحادیه اروپا با ایران به صورت نهادی در فرانسه مستقر شده و یک آلمانی ریاست آن را برعهده خواهد داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کتاب "طراحی مدل های عملیاتی اوراق بهادار (صکوک) جهت انجام عملیات بازار باز" به بحث سیاست گذاری پولی و طراحی ابزارهای اسلامی جهت تنظیم رابطه سیاست گذار پولی با عموم مردم پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
استانداردهای حسابداری و حسابرسی بطور معمول برای شرکت های بزرگ در نظر گرفته می شوند اما برای شرکت های کوچک و متوسط در دنیا استانداردهای خاصی در نظر گرفته می شود که از سخت گیری های کمتر و گزارش گیری ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
در جریان معاملات دومین هفته آذرماه امسال حجم معاملات 7هزار و 751 میلیون سهم و ارزش آن 21هزار و 917 میلیارد ریال بوده است که حجم و ارزش معاملات به ترتیب 32 و 22 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به اینکه الان حدود 60 درصد اقتصاد ما را بخش نامولد تشکیل می دهد و 40 درصد باقیمانده در اختیار بخش مولد است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از عادات مالی ما در دوران کودکی ریشه دوانده است. این مایه خوش شانسی برخی از ما، و مایه تاسف بسیاری از ما است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
امروز 73 هزار تن وکیوم باتوم،3 هزار و 500 تن گوگرد، 277 تن پلی اتیلن و 641 تن مواد شیمیایی در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
طی معاملات روز گذشته 11 هزار و 186 تن انواع فرآورده های هیدروکربوری به ارزش بیش از 584 میلیارد و 680 میلیون ریال در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران مورد معامله قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه های صبح امروز کشور در خصوص آغاز رقابت 32 روزه معاملات الگوریتمی از 15 دی ماه نوشتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۷   + ۵۲ سایت دیگر  
براساس مصوبات شورای عالی هماهنگی اقتصادی، دستگاه ها و شوراهایی که مجاز به تعیین قیمتند اختیار کار کارشناسی شان به سازمان حمایت و تصویب آن به تنظیم بازار واگذار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۷۶ سایت دیگر  
بعد از مشکلاتی که کونلون بانک برای نقل و انتقالات پولی میان ایران و چین ایجاد کرده بود، هفته گذشته اسدالله عسگراولادی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت خرید زغال سنگ بر مبنای 26.5درصد قیمت شمش فولاد خوزستان در بورس کالا بر مبنای مشخصات فنی مورد توافق فیمابین ذوب آهن اصفهان و انجمن زغال سنگ ایران به تصویب رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
در حال حاضر حدود 70 درصد مواد اولیه تولید تایر از داخل تامین می شود که مرتب در حال افزایش بوده و امید است تا پایان سال این روند متوقف شود تا تولیدکنندگان ناگزیر به درخواست مجدد افزایش قیمت نشوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
محمد رضوانی فر به عنوان مدیرعامل جدید شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) منصوب و جانشین مرتضی لطفی در این سمت شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی طی حکمی سید رازق بهیار مقدم معاون آن دفتر را به عنوان نماینده تام الاختیار وزارت اقتصاد برای پیگیری دستورات رییس جمهور منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
شرکت سیمان ایلام زیان 10 ماهه در سال مالی منتهی به 30 دی ماه 1397، را مبلغ 126 میلیارد و 769 میلیون ریال و زیان 12 ماهه تا پایان سال مالی ذکر شده را مبلغ 138 میلیارد و 658 میلیون ریال پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۰۷   + ۶۷ سایت دیگر  
عضو شورای عالی بورس در خصوص خرید و فروش فیزیکی مسکن در بورس کالا گفت: محدودیتی از این نظر نداریم، کسانی که علاقه مند به واگذاری واحدهای ساختمانی در بورس هستند، باید شکل کالا ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
امروز شنبه هفدهم آذرماه معامله گران سهام در بازار اول 81 میلیون سهم را به ارزش 328 میلیارد ریال دست به دست کرده و در بازار دوم به تغییر مالکیت 246 میلیون سهم به ارزش افزون بر 881 میلیارد ریال اقدام ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به دیدار اخیر خود با رهبر معظم انقلاب اسلامی از دستور ایشان به این بانک برای تقویت هرچه بیشتر ارزش پول ملی و نیز رعایت استقلال بانک مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
