چهارشنبه ۲۸ شهریورساعت ۱۱:۳۶Sep 2018 19

سینما پرس (cinemapress.ir)

سینما پرس 29 اسفند 1393 سینما پرس 29 اسفند 1394 سینما پرس 30 اسفند 1395 سینما پرس 29 اسفند 1396 سینما پرس 31 فروردین 1397 سینما پرس 31 اردیبهشت 1397 سینما پرس 30 خرداد 1397 سینما پرس 31 تیر 1397 سینما پرس 31 مرداد 1397 سینما پرس 1 شهریور 1397 سینما پرس 2 شهریور 1397 سینما پرس 3 شهریور 1397 سینما پرس 4 شهریور 1397 سینما پرس 5 شهریور 1397 سینما پرس 6 شهریور 1397 سینما پرس 7 شهریور 1397 سینما پرس 8 شهریور 1397 سینما پرس 9 شهریور 1397 سینما پرس 10 شهریور 1397 سینما پرس 11 شهریور 1397 سینما پرس 12 شهریور 1397 سینما پرس 13 شهریور 1397 سینما پرس 14 شهریور 1397 سینما پرس 15 شهریور 1397 سینما پرس 16 شهریور 1397 سینما پرس 17 شهریور 1397 سینما پرس 18 شهریور 1397 سینما پرس 19 شهریور 1397 سینما پرس 20 شهریور 1397 سینما پرس 21 شهریور 1397 سینما پرس 22 شهریور 1397 سینما پرس 23 شهریور 1397 سینما پرس 24 شهریور 1397 سینما پرس 25 شهریور 1397 سینما پرس 26 شهریور 1397 سینما پرس 27 شهریور 1397 
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۹    
سینماپرس: تصاویر و متن نوشته های فیلم های مرتبط با قیام عاشورا با عنوان سینما و محرم در معرض دید عموم قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۹    
سینماپرس: حمید شاه آبادی معاون رئیس سازمان صداوسیما در یادداشتی "رادیو محرم" را محملی دانست برای پیمودن این راه پر فراز و نشیب و می کوشد دانشگاهی باشد و عاشورایی در رسانه ملی رقم بزند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۴    
سینماپرس: میرمحمدحسین رضوی طراح و مشاور پروژه مسابقه پنج ستاره در یادداشتی از ادامه تولید این برنامه نوشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۹    
سینماپرس: مستند داریا که با موضوع جنایات داعش ساخته شده است، امروز 27 شهریورماه از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۴    
سینماپرس: سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی با رضا لنکرانی پیشکسوت تعزیه دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۹    
سینماپرس: موسی حقانی استاد دانشگاه در نشست بررسی نقش روشنفکران در نهضت مشروطه و پس از آن به بیان برخی از وقایعی که مربوط به نهضت مشروطه بود، پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۴    
جوان آنلاین: وزارت ارشاد و بنیاد فارابی میلیاردها تومان پول بیت المال را هزینه ساخت و تولید فیلم رستاخیز کردند در حالی که این فیلم نه تنها هرگز اکران عمومی نشد بلکه ارشاد مجبور شد به دلیل شکایت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۴    
سینماپرس: قرار است تیمی متشکل از کارشناسان خانواده، کارشناسان اجتماعی، کارشناسان روان شناسی و... آثار سینمای ایران را درجه بندی سنی کنند، این تیم در حال تشکیل است و به زودی کار خود را آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۴    
سینماپرس: فصل دوم برنامه خوش مزه در 26 قسمت همزمان با بازگشایی مدارس از تاریخ سه مهرماه از شبکه نهال پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۴    
سینماپرس: مستند خطیب انقلاب با بررسی نقش مراجع عظام در انقلاب اسلامی ایران، روز جمعه از شبکه یک سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۹    
سینماپرس: گزارش مالی موسسه هنرمندان پیشکسوت در سال 1396 در حالی منتشر شد که برخی سرفصل های آن، شرح وظایف و سازوکار هزینه ای این موسسه را با ابهاماتی مواجه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۴    
سینماپرس: نمایش دهانی پر از کلاغ به کارگردانی کامبیز جهانگیری از ابتدای مهر، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۹    
سینماپرس:شبکه های سیما در روزهای پایانی هفته و مقارن با تاسوعا و عاشورای حسینی، با ویژه برنامه های مختلفی همراه مخاطبان خود می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۹    
سینماپرس: اعضای بازبینی بخش صحنه ای شانزدهمین جشنواره تئاتر مقاومت معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۹    
سینماپرس: تعدادی از اهالی سینمای کشور با انتقاد از بلاتکیلفی مدیریت سینما با جشنواره فیلم فجر تأکید کردند: مدیران سینمایی هیچ دغدغه ای برای تعالی سینمای کشور ندارند و سیاست زده عمل می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۱:۱۳    
سینماپرس: فیلم سینمایی معکوس پس از پشت سرگذاشتن مراحل تولید، به تازگی آماده نمایش شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۱:۰۸    
