پنجشنبه ۰۸ اسفندساعت ۰۷:۰۷Feb 2020 27

جدیدترین‌های «معاون عمرانی»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - معاون عمرانی استاندار اردبیل بر لزوم ضدعفونی اماکن عمومی اردبیل با بهره مندی از آخرین روش های علمی تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار اردبیل گفت: سلامت مردم بسیار مهم است و باید نسبت به آموزش و پیشگیری از ویروس کرونا از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، مراد ناصری در جلسه ستاد بحران نهاوند که با حضور عراقی معاون عمرانی استاندار همدان، ناصری فرماندار، حسینی بیدار مدیرکل آب و فاضلاب شهری استان، پناهنده مدیرکل راهداری، ستوده مدیرکل امور آب استان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: به منظور دفن بهداشتی پسماندهای صنعتی در استان با اختصاص 10 هکتار زمین در سایت محمد آباد قزوین با مشارکت بخش خصوصی طرح جدید عملیاتی می شود.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۴    
تامین اعتبار 2 ایستگاه جدید هواشناسی سیستان و بلوچستان معاون عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اهمیت داده های هواشناسی و نیاز کوه تفتان و شهر سرباز به ایستگاه هواشناسی، موضوع تأمین اعتبار این دو ایستگاه در معاونت عمرانی پیگیری می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: 90 هکتار از اراضی این استان در معرض خطر بیابانی شدن قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۲    
ایسنا/لرستان معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: 12 روستای بروجرد دچار آبگرفتگی شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری سمنان گفت: نیاز است از همه امکانات موجود برای رفع نقاط حادثه خیز درون شهری و برون شهری استان سمنان استفاده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری لرستان گفت: اقلام امدادی و مواد غذایی به میزان کافی در پل دختر ذخیره و کمپ های استقرار موقت برای اسکان شهروندان آماده شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی شهرداری تهران بهره برداری زودتر از موعد این معبر زیرزمینی را راهکاری برای کنترل و هدایت بهتر ترافیک سنگین روزهای پایانی سال دانست.
عصر همدان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان؛ جلسه ستاد بحران نهاوند با حضور عراقی معاون عمرانی استاندار همدان، ناصری فرماندار، حسینی بیدار مدیرکل آب و فاضلاب شهری استان، پناهنده مدیرکل راهداری، ستوده مدیرکل امور آب استان، طالبی مدیرکل بحران استانداری و جمعی از مدیران شهرستان برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار همدان گفت: مسئولان شهرستان نهاوند به دقت فرم میزان خسارت در زمینه ها ی مختلف را تکمیل و پس از کارشناسی ارسال کنند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرماندار بروجرد گفت: بر اثر سیلاب روز گذشته 10 روستا دچار مشکل شد و 15 منزل روستای کاروانه تخلیه شدند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: بارش شدید باران در 2 روز اخیر منجر به زمین های کشاورزی و باغی این شهرستان خسارت زد که میزان دقیق آن پس از مساعد شدن هوا برآورد خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم درود و ازنا در مجلس درباره سیل این منطقه تاکید کرد: ستاد بحران استان جلسات مستمری را با حضور هلال احمر، استاندار و معاون عمرانی استان برگزار می کند و شرایط کاملا تحت نظارت است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
گودرز امیری معاون عمرانی استاندار لرستان گفت: بارش شدید باران موجب وقوع سیل در لرستان و قطع شدن راه ارتباطی 150 روستا در این استان شده است. او با اشاره به اینکه میزان بارش ها در لرستان 135 تا 165 پیش بینی شده است، اضافه کرد: تاکنون 70 میلیمتر بارش داشتیم و سطح آب در حال افزایش است. ...
یزدی نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد در ابلاغیه ای به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بر انجام اقدامات لازم به منظور مقابله و پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در پایانه های بار و مسافربری استان تاکید کرد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: وضعیت 4 روستای شهرستان بحرانی است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۰۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مسعود فلاح در گفت وگویی اظهار کرد: وضعیت چهار روستای بخش مرکزی بروجرد بحرانی است. وی تصریح کرد: بیشتر نگران روستای وزیرآباد هستیم که در حال حاضر بیل مکانیکی به این روستا فرستاده شده تا مشکل آن را رفع کند. ...
تیتر شهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۱:۲۱    
روز گذشته معاون عمرانی استانداری تهران، از تدوین طرح ترافیک جدید مبتنی بر منافع شهروندان خبر داد. این درحالی است که چندی پیش تنها تغییر درطرح ترافیک ، رزروی شدن آن عنوان شده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرماندار نهاوند گفت: در حال حاضر هیچ روستایی در نهاوند در محاصره سیل قرار نگرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون استاندار آذربایجان غربی در مورد نیازهای اولیه و جمع آوری کمک های مردمی در منطقه زلزله زده قطور خوی گفت: نیازهای اولیه در حال تامین است و کمک های مردمی جمع آوری و به منطقه ارسال می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرمانداری نهاوند گفت: بدنبال بارشهای جاری در نهاوند که از روز گذشته آغاز شده و در حال حاضر ادامه دارد وضعیت رودخانه های شهرستان در مسیل های جاری شدن آن تحت کنترل قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی ،مهندس سالاری معاون عمرانی استانداری کرمانشاه ضمن بازدید و تمجید از پروژه نگارخانه کرمانشاه که از پروژه های مهم سفر مقام معظم رهبری است گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۷    
معاون عمرانی استاندار مرکزی با بیان اینکه تاکنون 50 میلی متر بارندگی در سطح استان داشتیم گفت: با توجه به پیش بینی بارش 120 تا 130 میلی متر طی 24 چهار ساعت آینده به طور قطع احتمال سیلاب داریم و شهروندان از تردد در حاشیه رودخانه ها پرهیزکنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: بارش شدید باران که از شب گذشته در این شهرستان آغاز شده موجب آبگرفتگی معابر شهری و روستایی شد.
