چهارشنبه ۳۰ بهمنساعت ۰۳:۴۸Feb 2020 19

تیتر20 (titre20.ir)

تیتر20 29 اسفند 1394 تیتر20 30 اسفند 1395 تیتر20 1 فروردین 1396 تیتر20 1 فروردین 1397 تیتر20 1 فروردین 1398 تیتر20 1 اردیبهشت 1398 تیتر20 1 خرداد 1398 تیتر20 1 تیر 1398 تیتر20 1 مرداد 1398 تیتر20 1 شهریور 1398 تیتر20 30 مهر 1398 تیتر20 30 آبان 1398 تیتر20 1 آذر 1398 تیتر20 30 دی 1398 تیتر20 1 بهمن 1398 تیتر20 2 بهمن 1398 تیتر20 3 بهمن 1398 تیتر20 4 بهمن 1398 تیتر20 5 بهمن 1398 تیتر20 6 بهمن 1398 تیتر20 7 بهمن 1398 تیتر20 8 بهمن 1398 تیتر20 9 بهمن 1398 تیتر20 10 بهمن 1398 تیتر20 11 بهمن 1398 تیتر20 12 بهمن 1398 تیتر20 13 بهمن 1398 تیتر20 14 بهمن 1398 تیتر20 15 بهمن 1398 تیتر20 16 بهمن 1398 تیتر20 17 بهمن 1398 تیتر20 18 بهمن 1398 تیتر20 19 بهمن 1398 تیتر20 20 بهمن 1398 تیتر20 21 بهمن 1398 تیتر20 22 بهمن 1398 تیتر20 23 بهمن 1398 تیتر20 24 بهمن 1398 تیتر20 25 بهمن 1398 تیتر20 26 بهمن 1398 تیتر20 27 بهمن 1398 تیتر20 28 بهمن 1398 تیتر20 29 بهمن 1398 
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هفدهمین دوره جشنواره “تولید ملی ،افتخار ملی” برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
گزارش ها از وضعیت بازار ملک حاکی از آن است که با وجود رکود شدید، قیمت مسکن رو به افزایش است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار زنجیره گندم، آرد و نان از تاسیس مرکز نوآوری صنایع غذایی خبر داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
متخصص تغذیه با تاکید بر مصرف روزانه لبنیات، گفت: می توانیم یک لیوان ماست را به جای یک لیوان شیر یا دو لیوان دوغ را به جای یک لیوان شیر استفاده کنیم.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
قلیچ پیشکسوت خوش قلبی است منتهای مراتب هر از گاهی با برخی از پرسپولیسی ها دچار مشکل می شود این بار هم با هاشمی نسب دچار مشکل شده است.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
مدافع استقلال گفت: بابت نمایش امشبم از هواداران استقلال عذرخواهی می کنم و مطمئنم اینقدر بزرگ هستند که من را می بخشند.
  ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کروز محصولات و قطعات پیشرفته تولیدی خود را که در راستای فناوری های ارزبر صنعت موتور بومی سازی کرده است، در هشتمین نمایشگاه بین المللی موتور تهران در سالن شرکت ساپکو به نمایش گذاشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان زاهدان از فراهم شدن زمینه آزادی 20 نفر از محکومین مالی و زندانیان جرایم غیر عمد، با کمک 140 میلیون تومانی شرکت صنایع تولیدی کروز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو از اجرای نقشه راه صنعت گوهر سنگ از سال 99 خبر داد. دکتر غریب پور همچنین گفت: اسفند امسال گردهمایی واکاوی چالش ها و راهکارهای توسعه هنر صنعت گوهر سنگ ها برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
با اجرایی شدن قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه مؤدیان صندوق های فروشگاهی یا پوزها به عنوان حسابداران هوشمند به تدریج در فروشگاه ها و کل واحدهای خرده فروشی مستقر می شوند و بدین ترتیب فاکتور رسمی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
یک کارشناس سیمان با اعلام اینکه امکان نگهداری بیش از 3 ماه سیمان وجود ندارد زیرا از کیفیت آن کاسته و حتی تبدیل به سنگ می شود ، گفت: در حال حاضر شرکت های تولیدکننده سیمان با مازاد روبه رو هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شرکت های بزرگ بین المللی در پاسخ به این ویروس کشنده، دفاتر و کارخانه هایشان در این کشور را تعطیل کرده اند. برخی در حال بازگشایی هستند اما هنوز به روال قبل برنگشته اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
یک استارت آپ چینی، روبات جدیدی ارائه داده است که می تواند آموزگار خوبی برای یاد دادن نحوه برنامه نویسی رایانه به کودکان باشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
هم زمان با شیوع گسترده ویروس خطرناک کرونا و لغو کنرگه جهانی موبایل سرنوشت گوشی های هوشمندی که قرار بود در جریان برگزاری این رویداد بزرگ رونمایی شوند، هنوز معلوم نیست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
صبح امروز تفاهم نامه ای بین وزارت راه و شهرسازی و یک شرکت بخش خصوصی به منظور تامین مصالح ساختمانی با تخصیص 30 درصد و اقساط 36 ماهه برای اجرای طرح مسکن ملی به امضاء رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
طبق اعلام سخنگوی انجمن تولیدکنندگان تایر، مردم می توانند به دو روش خرید مستقیم از نمایندگی ها یا به صورت آنلاین از شرکت های تایرساز، تایر مورد نیاز خود را به نرخ دولتی تهیه کنند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل ایران خودرو تغییر و به روزرآوری قوانین و استانداردها را لازمه تحقق اهداف زیست محیطی این شرکت دانست و اظهار کرد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۲    
