چهارشنبه ۲۶ تیرساعت ۰۵:۴۰Jul 2019 17

جدیدترین‌های «رئیس مرکز بهداشت»

خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
رئیس مرکز بهداشت شهرستان آبادان از پلمب استخر شنا شهدای کارگر با دستور قضائی و به علت تخلف از اصول بهداشتی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت قروه گفت: در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در بخش شهری و روستایی این شهرستان 8 هزار و 569 نفر پایش شدند که بیشترین آمار فشار خون بالا مربوط به افراد بالای 30 سال سن بود.
دانا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۱۲:۵۳    
رئیس مرکز بهداشت شهرستان ایرانشهر از شناسایی 7نفر مبتلا به مالاریا در این منطقه خبر داد و گفت: این افراد شامل گروه های پرخطری هستند که تردد مرزی با کشورهای مالاریا خیز دارند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۵ - ۰۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خوزستان با بیان اینکه وضعیت آب و فاضلاب خوزستان همیشه مشکل زا بوده است، گفت: واقعیت این است که ساماندهی آب و فاضلاب خوزستان از حوزه استانداری خارج است و باید نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این زمینه رویکرد جدی داشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خوزستان با بیان اینکه وضعیت آب و فاضلاب خوزستان همیشه مشکل زا بوده است، گفت: واقعیت این است که ساماندهی آب و فاضلاب خوزستان از حوزه استانداری خارج است و باید نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این زمینه رویکرد جدی داشته باشند. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۱۳:۰۴    
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از 4 هزار بیمار مبتلا به فشار خون در چهارمحال و بختیاری طی طرح ملی بسیج کنترل فشار خون شناسایی شدند. راشد جزایری در گفت وگو با مهر اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت گفت: هفت واحد صنفی متخلف بعلت رعایت نکردن مسائل بهداشتی در ساردوئیه جیرفت پلمب شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رئیس مرکز بهداشت شهرستان اردکان با بیان اهمیت اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در خصوص بیماری های مشترک انسان و دام گفت: در سه ماهه امسال، سه نفر در این شهرستان به تب مالت مبتلا شدند که خوشبختانه نسبت به سال های قبل روند رو به رشد نداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۹:۵۰    
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری از شناسایی قطعی 4 هزار و 24 بیمار جدید مبتلا و 6 هزار و 530 بیمار مشکوک به فشار خون بالا در استان در قالب طرح بسیج ملی کنترل فشار خون خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: بیش از 80 درصد مردم در کشور معادل بیش از 28 میلیون نفر در طرح بسیج ملی فشار خون شرکت کردند. به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۸    
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: با اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون، چهار هزار و 24 بیمار مبتلا به این بیماری در این استان شناسایی و تحت درمان قرار گرفتند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۲۳ - ۰۹:۱۴    
شهرکرد- رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: بیش از چهار هزار بیمار مبتلا به فشار خون در چهارمحال و بختیاری طی طرح ملی بسیج کنترل فشار خون شناسایی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۶:۰۸    
شهرکرد- ایرنا- رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: با اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون ، 4 هزار و 24 بیمار مبتلا به این بیماری در استان شناسایی و تحت درمان قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ معاون دانشکده علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت خلخال در خصوص شیوع بیماری تب کریمه کنگو (CCHF) هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری از طرح پیشنهاد راه اندازی 42 خانه بهداشت عشایری در این استان خبر داد. به گزارش ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری – به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد سید راشد جزایری در گردهمایی ساماندهی ارائه خدمات بهداشتی درمانی به عشایر منطقه جنوب غرب کشور ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۱    
شهرکرد- ایرنا- رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در استان پوشش 74 درصدی در سامانه سیب و در مجموع پوشش 98 درصدی در ایستگاه های سنجش و سامانه سیب را به همراه داشت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ - ۰۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خوزستان با بیان اینکه برخی بیماری های قابل انتقال بین انسان و حیوان کشنده اند، گفت:مهمترین بیماری های قابل انتقال از حیوان به انسان در خوزستان سالک و تب مالت و همچنین بروز حیوان گزیدگی هستند. ...
