شنبه ۰۳ اسفندساعت ۰۰:۴۹Feb 2020 22

پایگاه خبری استناد (estenadnews.ir)

پایگاه خبری استناد 30 اسفند 1395 پایگاه خبری استناد 29 اسفند 1396 پایگاه خبری استناد 29 اسفند 1397 پایگاه خبری استناد 31 فروردین 1398 پایگاه خبری استناد 1 اردیبهشت 1398 پایگاه خبری استناد 1 خرداد 1398 پایگاه خبری استناد 31 تیر 1398 پایگاه خبری استناد 31 مرداد 1398 پایگاه خبری استناد 1 شهریور 1398 پایگاه خبری استناد 30 مهر 1398 پایگاه خبری استناد 2 آبان 1398 پایگاه خبری استناد 1 آذر 1398 پایگاه خبری استناد 30 دی 1398 پایگاه خبری استناد 29 بهمن 1398 پایگاه خبری استناد 1 اسفند 1398 
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۲:۳۶    
ساعت 8 صبح روز پنجشنبه مورخ اول اسفند 98 مهلت قانونی تبلیغات کاندیداها به پایان می رسد و از صبح جمعه اخذ رای در حوزه های انتخاباتی آغاز می گردد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۶    
یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین جوامع در انتخابات مجلس کارگران و بازنشستگان هستند که به دور از جناح های سیاسی و بر اساس شایسته سالاری کاندیداهای مورد حمایت خود را اعلام می کنند
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۱:۵۰    
شهردار قائمشهر پس از فاز بهسازی روشنایی معابر، فاز بعدی تغییر و بهسازی وضعیت مبلمان شهری است که با اعتبار 5 میلیارد تومانی انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۰    
شب گذشته دکتر سید رمضان شجاعی طی سخنرانی با قاطعیت اعلام کرد از دکتر علی بابایی کارنامی در انتخابات مجلس حمایت و به او رای خواهد داد
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۵۰    
یکی از دغدغه های مهم عبدالله رضیان در مجلس دهم حمایت از ورزش قهرمانی و همگانی بوده و اکنون نوبت ورزشکاران استان است تا حمایت قاطع خود را از رضیان اعلام نمایند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۲۰    
دقایقی پیش زمین لرزه شدیدی در مرز خلیج فارس، جزیره قشم و استان هرمزگان به وقوع پیوست
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۱:۴۵    
بحث شفافیت مالی کاندیداها پیش از انتخابات به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است و کمپین هایی در فضای مجازی راه اندازی شده تا مردم به کاندیداهایی که با آن ها شفاف نیستند رای ندهند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۰    
هرچه به زمان انتخابات نزدیک می شویم شور انتخاباتی بیشتر و با اعلام موضع شخصیت ها و چهره های مطرح و محبوب شهر ترکیب مجلس آینده روشن تر می شود
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۰    
تبلیغات رسمی کاندیداها دومین روز خود را گذراند و با رصد جو حاکم بر شهرهای حوزه انتخابیه و وضعیت ستادهای کاندیداها تحلیل دقیق تری از اقبال هریک از آن ها می توان داشت
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۱:۴۲    
برخی ویژگی های خاص در افراد موجب می شود قابلیت جذب سایرین در اولین دیدار و نفوذ در قلب مردم را داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۰۹:۵۷    
استنادنیوز؛ دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مازندران لیست این شورا برای انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد. ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۰۹:۴۲    
استنادنیوز؛ دکتر فرخزاد دبیر همایش و مدیر منطقه یک مجمع عالی نخبگان استان مازندران اظهار داشت: مهم ترین رسالت امروز نخبگان جامعه اسلامی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
استان مازندران چهارمین استان در بین 31 استان کشور است که شرکت های آبفای شهری و روستایی آن در راستای سیاست های وزارت نیرو در دولت دوازدهم به صورت یکپارچه و تحت یک مدیریت از این پس فعالیت می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۷    
عبدالله رضیان نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ در مجلس از اقدامات انجام گرفته برای نساجی مازندران و توسعه صنعت و ایجاد اشتغال توضیحاتی داد
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۲:۴۲    
در مرحله پایانی بررسی صلاحیت نامزده های انتخابات شورای نگهبان با تایید صلاحیت علی بابایی کارنامی شور انتخاباتی را به مرکز استان مازندران بازگرداند
