شنبه ۳۰ تیرساعت ۱۸:۱۶Jul 2018 21

سینما پرس (cinemapress.ir)

سینما پرس 29 اسفند 1393 سینما پرس 29 اسفند 1394 سینما پرس 30 اسفند 1395 سینما پرس 29 اسفند 1396 سینما پرس 31 فروردین 1397 سینما پرس 31 اردیبهشت 1397 سینما پرس 30 خرداد 1397 سینما پرس 1 تیر 1397 سینما پرس 2 تیر 1397 سینما پرس 3 تیر 1397 سینما پرس 4 تیر 1397 سینما پرس 5 تیر 1397 سینما پرس 6 تیر 1397 سینما پرس 7 تیر 1397 سینما پرس 8 تیر 1397 سینما پرس 9 تیر 1397 سینما پرس 10 تیر 1397 سینما پرس 11 تیر 1397 سینما پرس 12 تیر 1397 سینما پرس 13 تیر 1397 سینما پرس 14 تیر 1397 سینما پرس 15 تیر 1397 سینما پرس 16 تیر 1397 سینما پرس 17 تیر 1397 سینما پرس 18 تیر 1397 سینما پرس 19 تیر 1397 سینما پرس 20 تیر 1397 سینما پرس 21 تیر 1397 سینما پرس 22 تیر 1397 سینما پرس 23 تیر 1397 سینما پرس 24 تیر 1397 سینما پرس 25 تیر 1397 سینما پرس 26 تیر 1397 سینما پرس 27 تیر 1397 سینما پرس 28 تیر 1397 سینما پرس 29 تیر 1397 سینما پرس 30 تیر 1397 
  ۴۰ دقیقه پیش    
سینماپرس: تا کنون سه ماه از شروع تصویربرداری سریال مرگ خاموش می گذرد و حدود یکسال باقی مانده تا این سریال به کار خود پایان دهد.
  ۴۰ دقیقه پیش    
سینماپرس: در حکمی از سوی رییس سازمان سینمایی و رییس هیات امنای بنیاد سینمایی فارابی، سیدمهدی سجادی به عنوان خزانه دار این بنیاد منصوب شد.
  ۴۵ دقیقه پیش    
سینماپرس: شهرام شکوهی خواننده موسیقی پاپ گفت: اگر سالن ها حاضر شوند که اجاره بها از ما نگیرند من حاضرم کنسرت رایگان یا با حداقل قیمت بلیت مثلا 20 هزار تومان، برای مردم برگزار کنم.
  ۵۵ دقیقه پیش    
سینماپرس: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی معتقد است: عکس می تواند لحظه های ناب زیارت را روایت کند و فضای مجازی بستری است که می توان این لحظه ها را با دیگران به اشتراک گذاشت.
  ۱ ساعت پیش    
سینماپرس: منتقدسینما در برنامه شهر فرنگ شبکه خبر بیان کرد: سلبریتی ها تناقض بنیادینشان را حل نمی کنند و به جای چه گوآرا شدن مجازی بیایند منابع ارتزاق مالی خودشان، دستمزدهایشان ...
  ۱ ساعت پیش    
سینماپرس: مدیران تلویزیون با حضور در بیمارستان فیروزگر از محمد عبادی دوبلور پیشکسوت عیادت کردند.
  ۱ ساعت پیش    
سینماپرس: مسعود نجابتی با صدور احکامی جداگانه، 5 دبیر بخش های مختلف جشنواره هنر مقاومت را منصوب کرد و ترکیب دبیران بخش های 10 گانه این جشنواره تکمیل شد.
  ۲ ساعت پیش    
سینماپرس: نمایش تیولا به کارگردانی علی عابدی مرداد و شهریور در خانه نمایش مهرگان روی صحنه می رود.
  ۲ ساعت پیش    
سینماپرس: فیلم سینمایی دارکوب ساخته بهروز شعیبی به نفع 2 موسسه خیریه جمعیت طلوع بی نشان و زنان خانه خورشید اکران می شود.