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت مازندران گفت: سه بیمار مبتلاء به تب کنگو در این استان شناسایی و در مراکز درمانی تحت درمان قرار گرفتند. دکتر محسن اعرابی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این سه بیمار پس از دوران کامل درمانی و بهبود از مراکز درمانی مرخص و به سلامت به خانه های خود برگشتند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ساری-ایرنا- رئیس مرکز بهداشت مازندران گفت: سه بیمار مبتلاء به تب کنگو در این استان شناسایی و در مراکز درمانی تحت درمان قرار گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۱۸ - ۱۶:۳۲    
رئیس مرکز بهداشت استان مرکزی گفت: در مدت 3 سال گذشته تفاهم نامه ای بین وزارت بهداشت و وزارت کشور ایجاد و 109 پروژه بهداشتی برای استان مرکزی در نظر گرفته شد که 35 درصد تامین اعتبارات برعهده استانداری و 65 درصد هم برعهده دانشگاه علوم پزشکی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین از اندازه گیری و ثبت فشار خون 207 هزار و 319 تن از شهروندان این شهرستان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
خوزستان- رئیس مرکز بهداشت خوزستان در آستانه سفر زائران خانه خدا از آنها خواست توصیه های بهداشتی را برای داشتن سفری پر برکت و خاطره انگیز بکار گیرند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خوزستان با تاکید بر لزوم رعایت نکات بهداشتی توسط زائران سرزمین وحی، گفت: زائرین توجه داشته باشند امسال مراسم حج تمتع با فصل گرما مصادف شده است بنابراین لازم است توصیه های ارائه شده برای جلوگیری از گرمازدگی را جدی بگیرند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت آبادان از توزیع سبد غذایی در میان مادران باردار و شیرده روستاهای آبادان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان از پلمب یک شیرینی فروشی معروف در بالاشهر همدان خبر داد. محمد خیراندیش در گفت وگو با ایسنا، منطقه همدان، اظهار کرد: شیرینی فروشی(الف) به علت استفاده از رنگ های مصنوعی، اجناس و مواد تاریخ مصرف گذشته و 270 کیلو روغن فاسد، پلمب و تااطلاع ثانوی از ادامه فعالیت محروم شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
قزوین- رئیس مرکز بهداشت شهرستان آبیک از کشف و توقیف بیش 3000 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در شهرستان آبیک خبر داد.
رئیس مرکز بهداشت شماره یک اصفهان اعلام نمود: با همت، همدلی و تلاش شبانه روزی بهورزان و همکاری اعضا تیم سلامت مناطق روستایی در بسیج ملی کنترل فشارخون بالا، آمار خانه های بهداشت تحت پوشش مرکز بهداشت شماره یک اصفهان، 100 در صد شد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۴/۱۴ - ۰۲:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز: نیکوتین های موجود در تنباکوهای سیگار به میزان 10درصد اعتیادش نسبت به هرویین بالاتر است. در اکثر تنباکوهای موجود در بازار تمام روان گردان ها اضافه شده و قلیان دروازه ایی برای مواد مخدر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خاش از پوشش صدرصدی کنترل فشار خون در خاش خبر داد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۱۹:۳۳    
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: طرح سنجش سلامت جسمانی و روانی دانش آموزان بدو ورود به پایه تحصیلی اول ابتدایی در پایگاه های سنجش آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۰۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان شهرکرد گفت: مواد معدنی و نیترات موجود در آب به طور مستمر در حال اندازه گیری است و اگر این املاح بیش تر از حد مجاز باشد، منبع آب از مدار خارج می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان آبیک گفت: تاکنون حدود 82 درصد از فشار خون افراد بالای 30 سال شهرستان آبیک اندازه گیری و در سامانه سلامت ثبت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۷ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت پاوه از پیشرفت طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا در این شهرستان و استقبال شهروندان از آن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خاش گفت: غربالگری بیش از 64 درصد از جمعیت مورد هدف شهرستان خاش با جامعه آماری 38 هزار نفر در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون انجام شده است .
