سه شنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۲۱:۱۵May 2019 21

پایگاه خبری استناد (estenadnews.ir)

پایگاه خبری استناد 30 اسفند 1395 پایگاه خبری استناد 29 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 29 اسفند 1397 پایگاه خبری استناد 31 فروردین 1398 پایگاه خبری استناد 1 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 2 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 3 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 4 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 5 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 6 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 7 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 8 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 9 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 10 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 11 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 12 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 14 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 15 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 16 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 17 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 18 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 19 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 20 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 21 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 22 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 23 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 24 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 25 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 26 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 27 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 28 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 29 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 30 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 31 اردیبهشت 1398 
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ دکتر جعفری در حاشیه بازدید از مراکز خرید تضمینی دانه روغنی کلزا به میزان خرید این محصول تاکنون اشاره کرد و گفت ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
استناد نیوز - با پایان مهلت شرکت در جشنواره پولتو راحت بریز اپلیکیشن بله ، شمارش معکوس برای قرعه کشی این جشنواره آغاز شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ مدکل اوقاف و امور خیریه مازندران: سبد کالا بین سیل زدگان سیمرغ به برکت عوائد موقوفات در شب ولادت حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) به همراه ضیافت افطاری، توزیع شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور ازحمایت بانک پارسیان و بنیاد برکت در رونق اشتغال و پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی بر اساس انعقاد تفاهم نامه سه جانبه میان این نهاد ها خبر داد و ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ بانک شهر به انتخاب شهروندان و مشتریان شبکه بانکی در میان 5 بانک محبوب کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۶   + ۵۰ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در ادامه سیاست های حمایتی خود از بازار کار، در سال 98 نیز توجه ویژه ای به بخش های اشتغال با محوریت خوداشتغالی و مشاغل خانگی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۷:۵۶   + ۳۴ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ بعد از شتاب ریزش قیمت ها در بازار ارز و افزایش مراجعه مردم به مراکز خرید و فروش ارز برای فروش ارزهای خانگی،روز گذشته دلار سیر نزولی پیدا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۷:۵۶    
استنادنیوز؛ قیمت سکه و طلا امروز 31 اردیبهشت ماه در بازار تهران مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ مقاومت سیلی زد لینکلن جا زد، دلار پائین آمد؛ دوباره فاکس دوباره پیام انفعال؛ محاکمه 3 متهم کلیدی در 3 دادگاه؛ خون ریخته سیری چند؟ وتشدید مجازات اسیدپاشان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در جلسه شورای معاونین گفت: پاسخگویی و تکریم از ایثارگر مهمترین وظیفه بنیاد محسوب می گردد .
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۷:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ تا دیروز از برادر و دختر مظلوم مقامات دولتی در پرونده های فساد مالی سخن گفته می شد اما حالا پای دامادها نیز به میان آمده شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ با کمی اختلاف، این شیوه انتخاب مسؤول حراست، شبیه آن است که صاحب یک سوپرمارکت یا فروشگاه، این حق را داشته باشد که بازرس تعزیرات را شخصا در سازمان تعزیرات تعیین کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ عدم برگزاری جلسات شورایعالی انقلاب فرهنگی با اعتراض دانشگاهیان مواجه شده به طوریکه تعطیلی این جلسات را فرار از مسؤولیت در برابر شبیخون فرهنگی می دانند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۱:۵۶    
باشگاه نساجی مازندران باید از ظرفیت هواداران قائمشهری نهایت بهره را ببرد و مدیریت باشگاه باید خواسته هواداران برای آوردن تمرینات تیم به خانه را اجابت کند