سینماپرس: نماهنگ موج شیدایی با صدای مجید شعبانی و امید فیض آبادی در ایام شهادت سید و سالار شهیدان از شبکه های مختلف سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۰:۴۸    
سینماپرس: نمایشگاه عکس این حسین کیست طی روزهای 1 تا 15مهر ماه در نگارخانه فانوس برپا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۰:۴۸    
خبرگزاری فارس: یکی از نمایندگان مجلس گفت: درباره اقدام برنامه بدون توقف در حوزه ترویج حجاب گفت: هر قدر میزان تبلیغ، اقناع ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۰:۳۸    
سینماپرس: پیکر مرحوم سعید کنگرانی قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد؛ اما چرا تشییع پیکر این هنرمند از خانه سینما انجام نشد؟ رئیس انجمن بازیگران سینمای ایران و رئیس هیئت مدیره خانه سینما به این پرسش پاسخ ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۹:۲۸    
سینماپرس: فراخوان شانزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره که آبان ماه 1397 در شهر رشت برگزار می شود، منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۴    
روزنامه جوان: در سایر کشورهای جهان، کمیته اسکار آن کشورها که شامل فیلمسازان زبده و صاحب سبک می شود درباره انتخاب نماینده سینمای کشورشان در اسکار رأی و نظر می دهند و به نوعی آکادمی اسکار هر کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۴    
سینماپرس: مخاطبان بی شمار و احتمالا فاقد تمایز (عام تری) نسبت به درک و دریافت هنری دارند تا مخاطبان واقعی آثار هنری که مخاطبانی متمایز (حساس تری) نسبت به اوضاع و احوال جامعه و واقعیت های هنری و ادبی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۴    
سینماپرس: از سوی دبیرخانه جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر، اعضای گروه انتخاب بخش دیگر گونه های اجرایی این جشنواره معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۹    
سینماپرس: مستند آقای حمید روایتی از زندگی حمید سبزواری شاعر انقلابی کشورمان، امروز دوشنبه 26 شهریور روی آنتن شبکه افق می رود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۹    
سینماپرس: سریال زندگی از نو به کارگردانی علی محمد قاسمی از اوایل مهرماه از شبکه پنج سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۴    
سینماپرس: مدیرکل دفتر نمایش خانگی بیان کرد که به سریال ممنوعه تا اعمال اصلاحات لازم برای پیشگیری از سوتعبیر در مخاطبان و اقشار مختلف جامعه اجازه نشر داده نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۴    
سینماپرس: محمدرضا شرف الدین مدیرعامل سابق انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و تهیه کننده سینما همزمان با آغاز با ماه محرم در رابطه با انفعال سینما و تلویزیون در حوزه تولید آثار تاریخی و مذهبی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۴    
سینماپرس: برنامه آپاراتچی امروز دوشنبه 26 شهریور به معرفی و مرور فیلم سینمایی شیار 143 ساخته نرگس آبیار اختصاص دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۹    
سینماپرس: مهلت ثبت نام در بخش مسابقه نمایشنامه نویسی از سوی دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تا پایان 20 مهرماه 1397 تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۴    
سینماپرس: حدود 60 درصد از تصویربرداری سریال ضد آمریکایی نفوذ به کارگردانی جواد شمقدری به پایان رسیده و در بهمن ماه امسال از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۴    
سینماپرس: سید احمد حسینی خواننده پیشکسوت موسیقی همدان امروز 26 شهریور از دنیا رفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۴    
سینماپرس: استودیوی "نغمات ذهبیه" در کشور عراق با استفاده از ظرفیت نونهالان اثری را با عنوان "الطفل الصغیر" با مضمون عاشورایی تولید کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۵    
سینماپرس: نمایش اضطراری به کارگردانی محمدرضا ستاری همزمان با شروع هفته دوم فصل پاییز در تالار حافظ اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۰    
سینماپرس: غلامحسین امیرخانی، محمود عزیزی، علی منتظری و مجید کیانی از اعضای پیوسته فرهنگستان هنر درباره فعالیت های آتی با سرپرست فرهنگستان هنر به گفتگو نشستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۵    
سینماپرس: مدیر هماهنگی تئاتر استان های اداره کل هنرهای نمایشی درباره برگزاری جشنواره های تئاتر استانی و روند معرفی آثار منتخب داوران به جشنواره تئاتر فجر توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۵    