  ۲ ساعت پیش    
سینماپرس: برنامه ترکیبی- چالشی بدون توقف با حضور شهریار زرشناس از امشب روی آنتن شبکه سه سیما می رود.
  ۲ ساعت پیش    
سینماپرس: علی دارابی معاون امور استان های سازمان صدا و سیما، طی احکام جداگانه ای روسای کمیته های بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانی را منصوب کرد.
  ۳ ساعت پیش    
سینماپرس: مرتضی میرباقری اعلام کرد برای تامین منابع مالی تولید برنامه در سیما مذاکراتی با مجلس شورای اسلامی داشته اند.
  ۳ ساعت پیش    
سینماپرس: مرتضی حسینی صبح امروز شنبه 30 تیرماه در نشست خبری دومین جشنواره ملی فیلم ایثار عنوان کرد که ایثار سوژه جهانی است و همه کشورها در آثارشان به بحث ایثار می پردازند.
  ۳ ساعت پیش    
سینماپرس: تیزر نمایش ترنج به کارگردانی افسانه زمانی منتشر شد.
  ۳ ساعت پیش    
سینماپرس: با اتمام کار تدوین مجموعه تلویزیونی زندگی از نو ، این اثر در مرحله صداگذاری قرار گرفت.
  ۳ ساعت پیش    
سینماپرس: شب چره ، ایکی ، کافه کا ، داش آکل و شیر روز دوشنبه اول مرداد ماه، در پاتوق فیلم کوتاه این هفته نمایش داده می شوند.
  ۴ ساعت پیش    
سینماپرس: شهرام صارمی در حکمی از سوی علی ترابی مدیرکل دفتر موسیقی به عنوان مدیر اجرایی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر منصوب شد.
  ۴ ساعت پیش    
سینماپرس: اولین قسمت از مجموعه تلویزیونی شب عید به کارگردانی سعید آقاخانی امشب شنبه 30 تیرماه از شبکه یک سیما پخش می شود.
  ۴ ساعت پیش    
سینماپرس: دور دوم جشنواره تلویزیونی مستند با پخش مستند بازگشت ساخته محمدصادق مبینی در شبکه مستند سیما آغاز خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش    
سینماپرس: جایزه بزرگ جشنواره بین المللی فیلم 100 با عنوان جایزه ملی سینمای 100 در دوازدهمین دوره از برگزاری این رویداد اهدا می شود.
  ۷ ساعت پیش    
سینماپرس: 15 درصد از تصویربرداری فصل دوم سریال روزهای بیقراری جلوی دوربین رفته است.
  ۷ ساعت پیش    
سینماپرس: فرهنگ آدمیت عضو انجمن فیلم کوتاه خانه سینما و مستندساز در رابطه با عملکرد غیرصنفی خانه سینما و نقش منفعل مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره این نهاد در راستای احقاق حقوق سینماگران گفت ...
  ۷ ساعت پیش    
سینماپرس: برنامه جشنواره تابستانه فیلم های سینمایی شبکه چهار سیما با معرفی 7 فیلم سینمایی اعلام شد.
  ۷ ساعت پیش    
سینماپرس: فیلم سینمایی دینامیت به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه کنندگی ابراهیم عامریان با انتخاب بازیگران به زودی جلوی دوربین می رود.
  ۷ ساعت پیش    
سینماپرس: جدیدترین پوستر فیلم سینمایی مرداد به کارگردانی بهمن کامیار که در سومین هفته اکران خود به سر می برد، رونمایی شد.
  ۷ ساعت پیش    
سینماپرس: فیلم سینمایی دلم می خواد فردا 31 تیرماه در فرهنگسرای ارسباران نمایش و پس از آن با حضور عوامل نقد و بررسی می شود.
