شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۶:۵۵Apr 2019 20

جدیدترین‌های «استان بوشهر»

باشگاه خبرنگاران   ۳۳ دقیقه پیش    
طرح پایش لاکپشت های تخمگذار در مناطق لانه گزینی و مستعد استان بوشهر با تلاش کارشناسان محیط زیست در حال اجراست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳۵ دقیقه پیش    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: مرحله دوم مبارزه با ملخ های صحرایی با سم پاشی 12هزار هکتار زمین های کشاورزی در این استان آغاز شد.
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: خلیج فارس از عصر دوشنبه تا اواسط پنجشنبه، خلیج فارس مواج خواهد بود و ارتفاع موج از سه متر بیشتر می شود.
علیرضا پولاد گفت: دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر با اجرای طرح ترنم یاس اقدام به جمع آوری اقلام فرهنگی در حمایت از کودکان و نوجوانان مناطق سیل زده خوزستان می کند.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با تاکید بر لزوم رسیدگی به مناطق سیل زده گفت: هیئت های مذهبی استان بوشهر 10 موکب را در مناطق سیل زده مستقر کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
معاون استاندار بوشهر یکی از مصوبات سفر استانی رئیس جمهور به بوشهر را انعقاد تفاهم نامه برای سرمایه گذاری در استان دانست و گفت: در این زمینه افزون بر 108 هزار میلیارد تومان در اجرای طرح های اقتصادی و تولیدی سرمایه گذاری می شود.
حوزه   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دفتر آستان قدس رضوی در استان بوشهر اظهار داشت: 50 خادمیار رضوی از استان بوشهر برای کمک رسانی به سیل زدگان خوزستان اعزام شدند.
سازمان زندانها کشور   ۱ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، از مدیر کل زندانهای استان بوشهر در چهاردهمین دوره طرح ارزیابی دستگاه های اجرایی استان تجلیل بعمل آمد. ...
سازمان زندانها کشور   ۱ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان بوشهر ، طباطبایی مهر ، مدیر کل زندانهای استان بوشهر ، در نشستی صمیمی با کارکنان زندان مرکزی دیدار و گفتگو نمود . در ابتدای این نشست اوستاد ، رئیس اداره زندان مرکزی ، گزارشی از عملکرد مجموعه طی 3 ماهه گذشته را ارائه نمود. ...
سازمان زندانها کشور   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل زندان های استان بوشهر در نشستی صمیمانه با کارکنان زندان دشتی که بیش ار 2 ساعت به طول انجامیددیدارو گفتگو نمود. به گزارش روابط عمومی اداره کل زندان های استان بوشهر ...
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از افزایش نسبی ارتفاع موج دریا خبر داد و گفت: وضعیت ناپایدار جوی در استان ادامه دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل جهاد کشاورزی بوشهر با اشاره به اجرای طرح گلخانه ای در سطح 103 هکتار گفت: امسال بر اساس برنامه ریزی طرح گلخانه ای در سطح 300 هکتار اراضی کشاورزی بوشهر اجراء می شود.
خلیج فارس   ۲ ساعت پیش    
خلیج فارس: رئیس انجمن خیران مسکن ساز استان بوشهر گفت: تاکنون این نهاد 850 واحد مسکونی با همکاری خیران، نیکوکاران و بانک های عامل ساخته و به نیازمندان استان واگذار کرده است.
دومین محموله کمک رسانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر به همراه دو دستگاه خودرو به مناطق سیل زده استان خوزستان ارسال شد . به گزارش روابط عمومی ادره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر، عبدالمجید دراهکی ...
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: سرمایه گذاری در معادن استان بوشهر 95 درصد افزایش یافت.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در سال گذشته، 19فقره پروانه بهره برداری معدنی با سرمایه گذاری 43 میلیارد ریال در این استان صادر شد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - استاندار بوشهر گفت: از 200 عضو اصلی شورای شهرهای استان بوشهر 185 نفر مرد و 15 نفر خانم هستند و از هزار و 296 عضو شورای روستاها هزار و 233 نفر مرد و 63 نفر خانم هستند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه استان بوشهر گفت: مردم از شوراهای شهر و روستا، مطالبه روزانه دارند به همین دلیل اعضای شوراها باید به دور از گرایش های سیاسی و جناحی به مردم خدمت کنند.
کوگانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
با وجود اینکه انتصاب مدیران توانمند و نخبه استان بوشهر در سطوح عالی کشور شعار برخی از مسئولان است اما نمی توان چشم را روی برخی حقایق تلخ در انتصاب مدیرعامل شرکت توزیع برق بست.
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در یک ماهه گذشته گرچه وقوع سرقت های عادی در این مدت افزایش داشته ولی کشف سرقت ها 42درصد و دستگیری سارقان نیز 64 درصد نسبت به مدت مشابه افزایش داشته است.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان بوشهر گفت: دور اول آبیاری بیش از یک میلیون اصله نخل آبپخش از اول اردیبهشت ماه آغاز می شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: دور دوم مبارزه با پوره های ملخ صحرایی براساس جدول زمانبندی ابلاغ و از روز گذشته در9 کانون آلوده این استان آغاز شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۴ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان بوشهر گفت: همزمان با دهم اردیبهشت ماه و روز ملی خلیج فارس در تاریخ های نهم، دهم و یازدهم اردیبهشت اقامتگاه های بومگردی سراسر استان با تخفیف 30 درصدی پذیرای گردشگران خواهند بود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: طرح ایران مهارت در 193 مدرسه استان بوشهر اجرا می شود . به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر ناصر کرمی در نشست شورای آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به فرایند اجرای ایران مهارت از تحت پوشش قرار گرفتن 10 درصد مدارس دولتی در این طرح ...
انصاف نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور گفت: تمام مهاجران خارجی مجاز می توانند از بیمه سلامت و خدمات درمانی همانند دیگر مردم ایرانی بهره مند شوند. ...
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهر با اشاره به اجرای طرح رونق تولید و حمایت از تولیدکنندگان گفت: در این راستا برای راه اندازی واحدهای تولیدی استان بالای 60 درصد پیشرفت، 76 میلیارد تومان تسهیلات بانکی پرداخت شد.
رئیس انجمن خیران مسکن ساز استان بوشهر گفت: تاکنون این نهاد 850 واحد مسکونی با همکاری خیران، نیکوکاران و بانک های عامل ساخته و به نیازمندان استان واگذار کرده است.
تدبیر و امید   ۵ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سرهنگ حسین احمدی تاکید کرد: هیچ گونه درگیری در این خصوص رخ نداده و کلیپ منتشر شده مربوط به شهرستان گناوه و استان بوشهر نیست.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به آغاز عملیات سم پاشی علیه هجوم ملخ ها گفت: حدود 12 هزار هکتار اراضی استان بوشهر علیه هجوم ملخ ها سم پاشی می شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: همزمان با هفته معرفی مشاغل طرح بازدید دانش آموزان و دانشجویان از مراکز آموزش فنی و حرفه ای این استان همزمان با سراسر کشور از تاریخ 2 لغایت 11اردیبهشت ماه آغاز می شود . ...
انتخاب   ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گناوه گفت: درگیری مردم بندرریگ این شهرستان با نیروهای حشدالشعبی عراق که در کلیپی در فضای مجازی انتشار یافته کذب است و واقعیت ندارد. بندرریگ از توابع شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
کوگانا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اعلام یک شماره حساب در راستای کمک به سیل زدگان اعلام آمادگی کرد.
کوگانا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با استقرار در شهرستان سیل زده باوی خوزستان خدمات گوناگون به سه شهر و 33 روستای این شهرستان ارائه می کند.
از روز گذشته ملخ های صحرایی به مزارع کشاورزی بخش شبانکاره در استان بوشهر هجوم برده اند.
