چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۸:۰۴Oct 2019 16

تیتر20 (titre20.ir)

تیتر20 29 اسفند 1394 تیتر20 30 اسفند 1395 تیتر20 1 فروردین 1396 تیتر20 1 فروردین 1397 تیتر20 1 فروردین 1398 تیتر20 1 اردیبهشت 1398 تیتر20 1 خرداد 1398 تیتر20 1 تیر 1398 تیتر20 1 مرداد 1398 تیتر20 1 شهریور 1398 تیتر20 1 مهر 1398 تیتر20 2 مهر 1398 تیتر20 3 مهر 1398 تیتر20 4 مهر 1398 تیتر20 5 مهر 1398 تیتر20 6 مهر 1398 تیتر20 7 مهر 1398 تیتر20 8 مهر 1398 تیتر20 9 مهر 1398 تیتر20 10 مهر 1398 تیتر20 11 مهر 1398 تیتر20 12 مهر 1398 تیتر20 13 مهر 1398 تیتر20 14 مهر 1398 تیتر20 15 مهر 1398 تیتر20 16 مهر 1398 تیتر20 17 مهر 1398 تیتر20 18 مهر 1398 تیتر20 19 مهر 1398 تیتر20 20 مهر 1398 تیتر20 21 مهر 1398 تیتر20 22 مهر 1398 تیتر20 23 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۳   + ۴۵ سایت دیگر  
بانک پاسارگاد در راستای ایفای رسالت های اجتماعی خود، عملیات ساخت 4 مدرسه در مناطق سیل زده استان خوزستان را آغاز کرده بود که با پیشرفت بسیار خوبی در حال پیگیری است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
در 6 ماه نخست امسال پرداخت مبلغ 72 هزار میلیارد و 456 میلیون ریال تسهیلات به 779 طرح تولیدی توسط بانک صنعت به تصویب رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرعامل پارس خودرو، رفائی به عنوان معاون طرح و برنامه شرکت منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۲۳   + ۳۴ سایت دیگر  
در نسخه جدید که با هدف ایجاد تجربه متفاوت برای کاربر در درگاه های مختلف ارائه دهنده خدمات بانکی اعم از نرم افزارهای موبایلی( اندرویدی و ios) و سیستم های تحت وب پیاده سازی شده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۳   + ۷۶ سایت دیگر  
سایت فدراسیون فوتبال نوشت: کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص برخی از پرونده ها صادر کرد و براساس آن باشگاه پرسپولیس محکوم شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
روایت است که بازیکنان ایران روز بازی تاریخی با بحرین ناهار کشک بادمجان خوردند و به همین دلیل سنگین شدند و نتوانستند در زمین بازی کنند. آن مسابقه را تیم ملی سه بر یک باخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر انجمن خودروسازان در خصوص حذف برخی از قطعات در خودروهای صفر از جمله کروز کنترل، دیسک و تعدادی دیگری از قطعات به ارائه توضیحاتی پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۴    
پس گرفتن دارو با هر نیتی تخلف محسوب می شود و اگر داروخانه ای این اقدام را انجام داد، در واقع مسئول فنی آن داروخانه ریسک بسیار بزرگی را برای پذیرفتن این مسئولیت قبول کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
کنسرت های خوانندگان ایران در خارج از کشور با استقبال کمِ مخاطبان هنر اول مواجه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو از آغاز دور جدید پخش مجموعه جدید با تو تا حرم از شبکه ایران کالا خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
نسخه جدید موبایل اپلیکیشن ایساکو در هر دو پلتفرم Android و PWA(برای سیستم عامل های iOS) روز گذشته منتشر و در مارکت های مختلف در دسترس کاربران قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
در قانون جدید چک دارای اوصاف متعددی است و برای برخی از چک ها می توان اقدام و شکایت کیفری کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
انجمن صنفی رسانه های کشاورزی و صنایع غذایی ایران:حضور رسانه های آگاه در هر بخشی منجر به رشد و تعالی آن مجموعه می شود و همواره شفافیت در اطلاع رسانی مانع ایجاد رانت و روابط غیراصولی می گردد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۴   + ۳۷ سایت دیگر  
بانک کارگشایی در شش ماه ابتدای سال جاری با تخصیص بیش از 202 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه، پاسخگوی نیازهای فوری و ضروری مشتریان بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۴   + ۶۴ سایت دیگر  
صندوق امانات شعبه ولنجک بانک ایران زمین با حضور معاون عملیات بانکی و جمعی از مدیران و مشتریان شعبه ولنجک بانک ایران زمین افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان همدان گفت: ایجاد ترکیب مناسب منابع سپرده ای توان تسهیلاتی بانک را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
بانک توسعه تعاون در راستای انجام امور خیریه و مسئولیت اجتماعی نسبت به تهیه و توزیع بسته های مربوط به اقلام لوازم التحریر اقدام و به دانش آموزان نیازمند و بی بضاعت جنوب تهران و اسلامشهر اهداء نمود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
