جمعه ۲۲ آذرساعت ۱۹:۰۹Dec 2019 13

جدیدترین‌های «فرهنگ و ارشاد اسلامی»

ایرنا   ۱۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا -فرماندار ساوه خواستار مساعدت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای رفع کاستی های این شهرستان شد و گفت: از نظر فرهنگی در شهرستان دارای محدودیت هایی هستیم و برای رفع آنها حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را نیاز داریم.
اولین دوره مدیریت و برندینگ مد و پوشاک با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر و مرکز نوآوری دانشگاه آزاد بوشهر در این شهر برگزار شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - اراک - سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز دوم سفر خود به استان مرکزی با هدف آشنایی با ظرفیت های فرهنگی و هنری این استان، از چند پروژه در اراک و بیت تاریخی امام خمینی(ره) در خمین بازدید کرد .
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
اراک- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: توجه به زیرساخت های حوزه فرهنگی و دینی کشور مدنظر قرار دارد، تا بتوان آثار مطلوب این مهم را در جامعه مشاهده کرد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا- فعالان قرآنی، اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان مرکزی و اهالی فرهنگ و هنر خمین در جریان سفر روز جمعه عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به خمین، از مشکلات و مطالباتشان سخن گفتند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز جمعه با حضور در منزل محمد ناصری فرد با این هنرمند و پژوهشگر پیشکسوت خمین دیدار کرد.
در شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر کُردی سقز، 12 نمایش از استان های کُردستان، کرمانشاه، آذربایجان غربی، عراق و ترکیه در این شهرستان به روی صحنه می رود. شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کُردی از19 تا 23 آذرماه جاری در سالن نمایش و پلاتوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سقز در حال برگزاری است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
ایسنا/مرکزی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت تقویت ارتباط حوزه و جامعه از طریق تقویت زیرساخت های موجود تاکید کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: برای حضور در شانزدهمین جشنواره تئاتر کردی سقز، 47 اثر از گروه های داخل کشور و 17 اثر هم از گروه های خارج کشور به دبیرخانه ارسال شد که پس از ارزیابی، 12 گروه به بخش مسابقه راه یافت.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اختصاص 118 میلیارد تومان به منظور حمایت از حوزه های زیرساختی و رویدادی استان مرکزی بر اساس تفاهم نامه این وزارتخانه با استاندار مرکزی خبر داد.
سینما پرس   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سینماپرس: در راستای سیاست شفاف سازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بنیاد فارابی درحالی گزارش عملکرد مالی خود را از موسسات تابعه سازمان سینمایی در هفت ماه سال98 منتشر کرده است که این گزارش نشان می دهد بیش از هشت میلیارد تومان برای جشنواره فیلم کودک هزینه شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، نیکنام حسینی پور، مدیرعامل خانه کتاب در این بازدید که روز پنجشنبه 21 آذر صورت گرفت، ضمن تقدیر و تشکر از داریوش عزیزیان کشیش کلیسای آشوریان ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز خدمات حوزه های علمیه را زیر ساختی برای ارایه خدمات دینی در کشور دانست و گفت: این مرکز همچنین یک فضای قابل توجهی برای خدمات اجتماعی است.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش    
خمین- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دومین روز از سفر خود به استان مرکزی، با حضور در شهر خمین، زادگاه بنیانگذار انقلاب، از بیت تاریخی امام خمینی(ره) بازدید کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بیمه فعالان قرآنی 7 هزار نفر را زیرپوشش قرار داده که بیش از 1500 فعال قرآنی طی دو سال اخیر زیر پوشش بیمه قرار گرفته اند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: "قارلاواج" عنوان بهترین فیلم مستند جشنواره بین المللی راه ابریشم ترکیه از آن کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی در بازدید از پروژه کتابخانه مرکزی اراک از اختصاص40 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این تالار خبر داد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خمین - ایرنا- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: 72 هزار فعالیت از سوی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور در یک سال و نیم گذشته انجام شده است.
شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با هنرمند پیشکسوت دکتر محمد ناصری فرد دارای دکترای باستان شناسی از کشور مالزی در شهرستان خمین بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
آیین اختتامیه ششمین جشنواره موسیقی نوای خرم شامگاه پنجشنبه 21 آذر ماه با حضور تعدادی از هنرمندان، شرکت کنندگان و تعدادی از مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت تهران برگزار شد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز جمعه در دومین روز سفر خود به استان مرکزی از بیت تاریخی امام راحل در شهرستان خمین دیدن کرد.
ایبنا   ۶ ساعت پیش    
مدیر کتابفروشی آوند معتقد است؛ طرح های فصلی خرید کتاب همانند نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و سایر نمایشگا ه های کتاب باید در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بودجه ثابت داشته باشند.
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از حضور گروه موسیقی آیینی و سنتی جایلان و استاد تیمورزاده از خوشنویسان برجسته استان در نخستین نمایشگاه فرهنگی و هنری کشور ترکیه خبرداد.
