یکشنبه ۲۷ اسفندساعت ۰۲:۲۰Mar 2018 18

پایگاه خبری استناد (estenadnews.ir)

پایگاه خبری استناد 30 اسفند 1395 پایگاه خبری استناد 31 فروردین 1396 پایگاه خبری استناد 31 اردیبهشت 1396 پایگاه خبری استناد 31 خرداد 1396 پایگاه خبری استناد 28 تیر 1396 پایگاه خبری استناد 11 مرداد 1396 پایگاه خبری استناد 25 شهریور 1396 پایگاه خبری استناد 30 آذر 1396 پایگاه خبری استناد 30 بهمن 1396 پایگاه خبری استناد 2 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 4 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 5 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 6 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 7 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 8 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 9 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 11 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 12 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 14 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 15 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 17 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 18 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 19 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 20 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 21 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 22 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 23 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 25 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 26 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 27 اسفند 1396 
  ۱ ساعت پیش    
ایام نوروز و تعطیلات آن فرصتی مناسب برای مردم ایران است تا خستگی یک سال کاری را با سفر به نقاط مختلف ایران رفع نمایند که برای این سفرها نیاز است از وضعیت آب و هوایی مقصد اطلاع کسب نماییم...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۰    
استنادنیوز؛ مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در این هفته با برگزاری دیدارهای هفته چهارم پیگیری شد و پرسپولیس شگفتی ساز بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۰    
استنادنیوز؛ حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس در این هفته و در قالب یک نشست خبری میزبان نمایندگان رسانه های خبری بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۰    
استنادنیوز؛در آستانه سال 97 و با بسته شدن پرونده آنچه در اقتصاد سال 96 بر کشور گذشت پیش بینی آینده اقتصادی ایران کار دشواری نیست .
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۰    
استنادنیوز؛ عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به اعتماد گفته است: نکته روشن و برجسته استیضاح های سه گانه وزیران در روزهای پایانی سال، کاربست حق پرسشگری مجلس به نمایندگی از ملت بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۰    
استنادنیوز؛ مطابق با آخرین اطلاعات دریافتی از جدیدترین برونداد مدل های پیش یابی، طی نوروز 1397، هوای آفتابی و ملایم در سیزده بدر سال 97 خواهیم داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۰    
استنادنیوز؛ انتخابات ریاست جمهوری روسیه روز یکشنبه 18 مارس برگزار می شود و ولادیمیر پوتین به عنوان نامزد اصلی ممکن است بیش از سال 2012 میلادی که 64% از آرا به صندوق وی ریخته شد، هوادار داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۰    
استنادنیوز؛ پلیس راه راهور ناجا از مسدود شدن 6 محور مواصلاتی کشور تا اطلاع ثانوی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۰    
استنادنیوز؛ کارشناس مسائل سیاسی گفت: مجلس با این اقدامی که انجام داد به شدت زیر سؤال است و دیگر نمی شود امیدی داشت که این مجلس بتواند برای اصلاح کشور تصمیم مقتضی را اتخاذ کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۰    
استنادنیوز؛ نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار با اشاره به اینکه سبد معیشت باید توسط دو ضلع کارفرما و دولت تأمین شود، گفت: بخشی از سبد معیشت کارگری باید توسط دولت تقبل شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۲    
