جمعه ۲۷ مهرساعت ۲۰:۰۵Oct 2018 19

تابناک ایلام (tabnakilam.ir)

تابناک ایلام 19 فروردین 1396 تابناک ایلام 22 فروردین 1397 تابناک ایلام 1 خرداد 1397 تابناک ایلام 31 تیر 1397 تابناک ایلام 31 مرداد 1397 تابناک ایلام 31 شهریور 1397 تابناک ایلام 1 مهر 1397 تابناک ایلام 2 مهر 1397 تابناک ایلام 3 مهر 1397 تابناک ایلام 4 مهر 1397 تابناک ایلام 5 مهر 1397 تابناک ایلام 6 مهر 1397 تابناک ایلام 7 مهر 1397 تابناک ایلام 8 مهر 1397 تابناک ایلام 9 مهر 1397 تابناک ایلام 10 مهر 1397 تابناک ایلام 11 مهر 1397 تابناک ایلام 12 مهر 1397 تابناک ایلام 13 مهر 1397 تابناک ایلام 14 مهر 1397 تابناک ایلام 15 مهر 1397 تابناک ایلام 16 مهر 1397 تابناک ایلام 17 مهر 1397 تابناک ایلام 18 مهر 1397 تابناک ایلام 19 مهر 1397 تابناک ایلام 20 مهر 1397 تابناک ایلام 21 مهر 1397 تابناک ایلام 22 مهر 1397 تابناک ایلام 23 مهر 1397 تابناک ایلام 24 مهر 1397 تابناک ایلام 25 مهر 1397 تابناک ایلام 26 مهر 1397 تابناک ایلام 27 مهر 1397 
  ۲ ساعت پیش    
یکی از کاربران توئیتر با انتشار عکس هایی از تلاش آتش نشانان جهت نجات یک گربه نوشت:
  ۳ ساعت پیش    
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فوتبال حقوق شناخته شده ای دارد از جمله حق پخش تلویزیونی بطوری که فوتبال امارات از این حق به میزان هزار میلیارد تومان معادل پول ایران درآمد داشته و اگر این درآمد در فوتبال ...
  ۵ ساعت پیش    
مدیر حج و زیارت استان ایلام از صدور بیش از هزار ویزای اربعین حسینی در استان ایلام خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
جدیدترین اخبار گوناگون را در تابناک ایلام از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی ...
  ۶ ساعت پیش    
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه سرپرستان خانوار با درآمد کمتر از 3 میلیون، مشمول سبد کالا می شوند گفت: جمعیت تحت پوشش و مبلغ قابل شارژ در نشست یکشنبه دولت نهایی می شود. ...
  ۶ ساعت پیش    
امام جمعه ایلام با تأکید بر استفاده نظرات جوانان و نخبگان و اندیشمندان در جهت حل مشکلات اجتماعی در استان ادامه داد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون وزیر ارتباطات از تشکیل کمیته ای برای کاهش قیمت های سرویس های ارتباطی برای این ایام با مقامات عراقی خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
استاندار ایلام گفت: روزانه یکهزار دستگاه کامیون در نوبت عبور از مرز مهران هستند که در ایام اربعین با برنامه ریزی های انجام شده چند روزی عبور کامیون های تجاری متوقف و اولویت به کامیون مواکب داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۶    
طی چند روز اخیر عکسی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که واکنش های بسیاری را از سوی کاربران فضای مجازی به همراه داشت. ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۹:۳۴    
یارانه نقدی مهرماه ساعت 24 امشب (پنج شنبه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. به گزارش ایسنا، نود و دومین مرحله از پرداخت یارانه های نقدی به روال ماه های گذشته در ساعت 24 روز 26 هر ماه جاری به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۴    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ایلام از استقرار 10 دستگاه اتوبوس آمبولانس در استان ایلام طی ایام اربعین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۴    
محدودیت های ترافیکی اربعین در استان ایلام اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۴۴    
آیت الله مکارم شیرازی گفت: انتقال فرهنگ غربی در قالب برنامه های مختلف همچون 2030 از آسیب های امروز است و این سند آسیبی در لباس خدمت بود، غربی ها در لباس خدمت به ما ضربه می زنند. ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۴    
جدیدترین اخبار گوناگون را در تابناک با تو از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۴    
به مناسبت هفته تربیت بدنی همایش پیادهروی عمومی و خانوادگی روز پنج شنبه در دهلران برگزار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۴    
مظنون به قتل جمال خاشقجی دانش آموخته رشته پزشکی قانونی است. او که مظنون است جمال خاشقجی را پس از ورودش به کنسولگری این کشور در استانبول ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۴    
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور از حمایت افراد خیر و نیکوکار کشور از مردم روستای محروم گاودول بخش هلیلان شهرستان چرداول خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۴    
افرادی که دیر وقت غذا می خورند، نه تنها به مصرف غذای بیشتر تمایل دارند، بلکه اغلب انتخاب های غذایی ضعیف تری نیز دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۰۳    
رئیس پلیس راه ایلام گفت : از تمامی ظرفیت ها برای امنیت در جاده ها استفاده خواهیم برد و در زمان طرح بیش از 100 تیم گشتی در طول محورهای مواصلاتی خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۳    
