شنبه ۲۶ آبانساعت ۱۶:۴۴Nov 2018 17

جدیدترین خبرهای «کشاورزی»

روزنامه نصف جهان   ۳ دقیقه پیش    
خانه ملت: عضو هیتت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس با انتقاد از تولید بیش از شش هزار تن زباله در استان های شمالی، گفت: دولت حساسیت لازم برای مدیریت پسماند را ندارد بنابراین زباله باعث آلودگی دریا، جنگل، رودخانه ها و آب های زیرزمینی شده و به شدت سلامت شهروندان را تهدید می کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳ دقیقه پیش    
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از اعطای تسهیلات بانکی به کشاورزان استان برای نصب سامانه ضدتگرگ خبر داد.
ایلنا   ۱۷ دقیقه پیش    
کشورمان از دیرباز به موازات توسعه بخش های مختلف اقتصادی؛ عرصه کشاورزی جایگاهی ویژه در اقتصاد داشته و تلاش مسئولان همیشه بر حمایت از فعالان این بخش بوده و هست. اگرچه این بخش در تلاطمات مختلف از گزندها مصون نبوده و متاثر از برخی سیاستگذاری ها دچار مشکلات زیادی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۸ دقیقه پیش    
نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک با انتقاد از هزینه بالای قبوض مثل آب گفت: بخش تولید صنایع لبنی در استان مرکزی با معضل و مشکل نقدینگی روبرو است.
باشگاه خبرنگاران   ۳۴ دقیقه پیش    
مدیر جهادکشاورزی شهرستان هریس گفت: بهره وری آب در بخش کشاورزی با توسعه گلخانه ها، به میزان 10 برابر افزایش می یابد.
ایرنا   ۴۰ دقیقه پیش    
گچساران- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی باشت گفت: با هدف تولید بهینه گندم و آغاز کشت پاییزه، یکهزار و 700 تن بذر گندم گواهی شده پرورشی و مادری امسال تامین و بین کشاورزان این شهرستان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۵۳ دقیقه پیش    
رئیس جهاد کشاورزی تربت حیدریه گفت:آمار سال جاری نشان از افت 30 درصدی برداشت زعفران در بخش رخ می دهد.
خبرگزاری مهر   ۵۳ دقیقه پیش    
نوبخت در مراسم امضای تفاهم نامه تامین مالی برای اشتغال زایی در بخش کشاورزی بین سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت جهاد کشاورزی از تلاش دولت برای ایجاد یک میلیون شغل در سال جدید خبر داد.
ایران آنلاین   ۵۳ دقیقه پیش    
648 هکتار از اراضی کشاورزی سربیشه خراسان جنوبی زیرکشت زعفران قرار دارد.
آنا   ۵۶ دقیقه پیش    
آب، محور گفتگوهای سه جانبه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گرگان، دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان و نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان قرار گرفت.
تابناک اصفهان   ۵۸ دقیقه پیش    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت : 60 درصد موقوفات استان اصفهان زمین های کشاورزی است و متاسفانه با توجه به خشکسالی ها تعطیل هستند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
زاهدان - ایرنا - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: امسال 230 هزار تن خرما از سطح 57 هزار و 162 هکتار نخلستان های این استان برداشت و روانه بازار مصرف داخل و خارج کشور شد.
به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی: باعنایت به مقطع حساس کشت پاییره و لزوم حمل هرچه سریع تر کودهای شیمیایی تدارک شده به مراکز مصرف طی امروز جلسات هماهنگی فی مابین مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده یی ...
ایبنا   ۱ ساعت پیش    
رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: تفاهم نامه ایجاد فرصت های شغلی بیش از 82 هزار فرصت شغلی جدید که با عملی شدن برنامه در حوزه کشاورزی محقق می شود.
مدیر بازاریابی و امور مشتریان شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با حضور در غرفه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مازندران در نمایشگاه بین المللی تخصصی نهاده های کشاورزی در استان مازندران در شهرستان قائم شهر از نزدیک در جریان چگونگی خدمات دهی به کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزی در سطح استان مازندران از سوی شرکت ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان یزد، مدیر این شرکت از مجتمع کارخانه کیمیاداران کویر یکی از بزرگترین تولید کنندگان کود سوپرفسفات تریپل در کشور واقع در شهرستان بهاباد استان یزد، بازدید نمود.
