پنجشنبه ۲۸ تیرساعت ۱۲:۴۱Jul 2018 19

تیتر20 (titre20.ir)

تیتر20 29 اسفند 1394 تیتر20 30 اسفند 1395 تیتر20 1 فروردین 1396 تیتر20 1 فروردین 1397 تیتر20 1 اردیبهشت 1397 تیتر20 31 خرداد 1397 تیتر20 1 تیر 1397 تیتر20 2 تیر 1397 تیتر20 3 تیر 1397 تیتر20 4 تیر 1397 تیتر20 5 تیر 1397 تیتر20 6 تیر 1397 تیتر20 7 تیر 1397 تیتر20 8 تیر 1397 تیتر20 9 تیر 1397 تیتر20 10 تیر 1397 تیتر20 11 تیر 1397 تیتر20 12 تیر 1397 تیتر20 13 تیر 1397 تیتر20 14 تیر 1397 تیتر20 15 تیر 1397 تیتر20 16 تیر 1397 تیتر20 17 تیر 1397 تیتر20 18 تیر 1397 تیتر20 19 تیر 1397 تیتر20 20 تیر 1397 تیتر20 21 تیر 1397 تیتر20 22 تیر 1397 تیتر20 23 تیر 1397 تیتر20 24 تیر 1397 تیتر20 25 تیر 1397 تیتر20 26 تیر 1397 تیتر20 27 تیر 1397 تیتر20 28 تیر 1397 
  ۳ ساعت پیش    
دبیر انجمن تولیدکنندگان آبهای معدنی و آشامیدنی با اشاره به اینکه در حال حاضر قیمت مواد اولیه برای کارخانجات آب معدنی نسبت به سال گذشته رشد 370 درصدی داشته است ...
  ۳ ساعت پیش    
سرور چپاروف بازیکن ازبکستانی آبی پوشان استقلال اگرچه به ترکیه رفته است اما هنوز نتوانسته با مسولان باشگاه به توافق برسد.
  ۳ ساعت پیش    
در شرایطی که در 3 فصل گذشته محسن مسلمان به عنوان مغز متفکر پرسپولیس شناخته می شد حالا با رفتن او برانکو فرد دیگری را به عنوان مهندس جدید سرخپوشان مشخص کرد.
  ۳ ساعت پیش    
سکه های پیش فروش به بازار عرضه شد، اما قیمت پایین نیامد. این رفتار عجیب بازار درحالی رخ داد که تا قبل از ظهر دیروز سکه اندکی ارزان شد، اما ظرف یک ساعت دوباره 100 هزار تومان گران شد.
  ۳ ساعت پیش    
موانعی که آمریکا بر سر راه ایران در مبادی صادرات نفت چیده بود، با همکاری ایران و مشتریان نفتی اش یکی پس از دیگری در مرز برداشته شدن قرار دارند ...
  ۳ ساعت پیش    
دنیای اقتصاد جدول قیمت برخی خودروها یوارداتی در بازار را منتشر کرده است. مشاهده این حدول نشان می دهد تب افزایش قیمت که هفته های گذشته بالا رفته بود فرونشسته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۳:۴۱    
با حضور استاندار فارس , نمایندگان مجلس شورای اسلامی , مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و جمعی از مدیران ارشد گروه "رهام" خودرو جدید گروه سایپا که نخستین محصول از سری SP100 به شمار می رود در شیراز معرفی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۳:۴۱    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز با اشاره به مطالعه و بررسی تعطیلی روز شنبه آینده، گفت: یک روز تعطیلی خصوصا در زمانی که با اوج گرما روبرو خواهیم بود می تواند به توزیع برق کمک کرده و از قطعی بیش از ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۳:۴۱    
شاید استراحت در جکوزی یک راه آرام بخش برای گذراندن شب های تابستان باشد ولی در موارد نادر و عدم رعایت بهداشت مناسب احتمال انتقال عفونت و بیماری موقع استفاده از جکوزی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۳:۴۱    
ماهینی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس قرارداد خود با این تیم را دو فصل دیگر تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۱۷    
وکیل دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انتقال علیرضا بیرانوند درآمد خوبی برای این تیم داشت اما بحث باشگاه پول نبود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۰۷    
بهروز رهبری فرد در مصاحبه با خبرورزشی، از هواداران پرسپولیس درخواست کرد به رفتن وحید امیری و علیرضا بیرانوند از جمع سرخپوشان رضایت بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۰۷    
سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال با استعفا جای خود را به امیرحسین فتحی داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۰۷    
سیاوش اکبرپور مهاجم اسبق استقلال هم جزو آن دسته از پیشکسوتان این باشگاه است که عملکرد مدیران استقلال را مورد نقد قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۰۷    
مهاجم تازه وارد آبی ها امید زیادی دارد خیلی زود به ترکیب اصلی آبی ها برسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۷:۲۷    
ستاد تنظیم بازار در جلسه اخیر خود با وجود درخواست های متعدد تولیدکنندگان اجازه افزایش قیمت به هیچ کالایی نداد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۷:۲۷    
