چهارشنبه ۳۰ بهمنساعت ۰۴:۴۸Feb 2020 19

جدیدترین‌های «خراسان شمالی»

مدیر امور شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از تولید 2 هزار تن ماهی در سال 98 خبر داد.
رسا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با تأکید بر حضور گسترده در انتخابات دوم اسفند، گفت: درواقع نمایش غیرت ملی و دینی ایرانیان درگرو مشارکت حداکثری در انتخابات است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- همزمان با افتتاح 322 طرح تعاونی در کشور، سه طرح این بخش نیز در استان خراسان شمالی، روز سه شنبه با حضور معاون اول رییس جمهوری و وزیر کار، تعاون و رفاه، به صورت ویدئوکنفرانسی، به بهره برداری رسید.
شبستان   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تعیین 840 شعبه اخذ رأی در خراسان شمالی ، 39 شعبه در مناطق صعب العبور مستقر می شود و ودیعه گذاران حج تمتع 99، اطلاعات خود را تکمیل کنند ، بخشی از تیترهای خبری امروز سه شنبه است.
عصر شهروند   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: رژیم های کتوژنیک به علت ایجاد عوارض طولانی مدت مورد تایید متخصصان نیست.
رسا   ۷ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین سعادتی، از نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان شمالی از انصراف خود از این رقابت ها به نفع آیت الله فیاضی خبر داد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش شیروان گفت: میهمانان نوروزی در این شهرستان خراسان شمالی در 60 کلاس اسکان می یابند و به همین منظور تدارک لازم دیده شده است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- با انصراف یک تن دیگر از نامزدهای مجلس خبرگان رهبری، شمار نامزدهای حاضر در عرصه رقابت انتخابات میاندوره پنجمین دوره این مجلس در خراسان شمالی به 2 نفر رسید.
رسا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عالم اهل سنت خراسان شمالی با اشاره به مشارکت کامل اهل سنت استان در انتخابات دوم اسفند، گفت: حضور گسترده در انتخابات نماد اتحاد شیعه و سنی در ایران است.
رسا   ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
حزب موتلفه اسلامی با انتشار بیانیه از غلامرضا فیاضی در انتخابات خبرگان رهبری در خراسان شمالی اعلام حمایت کرد.
رسا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در خراسان شمالی اسامی نامزدهای مورد حمایت خود را در این استان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان شمالی گفت: برگزاری انتخابات نشانه مردم سالاری دینی و دموکراسی است زیراکه نظام جمهوری اسلامی بر همین محور پایه گذاری شده است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی گفت: کمیسیون های اتاق بازرگانی بجنورد بررسی های لازم را به منظور شناسایی بخش های دولتی قابل واگذاری به بخش خصوصی در این استان را انجام دهند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
بجنورد- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی گفت: 15 نفر از تجار و بازرگانان این استان به منظور پیگیری توافقات سفر قبلی و گسترش روابط تجاری عازم کشور گرجستان شدند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
بجنورد- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان شمالی از اعزام هیات تجاری و بازاریابی به کشورهای جمهوری آذربایجان و گرجستان امروز شنبه خبر داد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: برای رونق اقتصادی استان نیاز است که دفاتر بازاریابی معرفی کاهای این دیار و همچنین ارائه خدمات برون مرزی در کشورهای همسایه ایجاد شود.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی مسمومیت الکلی پرندگان تلف شده در بجنورد را اظهار غیرعلمی خواند.
روابط عمومی فارسی   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
29 بهمن 1398 - 16:31 به گزارش ایرنا، محمدعلی شجاعی روز دوشنبه در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان، با بیان اینکه روابط عمومی یک حوزه تخصصی است ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
میلاد صدرخانلویی، سه شنبه در حاشیه گشایش فن بازار منطقه ای خراسان شمالی در بجنورد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اگر چه تاثیرگذاری شبکه فن بازار نیز با افزایش تامین مالی آن، بیشتر می شود اما در کنار حمایت مالی، حضور و فعالیت اعضای شبکه فن بازار ایران نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
با حکم نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد، حجت الاسلام محمد معلم به عنوان قائم مقام جدید مرکز رسیدگی به امور مساجد استان منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۸    
بجنورد - ایرنا - آیین معارفه نخستین مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی پس از ادغام شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی، روز سه شنبه با حضور معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بجنورد برگزار شد. (عکاس: وحید خادمی)
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۱    
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: سخاوت نفس، طیب کلام و صبر در برابر آزارها و ناگواری ها ازجمله ملزومات زی طلبگی و رفتار ائمه جمعه است.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۵    
رییس هیئت نظارت بر انتخابات خراسان شمالی گفت: هر کس در استان در جهت اجرا و نظارت انتخابات کمک می کند نباید یک رأی بیشتر برای خود قائل شود.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سپاه حضرت جوادالائمه (ع) خراسان شمالی با تأکید بر مشارکت گسترده در انتخابات، گفت: حضور حداکثری در انتخابات نمایانگر عمق پیوند مردم با ولایت است.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۳۶    
استاندار خراسان شمالی گفت: حضور پرشکوه در تشییع شهید سلیمانی و حضور گسترده در 22 بهمن دو ضلع حماسه آفرینی بودند که باید با حضور حداکثری در انتخابات تکمیل شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۳۰    
حوزه/ رئیس شورای استانی حوزه علمیه خراسان شمالی تصریح کرد: ارتباط روحانیت و مردم مانند ماهی و آب است و جدایی بین آن ها اصلاً معنا ندارد.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۲    
رییس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: درمجموع 840 شعبه اخذ رأی در سراسر استان فعال شده و 650 هزار نفر از جمعیت استان هم واجد شرایط رأی دادن هستند.