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۸:۲۷    
سرمای هوا و بارش برف در برخی مناطق استان موجب تعطیلی مدارس شد اما آیا ادارات و دانشگاه ها نیز تعطیل می باشند؟
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۸:۱۲    
به دلیل برودت هوا و بارش سنگین برف در برخی مناق استان مازندران فردا مدارس تعطیل خواهند بود
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۰:۵۷    
شهرستان بابل به عنوان یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین های استان مازندران سال هاست با مشکل آب شرب مواجه است و مردم این شهر از این مشکل رنج می برند و سلامتشان مورد تهدید قرار می گیرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۹:۱۲    
در انتخابات باید جنبه های مختلفی را برای انتخاب فرد اصلح در نظر گرفت که یکی از آن ها وجهه اعتباری فرد کاندیدا خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
متن کامل پیام یوسفعلی جوانی قادیکلایی رئیس مجمع عالی نخبگان استان مازندران به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم انالله و انا الیه راجعون ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ قوانینی که در کمیسیون عمران مجلس دهم به تصویب رسیده، بیشتر توافقنامه های بین المللی بوده و موضوعاتی که مسائل اصلی مسکن، حمل و نقل و ... را حل کند، در قوانین مصوب آن دیده نمی شود. ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۴۲   + ۴۸ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه امکان افزایش تعداد تاییدصلاحیت شده ها وجود دارد، گفت: برای تاییدصلاحیت رد شده ها، اسناد و اطلاعات جدیدتری به دستمان رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
استنادنیوز؛نماینده زابل در مجلس با بیان اینکه دولت از توسعه انرژی های نو در سیستان و بلوچستان غافل بوده است، گفت : سواحل مُکران و چابهار می توانند تحریم ها را به زانو درآورند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۴۲    
عملیات اجرایی لندفیل دفن زباله و کلنگ زنی احداث ساختمان محل دفن زباله با حضور مسئولین شهرستان آغاز شد
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۲۱:۰۱    
تنها دوازده روز به انتخابات مجلس یازدهم باقی مانده و موج مطالبه شفافیت کاندیداها توسط مردم روز به روز فراگیرتر می شود آیا نماینده محترم بابل به این خواسته بحق مردم احترام خواهد گذاشت؟
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۹:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
آیت الله طبرسی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری دار فانی را وداع گفت
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۷:۳۹    
در هشتمین روز از ایام مبارک دهه فجر با حضور مسئولین، 5 پروژه شهرداری قائمشهر افتتاح و یا کلنگ زنی شد
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ همزمان با سفر نمکی وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به مازندران در هشتمین روز از دهه مبارک فجر، پروژه های حوزه بهداشت و درمان در این استان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تاکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کشور مبنی بر ممنوعیت شرعی و قانونی صرف اموال و امکانات دانشگاه به نفع هر حزب، جناح یا کاندیدایی در انتخابات مورد توجه قرار گیرد
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۵    
در پنجمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مسئولین استانی و شهرستان، طرح تاکسی کتاب در قائمشهر به عنوان اولین شهر در استان مازندران افتتاح شد
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
استناد نیوز، اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا از روز 18 بهمن ماه در آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
استناد نیوز، پزشک تیم استقلال گفت: مصدومیت دیاباته بلوف نیست و دوره درمان او دو تا سه هفته طول می کشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ رقابت های انتخاباتی در غربی ترین حوزه انتخابیه استان مازندران جان تازه ای گرفت و با ورود دومین شمس به این حوزه انتخابیه ، رقابتی تمام عیار را شاهد خواهیم بود .