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: کسانی که بدون مدارک قانونی وارد مرز می شوند باید به شهرهای خود باز گشته و مدارک خود را تکمیل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۳    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: موج حضور زائران در اربعین آغاز شده و تنها در شبانه روز گذشته بیش از 24 هزار نفر برای حضور در این حماسه بزرگ از مرز مهران تردد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۳    
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت : توسط دو اپراتور چندین سایت جدید به صورت دائمی نصب شده است، در مسیر و هم در پایانه مرزی مهران تعداد سه سایت ایرانسل ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۰:۱۱    
مدیر عامل آبفای استان ایلام گفت: 30 دستگاه تانکر سیار، آب مورد نیاز مواکب و زائرین را در شهرستان مهران تامین می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۱:۱۰    
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان ایلام درخصوص خدمات دهی ایستگاههای صلواتی به زائرین اربعین حسینی در مرز مهران گفت: هیچ گونه محدودیتی برای برپایی موکب در مهران وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۲۱:۱۰    
نمونه ای که شب گذشته در پیشگاه جمعیت کثیری از منادیان روشنگری،سیاست ورزی ،اخلاقمداری ،تحمل منتقد و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۲    
جلال میرزایی نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی و حمید رسایی فعال سیاسی بعنوان موافقین ومخالفین "اف ای تی اف "در مناظره ای که شب گذشته در دانشگاه ایلام برگزار شد به بیان دیدگاههای خود پرداختند .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۴۲    
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: ایستگاه ثبت ساعت و نصب سامانه پایش تردد هوشمند ناوگان حمل مسافری (سپهتن) در ایام اربعین 97 در پایانه مسافربری برکت شهرستان مهران نصب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۴۲    
ترمیم حقوق کارکنان دولت وظیفه دولت است و ما نیز پیشنهادهای خود را ارایه کرده ایم. بررسی پیشنهاد ترمیم حقوق کارکنان دولت با موافقت رئیس جمهور محترم در دستور کار دولت قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۴۲    
گلیفو یک ابزار کمکی سفارشی است که طی همکاری آزمایشگاه اُپن دات با سه طراح به نام های لوکا توسکانو، سارا موناکی و آندرا پلینو توسعه داده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۲    
فرماندهی انتظامی استان ایلام با صدور بخشنامه ای از ممنوعیت اسکان زوار و مسافران در ایام اربعین در حسینیه ها، مساجد و تکایای مهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۲    
پیکر پدر شهیدان هوشنگ و مرتضی شاهمرادیان از شهدای استان ایلام ظهر امروز در میان بدرقه مردم ولایت مدار و شهید پرور استان ایلام تشییع شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۲    
وزیر کشور عراق در دیدار با استاندار ایلام گفت :دولت عراق در خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی کوتاهی نخواهد کرد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۲    
مجموعه شعرهای یاسر بابایی با موضوع مهدویت در کتاب شمع را در چند شب پروانه ها چاپ شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۱    
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: 96 گیت کار عبور زائران به خاک عراق را در مرز مهران هماهنگ می کنند و طرف عراقی نیز به همین تعداد گیت آماده کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۱    
شهردار مهران گفت: پارکینگ بزرگ اربعین و پایانه برکت و نیز پارکینگ های سطح شهر با ظرفیت بیش از 70 تا 80 هزار خودرو آماده ساماندهی خودروهای زائرین هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۱    
وزیر کشور عراق گفت: روابط ایران و عراق بسیار مهم و استراتژیک است و آماده هرگونه همکاری با مسئولان ایرانی برای خدمات دهی به زوار اربعین هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۱    
پسر 9 ساله پاکستانی از بیماری نادری رنج می برد که باعث شده است شکم وی سه برابر حالت عادی بزرگ شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۱    
در اختتامیه ی مرحله استانی جشنواره قصه گویی در کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان ایلام برگزیدگان بخش های مختلف معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۱    
مدیر برنامه های دیگو مارادونا تاکید کرد که مارادونا با مسی تماس می گیرد و از او عذرخواهی می کند. به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، مارادونا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۱    
رئیس کمیته مشارکت های مردمی ستاد اربعین استان ایلام گفت: 75 مسجد در ایلام به صورت شبانه روزی آماده اسکان زوار هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۱    