عصر اترک   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۶    
استاندار خراسان شمالی گفت: امور قابل واگذاری بخش دولتی استان شناسایی و به بخش خصوصی و اتاق بازرگانی استان واگذار شوند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۲    
رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیر عامل راه و شهرسازی از برگزاری کارگروه راه و شهرسازی ذیل شورای پدافند غیرعامل استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۱    
در نشست شورای اداری شهرستان فاروج، وضعیت پشتیبانی انتخابات و مشارکت حداکثری مردم مناطق صعب العبور در انتخابات دوم اسفند بررسی شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۷    
ایسنا/خراسان شمالی معاون اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی از افتتاح یک طرح در این استان همزمان با سراسر کشور با حضور معاون اول رئیس جمهور طی ظهر امروز خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- مشکلات قضایی زندانیان خراسان شمالی در جلسه هیأت بازرسی مورد بررسی قرار گرفت. تاریخ انتشار: 14:52 - 29 بهمن 1398 - کد خبر: 597654
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
حمیدرضا کشفی روز سه شنبه در آیین معارفه نخستین مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی پس از ادغام شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی، اظهار داشت: ساکنان سه هزار روستای دیگر نیز تا پایان دولت تدبیر و امید از آب سالم و بهداشتی بهره مند خواهند شد. ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، حیدر مطاعی ، در تشریح آخرین وضعیت راهداری در جاده ها در ادامه فعالیت سامانه بارشی، اظهار داشت: در حال حاضر همه راه های اصلی و فرعی کشور باز است؛ سامانه بارشی اخیر تا شب گذشته در کشور فعال بود و دیشب از سمت خراسان شمالی و گلستان، از کشور خارج شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۴۲    
جامعه فرهنگیان بسیجی خراسان شمالی در خصوص شرکت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیانیه ای صادر کرد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش خراسان شمالی ،جامعه فرهنگیان بسیجی استان در خصوص شرکت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیانیه ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل می باشد . ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل امور عشایری خراسان شمالی گفت: کمبود منابع یکی از مهمترین مشکلاتی است که صندوق های خرد زنان عشایری این استان با آن مواجه است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- پرواز روز سه شنبه تهران - بجنورد به علت شرایط نامساعد آب و هوایی در مرکز استان خراسان شمالی انجام نشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- اداره کل هواشناسی خراسان شمالی با صدور اطلاعیه ای پیش بینی کرد که هوای این استان در روز انتخابات، جمعه 2 اسفندماه، علاوه بر وزش باد شدید، شاهد بارش برف و باران و کاهش 6 تا 8 درجه ای دما در بسیاری از مناطق باشد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۱    
کسب و کار نیوز:خراسان شمالی با طبیعتی زیبا و چهارفصل علاوه بر اینکه میزبان گردشگرانی در فصول بهار، تابستان و پاییز است به دلیل شرایط اقلیمی متنوع، ظرفیت مناسبی در گردشگری زمستانه نیز دارد که این مهم می تواند با مشارکت بخش خصوصی رونق بیشتری پیدا کند.
عصر اترک   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۱    
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به اینکه مسیرمان در انتخابات هم راستا با مقام معظم رهبری است، گفت: رهبری ملاک های انتخاب فرد اصلح در انتخابات را بیان کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت خراسان شمالی با اشاره به فراخوان عمومی سازمان حج و زیارت، از ودیعه گذاران حج تمتع سال 99 خواست تا اطلاعات خود را در سامانه https://reserve.haj.ir تکمیل کنند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۴    
همایش بزرگ سفیران مشارکت با تأکید بر نقش ایثارگران و بانوان در دفاع مقدس با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی برگزار شد.
نوای آبیدر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
دومین همایش نغمه سرایان اهل سنت کشور با حضور استان های هرمزگان، خراسان رضوی، گلستان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، کردستان، خراسان شمالی و خراسان جنوبی در مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان شمالی مهندس محسن نظام دوست مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان شمالی با اعلام این خبر افزودند در دیماه سال جاری مقدار 73 تن کود اوره در شهرستان اسفراین استان خراسان شمالی از طریق 13 کارگزار در این شهرستان ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۷    
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی همایش بزرگ سفیران مشارکت با تأکید بر نقش ایثارگران و بانوان با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی برگزار شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
محمدعلی شجاعی روز سه شنبه در گردهمایی ائمه جمعه خراسان شمالی بر ایجاد اشتغال و تامین معیشت مردم تاکید کرد و اظهار داشت: اگر دهیاران طرح اشتغال ارائه دهند دولت اعتبار خوبی نیز در نظر می گیرد که در این حوزه باید تلاش ها را مضاعف کنیم. ...
رئیس مرکزمدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: با توجه به پیش بینی هواشناسی استان مبنی بر فعالیت سامانه بارشی و بارش باران و برف در روزهای پایانی هفته، از مردم انتظار می رود تا در این روزها از سفرهای غیرضروری اجتناب کنند. ...
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی با بیان اینکه 17هزار و 500 نفر عوامل اجرایی و نظارت، کار برگزاری انتخابات را برعهده دارند، افزود: سه هزار و 500 نفر ازعوامل انتظامی نیز کار برقراری امنیت شعب را در روز انتخابات برعهده دارند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۹    
با گذشت بیش از 10 روز از مهلت قانونی تبلیغات انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری، چراغ تبلیغات نامزدهای این انتخابات در خراسان شمالی همچنان کم سو و بی جان است.