یکی از انواع مختلف کفپوش های ساختمانی پارکت می باشد که دارای مزایا و معایب مختلفی می باشد.با توجه به این که کفپوش جز عوامل مهم و تاثیرگذار در دکوراسیون داخلی محسوب می شود قصد بررسی مزایا و معایب ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۲   + ۳۵ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران برای حمایت از داخلی سازی تجهیزات صنایع نفت، گار و پتروشیمی با انجمن سازندگان تجهیزات صنایع نفت ایران تفاهم نامه دوجانبه امضا کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مرال نظری از فعالان عرصه مد و لباس استان گلستان گفت: جشنواره مد و لباس فجر کمک می کند در تعامل با سایر همکاران بتوانیم برند خودمان را بهتر معرفی کنیم .
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه آثار نقاشی خط حسین بهرامی در نگارخانه بهارک، نمایشگاه نقاشی فیروزه فیض آبادی با عنوان "احتمال مشترک" در گالری ویستا ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۲    
رگال لباس در انواع مختلفی مانند رگال های لباس خانگی، رگال خیاطی، رگال مورد استفاده در بوتیک و مزون ها تولید و روانه بازار شده اند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در این مقاله به معرفی محبوب ترین های صنایع دستی ایرانی می پردازیم: میناکاری، خاتم کاری، قلمزنی، مینیاتور، فرش ایرانی و ... با ما همراه باشید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون از نفرات برتری که موفق به کسب رتبه در المپیاد علمی کارکنان شبکه بانکی شدند تقدیر به عمل آورد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۲    
از جمله بانک هایی که در حوزه ایجاد اشتغال و حمایت از اقتصاد و تولید ملی نقشی بی بدیل داشته و در بخش تعاون می تواند منشا تحولات بسیاری باشد بانک توسعه تعاون است که به تازگی با رویکردی حمایتی از این ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
توسعه گردشگری با استفاده از جاذبه های گردشگری پیرامون سدها و دریاچه ها یکی از مواردی است که رئیس جمهور بر آن تاکید داشته و وزارت نیرو و سازمان میراث فرهنگی را مأمور اجرای این طرح کرده ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
اولین جلسه هیات مدیره جدید انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو برگزار و رئیس و دبیر و سخنگوی این انجمن انتخاب شدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، این شرکت تا پایان سال، بیش از دویست هزار پذیرنده در این شبکه ایجاد خواهد نمود و همچنین امکان پرداخت QR را در دسترس بیش از ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۶:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: ما بار ها گفتیم که یک پیشکسوت و بزرگ تر باید در تیم باشد، اما هیچ گوش شنوایی نیست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۶:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید: این تیم می تواند شکست برابر تیم قطری را در لیگ قهرمانان آسیا جبران کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۶:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
بسیاری از کشورها با وجود داشتن ساعت کاری پایین دارای اقتصاد نیرومندی هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۶:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
از هند و استرالیا گرفته تا آمریکا و سنگاپور، افراد ثروتمند دارای اختلاف درآمد زیادی با شهروندان عادی هستند اما ثروتمند بودن در کشورهای مختلف نیز دارای تفاوت زیادی با یکدیگر است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس معتقد است برد تیمش برابر الاهلی می تواند کمک زیادی به آبی ها کند وی گفت: از مجیدی حمایت می کنم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۶:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مؤسسه ایمنی بزرگراه های ایالات متحده آمریکا فهرستی از خودروهایی را که موفق به دریافت رتبه های برتر ایمنی شده اند، منتشر کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۶:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
پرسپولیس اگر چه بعد از رفتن برانکو صدرنشینی خود را در لیگ برتر حفظ کرده است، اما از نظر سبک بازی افت فاحشی داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۹:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
استقلال با توجه به مصدومیت دیاباته و قائدی در خط حمله هم با کمبود هایی مواجه شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۹:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
استقلال ایران در دومین هفته از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امروز میهمان الاهلی عربستان است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
کروز محصولات و قطعات پیشرفته تولیدی خود را که در راستای فناوری های ارزبر صنعت موتور بومی سازی کرده است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۳۲   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون فنی و امور گمرکی گمرک با شفاف سازی در خصوص مصوبه اخیر هیأت وزیران برای ترخیص خودروهای موجود در گمرک، به برخی ابهامات پیرامون این مصوبه پاسخ داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