دور جدید قرعه کشی وین کارت برگزار و برندگان خوش شانس 444 جایزه نقدی به ارزش دوازده میلیارد ریال مشخص شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال استقلال خواستار کناره گیری حاجیلو از کادر باشگاه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: عرضه واحد های خالی از سکنه نقش مؤثری در بهبود وضعیت بازار مسکن خواهد داشت که به زودی با همکاری دستگاه های دیگر این واحد ها را به بازار مسکن تزریق ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۴۴   + ۳۳ سایت دیگر  
پس از اینکه آبی های تهرانی با گری هوپر به توافق نرسیدند، مهاجم خار جی مورد نظر استقلال به زودی برای مذاکره و شرکت در تست پزشکی وارد ایران می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
در راستای تحقق سیاست های کلی نظام اداری ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری درباره اهمیت ارتقای سلامت نظام اداری و ارزش های اخلاقی در آن ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو علی مرادی به عنوان مدیر بازرسی و نظارت گروه صنعتی ایران خودرو منصوب و معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۴   + ۴۵ سایت دیگر  
تعداد شرکت های تولیدی و خدماتی طرف قرارداد با طرح همیاران سپهر بانک صادرات ایران به 14 شرکت رسید و متقاضیان می توانند در قالب این طرح از 817 فروشگاه معتبر در سراسر کشور لوازم خانگی، موتورسیکلت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۴   + ۶۴ سایت دیگر  
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با اشاره به استراتژی جدید در اجرای برنامه های این بانک گفت: افزایش منابع با کیفیت ،کاهش قیمت تمام شده پول و افزایش درآمد غیرمشاع ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۴   + ۵۴ سایت دیگر  
آیین تکریم و معارفه مدیران عامل قبلی و جدید بانک سینا با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، اعضاء هیئت مدیره و هیات عامل، مدیران، روسای ادارات و جمعی از کارکنان بانک سینا برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۴    
علی شیخ زاده در پارس خودرو با چالش های زیادی برای اداره این شرکت مواجه است و از همین رو این پرسش مهم وجود دارد که اولویت های وی در کیلومتر 9 جاده مخصوص چیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو مهمترین اولویت کاری ساپکو را تامین به موقع و با کیفیت قطعات و مجموعه های مورد نیاز برای جمع آوری خودروهای کف دستیابی به تولید روزانه دو هزار دستگاه بدون کسری و توسعه و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۴    
در ایران با وجود همه پیشرفت هایی که در حوزه بانکداری و نظام پرداخت اتفاق افتاده، اما فین تک ها در حالی در اکوسیستم مالی ایران به پیش می روند که هنوز چالش هایی اساسی در نحوه تعامل بانک ها با این ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
در ماه های اخیر سمت و سوی بازارهای ارز و طلا به طور کامل تغییر کرده است. همین مهر ماه سال گذشته بود که دلار رکورد تاریخی نزدیک به 19 هزار تومانی خود را ثبت کرده بود و به دنبال آن سکه تمام هم از مرز ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۴   + ۴۵ سایت دیگر  
سه ماه از پایان مهلت دولت برای ترخیص خودروهای دپو شده گذشته و 1100 دستگاهی که تشریفات گمرکی را انجام داده اند اکنون در معرض واگذاری به سازمان اموال تملیکی قرار دارند که ممکن است به فروش رسیده یا ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۴   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات به روند مثبت حرکتی وبصادر اشاره کرد و گفت: در حال حاضر همه چیز برای حرکت ارزش سهام وبصادر در مسیر رشد مهیاست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۴   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست موافقت خود را با اجرای طرح انتقال آب خزر به فلات مرکزی اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
بانک جهانی در تازه ترین گزارش خود که هفته پیش منتشر کرده، پیش بینی کرده ایران در سال 2019-2020 میلادی برای دومین سال متوالی رکود را تجربه کند و رشد اقتصادی این کشور به 8/7- درصد برسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۴   + ۸۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد اجرایی تبصره 14قانون بودجه، از شناسایی خانوارهای جدید مشمول قطع یارانه نقدی خبر داد و گفت: یارانه نقدی خانوارهایی که به اشتباه قطع شده بود، به صورت یکجا به حساب شان واریز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
همزمان با هفته جهانی فضا، اولین رویداد بین المللی ماهواره های مکعبی (CubeSat) در مرکز نوآوری ایران زمین برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۴۴ سایت دیگر  