سود 3میلیارد تومانی در یک سال ثمره فعالیت یک کارآفرین 26 ساله ای است که در حال حاضر پرورش 1200 تن ماهی کپور را در دست دارد و اکنون در انتظار سود 4 میلیارد تومانی برای سال 97 هست و برای 250 نفر اشتغال ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۷:۱۷    
مدیران استقلال برای راضی کردن مدافع این تیم به ادامه حضور مبلغی قابل توجه پیشنهاد کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۷:۱۷    
مدافع ملی پوش استقلال به شدت از رفتار مدیران این باشگاه و بد قولی آن ها برای جسله با او ناراحت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۷:۱۷    
یک استاد دانشگاه با بیان اینکه در شرایط کنونی، اقتصاد ایران نیازمند کار های عمیقی است که باید انجام شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۷    
با وجود ابهاماتی که در رابطه با نرخ رقابتی ارز در سامانه نیما برای گروه سوم کالایی وجود داشت، خبرها از این حکایت دارد که دلار تا 7500 تومان در معاملات این سامانه قیمت خورده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۷    
اخیرا قیمت اوراق تسهیلات مسکنِ بانک مسکن مقداری کاهش داشته، اما قیمت اوراق تسهیلات بانک ملی با مقداری رشد همراه بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۷    
جرج کلونی در 12 ماه گذشته بیش از هر بازیگری در سراسر جهان درآمد داشت و بیش از 239 میلیون دلار به دست آورد. کلونی بازیگر، کارگردان و تهیه کننده سینما است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۷    
امروزه اپ های پرداخت موبایلی چنان سهل و متنوع شده اند که گاهی این وحشت را در دل مدیران بانکی ایجاد می کند که مبادا به یکباره تمامی بازار و عملیات بانکی از دست آن ها و شعب فیزیکی شان ربوده شود
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۷    
بانک صادرات ایران ماهانه نیم میلیون سپهر کارت جدید برای مشتریان صادر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۷    
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت اعتباری ملل ساعت 10 صبح روز شنبه مورخ 1397/4/30 در ساختمان مرکزی موسسه اعتباری ملل برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۷    
بانک صادرات ایران با اعطای بالغ بر سه هزار و 300 میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در بهار امسال، حدود 22 هزار نفر را به خانه بخت فرستاد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۷    
بانک ملی ایران در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی 10 جایزه را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۵۷    
پس از این که شب گذشته اظهارات رییس فدرال رزرو باعث تقویت دلار شد، قیمت طلا نزدیک به پایین ترین سطح یک ساله خود رسید. کارشناسان معتقدند اکنون وقت خوبی برای خرید است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۵۷    
پایگاه اینترنتی " ریچ کیدز آف اینترنت" با انتشار تصاویری به گزارش نحوه سپری کردن تعطیلات تابستانی افراد جوان ثروتمند پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۷    
برنامه روزانه قطع برق تهران برای 27 تیرماه منتشر و محل قطعی های برق به صورت جدول مشخص شده تا شهروندان تهرانی با سهولت بتوانند از قطعی یا عدم قطعی برق در محل زندگی خود مطلع شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۷    
گرچه سروش رفیعی با پرسپولیس قرارداد بسته است، اما به دلیل محرومیت این باشگاه تا پایان نیم فصل اول قادر به همراهی تیم جدیدش نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۷    
بعد از مذاکرات مسئولان استقلال با نماینده های سرور چباروف و مامه تیام در ترکیه این بازیکنان شروط خود را مطرح کردند اما در نهایت قرارداد امضا نشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۷    
مدافع ملی پوش تیم فوتبال استقلال تهران هنوز با این باشگاه برای فصل بعد به توافق نرسیده است و حتی خبرهایی مبنی بر جدایی این بازیکن از جمع آبی پوشان شنیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۷    
وحید امیری می خواهد در صورتی که تا نیم فصل پیشنهاد خوبی دریافت کند بدون مشکل لژیونر شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۸    
همزمان با آغاز اعزام کاروان های ایرانی به سرزمین وحی، حجاج بیت الله الحرام می توانند بدون مراجعه به شعب بانک ملی ایران و از طریق اپلیکیشن بله عوارض خروج از کشور خود را به سهولت بپردازند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۸    
