چهارشنبه ۳۰ بهمنساعت ۲۲:۲۶Feb 2020 19

جدیدترین‌های «عضو شورای اسلامی شهر تهران»

شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از بهبود وضعیت سکونت گاهی در منطقه 17 طی 10 سال گذشته خبر داد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در پی نظارت بر حسن جریان دعاوی مربوط به شهرداری از برخی مقامات سازمان بازرسی کشور شنیده شده که در گذشته 800 شکایت به محاکم قضایی ارجاع شده است گفت: انتظار می رود فهرست این دعاوی و نتایج آن طی چهار سال گذشته جهت بهره برداری به شورا ارسال شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در پی نظارت بر حسن جریان دعاوی مربوط به شهرداری از برخی مقامات سازمان بازرسی کشور شنیده شده که در گذشته 800 شکایت به محاکم قضایی ارجاع شده است گفت: انتظار می رود فهرست این دعاوی و نتایج آن طی چهار سال گذشته جهت بهره برداری به شورا ارسال شود.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: می بایست تعلق خاطر شهروندان به محل سکونتشان بیش از پیش تقویت شود و هر شهروندی به محله خود افتخار کند.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین - فائزه مومنی ؛ سید آرش حسینی میلانی در جریان یکصد و نود و نهمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری به شهرداری منطقه 2 تهران گفت: ارتفاعات توچال جنوبی به عنوان یکی از نمادهای مهم میراث طبیعی تهران از گذشته تحت حفاظت شهرداری تهران به عنوان حریم شمالی پایتخت بوده است. ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۰:۱۳    
عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص حذف سردیس شهدا از بوستان جوانمردان گفت: حتماً این موضوع را پیگیری خواهم کرد ولی بدون شک سردیس شهدا دوباره نصب خواهد شد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۱    
عضو شورای اسلامی شهر تهران در ارتباط با لایحه پیشنهادی شهرداری مبنی حذف اعضای شورای شهر از ترکیب کمیته برنامه ریزی، سیاست گذاری و نظارت گفت: عملاً فکر می کنم که پس نگرفتن این لایحه به معنای تمایل به بقای فساد موجود در کف خیابان ها است.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۹    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: نباید اختیارات شورا را در تضاد با خواست مردم تلقی کرد.
سلام نو / آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران به نحوه برخورد با بساط گستران و دستفروشان به شهرداری تهران تذکر داد. به گزارش خبرنگار مهر، رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در جلسه امروز شورا با اشاره به مشکلات اقتصادی اقشار متوسط و ضعیف جامعه گفت ...
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت سهم 30 درصدی زنان در مدیریت شهری و شورای شهر رعایت شود. الهام فخاری در جلسه امروز شورای شهر تهران گفت ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۷    
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شورای شهر نباید کارخانه تولید مصوبه باشد، گفت: در حال حاضر طرح های ارائه شده توسط شورا از لوایح شهرداری بیشتر شده است.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۰    
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم در یک سال و نیم باقی مانده از دوره شورای پنجم، سهم قابل توجهی از پستهای مدیریتی به زنان شهرداری تهران به خصوص زنان جوان اختصاص داده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از تصویر بخشی از واقعیت های شهر در آثار سینمایی تشکر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: هزینه کتابخانه های عمومی شهر تهران شفاف نیست و بیش از سهم نیم درصدی در این حوزه هزینه شده است.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: تاکنون تلاش های زیادی برای آموزش شهروندی انجام شده است اما باید از قالب های جدیدی در این حوزه استفاده شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دو عضو شورای اسلامی شهر تهران همزمان با روز میلاد حضرت زهرا(س) به شورای شهر و شهرداری نسبت به عدم رعایت سهم زنان در مدیریت شهری تذکر دادند.
سلام نو / مرور نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مدیریت شهری در کاهش هزینه های تبلیغاتی انتخابات در شهر تلاش کند. عضو شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران باید تدارک لازم را برای اختصاص محل های موقت برای نصب تبلیغات کاندیداهای انتخابات درنظر بگیرد و باید برای حفاظت از سرمایه های موجود در شهر اقدام جدی انجام شود. ...
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۹    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از کاندیداهای محترم نیز می خواهم که در این حوزه نظم را رعایت کرده و از نصب تبلیغات بر در و دیوار شهر خودداری کنند.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از شهرداری تهران می خواهیم تا نسبت به اختصاص محل هایی برای نصب تبلیغات کاندیداهای مجلس اقدامات لازم را انجام دهد.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه امروز کمتر از 10 درصد پست های مدیریتی به زنان سپرده شده است گفت: این عدد باید 30 درصد باشد.
فانوس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۶    
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه امروز کمتر از 10 درصد پست های مدیریتی به زنان سپرده شده است گفت: این عدد باید 30 درصد باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
پنج عضو شورای اسلامی شهر تهران به عنوان هیأت رئیسه مجمع عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران انتخاب شدند و محسن هاشمی نیز به عنوان رئیس مجمع معرفی شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: چرا با وجود منبع درآمد قانونی، تاکنون بودجه ای برای توسعه مترو تخصیص داده نشده است؟
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۳:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
بیستمین جلسه ستاد مناسب سازی فضاهای شهری تهران با حضور، عبدالرضا گلپایگانی دبیر ستاد مناسب سازی فضاهای شهری، زهرا نژاد بهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران و عضو ستاد مناسب سازی، محمد رضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران، مهدی صالحی مدیر کل معماری و ساختمان، شهرداران مناطق ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۱    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: میراث فرهنگی در نامه ای ادعای کج شدن برج طغرل را رد کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه وجود حساب های متعدد و عدم وجود خزانه داری واحد باعث شده است تا نظارت پذیری بر مدیریت شهری کاهش پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۱۷    
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به انتشار خبر کج شدن برج طغرل، گفت: شهرداری و میراث فرهنگی در تیمی مشترک این موضوع را بررسی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- دو عضو شورای اسلامی شهر تهران در تذکرهای جداگانه به شهرداری تهران، خواستار ارایه پیوست های بودجه سال 99 شهرداری به شورا و هزینه کرد سهم مترو از عوارض صدور پروانه ساخت و ساز شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به کج شدن برج طغرل به وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و شهرداری تهران تذکر داد و خواستار پیگیری هر چه سریعتر وضعیت شد.
