دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۰۳:۳۸Dec 2018 10

جدیدترین‌های «فرهنگ و ارشاد اسلامی»

همسو نیوز   ۱ ساعت پیش    
عباسعلی وفایی می گوید: یکی از ضعف های حوزه نشر این است که هیچ متولی ای در جهت صیانت از رسم الخط و نوع نوشتار فارسی وجود ندارد؛ یعنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ممکن است از نظر محتوایی به آثار گیر بدهد اما از نظر رسم الخط و نوع نوشتار هیچ توجهی ندارند. ...
همسو نیوز   ۱ ساعت پیش    
با گذشت بیش از سه سال از تعلیق عمره، ایران تصمیم گرفته این پرونده را دوباره باز کند. به گزارش خبرگزاری همسو، 24 فروردین ماه سال 94 وزیر وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی دستور تعلیق عمره را اعلام کرد. انگیزه حادثه فرودگاه جده بود ...
سیتنا   ۲ ساعت پیش    
معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: در رفتار با پیام رسان ها باید نگاه ایجابی داشته باشیم اما متاسفانه رفتار ما تاکنون سلبی بوده است؛ نظیر آنچه که در قانون برخورد با ماهواره ایجاد شد برای طرح ساماندهی پیام رسان های اجتماعی هم این نگرانی را حس می کنیم که می خواهیم قانونی تصویب کنیم ...
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه نخستین سینمایی بخش خصوصی در زنجان آماده افتتاح است، گفت: امسال جشنواره فیلم فجر در این سینما و سینما بهمن اکران می شود.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی اقدام رضا امیرخانی برگزیده جایزه جلال آل احمد و اهدای جایزه اش برای آموزش کودکان بلوچ در آخرین توئیت خود نوشت: کتاب را به جای باروت باید نشاند.
شعار سال   ۳ ساعت پیش    
مراسم تودیع و معارفه رؤسای سازمان حج و زیارت با حضور وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و دادگستری برگزار شد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور گفت: بیست و سومین هفته و هفدهمین جشنواره فیلم و عکس نیشابور در نگارخانه کمال الملک این شهر آغاز به کار کرد.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش    
مهر نوشت: حسین انتظامی بار دیگر بر پیگیری شفافیت در همه امور وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و از جمله عرصه سینما تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
سید محمد مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مد و لباس ایران متعلق به حوزه جغرافیایی یک کشور نیست و پیشینه ارزشمندی در این حوزه داریم.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
تهران – ایرنا – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران گفت: شهرستان های استان تهران از نظر زیرساخت های فرهنگی ، با محرومیت هایی مواجه اند که این امر باعث می شود تا استعدادهای هنری نتواند بروز کامل داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۹ ساعت پیش    
معاون هنری و سینمایی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی شب پاییزی خود را با دیدار مدیران نگارخانه ها و بازدید از آثار هنرمندان در نگارخانه های کوهسرخ سپری کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: این جشنواره با 16 فیلم از 21 لغایت 23 آذرماه در سینماجام جم یزد برگزار خواهد شد.
پانا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران (پانا) - همایش سراسری کارشناسان تبلیغات استان ها، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات و بازاریابی و همچنین چهارمین جشنواره تبلیغات ایران، عناوین سه رویداد سراسری حوزه تبلیغات کشور است که اواسط دی ماه جاری با حمایت و برنامه ریزی دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: باید در برخورد با پیام رسان ها نگاه ایجابی باشد نه سلبی، اما متاسفانه تاکنون همانند برخورد با ماهواره نگاه ها به این صورت نبوده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۳۶    
پیکر رحیم ذبیحی هنرمند فیلم ساز و کارگردان بانه ای و برادرش کیوان ذبیحی صبح امروز با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان، هنرمندان و اقشار مختلف مردم در آغوش خاک ارام گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۰    
تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران از برگزاری پنجمین جشنواره جایزه تهران در بخش های مختلف پژوهشی، هنری، تاریخی، فرهنگی اجتماعی، میراث فرهنگی و شهرسازی در دی ماه جاری خبر داد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۱۸    
معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نگاه ما نسبت به موضوع ساماندهی پیام رسان های اجتماعی باید فراجناحی باشد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۱۶    
گروه فعالیت های قرآنی مدیر گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس آخرین مهلت ثبت نام الکترونیکی آزمون حفظ و مفاهیم قرآن ضمن خدمت کارکنان دولت را 24 آذرماه جاری اعلام کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۶:۰۶    
مسئول واحد قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برگزاری دوره الکترونیکی آموزش سبک زندگی با محوریت حفظ و مفاهیم سوره های ناس تا زلزال ، ویژه کارکنان دولت در استان خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۱۱    
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: فیلم های دوازدهمین جشنواره بین المللی سینمای مستند با عنوان جشنواره حقیقت در تبریز اکران می شود.
راه امروز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۰۳    
رضا صالحی امیری، وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی طی یادداشتی در روزنامه شرق این خبر را تلویحاً تأیید کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۰۰    
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: هنر بهترین و موثرترین راه برای انتقال موضوعات مختلف در جامعه است که در انتقال مفاهیم ارزش های دفاع مقدس نیز تاثیرگذاری فراوان دارد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۸    
نشست مشترک معاونت هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با جمشید کمایی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.