نماینده حوزه جنوب استان ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت:از یک هزار و 153 نفر نیروی شاغل در ان جی ال دهلران تنها 348 نفر یعنی 30 درصد آنها بومی استان هستند که باید هر چه سریع تر روند بکارگیری نیروهای ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۱    
رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: هدف از اجرای طرح توسعه پایدار ملکشاهی توانمند سازی مردم برای مشارکت در توسعه همه جانبه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۱    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر ایلام از اعزام 142 نجاتگر از سراسر کشور برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی امسال به کشور عراق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۱    
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ایلام از سهم 47 درصدی شهرستان های حوزه جنوبی این استان از تسهیلات اشتغال روستایی خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۱    
تابناک ایلام آمده است تا به خبرهایی که درسایتهای خبری به آن پرداخته نشده ویا بدلایل ملاحظات یاوابستگی سیاسی مورد توجه قرارنگرفته اند را درقالب "بسته خبری وِیژه تابناک ایلام "به مخاطبین خود تقدیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۱    
زندان زدایی از مهریه، جنجال شنود در شهرداری تهران!، ورود محدود زنان به ورزشگاه، ساز ناکوک زنگنه برای عرضه نفت بورسی، دردسر های بسته های شبانه، هلاکت طراح اصلی حادثه اهواز ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۱    
ردپای UH-60 بلک هاوک را می توان در نیروی هوایی کشورهای مختلفی نظیر کره جنوبی، افغانستان، استرالیا، چین، تایوان، تایلند، عربستان، برزیل، امارات و ترکیه به خوبی مشاهده کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۱    
کربوهیدرات های خالی می توانند به اندازه قند در افزایش وزن نقش داشته باشند. از غذاهای پردازش شده پرهیز کنید زیرا نه تنها حاوی کربوهیدرات های خالی بوده، بلکه از سطوح ناسالم قند و نمک نیز برخوردار هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۱    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت: وسایل نقلیه ای که در ایام اربعین در محل های غیر مجاز و معابر مهران توقف کنند به پارکینگ منتقل می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۱    
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از راه اندازی22 پایگاه جمع آوری نذورات مردمی در مسیر زائران اربعین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۱    
امشب و دراین به ظاهر مناظره مهندسی شده، نه فضای علمی رعایت شد و نه زمینه ای برای طرح اندیشه، نه ارزش های اخلاقی رعایت شد و نه صراحت در بیان حقایق که باید توسط میز مخالف عنوان می شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۰    
رئیس پلیس راه انتظامی استان ایلام گفت: ساعتی پیش بدلیل تصادف یک دستگاه تریلر کشنده با پراید یک نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۴۰    
امام جمعه ایلام گفت: رعایت استاندارد در تولید باعث توسعه و رونق اقتصادی می شود و اگر تولید کننده بتواند برای تولید کالای خود استانداردها را رعایت نماید تقاضا برای آن کالا بیشتر می شود و در نتیجه آن ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۰    
زنگ افتتاحیه بازی های پارالمپیک( بازی های ورزشی ویژه افراد کم توان) در استان ایلام نواخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۰    
وزیر کشور گفت : متقاضیان سفر به عتبات عالیات روادید سفر به عراق را از قبل تهیه و به روزهای پایانی موکول نکنند و مسئولان نیز همانند سال گذشته از ترددهای غیرمجاز احتمالی و بدون ویزا جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۰    
بزرگترین پرچم عزای اباعبدالله الحسین(ع) در جنوب غرب کشور به مساحت 214 متر مربع به عنوان نماد خدمت به زوار اربعین برافراشته شد. این پرچم مزین به عبارت یالثارات الحسین است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۰    
معاون هماهنگی، اقتصادی و نظارت بر امور استان های سازمان دانش آموزی فهرست 18 قلم خوراکی ممنوعه و هفت گروه خوراکی مجاز در بوفه های مدارس را اعلام کرد و از راه اندازی سامانه ای برای توسعه تعاملات و رصد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۰    
این مراسم در حالی با سخنان دکتر ناصری فر معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی آغاز شد که صندلی ریاست دانشگاه علوم پزشکی برخلاف سنتهای گذشته خالی بود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۰    
انفجار شی باقی مانده از جنگ در شهرستان مرزی مهران دو مجروح برجای گذاشت
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۰    
رئیس اداره مشارکت های مردمی، اشتغال و موسسه های خیریه اداره کل بهزیستی ایلام با اشاره به آغاز اجرای تفاهم نامه این اداره کل با بسیج سازندگی برای خدمات رسانی به مددجویان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۰    
