یکشنبه ۱۷ فروردینساعت ۲۳:۲۵Apr 2020 5

جدیدترین‌های «شهردار تهران»

 
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون نظارت شورای شهر تهران در نامه ای به شهردار تهران یادآور شد لوازم مورد نیاز حفاظت فردی کارکنان و کارگران خدمان شهری فراهم و این افراد به طور دائم غربالگری شوند.
آی تی آنالایز   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: براساس آئین نامه هیئت دولت امکان برگزاری مجازی جلسات شورا وجود ندارد و تصمیم گیری ها باید در صحن شورا انجام شود. به گزارش آنا محسن هاشمی در پایان جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران در ارتباط با جلسه هم اندیشی صبح امروز شورای شهر با شهردار تهران ...
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
حجت نظری، عضو شورای شهر تهران در نامه ای خطاب به شهردار تهران پیشنهاداتی را پیرامون مقابله با کرونا در پایتخت همزمان با پایان رسمی تعطیلات نوروزی ارائه کرد.
روز پلاس   ۷ ساعت پیش    
جلسه شورای اسلامی شهر تهران، 17 فروردین سال 1399 به ریاست محسن هاشمی و با حضور پیروز حناچی، شهردار تهران برگزار شد.
فرارو   ۸ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
محسن هاشمی روز یکشنبه در حاشیه دویست و ششمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره برگزاری جلسه هم اندیشی صبح امروز برخی از اعضای شورای شهر با شهردار تهران اظهار داشت: در مورد موضوع کرونا مباحثی مورد بررسی قرار گرفت ...
مشاور شهردار تهران درخصوص ادامه تعلیق اجرای طرح ترافیک در تهران تا 30 فروردین گفت: این موضوع این هفته و براساس داده های موجود بررسی و درباره آن تصمیم گیری خواهد شد.
موج   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: تاکنون گزارش آلودگی ویروس کرونا در گرمخانه ها نداشتیم و تلاش می کنیم در این شرایط کمک کنیم.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که کشورمان درگیر مقابله با شیوع ویروس کووید 19 است، برخی از جریان های سیاسی از جمله اصلاح طلبان درحال کلید زدن ماجرای مذاکره با آمریکا هستند. در همین رابطه، پیروز حناچی شهردار تهران در روزنامهٔ گاردین نوشت: تحریم های آمریکا جنگ ایران با کرونا را فلج کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۲    
فخاری با اشاره به حضور شهردار تهران در جلسات کرونا گفت :این حضور باید موجب جذب منابع شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۰    
حناچی درباره آخرین اقدام های انجام شده در مدیریت شهری برای مقابله با کرونا توضیحاتی داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، پیروز حناچی شهردار تهران در دویست و ششمین جلسه علنی شورای شهر تهران در تشریح عملکرد شهرداری در مقابله با ویروس کرونا گفت ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تهران با ارائه توضیحاتی علت افزایش ترافیک در سطح پایتخت را تشریح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس خبرگزاری صدا و سیما با انتشار توییتی نسبت به یادداشت حناچی برای روزنامه انگلیسی واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از شهردار تهران خواست که برنامه عملیاتی برای اداره شهر تهران با سناریوی تداوم شیوع کرونا ارائه کنند.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: گزارشی از آلودگی به ویروس کرونا در گرمخانه ها چه برای آقایان و چه برای بانوان تا کنون نداشته ایم. به گزارش سلام نو، پیروز حناچی در حاشیه جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران گفت ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۰۸    
شهردار تهران گفت: 2 هزار و 500 میلیارد تومان از درآمدهای شهرداری تهران به دلیل شیوع ویروس کرونا و اقدامات پیشگیرانه کاهش پیدا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران خطاب به شهردار تهران گفت: از شما می خواهم با توجه به حضور در ستاد ملی مقابله با کرونا موضوع اختصاص اعتبارات لازم به شهر تهران را پیگیری کنید.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۳   + ۴۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رئیس شورای شهر تهران با اشاره به ضرورت دسترسی تهرانی ها به تست فوری کرونا، گفت: شناسایی به موقع بیماران بهترین عامل جلوگیری از انتشار ویروس است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار تهران ضمن تشریح اقدامات شهرداری تهران در شرایط کرونایی گفت: خوشبختانه هیچ یک از پاکبانان شهرداری آلوده به کرونا نشدند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، سردار محمد رضا مهماندار، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، با بیان اینکه از شانزدهم فروردین ماه تعطیلات نوروزی پایان یافته است و شرایط و بحث بیماری کرونا بر اساس اعلام ستاد ملی مبارزه با این ویروس تا بیستم فروردین ماه ادامه خواهد داشت ...
