دوشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۶:۴۸Sep 2019 16

جدیدترین‌های «مدیرکل ثبت احوال»

مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه وبویراحمد گفت: ثبت احوال به تمامی بانک ها ، نهاد ها و دستگاه های اجرایی اعلام کرده که از ارائه هر گونه خدمات به دارندگان کارت های ملی قدیمی خودداری کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال مازندران با اشاره به اینکه هیچ مشکلی در زمینه کارت هوشمند ملی نداریم، گفت: تاکنون 85 درصد از مازندرانی ها کارت هوشمند ملی دریافت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال قم گفت: میانگین طول عمر و امید به زندگی زنان در روستاها و شهرهای این استان چهارسال بیشتر از مردان می باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان گفت: با تغییر سن جوانی به 18 تا 35 سال بر اساس مصوبه شورای عالی جوانان کشور، آمار جمعیت جوان استان بیش از 66 هزار نفر افزایش یافت.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین نام ابوالفضل نیز در شمار دیگر اسامی طرفدار انتخابی برای پسران این استان قرار دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۱    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: با توجه به جمعیت میان دوره ای، نرخ خام حاصل از ثبت موالید در این استان 19.7 در هزار است که این رقم نسبت به میانگین کشوری بالاتر است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۱    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: بر اساس آخرین آمار، جمعیت این استان در پایان سال 97 به 968 هزار و 491 نفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال خراسان جنوبی گفت: در در 5 ماه اول سال 6 هزار و 723 واقعه ولادت در استان ثبت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال مازندران گفت: تاکنون 2 میلیون و 300 هزار نفر کارت ملی هوشمند خود را دریافت کردند و کارت های قدیمی بدون اعتبار است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی گفت: با تغییر سن جوانی از 15 تا 29 سال به 18 تا 35 سال بر اساس مصوبه شورای عالی جوانان کشور، آمار جمعیت جوان این استان بیش از 66 هزار نفر افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال مازندران گفت: 14 هزار و 53 نوزاد 5 ماه امسال در مازندران متولد شدند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، اولین رویداد مهم خبری استان اعلام صدور کارت های ملی هوشمند همه متقاضیان تا قبل از انتخابات مجلس شورای اسلامی (دوم اسفند 98) بود که توسط صادق خدادادی مدیرکل ثبت احوال کرمانشاه اعلام شد. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۴    
آرشین برزگر| قزوین خبرنگار: یکی از خبرهای مهمی که در چند هفته گذشته در انبوه اخبار سیاسی و اجتماعی دیار مینودری گم و به فراموشی سپرده شد، اعلام آمار بالای بیماری های قلبی و عروقی در قزوین بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد امسال ولادت ها در این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل 14 درصد کاهش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۷    
یاسوج- مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد از کاهش 5.2 درصدی ازدواج های استان با 6344 مورد در سال 97 به نسبت آمار 6692 ازدواج سال 96 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد از کاهش 14 درصدی ولادت و افزایش 7.7 درصدی وفات در پنج ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد از کاهش 14 درصدی ولادت ها در استان خبر داد و گفت: امار کاهش ولادت ها نگران کننده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل ثبت احوال کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان ولادت در استان طی 5 ماهه ابتدایی سال جاری کاهش 14 درصدی داشته است.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۹:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: مردم تاخیر پیش آمده در صدور کارت هوشمند ملی را از چشم سازمان نبینند. به گزارش فارس، حمید درخشان نیا در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل ثبت احوال استان تهران گفت: مسئولیت هایی که قبول می کنیم همه در محضر خداوند امانت است و باید آن را حفظ کنیم. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا، حمید درخشان نیا عصر شنبه در مراسم تکریم از عبدالله مقصودی فر و معارفه حسین زین الصالحین به عنوان مدیرکل ثبت احوال استان تهران اظهار داشت: طبق ارزیابی های گسترده از سازمان ثبت احوال کشور این سازمان با 75 ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
"حسین زین الصاحین" که پیش از این مدیرکل ثبت احوال استان کرمان بود طی حکمی امروز به سمت مدیرکلی ثبت احوال استان تهران منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان کرمان به عنوان مدیرکل جدید ثبت احوال استان تهران منصوب شد. " علیرضا بیننده" معاون انفورماتیک و فناوری اطلاعات اداره کل ثبت احوال استان کرمان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر ...
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۵:۵۱    
حسین زین الصالحین با حکم حمید درخشان نیا رئیس اداره ثبت احوال کشور به عنوان مدیرکل ثبت احوال استان تهران منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: شمار واجدان شرایط دریافت کارت هوشمند ملی در این استان 838 هزارو 556 نفر است که از این تعداد 673 هزارو 167 نفر کارت خود را دریافت کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه گفت: سازمان ثبت احوال، کارت های ملی هوشمند همه افراد جامعه را تا قبل از انتخابات مجلس شورای اسلامی اسلامی( دوم اسفند 98) صادر می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۸ - ۱۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال اصفهان گفت: بر اساس آخرین آمار موجود، افزون بر 33 هزار جوان این استان مجرد هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه نرخ رشد جمعیت از 3.6 به 1.6 و نرخ باروری از 6.5 به 1.8 فرزند در سال 97 سقوط پیدا کرده است، گفت: سقوط نرخ فرزندآوری موجب کاهش بُعد خانوار، روابط خانوادگی و گسست عاطفی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: این اداره کل تاکنون برای 850 شهید گرانقدر استان شناسنامه مکانیزه صادر کرده و طی مراسمی یا با حضور در منازل خانواده های آنان تحویل شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان زنجان گفت: بیماری های قلبی و عروقی با حدود 43 درصد و سرطان و تومورهای مغزی با 12 درصد علل اصلی مرگ ومیرها در استان زنجان است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۰۷:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی کمبود تراشه و مواد اولیه ی بدنه ی کارت ملی را علل اصلی تاخیر در صدور کارت ملی هوشمند عنوان کرد. احد جودی در گفت وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، در خصوص آخرین وضعیت توزیع کارت ملی هوشمند در آذربایجان شرقی ...