محققان دانشگاه "تورنتو" موفق به ابداع یک کاتالیزور شده اند که می تواند یکی از مضرترین گازهای گلخانه ای را به پارچه، پوشک و دیگر موارد تبدیل کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مراسم معارفه شرکت پدیده شیمی قرن با نماد قرن با حضور شمار زیادی از فعالان بازار سرمایه در هتل همای تهران برگزار شد. این معارفه در آستانه عرضه اولیه سهم در روز چهاشنبه انجام شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۲    
شرکت بوش به عنوان یکی از قدیمی ترین برندهای تولید کننده لوازم خانگی شناخته می شود که مشغول به عرضه انواع محصولات نظیر ماشین لباسشویی و یخچال فریزر است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
شنیده ها حاکی از آن است که رقم عوارضی منطقه یک آزادراه تهران-شمال رقمی کمتر از 50 هزار تومان است، اما هنوز به صورت دقیق نرخ آن را اعلام نکرده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
در میان تمام جزایر جهان که از نعمت آب و آبادانی بهره مند هستند، کیش جزء دردانه ترین این جزایر است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
همان طور که می دانید موها زیبایی چشمگیری به انسان می بخشد به همین علت امروزه کم پشتی و ریزش مو به یکی از نگرانی ها و دغدغه های اشخاص به ویژه خانم ها تبدیل شده است .
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۴۲    
کانادا یکی از برترین مقاصد مهاجرت در کانادا شناخته می شود. این کشور پهناور با امکانات و مزایای بسیار عالی ای که در اختیار شهروندانش قرار می دهد در زمره محبوب ترین مقاصد مهاجرتی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۲   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: گروه خودروسازی سایپا در اجرای طرح ملی بومی سازی قطعات خودرو موفق عمل کرد و توانست بخش زیادی از قطعات مورد نیاز تولید را داخلی سازی کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که براساس تازه ترین گزارش مرکز آمار، متوسط قیمت فروش هر مترمربع زمین یا خانه کلنگی در فصل پاییز نسبت به مدت مشابه سال قبل 86 ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پیش بینی های انجام شده حاکی از آن است که کشورهای آفریقایی در سال های آتی نیز همچنان بالاترین نرخ مرگ و میر کودکان در جهان را خواهند داشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مکان های ترسناک دنیا غالبا جاهایی هستند که شما را شوکه می کنند و گاهی خون را در رگ های بدنتان خشک خواهند کرد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر انجمن تخم مرغ شناسنامه دار با اشاره به اینکه در طرح سند برنامه ملی ارتقای کیفیت بهداشتی و تضمین سلامت تخم مرغ علاوه بر بسته بندی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان چای کشور گفت: در سال رونق تولید که وضعیت تولید داخلی مناسب است افرادی که به دنبال واردات هستند با اظهار نظرهایی در باره ورود چای سنواتی به بازار به دنبال ضربه زدن به تولید داخل هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۲    
برند مک دونالد با تبعیت از شرکت ایمپاسیبل فود از فروش همبرگر با گوشت گیاهی تهیه شده از سلول های بنیادی خوک در کالیفرنیا خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
گرکانی نژاد تاکید کرد: چالش اصلی در اجرای طرح الزامی شدن رمز دوم یک بار مصرف این است که مردم با روش و مدل جدید انجام تراکنش های اینترنتی که نسبت به روش قبل استانداردتر و امن تر است عادت کنند تا شرایط ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۲    
سیماران از جمله برندهای معتبر و موفق ایرانی است که در40 سال گذشته طیف گسترده ای از محصولات الکترونیکی را به بازار داخلی و خارجی عرضه کرده است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
الزام به استفاده از پایانه فروشگاهی برای تمام خرده فروشی ها و ضرورت دریافت کد مالیاتی برای تمام پایانه های فروش و درگاه های پرداخت از جمله برنامه هایی است که در قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تغییر دکوراسیون کلی منزل علاوه بر زمان بر بودن، هزینه های بسیاری به خانواده ها تحمیل می کند. در این مطلب راه های ساده و مقرون به صرفه را به شما معرفی می کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی فرش ایران گفت: بر اساس تصمیم جلسه فوق العاده کمیسیون ماده یک، با پیگیری های مستمر مرکز ملی فرش ایران نرخ تعرفه ابریشم در سال آینده ثابت ماند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۲    
نگاهی به تجربه خودروسازان در عرصه طراحی و تولید خودروهای برقی نشان می دهد موفقیت این ابرپروژه ریشه در حمایت های دولتی و همچنین ایجاد و توسعه زیرساخت ها دارد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
