دوشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۶:۲۶Jun 2019 17

جدیدترین‌های «خسارت سیل»

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: از ابتدای سال زراعی تاکنون 307 میلیارد تومان خسارت به بخش کشاورزی استان وارد شده که 108 میلیارد تومان خسارت سیل در فروردین امسال و 199 میلیارد تومان خسارت سرمازدگی بوده است.
کیهان   ۹ ساعت پیش    
سرپرست استانداری استان گلستان گفت: تاکنون برای جبران خسارات ناشی از سیل اخیر در بخش کشاورزی استان حدود 55 میلیارد ریال به طور بلاعوض به کشاورزان پرداخت شده و مابقی در حال پرداخت است. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
بارش شدید باران و تگرگ در روز 24 خرداد موجب جاری شدن سیلاب و آب گرفتگی در بسیاری از مناطق شهرستان دامغان و وارد شدن خسارت به 3 روستا شد. فرماندار دامغان در این مورد در گفت و گو با ایرنا گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه از اختصاص 157 میلیارد تومان منابع برای جبران خسارت ناشی از سیل در استان کرمانشاه خبر داد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بیمه تجارت نو اعلام کرد که تاکنون 48 هزار پرونده سیل توسط 70 تیم کارشناسی ارزیابان خسارت تشکیل شده که بررسی بیش از 40 هزار پرونده به اتمام رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بارش باران های سیل آسا در ایتالیا خسارت های زیادی بر جای گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
هیئت دولت با تخصیص اعتبار به وزارت جهاد کشاورزی برای جبران خسارت سیل و مقابله با آفت ملخ صحرایی موافقت کرد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مشاور وزیر جهاد کشاورزی از آغاز پرداخت خسارت سیل به کشاورزان استان های لرستان، خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و سایر استان ها به جزء استان های شمالی ظرف روزهای آینده خبر داد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۶:۲۸    
هیئت وزیران در جلسه 18 اردیبهشت 1398 به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور، در اجرای بند (1) تصویب نامه 31 فروردین 98، مبلغ 26 هزار و 910 میلیارد و 50 میلیون ریال به صورت هزینه ای برای جبران خسارت بخش های کشاورزی خسارت دیده ناشی از سیل سال 1398 در استان های کشور اختصاص داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۶:۲۰    
همدان- ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی همدان از اختصاص 2 هزار و 660 میلیارد ریال تسهیلات بانکی و کمک بلاعوض به بخش کشاورزی خبرداد و گفت: این میزان برای جبران خسارتهای سیل در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پارک علم و فناوری استان گلستان با توجه به خسارت سیل امسال در کشور گفت: شرکت های دانش بنیان فعال در پارک فناوری استان جهت کمک به بازسازی اعلام آمادگی کرده اند و در این جهت ظرفیت های مختلف آنها به مقامات محلی اعلام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: پرداخت خسارت سیل به کشاورزان از طریق سامانه سجاد آغاز شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - استاندار همدان با اشاره به آغاز پرداخت غرامت خسارت های سیل از مدیران دستگاه های اجرایی استان خواست سهم خود را از وزارتخانه های مرتبط پیگیری و مطالبه کنند.
ایران اکونا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: سیل 200 میلیارد تومان به گاز روستاهای کشور خسارت وارد کرد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: خسارت های ناشی از سیلاب باید هر چه سریعتر به مردم آسیب دیده پرداخت شود چرا که بسیاری از خانوارهای سیل زده اکنون با حداقل امکانات زندگی می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز گفت: خسارت های ناشی از سیلاب باید هر چه سریعتر به مردم آسیب دیده پرداخت شود چرا که بسیاری از خانوارهای سیل زده اکنون با حداقل امکانات زندگی می کنند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع جهاد کشاورزی مازندران گفت: در سیل اخیر پویایی و تحرک را شاهد بودیم و در ترمیم خسارت سیل در ابتدای کار هستیم.