  ۷ ساعت پیش    
سینماپرس: حسین سلطان محمدی منتقد سینما در رابطه با عملکرد برخی رسانه های تخصصی سینمایی و روابط عمومی های نهادهای گوناگون مرتبط با سینما گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۱:۰۷    
سینماپرس: مراحل تغییر انجمن تهیه کنندگان مستقل از یک انجمن مدنی به انجمنی حقوقی و رسمی پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۱:۰۷    
سینماپرس: در حالی که تا چندی دیگر فیلم سینمایی "هیولاهای شگفت انگیز و زیستگاه آن ها 2" اکران خود را آغاز می کند، تصاویری از این اثر منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۱:۰۷    
سینماپرس: مستند خشاب های خالی با موضوع شهادت مصطفی اطاعتی، یکی از شهدای ارتش جمهوری اسلامی و به کارگردانی سمیه ذاکری ساخته خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۰:۰۷    
خبرگزاری میزان: بازیگر فیلم "چهارشنبه 19 اردیبهشت" گفت: در حال حاضر سر هیچ کاری نیستم. پیشنهادات برای بازی در آثار زیاد است اما واقعیت امر فیلمنامه ها و قصه های آنها آن داستان هایی نیستند که من را ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۹:۳۷    
مشرق: مهران مدیری ساخت مجموعه جدید خود با نام قهوه تلخ را در لوکیشن سابق شب های برره آغاز کرد. پخش این سریال از اول آبان ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۹:۲۷    
سینماپرس: با توجه به این که احمد معظمی مشغول تولید سریال مرگ خاموش است؛ این احتمال می رود که کارگردانی فصل دوم سریال سارق روح به شخص دیگری سپرده شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۹:۱۷    
سینماپرس: برنامه بدون توقف با حضور شهریار زرشناس روزهای زوج، ساعت 19:30 روی آنتن شبکه سه سیما می رود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۸:۳۷    
جام جم: میان حدود 116 قصه ای که در قرآن روایت شده اند، اصحاب کهف جزو نخستین هایی بود که در ایران رنگ تصویر به خود گرفت و در قالب یک سریال تلویزیونی پخش شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۸:۲۷    
سینماپرس: شهرام شکوهی با دیدن بازی ایران - پرتغال و گل نشدن شوت طارمی روانه بیمارستان شد و در نهایت با عمل جراحی، اکنون اوضاع بهتری دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۸:۱۲    
سینماپرس: سعید اوحدی با تاکید بر اینکه از ظرفیت فرهنگسراها و خانه های فرهنگ به درستی استفاده نشده است، از مذاکره با چندین گروه نمایشی برای اجرای تئاتر در فرهنگسراهای پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۷:۴۷    
سینماپرس: روزی روزگاری در هالیوود جدیدترین فیلم کوئنتین تارانتینو با بازی برد پیت و لئوناردو دی کاپریو، اندکی جلوتر از تاریخ اعلام شده قبلی اکران می شود تا از تعطیلات تابستانی بیشترین بهره را ببرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۷:۲۱    
سینماپرس: جدیدترین تیزر فیلم سینمایی به وقت خماری به کارگردانی محمدحسین لطیفی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۸    
سینماپرس: سینمای ایران در هفته گذشته فروش نسبتاً خوبی را تجربه کرد و فیلم های هزارپا ، تگزاس و دشمن زن توانستند بخش عمده ای از فروش را به خود اختصاص دهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۸    
سینماپرس: سعید پروینی تهیه کننده سریال گشت ویژه گفت: ضبط و تصویربرداری این سریال تا 2 ماه آینده ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۸    
روزنامه جوان: مدتی است در تلویزیون به قدری از یکی دو برند روغن مایع در اشکال مختلف تبلیغات اغراق آمیزی پخش می شود که ناخودآگاه با دیدن روغن ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۲    
سینماپرس: آیین اختتامیه سومین جشنواره موسیقی مقامی خراسان شمالی با حضور سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز گذشته 28 تیرماه در اسفراین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۷    
سینماپرس: قطعاً ادعای همراهی با مردم و در عین حال ذبح و مورد هدف قرار دادن امنیت روانی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و.. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۲    