گواهی اعتبار مولد گام که می تواند تاثیر به سزایی در طرح در رونق گرفتن فروش اعتباری در کشور داشته باشد، در واقع به نوعی تکامل یافته طرح اولیه خود در بانک صادرات ایران است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون کسب و کارهای نوین ایران کیش گفت: توسعه ابزار کیف پول الکترونیک در کشور نیازمند اعلام قوانین و مقررات از سوی بانک مرکزی و اجرای رمز دوم پویا برای تمامی تراکنش های بدون حضور کارت است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ناهید برادران گفت: در تابلوهای مجموعه "نهفتگی ها" به این موضوع پرداختم که هر انسانی چگونه می تواند به آمال و آرزوهای خود رنگ زندگی بدهد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سال گذشته و به دنبال التهابات ایجادشده در بازار ارز و افزایش قیمت کالا ها در کشور پس از خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم ها ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
کنفرانس توسعه نظام مالی در صنعت نفت با حمایت بانک صادرات ایران و با حضور وزیر نفت و مدیران شرکت های بزرگ سرمایه گذاری و تامین سرمایه کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۲   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات ایران در همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی در جزیره کیش از اعلام آمادگی این بانک برای حمایت از رونق صنعت پتروشیمی و تامین مالی آن تا 40 میلیارد دلار خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۴۹ سایت دیگر  
ایران خودرو به منظور جلوگیری از انباشت بدهی مشتریان بدهکار، طرح تشویقی ویژه ای درخصوص کاهش سود و جرایم تاخیر به اجرا گذاشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۶:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مهدی امیرآبادی کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال که دیروز با مصاحبه اش حسابی گرد و خاک به پا کرده بود شایعات اختلافش با فرهاد مجیدی را تکذیب کرد و گفت: دوستی من و فرهاد مجیدی همیشه پا برجا است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۶:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
کریم باقری که خاطراتی خوش از دبی دارد، حالا به عنوان مربی به زمین فوتبال این شهر بازگشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۶:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
جنگ سیدحسین حسینی و سیدمهدی رحمتی به سود مرد شماره یک استقلال به پایان رسید تا برنده و بازنده این جنگ شرایط متفاوتی را تجربه کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
پس از یک بازی غیبت در ترکیب اصلی، احتمال دارد کمال کامیابی نیا به ترکیب اصلی سرخپوشان بازگردد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۶:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بازار لوازم خانگی به سمت بهبود در حال حرکت است و قرار نیست دیگر فروشندگان برای مردم تعیین تکلیف کنند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۶:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
مرکز آمار اعلام کرد که اجاره بها در تهران در پاییز امسال نسبت به سال گذشته 31.1 درصد رشد داشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۶:۴۲   + ۴۰ سایت دیگر  
بنابر آماری که بانک مرکزی ارائه کرده است بیشترین خرید و فروش اوراق مشارکت در شهر تهران صورت گرفته است این در صورتی که نرخ خرید و فروش این اوراق در شهرهایی مثل اهواز بسیار پایین بوده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۰:۲۲    
رشد تولید محصولات و توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی کشاورزی زمینه پیشرفت و افزایش سهم صنایع غذایی از بازار ایران را فراهم کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۰:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
با توجه به تقویم مسابقات پرسپولیسی ها باید منتظر شرایط ویژه ای برای یک ماه آینده باشند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
پیشکسوت استقلال گفت: علت نتایج خوب استقلال در این چند بازی استفاده مجیدی از سیستم استراماچونی است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۰:۱۲    
مهدیان تصریح کرد: بر اساس برنامه های پیش بینی شده، بانک توسعه تعاون در سال جدید از زیان خارج خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
سعید معادی مشاور مدیر عامل و مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک توسعه تعاون در مراسم رونمایی از پایگاه خبری توسعه تعاون و پورتال جدید بانک توسعه تعاون توضیحاتی در این خصوص ارائه داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
حجت اله مهدیان رییس هیات مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون از هدف گذاری پرداخت 170 هزار میلیارد تسهیلات این بانک در سال 99 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
