دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۰۵:۵۴May 2018 21
 

تیتر20 (titre20.ir)

تیتر20 29 اسفند 1394 تیتر20 30 اسفند 1395 تیتر20 1 فروردین 1396 تیتر20 1 فروردین 1397 تیتر20 1 اردیبهشت 1397 تیتر20 2 اردیبهشت 1397 تیتر20 3 اردیبهشت 1397 تیتر20 4 اردیبهشت 1397 تیتر20 5 اردیبهشت 1397 تیتر20 6 اردیبهشت 1397 تیتر20 7 اردیبهشت 1397 تیتر20 8 اردیبهشت 1397 تیتر20 9 اردیبهشت 1397 تیتر20 10 اردیبهشت 1397 تیتر20 11 اردیبهشت 1397 تیتر20 12 اردیبهشت 1397 تیتر20 13 اردیبهشت 1397 تیتر20 14 اردیبهشت 1397 تیتر20 15 اردیبهشت 1397 تیتر20 16 اردیبهشت 1397 تیتر20 17 اردیبهشت 1397 تیتر20 18 اردیبهشت 1397 تیتر20 19 اردیبهشت 1397 تیتر20 20 اردیبهشت 1397 تیتر20 21 اردیبهشت 1397 تیتر20 22 اردیبهشت 1397 تیتر20 23 اردیبهشت 1397 تیتر20 24 اردیبهشت 1397 تیتر20 25 اردیبهشت 1397 تیتر20 26 اردیبهشت 1397 تیتر20 27 اردیبهشت 1397 تیتر20 28 اردیبهشت 1397 تیتر20 29 اردیبهشت 1397 تیتر20 30 اردیبهشت 1397 
  ۶ ساعت پیش    
با تصویب کمیسیون پولی و بانکی بانک مرکزی، از این پس ایران چک های تحویلی به بانک ها، بدون درج مُهر شعبه در اختیار مشتریان قرار می گیرند.
  ۶ ساعت پیش    
با سامانه ثبت شکایات مبتنی بر مکان نمای جغرافیایی، مشترکان می توانند در صورت بروز اختلال از طرف اپراتورها، با مشخص کردن مکان جغرافیایی، ضمن اعلام مشکل به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ...
  ۶ ساعت پیش    
به گفته نایب رییس اتحادیه میوه و سبزی میدان مرکزی، نرخ بسیاری از اقلام کاهش یافته است.
  ۶ ساعت پیش    
ارزمجازی شامل هر نوع پولی که بتوان آن را از طریق اینترنت انتقال داد، می شوند.
  ۶ ساعت پیش    
آلیسا شفر با انتشار تصویری نسبت به یک شوخی کاربران فضای مجازی پاسخ داد.
  ۶ ساعت پیش    
اگر عاشق کفش های پاشنه بلند هستید اما پاهایتان با پوشیدنشان درد می گیرد، این مطلب برای شماست. یک روش ساده وجود دارد که می تواند از ایجاد درد در انگشتان هنگام پوشیدن کفش جلوگیری کند.
  ۷ ساعت پیش    
روز گذشته، دلار و سکه در مقطعی از دو مرز روانی پایین رفتند؛ ولی با مقاومت معامله گران در ساعات پایانی روز قیمت ها به سطوح پیشین بازگشتند دلار و سکه پس از سپری کردن یک صبح کاهشی ...
  ۷ ساعت پیش    
یک اشتباه رایج در هنگام استحمام وجود دارد که می تواند عامل بزرگی در "ریزش موهای سر" باشد.
  ۷ ساعت پیش    
قارچ های خودرو می توانند سمی باشند که اگر به درستی شاخته نشود می تواند جان افراد را بگیرد.راه هایی برای تشخیص قارچ سمی و غیر سمی وجود دارد که در این جا می خوانید.
  ۷ ساعت پیش    
محبوبیت شماره یک سابق تیم ملی سالن مراسم برگزاری بدرقه تیم ملی را با جو جالبی مواجه کرد.
  ۹ ساعت پیش    
وینگر ملی پوش تیم فوتبال سایپا برای جدایی از این باشگاه با دردسر بزرگی مواجه شده است.
  ۹ ساعت پیش    
شایعه ناراحتی سیدحسین حسینی از نیمکت نشینی دوباره در استقلال که در فضای مجازی پیچیده بود، در شماره دیروز خبرورزشی هم بازتاب داشت اما یکی از نزدیکان سرمربی آلمانی استقلال در گفت وگو با خبرورزشی این ...