سینماپرس: ویم وندرس 72 ساله کارگردان سرشناس آلمانی در جشنواره فیلم زوریخ 2018 تجلیل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۲    
سینماپرس: نمایش روز بیست ویکم از هفتم مردادماه در خانه نمایش مهرگان روی صحنه خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۵۲    
سینماپرس: سعید مرادی تهیه کننده سریال بانوی سردار گفت: سینا سرلک به عنوان خواننده تیتراژ این سریال انتخاب شده است و این مجموعه نیمه دوم امسال روی آنتن خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۲    
خبرگزاری فارس: احسان علیخانی به مطلب منتشر شده درباره دریافت 3 میلیارد تومان هزینه از موسسه لغو مجوز شده واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۷    
سینماپرس: شینوبو هاشیموتو نویسنده فیلمنامه های آکیرا کوروساوا کارگردان مشهور ژاپنی دیروز در توکیو درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۲    
سینماپرس: یکی از بازیگران سینما و تلویزیون که در چند سال اخیر دچار حاشیه های فراوانی شده است، این بار با انتشار فیلمی مدعی ناامنی بی سابقه در کشور شد و از مردم خواست مراقب فرزندان خود باشند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۷    
سینماپرس: جزئیات جدیدی از اقدامات تجاوزکارانه خواننده جوان پاپ کشور منتشر و مشخص شد که آقای خواننده در خانه شخصی اش در خیابان دربند تهران از دختران اخاذی می کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۲    
سینماپرس: اکران ویژه فیلم مستند برسد به دست آقای بنان به کارگردانی زهره محقق، امروز 29 تیر با حضور جمعی از شاعران و ترانه سرایان در خانه هنرمندان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۷    
سینماپرس: ضیاء الدین دری برای دریافت کبد در بیمارستان پیوند اعضای ابوعلی سینا بستری شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۷    
سینماپرس: مصطفی سیاری از اکران فیلم سینمایی همچنان که می مُردم در فصل پاییز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۲    
سینماپرس: هومن رازدار دبیر انجمن اوقات فراغت در برنامه امروز پرانتز باز از ابعاد مختلف اوقات فراغت نوجوانان سخن می گوید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۷    
سینماپرس: فیلم سینمایی اولین مرد به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم ونیز خواهد بود و 29 آگوست به نمایش درمی آید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۱    
سینماپرس: مدیر سیمای شاهد و جانشین دبیر دومین جشنواره ملی فیلم ایثار محل برگزاری دومین جشنواره فیلم ایثار را مجتمع فرهنگی هنری اسوه معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۳۹    
سینماپرس: همایون امیرزاده با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۲۹    
سینماپرس: آیا زمان آن فرا نرسیده تا مجریانی که خود همیشه در مقام پرسشگر و مطالبه گر بوده اند، به حواشی پیش آمده و دریافت مبالغ نجومی به طور شفاف و صریح پاسخ دهند؟
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۹    
خبرگزاری میزان- دوبلور "زبِل خان" گفت: دوبله از خوانندگی و بازیگری بالاتر است و یک خواننده و بازیگر برای ارائه کار بهتر به مخاطب، نیاز به یادگیری دارد، یعنی صدای مناسب باید داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۹    
خبرگزاری میزان: مجری برنامه "پایش" گفت: خوشبختانه پایش توانست با مخاطب عام ارتباط برقرار کند. شاید هیچ برنامه اقتصادی تا امروز به این حد از موفقیت نرسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۴    
سینماپرس: برنامه از آسمان این هفته به روایت زندگی شهید مدافع حرم محمود نریمانی اختصاص دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۰۹    
سینماپرس: ولنگاری و بی بند و باری در تئاتر تنها به پوشش و حجاب ختم نمی شود و امروز شاهد کارهایی هستیم که نه تنها به فرهنگ کمکی نمی کنند بلکه ویران کننده سالها فرهنگسازی انقلاب اسلامی ایران هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۱:۵۹    