رهیاب   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
خسارت سیل فقط به استان های گلستان و مازندران پرداخت شده و ریالی بابت خسارت به سایر استان ها هنوز پرداخت نشده است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۶    
شفقنا رسانه – این روزها بخش مهمی از اطلاعات مخاطبان از گوشه و کنار دنیا به واسطه تصاویر است به همین خاطر نقش عکاسان در تبادل تصاویر اهمیت زیادی دارد. عکاسان خبری مانند روزنامه نگاران وظایف مهمی در انتقال عکس هایشان دارند ...
تیتر امروز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شیرزاد به رشد 3 برابری اعتبارات عمرانی آموزش و پرورش در قانون بودجه سال 98 نسبت به سال گذشته اشاره کرد و گفت: با توجه به یک هزار میلیارد تومان اختصاص یافته برای پروژه های نیمه کاره خیران، امیدواریم مازندران سهم بری خوبی از آن داشته باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- وزیر جهادکشاورزی گفت: تاکنون کشاورزان 2 استان شمالی کشور از اعتبارات جبران خسارت های سیل بهره مند شده و سایر استان هنوز اعتباری دریافت نکرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۲۲:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در بجنورد از پرداخت خسارت سیل به استان های گلستان و مازندران خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از انجام اقدامات اولیه جبران خسارت سیل به جاده های استان خبر داد و گفت: اقدامات بلند مدت و تکمیلی با ابلاغ اعتبار آغاز خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۶:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران مدیریت استانداری کرمانشاه گفت: 157 میلیارد تومان اعتبار برای جبران خسارت ناشی از سیل در استان کرمانشاه اختصاص یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۳:۴۱    
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان گمیشان گفت: 4 میلیارد و 700 میلیون تومان به صاحبان زمین های خسارتی سیل، پرداخت شد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی خرم آباد از تشکیل 7 هزار پرونده برای جبران خسارت سیل در این شهرستان خبر داد و گفت: 1200 مورد از این تعداد برای جبران خسارت در سامانه سجاد (سامانه جامع امداد و بازسازی دولت) ثبت شده است. ...
همشهری   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۳    
جواد افتخاری | خراسان رضوی- خبرنگار: کلات و سرخس 2 شهرستانی بودند که در سیلاب های امسال در بین شهرستان های خراسان رضوی بیشترین خسارت ها را دیدند. کمبود امکانات در این نقاط حادثه خیز از دلایل افزایش بار خسارت ها بوده و این 2 شهرستان همچنان در بازسازی و جبران خسارت های واردشده، بلاتکلیف مانده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل آموزش و حمایت از تولید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: یک هزار و 200 کارگاه صنایع دستی به دلیل وقوع سیل در کشور در هفته های اخیر دچار خسارت شدند.
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا: با ورود سامانه بارشی جدید به کشور در روزهای پایانی فصل بهار، روستاهای کوهپایه روستاهای سید آباد، مزرعه یزدی، عطر افشان، بوران، جشوقان، مند آباد، علون آباد، حیدر آباد، علی آباد، دخر آباد، مجید آباد در شرق اصفهان شاهد بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب بودند که خساراتی به زمین های کشاورزی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گرگان از پرداخت غرامت اراضی کشاورزی ناشی از وقوع سیل به کشاورزان این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۷:۴۹    
تهران – ایرنا- پیام تسلیت رهبر انقلاب به سیدحسن نصراله، تحریم های آمریکا علیه ایران امنیت منطقه را تهدید می کند، کمک 42 هزار میلیارد ریالی دولت برای ساماندهی کوله برها، محاسبه کالاهای اساسی با ارز 4200 تومان، دستگیری عاملان شهادت 2 مرزبان ناجا، تدوین بودجه کشور با کمترین وابستگی به نفت ...
وقت نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
وقت نیوز - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی اعلام کرد : برآوردهای میدانی نشان می دهد که میران خسارت مالی ناشی از سیل بهار در غرب ، شمال و جنوب کشور بیش از بودجه عمرانی سالانه کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۶:۴۲    
مدیرکل جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: سیل اخیر استان در حوزه کشاورزی 250 میلیارد تومان خسارت به بار آورده است .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: هیچگاه نمی توان خسارت سیل را به صفر رساند و این موضوع حتی در کشورهایی که خود را مهد پیشرفت می دانند هم ثابت شد.