بانک ملی ایران تعدادی از شعب ارزی، ریالی و باجه های خود در نقاط مرزی کشور را جهت خدمات رسانی مناسب به زائرین حسینی در ایام اربعین شبانه روزی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون: میزان رضایت جامعه هدف از معیارهای ارزیابی عملکرد بانک توسعه تعاون است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۴   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: به منظور توسعه صنعت خودرو کشور از صادرات محصولات ایران خودرو به کشورهای همسایه در قالب اعتبار خریدار از طریق بانک توسعه صادرات و ضمانت صندوق ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مرتضی شفیعی مدیرعامل بهمن دیزل گفت: بهمن دیزل یک برند معتبر است و طبق نظر سنجی های صورت گرفته از مشتریان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر جوان کانادا از ترس تهدیدهای امنیتی با جلیقه ضد گلوله به میتینگ انتخاباتی اش رفت
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سعید لیلاز ، اقتصاددان درخصوص حاشیه سازی برخی افراد درباره پرونده پتروشیمی گفت: برخی جناح ها به بهانه مبارزه با فساد در حال تسویه حساب های قدیمی خود در سطوح بالاتر سیاسی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: واحد احیای مستقیم چادرملو که تولید آزمایشی خود را از اواخر سال گذشته آغاز کرده به زودی با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
ممکن است بسیاری از اوقات تصور کنید شغل شما عجیب ترین شغل دنیاست در حالی که این طور نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۶۸ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه حباب سکه و طلا اکنون منفی شده است، گفت: ارزش سکه در بازارهای داخلی به 50 هزار تومان زیر قیمت جهانی رسیده که این موضوع باعث رونق قاچاق طلا و سکه به ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در جریان بازدید از مجتمع فولاد بناب از مدیریت مجتمع فولاد صنعت بناب برای فعالیت های انجام شده در سال رونق تولید تمجید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تمام فعالیت های انجام شده در بنیاد یاس طبق سیاست های هیات امنا گروه مالی گردشگری و حمایت و کمک بانک گردشگری صورت می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
استفاده از انرژی های تجدیدپذیر و به ویژه انرژی خورشیدی در ایران اگرچه تا پیش از این چندان جدی گرفته نمی شد اما تقاضا برای احداث این نوع نیروگاه ها حتی در پشت بام منازل با شیب ملایم در حال افزایش است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
شرکت رنو مدیرعامل خود را در شرایطی برکنار کرد که با شریک ژاپنی خود، نیسان، به دنبال احیای اتحادشان هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۷   + ۳۵ سایت دیگر  
اپلیکیشن سرزمین کودک پاسارگاد در راستای برقراری تعامل بیشتر با کودکان و نوجوانان در بستر تلفن های همراه و تبلت و ارایه برنامه های کاربردی توسط بانک پاسارگاد بارگذاری شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
عباس نجفی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: ضریب نفوذ بانکداری الکترونیک بانک توسعه تعاون در حال افزایش است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۷    
موبایل بانک توسعه تعاون، طیف وسیعی از خدمات بانکی را در هر زمان و هر مکان در اختیار مشتریان قرار می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
بدون شم علیرضا بیرانوند اکنون برترین و آماده ترین دروازه بان فوتبال ایران است که حضورش در درون هر دروازه ای قدرت و اطمینان کامل را می تواند به تیمش ببخشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۶:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو با توجه به استقبال مشتریان از برنامه پیش فروش مهرماه، در نظر دارد مرحله دوم این طرح را با اضافه شدن دو محصول سمند EF7 بنزینی و دناپلاس به اجرا بگذارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۶:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
در شرایطی که منابع بانکی برای تامین مالی بنگاه های اقتصادی محدود است، این بنگاه ها می توانند از طریق بازار سرمایه تامین مالی خود را انجام دهند، اما باید انضباط و شفافیت مالی را رعایت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۶:۴۸   + ۳۴ سایت دیگر  
با اعلام حمید استیلی، مهدی قائدی به دلیل مصدومیت در اردوی قطر تیم ملی امید شرکت نکرد اما نکته جالب، حضور او در تمرین امروز استقلال خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۶:۴۸   + ۴۶ سایت دیگر  
با وجود شکایت رسمی سرمربی پیشین پرسپولیس به فیفا، مسوولان این باشگاه به دنبال مصالحه با او هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۶:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