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
استناد نیوز، یک مقام مسئول گفت: مصوبه ستاد تسهیل در خصوص پرداخت 5درصد اصل و سود بدهی و یکسال تنفس و تقسیط حداکثر 5ساله بقیه بدهی واحد تولیدی به بانک، امروز(سه شنبه) در شورای پول و اعتبار بررسی می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
استنادنیوز؛ تحلیل عملکرد مناطق آزاد تجاری-صنعتی ایران بسیار امر دشواری است، چراکه عمدا یا سهوا تقریبا کمترین داده و اطلاعات از عملکرد این بخش ها منتشر می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
استنادنیوز، سازمان وظیفه عمومی ناجا، تمامی مشمولان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم که برگ آماده به خدمت به تاریخ بهمن ماه سال جاری دریافت کرده اند را به خدمت سربازی فراخواند.،
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
استناد نیوز:در صورت فقدان آنزیم های خاص در روده کوچک، برخی مواد غذایی می توانند بدون این که تجزیه شوند راهی روده بزرگ شده و یک مهمانی بزرگ برای باکتری های تولید کننده گاز شکل بگیرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
استناد نیوز- مسئول ستاد راهیان نور مازندران با بیان اینکه مرحله دوم اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور از 23 بهمن آغاز می شود،گفت: در مجموع حدود 30 هزار مازندرانی راهی مناطق عملیاتی می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
استناد نیوز:یک فوق تخصص آنژیوپلاستی گفت: زمانی که یک فرد در سن متوسط یا بالایی با سابقه دیابت یا فشار خون دچار تنگی نفس فعالیتی شود، حتما دچار نارسایی قلبی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
استناد نیوز- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده مازندران از تشکیل و فعالیت 60 سمن در حوزه زنان و خانواده در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
استناد نیوز محققان استرالیایی یک دستگاه کوچک ابداع کرده اند که شامل دو بخش است و فشار خون فرد را در هر حالتی از جمله خوابیده و در حال ورزش اندازه می گیرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
استنادنیوز، سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید برخی افراد علیرغم درآمدها و ثروت کلان یارانه نقدی دریافت می کنند، اما افرادی با درآمدهای حداقلی از دریافت یارانه معیشتی محروم هستند
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
استناد نیوز، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می گوید وزارت صمت توان اداره بازار خودرو را ندارد به همین دلیل قیمت پراید در بازار به 60 میلیون تومان رسیده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
استناد نیوز، رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم فضای کشور فضای اتهام افکنی شود، گفت: اگر کسی گزارشی در رابطه با فساد دارد باید به مسئولان مربوطه بدهد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
استناد نیوز - استاندار مازندران، با تاکید برعایت مر قانون در فرایند برگزاری انتخابات درباره تایید صلاحیت داوطلبان گفت: نظر شورای نگهبان باید محترم شمرده شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۵۰    
15 روز به انتخابات مجلس زمان باقی مانده است و علارغم رد صلاحیت برخی چهره های سرشناس، بازگشت علی اصغر یوسف نژاد به حوزه انتخابیه موجب ایجاد شور انتخاباتی در مرکز استان شده است
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
استناد نیوز، معاون وزیر راه از ابلاغ دستورالعمل صدور، تمدید، تعویض و لغو برگ فعالیت ناوگان حمل ونقل بار و مسافر برون شهری و روستایی با هدف کاهش تصادفات جاده ای خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
استناد نیوز، قیمت هر اونس طلا امروز با 0.1 درصد کاهش به 1575 دلار و 27 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
استناد نیوز - معاون گردشگری میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت که این استان امسال با 32 غرفه در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی شرکت می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
استناد نیوز، بوژایدار رادوشوویچ با نظر یحیی گل محمدی و در در پی توافق با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قرارداد خود را با این تیم به مدت سه فصل دیگر تمدید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۰   + ۷۱ سایت دیگر  
استناد نیوز - بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران امروز (سه شنبه) قیمت 47 ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 14 ارز افزایش، 22 پول خارجی از جمله یورو و پوند کاهش و نرخ بقیه ارزها ثابت ماند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
استناد نیوز- شهرآورد پایتخت همیشه جنجال های فراوانی را در 51 سالی که انجام شده به خود دیده و این بار نیز ممکن است شاهد التهاب جدیدی در آن باشیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
استناد نیوز- میزان هدر رفت واقعی آب در کشورمان در حالی در حد 11.8 درصد قرار دارد که بر اساس آخرین آمار بانک جهانی، میانگین آن در کشورهای در حال توسعه 16.1 درصد است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