استنادنیوز؛ پس از عدم حضور تقریبا دو ماهه سران قوا در جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام شایعاتی درباره این موضوع بوجود آمد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۲    
استنادنیوز؛ امروز مجلس استیضاح شد نه وزیر ؛ این جمله احمد امیرآبادی، نماینده موافق استیضاح عباس آخوندی که با ناامیدی فراوان پشت تریبون مجلس بیان کرد، خلاصه ای از اتفاقات دیروز استیضاح وزیر راه بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۲    
استنادنیوز؛ رئیس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی گفت:برق تمامی نیروگاه های تجدیدپذیر تضمینی و با قیمت یورو خریداری می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۴:۳۲    
استنادنیوز؛ محمد علی نجفی دلیل استعفای خود از شهرداری را به علت بیماری یاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۸:۰۲    
استنادنیوز؛ اندیشکده واشنگتن طی گزارشی در زمینه انتخابات ریاست جمهوری فراروی روسیه و تبعات آن در معادلات منطقه نوشت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۸:۰۲    
استنادنیوز؛تنش میان انگلیس و روسیه بر سر نقش آفرینی ادعایی روس ها در مسموم کردن سرگئی اسکریپال ، یک جاسوس دوجانبه روس تبار بالا گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۲    
استنادنیوز؛ اداره بررسی ها و سیاست های اقتصادی بانک مرکزی گزیده آمارهای اقتصادی سال 96 تا پایان دی ماه را منتشر کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۲    
استنادنیوز؛ مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ارتباط با اخبار حاشیه ای که در برخی از رسانه ها مبنی بر عدم حضور سران سه قوه در جلسات اخیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به دلیل حضور محمود احمدی نژاد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۰:۳۲    
استنادنیوز؛ در روزهای گذشته خبری مبنی بر ابلاغ طرح دو فوریتی اعاده اموال نامشروع مسئولان در جراید و رسانه ها منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۲    
استنادنیوز؛ رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد گفت: علم، پژوهش، تولید محصول و تجاری سازی فناوری ها برای سال جدید در اولویت دانشگاه آزاد است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۲    
استنادنیوز؛ نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: آخوندی به لحاظ کارکردی باید استیضاح شود و معتقدم که اجماع نظر کلی در مورد استیضاح وزیر راه در مجلس وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۲    
استنادنیوز؛ عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد؛ اموال نامشروع باید از حلقوم مسئول حرام خوار به صاحبش بازگردد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۲    
استنادنیوز؛ احمد حسین زادگان در دیدار با بانوان شاغل در استانداری، با بیان این حضرت فاطمه (س) الگویی کامل برای زنان جامعه اسلامی است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۲    
استنادنیوز؛ استاندار بر بهره گیری از ظرفیت ها و مزیت های حوزه آی سی تی به عنوان یک ظرفیت بزرگ اشتغال در مازندران تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۲    
استنادنیوز؛ عباس آخوندی، وزیر راه وشهرسازی که یکی از ضعیف ترین وزرای کابینه محسوب می شود، برای سومین بار است که پای میز استیضاح می رود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۲    
استنادنیوز؛روزنامه اصلاح طلب مردم سالاری درباره شرکت هپکو گزارش داده است: شرکت تولید تجهیزات سنگین (هپکو) برای دهه ها یکی از معدود شرکت های موفق صنعتی ایران بود و به نماد صنعت ماشین آلات راه سازی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۲    
استنادنیوز؛ روزنامه فرهیختگان درباره اجرای ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه گزارش داده است: اواسط اردیبهشت ماه 95 ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۲    
استنادنیوز:در شرایطی که وزیر اطلاعات می گوید مدیر دو تابعیتی نداریم، وزارت اطلاعات لیست 210 نفره از این افراد را به مجلس داده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۲    
استنادنیوز؛ سخنگوی پلیس لندن اعلام کرد که چهار نفر بعد از بالا رفتن از بالکن طبقه اول سفارت ایران در لندن در روز جمعه (دیروز)، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۲    