کیهان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۲۰:۴۰    
یزد- خبرنگار کیهان: مدیرکل ثبت احوال اسناد یزد گفت: از یک سال گذشته تاکنون نام امیرعلی با 406 بار انتخاب در صدر نام گزینی مردم این استان قرار دارد. ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۲:۰۰    
اتحادخبر: مدیر کل ثبت احوال استان بوشهر با انتشار پیامی هفته دولت را گرامی داشت.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۳    
رضا راحت دهمرده، مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان در گفت وگو با ایکنا از سیستان وبلوچستان، گفت: این استان کمترین آمار طلاق را در کشور دارد، به طوری که در سیستان و بلوچستان به ازای هر 12 ازدواج یک طلاق به ثبت می رسد، در حالی که این آمار در شهرهای بزرگ تر به ازای هر پنج ازدواج یک [...]
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۸:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان یزد با اشاره به جمعیت 100 میلیونی سادات شیعه و اهل سنت در جهان، گفت : براساس اطلاعات پایگاه جمعیتی سازمان ثبت احوال، استان یزد دارای حدود 102 هزار نفر سید و سیده است که این تعداد 9 درصد از جمعیت کل این استان را به خود اختصاص داده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان خوزستان با بیان اینکه در حال حاضر بالغ بر 30 هزار کارت ملی هوشمند در دفاتر پست استان وجود دارد، گفت: مقرر شد از نیمه دوم شهریورماه چاپ داخلی کارت ملی هوشمند توسط بانک مرکزی آغاز شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر گفت: تاخیر در صدور کارت ملی هوشمند برای انجام هیچ کاری مشکل ساز نیست و اقدام به ثبت نام برای کارت هوشمند ملی به منزله دریافت آن است و برای دریافت خدمات دستگاه های اجرایی مشکلی وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان همدان با بیان اینکه مسائل اجتماعی نیاز برای حل مشکل نیاز به پژوهش دارد گفت: اخیراً پژوهش هایی جدیدی در همدان ارائه شده است اما مورد استفاده قرار نمی گیرد و گاهی نتایج به دست آمده آرشیو می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۰۶    
مدیرکل ثبت احوال استان همدان از آرشیو الکترونیکی اسناد خبر داد و گفت: مشکل صدور کارت ملی حل شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه با اشاره به اینکه 80هزار کرمانشاهی در انتظار صدور کارت ملی هوشمند هستند گفت: 251 هزار و 211 نفر برای گرفتن کارت ملی هوشمند هیچ گونه اقدامی انجام نداده اند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال قزوین روز شنبه این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: همچنین 13.7 درصد مرگ ها ناشی از سرطان ها و تومورها، 10.2 درصد بیماری های دستگاه تنفسی و 7.5 درصد حوادث غیر عمد بوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان همدان از ثبت 6 هزار و 568 مورد ولادت در سه ماهه ابتدای سال در همدان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
قم- ایرنا- مدیرکل ثبت احوال قم گفت: بیش از 82 درصد واجدان شرایط در این استان کارت هوشمند ملی دریافت کرده اند.
عصر اترک   ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
علی زاهدی نیا، مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار عصراترک اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه، دوهزار و 845 ازدواج در استان خراسان شمالی به ثبت رسیده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۹:۴۲    
مدیرکل ثبت احوال اصفهان گفت: در کشور و در استان اصفهان در طول 30 سال گذشته جمعیت سالمند ما دو برابر شده و از 3 درصد به 7 درصد رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - مدیرکل ثبت احوال کردستان گفت: طی چهار ماهه گذشته از سال چهار هزار و 178 واقعه ازدواج ثبت شده که 25 درصد آنها به طلاق منجر شده است و هزار و 213 واقعه طلاق ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال گیلان اعلام کرد : 7 هزار و 339 نوزاد در 4 ماه منتهی به تیر امسال در گیلان متولد شدند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۲:۵۰    
مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان از اعطای کارت هوشمند ملی به حدود 86 درصد از جمعیت بالای 15 سال استان از آغاز این طرح تاکنون خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل ثبت احوال گیلان با اشاره به اینکه یک میلیون و 900 هزار کارت ملی هوشمند برای شهروندان این استان صادر شده است، گفت: این تعداد معادل 89 درصد جمعیت واجد شرایط دریافت کارت ملی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان قزوین گفت: تاکنون 845 هزار و 110 درخواست کارت هوشمند ملی ثبت شده که 84 درصد جمعیت استان را شامل می شود.
مدیرکل ثبت احوال استان کردستان با اشاره به فراوانی نام نوزادان متولد شده، اظهار کرد: طی چهار ماهه امسال، نام "محمد" در میان پسران و "آنیا" در دختران از بیشترین فراوانی میان نام های انتخابی شهروندان کردستانی در نامگذاری نوزادان برخوردار بوده است. ...