در پی در خواست پارسا جهانی شهردارایوان اعضا شورای اسلامی با استعفا وی موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۰    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای ایلام گفت: سال گذشته 2 میلیون و 580 هزار زائر بصورت رفت و برگشت از طریق مرز مهران جابجا شدند و امسال نیز پیش بینی می شود 60 درصد زائران در این مسیر مواصلاتی جابجا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۰    
وزیر کشور در توصیه با زائرین اربعین بیان داشت: کسانی که می خواهند به منظور شرکت در راهپیمایی اربعین مرزهای سه گانه عزیمت نمایند حتما گذرنامه ویزای معتبر به همراه داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۰    
به دنبال انتشار این دغدغه در قالب تحلیل ،فردی که خود را مشاور رسانه ای جناب آقای نماینده معرفی نمودند ،مدعی ارسال جوابیه به این مطلب شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۰    
روزشمار نصب شده مقابل پادگان ارتش در خیابان نیروی زمینی تهران.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۰    
رئیس اداره هواشناسی دهلران از بارش های رگباری در آبان ماه برای این شهرستان خبر داد و گفت:دهلران آبان ماه پربارانی پیش رو دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۰    
لیکوپن، آنتی اکسیدانی قوی در خانواده کاروتنوئید است. آنتی اکسیدان ها از بدن انسان در برابر آسیب ناشی از فعالیت ترکیباتی به نام رادیکال های آزاد محافظت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۰    
فرماندار ایلام گفت: طرح پاکسازی بالادست حوزه آبریز سد ایلام که به منظور پاکسازی از آلاینده ها صورت گرفته توسط دستگاه های اجرایی شهرستان اجرا شد
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۰    
رئیس ستاد مرکزی اربعین از ثبت نام 710 هزار نفر در سامانه سماح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۰    
وزیر کشور برای بازدید از مرز مهران وارد استان ایلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۰    
بیس فسفونات ها داروهایی قوی هستند و به افزایش تراکم استخوانی در بیماران مبتلا به پوکی استخوان کمک می کنند. با این وجود، مصرف مکمل های کلسیم بلافاصله پس از مصرف این داروها اثربخشی آنها را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۰    
نرخ خدمات پایانه برکت و پارکینگ اربعین در مرز مهران برای زائران مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۰    
نیمار ستاره تیم ملی برزیل که برای انجام بازی های چهار جانبه در عربستان به سر می برد به همراه هم تیمی هایش شب گذشته در بیابان های عربستان به تفریح و ماشین سواری پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۰    
گفت وگوی صریح اقتصاددانان و رئیس جمهور، تصمیم سران سه قوه برای نصویب FATF، 13 میلیون یمنی در معرض قحطی و مرگ، خاک باران خوزستان، عملیات نجات بن سلمان با رمز خودسرها ، خطر تندروتر شدن کاخ سفید ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۰    
مدیرکل میراث فرهنگی ایلام از برپایی 24 سیاه چادر همراه با پخت غذاهای محلی در ایلام برای میزبانی از زوار اربعین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۰    
فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: یگان ویژه با تمام امکانات آماده خدمات رسانی به زوار اربعین است
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۱:۳۰    
معاون امنیتی وزارت کشور با اشاره به اینکه 65 درصد زوار اربعین با ماشین های شخصی برای سفر به مرزها استفاده می کنند و 35 درصد از وسایل عمومی استفاده می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۱    
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: بهای سرویس مدارس در این استان برای سال تحصیلی جاری 20 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۱    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت : این نهاد همچون سال های گذشته خدمات رسانی به زائران ایثارگر از سراسر کشور در اربعین امسال را انجام خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۱    
فرماندار دهلران تجمیع ایستگاه های پذیرایی از زائرین را ازسیاست های ستاد مرکزی اربعین در راستای خدمات رسانی مطلوب به زائرین عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۱    
در میان ملوانان حاضر بر روی عرشه بزرگترین ناو جنگی ژاپن موسوم به کاگا تعدادی ملوان زن نیز دیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۱    
در این فهرست، نام کشورهایی مانند دانمارک، کانادا، سوئد و استرالیا به چشم می خورد. هیچ کشوری از آسیا در این لیست حضور ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۱    
رطوبت کم موجب خشکی مسیرهای هوایی بینی می شود و از این رو به دام انداختن و نابودی میکروب ها دشوارتر می شود که در نهایت سرماخوردگی را به همراه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۱    
این زندان عجیب کلا 4.5 در 3.5 متر مربع فضا دارد ولی بیش از 40 زندانی در آن نگهداری می شود! این زندان عجیب کلا 4.5 در 3.5 متر مربع فضا دارد ولی بیش از 40 زندانی در آن نگهداری می شود!