استنادنیوز؛ رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: رای جدید درپرونده سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۲    
استنادنیوز؛ عباس لاجوردی با بیان اینکه فیلمها در سینمای ایران توسط مافیای خاصی اکران می شوند، افزود: این افراد سینمای ایران را به سوی نابودی و ابتذال کشانده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۲    
استنادنیوز؛ فرمانده ناجا بیان داشت:تسریع در ارایه خدمات راهور به شهروندان ضروری است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۲    
استنادنیوز؛ مدیر یک پیام رسان بومی گفت: 5 میلیارد تومان تسهیلات با سود 8 درصد با بازپرداخت 3 ساله، به معنی پرداخت 6 میلیارد و 200 میلیون تومان در سه سال است که مطمئناً هیچ پیام رسانی نمی تواند به این ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۲    
استنادنیوز؛ احمد همتی اظهار داشت:طرح اعاده اموال نامشروع یکی از اصول قانون اساسی است که باید هرگونه اموال نامشروعی از سوی مسؤولان به بیت المال بازگردد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۸:۰۲    
استنادنیوز؛ سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: سفارت ایران در انگلیس جزئی از خاک کشور ما است و مسئولیت تعرض به سفارت کشورمان بر عهده دولت انگلستان بوده و باید در این ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۶:۳۲    
استنادنیوز؛ آیت الله توکل با بیان این که جایگاه زن واقعاً این نیست و مطاع فروش اجناس نیست، خاطرنشان کرد: اسلام به این جایگاه زن راضی نیست بلکه زن شخصیت، عفت، عصمت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۸:۰۲    
استنادنیوز؛ روز نخست مسابقات بین المللی وزنه برداری جام فجر در اهواز با مدال طلای وزنه بردار آمریکایی همراه بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۸:۰۲    
استنادنیوز؛ دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: گزارش هایی که از فعالیت های ورزشی بانوان در رشته وزنه برداری ارائه شد که واقعاً جای خوشبختی و امیدواری زیادی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۸:۰۲    
استنادنیوز؛ عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: یکی از مشکلات ما در رده های اقتصادی، فساد مالی است و باید اختلاس گران محاکمه شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۸:۰۲    
استنادنیوز؛ نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری وجود کتاب و کتابخانه را در جامعه نماد تمدن برشمرد و اضافه کرد: متولیان کتاب ارزش خدمات خود را بدانند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۸:۰۲    
استنادنیوز؛ سخنگوی دولت با بیان اینکه سپردن مدیریت کشور به تک تک اعضای هیئت علمی دانشگاه گیلان بعید نیست ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۸:۰۲    
استنادنیوز؛ به طور معمول مفسدان اقتصادی که دو تابعیتی هستند به محض خروج از کشور ادعای واهی حقوق بشری را علیه ایران در رسانه های خارجی مطرح می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۰۲    
استنادنیوز؛ شنیدن برخی صحبت ها از زبان وزیر ورزش نه تنها جالب نیست بلکه قابل تأمل است، آن هم در شرایطی که چشم یک ملت به عدالت خواهی وزیر ورزش و گرفتن حقی است که سال هاست به ناحق گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۰۲    
در چند سال اخیر رسانه های جمهوری آذربایجان تلاش های فراوانی را در راستای تحریک جریان های تجزیه طلبانه در مناطق مختلف ایران به کار بسته اند که با سکوت مسئولین ایرانی همراه شده است. ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۲    
استنادنیوز؛ وزیر امور خارجه فرانسه در حالی به منظور دیدار و گفت وگو با مقامات کشورمان وارد تهران شد که تهران و پاریس با وجود همکاری های چشمگیر در فضای پسابرجام ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۲    
استنادنیوز؛سخنگوی قوه قضاییه با بیان اینکه مسئولی که در دوره ای کوتاه دارای ثروت سنگین شد، باید مورد بازخواست قرار گیرد؛ گفت: رسیدگی نکردن به فساد، موجب سقوط نظام می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۲    
استنادنیوز؛ رئیس موزه لوور فرانسه گفت: علاوه بر نمایشگاه شکوه تمدن های جهان امروز در تهران ، در آینده در سطحی بالاتر برنامه هایی با همکاری دوستان ایرانی خود خواهیم داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۲    