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۷:۵۶    
افزایش و کاهش قیمت ارز در بازار ایران تابع دلایل مختلفی است که یکی از مهمترین آنها بار روانی حاصل از تنش های منطقه ای و جهانی می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
حوزه روابط عمومی علاوه براینکه زبان گویای سازمان در عرصه اجتماع و حافظ منافع آن نزد افکار عمومی جامعه است، در بعد درون سازمانی و تلطیف فضای آن نقش ویژه و مهمی ایفا می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ معاون شهرسازی شهرداری منطقه 5تهران بعد از صدور مجوز ساخت وساز در یک باغ 5هزار متری به طور ناگهانی ناپدید شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۶   + ۴۰ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ بانک ملی ایران در یک ماه نخست سال جاری، حدود چهار هزار فقره تسهیلات مضاربه به بنگاه ها و فعالان اقتصادی پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ مدیر دفتر حسابرسی و کنترل داخلی بیمه دانا، حمایت از اقشار آسیب پذیر جامعه را، مهم ترین هدف طرح مهر دانا عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۴۱ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ بانک دی در راستای افزایش ضریب امنیت تراکنش ها و به حداقل رساندن تهدیدهای سایبری ، امکان استفاده از رمز دوم یکبار مصرف کارت را برای مشتریان فراهم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ بانک مسکن از دو مسیر امکان فک رهن اسنادی که به پشتوانه آنها تسهیلات پرداخت کرده را برای متقاضیان ممکن کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۶   + ۴۱ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ سرپرست سازمان تامین اجتماعی به برخی حواشی رخ داده در فضای مجازی پیرامون انتصاب مدیرعامل این سازمان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر، فقط به دنبال عمل به تعهدات سازمانی خود هستم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ نماینده دادستان با اشاره به اینکه رضوی بیش از 100 ورود و خروج به کشور داشته است، گفت: او در مواردی به همراه منشی خود به سفر اروپا می رفته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ دانشمند دانشگاه پرتوریا(آفریقای جنوبی) و دانشگاه علم و فرهنگ(ایران) نظریه جدیدی برای درک جهان هستی ارائه کرده است که تئوری مشهور بیگ بنگ یا مه بانگ را به چالش می کشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۶    
قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ها طی روزهای گذشته رو به کاهش است و همچنان انتظار کاهش قیمت ها وجود دارد
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۶   + ۴۷ سایت دیگر  
پس از گذشت سه سال و نیم از راه اندازی، بیش از سه و نیم میلیون نفر به سامانه بام بانک ملی ایران پیوسته اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۱   + ۸۴ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ رئیس کل بانک مرکزی گفت: اضافه برداشت بانکها از بانک مرکزی به کمترین حد خود در چند ماه گذشته رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ معضلات اقتصادی همچون گسترش فساد و واسطه گری و تضعیف بنیه تولید در کنار رونق بخش های نامولد اقتصاد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۷:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ پس از دو دهه تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جهت تغییر قانون انتخابات، ایرادات شورای نگهبان به این طرح اعلام شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ بیش از 150 روز است که گزینه ای برای تصدی سمت معاونت توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان معرفی نشده و به نظر این بخش مهم مورد غفلت قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بحث صفر شدن صادرات نفتی ایران-فارغ از شدنی یا نشدنی نبودن آن و افزایش تنش ها بین ایران و آمریکا این روزها حسابی داغ است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۱:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
دکتر محمد علی سهمانی مدیر عامل بانک رفاه مصادف با گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در رأس هیأتی از اداره روابط عمومی این بانک بازدید کرد و این روز را تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران با بیان اینکه مشکلات سه واحد تولیدی بزرگ در شهرک صنعتی بشل بررسی و مصوبات لازم صادر شد، گفت: با رایزنی هایی که در سطح ملی صورت گرفته ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۶   + ۱۰۸ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با تصویب نهایی واگذاری حدود 14 درصد سهام دولت در ایران خودرو و حدود 17 درصد سهام دولت در سایپا در هیات وزیران، این اتفاق به زودی عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ آن گروه از مشتریانی که به دلیل فقدان احراز هویت کامل و عدم تخصیص شناسه شهاب، حساب هایشان مسدود شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۳۸ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ بانک ملی ایران در جهت حمایت از طرح های اشتغال زایی در کشور، از ابتدای سال 97 تا پایان فروردین ماه سال جاری تعداد یک هزار و 140 فقره تسهیلات در برنامه اشتغال فراگیر دولت پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ میزان فروش مسکن به اتباع خارجی در ترکیه در چهار ماه نخست سال 2019 نسبت به دوره مشابه در سال گذشته 82.1 