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۱    
استاندار ایلام گفت: امروز مرز مهران به یمن زحمات و تلاش های همه خدمتگزاران حوزه نظامی، انتظامی و امنیتی، امن ترین مرز کشور قلمداد می شود .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از راه اندازی دبیرخانه شهر ملی گلیم نقش برجسته در استان ایلام خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۱    
قطعا برگزاری این مناظره بخاطر محور مورد بحث و ویژگی های منحصر به فرد یکی از شخصیتهای سیاسی حاضر در مناظره با اقبال عمومی روبرو و بازتاب کشوری خواهد داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۱    
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن ایلام گفت: با هدف ساماندهی نظام مالکیت منازل مسکونی روستایی، تاکنون 24 هزار و 896 جلد سند مالکیت منزل در روستاهای بالای 20 خانوار این استان صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۱    
مدیرکل اجتماعی فرهنگی استانداری ایلام گفت: دفاتر تسهیلگری توسعه محلی درسکونتگاههای غیر رسمی و نقاط حاشیه نشین شهرایلام راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۱    
معاون فرهنگی و اجتماعی تبلیغات اسلامی ایلام گفت: 120 مبلغ به موکب های استان ایلام طی ایام اربعین اعزام می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۱    
جدیدترین اخبار گوناگون را در تابناک ایلام از دست ندهید. در این سایت شما هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار پیرامون موضوعات خانواده، سلامت و بهداشت، سرگرمی و دانستنی ها، آشپزی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۱    
امام جمعه شهرستان مهران گفت: رفع محدودیت موکب ها در داخل شهرستان مهران خواسته مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۱    
نمای رومی بکار رفته در معماری این روزهای شهر قم که تقلیدی از معماری غربی و کلیسایی و دیگر معماری های کلیسایی باستانی است رواج سبک فرهنگی دیگر کشورها و فاصله گرفتن از فرهنگ ایرانی اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۱    
مدیر کل بنیاد مسکن استان ایلام گفت: 150 میلیارد ریال برای اجرای طرح هادی در روستاهای ایلام هزینه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۱    
هرچند CFT از پارلمان ایران به سلامت عبور کرده و برای تبدیل شدن به قانون راهی شورای نگهبان شده است اما با این حال فریاد مخالفان همچنان سر به فلک می گذارد. ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۱    
معاون امور استان های صدا و سیما گفت: بیش از 700 نفر از برنامه سازان انعکاس شور و شعور همایش اربعین حسینی را از 150 شبکه استانی، ملی و بین المللی منعکس خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱    
بانکها در پرداخت حداقل تسهیلاتی که بتواند چرخ یک خانواده را به چرخش در آورده ویا زوجی را راهی خانه بخت کنند ویا مریضی را از مرگ حتمی نجات دهد ،آنچنان سخت گیری می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۱    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان دهلران گفت : بیش از 500 هزار رأس دام سبک و سنگین در دهلران بر علیه انواع بیماری های مشترک بین انسان و دام در شهرستان دهلران واکسیناسیون شده اند .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۱    
حمید فرخ نژاد در فیلم سامورایی در برلین به کارگردانی مهدی نادری کنار امیرمهدی ژوله، میترا حجار و هومن حاجی عبداللهی بازی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۱    
در شرایطی که قیمت گوشی تلفن همراه پس از روند افزایشی ماه های گذشته، در هفته گذشته با کاهش روبرو بود رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه اعلام کرد که اگر 600 هزار دستگاه گوشی توقیف شده توسط سازمان حمایت ...
مشاهده نتایج بیشتر...