عرضه زغفران در بورس کالا اثرات مثبتی برای کشاورزان دارد، مشروط به این که ساز و کارها به گونه ای تنظیم شود تا محصولات کشاورزان به موقع به فروش رفته و کشاورز از افزایش درآمد منتفع شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران به عنوان یکی از اولین پیشگامان امور خیریه در بازار سرمایه و در راستای مسئولیت های اجتماعی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سهامداران باشگاه مشتریان کارگزاری بانک پاسارگاد به صورت یکجا در سامانه سجام ثبت نام کردند تا تعداد ثبت نام کنندگان در این سامانه از مرز 550 هزار نفر عبور کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۲    
انتظار کاهش تولیدات نفتی در نشست اعضای اوپک در حالی به ثبت رسید که بازار بر اثر کاهش عرضه در آینده نزدیک قیمت تقاضا را افزایش داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
هفته گذشته، در تالار محصولات صنعتی و معدنی، 39 هزار و 544 تن انواع کالا به ارزش 2 هزار و 337 میلیارد ریال معامله شد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
امروزه امنیت ابعاد گسترده تری نسبت به گذشته دارد. مسائل مهمی مانند امنیت اقتصادی، امنیت فرهنگی، امنیت سیاسی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شاخص بورس تهران معاملات روز شنبه را با روندی صعودی به پایان رساند. بر همین اساس نماگر شاخص کل، با رشد 223 واحدی به کار خود پایان داد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
امروز معاملات الگوریتمی آخرین روش داد و ستد در بازار سرمایه کشور های پیشرفته محسوب می شود و بازار ما به تقویت این نوع معاملات نیاز دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
نخستین دوره آموزشی ویژه آذرماه از امروز 17 آذر با موضوع "قوانین و مقررات بازار سرمایه" در فرابورس ایران برگزار می شود و 4 دوره دیگر تا بیست وهشتم این ماه ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
طی این آمار اقتصادی، صادرات چین رشد 5.4 درصدی داشته است در حالی که انتظار کارشناسان رشد 10 درصدی بوده است. واردات این کشور نیز رشد 3 درصدی داشته است که پیش بینی کارشناسان رشد 14.5 درصدی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
"فملی"و "بپاس" سهامداران خود را جهت تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه به مجمع عمومی دعوت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
در هفتم آذرماه سال 96 شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان کشت در بازار دوم فرابورس ایران پذیرش شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز شنبه 17 آذرماه میزبان عرضه 63 هزار و 71 تن قیر، وکیوم باتوم و انواع مواد پلیمری و شیمیایی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی افزود:اگر برای مردم موضوع سرمایه گذاری در بازار سرمایه بصورت شفاف تشریح شود حتی بسیاری سرمایه های خرد روانه این بازار می شود در ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
با توجه به ثبات نسبی در بازار ارز، در کنار برنامه های بانک مرکزی برای تقویت تدریجی ارزش پول ملی، اکنون توجه جدی به تولید و رشد اقتصادی باید جزو اولویت های اصلی سیاست های اقتصادی کشور باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
در یکصد و هفتاد و پنجمین نشست اوپک با حضور 14 عضو این سازمان در وین پایتخت اتریش، در توافق با اعضای غیر اوپک مقرر شد اعضای این سازمان 800 هزار بشکه و کشورهای غیر عضو 400 هزار بشکه (در مجموع یک میلیون ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
واحدهای صنعتی و تولیدی که نیروی انسانی، امکانات و بازار فروش دارند، تحت حمایت دولت هستند و بانک ها نیز نباید بخاطر بدهی این واحدها را تعطیل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
در حال حاضر وضعیت بورس انرژی مناسب است و خوشبختانه اکثر پالایشگاه های بزرگ تمام فرآورده های ویژه خود را در این بازار می فروشند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
شرکت واسپاری ملت از اعطای تسهیلات مالی لیزینگ به متقاضیان خودروهای کارکرده و نو از محصولات شرکت مدیران خوردو توسط لیزینگ به روش اعتباری (اقساطی) و اجاره به شرط تملیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
شرکت های ایرالکو، المهدی و هرمزال از ابتدای فروردین تا پایان آبان، 231 هزار و 31 تن آلومینیوم (خالص، بیلت، آلیاژ، ئی سی و براده) تولید کردند. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، 223 هزار و 877 تن بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۲    
امروز شنبه 17 آذر 97، صفحات بورسی روزنامه های صبح کشور از پیروزی در دیپلماسی نفتی ، برآیند مثبت شاخص ها و نگرانی نفتی بورس های دنیا نوشتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در دوره شش ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 97، مبلغ 89 ریال سود به ازای هر سهم کنار گذاشت. شرکت بیمه دانا نیز در همین دوره مبلغ 85 سود به هر سهم اختصاص داد.
مشاهده نتایج بیشتر...