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۲۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام رئیسی گفت: در همین رابطه به دوستان و همکارانمان تاکید کرده ایم که اگر اتهامی متوجه کارخانه یا کارگاهی شد نباید به هیچ وجه به واسطه این اتهام کل کارخانه یا کارگاه تعطیل شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ صبح امروز با تشکیل جلسه شورای اسلامی شهر قائمشهر و به دنبال استعفای بهمن معین پور شهردار سابق قائم شهر ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ روابط عمومی بانک رفاه کارگران موفق به دریافت ستاره شایستگی از ششمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۴۲ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ رییس مجلس شورای اسلامی در صحن علنی مجلس از بانک رفاه کارگران به دلیل واگذاری املاک مازاد و عزم جدی برای چابک و مولدسازی دارایی ها تمجید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۱    
استنادنیوز؛ امروزه روابط عمومی و رسانه به عنوان 2 حوزه مهم در نظام ارتباطی کشورها از جایگاه ویژه ای برخوردارند و پویایی هر یک به هم افزایی و همکاری های مشترک با یکدیگر بستگی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ مدیر کل بنیاد مازندران گفت: تکریم و تجلیل از خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان امری واجب و ضروری است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: روابط عمومی می تواند با ایجاد توازن و اطلاع رسانی به موقع در جریان اطلاعات از داخل سازمان به بیرون و بالعکس، در میان چهار بخش ذینفعان بانک از جمله مشتریان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۶   + ۵۱ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ بانک آینده به منظور ارزش آفرینی برای فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان کالاهای ایرانی، با اتکا به توانمندی های سرمایه انسانی و منابع داخلی، شرایط مناسبی را برای تأمین مالی بنگاه های تولیدی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۱۱   + ۴۸ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ بانک پاسارگاد با ارائه خدمات گشایش اعتبار اسنادی داخلی ضمن اعتمادسازی میان طرفین قرارداد کلیه شرایط لازم برای انجام معامله بدون ریسک را برای خریداران و فروشندگان داخلی فراهم می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۷:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ با هدف شناخت قابلیت های فرد در فرآیند جذب و استخدام، ارتقاء و انتصاب اولین کانون ارزیابی کارکنان بیمه دی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۷:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ سامانه جدید بانکداری اینترنتی اشخاص حقیقی بانک ملت با هدف افزایش کیفیت و ارتقای خدمات غیرحضوری در بستر اینترنت، با تغییرات گسترده در نمای ظاهری و اضافه شدن امکانات جدید ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۷:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ جنگ نمی شود چون وقتی از زاویه امریکا به صحنه نگاه می کنی می بینی که با آغاز جنگ احتمال از دست دادن حضورش در منطقه بسیار بالا می رود درست مانند اتفاقی که در سوریه افتاد و با وجود خرج 7 ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۷:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ در سیلی که در روزهای پایانی سال 97 و اولین ماه سال جدید در تعدادی از شهرهای کشور رخ داد، تجاوز به حریم رودخانه ها به عنوان یکی از عوامل اصلی وقوع آن مطرح شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۷:۲۶   + ۳۵ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ سریال گرانی خودرو و گران فروشی خودروسازان در حالی ادامه دارد که پیگیری ها در این زمینه از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان همچنان بی نتیجه مانده و به پاسخی نمی رسد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۷:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ براساس گفته های وزیر نفت، سال جاری می تواند شروع یک تحول عظیم در صنعت پتروشیمی باشد؛ تا جایی که پیش بینی شده بیش از نیاز ایران خوراک تولید شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ با توجه به حواشی اخیر دبیرکل کمیته ملی المپیک، باید دید صالحی امیری برای پست دبیرکلی چه تصمیمی خواهد گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ در پی وقوع آتش سوزی با ابعاد گسترده، سالن نمایش سینما کیهان شهرستان دورود دچار حریق شد و سرانجام با تلاش آتش نشانان ، حریق مهار و از انتقال آن به قسمت های دیگر سالن نمایش جلوگیری شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ در پی نوسانات اقتصادی که از سال گذشته در کشور به وجود آمد بسیاری از شرکت ها در خصوص عرضه محصولات خود به مصرف کنندگان دست به گرانفروشی یا کم فروشی زدند که با پیگیری های وزارت سازمان صنعت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۸۶ سایت دیگر  
بانک ملی ایران نسبت به هر گونه سوء استفاده افراد کلاهبردار از طریق تماس تلفنی برای نصب و راه اندازی اپلیکیشن 60 و رمز یکبار مصرف بانکی هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مهدی عبوری معاون مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی در ساری از عملکرد 7 ساله خود در شهرداری گفت و خبرهای خوشی به مردم مازندران در خصوص پروژه های عمرانی و راه سازی نوید داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.7 در مقیاس ریشتر استان فارس - حوالی خانه زنیان را به شدت لرزاند