یکی از مشکلات شایع در خودروهای امروزی خاموش شدن یکباره موتور خودرو است که بررسی و آشنایی با دلایل آن به طول عمر خودرو کمک می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک گفت: حضور گروه بهمن با دو خودروی رونمایی شده ی پلتفرم شیلر حکایت از آن دارد که این شرکت خودروسازی در شرایطی که با تحریم های ظالمانه آمریکا روبرو هستیم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۱:۲۸   + ۴۰ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان کشور گفت: با تحول در رویکرد مدیریت کلان گروه سایپا، این مجموعه بهترین عملکرد را در زمینه تولید محصولات در میان خودروسازان داخلی در چند ماه گذشته و به ویژه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
عباس نجفی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون: افزایش بهره وری نیروی انسانی از عوامل مهم موفقیت سازمانی است
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
انتظار می رود 8 تکنولوژی جدید طی 5 سال آینده در سیستم بانکی دنیا فراگیر شوند. این تکنولوژی ها سازوکارهای اشتراک داده و انتقال و نگهداری پول را دچار تحول می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۹   + ۴۴ سایت دیگر  
نرم افزار ارائه دهنده رمز دوم یکبار مصرف بانک صادرات ایران، ریما عملیاتی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۹   + ۴۰ سایت دیگر  
پیرو مجوز بانک مرکزی ج.ا.ا فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار بانک پارسیان تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۰   + ۷۳ سایت دیگر  
با توجه به سوءاستفاده از اطلاعات هویتی و سیم کارت هایی که بدون آگاهی افراد به نامشان ثبت شده، باید با مراجعه به سامانه استعلام تعداد سرویس های مشترکین اپراتورهای مخابراتی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
طبق آمار های جهانی در سال 2018 ایران جایگاه سوم صادراتی را پس از کشور های چین و هند به خود اختصاص داده است این درحالی است که بزرگترین تولید کننده طلای سرخ در دنیا به شمار می رود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۰   + ۸۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: روند چند ماه گذشته بازار مسکن نشان می دهد که قیمت خانه سیر نزولی دارد، البته مشخص بود که رشد حباب گونه قیمت ها در دو سال اخیر غیرعادی و غیرواقعی بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۴۰ سایت دیگر  
موضوع اجباری شدن رمزهای پویا در حالی همچنان مورد تاکید مقامات بانک مرکزی است که هنوز پیچیدگی ها و چالش هایی در خصوص اجباری کردن استفاده از رمزهای یکبار مصرف ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۱۰۰ سایت دیگر  
بانک جهانی اعلام کرد روند رو به رشد اقتصاد ایران از سال آینده از سر گرفته می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
میزان آب با درآمد در ایران 75.2 و آب بدون درآمد 24.8 درصد است. در این میان، میزان هدررفت واقعی 12.6، هدررفت ظاهری 10.7 و مصارف مجاز بدون درآمد 1.5 درصد است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
درست به اندازه ای که مشخصات فنی، طراحی و یا امکانات یک اتومبیل برای خرید مهم است، انتخاب رنگ آن هم می تواند یکی از فاکتورهای مهم خرید به شمار آید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
در آخرین روز هفته، سکه تمام بهار آزادی و دلار کاهش قیمت را تجربه کردند و بازدهی هفتگی هر دو منفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
ممیزی متمرکز برون سازمانی سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) پارس خودرو توسط تیم ممیزی شرکت T V NORD انجام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۷:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در دومین دوره نظام ارزیابی منابع انسانی گروه خودرو سازی سایپا, شرکت پارس خودرو به عنوان شرکت برتر گروه سایپا قدردانی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
بزرگترین مدیران صنعت نفت که برای یکی از رویدادهای مهم سال در لندن گردهم آمده اند، پیش بینی کردند قیمت های نفت خام در سال میلادی آینده بالا نخواهند رفت و در محدوده 50 دلار می مانند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
درطرح پژوهش بازار محصول 301 ، تمامی پرسش شوندگان این خودرو را ازنظرشاخص عملکردی ، پایداری ، فرمان پذیری و ایمنی نسبت به خودرو های هم کلاس مطلوب تر و به عبارتی یک سرو گردن بالاتر از رقبا ارزیابی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درششمین جلسه ستاد توسعه و تعمیق ساخت داخل ایران خودرو که به ریاست مقیمی برگزارشد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
