یکشنبه ۱۵ تیرساعت ۰۸:۰۲Jul 2020 5

جدیدترین‌های «عضو شورای اسلامی شهر تهران»

 
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در بودجه امسال اجرای یکهزار طرح محله ای با رویکرد ارتقای کیفیت زندگی و اولویت در بافت فرسوده شهر تهران پیش بینی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۱:۰۰    
عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره ساختمان های نیمه کاره در شهر، گفت: در صورت احتمال خطر، شهرداری اجازه دارد از مرجع قضایی مجوز بگیرد و از محل بودجه خودش، نسبت به مقاوم سازی اقدام کند.
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۵:۵۲    
جلسه بررسی اقدامات فضاهای بی دفاع شهری و امنیت بانوان با حضور زهرا نژاد بهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران و مشاوران حوزه شهرسازی، باصری مشاور شهردارمنطقه و مدیر امور بانوان و آسیب های اجتماعی در دفتر این عضو شورا برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی شهرداری منطقه 20 (شهرری)، نقی عربی در بازدید دوره ای از نواحی به به همراه عضو شورای اسلامی شهر تهران و مدیران اجرایی شهرداری از خانه اربابی ( قلعه عظیم آباد) افزود: حفظ بناهای سنتی که شاهدان تاریخ هستند، برای آیندگان ضروری است ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون حقوقی شورای شهر تهران خواستار بررسی وضعیت ایمنی و اطفای حریق کلینیک سینا شد. به گزارش سلام نو به نقل از ایلنا، در پی حریق شب گذشته در یک کلینیک درمانی، حجت نظری در صفحه تلگرام خود در پیامی ضمن ابراز همدردی با خانواده جانباختگان ...
تیتر شهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نخستین تونل ضدعفونی هوشمند در آموزشگاه عالی ارشاد دماوند خیابان وصال با ابراهیم خلیل آبادی عضو شورای اسلامی شهر تهران و تورج فرهادی شهردار منطقه6 رونمایی شد.
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس؛ بهاره آروین عضو شورای اسلامی شهر تهران ضمن گلایه از معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: شورای شهر پنجم از ابتدای کار خود در راستای تسریع و تسهیل فرایند صدور پروانه ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: عضو شو رای شهر تهران از قطع گسترده درختان در مجموعه باغ بهشت در منطقه 2 تهران خبر داد. مجید فراهانی رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در تذکری به شهرداری درباره موضوع صیانت از درختان و جلوگیری از تداوم قطع درختان در مجموعه باغ بهشت ...
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۱:۳۴    
پیروز حناچی شهردار تهران به همراه احمد مسجدجامعی عضو شورای اسلامی شهر تهران روز شنبه هفتم تیر ماه از خانه موزه شهید بهشتی بازدید کرد. شهردار تهران در این بازدید به تماشای اسناد و آثار موجود در موزه پرداخت و مهدی یوسفی مدیر فرهنگی هنری منطقه 3 نیز او را همراهی می کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: تحرکات چند روز اخیر و دغدغه نهاد ریاست جمهوری برای لغو محدودیت ارتفاعی جماران پس از تخریب طبقه غیرمجاز ملک ریاست جمهوری در جماران جای شبهه و ابهام دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: این منطقی نیست که ابتدا زمان خروج از طرح ترافیک 14 اعلام شود بعد برای جریمه مردم ساعت 14:30 در نظر گرفته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران باید به سرعت جهت انتقال صنایع آلاینده به خارج از شهر اقدام کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۲:۱۶    
عضو شورای اسلامی شهر تهران درباره اراضی قلعه مرغی گفت: اگر طرحی نداشته باشیم و تاسیساتی در جهت منافع شهری ایجاد نکنیم، طبیعی است که تصرفاتی به بهانه های مختلف در آن صورت می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: تلاش شده است تا با مصوبات مختلف و با آینده نگری تهران را برای آیندگان هم قابل زیست نگه داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از3 پروژه عمرانی شهر تهران بازدید کرده و در جریان روند ساخت و سازها قرار گرفت.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک عضو شورای اسلامی شهر تهران به وضعیت مناسب سازی معابر شهری برای معلولان و روشندلان در پایتخت انتقاد کرد. تاریخ انتشار: 08:49 - 04 تیر 1399 - کد خبر: 631682
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران از اقدام یک نهاد برای اخذ سند 70 هکتار از بوستان ولایت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم حفظ سکونت پایدار در محدوده پهنه رودکی تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه امروز در 17 شرکت و زیرمجموعه شهرداری تهران چک های پرداختی پیش از بررسی صورت وضعیت و اسناد مربوطه امضا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اهمیت ماموریت های حوزه شهرسازی و معماری و چالش های امروز شهرهای کشور خواستار ایجاد کمیسیون شهرسازی و معماری در مجلس شورای اسلامی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای شهر بهتر است مصوبه ای برای نحوه مدیریت ساختمان های سراهای محلات داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: گزارش هایی مبنی بر ساخت و سازهای غیرمجاز در منطقه فرحزاد به دست ما رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با انتقاد از پیاده راه شدن طرح تالار به تالار گذر شهریار گفت: قرار نبود این مسیر تبدیل به پیاده راه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: حناچی باید تیمی قوی برای حل مشکلات املاک فاقد سند در شهر تهران تشکیل دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران گفت: فهرست پروژه های کوچک مقیاس منطقه 2 هنوز به دست ما نرسیده است؛ پروژه هایی که باید تا پایان امسال به بهره برداری برسد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۰:۱۹    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: گزارش هایی به دست ما می رسد که حکایت از تغییر کاربری در سطح