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۷    
در نشست خبری فشارخون که در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد، دکتر کمال حیدری، رئیس مرکز بهداشت استان به همراه دکتر مهشید احمدیان، مدیر گروه بیماری های غیرواگیر در زمینه عملکرد کمپین فشار خون و توصیه های لازم در رابطه با مبتلایان به این بیماری صحبت هایی بیان کردند که به بخشی از آن اشاره ...
مرآت   ۱۳۹۸/۰۴/۰۶ - ۰۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان مهدیشهر گفت: این رتبه در شرایطی کسب شده که تاکنون تاکنون 70 درصد جمعیت واجد شرایط در این طرح شرکت کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به افزایش دمای استان و احتمال روی آوردن مردم به شنا و تفریحات آبی، بر لزوم خودداری از شنا در کانال های روباز آب به علت خطر ابتلا به عفونت های گوارشی و پوستی تاکید کرد: ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۰    
رئیس مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: بعضی از دستگاه ها علی رغم اینکه این یک طرح ملّی بود همکاری لازم را نداشتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۳۹    
زنجان - ایرنا - رئیس مرکز بهداشت شهرستان زنجان گفت: از زمان اجرای طرح بسیج ملی غربالگری فشار خون از 18 خرداد جاری تا کنون از جمعیت 256 هزار نفری جمعیت بالای 30 سال، 63 درصد غربالگری شدند که پیش بینی می شود این رقم تا پایان طرح به 100 درصد برسد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۷    
رئیس مرکز بهداشت شماره یک مشهد گفت: تیم های ما از ساعت 7:30 دقیقه صبح تا 9 شب به صورت یکسره برای ارائه خدمت و کنترل فشارخون در این پایگاه ها حضور دارند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۸    
رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای آغاز کمپین بسیج ملی کنترل فشار خون در استان تاکنون 2 هزار و 257 بیمار مبتلا به فشارخون شناسایی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت بندرماهشهر با اشاره به پلمپ 12 واحد فروشگاهی در سال 98 تاکنون، گفت: 6 باب فروشگاه ماهی فروشی واقع در بازارچه آبزیان بندرماهشهر به دلیل عدم رعایت اصول بهداشتی موردنظر امروز پلمپ شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۷:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس گفت: از ابتدای سال تاکنون از یازده هزار و 600 واحد صنفی عرضه مواد غذایی در بندرعباس بازرسی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد از فعالیت 30 پایگاه ثابت و سیار در راستای اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۴۲    
رئیس مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: بعضی از دستگاه ها علی رغم اینکه این یک طرح ملّی بود همکاری لازم را نداشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۶    
رئیس مرکزبهداشت شهرستان بندرعباس گفت: با آغاز مرحله دوم طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در هرمزگان، مردم با مراجعه به مراکز بهداشتی درمانی روستایی شهرستان بندرعباس مشارکت صددرصدی داشته اند.
زاهدانه   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۷    
رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر گفت: 18 هزار و 45 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ منقضی در حوزه این شهرستان جمع آوری و معدوم سازی شد.
راک نیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت و درمان گچساران گفت: 34 هزار نفر از جمعیت این شهرستان از ابتدای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون تاکنون با مراجعه به مراکز خدمات جامع سلامت، پایگاه های سلامت، خانه های بهداشت و واحدهای سیار در این طرح مشارکت کرده اند. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۳    
رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به وضعیت مطلوب آب شبکه توزیع شهری از نظر میکروبی در 2 ماه نخست امسال گفت: انتظار می رود میزان مطلوبیت آب از این نظر به صد درصد برسد. اما در مناطق سیل زده مطلوبیت میکروبی آب پایین است که باید شرکت آب و فاضلاب شهری به این موضوع توجه کند. ...