استنادنیوز؛ مدیرکل گمرک استان همدان گفت: 11 میلیون و 442 هزار و 40 دلار انواع ظروف سفالی از گمرک همدان به کشورهای عراق و هلند صادر شده است. ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۲    
استنادنیوز؛ نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی واحدهای پتروشیمی ازجمله در محدوده شهرستان شاهین شهر حاضر نیستند به صنایع داخلی مواد اولیه بدهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۲    
استنادنیوز؛ تهیه کننده فیلم هایلایت گفت: یک سری فیلم های خاص به راحتی سالن اکران می گیرند و امروز هیچ ضمانتی برای اکران فیلم های سینماگران مستقل وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۲    
استنادنیوز؛ 3کشتی گیر تهرانی و 2 کشتی گیر از جمهوری آذربایجان عنوان قهرمانی را در مسابقات فینال کشتی شهید هاشمی نژاد بهشهر کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۲    
استنادنیوز؛ دبیرکل حزب اسلامی کار بیان داشت: احزاب برای فعالیت در کشور ما باید ثابت کنند برای کسب قدرت نیامده اند و این موضوع ایراد دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۲    
استنادنیوز؛نمایندگان مجلس لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت که بر اساس آن وزارت بازرگانی احیا و وظایف وزارت راه و شهرسازی در دو وزارت جدید تفکیک می شود، در نوبت بررسی دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۲    
استنادنیوز؛ تهیه کننده پیشکسوت سینمای ایران گفت: یکی از مهمترین مشکلات امروز سینمای کشور فقدان یک قانون لازم الاجرا و مناسب برای تولید و اکران آثار است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۲    
دکتر هادی ابراهیمی، اظهار کرد: از طرح اعاده اموال نامشروع مسؤولان که در راستای عدالت و شفافیت اقتصادی است و توسط برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حال پیگیری است باید حمایت کرد. ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۲    
استنادنیوز؛ فرهیختگان در واکنش به اظهارات اسحاق جهانگیری گزارش داده است: تیم اقتصادی حسن روحانی و همکارانش که قبل از استقرار در پاستور در اوایل سال 92 سوءتدبیر را عامل بحران های اقتصادی پیش آمده در ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۲    
استنادنیوز؛ این سوال حالا به چالش میان کارشناسان اقتصادی و مسئولان نظام بانکی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۲    
استنادنیوز؛ عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی با توجه به سیاست های دولت گفت:کاش دلار 7000تومان می شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۲    
استنادنیوز؛ یک رسانه فرانسوی تصریح کرد صنایع خودروسازی و دامپروری این کشور برای بقای خود، به بازار پرسود ایران نیاز دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۲    
استنادنیوز؛ هومان حسن پور مدیر کمیته ناشران داخلی نمایشگاه کتاب درباره زمان ثبت نام از ناشران اظهار داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۲    
استنادنیوز؛یک روزنامه آمریکایی روز جمعه مدعی شده دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا از جان کلی ، رئیس کارکنان کاخ سفید برای اخراج دخترش ایوانکا ترامپ و دامادش جیرد کوشنر از سمت های مشاوره ایشان در کاخ ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۲    
استنادنیوز؛ دبیرکل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی یادآور شد: اگر در مجلس فعلی جمع نیروهای ولایی و انقلابی اکثریت را تشکیل نمی دهند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۲    
استنادنیوز؛ معمولا موشک های هوا به هوا ، در دنیا برای دفاع از بالگردها مقابل تهدیدات هوایی نصب می شود اما استفاده از این موشک ها در نقش هوا به زمین به نوعی خاص و کم نظیر است که در بالگردهای سپاه شاهد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۲:۳۲    
استنادنیوز؛ مرکز حراست وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد با هدف مبارزه با فساد اداری در هریک از بخش های مختلف مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت، به گزارشات صحیح تخلفات دریافتی پاداش می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۲:۳۲    