  ۹ ساعت پیش    
بانک مسکن درجهت حمایت بیشتر از زوج های متقاضی خرید مسکن، یک مصوبه دیگر برای تسهیل تامین مالی این گروه از خریداران به شعب خود در سراسر کشور ابلاغ کرد.
  ۹ ساعت پیش    
اتحادیه اروپا در واکنش به خروج آمریکا از توافق هسته ای با ایران تصمیم گرفته است مبادلات خود را به جای دلار با یورو انجام دهد، اما ایده کنار گذاشتن دلار از توافق نامه های بین المللی موضوع جدیدی نیست.
  ۹ ساعت پیش    
پرسپولیس از نقل و انتقالات محروم است و نمی تواند بازیکن بگیرد. به همین خاطر برانکو هم باید محتاط تر باشد.
  ۹ ساعت پیش    
اخیرا برخی از شرکتهای لیزینگ خودرو اقدام به عقد قراردادهای غیر منصفانه برای فروش خودرو می کنند و از این طریق همه جوره به مشتریان ضرر و زیان وارد می کنند.
  ۹ ساعت پیش    
بر اساس لیست 24 نفره اعلامی از سوی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران باشگاه استقلال در جام جهانی روسیه با 520 هزار دلار بیشترین درآمد را از محل درآمدزایی فیفا خواهد داشت.
  ۹ ساعت پیش    
کارشناس فوتبال کشورمان در واکنش به عدم حضور نام غفوری و جلال حسینی در لیست تیم ملی گفت: قطعاً در 24 ساعت گذشته اتفاق خاصی رخ داده که کی روش نام این دو بازیکن را از لیست تیم ملی خط زده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۵۳    
به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، با دستور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و در راستای حمایت از مشتریان و افزایش رضایت مندی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۸    
فهرست 24 نفره بازیکنان تیم ملی برای حضور در اردوی استانبول اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۸    
از جمع بازیکنان استقلال در لیگ هفدهم، ارشیا بابازاده، میلاد زکی پور، آرمین سهرابیان و محسن کریمی دیگر بازیکن سهمیه زیر 23 سال محسوب نمی شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۸    
دو بازیکن تاثیرگذار پرسپولیس برای ادامه همکاری چراغ سبز نشان داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۸    
حسین ماهینی از حضور سیدجلال حسینی در لیست انتظار تیم ملی برای جام جهانی روسیه
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۸    
افزایش عرضه خودرو در بازار باعث شد تا قیمت خودرو کاهش 500 هزار تا 1.2 میلیون تومانی را تجربه کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۳    
تیام تهران را ترک کرده است و به دبی رفته. او از آنجا راهی سنگال می شود تا چند روزی در کنار خانواده اش باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۳    
یکی از شوک های بزرگی که کی روش به فوتبال ایران وارد کرد، خط زدن غفوری مدافع راست و آماده تیم استقلال بود که به نظر می رسید بازیکن ثابت ایران در جام جهانی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۳    
بازیکن و مربی پیشین استقلال گفت که امیدوارم کاری نکنند تا مجبور به شکایت از استقلال شوم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۲    
گروه صنعتی ایران خودرو، هم زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و به مناسبت پاسداشت این رویداد مبارک، شرایط فروش فوری خودروی پژو 207 آی دستی را به صورت محدود از دوم خرداد آغاز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۲    
در جریان اعمال کارمزدهای جدید در برخی خدمات بانکی، به تازگی دریافت کارمزد از تراکنش های اینترنتی نیز در برخی بانک ها اجرایی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۵:۲۲    
دبیر اتحادیه چیپس، اسنک و فرآورده های غلات از افزایش متوسط 10 تا 12 درصدی انواع چیپس و پفک در سال 1397 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۳    
مریم بیامنش
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۷:۵۵    
عضو ناظر مجلس در شورای حقوق و دستمزد از افزایش 50 درصدی حقوق کارمندان برخی دستگاه های اجرایی طی 5 سال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۷:۵۵    
یکی از کاربران شبکه های اجتماعی با انتشار تصویری از یک سبد میوه نوشته است که این سبد میوه، شامل میوه های خاص است و قیمت آن نیز در تهران 300 هرار تومان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۷:۴۰    
یک رسانه ورزشی عرب زبان از پیشنهاد چهار میلیون دلاری باشگاه الهلال عربستان به مامه تیام، مهاجم تیم استقلال تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۷:۴۰    
دو بازیکن سرخپوش جدایی شان از تیم پرسپولیس قطعی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۷:۴۰    