سینماپرس: حرف از ایران باستان و کوروش می زنند اما خودشان از نوک انگشتان پا تا فرق سر، در منجلاب ناهنجاری های غرب و مدرنیسم دست و پا می زنند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۵    
سینماپرس: روح انگیز شمس کارگردان سینما در رابطه با بلاتکلیفی مدیریت سینمای کشور با جشنواره فیلم فجر گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۵    
سینماپرس: سرپرست فرهنگستان هنر با محمد احصایی هنرمند نقاش، گرافیست، خوشنویس و عضو پیوسته فرهنگستان هنر، دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۵    
سینماپرس: فیلم های کوتاه سکوت و فرمیسک ساخته مریم پیربند به جشنواره های مختلف خارجی راه پیدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۰    
سینماپرس: مریم دوستی با اشاره به این که ساخت فیلم آسیه در زمستان به سال آینده موکول شده است، از ساخت فیلم دیگری درباره یکی از معضلات اجتماعی زنان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۵    
سینماپرس: در آستانه روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد سید محمدحسین شهریار، نمایش رادیویی از کوه تراوید نوشته علی دنیوی ساروی از رادیو نمایش پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۰    
سینماپرس: فیلمبرداری فاز اول مستند سینمایی گاگریو به کارگردانی محمود کاملی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۵    
سینماپرس: جدیدترین دیوارنگاره میدان ولی عصر (عج) با عنوان دل به دریا زده مدافع حرمی بامداد امروز با طرحی از حسن روح الامین رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۰    
سینماپرس: مسئولان صدا و سیما با پخش چندباره مجموعه مختارنامه ساخته داود میرباقری به اعتبار این سریال عظیم تاریخی مذهبی ضربه زده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۵۵    
سینماپرس: محسن یزدی مدیر مرکز مستند سوره حوزه هنری گفت: امسال دو مستند سریالی درباره منافقین و اتفاقات سوریه، برای پخش از رسانه ملی آماده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۵    
سینماپرس: تلویزیون هیچ اقدامی در جهت حمایت از هنرمند خود انجام نمی دهد و اگر بخواهیم مشکلات را به مدیران و مسئولان تلویزیون بگوییم کسی پاسخگو نیست چون آنها فقط تهیه کننده پروژه ها را می شناسند و این ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۳:۵۵    
کیهان: جشنواره بین المللی فیلم مقاومت همچنان با اما و اگرها و چالش های مالی روبروست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۱:۱۴    
سینماپرس: کوروش زارعی مدیر دفتر مطالعات و پژوهش مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری از برگزاری چهارفصل تئاتر ایران در این مرکز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۰:۲۳    
خبرگزاری فارس: حدود 4 دهه از حیات سینمای دفاع مقدس می گذرد، اما رکوردداران ایفای نقش در این عرصه چه کسانی هستند؛ جمشید هاشم پور، جعفر دهقان، سیدجواد هاشمی، قاسم زارع، اصغر نقی زاده یا پرویز پرستویی؟
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۸    
سینماپرس: فیلم بلند داستانی روزنه به تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی و کارگردانی سهیل سلیمی در تهران کلید خورد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۰:۱۲    
سینماپرس: فیلم کوتاه حد ساخته جواد دارایی در بخش روایتی پانزدهمین دوره جوایز (GUFA) به نمایش درمی آید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۲۰:۰۲    
سینماپرس: جلسه ای مشترک بین اعضای شورای مرکزی کانون کارگردانان سینمای ایران با مدیران فستیوال بین المللی فیلم شانگهای برگزار و قرار شد این جشنواره بیش از پیش با کانون کارگردانان سینمای ایران همکاری ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۷    
سینماپرس: بزرگداشت شهدای مقاومت و مراسم رونمایی از 130 مستند مراکز استانی سازمان صدا و سیما پیرامون زندگی و سیره شهدای مدافع حرم به زودی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۹:۱۶    
تسنیم: طبق شواهد به نظر می رسد تماشاخانه پالیز پس از چند سال فعالیت در حوزه تماشاخانه داری خصوصی در آستانه تعطیلی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۹:۱۱    
سینماپرس: مدتی است تولید و پخش سریالی تحت عنوان ممنوعه در شبکه خانگی حاشیه ساز شده است و علی رغم تمام انتقادات به محتوای این سریال مدیران سینمایی بر حمایت از آن اصرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۹:۰۶    
سینماپرس: انیمیشن کوتاه بدو رستم بدو ساخته حسین ملایمی به 3 جشنواره خارجی راه پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۹:۰۱    
