جمعه ۲۹ شهریورساعت ۰۹:۵۶Sep 2019 20

جدیدترین‌های «عضو شورای اسلامی شهر تهران»

ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: برنامه های پنجمین دوره روز تهران، از ری تا شمیرانات را دربرمی گیرد و شهرداری های مناطق بیست و دوگانه پایتخت، برنامه ها، مراسم و نشست های متنوعی را با محوریت هویت تهران اجرا می کنند.
پایگاه خبری اتاق تعاون ایران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۵    
عضو شورای اسلامی شهر تهران پیشنهاد داد که از خودروهایی که به تهران می آیند عوارض گرفته شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، علی نوذرپور روز چهارشنبه در جریان بازدید 2 عضو شورای اسلامی شهر تهران از این بوستان به خبرنگاران توضیح داد: به دلیل بارندگی خوب فصل بهار علف های زیادی رشد کردند که برنامه فشرده ای برای علف تراشی داشتیم اما به دلیل برخی ابهامات مبنی بر اینکه علف برای خاک خوب است یا نه این پروژه عقب ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۴    
مجید فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران 27 شهریور سالروز درگذشت محمدتقی شهریار، چهره برجسته ادبیات فارسی است که به عنوان روز شعر و ادب فارسی در تقویم ملی ثبت شده است. ...
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم اجرای تمامی مصوبات شورا از سوی شهرداری تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: قرار بود شهرداری ساختار سازمانی جدید را تدوین و در سه ماهه اول سال ارائه کند اما این کار را انجام نداد.
به گزارش اقتصادآنلاین، زهرا صدراعظم نوری،رییس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از تقدیم پیشنهادی مبنی بر نام گذاری یکی از خیابان ها و یا بوستان های شهر به نام سردار بی بی مریم بختیاری خبر داد. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: قراردادهای بین پیمانکاران و مناطق شهرداری باید به رویت سازمان ورزش شهرداری برسد و در جریان چگونگی واگذاری ها و خدمات ارائه شده آن ها قرار بگیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: عضویت اراضی عباس آباد در سازمان جهانی گردشگری دستاورد بزرگی است.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۴    
کسب و کار نیوز - عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم توجه به احیای بوستان جنگلی چیتگر تاکید و نسبت به خشک شدن درختان آن هشدار داد.
بسیج پرس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم توجه به احیای بوستان جنگلی چیتگر تاکید و نسبت به خشک شدن درختان آن هشدار داد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران خواستار بررسی دقیق و علمی موضوع دختر آبی و بازتاب های وسیع آن در رسانه ها شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۱:۲۷    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: انسداد لوله آب در محدوده غربی پارک چیتگر روند نابودی بزرگ ترین بوستان تهران را تسریع کرده، بنابراین شهرداری تهران باید نسبت به احیای آن اقدام عاجل انجام دهد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران خواستار ارائه گزارش جامعی از حادثه خودسوزی دختر جوانی در هفته گذشته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: براساس تبصره دوم ماده واحده لایحه تصدی جوانان در پست های مدیریتی سهم زنان جوان شایسته 30 درصد خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: دو نوع منبع تولید آلودگی هوا داریم که 85 درصد آلودگی ناشی از منابع متحرک و 15 درصد ناشی از فعالیت منابع ثابت است.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو ، مجید فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران نیز در تذکری در صد و شصت و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: تذکر من ناظر بر حفظ و صیانت از پارک جنگلی چیتگر است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به اخبار ضد و نقیضی که درخصوص خودسوزی سحر خدایاری تاکنون منتشر شده است، باید یک مرجع نظارتی گزارش جامعی از این حادثه ارائه کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
در بازدید عضو شورای اسلامی شهر تهران از پروژه های سطح شهر تهران بر افتتاح پارکینگ طبقاتی مینایی واقع در منطقه 15 در نیمه نخست سال آینده تأکید شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۰    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: دولتی که حضور زنان را در محیط های ورزشی مغایر قانون نمی داند، چرا از حل این معضل پر هزینه عاجز است؟
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۲۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران از برنامه ریزی برای برگزاری باشکوه روز تهران طی یک هفته (12 تا 18 مهرماه) با برنامه های متنوع در سطح پایتخت خبر داد.