استناد نیوز، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: مازندران ارسال کل پرتقال و تامسون شب عید کشور به میزان 30 هزار تن را تضمین کرد که درحال حمل است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۲۱:۲۰    
با کسب تایدیه شورای نگهبان برای بسیاری از چهره های شاخص برای شرکت در انتخابات مجلس معادلات حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، جویبار و سیمرغ تغییر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
استناد نیوز، فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه از دستگیری 4 سارقان اماکن خصوصی در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
استناد نیوز، فرمانده انتظامی شهرستان محمودآّباد از کشف یک کیلو و300 گرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
استناد نیوز، سردار عبدالله ملکی از برگزاری همایش بزرگ فاتحان فاو در مازندران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
استناد نیوز، محمدرضا مومن آبادی در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۴۴ سایت دیگر  
استناد نیوز ، وزیر ورزش و جوانان درباره مهاجرت برخی از ورزشکاران گفت: در قبال این موضوع به هیچ عنوان بی تفاوت نیستیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
استناد نیوز، معاون پیشین باشگاه استقلال به دلیل مصاحبه وریا غفوری از کاپیتان استقلال شکایت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
استناد نیوز، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: بر اثر انفجار تانکر حاوی سوخت گاز مایع در جاده فیروزکوه، دو نفر کشته و دو نفر دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
استناد نیوز، یکی از داستان های مجموعه "قصه های مجید" مرادی کرمانی که توسط کارولین کراسکری در دست ترجمه است در مجله تخصصی ادبیات نیویورک منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
استناد نیوز، تقاضای نفت چین به خاطر انتشار ویروس کرونا حدود سه میلیون بشکه در روز معادل 20 درصد کل مصرف آن کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
استناد نیوز، دادستان تهران از برگزاری اولین جلسه محاکمه روح الله زم در هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
استناد نیوز، عضو کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس درباره تاثیرگذاری قانون جدید چک گفت: معتقدیم اگر قانون جدید چک به درستی اجرا شود، می تواند بیش از 70 درصد از پرونده هایی که مربوط به چک هستند را کاهش دهد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۷۷ سایت دیگر  
استناد نیوز، مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک زمان ثبت نام طرح ترافیک سال 99 را برای خبرنگاران و ارگان ها اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
استناد نیوز، قرارگرفتن ایران بین 10 کشور فضایی جهان ثمره بیش از 4 دهه تلاش و مجاهدت فرزندان این سرزمین بوده و اکنون ایران از جایگاهی قابل اتکا در این صنعت های تک بین کشورهای معدود صاحب این فناوری ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۴:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
استناد نیوز، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که با نتایج اخیر، این تیم می تواند در لیگ برتر به عنوان قهرمانی دست یابد و در آسیا هم موفق باشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
استناد نیوز، نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مسئله عدم تهیه و ابلاغ آیین نامه های اجرایی قوانین مصوب در زمان مقرر تبدیل به یک معضل شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۴:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
استناد نیوز، سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی به کشور خبر داد و اعلام کرد از جمعه در نوار غربی بارش برف و باران آغاز می شود. این سازمان توصیه هایی را به کشاورران ارائه کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۴:۵۰    
به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور فرماندار محترم قائمشهر، سه پروژه مرکز بهداشت شهرستان قائمشهر با اعتبار حدود 650 میلیون تومان به بهره برداری رسید
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۴:۵۰   + ۴۹ سایت دیگر  
استناد نیوز، فعالان بازار می گویند، قرار بود با فروش بخشی از تولیدات خودروسازان در حاشیه بازار اختلاف قیمت ها برطرف شود اما نه تنها این موضوع محقق نشده بلکه روند رشد اختلاف قیمت ها هر روز رکورد جدیدی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
استناد نیوز، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از ارائه گزارش تفریغ بودجه از سوی دیوان مجاسبات به مجلس خبر داد و گفت: طبق این گزارس برخی دستگاه ها به تکلیف خود عمل نکرده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
استناد نیوز، مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه دانش آموزان باید به دانش روز مجهز شوند، گفت: زمینه فعالیت های پژوهشی در مدارس مازندران تقویت می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
استناد نیوز، نتایج یک مطالعه تخصصی نشان می دهد که رژیم غذایی گیاهخواری با کاهش خطر ابتلا به عفونت های ادراری مرتبط است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