با معرفی مدل های مختلف گوشی تاشو توسط شرکت های مختلف، این سوال بین علاقه مندان پیش می آید که آیا الان زمان خوبی برای خرید این مدل گوشی هاست؟ یا اصلا کسی به گوشی هایی مانند گلکسی زد فلیپ نیاز دارد؟
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۸:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
سرویس نمایش فیلم استریم کرایتیریون در کنار شماری از بهترین فیلم های سینمایی که برای ماه فوریه تا مارس در اختیار کاربران قرار می دهد، فیلمی از عباس کیارستمی را نیز انتخاب کرده است
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۸:۱۲    
ماسک های ورقه ای یکی از موثرترین روش های مراقبت پوست هستند که سال هاست در آسیا مورد استفاده قرار می گیرند و مزایای زیادی برای انواع پوست دارند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۲    
تزریق ژل پروفایلو صورت از روش های به روز جوانسازی صورت است که بدون جراحی خطوط و چین و چروک پوست را از بین می برد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۷:۰۲    
برندها رقابت های بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند و هر کدام سعی می کنند مشتریان خود را راضی نگه دارند. در این مقاله 10 برند برتر و گران قیمت دنیای مد و پوشاک را معرفی می کنیم
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۴۲    
می خواهیم چند برند تولیدکننده پوشک پارچه ای را معرفی کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۸۹ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از اعمال خاموشی های اضطراری ناشی از محدودیت سوخت نیروگاه ها در کشور خبر داد و تاکید کرد: این اقدام در جهت پایدار نگه داشتن شبکه برق بسیار ضروری است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اظهار می کند: در امارات می گویند نمی گذاریم بانکرینگ قشم راه بیفتد. خواهش می کنم دستگاه های امنیتی روی این مسئله کار کنند که چه کسی نمی گذارد بانکرینگ در کشور راه بیفتد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
روشناس، عضو هیئت مدیره پرداخت نوین،عقیده دارد با توجه به تفکری که هیات مدیره جدید بانک اقتصاد نوین نسبت به پرداخت نوین دارد آینده بهتری در انتظار این شرکت است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
اپلیکیشن جدید تهران من که در سومین همایش تهران هوشمند رونمایی شده بود، همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با امکانات و ویژگی های تازه ای در اختیار عموم شهروندان قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
کارشناسان معتقدند، اکنون زمانی است که در تلاطم بازار نفت، دولتمردان کشور باید به دنبال راه چاره ای باشند تا بتوانند در سایه کرونا به نقطه ای از فروش این طلای سیاه دست یابند تا جبران کسری فروش نفت در ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران با گلایه از اینکه زمزمه افزایش بیشتر قیمت ها باعث شده تا فضا برای حضور دلالان و سوداگران در بازار فراهم شود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فروشگاه های جدید رفاه همزمان با دهه مبارک فجر همراه با برگزاری جشن های باشکوه با حضور گسترده مردم افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با انتقاد از عملکرد وزارتخانه صمت و راه و شهرسازی در عدم نظارت بر توزیع مصالح ساختمانی، گفت: گرانی نهاده های ساختمانی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۲    
تشخیص لوازم خانگی تقلبی و اصل به دغدغه بسیاری از خریداران تبدیل شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
راه اندازی “سازمان کشورهای صادرکننده زعفران” با عنوان لاتین “Organization of the Saffron Exporting Country” که به اختصار اوسک (OSEC) خوانده می شود می تواند نقطه عطفی در افزایش نقش آفرینی ایران و سهم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
یکی از متداول ترین عیوبی که ممکن است به طور ناگهانی در خودرو ظاهر شده و آن را زمین گیر کند، بروز مشکل در سیستم خنک کننده موتور خودرو است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
دبیر اتاق اصناف تهران با بیان اینکه واحدهای سطح شهر توان پاسخگویی به نیاز جامعه را دارند، گفت: اصناف با برگزاری نمایشگاه های فصلی مخالف است اما بنابر تکلیف قانونی، نمایشگاه های بهاره را برگزار می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۲   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سینا در دیدار با همکاران شعب شیراز، از آمادگی این بانک جهت پرداخت تسهیلات رونق آفرین و اشتغالزا به کسب و کارهای کوچک تولیدی و زودبازده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
اپلیکیشن موبایلت در دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان بهترین اپلیکیشن پیش رونده ایران انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
طرح قرعه کشی دارندگان کارتخوان های فروشگاهی بانک سینا از ابتدای دی ماه سال 98 به اجرا گذاشته شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...