تیم فوتبال پرسپولیس به بخشش محرومیت خود از سوی فیفا امیدوار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۷:۴۰    
صادق محرمی تا امضای قرارداد با دیناموزاگرب فاصله چندانی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۷:۴۰    
همه ما وسایل زیادی را هر روزه در خودرو با خود حمل می کنیم و بعضی از این وسایل را در داشبورد یا صندوق عقب برای مدت طولانی رها می کنیم، بدون این که استفاده ای داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۷:۴۰    
گروه خودروسازی سایپا که به تازگی یک محصول پسابرجامی را وارد بازار خودرو کرده است، در جدیدترین شرایط فروش محصولاتش از شرایط پیش فروش کیا سراتو 2000 آپشنال یکی از محصولات پرطرفدار خود رونمایی کرد که ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۰۷:۲۵    
هافبک تیم استقلال می خواهد پس از مذاکره با مسولان باشگاه پیرامون بندی در قراردادش برای انجام مراحل نهایی انتقال به اروپا گام های بعدی را بردارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۲:۴۰    
همه ما از نوشیدن چای یا قهوه یا حتی آب سرد بعد از بلند شدن از خواب خوشمان می آید. اما باید بدانید که شما نیاز به نوشیدن مایع سرد دارید یا گرم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۲:۴۰    
مواد لازم برای تهیه این ماسک شامل یک عدد موز، یک عدد زرده تخم مرغ و 5 قاشق غذاخوری روغن زیتون کاملا طبیعی می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۲:۴۰    
سخنگوی انجمن صنفی تولیدکنندگان لوازم خانگی دلایل مختلف کاهش کولر آبی و انواع تلویزیون را در سال 1396 نسبت به سال 1395 تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۵    
برخی از اشتباهات در انتخاب لباس و ست کردن آنها وجود دارد که شما را بدتیپ و دمده نشان می دهد. این اشتباهات شایع عبارتند از ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۰:۵۵    
وقتی ماه رمضان از راه می رسد بسیاری از ورزشکاران در باره تداوم برنامه های تمرینی و تغذیه ای شان در این ماه دچار سردرگمی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۰:۴۰    
روغن یکی از مهمترین و اولین های هر آشپزی محسوب می شود که خوب یا بد بودن آن تاثیر مستقیمی بر سلامت بدن دارد.در این مطلب از الودکتر به همین موضوع پرداخته ایم.ادامه مطلب را بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۰:۴۰    
استفاده از رنگ های بهاری در دکوراسیون داخلی منزل باعث میشود فضای خانه حال و هوای بهاری به خود بگیرد, رنگ های بهاری را بشناسید و از آن ها در دکوراسیون منزل استفاده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۰:۴۰    
این روزها گوشی های هوشمند و تبلت ها همانند کامپیوترهای شخصی به آسیب پذیری های مختلفی آلوده شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۰:۴۰    
الهلال عربستان به مهاجم سنگالی استقلال پیشنهاد داده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۰:۴۰    
بررسی ها از وضعیت بازار سرمایه در 15 سال گذشته نشان می دهد که نرخ دلار نسبت به سایر شاخص های بازار سرمایه رشد کمتری را تجربه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۰:۲۵    
خرید خودرو در ایران برای برخی از مردم بیشتر از آنکه خرید یک وسیله کابردی باشد وسیله ای برای حفظ سرمایه شان حساب می شود، برخی خودرو را می خرند تا ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۰:۲۵    
یکی از معضلات اجتماعی که امروزه در جامعه ما وجود دارد دور زدن قانون توسط افراد سودجو است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۰:۲۵    
معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از افزایش اعمال قانون خودروها به دلیل صحبت راننده با تلفن همراه در حین رانندگی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۰    
ظاهراً استقلال برای سیدحسین حسینی تمام شده است و می خواهد فصل جدیدی از زندگی خود را شروع کند. دو سال قبل اولین بار او مقابل سپاهان و در اصفهان، اوجگیری کرد و انگار ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۰    
میلاد زکی پور، ارشیا بابازاده و آرمین سهرابیان سه بازیکن تیم استقلال بودند که فصل گذشته با استفاده از سهیمه زیر 23 سال در لیست این تیم جای گرفته بودند که باتوجه به تغییر شرایط سنی آنها ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۰    
در حاشیه دیدار نهایی استقلال مقابل ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا، بازیکن پیشین آبی ها حرف هایی به زبان آورد که در فضای مجازی برایش دردسرهایی به وجود آورد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۲۰:۱۰    