استنادنیوز؛ ریچارد نفیو ، عضو سابق تیم مذاکره کننده آمریکا در گزارش دانشگاه کلمبیا نوشته است: برخلاف سال 2012، جامعه جهانی به میزان زیاد برای تصمیم آمریکا برای خروج از توافق هسته ای آماده نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۲۲:۳۲    
استنادنیوز؛ موضع اخیر آقای احمدی نژاد به هیچ وجه قابل قبول نیست، باید گفت هر فردی با هر پیشینه ای اگر یکی از مهم ترین ارکان نظام و کشور را که انتخابات است زیر سؤال ببرد قطعاً آب به آسیاب دشمن ریخته ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۰۷:۳۳    
استنادنیوز؛ نخستین جشنواره ملی گل و گیاه در بابلسر با همت شورا و شهرداری از صبح امروز آغاز و تا شامگاه جمعه ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۳    
استنادنیوز؛ مدیرعامل شرکت مولد ستاره بابل – بابلسر گفت: با شروع یک نیروگاهی در مقیاس کوچک معضل برق بابل - بابلسر رفع می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۲:۰۳    
استنادنیوز؛ تلفات نیروی انسانی بدترین پیامد هر تصادف می باشد و متأسفانه آمار این تلفات بسیار نگران کننده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۳    
استنادنیوز؛ این فساد مالی از سوی واحد بازرسی گمرک ایران کشف شده اما سوال مهمی که وجود دارد این است که وقوع این فساد دقیقا از چه سالی آغاز شده و میزان دقیق فساد چه میزان بوده است؟
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۳    
استنادنیوز؛ در حالی که آمار دولت نرخ تورم را 8 درصد اعلام می کند؛ قیمت مسکن به عنوان مسئله اصلی در سبد هزینه بسیاری از خانوارها، 22 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۱:۳۳    
استناد نیوز؛ امام جمعه اصفهان درباره مباحثی که پیرامون بحث نفوذ در حوزه های علمیه مطرح شده گفت: بحث نفوذ در میان علما مطرح نیست و شأن علما بالاتر از آن است که تحت نفوذ قرار بگیرند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۳    
استنادنیوز؛ تفاوت اعطای وام و تسهیلات خرد به مردم با وام های میلیاردی که در اختیار برخی افراد قرار می گیرید یکی از موضوعاتی است که همواره مد نظر رسانه ها و افکار عمومی بوده و همین موضوع باعث شده تا ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۳    
استنادنیوز؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران بیان داشت: در مازندران هشت هزار متقاضی جویای کار و 2 هزار و 500 کارفرما در طرح کارورزی ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۳    
استنادنیوز؛ شنیده شد که نماینده کرمانشاه در مجلس با اشاره به وضعیت مناطق زلزله زده این استان با گذشت سه ماه ونیم از زمین لرزه 4 ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۳    
استنادنیوز؛ شنیده شد که انتصاب احمد میدری به ریاست سازمان تامین اجتماعی، پیام روشنی دارد: دولت در مبارزه با فقر، فساد و بیکاری مصمم تر از قبل است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۳    
استنادنیوز؛ درحالی که روحانی وعده داده بود صادرات به 100 میلیارد دلار برسد، آمار گمرک نشان می دهد رشد صادرات منفی بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۳    
استنادنیوز؛ تیم اقتصادی دولت، منسجم نیست و به همین دلیل دولت از برنامه اقتصادی روشن برخوردار نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۳    
استنادنیوز؛ یک کارشناس فوتبال ایران با تاکید براینکه شهرآورد در تمامی کشورها حساسیت های انکار ناپذیری دارد،گفت: با این جمله کلیشه ای که شهرآورد یا دربی همچون دیگر دیدارها سه امتیاز دارد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۳    
استنادنیوز؛ سینمای ما بی رحم است و تنها افرادی که اهل باندبازی باشند می توانند به ایفای نقش بپردازند چون اکثر نقش ها در مهمانی ها به افراد می رسد این در حالی است که من نمی توانم در این مهمانی ها شرکت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۳    
استنادنیوز؛ سید ابوالفضل رضوی از آغاز پرداخت تسهیلات ارزان خوداشتغالی روستایی در نیمه دوم اسفندماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۳    
استنادنیوز؛ برخی فعالان اقتصادی حاضر در سومین همایش سالیانه نظام فنی و اجرایی کشور، با انتقاد از سهم اندک منابع عمرانی در بودجه سال 97 ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۳    