سینماپرس: پوستر تازه فیلم سینمایی سوفی و دیوانه به کارگردانی مهدی کرم پور رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۸:۵۶    
سینماپرس: فیلم سینمایی پاییز نیکایدوها به کارگردانی آیدا پناهنده در جشنواره فیلم نارا ژاپن رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۱    
سینماپرس: دست های باز و نیمه بازی که در طراحی روی جلد این کتاب دیده می شود پیوند نزدیکی با یکی از نمادهای مطرح شده در کتاب دارد که مشت گره کرده جنازه پیرمردی است که برای گرفتن حق خود کشته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۸:۳۱    
سینماپرس: پوستر فیلم کوتاه ماچ سینمایی تازه ترین فیلم کریم لک زاده رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۸:۲۶    
سینماپرس: حمیدرضا اسحاقی عضو کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران معتقد است که فضاهای جدید تبلیغات در فروش فیلم تاثیرگذار است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۶    
سینماپرس: پس از تهران، مشهد، تبریز و اصفهان بیشترین افرادی که اینستاگرام رضا رشیدپور را دنبال می کنند ساکن ریاض هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۶    
خبرگزاری فارس: سیدشهاب الدین حسینی به بزرگ ترین آرزوی عمرش اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۷:۵۱    
سینماپرس: اولین پوستر کمدی هشتگ به کارگردانی رحیم بهبودی فر در آستانه اکران رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۷:۴۶    
سینماپرس: آنونس بین المللی روزهای نارنجی اولین اثر سینمایی آرش لاهوتی رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۷:۳۶    
سینماپرس: آنونس جدید فیلم سینمایی اجباری به کارگردانی حمیدرضا رفائی و تهیه کنندگی رضا رخشان منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۵    
سینماپرس: مجید قناد درباره برنامه یه گله جا عنوان کرد: قرار بود فصل سوم این برنامه را بسازیم اما چون اسپانسری برای کار کودک پیدا نمی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۵    
سینماپرس: در آستانه آغاز دومین دوره جشنواره فیلم های انسان دوستانه (آسا)، اولین کارگاه آموزشی این جشنواره برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۵    
سینماپرس: دانشگاه تابستانه اسطوره شناسی و سینمای ایران؛ برنامه مشترک موزه سینما و حلقه نشانه شناسی تهران، پس از 4 روز به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۰    
سینماپرس: همایش بین المللی تئاتر مردمی پیاده روی اربعین که طی دو سال گذشته از سوی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری برگزار شده بود، امسال نیز سومین دوره خود را برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۰    
سینماپرس: نمایش آوانتاژ با کارگردانی کامران شهلایی و محمد لارتی از ابتدای مهر در تالار حافظ به صحنه خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۵    
سینماپرس: رئیس سازمان سینمایی در دیدار با مدیر جشنواره فیلم شانگهای چین عنوان کرد: تلاش می کنیم تا با سینمای چین به جز حضور در جشنواره جهانی ایران در جهت سیاست همکاری بیشتر برای حضور در بازارها و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۵    
سینماپرس: فیلم 15 دقیقه ای فراموشی ساخته فاطمه محمدی در چهاردهمین دوره جشنواره اتوپیا به نمایش در می آید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۰    
سینماپرس: عزیز علیزاده تهیه کننده سریال بچه های گروهان بلال با اشاره به قصه داستان این سریال گفت: ما در جبهه و جنگ تعدادی نوجوان داشتیم که داوطلبانه عازم جبهه میشدند و در آنجا آموزش می دیدند و چون سن ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۰    
سینماپرس: جبار آذین منتقد و مدرس سینمای کشور در پی اظهارات اخیر محمدمهدی حیدریان رئیس سازمان سینمایی و بیان اینکه ادغام جشنواره های ملی و جهانی فجر نفعی برای سینما در پی ندارد نوشت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۵    
سینماپرس: شبکه دو سال گذشته با حب الحسین جلوی دوربین می رفت و امسال سلبریتی ها در برنامه نشان ارادت درباره سبک زندگی و اعتقادات شان صحبت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۵    
سینماپرس: مجمع عمومی عادی انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند در تالار سیف الله داد خانه سینما برگزار و اعضای هیات مدیره جدید انجمن انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۶    
سینماپرس: پس از پیوستن مهناز افشار و سعید آقاخانی به پروژه سینمایی قسم به کارگردانی محسن تنابنده، اخیرا حضور حسن پورشیرازی نیز قطعی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۶    