سینماپرس: مستند اتاق جنگ که نسخه سینمایی و تک قسمتی مستند 6 قسمتی نیمه خاموش است طبق گفته کارگردان آن کامل تر و منقح تر است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۱:۳۳    
سینماپرس: دکتر ابراهیم فیاض استاد دانشگاه تهران معتقد است برنامه دورهمی کثیف ترین برنامه از لحاظ اخلاقی است چرا که به ترویج روابط آزاد زن و مرد می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۱:۱۸    
تسنیم: کامران تفتی گفت: وقتی در وقتشه وارد شدم خداوند برای من خواست و خودم هم در شرف ازدواج قرار گرفتم، ان شاالله در یکی از قسمت های آن که هنوز معلوم نیست، مراسم عروسی ام را برگزار می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۸    
سینماپرس: 60 نفر از اساتید و چهره های قرآنی کشور با ارسال نامه ای به معاون صدا، مخالفت خود را از برکناری استاد احمد ابوالقاسمی از مدیریت رادیو قرآن اعلام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۴۳    
سینماپرس: شبکه های سیما برای تعطیلات پایانی هفته فیلم های سینمایی متنوعی را جهت پخش برای مخاطبان خود تدارک دیده اند که از جمله آنها می توان به جیب برها به بهشت نمی روند ، تنها در جنگل ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۴۳    
سینماپرس: موارد تخلف پرونده مالی ثامن الحجج موردهای عجیب نیز دارد؛ پرداخت های میلیاردی به دو مجری تلویزیونی با عناوین هدیه و تبلیغات!
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۹:۴۳    
سینماپرس: نخستین جشنواره فیلم و عکس جنگل های هیرکانی به منظور کمک به ثبت جهانی آن، توسط کمیسیون ملی یونسکو-ایران در مهرماه سال جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۹:۳۸    
سینماپرس: پایان تیرماه جاری آخرین مهلت ارسال آثار به پنجمین دوسالانه بین المللی خوشنویسی ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۹:۳۳    
سینماپرس: برنامه تلویزیونی 360 درجه به معضل کم آبی در کشور و بحران های پیرامون آن می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۸:۳۳    
سینماپرس: مدیر مجموعه تئاتر شهر در دیدار با سرپرست دفتر طرح های عمرانی وزارت ارشاد ضمن بر شمردن اولویت های ترمیم و بهسازی این مجموعه بر ضرورت و تسریع در آغاز دوباره عملیات بازسازی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۸:۲۳    
سینماپرس: پوستر رسمی نمایش کمدی شپش به کارگردانی کوروش نریمانی با طراحی مهدی دوایی رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۸    
سینماپرس: 2 نمایش البته و دلباخته شنبه 30 تیر در در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای ابن سینا روی صحنه می روند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۸:۰۳    
سینماپرس: برنامه تلویزیونی آسمون هشتم به مناسبت سالروز میلاد امام رضا(ع) طی 6 شب از حرم رضوی به صورت زنده از شبکه افق پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۷:۵۸    
خبرگزاری فارس: علیرضا افخمی که تا پیش از این قرار بوده سریالی ماورایی برای تلویزیون بسازد، به دلیل شرایط مالی تلویزیون به شبکه نمایش خانگی کوچ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۳    
سینماپرس: در آستانه سالروز شهادت شهید داریوش رضایی نژاد، برنامه ثریا امشب 27 تیرماه ویژه برنامه ای را با حضور دکتر فریدون عباسی رییس سابق سازمان انرژی اتمی و شهره پیرانی روی آنتن می برد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۳    
سینماپرس: مستانه مهاجر به عنوان داور یازدهمین جشنواره فیلم اوران انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۸    
سینماپرس: تهیه کننده سینما و تلویزیون گفت: سینما وسیله برنامه ریزی است و گذران اوقات فراغت باید آخرین هدف آن باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۳    
سینماپرس: طرح موضوع واگذاری برگزاری جشن خانه سینما به انجمنی موسوم به انجمن عالی هنرها و فنون سینمایی می تواند این امیدواری را ایجاد کند که هیئت مدیره خانه سینما وقت و انرژی بیشتری برای بدنه سینما و ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۳    