مسعود همامی درباره اظهارات سرپرست باشگاه پرسپولیس مبنی بر ترک باشگاه بدون توافق مالی بیان کرد: حق داشتم جلسه ام با گرشاسبی را به علت عمل نکردن تعهدات مالی ترک کنم و این کار را انجام دادم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۵    
پیشکسوت فوتبال کشورمان اعتقاد دارد کادرفنی سرخپوشان در بازگشت به لیگ باید شرایط جدیدی را بسازند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۵    
سه بازیکن استقلال در فهرست مازاد شفر قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۷:۲۵    
بشار رسن هافبک بازیساز و عراقی پرسپولیس که توانایی بازی در دو سمت زمین به عنوان وینگر را دارد، برای فصل بعد نیز به صورت قطعی در جمع سرخپوشان می ماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۰    
اگر چه مدیران استقلال و کادر فنی تیم مرتب ادعای فوق را تکذیب می کنند ولی واقعیت امر این است که نمی توان پذیرفت نیمکت نشینی او در روزهای پایانی فصل فنی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۰    
سه بازیکن تیم فوتبال استقلال به فکر جدایی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۰    
امسال هم احتمالاً قرارداد علیپور و سیدجلال در میان پرسپولیسی ها بیشترین جهش را خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۵    
مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، از رونمایی وب سایت جدید این بانک، همزمان با روز ملی ارتباطات و روابط عمومی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۵    
بانک ایران زمین در راستای ارتقاء سطح خدمات پرداخت، دستگاه همراه پرداخت ایران زمین را ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۵    
در سال های گذشته بارها بحث وکیوم سکه های طلا مطرح شده است اما همچنان سرانجام خاصی برای این وضعیت وجود ندارد و خریداران سکه دچار مشکلات متعدد می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۵    
به فاصله کمتر از یک ماه مانده تا شروع جام جهانی 2018 روسیه، مسافران عازم برای تماشای مسابقات فوتبال، می توانند هر کدام فقط تا 500 یورو، از بانک ها ارز مسافرتی تهیه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۰    
پیچ محسن افشانی و همسرش توسط اینستاگرام بسته شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۰    
کمتر کاری در دنیا وجود دارد که به اندازه آب خوردن معمولی باشد اما غیرقابل انکار است که این روزها آب خوردن ما هم برای طبیعت تبدیل به بحران شده است!
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۶    
ارزیابی های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، طی چند سال اخیر، مؤید رشد روزافزون مشتریان از خدمات پس از فروش شرکت ایران خودرو بوده و اصلی ترین هدف شرکت ایساکو در سال جاری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۷:۵۶    
سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: اطلاعات تمامی اشخاصی که اقدام به خرید و فروش انواع ارز کرده اند، در اختیار سازمان مالیاتی کشور قرار گرفته است و این افراد باید مالیات بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۷:۵۶    
با واریز یارانه اردیبهشت ماه، مشمولان دریافت یارانه از ابتدای طرح هدفمندی یارانه ها تاکنون 3 میلیون و 958 هزار و 500 تومان دریافت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۷:۵۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:علی رغم اینکه دولت اعلام می کند قیمت کالاها در بازار کنترل می شود اما گزارش های مردمی بیانگر گرانی اقلام خوراکی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۷:۵۶    
مشاوران املاک برخی مناطق شهر تهران از افزایش قیمت پیشنهادی فایل های فروش از سوی مالکان خبر می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۷:۴۱    
ستاره استقلال تصمیم خود را برای فصل آینده گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۷:۴۱    
سروش رفیعی در تلاش است تا در صورت لغو محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس به جمع سرخپوشان بپیوندد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۷:۴۱    
سرمربی پرسپولیس درباره حضور در این تیم و پیوستن صادق محرمی و البته جام جهانی به اظهار نظر پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۷:۴۱    
گفته می شود تیام از شرایط مالی خود در استقلال راضی نیست و با توجه به پیشنهاد خوب یک تیم عربستانی امشب به این کشور می رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۷:۴۱    