جماران   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول درخصوص جشنواره ملی قرآنی روستاییان و عشایر سراسر کشور به خبرنگار ایرنا گفت: این مسابقات در سه رشته تحقیق(صوت)، ترتیل و اذان از صبح تا بعدازظهر امروز جمعه در زینبیه شهر مسجد جامع شهر منتظران در حال برگزاری است. ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
"هفتمین نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی" از 26 تا 29 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و دانشجویان، طلاب و اساتید می توانند با دریافت کارت یارانه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در محل نمایشگاه، از تخفیفات ناشران دانشگاهی برخوردار شوند.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان خمین گفت: در این شهرستان 14موسسه قرآنی فعالیت دارند که برخی از این موسسات زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند.
ایبنا   ۷ ساعت پیش    
علی فریدونی، از انتشار تربیت های پدر در ایتالیا و برف سرخ در لبنان با حمایت دبیر خنه طرح گرنت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - کنسرت موسیقی محسن ابراهیم زاده خواننده پاپ، با استقبال شهروندان و گردشگران در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا برگزار شد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز جمعه در جریان سفر به استان مرکزی از حوزه علمیه خاتم الانبیاء (ص) اراک بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بر اساس تفاهمنامه ای که روز گذشته با استاندار مرکزی منعقد شد، 400 میلیارد ریال در راستای تکمیل و تجهیز تالار مرکزی شهر اراک اعتبار ملی اختصاص می یابد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اراک- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دومین روز سفر به استان مرکزی از پروژه های کتابخانه و تالار مرکزی اراک بازدید کرد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دولت برای تکمیل و افتتاح 2 طرح ملی فرهنگی استان مرکزی در اراک شامل تالار و کتابخانه مرکزی اهتمام جدی دارد.
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان سفر دو روزه به استان مرکزی، صبح امروز 22آذر از قسمت های مختلف کتابخانه مرکزی اراک دیدن کرد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وزارت ارشاد 40 میلیارد تومان اعتبار از ناحیه اعتبارات ملی برای تکمیل پروژه تالار مرکزی اختصاص داده است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/مرکزی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تکمیل قریب الوقوع تالار مرکزی اراک خبر داد و گفت: دولت برای به سرانجام رساندن کتابخانه و تالار مرکزی اراک در دو سال آینده اهتمام جدی دارد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز جمعه در جریان سفر 2 روزه خود به استان مرکزی از بخش های مختلف تالار مرکزی اراک بازدید کرد.
خبرگزاری ایرنا: استاد رمضان سلمانی (بردری) دوتارنواز و یکی از گنجینه های موسیقی شمال خراسان رضوی به دیار باقی شتافت. معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اعلام این مطلب گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۰۰:۲۵    
اراک - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جریان روز نخست سفر به استان مرکزی عصر پنجشنبه ضمن شرکت در نشست شورای فرهنگ عمومی با 2 هنرمند پیشکسوت عرصه خوشنویسی و نویسندگی در اراک دیدار کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۳:۵۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در منزل محمدحسین کریمی نورعینی هنرمند خطاط و شاعر پیشکسوت این استان دیدار و از نمایشگاه آثار وی بازدید کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۳:۵۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در منزل علی رجایی نویسنده، شاعر، مترجم و پژوهشگر استان دیدار کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با بیان اینکه شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر کُردی برندی ماندگار برای مردم سقز است، گفت: این جشنواره باعث توسعه و تعامل فرهنگی بین المللی می شود.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حدود یک هزار و 118 میلیارد ریال با رویکرد تقویت طرح های حوزه فرهنگ و هنر کشور در سال های باقی مانده از دولت تدبیر و امید پیش بینی شده است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه ای بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با استانداری مرکزی منعقد شد و عصر امروز پنجشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان مرکزی به امضا رسید.
شیرازه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نخستین کارگاه جرایم رسانه ای برای اهالی رسانه شیراز با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دادگستری فارس برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - سومین نمایشگاه کتاب بافق با همکاری شرکت سنگ آهن مرکزی ایران و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون بافق شناسی روز پنجشنبه در این شهر گشایش یافت و کتاب ها با 40 تا 50 درصد تخفیف به فروش می رسد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۰:۰۸    
احد جاودانی انجمن ها و تشکل های فرهنگی، هنری و رسانه ای را به تقویت روحیه امید و همدلی در رفع موانع توصیه نمود
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر پنجشنبه در جریان سفر 2 روزه به استان مرکزی با 2 تن از هنرمندان پیشکسوت این استان در اراک دیدار و گفت وگو کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی آذربایجان غربی، نیکنام حسینی پور 20آذرماه در دومین دوره جایزه کتاب سال آذربایجان غربی که در سالن جلسات خانه مطبوعات استان برگزار شد ...
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، نیکنام حسینی پور، مدیرعامل خانه کتاب، در ادامه سفر خود به استان آذربایجان غربی، با آیت الله سیدعلی اکبر قریشی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت وگو کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۹:۴۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شورای فرهنگ عمومی استان مرکزی گفت: پایش فرهنگی و اجتماعی از مهمترین وظایف شورای فرهنگ عمومی است.