شوشان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
یکی از آمارهایی که منتشر شده نشان می دهد که 50 هزار میلیارد تومان خسارت سیل اخیر بوده است، فارغ از رقم اعلام شده که در حقیقت بیشتر یا کمتر است، سوالی که پیش می آید این است که آیا ممکن بود با هزینه های خیلی کمتر جلوی این حوادث را گرفت یا خیر؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: تاکنون مبلغ 926 میلیارد تومان کمک بلاعوض برای استان خوزستان مصوب شد که 50 درصد آن تخصیص داده شد؛ همچنین تا امروز یک هزار و 200 پرونده تکمیل و آماده پرداخت خسارت است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا-رئیس جمعیت هلال احمر کشور خسارت سیل ابتدای سال در کشور را مورد توجه قرار داد و گفت: 40 هزار میلیارد تومان خسارت سیل فروردین ماه در کشور برآورده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
روند پرداخت تسهیلات به سیل زدگان دراستان خوزستان از امروز آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خسارت سیل در جنگل ها همچنان مشهود است که عمده آن مربوط به حرکت توده ای درختان بوده است.
گلستان 24   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان، در خصوص آخرین اقدامات انجام شده در بازسازی و بهسازی مناطق سیل زده و کندی روند ساخت وساز در این مناطق توضیحاتی را ارائه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ملایر از کشف 10 فقره کلاهبرداری به شیوه پرداخت وام خسارت سیل و دستگیری 2 نفر متهم در این رابطه خبر داد. سرهنگ پاسدار محمد باقر سلگی در گفت و گو با ایسنا، منطقه همدان ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
موسایی گفت: از اساس مشکلات کشور ما با مهاجرت از روستا به شهرها آغاز می شود. وقتی مهاجرت انجام می شود، بار عظیمی هزینه برای دولت و دستگاه های عمومی دارد. معمولاً افراد، حاشیه نشین می شوند و از همان جا انواع آسیب های اجتماعی اتفاق می افتد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۶:۲۶    
نماینده مردم بردسکن در مجلس شورای اسلامی گفت: با گذشت دوماه از خسارت سیل در خراسان رضوی متاسفانه کار خاصی برای آسیب دیدگان انجام نشده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل و تنی چند از مسئولین سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی از مناطق تابعه شهرستان حمیدیه بازدید کردند. به گزارش خبرنگار ایلنا از بندر امام خمینی، براساس این گزارش و بنا به گفته ی فرماندار شهرستان حمیدیه، این مناطق در جریان سیل فروردین ماه ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
دزفول-ایرنا-مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دزفول گفت: 70 پرونده خسارت سیل به بخش کشاورزی دزفول تشکیل و به کمیته فنی استان خوزستان ارسال شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه با بیان اینکه دولت 91 میلیارد تومان کمک بلاعوض برای جبران خسارت سیل در بخش کشاورزی استان پرداخت می کند، گفت: تاکنون تخصیص 50 درصد این مبلغ ابلاغ شده و روند پرداخت آن بزودی آغاز می شود.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۱:۲۷   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تهران پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، علیرضا مهاجر اظهار داشت: امیدوار بودیم امسال بتوانیم رکورد 500 هزار تن تولید دانه های روغنی را بشکنیم ولی با توجه به خسارت سیل پیش بینی می شود امسال بیش از 440 هزار تن دانه های روغنی تولید کنیم که 100 هزار تن از سال گذشته ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سه ماه از وقوع سیل در گلستان می گذرد اما خبری از تحقق سیل وعده ها برای جبران خسارت سیل نیست و هنوز هشت هزار پرونده کشاورزی و 136 واحد صنعتی خسارت دیده چشم انتظار کمک های دولتی هستند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر گروه خدمات بیمه ای بانک کشاورزی خوزستان از پرداخت 800میلیارد ریال خسارت سیل به کشاورزان استان خبر داد.