سینماپرس: چندی پیش مراسم اختتامیه جشنواره بین المللی باروت خیس در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۸    
سینماپرس: با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی و همکاری انجمن سینمای جوانان ایران، دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان کشور در 2 بخش فیلم و فیلمنامه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۸    
سینماپرس: در جلسه اخیر شورای پروانه ساخت خانگی که با حضور اکثر اعضا برگزار شد، برای فیلم سینمایی فراری ، جشن دلتنگی و چند فیلم دیگر پروانه نمایش خانگی صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۳    
سینماپرس: تصویربرداری مستند معصومه گرگ به کارگردانی مهران ریاضی آماده پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۴۳    
سینماپرس: فیلم سینمایی پارادایس به کارگردانی علی عطشانی به بخش مسابقه سومین جشنواره بین المللی فیلم های کُوست سوئد راه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۸    
سینماپرس: صبح امروز 27 تیرماه دومین نشست شورای راهبری رویداد رویازی با عنوان پیچینگ انیمیشن ایران برگزار و در این مراسم از وب سایت رویداد، رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۳    
سینماپرس: مراسم نمایش و نقد و بررسی فیلم سینمایی دژاوو با حضور محمدرضا لطفی، تقی ابوطالبی و رایا نصیری در فرهنگسرای گلستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۳    
سینماپرس: فیلم سینمایی یه وا ساخته آناهید آباد به بخش رقابتی سومین جشنواره بین المللی فیلم بورگاس بلغارستان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۳۸    
سینماپرس: پارامونت نت ورک اعلام کرد مستندی که برای گرامیداشت زندگی پل واکر فقید تهیه شده است، به زودی پخش می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۳۳    
سینماپرس: جاناتان رزنبام عصر روز گذشته 26 تیرماه در اولین جلسه دوره آموزش عالی مطالعات فیلم: نظریه، نقد و تحلیل حاضر شد و دیدگاه های خود را درباره مقوله نقد فیلم مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۸    
سینماپرس: انیمیشن کوتاه آقای گوزن ساخته مجتبی موسوی در بخش رقابتی 18+ سال جشنواره بین المللی فیلم جیفونی ایتالیا حضور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۳    
سینماپرس: فیلمبرداری تله فیلم جان لیلی به نویسندگی و کارگردانی کرامت پورشهسواری به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۳    
سینماپرس: فصل ششم برنامه سینما روایت با نمایش و نقد و بررسی انیمیشن سینمایی فیلشاه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۸    
سینماپرس: مرکز پویانمایی صبا با تولید بیش از 500 دقیقه انیمیشن در زمینه حمایت از تولید ملی به پویش مردمی آری به کالای ایرانی پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۸    
سینماپرس: ایوان بلیک طراح لباس فیلم های مطرحی چون سوپرمن ، فارنهایت 451 و نیکلاس و الکساندرا بر اثر سکته ای که اوایل سال جاری کرده بود، در سن 78 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۳    
سینماپرس: پس از شکل گیری تابوشکنی گسترده در سینمای ایران با پیروزی انقلاب این فرآیند متوقف می شود ولی بازهم دُمل چرکین تابو شکنی دوباره سر می گشاید و این بار دیگر دست استعماری سلطه گران فرهنگی غرب به ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۸    
سینماپرس: مدیر شبکه ورزش سیما گفت: هیچ مشکلی برای پخش تصویر علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال وجود ندارد و به زودی او را به برنامه ای در شبکه ورزش دعوت می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۳    
سینماپرس: پخش سریال پاهای بی قرار به کارگردانی منوچهر هادی از شبکه پنج به شبکه سه سیما رسید و از یک هفته دیگر روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۳    
سینماپرس: دوازدهمین انتخابات هیات مدیره و بازرس کانون ملی منتقدان تئاتر ایران روز گذشته سه شنبه 26 تیر برگزار شد و اعضای این کانون، هیات مدیره و بازرس را برای 2 سال دیگر انتخاب کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...