شنبه ۰۳ اسفندساعت ۰۰:۵۵Feb 2020 22

جدیدترین‌های «علوم پزشکی»

[ادامه از صفحه اول] ملاقات بیماران در بیمارستان کامکار قم ممنوع شده است. این تصمیم دانشگاه علوم پزشکی قم است. رئیس این دانشگاه صبح دیروز همراه با رئیس اورژانس کشور (به نمایندگی از وزیر بهداشت) و رئیس مجلس از این بیمارستان بازدید کرد ...
رهیاب   ۱ ساعت پیش    
دکتر فرهنگ کره بندی گفت : روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان خوزستان اطلاعیه ای مبنی بر اینکه هرکس در خصوص این بیماری سوالی دارد باید از آنجا پیگیری کند.
سلام نو / موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: موردی از ابتلا به ویروس کرونا در استان مشاهده نشده است. به گزارش سلام نو، ابراهیم شکیبا اظهار کرد: تاکنون هیچ موردی از ابتلا به ویروس کرونا در کشور و استان کرمانشاه به تأیید نرسیده است. ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/کردستان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تا کنون هیچ موردی از ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان قروه مشاهده نشده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - معاون غذا و داور دانشکده علوم پزشکی شهرستان ساوه گفت: در زمینه ماسک و ژل شست و شوی دست ها کمبودی در این شهر وجود ندارد و اکنون 2 داروخانه و سه مرکز فروش لوازم و تجهیزات پزشکی آماده عرضه این محصولات به شهروندان هستند.
خبر هرمزگان   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خبر هرمزگان- رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: به منظور قرنطینه و نگهداری از بیماران احتمالی مبتلا به کرونا، یک بیمارستان در بندرعباس مرکز استان در نظر گرفته شده است.
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
ایسنا/البرز رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی به تنهایی قادر نخواهد بود از پس این ویروس برآیند و نیاز است همه دستگاه ها و ارگان ها در این مهم همکاری حداکثری را داشته باشند.
پانا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رشت (پانا) - رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بیان کرد : مرگ و میر بر اثر بیماری کرونا از مرگ و میر بر اثر بیماری آنفلوآنزا هم کمتر است؛ لذا مردم نگران نباشند و فقط بهداشت فردی را بشدت جدی بگیرند. ...
شیرازه   ۳ ساعت پیش    
تا چند وقت پیش همه مسئولین از نبود ویروس شوم کرونا در ایران خبر می دادند؛ این که تمامی فرودگاه ها تحت کنترل و مراقبت های ویژه بوده و جای نگرانی برای ورود این ویروس نیست اما حالا این بیماری هولناک جان نخستین قربانیانش را در ایران گرفته است چرا که به تازگی محمدرضا قدیر ...
آنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی ایران دومین همایش فصل نو فصل نشاط علمی را برگزار می کند.
بولتن نیوز   ۳ ساعت پیش    
دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام کرد که بیمارستان میناگر این شهرستان را به عنوان بیمارستان مستقل برای افراد مشکوک به بیماری ...
کیهان   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: پرونده مرگ زن جوان ایلامی که هفته گذشته پس از زایمان در یکی از بیمارستان های خصوصی شهر ایلام فوت کرد در دست بررسی است.
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد با بیان اینکه خوشبختانه مورد مشکوک و محتملی از ویروس کرونا در یزد مشاهده نشده است، گفت: مردم توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند.
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی اصغر خیرخواه گفت: تاکنون هیچ مورد ابتلا به بیماری کرونا در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت مشاهده نشده است و مردم به شایعات توجه نکنند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ساری- ایرنا- دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام کرد که بیمارستان " میناگر " این شهرستان را به عنوان بیمارستان مستقل برای افراد مشکوک به بیماری عفونت های تنفسی بویژه کرونا در نظر گرفته است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان با بیان اینکه مهم ترین راهکار جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا رعایت موارد بهداشتی و خودداری از حضور غیرضروری در اماکن عمومی است، گفت: کمبود ماسک در استان وجود ندارد.
شعار سال   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دکتر علیرضا زالی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی امروز در چهارمین کنگره سلامت مردان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با بیان اینکه توجه به سلامت در باروری مردان از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار کرد: بیشتر مراقبت های سلامتی ...
کرد پرس   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار کردپرس، از صبح امروز شایعاتی مبنی بر شناسایی افراد مشکوک به کرونا در شهرستان قروه میان مردم پخش شده بود که براساس پیگیریهای خبرنگار کردپرس از طریق شبکه بهداشت و درمان قروه و دانشگاه علوم پزشکی کردستان این شایعات تکذیب و اطمینان خاطر به مردم شهرستان قروه داده شد که تا به حال هیچ ...
عضو هیات علمی پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: چاقی بخصوص افزایش دور شکم خطر کبد چرب را افزایش می دهد که این موضوع می تواند عوارض بیماری هپاتیت اتوایمیون را بیشتر کند.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: خبر مشاهده بیمار مبتلا به کروناویروس در سبزوار کذب بوده و هیچ مورد مشکوک به کرونا در این شهرستان گزارش نشده است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز تاکید کرد که تاکنون هیچ مورد مثبتی از بیمار مبتلا به ویروس کرونای جدید در استان فارس نداریم.
عصر اترک   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
براساس آخرین آمار اعلام شده بیش از پنج هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی ثبت نام کردند.