روزنامه بازار کار   ۱ ساعت پیش    
رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره افزایش حقوق کارکنان، گفت: میزان افزایش حقوق سال 98 کارمندان دولت، به طور قطع بیشتر از سال 97 خواهد بود که پس از تصویب در هیات وزیران، اعلام می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
سمنان- معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی سمنان از تامین کود موردنیاز کشاورزان استان خبر داد و گفت: طی شش ماه امسال دو برابر سال گذشته کود اوره بین کشاورزان توزیع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
وزیر کشاورزی: 18 درصد اشتغال کشور مربوط به بخش کشاورزی است که این رقم به جز صنایع تبدیلی است.
افکار نیوز   ۱ ساعت پیش    
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه متأسفانه در سامانه کارا برای وام اشتغال روستایی با وحی منزل روبرو هستیم، گفت: روستائیان برای دریافت وام اشتغال روستایی پشت درهای بسته مانده اند.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس: دکتر ناظمی، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس با اعلام این خبر گفت:از ابتدای سال جاری تا کنون مقدار 10200تن کود سوپر فسفات تریپل موجود در انبارهای سازمانی این شرکت حمل و توزیع شده است ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اردبیل - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی نمین گفت: شبکه مراقبت و پیش آگاهی غلات در سطح چهار هزار هکتار در 24 روستای این شهرستان تشکیل شد.
اقتصاد آنلاین   ۱ ساعت پیش    
به گزارش اقتصادآنلاین ، محمود حجتی در مراسم امضای تفاهم نامه بین سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت جهاد کشاورزی برای اشتغال زایی در حوزه کشاورزی اظهار کرد: تا کنون 45 درصد از اعتباراتی که برای اشتغال زایی روستایی ابلاغ شده در سامانه کارا جذب شده است و ما منتظر ابلاغ مابقی اعتبارات هستیم. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
ساری- ایرنا- مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی مازندران با تاکید بر اینکه کلزا کاران برای مبارزه با آفت ' کک ' به توصیه های کارشناسان توجه کنند،گفت: مبارزه و از بین بردن آفات باید با همکاری تمامی کشاورزان و به صورت منطقه ای انجام شود.
آنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی گفت: با تامین ارز 4200 تومانی برای ماشین های زراعت برنج، سال آینده تا 150 هزار هکتار به سطح کاشت مکانیزه افزوده می شود.
دولت   ۱ ساعت پیش    
سازمان برنامه و بودجه کشور،وزارت جهاد کشاورزی و صندوق توسعه ملی برای اجرای برنامه های تولید و اشتغال در بخش کشاورزی تفاهم نامه همکاری امضا کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
در پیامی رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان هفته وحدت را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان خراسان جنوبی گردید. اولین جلسه دوره آموزشی عقیدتی (تفسیر نمونه) در محل نماز خانه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با حضور حاج آقای محمدی رئیس محترم اداره آموزش عقیدتی و جمعی از همکاران این مدیریت برگزار گردید.
نواندیش   ۱ ساعت پیش    
تسنیم: رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره افزایش حقوق سال 98 کارمندان توضیحاتی ارائه کرد. محمد باقر نوبخت در تشریح برنامه های اشتغال و تولید در حوزه کشاورزی که با حضور وزیر جهادکشاورزی برگزار شد در مورد افزایش حقوق کارمندان در سال آینده گفت ...
دانا   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی تویسرکان از صادارت 270 تن گوچه گلخانه ای به کشور عراق از این شهرستان خبر داد.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش    
مؤسسه پژوهش های برنامه ریزی و اقتصاد کشاورزی اعلام کرد: کشاورزی راهگشای اقتصاد ایران در شرایط تحریم است، اما دولت ها در سالهای گذشته غفلت تاریخی درباره توجه به بخش کشاورزی داشته اند.
نصر نیوز   ۱ ساعت پیش    
نصر: مدیر جهاد کشاورزی میانه گفت: این شهرستان با داشتن 134 حلقه استخر بتنی و خاکی سالانه 940 هزار تن ماهی تولید و به بازار مصرف آذربایجان شرقی عرضه می کند.
نوش آنلاین   ۱ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین ، محمد هودیانی گفت: امسال سطح زیر کشت این محصول در این شهرستان در مقایسه با مدت مشابه پارسال 2 برابر شده و به 40 هکتار رسیده است. از مزایای کشت این گیاه را مقاومت در برابر آفت ها ، نیاز کم به کود و سموم شیمیایی و ارگانیک بودن آن بیان کرد. ...