بیمه پارسیان افراد واجد شرایط و علاقه مند به دریافت مجوز نمایندگی فروش بیمه دعوت به همکاری می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۸    
توسط تنی چند از هنرمندان دیوار جدار صوتی مترو خزانه دستخوش تغییراتی چشم گیر و زیبا شد
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۸    
امروزه یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید خودرو برای صاحبان آن ها،مسئله میزان مصرف سوخت یا در اصطلاح به صرفه بودن آن خودرو برای مشتری است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۸    
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران معتقد است که با وجود این که کالاهای اساسی مشمول ارز 4200 تومانی شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۸    
گزارش های مردمی حکایت از این دارد برخی از مشترکانی که برای حفاظت از وسایل الکترونیکی خود از محافظ های الکتریکی استفاده نکرده اند، در روزهای اخیر با خرابی وسایل برقی خود مواجه شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۸    
دو بازیکن خارجی استقلال یک قدم تا تمدید قرارداد با این باشگاه فاصله دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۳۸    
ملی پوش لژیونر فوتبال ایران از تیم بوردو فرانسه پیشنهاد دارد و قرار است مسئولان این تیم با مدیر باشگاه اوسترشوندس جلسه ای را برگزار کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۳۸    
پرسپولیس از همین حالا با یک گلر بزرگ و سرشناس برای جانشینی علیرضا بیرانوند به توافق رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۳۸    
سرپرست و مدیر فنی سابق استقلال به خبرورزشی گفت: ما در باشگاه نشسته بودیم که گفتند بیرانوند با تعدادی از اقوامش جلوی باشگاه ایستاده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۳۸    
مدافع ملی پوش ایران درباره جام ملت های آسیا گفت: با تیمی که کی روش ساخته می توانیم قهرمان جام ملت ها شویم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۳    
در جوامع امروزی به دلیل کمبود وقت بسیاری از ما غذاهای آماده مصرف را ترجیح می دهیم. این دیدگاه در مورد سبزیجات و میوه ها نیز صادق است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۰:۰۳    
اگر جز افرادی هستید که موخوره هایتان اذیتتان می کند ما به شما روغن زیتون را پیشنهاد می کنیم. برای درمان ریزش مو روغن زیتون مصرف کنید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۰:۱۳    
باز هم استقلال با یک بازیکن (که شائبه مصدومیت هم دارد) قرارداد یک ساله بست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۰:۱۳    
مدیرعامل استقلال در صورت خرید بازیکن آلمانی دو ادعای خود را نقض می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۰:۱۳    
پرسپولیس امروز با دو بازیکن جوان خود تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۰:۱۳    
اشتباه جایی رخ داد که غیبت علیرضا بیرانوند در تمرین های پرسپولیس را به پیشنهادهای اروپایی او ربط دادند. دروازه بانی که قرارداد با پرسپولیس پایش را برای رفتن بسته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۸:۳۳    
گمانه زنی درباره اخذ مالیات از کسانی که در حجم بالا اقدام به پیش خرید سکه کرده بودند، سبب شد تا خریداران سررسیدهای سه ماهه امروز 26 تیر ماه برای تحویل گرفتن سکه خود به شعب بانک ملی ایران مراجعه نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۸:۱۳    
رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با تاکید بر این که قطعی برق صنعت برق را بیش از پیش به زمین زده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۸:۱۳    
تعیین گران یا ارزان بودن قیمت خودرو در بازار ایران نیاز به بررسی های کارشناسانه دارد، حال یکی از راه های پی بردن به گرانی یا ارزانی خودرو ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۸:۱۳    
تردد خودروی جیپ هامر H2 مدل 2013 با پلاک ملی که قیمتی نزدیک به دو میلیارد تومان دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۷:۵۳    
آیا جاده های کشور مناسب است؟ آیا هتل های استاندارد داریم؟ مدعی هستیم از امن ترین کشورهای جهان هستیم، اما چرا گردشگری آنطور که باید باشد نیست؟ گردشگری داخلی وضعیت مطلوبی ندارد و خطرات بسیاری در سفرهای ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۷:۴۳    