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ مدیر کل صدا و سیمای مازندران از افتتاح قریب الوقوع رادیو گردشگری در مازندران خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۱   + ۳۴ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ تولید و مصرف کاغذ، مدتی است که در جهان به شدت مورد توجه قرار گرفته و آثار زیانبار استفاده بی رویه از کاغذ به آحاد مردم گوشزد می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۳۳ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ در ادامه انتشار کتاب های کودکان و نوجوانان توسط کانون جوانه های بانک ملی ایران، کتاب تازه ای با عنوان بزرگ ترین فیل جهان منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ احمد دوست حسینی / معاون اول رئیس جمهور اخیرا مطرح کرده اند که دولت بر دوراهی یک انتخاب قرار گرفته است و ناگزیر باید در آینده ای نزدیک، یکی را برگزیند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ سرانجام پس از مدت ها اعلام آمارهای مختلف و در برخی موارد ناهمسو، رئیس کل بانک مرکزی رقم دقیق بازگشت ارز حاصل از صادرات را 7/ 18 میلیارد دلار اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ مدیر عامل بانک رفاه کارگران اظهار داشت: حوزه روابط عمومی یکی از ارکان تأثیرگذار در مسیر تعالی سازمانی است که می تواند زمینه های بهبود مستمر را فراهم سازد و بسترساز بهره وری سازمانی شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ با ما می توانید تغییرات لحظه ای قیمت طلا ، سکه و دلار امروز و انواع ارزهای رایج را به صورت آنلاین لمس کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ رییس مجلس شورای اسلامی گفت: بانک رفاه کارگران از بانک هایی بوده که در واگذاری اموال و دارایی های خود نسبت به سایر بانک ها عملکردی مطلوب داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ صفر کردن نفت و سپس درآمدهای مالی، به یک بحران امنیتی در ژئوپلتیک غرب آسیا و خلیج فارس تبدیل شد و امریکا در فاصله چند روز درک کرد که شرایطی سخت تر از خانه عنکبوت دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ وزارت کشور لیست مشاغل همطراز با عناوین ماده 29 قانون انتخابات را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۷:۵۶    
استنادنیوز؛ خبر فوری ؛ بنا بر اعلام برخی از منابع خبری فرودگاه دبی مورد حمله پهپادی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ دور آسیا در هفت روز، حباب جنگ طلبی آمریکا ترکید، آهن ربای ارز صادراتی و راند آخر کاسبان فساد، تیتر یک برخی از روزنامه های صبح امروز است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ کارگران مشغول کارند و عده ای دیگر مشغول تماشا، سال هاست که کار بر روی پروژه سبزه میدان ادامه دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۷:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ رئیس کنفدراسیون صادرات گفت: بانک مرکزی در راستای شفاف سازی و جلوگیری از ورود هرگونه هجمه به صادرکنندگان متعهد لیست صادرکنندگانی که ارز صادراتی را به کشور بازنگردانده اند اعلام کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۲    
استنادنیوز؛ رئیس مجمع عالی نخبگان استان مازندران گفت: نقش فعالان عرصه اطلاع رسانی بویژه روابط عمومی ها بسیار مهم و تاثیرگذار است چون بخش عمده ای از آگاهی بخشی به جامعه و همراه سازی مردم با برنامه های ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه هیچ واحد صنعتی نباید تعطیل و کارگری بیکار شود، گفت: امسال اجازه واردات پوشاک و لوازم خانگی داده نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ کارشناس علوم سیاسی گفت:مهم ترین چالش موجود در شهرهای مازندران سیاسی شدن پست های مدیریتی به جای تخصصی شدن آن است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
استنادنیوز؛هفته گذشته دنیای علم شامل موضوعاتی از جمله ساخت فوم سازگار با محیط زیست توسط یک محقق ایرانی بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ یک عضو هیات علمی دانشگاه یزد با اشاره به این که موج عظیم مهاجرت ها به یزد تهدیدآمیز است، اظهار کرد: این جمعیت بدون تخصص که برای اشتغال به یزد هجوم آورده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ یک رسانه آمریکایی نوشته درباره نقش مشاور امنیت ملی کاخ سفید در سیاست های رئیس جمهور آمریکا علیه ایران غلو شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ نماینده های کنگره آمریکا به دولت این کشور درباره تحریف واقعیت های مربوط به ایران هشدار داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۳۹ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی موزه، موزه بانک ملی ایران روز شنبه 28 اردیبهشت جاری به صورت رایگان میزبان گردشگران و بازدیدکنندگان است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که تیم فوتبال نساجی قائمشهر باید فردا در آخرین هفته لیگ برتر به مصاف پیکان برود، در تمرین امروز این تیم حواشی زیادی به وجود آمد که در نهایت موجب خداحافظی سرمربی این تیم شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۱    
در روزهای گذشته خبر انتصاب سیدهادی حسینی به عنوان معاون وزیر ورزش به عنوان انصراف او از انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال 98 تصور می شد اما اینگونه نیست!