قاسم شهابی در گفت وگو با خبرگزاری فارس ، اظهار کرد: مطالبات شرکت توزیع برق مازندران ابتدای سال 67 میلیارد تومان بوده که در حال حاضر به 108 میلیارد تومان رسیده که این مطالبات شامل مشترکان خانگی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۳    
استنادنیوز؛ موضوع ورشکستگی صندوق های بازنشستگی و مشکلات موجود در آن ها بر کسی پوشیده نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۳    
'استنادنیوز؛ گنگ شوانگ' سخنگوی وزارت امور خارجه چین در بیانیه ای آورده است چین با تحریم های یکجانبه ای که آمریکا با استناد به قوانین داخلی خود بر اشخاص حقیقی و حقوقی چینی اعمال کرده است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۳    
استنادنیوز؛ مدیر شرکت تعاونی روستایی شهرستان آمل هم با بیان اینکه بهره برداران بخش کشاورزی علاقه ای به عضویت در شرکت تعاونی روستایی ندارند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۳    
استنادنیوز؛ معصومه ابتکار با تاکید بر اینکه بنیان خانواده تعادل روحی و روانی نسل آینده را برعهده دارد، اظهار کرد: اگر خانواده در جامعه سالم نباشد، دولت و اقتصاد آن جامعه نیز سالم نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۳    
استنادنیوز؛ هادی ابراهیمی با اشاره به اینکه نامه احمدی نژاد، یک بیانیه موهن سیاسی است، گفت: بقای سیاسی احمدی نژاد و باند همراهش با یک اشاره مقام معظم رهبری به پایان می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۳    
استنادنیوز؛ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه حدود 6 میلیون بیمه نشده در کشور وجود دارد، افزود: کارگران و مردم قدرت خرید خوبی ندارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۳    
استنادنیوز؛ امیر حسام شجاعی درباره اتفاق رخ در هتل محل اقامت تیم سایپا و درگیری اش با علی دایی، اظهار داشت: برای این فوتبال متاسفم و دیدگاهم نسبت به دایی عوض شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۳    
استنادنیوز؛ نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه به نظر می رسد بانکها اراده کرده اند که اشتغال فراگیر را ناکام گذاشته و مردم را سرگردان کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۳    
استنادنیوز؛ انتخابات پارلمانی عراق قرار است در 12 می آینده (22 اردیبهشت) در سراسر این کشور برگزار شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۳    
استنادنیوز؛ توطئه چندمرحله ای نظام سلطه با هدف انتقال آشوب و فتنه به داخل مرزهای ایران آغاز شده است که تازه ترین نمونه آن هفته گذشته روی داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۳    
استنادنیوز؛ شاهزاده محمد بن سلمان که از او به عنوان MBS نام می برند، زمینه استقرار گارد افسران پاکستانی را در عربستان فراهم کرده است اما تعداد آن ها و هدف از این اقدام تاکنون مشخص نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۳    
استنادنیوز؛حقیقت تلخ در اقتصاد کشور این است که دولت تا جایی عمق دخالت خود را در بازارها زیاد کرده که حتی رئیس جمهور درباره نحوه اطلاع رسانی مشکلات تولید قیمت مرغ و تخم مرغ به دستگاه های زیرمجموعه خود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۳    
استنادنیوز؛ تحلیل محتوای سایت بی بی سی فارسی و حسابهای این رسانه در شبکه های اجتماعی تلگرام و توئیتر نشان می دهد این شبکه فارسی زبان علیرغم ادعای بیطرفی در ارائه اخبار ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۳    
استنادنیوز؛مردی که اتفاقاً در اولین پیروزی آبی ها مقابل الهلال سرپرست تیم بود و هنوز هم کلی ناگفته از مسابقه حساس و شیرین سال 77 دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۳    
استنادنیوز؛ سعدالله زارعی، کارشناس مسائل بین الملل و غرب آسیا، درباره فعالیت دشمن به خصوص آمریکا برای فعال سازی گسل های اجتماعی در ایران می نویسد:
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۳    
استنادنیوز؛ یدالله جوانی بیان داشت: همه انقلاب ها به خصوص انقلاب های توحیدی در گذر زمان به خطر جدی ارتجاع و بازگشت به عقب مبتلا می شوند چون انقلاب یک تحول اساسی و بنیادین در جامعه است و ارزش های ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۳    
استنادنیوز؛ نورعلی تابنده، سرسلسله دراویش گنابادی طی بیانیه ای ضمن محکوم کردن رفتار برخی منسوبان به دراویش، خواستار برخورد با عاملان حادثه خشونت بار اخیر در خیابان پاسداران شد.
مشاهده نتایج بیشتر...