استاندار تهران از احتمال آغاز ساعت کاری ادارات دولتی از ساعت 6:30 صبح در مرداد ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۷:۴۳    
مشاهدات میدانی نشان می دهد، برخی فروشگاه های زنجیره ای از جمله رفاه در شعب بزرگ خود فروش لوازم خانگی را متوقف کرده و بخش لوازم خانگی را با کالاهای دیگر پُر کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۳    
یکی از مسئولان استقلال چندی قبل گفته بود با قیمت های جدید ما دیگر بازیکن زیر یک میلیارد نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۳    
استقلال با جپاروف، تیام، مایر و الحاجی گرو مذاکره کرد تا مشخص شود که مشکل ارزی آبی ها حل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۳    
تمدید قرارداد وحید امیری با پرسپولیس ممکن است رکورد نقل و انتقالات تابستانی را جابجا کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۳    
قیمت سکه پس از آن که از تا ظهر امروز (ساعت 13) روند کاهشی داشت، از نیم ساعت قبل تغییر جهت داد و حدود 100 هزار تومان گران شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۳    
مدیرعامل استقلال تهران به علت فوت پدرش مجبور به ترک ترکیه و بازگشت به ایران باز خواهد گشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۳    
جدیدترین محصول سایپا مبتنی بر مگاپلتفرم SP100 در هفدهمین نمایشگاه خودرو شیراز معرفی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۳    
رییس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان طلا و جواهر خبر داد: قیمت سکه در ادامه روند نزولی که طی دو - سه روز اخیر در پیش گرفته 62 هزار تومان کاهش یافت اما هنوز نسبت به قیمت طلا حدود 480 هزار تومان حباب ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۳    
هافبک و مدافع تیم آبی پوش پایتخت علاقه زیادی داشت تا لژیونر شود اما شنیدیم او با مشکلی مواجه شده که باعث ادامه حضورش در استقلال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۳    
هافبک تیم فوتبال استقلال برخلاف برخی شایعات مشکلی برای بازی کردن نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۳    
رضا دانشگر دوست داشت از زمان حضور منصوریان به استقلال ملحق شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۳    
فضای کاری اپلیکیشن اپتایزر یک فضای سفارش آنلاین است که برای نخستین بار در ایران یک نرم افزار سفارش آنلاین یکپارچه با 4 نوع قابلیت سفارش ایجاد شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۳    
تحویل سکه های پیش فروش شده با موعد سه ماهه از امروز در شعب بانک ملی ایران آغاز شد
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۳    
مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا ساعت 9 روز چهارشنبه مورخ 1397/4/27 در سالن اجتماعات ساختمان شماره یک بیمه آسیا برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۳    
یک شرکت پرداخت چه خدمات و سرویس هایی می تواند به شرکتهای نوپا و فین تک ارائه نماید در واقع انعکاس کاملی از استراتژی های آن شرکت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۷:۲۳    
کولر خودرو از جمله تجهیزاتی است که شاید تا چند سال قبل بسیاری از خودروهای داخلی از آن بی بهره بودند و اندک خودروهای تولید داخل که مجهز به این آپشن بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۷:۲۳    
برخی شرکت های خودرویی با ارائه مدلهای جدید خودرو و آن هم با قیمت های کمتر از بازار، مشتریان را جذب می کنند و با این تعهد که خودرو را 30روزه تحویل می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۷:۲۳    
مرتضی و آقاخان 2 خرید جدید استقلال حداقل 9 ماه دور از میادین خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۷:۲۳    
هافبک ملی پوش پرسپولیس تا پایان هفته پاسخ پیشنهاد جدید پرسپولیس را می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۷:۲۳    
در دهه 90 میلادی خودروهای SUV (معروف به شاسی بلند) وظیفه حمل و نقل خانواده ها و عاشقان طبیعت را در کنار تقابل با مسیرهای دشوار خارج از جاده به دوش می کشیدند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۷:۲۳    