باغات محله طرشت دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: حلقه های جمعیتی در برخی از مناطق کشور حول امامزادگانی شگل گرفته که برای دیدار با امام رضا(ع) به ایران عزیمت کرده اند و در اصل توسعه این شهرها به برکت وجود امام رضا(ع) صورت گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تصویب بودجه 300 میلیارد اجرای طرح خیابان کامل گفت: هر منطقه شهر تهران هر سال باید طرح یک خیابان کامل را اجرا کند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گزارشی در خصوص ساخت وساز غیرمجاز در ملک متعلق به نهاد ریاست جمهوری واقع در محله جماران و تخریب طبقه غیرمجاز این ساختمان ارائه داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حالی که ما برای خروج پادگان ها از شهر تلاش می کنیم یک پادگان06 دیگر در منطقه 22 در حال شکل گیری است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین - فائزه مومنی ؛ سید محمود میرلوحی در جریان دویست و بیست و یکمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری گفت: شهردار تهران براساس اطلاعات واصله 70 هکتار زمین تفریحی میرزا حسینی در منطقه 22 و حاشیه دریاچه خلیج فارس، در چارچوب توافق نامه ای بین اوقاف و شهرداری به صورت 99 ساله تحویل گردیده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۱:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: نهادهای قدرت به خود اجازه تخلف و حرکت های فراقانونی می دهند در حالیکه حاکمان و نهادها باید بیشتر قانون را محترم بشمارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص انجام تخلفات ساخت و ساز در ملک نهاد ریاست جمهوری در جماران گفت: دلیل ساخت چنین بنایی پس از 6 سال توقف پروژه باید مشخص شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۰:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: زمانی که پرونده واگذاری پادگان آموزشی 06 مطرح و در جریان بود، هیچ اطلاع رسانی یا استعلامی در خصوص روند مذاکرات صورت نگرفت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: فرهنگ، آموزش و تبلیغات یک مجموعه به هم پیوسته هستند و از آنجایی که تبلیغات هیچ گاه به عنوان یک موضوع مورد مطالعه قرار نگرفته است این جشنواره و نمایشگاه بین المللی تبلیغات محیطی می تواند برای جامعه موثر باشد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۳:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز؛ اعضای شورای اسلامی شهر تهران روز یکشنبه در دویست و بیستمین جلسه شورا، کلیات طرح تسهیلات تشویقی حمایت از اقتصاد شهری و جهش تولید در برابر آسیب های ناشی از شیوع ویروس کرونا در شهر تهران را در دستور کار قرار دادند. مجید فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در توضیح این طرح اظهار [...]
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهرتهران گفت: با توجه به اینکه قبل از شیوع ویروس کرونا نیز خانه های کودک فاقد استانداردهای لازم بوده است، می بایست در بازگشایی این خانه ها، هتمام بیشتر و نظارت جدی تری داشت.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرآنلاین: احمد مسجد جامعی در جریان دویست و بیستمین جلسه شورای در تذکری با اشاره به آتش سوزی های رخ داده در بوستانهای تهران گفت: شهرداری هیچ گزارش رسمی درباره آتش سوزی ها نداده است. من حریق ها را طبقه بندی کردم و برخی در بوستان های شهری از جمله چیتگر که بنا به گفته شهردار منطقه عمدی بوده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری براساس قانون موظف است در راستای حفظ شهر در برابر خطر حریق گزارشی از علت وقوع آتش سوزی های اخیر به شورای شهر تهران ارائه کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران به بازگشایی مهدهای کودک در روز گذشته اشاره کرد و گفت: به نظر بنده این موضوع باعث شیوع بیشتر کرونا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: براساس قوانین و مقررات سهم زنان در مدیریت شهری باید افزایش پیدا کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به همکاری مدیریت شهری با مرکز اهدای خون به لزوم استفاده از ظرفیت شورایاران و سراهای محله جهت فرهنگ سازی در حوزه اهدای خون تاکید کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۲۰:۳۳    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: نتانیاهو در اجرایی کردن طرح ترامپ برای گسترش قلمرو اسرائیل بخش های وسیعی از کرانه باختری را ضمیمه اسرائیل می کند اما نمی داند آنکه باد می کارد، طوفان درو می کند!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: سرمایه اجتماعی یکی از مؤلفه های اصلی در پایداری فرهنگی و اجتماعی است که تعریف مختلفی از آن می شود اما می توان آن را شبکه ای از روابط اجتماعی هم افزا دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۸:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: بوستان یاس فاطمی به عنوان بخشی از ستون فقرات کمربند سبز شرق تهران نقش بسیار کلیدی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۸:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه بوستان های جنگلی یکی از ظرفیت های تهران است، گفت: خوشبختانه در شمال، شرق و غرب تهران بوستان های جنگلی وجود دارد که طی فرآیندی بهسازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای اینکه ترافیک محله پاسداران با تبدیل پادگان به بوستان ارتش افزوده نشود باید یک پیوست ترافیکی منطقی ارائه شود.
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: برای استفاده درست و منطقی از همه پتانسیل موجود در پادگان 06 باید پروتکل درستی تدوین شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، پیکر مطهر سردار حاج احمد شاملو برادر چهار شهید والامقام و از یادگاران دوران دفاع مقدس با حضور حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، خلیل آبادی رییس شورای اسلامی شهرستان و عضو شورای اسلامی شهر تهران ...