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ نشست هم اندیشی و بررسی راهکارهای افزایش بهره وری اپلیکیشن 60 امروز در ساختمان فردوسی بانک ملی ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد مازندران گفت: تاکنون هزار و 137 تن از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران مازندران برای دریافت وام مسکن به بانکهای عامل معرفی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ پس از ماه ها تلاش و پیگیری پیشنهاد ایجاد سه منطقه آزاد در بابلسروفریدونکنار نوشهر و امیرآباد به تصویب کارگروه تخصصی مناطق آزاد کشور رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۶   + ۸۸ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ برخورد قاطع در سطح اعدام چهار نفر دانه درشت مافیای صنعت باعث می شود پراید به قیمت 20 میلیون تومان برگردد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۶   + ۱۷۳ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ توقف برخی تعهدات برجامی بر اساس دستور شورای عالی امنیت ملی آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ جشن بزرگ گلریزان برای سیل زدگان، همراه با برنامه های فرهنگی ورزشی، به میزبانی بهشهر برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۱    
استنادنیوز؛ مهندس رضا غفاری با اشاره به نقش جوانان در گام دوم انقلاب گفت: تبیین گام دوم انقلاب با به کارگیری نسل جوان تحقق می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۴۶ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ به منظور گسترش خدمات بانکداری الکترونیکی و همچنین افزایش رفاه حال مشتریان، خدمات جدید مبتنی بر کارت بر روی دستگاه های خودپرداز بانک پاسارگاد افزوده شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۱   + ۴۴ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ خرید بسته های اینترنت همراه اول، ایرانسل و رایتل در اپلیکیشن بله میسر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ رییس مجلس شورای اسلامی گفت: بانک ملی ایران از بانک هایی بوده که در واگذاری اموال و دارایی های خود نسبت به سایر بانک ها بهتر عمل کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ ولی ا... شجاع پوریان، از نمایندگان چپ ادوار مجلس، طی یادداشتی در شماره سه شنبه روزنامه همدلی با اشاره به نوشته اخیر سعید حجاریان مبنی بر اینکه روحانی استعفا کند و در اسفند 98 ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۱   + ۵۲ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ در راستای اجرای قانون اصلاح قانون مبارزه با پولشویی و الزامات ناظر بر لزوم شناسایی دقیق مشتریان و بنابر مفاد بخشنامه اخیر بانک مرکزی و تاکیدات به عمل آمده در این خصوص ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه حرف مستاجران درست بوده و در حق آن ها ظلم شده است گفت:وزارت راه و شهرسازی به عنوان بخشی از دولت وظیفه دارد که عرضه و تقاضای مسکن را در بازار متعادل کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۷:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ نشریه آمریکایی فارین پالیسی در گزارشی نوشت: ایران، سلاح های نظامی قدرتمند و بازدارنده ای در مقابل آمریکا دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۷:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ سقوط ارزش لیر خبری است که این روزها در رسانه های جهان خبرسازی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۷:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ علی رغم وجود بستر قانونی و تأکیدات فراوان مقامات ارشد دولتی درباره باز کردن راه تهاتر نفت در برابر کالا، هنوز خبری از ابلاغ آیین نامه اجرایی تهاتر توسط وزارت نفت نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۷:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ در دیدار سفیر اتریش با رییس کل بانک مرکزی، همتی ضمن استقبال از رویکرد مناسب دولت اتریش در همکاری با INSTEX ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۷:۱۱   + ۵۳ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در تبیین علل مذاکره نکردن با آمریکا فرمودند: جنگی به وقوع نمی پیوندد و گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است.
مشاهده نتایج بیشتر...