برترین ها   ۶ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: فرمانده انتظامی شهرستان گناوه در خصوص انتشار کلیپ درگیری مردم گناوه با نیروهای حشدالشعبی اظهار داشت: انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر درگیری روز گذشته مردم و حمله شهروندان به نیروهای حشدالشعبی عراق در بندر ریگ این شهرستان، کذب و شایعه سازی است. ...
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر - مدیرکل دفتر فنی استانداری بوشهر گفت: استانداردسازی تجهیزات بازی در استان بوشهر با جدیت دنبال شود.
کوگانا   ۶ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم 4 شهرستان جنوب استان بوشهر گفت: با پیگیری های انجام شده و بر اساس ظرفیت های کنگان، این شهرستان به بندر تجاری تبدیل می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۰۴:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، خسرو درویشی اظهار کرد: منطقه حفاظت شده "مند" واقع در منطقه بردخون (شهرستان دیر) و پناهگاه حیات وحش جزیره خارگ، زیستگاه طبیعی آهوها هستند در حال حاضر حفاظت خوبی توسط محیط بانان در سطح استان صورت می گیرد و تخلفات و میزان شکار غیرمجاز کم است. ...
دانا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: خدمات شامل معاینه ،ویزیت،تجویز دارو،سرم تراپی و مراقبت های بهداشتی و خدمات مامایی است که تا کنون 3000 هزار نفر ویزیت شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۲:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های جنوبی استان بوشهر گفت: 32 میلیارد تومان برای توسعه بیمارستان عسلویه تامین اعتبار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به حضور مستمر سپاه این استان در شهرستان سیل زده باوی خوزستان گفت: قرارگاه جهادی استان بوشهر برای تغذیه سیل زدگان شهر ویس خوزستان آشپزخانه و نانوایی صحرایی راه اندازی کرده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ذاکرنیوز از بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری امروز در خطبه های نماز جمعه بوشهر از کمک های مردم استان بوشهر در یاری رسانی به سیل زدگان قدردانی کرد و اظهار داشت: مسؤولان استان خورستان از این کمک ها و یاری رسانی ها به مناطق سیل زده بسیار قدردانی کردند. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
آیین عبادی سیاسی نماز جمعه با حضور پرشور مردم ولایت مدار استان بوشهر در شهرهای مختلف برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه استان بوشهر گفت: همزمان با سراسر کشور آزمون ورودی حوزه های علمیه برادران در سه مقطع سیکل – دیپلم و دانشگاه در دو حوزه امتحانی بوشهر و کنگان برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد مهدی تندگویان در سفر دو روزه خود به استان بوشهر از خانه جوانان عسلویه و انارستان بازدید و در جشن جوانان جم حضور پیدا می کند و همچنین با جوانان بندر دیر دیدار و در مراسم جوان برتر خلیج فارس حضور پیدا می کند.
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۰۷:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فعالیت باند سارقان طلاجات و ربوده شدن 12 زن توسط این باند در بوشهر صحت ندارد. سردار خلیل واعظی اظهار داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
آزمون ورودی حوزه علمیه استان بوشهر امروز همزمان با سراسر کشور در دو حوزه امتحانی بوشهر و کنگان برگزار شد.
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فعالیت باند سارقان طلاجات و ربوده شدن 12 زن توسط این باند در بوشهر صحت ندارد. سردار خلیل واعظی روز جمعه در جمع خبرنگاران افزود: در پی انتشار مطالبی در فضای مجازی بویژه گروه های واتساپ مبنی بر فعالیت یک باند سارقان طلاجات در بوشهر ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- امامان جمعه شهرهای استان بوشهر درخطبه های نماز این هفته ضرورت رونق مجالس قرآنی، تقدیر ازمجاهدت های سربازان گمنام امام زمان (عج) و سپاه پاسداران دردفاع ازانقلاب و نظام اسلامی و عبرت گیری آمریکا ازشکست مقابل ایران را مورد تاکید قرار دادند.