شهردار تهران گفت: نیمی از شهرهایی که با ویروس کرونا درگیر بوده اند، حمل و نقل عمومی خود را تعطیل نکرده اند و ما از تمام ظرفیت های خود برای خروج از این شرایط بحرانی استفاده می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
شهردار تهران درباره علت ترافیک روز گذشته معابر اصلی و بزرگراهی پایتخت توضیحاتی داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: پیروز حناچی شهردار تهران در حاشیه حضور در جلسه اعضای شورای شهر تهران و ارائه گزارش عملکرد شهرداری تهران در روزهای کرونایی تهران در جمع خبرنگاران گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۹:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: تا امروز حتی یک مورد ابتلا به ویروس کرونا در میان افراد حاضر در گرمخانه ها مشاهده نشده است.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تهران با حضور در صحن شورا گزارشی از فعالیت های شهرداری برای مقابله با کرونا ارائه داد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: 2500 میلیارد تومان از درآمدهای شهرداری بر اثر شیوع بیماری کرونا در کشور کاهش پیدا کرده است. به گزارش سلام نو، پیروز حناچی در نخستین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در سال 99 با ارائه گزارشی از اقدامات شهرداری در ایامی که ویروس کرونا در کشور شایع شده است ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۸    
در حالی که ارکان مختلف کشور درگیر مبارزه شبانه روزی با ویروس کرونا هستند شهردار تهران در اظهار نظری نابجا دست نیاز به سوی بیگانگان دراز کرده و تلاش های ملت ایران را به سخره گرفته است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۰:۰۵    
شهردار تهران با انتشار یادداشتی در روزنامه گاردین تحت عنوان تحریم ها مبارزه ایران علیه ویروس کرونا را فلج کرده است ، نسبت به پیامد جهانی تحریم های آمریکا، خطاب به همه دولت ها هشدار داد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
در ادامه ملاقات های دوره ای شهردار تهران با رئیس قوه قضائیه، آیت الله سید ابراهیم رئیسی و پیروز حناچی شهردار تهران درخصوص اهم مسائل قضایی مرتبط با شهرداری و پرونده های مطروحه در دستگاه قضایی با یکدیگر دیدار و به گفتگو پرداختند.
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۶:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران روز گذشته با اشاره به حضور معتادان در میدان شوش اعلام کرد: تعطیلی و تعلیق فعالیت برخی مراکز نگهداری معتادان عامل این وضع است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۶:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
پیروز حناچی در یادداشتی که برای روزنامه گاردین نوشته است، از تحریم ها و عملکرد دولت ترامپ علیه ایران انتقاد و بر ضرورت همکاری های بین المللی برای حل این مشکل تاکید می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تهران در مطلبی که در روزنامه گاردین انگلیس نوشته است به تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران اشاره کرده که در راه مبارزه با کرونا مشکلاتی را برای کشور ایجاد کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
شهردار تهران در یادداشتی تاثیر منفی تحریم های آمریکا بر مبارزه با شیوع ویروس کرونا در ایران را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس: پیروز حناچی شهردار تهران در یادداشتی در روزنامه انگلیسی گاردین شدیدا از تحریمهای آمریکا در شرایط شیوع ویروس کرونا و جنگ کشورها با این ویروس انتقاد کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۱   + ۳۴ سایت دیگر  
در ادامه ملاقات های دوره ای شهردار تهران با رئیس قوه قضائیه، آیت الله سید ابراهیم رئیسی و پیروز حناچی شهردار تهران درخصوص اهم مسائل قضایی مرتبط با شهرداری و پرونده های مطروحه در دستگاه قضایی با یکدیگر دیدار و به گفتگو پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تهران در یادداشتی در روزنامه گاردین تاکید کرد که تحریمهای آمریکا روند مبارزه ایران با ویروس کرونا را مختل کرده است.