بسیاری از افراد با مشکل پرخوری صبی رو به رو هستند. درواقع اغلب ما در برهه های زمانی مختلف این تجربه را داشته ایم که وقتی حواسمان نبوده شروع به خوردن خوراکی کرده ایم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن روز جهانی پست طی مراسمی از اپلیکیشن پستخونه در موزه پست ایران با حضور مسئولین رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در راستای سیاست های کلی کشور برای توسعه اقتصاد دانش بنیان و به منظور فراهم آوردن زمینه همکاری های سازنده برای حمایت از توسعه و تجاری سازی فن آوری ها، تفاهم نامه همکاری میان گروه صنعتی ایران خودرو ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از ایجاد تکنوسنتر کاملا تخصصی و حرفه ای در ساختار این خودروساز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز همزمان با هفدهمین نمایشگاه حمل ونقل عمومی و خدمات شهری، شرکت بهمن دیزل از دو محصول جدید پلتفرم شیلر ( کامیونت 6 و مینی بوس) با حضور پورسید آقایی معاون شهردار و مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
برندگان جایزه نوبل ادبیات در سال های 2018 و 2019 معرفی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۶:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت در واکنش به سخنان اخیر رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی درباره برندهای جعلی گفت: به این کار می گویند فرار رو به جلو و معنی اش این است که خودم می گویم این چه وضعی است تا شما به من نگویید ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
بازار خودرو در ایران، سنی بیشتر از نیم قرن دارد. بازاری که همیشه دچار التهاب بوده و آرامش، واژه ای بی معنا برای آن است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۶:۴۵   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیر کل امور حقوقی بیمه مرکزی گفت: بیمه سقف پرداخت خسارت ماشین با مبلغ 180 میلیون در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۶:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر طرح و برنامه بانک مسکن از ابلاغ بخشنامه جدید بانک مسکن برای پرداخت تسهیلات به واحدهای مسکونی 25 و 30 سال ساخت خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۶:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
باخت های پرسپولیس در فصل جدید لیگ برتر حسابی هواداران سرخپوشان را شاکی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
امیرحسین صادقی افشا کرد بعد از شکست استقلال در شهرآورد سلال گذشته پایتخت به یکی از بازیکنان این تیم که در فضای مجازی تبلیغات می کرد، پیامکی تند داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیران پرسپولیس فعلا قصد ندارند با مهاجم برزیلی قطع همکاری کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۲:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
واحد کنترل الکترونیک خودرو (ECU) که از نیازهای مهم تولید در صنعت خودرو کشور است، توسط متخصصان و مهندسان توانمند ایران خودرو به مرحله تولید نمونه رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۱:۴۶   + ۴۱ سایت دیگر  
وانت 151 سایپا برای نخستین بار در میان وانت های سبک ساخت داخل، در ارزیابی شرکت بازرسی مهندسی ایران موفق به کسب سه ستاره شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۱:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: ایران خودرو دیزل برای سودآوری و خودکفایی در تولید قطعات برنامه های مسنجمی تدوین و اجرا کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت های بهمن دیزل و سیبا موتور به عنوان تولید کننده خودروهای تجاری شیلر، ایسوزو و FAW با جدیدترین محصولات خودرویی و کاربری خود در هفدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری در کنار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران گفت: بر اساس آخرین بررسی های میدانی انجام شده، اختلاف قیمت محصولات در میادین میوه و تره بار نسبت به سطح شهر به 45 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
تعیین مسیرهای گردشگری متنوع، تعیین تقویم جشنواره ها، معرفی سفیر، استفاده از ظرفیت مغفول و استفاده از چهره ها از جمله ابتکاراتی است که می توان از آنها برای رونق گردشگری ایران بهره برد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
در این مطلب با ترفند هایی آشنا می شوید که فروشگاه ها از آن ها برای ترغیب ما به خرید کردن استفاده می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۶   + ۶۲ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ضمن اعلام وضعیت قطعات هدف گذاری شده برای تعمیق ساخت داخل، اظهار کرد: با توجه به تمرکزی که بر این فضا شکل گرفته ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۶   + ۶۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ایران زمین با اشاره به روند رو به رشد این بانک در شاخص های نظام بانکی بیان کرد: شرایط بانک ایران زمین در حال حاضر وضعیت بسیار مطلوب تری از گذشته خود دارد که حاصل تلاش بدون وقفه همه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۶    
اقدامات صورت گرفته توسط تیم های توسعه ای در بانک صادرات سبب شده که این بانک بر اساس آخرین آمار، با کسب سهم بیش از 12 درصدی مبلغ تراکنش پایانه های فروشگاهی شبکه بانکی ...
مشاهده نتایج بیشتر...