شاید بیشترین تغییر این خودرو نسبت به اسلافش در چراغ های عقب باشد. چراغ های عقب این خودرو نسبت اسلافش باریکتر شده و می توان گفت چراغ های نمای انتهایی در این خودرو نسبت به مدل های جدید X4 نیز باریکتر ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۷:۲۳    
مدافع تیم فوتبال استقلال سرانجام پاسپورتش را از مسئولان باشگاه استقلال دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۷:۲۳    
هافبک فصل گذشته استقلال تهران نخستین تمرین خود با پیراهن تیم الاهلی قطر در دوحه برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۷:۱۳    
شرکت های بیمه در روزهای اخیر پیامکی برای دارندگان بیمه نامه بدنه خودرو ارسال کرده و از آنها خواسته اند تا نسبت به صدور الحاقیه بیمه نامه خود با توجه به افزایش قیمت خودرو و بالا اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۵۳    
چرا لاک ناخن ها زود پاک میشود؟ دوام و ماندگاری لاک ناخن را چگونه افزایش دهیم؟ اگر میخواهید لاک روی ناخن هایتان مدت زمان بیشتری دوام بیاورد این نکات را فراموش نکنید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۴۳    
قاضی پرونده مؤسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج قرار وثیقه مدیرعامل این مؤسسه را که متهم ردیف اول این پرونده نیز محسوب می شود، تشدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۳۳    
مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال به رغم تکذیب های مکرر مصدوم است و باید مچ پای خود را جراحی کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۳۳    
یک شایعه جالب شنیدیم. گویا یکی از لژیونر های ایرانی قصد داشت برای انتخاب تیم فصل آینده اش، به لیگ ایران برگردد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۳۳    
دانشمندان علت خطرناک بودن آب و هوای ابری را توضیح دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۲۳    
میان وعده ها نقش مهمی در کنترل اشتها و حفظ تناسب اندام ایفا می کنند به شرطی که در انتخاب آن ها دقت کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۲:۱۳    
سفید کردن دندان با 6 راهکار خانگی و بدون هر گونه ترفند گران قیمت و پر دردسر امکان پذیر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۱:۰۳    
اسکرین شات گرفتن برای بسیاری از ما به کاری ساده و متداول تبدیل شده است. اما چگونه می توان اسکرین شات هایی حرفه ای گرفت؟
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۵۳    
رویترز خبر داد که فروش شرکت خودروسازی رنو به دلیل احتمال تحریم های جدید از سوی آمریکا 10.3 درصد کاهش و به 61 هزار و 345 دستگاه خودرو کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۴۴    
آنچه در زیر می آید جدول معاملات انجام شده آپارتمان های ارزان قیمت فروخته شده در شهر تهران که در تیر ماه سال 97 معامله شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۳۴    
دلار آزاد شد ، صرافی ها کارشان را شروع کنند ، خداحافظی با دلار 4200 تومانی و ... اینها تیترهایی است که دوباره تصورات مردم درباره بازار دلار را گیج و مبهم کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۲۴    
کاپیتان سرخپوشان درباره حریف آسیایی پرسپولیس گفت: الدحیل از تیم ملی قطر هم قوی تر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۲۴    
بعد از حرف و حدیث های فراوان، سرانجام برگزاری دیدار سوپرجام در تاریخ 29 تیر بین تیم های استقلال و پرسپولیس لغو شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۲۴    
شایعات پرداخت یک تا یک میلیون و یکصد هزار دلاری به تیام برای تمدید قرارداد آن هم با شرط و شروط خاص همگی با انتشار فایل صوتی تأیید شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۲۴    
علی کریمی در تمرین استقلال حاضر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۱۴    
گلر ملی پوش سرخپوشان درباره مذاکرات خود با استقلال قبل از پیوستن به پرسپولیس گفت: صددرصد. این آقا یادش رفته همراه همکارانش من را شبانه به باشگاه کشاندند
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۱۴    
سه بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران به صورت قرضی به آبی پوشان خوزستانی پیوستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۱۴    
بازیکن آلمانی مدنظر تیم فوتبال استقلال در آستانه پیوستن به این تیم قرار دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...