سینماپرس: هیئت انتخاب فیلم و بنیاد فارابی برای رقابت در رشته بهترین فیلم خارجی زبان اسکار با معرفی فیلم بدون تاریخ ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۵    
سینماپرس: ثبت نام اینترنتی برای دریافت کارت حضور در یازدهمین جشنواره دو سالانه بین المللی پویانمایی تهران از روز 25 شهریور آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۹    
سینماپرس: از سوی دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، اعضای گروه انتخاب مسابقه تئاتر ایران - یک در بخش تئاتر صحنه ای معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۴    
سینماپرس: مراسم سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در برنامه عقیق از امروز 25 شهریور به مدت 5 روز پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۰    
سینماپرس: هوشنگ توکلی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون در پی مطلب روزنامه اصلاح طلب آرمان با عنوان رمزگشایی از سناریوی ایوبی برای تخریب مدیران سابق سینمایی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۰    
سینماپرس: همزمان با فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی؛ قطعه معجزه به خوانندگی حامد همایون در فضای مجازی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۰    
سینماپرس: شاهرخ کیوان نیا مستندساز همزمان با آغاز با ماه محرم در رابطه با انفعال سینما و تلویزیون در حوزه تولید آثار تاریخی و مذهبی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۴۵    
سینماپرس: سریال تلویزیونی بازی نقاب ها به کارگردانی سیروس حسن پور و تهیه کنندگی علی مهام، به زودی روی آنتن شبکه دو سیما می رود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۵    
سینماپرس: یک آسیب شناس اجتماعی و متخصص علوم رفتاری بیان کرد اگر تصور کنیم خوانندگان می خواهند جذابیتی برای مجالس عزاداری ایجاد کنند باید یادآور شویم در محافل و اماکن این چنین هیچگاه اینگونه آهنگ ها و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۵    
سینماپرس: فراخوان نخستین سوگواره عکس موبایلی محرم محله ما با موضوع (آیین های عزادارای شهادت امام حسین (ع) در کل شهر تهران) اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۵    
سینماپرس: دومین جلسه شورای سیاست گذاری دوره دوم جایزه پژوهش سینمایی سال تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۰    
سینماپرس: دومین پوستر فیلم سینمایی یک کیلو و بیست و یک گرم به کارگردانی رحیم طوفان رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۵    
سینماپرس: معاون امور استان های صداوسیما یادداشتی را درباره روزگار هیئت های مذهبی و مجالس عزاداری در صفحه مجازی خود، منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۰    
سینماپرس: سومین قسمت از برنامه بشارت با عنوان بشارت به یک مبارز ، امروز 25 شهریور روی آنتن شبکه افق می رود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۱    
سینماپرس: عباس بلوندی از ساخت دکور فیلم سینمایی بی تار به کارگردانی جمیل رستمی در روستاهای سنندج خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۱    
سینماپرس: یک منتقد رسانه درباره عملکرد تلویزیون در ماه محرم بیان کرد که این رسانه سراغ سخنرانی ها و برنامه های گفتگومحور که ساده ترین روش برنامه سازی است، می رود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۴۶    
سینماپرس: با پیوستن حسن معجونی به فیلم ایده اصلی فهرست بازیگران جدیدترین ساخته آزیتا موگویی تکمیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۱    
سینماپرس: در ماه هایی که تلاطم شرایط اقتصادی کشور، بسیاری از مردم را در زمینه اقتصادی نگران کرده است، برنامه های اقتصادی تلویزیون ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۲۰:۴۱    
صبح نو: در روزهایی که بسیاری از ناشران باسابقه کشور به واسطه تلاطم نرخ ارز دچار مشکلات زیادی در فرایند تولید کتاب شده اند یکی از بازیگران سینمای کشور کتابی را با قیمت 300 هزارتومان منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۵    
سینماپرس: بنیاد سینمایی فارابی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تولید 4 اثر سینمایی مشترک و نگارش 4 فیلمنامه سینمای کودک و نوجوان به تفاهم رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۹:۲۵    
سینماپرس: فیلم سینمایی تنگه ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی در برنامه سینما پاتوق حوزه هنری اکران شد.
مشاهده نتایج بیشتر...