استناد نیوز، رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران از توقیف یک دستگاه کامیون حامل سوخت با 10هزار لیتر سوخت قاچاق گازوئیل در محور هراز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
استناد نیوز- جدال سنتی استقلال و پرسپولیس تهران در حالی روز پنج شنبه برگزار می شود که مربیان 2 تیم با شهرآورد پایتخت بیگانه نیستند و در زمره گلزنان این تیم قرار دارند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
استناد نیوز- رئیس سازمان غذا و دارو گفت: دو سازمان بیمه گر تامین اجتماعی و بیمه سلامت حدود 6 هزار میلیارد تومان به شرکت های دارویی و تجهیزات پزشکی بدهی معوقه دارند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
استناد نیوز- "ینس اشپان" وزیر بهداشت آلمان روز یکشنبه گفت: کشورهای گروه هفت به دنبال روش یکسان در مقابله با ویروس کرونا هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۵۷ سایت دیگر  
استناد نیوز، رئیس قوه قضاییه در مراسم آغاز به کار مجتمع قضایی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: شفافیت با شعار نمی شود و در عمل باید اتفاق بیفتد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
استناد نیوز، رئیس جمهور اوکراین خواستار پرداخت غرامت بیشتری از جانب ایران به خانواده جان باختگان حادثه هواپیمای اوکراینی در ایران شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
استناد نیوز، با اعلام پرداخت عیدی و پاداش بازنشستگان با حقوق بهمن ماه، نگاه کارگران نیز به لطف و بنده نوازی کارفرمایانشان دوخته شده تا بلکه عیدی و پاداش آخر سال را بهمن ماه به حسابهایشان واریز کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
استناد نیوز، نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهم ترین مسائل معارض با فرهنگ تولید ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مازندران گفت: پیگیر رفع مشکل سند دار شدن شرکت ایران خودروی مازندران هستیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۵   + ۱۱۸ سایت دیگر  
استناد نیوز، درحالیکه کمتر از یک ماه تا زمانی که مسئولان برای واریز سود سهام عدالت اعلام کرده اند، باقی مانده است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۲۲:۲۰    
استنادنیوز/ بازگشت علی اصغر یوسف نژاد به حوزه انتخابیه ساری و میاندورود موجب ایجاد شور انتخاباتی در مرکز استان مازندران شده است
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
استنادنیوز/ استان مازندران و به خصوص شهرستان ساری و میاندورود همواره از حساسیت ویژه ای در انتخابات برخوردار بوده که چهره های خاص را به جامعه و کشور معرفی کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۵   + ۱۱۷ سایت دیگر  
استناد نیوز، معاون اول رئیس جمهور، مصوبه پرداخت پاداش آخر سال (عیدی) کارکنان دولت که پیش از این یک میلیون و 200 هزار تومان تعیین شده بود را برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
استناد نیوز، گزارش های 3 شرکت مختلف از وضعیت بازار موبایل جهان در سال 2019 آمار مشابهی در بردارد و نشان می دهد در سال گذشته میلادی تعداد محموله های بارگیری شده موبایل هواوی از اپل بیشتر بوده است
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
استناد نیوز - رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: سال قبل 20 هزار پرونده کمیسیون های پزشکی بررسی و در 46 درصد پرونده ها، قصور پزشکی اثبات شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
استناد نیوز، استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران، به تشریح عواملی پرداخت که می تواند سبب ناباروری مردان شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
استناد نیوز، نتایج مطالعه جدید نشان می دهد تنگی نفس و سرفه می توانند از علائم اولیه سرطان ریه باشند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۰   + ۶۴ سایت دیگر  
استناد نیوز، براساس آمارهای ثبت احوال، نسبت ازدواج دختران هرگز ازدواج نکرده با مردانی که قبلاً تجربه ازدواج داشتند از سال 92 تا 97 ، بیش از سه برابر شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۰   + ۳۷ سایت دیگر  
استناد نیوز، بانکها درخواست افزایش کارمزدهای بانکی را داده و پیگیر هستند که بتوانند موافقت وزارت اقتصاد و بانک مرکزی را جلب کنند؛ اما آیا این درخواست نظام بانکی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
استناد نیوز، رئیس کانون بازنشستگان و کارگران تامین اجتماعی از پرداخت عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی از نیمه بهمن ماه و براساس حروف الفبا خبر داد و گفت: اعتبار لازم تامین شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
استناد نیوز- گل محمدی و مجیدی ویژه ترین چهره های شهرآورد نود و دوم هستند؛ یحیی برای دومین بار و فرهاد برای اولین بار این مسابقه حساس را به عنوان سرمربی تجربه می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
استناد نیوز، تیم ملی فوتسال بانوان چین برای برگزاری بازی تدارکاتی به ایران سفر نمی کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
استناد نیوز- کادرفنی تیم ملی بوکس، 16 ورزشکار را به دور جدید تمرینات دعوت کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...