برترین ها / شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس کمیته میراث شورای اسلامی شهر تهران کج شدن برج طغرل را رد کرد و همچنین در خصوص خشک شدن چشمه علی گفت: آب در چشمه علی روان است. حسن خلیل آبادی در حاشیه برگزاری یکصد و نود هفتمین جلسه شورای شهر تهران در ارتباط با اخباری مبنی بر کج شدن برج طغرل در شهرستان ری اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به عدم اجرای تبصره 37 بودجه سال98 شهرداری تهران تذکر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بودجه سال 99 شهرداری تهران ملغمه ای از نبودن هاست که با وصله و پینه به هم چسبیده است.
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- مجید فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران و رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران از مرکز نگهداری زنان بازدید کرد. تاریخ انتشار: 12:50 - 16 بهمن 1398 - کد خبر: 593614
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۶    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: پایش و اسکن مستمر معابر شهری برای مقابله با فروریزش باید در دستورکار شهرداری تهران قرار گیرد.
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۷    
به گزارش تیترشهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 12 : بازدید یکروزه دکتر مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران، علی محمد سعادتی شهردار منطقه دوازده بهمراه معاونین و مدیران شهری از توسعه پیاده راه خیابان لاله زار انجام پذیرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: تاسیسات و عوارض زیر سطحی شهر تهران نیازمند نقشه و جانمایی دقیق هستند.
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه در ارتباطاتم با شهروندان با افرادی مواجه شدم که تکلیف خود را در برابر مصوبه های مربوط به طرح ترافیک نمی دانستند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، زهرا صدراعظم نوری، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در جریان بررسی لایحه تعیین عوارض تردد جهت مدیریت ترافیک و کنترل آلودگی هوا در واکنش به صحبت های رییس شورای شهر تهران مبنی بر انتصاب یک مصیوبه به آرای اکثریت حزب اتحاد ملت خطاب به سرپرست معاونت حمل ...
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت متاسفانه دسترسی و گزارش دقیقی در مورد طرح کنترل آلودگی به شورا ارائه نشده است. این طرح از دیدگاه اجتماعی و شهرسازی آثاری دارد به همین علت شورا نباید در منگنه این ضرب العجل ها قرار گیرد. ...
به گزارش اقتصادآنلاین ، الهام فخاری عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای شهر تهران با تصویب برخی قوانین و تبصره ها در برابر متخلفین تسلیم نشود. فخاری تاکید کرد: رسمیت بخشیدن به تخلف متخلفین مشروعیت بخشیدن به بی قانونی و نقض حقوق عمومی و تخلف است ...
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران به شهردار تهران درخصوص تنظیم نظام نامه سامانه ایمنی و مراقبتی HSE تذکر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران در جمع شورایاران منطقه17 با اشاره به هویت محلات و وظایف شورایاری گفت: شورایاران باید نقش مشورتی، نظارتی و تصمیم ساز داشته باشند و نامگذاری معابر شهر با نظر آنها صورت گیرد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، حجت نظری در این باره گفت: پس از شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی طرحی دو فوریتی را در صحن شورا برای تغییر نام بزرگراه رسالت به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ارائه کردیم که با رای اعضا ...
ثمره نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
سومین نشست تخصصی محله دوستدار کودک در محور حمل و نقل ترافیک با حضور امانی عضو شورای اسلامی شهر تهران ، حجت سرپرست معاونت حمل و نقل ترافیک، رحمان زاده شهردار منطقه 13 ، دانشور مدیر کل آموزش های شهروندی، معاونین حمل و نقل ترافیک و امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری مناطق 22 گانه ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: ظرفیت های موجود ورزشی منطقه 14 را نباید برون سپاری کنیم، باید جلوی واگذاری ها گرفته شود.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری منطقه 14 مانند بسیاری از مناطق تهران، به سمت کاهش هزینه و صرفه جویی پیش نرفته و باید بهره وری را افزایش دهیم.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش تهران پرس،زهرا صدراعظم نوری عضو شورای اسلامی شهر تهران ، با بیان این که آمار دقیقی از ساختمان های ناایمن در دست نیست؛ گفت:” اکنون در شهر تهران به ویژه در مناطق 11 و 12 به دلیل بافت فرسوده و قدیمی بودن ساختمان ها متاسفانه ایمنی ساختمان ها بسیار پایین است که باید ایمن سازی و مقاوم سازی سازه ...
شهر فردا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۰۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: زمانی بدهی های شهرداری به طور کلی انکار می شد اما حالا با سند و مدرک کسی این ارقام را انکار نمی کند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از دستور عجیب معاونت حقوقی ریاست جمهوری در لغو مصوبه شورای عالی معماری و شهرسازی و متضرر شدن ساکنان اطراف دانشگاه تهران خبر داد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۴    
عضو شورای شهر تهران گفت: مگر می شود یک ملک را بدون نوشتن حتی یک برگه کاغذ اجاره داد. به گزارش شوراآنلاین، محمود میرلوحی عضو شورای اسلامی شهر تهران در نشست خبری خود گفت ...