هفت روز خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۳    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر اینکه، چابهار دریچه توسعه ملی است و اهمیت بسیاری دارد، گفت: رئیس جمهوری نیز برای توسعه استان سیستان و بلوچستان نگاه و تاکید ویژه ای دارد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۰    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با بیان اینکه شیراز از 21 آذر ماه جاری به مدت چهار روز میزبان جشنواره بین المللی سینما حقیقت است، گفت: دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت به شکل همزمان در پنج استان کشور برگزار خواهد شد.
روزنامه آرمان امروز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۳۰    
آرمان - اختتامیه دهمین جشنواره گروه نوازی موسیقی فارس با حضور معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان موسیقی در تالار حافظ شیراز برگزار شد. در این مراسم از سردیس محمدرضا درویشی و احمد پژمان رونمایی و شریف لطفی تجلیل شد ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۰۸    
تهران-ایرنا- محمد صحفی معاون مطبوعاتی اسبق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش وزارت ارشاد دوره ریاست جمهوری احمدی نژاد در صدور دستور به مطبوعات برای سفر رییس جمهوری به سازمان ملل را تبیین کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۸    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی حاجی آباد از برگزاری کلاس آموزشی سنتور خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۸    
مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، از کسب رتبه دوم روابط عمومی این اداره کل در میان روابط عمومی های سایر استان های کشور خبر داد.
فرمانداری اردستان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۷    
مدیرکل اطلاعات استان اصفهان گفت : نگاه و هدف مجموعه وزارت اطلاعات تامین امنیت همه جانبه و ایجاد آرامش برای مردم است. دکتر حق پرست در جلسه شورای اداری و تودیع و معارفه رئیس اداره اطلاعات اردستان در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردستان اظهار کرد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۳    
چندی پیش حیدریان، از تودیع در جمع خبرنگاران گفته بود: در وزارت ارشاد خواهم ماند و در کنار سینما هم هستم، دیگر برای جدا شدن من از سینما دیر شده است. و ظاهراً این مسأله که به نظر یک شوخی می آید، جدی تر از آن چیزی است که تصور می شد ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۸    
برای نخستین بار کنسرت احسان خواجه امیری به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان خرمدره برگزار می شود
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۶    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اصفهان دیدار و گفتگو کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۶    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از همکاری و حمایت های فرماندار ویژه سقز در برگزاری جشنواره تئاتر کردی تقدیر کرد و گفت: این میزان مشارکت در اجرای برنامه ها فرهنگی و هنری قابل تقدیر و ستودنی است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۴    
معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از نمایش فیلم های جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران همزمان با تهران در اردبیل خبر داد
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۲۲    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از واگذاری پروژه بزرگ تالار مرکزی یاسوج به بخش خصوصی خبرداد
دهاقان قرآن   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۷    
به گزارش پایگاه قرآنی شهرستان دهاقان جلسه شورای فرهنگ عمومی باموضوع کنترل خشم با حضور امام جمعه،فرماندار،وحضور حجه الاسلام دکتر انصاری مدیر کل اداره فرهنگ وارشاداسلامی اصفهان در سالن فرمانداری دهاقان برگزار شد جلسه شورای فرهنگ عمومی باموضوع کنترل خشم در سالن فرمانداری دهاقان برگزار شد
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۷    
علی ترابی مدیر کل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 آذر مهمان شب موسیقی شبهای هنر می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۷    
صالحی در آیین پایانی جایزه ادبی جلال آل احمد: نقد ادبی، جوهره ادبیات است وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین پایانی یازدهمین جایزه ادبی جلال آل احمد گفت: نقد ادبی، جوهره ادبیات است و از زمانی که ادبیات در تاریخ بشر آغاز شده همزاد او نقد ادبی بوده است.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۶    
به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، فراخوان پنجمین جشنواره ملی شکوه شکیبایی با عنوان آواها و سرودها منتشر شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۴    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بیله سوار از برگزاری دوره کاربردی آموزش ساخت موشن گرافیک در سطح شهرستان خبر داد
ایبنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۹    
محسن جوادی در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل و سرپرست موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران با اشاره به فعالیت های قابل توجه شهرام نیا در حوزه دیپلماسی فرهنگ گفت: شهرام نیا، مدیر کم زحمتی برای معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۵۴    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از صدور 26 مجوز جدید نشریه مکتوب و برخط از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۷    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان بر لزوم برنامه ریزی فرهنگی و هنری برای همه اقشار جامعه تاکید کرد
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۱    
مراسم تکریم و معارفه سرپرست موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در سرای کتاب برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۴۰    
زنجان - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: امسال جشنواره ملی حضرت زینب (س) موسوم به 'شکوه شکیبایی' در رشته آواها، سرودها و ابتهال خوانی در بزرگداشت مقام آن حضرت برگزار می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۳۷    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان به مناسبت بیست و دومین سال انتشار هفته نامه آوای الوند، از دفتر این نشریه بازدید کرد
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۳۷    
با حضور حجت الاسلام خلیلی امام جمعه شهرستان هفتکل همایش آموزش پیشگیری از مواد مخدر و آسیب های اجتماعی در تالار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۲:۳۴    
مسابقه نقاشی ویژه کودکان و نوجوانان به همت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بیله سوار برگزار خواهد شد