ایلنا   ۵ ساعت پیش    
با توجه به تمهیدات دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، بیمارستان سوانح و سوختگی گلستان به مرکز مراقبت از بیماران احتمالی مبتلا به ویروس کرونا اختصاص یافت.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در خصوص برخی شایعات مطرح شده از بیمار ملکانی که مبتلا به کرونا است، گفت: این بیمار مشکل تنفسی دارد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: مردم به شایعات توجه نکنند؛ تاکنون هیچ مورد تاییدشده ای از ابتلا به بیماری کرونا در استان گلستان مشاهده نشده است.
خوزنیوز   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره نظارت بر تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: استفاده از ماسک های تنفسی روش 100 درصد مطمئنی برای پیشگیری و ایمنی از کرونا ویروس نیست. ...
ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در کنگره سالیانه سراسری انجمن سلول های بنیادی گفت: کرمانشاه در زمینه پیوند سلول های بنیادی به استان های همجوار نیز خدمات ارائه می دهد و در مجموع سالیانه 150 پیوند انجام می شود که بالای 80 درصد موفقیت آمیز است.
خبرگزاری دانشجو   ۵ ساعت پیش    
مهلت ثبت نام اعتکاف دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از سوی دفتر نهاد رهبری در این دانشگاه از 5 تا 12 اسفند اعلام شد.
واحد مرکزی خبر نوشت: رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: آزمایش 8 مورد مشکوک به کرونا در اراک منفی بوده است. رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک درباره خبر فوت یک خانم 79 ساله ساوه ای گفت: علائم بیماری این خانم شباهتی به کرونا نداشته ...
عصر تبریز   ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون دانشگاه علوم پزشکی تبریز به انتشار مطلبی در برخی شبکه های محلی مبنی بر قرنطینه یک بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان فارابی شهرستان ملکان واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
زوج های دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن سفر به مشهد مقدس، با حضور در حرم مطهر رضوی در انتخابات شرکت کردند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه بیماران مشکوک به کرونا در بیمارستان های ایزوله استان بستری می شوند، تصریح کرد: دو بخش در بیمارستان رازی رشت را ویژه کرونا ایزوله کردیم.
باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: از بین موارد مشکوک به ابتلا کرونا مرگ 2 نفر به اثر این ویروس تایید شد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد که تا صبح پنج شنبه یکم اسفند هیچ مورد مشکوک از ابتلا به کرونا ویروس در هیچ یک از نقاط استان فارس گزارش نشده است. ...
تبریز بیدار   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز شایعات مربوط در فضای مجازی در خصوص مشاهده مورد مشکوک به کرونا در تبریز را تکذیب کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۶ ساعت پیش    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشجویان خواهر و برادر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از اواسط اسفندماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: 20 هزار عدد ماسک روز جمعه در سطح داروخانه های اراک توزیع شد که در کمتر از نصف روز با تقاضای کاذب مردم تمامی این محصول بهداشتی به فروش رسیده است.
بسیج   ۷ ساعت پیش    
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تاکید کرد: خبرهای منتشر شده در فضای مجازی در خصوص ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان شاهرود صحت ندارد اما با توجه به شرایط کنونی باید روش های خود مراقبتی اعمال شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام گفت: هیچ مورد مشکوک یا مبتلا به کرونا در ایلام وجود نداشته است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
خرم آباد - ایرنا - معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: پنج هزار عدد ماسک دپو شده انبار معاونت غذا و دارو، روز جمعه در داروخانه های بیمارستان شهدای عشایر، شهید رحیمی و شهید مدنی خرم آباد توزیع شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان تاکید کرد : شهروندان رعایت اصول بهداشتی را جدی بگیرند.
دانا   ۷ ساعت پیش    
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: ️تا بدین لحظه دو فرد مشکوک به کرونا ویروس در استان داشته ایم، که یکی از آنها در یکی از بیمارستان های اراک و دیگری در یکی از بیمارستان های شهرستان های استان تحت مراقبت قرار دارند.
تابناک ایلام   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام از فراهم شدن تمهیدات لازم برای مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا در شعب اخذ رای در استان خبر داد.
جماران   ۷ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان اورژانس کشور؛ جلسه کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور با رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی و رؤسای بیمارستانی استان قم برگزار شد. کولیوند در این جلسه با تاکید بر صداقت و روراستی با مردم گفت: تمام مسائل را به مردم ایران می گوئیم. ...
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) در شیراز به عنوان بیمارستان مرجع در استان فارس برای رسیدگی به بیماران احتمالی آلوده به ویروس کرونا پیش بینی و تجهیز شده است.
خبرگزاری صد وسیما نوشت: رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی از ابتلای یک نفر به ویروس کرونا در اراک خبر داد. رییس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت ...
در نشست هماهنگی پیشگیری از ویروس کرونا مقرر شد تنها مرجع اطلاع رسانی در خصوص این بیماری در استان اصفهان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان به مردم اطمینان داد تاکنون هیچ موردی از ابتلا به بیماری کرونا در استان مشاهده نشده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه هیچ موردی از بیماری کرونا در استان مشاهده نشده، گفت: با این وجود مردم باید به شدت مراقبت های بهداشتی را انجام دهند.
عضو هیات علمی و جراح عروق دانشگاه علوم پزشکی بابل از نخستین عمل آنوریسم آئورت شکمی در این شهرستان خبر داد.