معاون شهردار تهران از اجرای طرح غربالگری کرونا ویژه کارمندان شهرداری تهران همزمان با اتمام تعطیلات نوروزی و آغاز سال کاری 99 خبر داد.
اقتصاد آنلاین / عصر خودرو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران به شهردار پیشنهاد داد برای مقابله با کرونا 15 اقدامی که باید در شهر انجام می شده و نشده را عملیاتی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران از ادامه برنامه 352 خانه سلامت در تحقق طرح غربالگری بیماران مبتلا به کرونا خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تهران آخرین جزییات اقدامات شهرداری تهران علیه کرونا را تشریح کرد و گفت: یکی از این اقدامات ضدعفونی 200 نقطه پر تردد پایتخت است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران با اشاره به حضور معتادان در میدان شوش اعلام کرد: تعطیلی و تعلیق فعالیت برخی مراکز نگهداری معتادان عامل این وضع است.
موج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی شهردار تهران نسبت به ویدئوی منتشر شده از وضعیت حضور معتادان در میدان شوش واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۶:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی شهردار تهران نسبت به ویدئوی منتشر شده از وضعیت بامدادی میدان شوش در روز 15 فروردین ماه از حضور معتادان واکنش نشان داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۷    
مدیرعامل سازمان فناوری و اطلاعات شهرداری تهران گفت: طبق بخشنامه شهردار تهران استارت آپ ها در زمان شیوع ویروس کرونا می توانند به شرط ایجاد نکردن مزاحمت برای سایر شهروندان در واحدهای مسکونی مستقر باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران از برگزاری جلسه فوق العاده اعضای شورای شهر تهران با شهردار تهران برای بررسی وضعیت بودجه ای شهرداری تهران در شرایط کرونایی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / شفقنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار تهران درباره واگذاری دو مجموعه شهرآفتاب و شهروند در ازای بدهی های شهرداری تهران گفت: این مصوبات باطل نشده؛ اما خیلی دوست نداریم این اتفاق بیافتد چون این دو مجموعه اصلی ترین دارایی های دُرشت شهرداری تهران هستند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۰۰:۰۰    
مهندس توسلی: از حدود ظهر یکشنبه [12 فروردین 1358] نیز تعداد کثیری از اعتراض کنندگان در شهرداری مرکز اجتماع و اقدام به تظاهرات کردند، من از نمایندگان آن ها خواهش کردم که در دفتر کارم با آن ها مذاکره کنم اما دقایقی بعد ناگهان اعتراض کنندگان به اتاق کارم ریختند و ضمن درخواست استعفای من ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۵    
پیروز حناچی، شهردار پایتخت، رکورددار منصب شهردار در شورای پنجم اصلاح طلبان است. همین موضوع نشان دهنده سیاست گذاری ها و عملکردهای این شهردار در طول حدود 500 روز شهردار بودنش است ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۹    
شهردار تهران از پایتخت نشینان بابت عدم حضورشان در بوستان ها در روز طبیعت تشکر کرد.
برترین ها / 598   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
برترین ها: شهردار تهران از پایتخت نشینان بابت عدم حضورشان در بوستان ها در روز طبیعت تشکر کرد. پیروز حناچی در حساب توییتری خود نوشت: از همراهی شهروندان فهیم و توجه آنان به توصیه ها و عدم حضور در بوستان های جنگلی و شهری در روز طبیعت به منظور قطع زنجیره انتقال ⁧‫ویروس کرونا‬⁩ صمیمانه سپاسگزاری می ...