وزارت کشور   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با صدور بخشنامه ای به معاونان عمرانی استانداری ها با توجه به اخطاریه صادر شده از سوی سازمان هواشناسی کشور مبنی بر ادامه فعالیت سامانه های بارشی و تشدید بارش شدید برف برضرورت آمادگی کامل شهرداری ها و دهیاری ...
برترین خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۵    
در دهه مبارک فجر با حضورشادمان فرماندار، ناییج معاون عمرانی فرماندار، رئیس و نایب رئیس شورای شهر و شهردار نور، ودیگر مسئولین شهری و شهرستانی تعدادی از پروژه های عمرانی، خدماتی و تجاری شهرداری نور افتتاح شد
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۹    
ایسنا/لرستان معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: تردد در محورهای اصلی فرعی و روستایی شهرستان برقرار است.
دانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۲    
معاون عمرانی فرماندار بروجرد با اشاره به آبگرفتگی در برخی مناطق بروجرد گفت: 3 منزل در روستای همت آباد تخلیه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرمانداری نهاوند گفت: بازدید میدانی از مناطق حساس و حادثه خیز نهاوند در دستور کار بخشداران قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایلام- ایرنا- معاون عمرانی استاندار ایلام گفت: وضعیت بهداشتی مراکز گردشگری استان و تفرجگاه ها که خدمات به مردم ارائه می دهند با توجه به شیوع بیماری کرونا با جدید و حساسیت ویژه ای رصد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۳۶    
معاون عمرانی شهرداری خر م آباد گفت: شهرداری خرم آباد همه امکانات و پرسنل خود را برای کاهش خسارات ناشی از سیلاب احتمالی انجام داده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۲    
بروجرد - ایرنا - معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: با توجه به در پیش بودن بارش های شدید باران در منطقه نقاط حادثه خیز و مسیرهای معرض خطر سیل بروجرد شناسایی و لایروبی شدند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی فرماندار دهلران گفت : با توجه به هشدار هواشناسی برای بارندگی 50 تا 150 میلیمتر در روزهای آینده همه اعضای ستاد بحران باید در آماده باش باشند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: در هیچ جای دنیا نداریم که آب تصفیه شده باکیفیت بالا در حوزه شرب، استحمام و موارد بهداشتی استفاده شود، باید جداسازی آب شرب و غیر شرب جدی گرفته شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری تهران از کارشناسی و بررسی دقیق تر طرح کاهش آلودگی هوا و تدوین طرح ترافیک جدید مبتنی بر منافع شهروندان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
قزوین- معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: احداث شبکه فاضلاب روستایی بویژه در مناطق نمونه گردشگری استان و طرح جداسازی شبکه آب شرب و خدمات در اولویت قرار گیرد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی با معرفی داراب بیرنوندی به عنوا مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین در این استان عملیاتی شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۲:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری البرز از تعطیلی دانشگاه ها، مدارس و مراکز آموزشی این استان در فردا خبر داد.
میرملاس نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، طی حکمی از سوی رخشانی مهر، رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور و معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش، امیر غفوری نژاد به عنوان سرپرست اداره کل نوسازی مدارس لرستان منصوب شد ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۹:۱۵    
رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی از عزل معاون سیاسی فرماندار جاجرم به علت تخلفات انتخاباتی خبر داد. دو روز گذشته نیز معاون عمرانی فرمانداری شیروان به علت هوادارای از یکی از کاندیداها با دستور استاندار برکنار شد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی از عزل معاون سیاسی فرماندار جاجرم به علت تخلفات انتخاباتی خبر داد. ولی الله حیاتی گفت: معاون سیاسی فرماندار جاجرم به علت ورود غیرمجاز به فعالیت های انتخاباتی برکنار شد. ...
همدان پرس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
ئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با حضور مدیرعامل شرکت توانیر، مدیرعامل برق منطقه ای باختر، معاون عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان استانی در سالن جلسات این شرکت برگزار شد | امسال 350 میلیارد تومان پاداش به مردم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون عمرانی استانداری مازندران گفت: ساخت و سازهای بی رویه در مازندران طی سال های اخیر افزایش یافته است که دستگاه های اجرایی مرتبط می بایست نسبت به حل این موضوع و کاهش این معضل در استان اقدام کنند.
تهران نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، محمد تقی زاده معاون عمرانی استاندار تهران در آیین بهره برداری از پروژه های عمرانی شهرداری قدس که به مناسبت چهل ویکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۵:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: 71 درصد تخلفات انتخاباتی در قزوین مربوط به تبلیغات زودهنگام بود که تذکرات لازم به داوطلبان و نامزدهای انتخاباتی داده شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون عمرانی فرمانداری بروجرد گفت: آشفتگی در امدادرسانی یکی از مهم ترین مشکلات در هنگام بارش است.
فرمانداری فریدن   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۲۲:۱۷    
مقام فرماندار طی سخنانی با تقدیر از حضور حاضران اظهار داشت تشکر می کنیم بابت اینکه اهمیت دادید و حضور پیدا کردید در این جلسه ، لازم است در ابتدای سخنانم تبریک عرض کنیم بواسطه ایام پیروزی انقلاب اسلامی و آرزوی توفیق انشاءالله برای این نظام در دست یافتن به اهداف بلند مقدسی که داشته و انشاءالله که ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۰    
اتحاد خبر:مهرداد ستوده معاون عمرانی استاندار و هیات همراه به اتفاق نوروزی فرماندار دشتستان از پروژه های عمرانی و گردشگری بخشهای شبانکاره و آبپخش بازدید کردند.