نمناک   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۴:۰۶   + ۴۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از افزایش نرخ کرایه سرویس مدارس در سال تحصیلی جدید خبر داد.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حسن خلیل آبادی عضو شورای اسلامی شهر تهران و مصطفی سلیمی شهردار منطقه 3 از هیت های محله ده ونک بازدید و در مراسم عزاداری تاسوعای حسینی(ع) شرکت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: حفظ درختان و ممانعت از بریده شدن و خشک شدن آنها در حین انجام فرآیندهای ساخت و ساز و نوسازی بافت فرسوده ضروری است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم دسترسی عادلانه به زیرساخت های شهری در تهران تأکید کرد و گفت: خود را پاسخگو به مردم از کارتن خواب تا کارآفرین می دانم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم اراده قوی برای حل معضل بزرگ موتورسیکلت ها در شهر تهران گفت: موتورسیکلت بخش عمده ای از فراوانی وسایل نقلیه را به خود اختصاص داده در حالیکه نقش بیشتری در آلودگی هوا داشته و ضریب ایمنی پایین تری دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: مناسب سازی مدارس دخترانه دولتی تا پیش از بازگشایی مدارس به سرانجام نمی رسید؛ بهتر است تعارف را کنار بگذاریم.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به بلاتکلیفی پروژه های نیمه تمام شهر تذکر داد و گفت: سرمایه های شهر در حال از بین رفتن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در وین چهار واحد زباله سوز سالانه یک میلیون تن زباله را به انرژی تبدیل می کنند، این واحد ها روزانه 650 تن زباله را به 12 مگاوات برق تبدیل کرده و آبگرم 50 هزار واحد مسکونی را تامین می کنند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: آمریکا باید بداند دیگر نمی توان با تحریم سیاستمداران و مدیران، انتقال پیام مردم کشورها را به یکدیگر قطع کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: درخواست تحریم شهردار تهران از سوی سفیر آمریکا در آلمان نشانه پریشانی مدعیان آزادی در دنیاست.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
گفتگو با تهیه کننده روز واقعه به بهانه اکران در شب سینما مجله سینمایی شب سینما از مجموعه شب های هنر این هفته از حفظ زبان فارسی در سینما با نگاهی به سینمای مذهبی می گوید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: رویکرد شورای شهر پنجم رویکردی فرهنگی و انسان محور است و در این رویکرد حفظ بناهای تاریخی و فضاهایی که مردم از آن خاطره دارند یک اصل محسوب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: کارگروه مشترکی از کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر، سازمان زیباسازی و سازمان بوستان ها برای بررسی طرح بهسازی پیاده راه خیابان ولیعصر (عج) تشکیل می شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدیریت شهری علت مخالفت نیروی انتظامی با طرح زیست شبانه را متوجه نمی شود و به نظر می رسد ناجا باید از آن استقبال نیز بکند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۸    
عضو شورای اسلامی شهر تهران در صفحه توییتر خود نوشت: اگر اراده ای واقعی برای مبارزه با فساد به ویژه ⁧‫فسادساختاری‬⁩ دارند این امر جز با ⁧‫شفافیت‬⁩ ، ⁧‫آزادیرسانه‬⁩ ، جریان آزاد اطلاعات و امنیت فعالان رسانه ای میسر نمی شود.
سازه نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود تحقق 91 درصدی درآمدها اما این میزان تحقق در سطح شهر حفظ نمی شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۲:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: رویکرد شورای شهر تهران در موضوع اربعین حسینی حمایت گرایانه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در ماه ششم سال هستیم اما هنوز یک گزارش از تخصیص های شهرداری به دست ما در شورا نرسیده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از یکهزار و 200 کامیون حمل زباله که در تهران فعالیت دارند 50 درصد آنها معاینه فنی ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر می خواهیم برخلاف عملکرد دوره های قبلی دیون افزایش نیابد باید سالی 6 هزار میلیارد تومان علاوه بر بودجه فعلی کنار بگذاریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۱:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این که عملیاتی شدن صورت وضعیت الکترونیک پسماند بخش قابل توجهی از هزینه ها را کاهش می دهد، گفت: از 2هزار و 568 خودرو تنها 201 دستگاه قابل ردیابی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری هنوز به سراغ درآمدهای پایدار نرفته است.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، وی ادامه داد: من کسب دو پیروزی توسط دختران در مسابقات ورزشی را هم از این جایگاه تبریک می گویم. شهربانو امانی با اشاره به اینکه تذکر من در رابطه با کامیون های حامل پسماند فاقد معاینه فنی است گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از مجموع 2500 خودرویی که در مناطق شهرداری زباله حمل می کنند تنها 200 خودرو به GPS مجهز شده اند.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۳:۴۲    
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه هنر نباید از موضوعی دردسترس، به فعالیتی لوکس و تجملی تبدیل شود، گفت: یکی از اهداف برپایی گذرهای فرهنگ و هنر در سطح شهر، توسعه ارتباط مردم با هنرمندان است.
سلام نو / ایمنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۱:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، حجت نظری از طراحان و پیشنهادکنندگان طرح زیست شبانه در واکنش به تجمع روزگذشته شماری از مخالفان این طرح در مقابل ساختمان شورای شهر تهران در توئیتر نوشت: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بعضی افراد برند در حوزه ساخت و ساز حوزه مأموریتی معماران و طراحان شهری را از آنها گرفته و خیلی از اتفاقاتی که در حوزه معماری و شهرسازی رخ می دهد منبعث از برندهای معطوف به سوداگری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به افتتاح شعب شهروند در پنج کلانشهر گفت: با توجه به درآمدزا بودن شهروند نیازی نیست مدیریت شهری به آن کمک مالی کند.