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروه اقتصاد دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک با حضور چهره های برتر علمی کشور و بین المللی، روز دوشنبه 28هفته جاری در محل سالن همایش های اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
بوشهر - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: امسال حدود 560 هزار تن گوجه فرنگی از مزارع استان بوشهر برداشت می شود.
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
مراسم امضا و مبادله تفاهم نامه برنامه های تولید و اشتغال در حوزه جهاد کشاورزی در سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
کرمانشاه - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: تمام مطالبات گندمکاران استان قبل از شروع کشت پائیزه گندم در استان پرداخت شد.
اگرو فود نیوز   ۲ ساعت پیش    
در پی انتشار مطالبی مبنی بر بالا بودن میزان باقیمانده نیترات در سیب زمینی تولیدی در یکی از استان ها، مدیرکل دفتر محصولات علوفه ای و جالیزی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد که نمونه برداری های مستمر وزارت بهداشت نشان می دهد که میزان نیترات در سیب زمینی از حد مجاز تعیین شده ...
شما نیوز   ۲ ساعت پیش    
قدردانی وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی از عملکرد بانک کشاورزی در توسعه اشتغال پایدار روستایی استان گلستان محمد شریعتمداری وزیر کار،رفاه و تامین اجتماعی با اهدای لوحی از عملکرد بانک کشاورزی در اجرای طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی در استان گلستان قدردانی کرد.
ستاره نیوز   ۲ ساعت پیش    
با توافق انجام شده بین سازمان برنامه و بودجه، صندوق توسعه ملی و جهاد کشاورزی حدود 18 هزار و 140 میلیارد تومان منابع برای ایجاد تولید و اشتغال در حوزه کشاورزی تامین شد.
شاخص نیوز   ۲ ساعت پیش    
شاخص : مدیر زراعت سازمان جهادکشاورزی استان قزوین گفت: از ابتدای فصل کشت محصولات پاییزه تاکنون ؛ بیش از 131 هزار و 100 هکتار از اراضی کشاورزی به زیر کشت گندم رفته است .
نقدینه   ۲ ساعت پیش    
نقدینه- وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه متأسفانه در سامانه کارا برای وام اشتغال روستایی با وحی منزل روبرو هستیم، گفت: روستائیان برای دریافت وام اشتغال روستایی پشت درهای بسته مانده اند . ...
هرمیزان   ۲ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از دلایل که برخی قوانین معطل و ناکام می ماند در ابهامات در شیوه ها و روش های اجرایی است، اضافه کرد: کشاورزی که در معرض خشک سالی و حوادث طبیعی است نیازمند چتر حمایتی دولت است.
خبرگزاری تابناک   ۲ ساعت پیش    
با تصویب هیئت وزیران، کشت برنج فقط در استان های گیلان و مازندران و بر اساس الگوی کشت وزارت جهاد کشاورزی مجاز اعلام شده و شالی کاران سایر استان ها با شرایط خاص مجاز به این کار خواهند بود.
روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی عملکرد تدارک، بوجاری و فروش بذر جو استان را تا تاریخ 97/8/26 طی جدول ذیل گزارش نمود: برای مشاهده جدول لطفا کلیک نمایید
صراط نیوز   ۲ ساعت پیش    
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه در لایحه بودجه 98 برنامه ای برای افزایش قیمت حامل های انرژی نداریم، گفت: نرخ خرید تضمینی محصولات کشاورزی تصویب شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
اردبیل - ایرنا - مدیر آب و خاک و فنی مهندسی جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: امسال 2 هزار و 223 هکتار از زمین های کشاورزی این استان به سامانه آبیاری تحت فشار مجهز شد.
بانکداری ایرانی   ۲ ساعت پیش    
نوبخت از ایجاد حداقل 82 هزار فرصت شغلی جدید با سه برنامه در بخش کشاورزی تا پایان سال خبر داد.
پول نیوز   ۴ ساعت پیش    
پول نیوز - تفاهم نامه برنامه تولید و اشتغال در حوزه کشاورزی با حضور مسئولان سازمان برنامه و بودجه، جهاد کشاورزی و صندوق توسعه ملی منعقد شد. تفاهم نامه برنامه تولید و اشتغال در حوزه کشاورزی، صبح امروز در محل سازمان برنامه و بودجه کشور با حضور محمدباقر نوبخت ...
پول نیوز   ۴ ساعت پیش    
پول نیوز - رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان این که دولت سهم صندوق توسعه ملی از درآمدهای نفتی را رعایت خواهد کرد گفت: در سال 98 میزان افزایش حقوق کارمندان دولت بیش از سال های 96 و 97 خواهد بود. ...