طبق شنیده ها پادوانی فصل جدید در لیست استقلال نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۷:۴۱    
پیشکسوت استقلال گفت: اگر استقلال در دور بعد لیگ قهرمانان به پرسپولیس بخورد حتما این تیم را شکست خواهد داد چون به مراتب از حریف ایرانی اش تیم تر است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۰۷:۴۱    
امیر قلعه نویی در مصاحبه جنجالی اش قبل از دیدار با استقلال به عدم رسیدگی پرونده ای خاص در کمیته اخلاق اشاره می کند که شرایط آن کاملا روشن است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۲۲:۵۶    
ایجنت مهدی طارمی به سبب عدم پرداخت یکصد هزار دلار حق کارگزاری از این بازیکن در فدراسیون فوتبال قطر شکایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۲۲:۵۶    
کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: هرچه دارم از پرسپولیس است و هیچ موقع روزهای خوبی که با این تیم داشتم را فراموش نمی کنم و به همین دلیل هرگز از این تیم شکایت نخواهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۲۲:۵۶    
یک دستگاه پژو 301، در بازار با قیمت 103 میلیون تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۲۲:۵۶    
اگر حفظ سلامتی بدنتان برایتان مهم است هرگز در هنگام سحر این نوشیدنی را نخورید!
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۶    
بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: دوست دارم بازی کردن در فوتبال اروپا را تجربه کرده و پیشرفت کنم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۶    
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید افرادی که موفقیت های او را به دست نیاورده اند و حالا از عملکردش انتقاد می کنند باعث ناراحتی او می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۶    
دعوایی که بر سر زمان اعلام لیست 35 نفره تیم ملی آغاز شده بود در نهایت به ضرر امیر قلعه نویی تمام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۶    
براین اساس شنیده می شود لیست خروجی استقلال شامل: علی قربانی، بهنام برزای، بویان، لئوناردو پادوانی، جابر انصاری و میلاد زکی پور خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۱    
مرکز آمار متوسط قیمت خرید و فروش هر متر مربع واحد مسکونی میزان تغییرات اجاره با در زمستان سال گذشته را نسبت به مدت مشابه سال قبل اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۱    
مؤسسه اعتبار سنجی فیچ اعلام کرد که اوکراین، آرژانتین، ترکیه و برزیل بیشترین آسیب پذیری به افزایش ارزش دلار آمریکا را دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۱    
همراه اول به زودی از آهنگ علیرضا عصار برای جام جهانی 2018 روسیه رونمایی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۱    
بازیکن ملی پوش تیم فوتبال استقلال شاید در فصل آینده در یکی از لیگ های اروپایی فوتبال بازی کند و این در حالی است که او برای جدایی نیاز به رضایت نامه باشگاه استقلال دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۱    
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: تیام و جپاروف در استقلال می مانند و این بازیکنان را حفظ می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۳    
قرارداد فرشاد احمدزاده با پرسپولیس پس از بازی الجزیره امارات به اتمام رسید. این بازیکن هم بلافاصله پس از سوت پایان مسابقه به همراه محسن مسلمان و کمال کامیابی نیا زودتر از سایر بازیکنان رختکن پرسپولیس ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۳    
تیم فوتبال پرسپولیس به بخشش محرومیت خود از سوی فیفا امیدوار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۳    
فصل برای پرسپولیس، برانکو و بازیکنان تمام شد و حالا زمانی برای استراحت فرارسیده است. برانکو راهی کشورش شده و از این به بعد، پرسپولیس وارد دوران بی خبری خود می شود اما با این حال ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۳    
آرمین سهرابیان شب قبل از بازی برگشت استقلال- فولاد (دور برگشت) هرگز راحت نخوابید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۳    
هافبک سابق تیم ملی فوتبال گفت: بازی با ترکیه بهترین محک برای تیم ملی کشورمان است که خود را برای جام جهانی آماده کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۲:۱۳    
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه هدف باشگاه حفظ تمامی بازیکنان برای فصل آینده است گفت: دوست ندارم در لیگ قهرمانان آسیا با استقلال بازی کنیم.
مشاهده نتایج بیشتر...