پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۱:۵۷Oct 2019 17

جدیدترین‌های «شرکت های دانش بنیان»

روزنامه بازار کار   ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری البرز در نوزدهمین نمایشگاه صنعت تهران گفت: شرایط تحریم موجب استقبال صنایع مختلف از محصولات و خدمات شرکت های دانش بنیان شده است ...
خبرگزاری دانشجو   ۵ ساعت پیش    
برای مرور مهمترین اخبار فناوری طی یک هفته گذشته در حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تکنولوژی های روز با ما همراه باشید.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۱    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از هدف گذاری یک میلیارد دلاری صادرات شرکت های دانش بنیان خبر داد و گفت: امیدواریم این مهم تحقق یابد.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در بازدید از مرکز تحقیقات ، طراحی و تکوین محصول گفت: تحقیقات خود را در زمینه طراحی محصولات آینده، عرضه خودروهای جدید و متناسب با ذائقه مشتریان و افزایش عمق داخلی سازی محصولات با مشارکت شرکت های دانش بنیان و نیروهای نخبه این مراکز ادامه خواهیم داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
همایش مشترک تجاری شرکت های دانش بنیان و خلاق ایران و جمهوری آذربایجان در باکو برگزار شد
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: به زودی فن بازار در خراسان شمالی با هدف پشتیبانی از شرکت های دانش بنیان و تولید محصولات راه اندازی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
همایش مشترک تجاری شرکت های دانش بنیان و خلاق ایران و جمهوری آذربایجان در باکو برگزار شد
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با اشاره به موفقیت های شرکت های دانش بنیان در کشور گفت: موفقیت های بزرگی که در زمینه پدافند هوایی بدست آمده حاصل تلاش دانشگاه ها و شرکت های دانش بنیان بوده است و اینطور نیست که بدون تلاش دانشگاهیان و نخبگان بتوانیم به نتیجه برسیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۸    
باکو – ایرنا – همایش تجاری مشترک شرکت های دانش بنیان ایران و جمهوری آذربایجان روز چهارشنبه در مرکز اقتصادی باکو برگزار شد .
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: در زمان حاضر بیش از 810 واحد صنعتی کوچک که قابلیت دانش بنیان شدن دارند شناسایی شده است. به گزارش خبرنگار مهر ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۸    
استان قزوین دارای 68واحد علم و فناوری است که از این تعداد 21واحد در پارک علم و فناوری واقع شده و تاکنون 160محصول در آن ها تولید شده است.
بانک توسعه صادرات   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در نشست تخصصی بانک توسعه صادرات ایران در اراک چگونگی خدمات و حمایت های این بانک از صادرات غیرنفتی تشریح شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی هفته گذشته از نمایشگاه شرکت های دانش بنیان و فناوری های برتر (ایران ساخت) در حسینیه امام خمینی (رحمه ا...) بازدید کردند و به گفت وگو با فناوران و پژوهشگران پرداختند.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۷    
مدیر کل امور مالیاتی استان اصفهان در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری ایرنا در خصوص حمایت های مالیاتی از شرکت های دانش بنیان از تدوین بسته حمایتی از شرکت های دانش بنیان خبر داد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: با اعمال سیاست گذاری های انجام شده توسط سازمان پدافند غیرعامل کشور در این حوزه، موفق به ساخت حدود 200 محصول جدی دفاعی در فضای سایبری به دست شرکت های دانش بنیان شده ایم. ...
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر معصومه ابتکار معاون رییس جمهوری در امور بانوان و خانواده در سفری یک روزه به مازندران در برنامه های مختلفی شرکت کردند. دیدار با خانواده شهید کلانتری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۷:۰۱    
گروه استان ها- رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: با اعمال سیاست گذاری های انجام شده توسط سازمان پدافند غیرعامل کشور در این حوزه، موفق به ساخت حدود 200 محصول جدید فاعی در فضای سایبری به دست شرکت های دانش بنیان شده ایم.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۴:۱۲    
سرپرست اداره کل امور پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی از همکاری سازمان اوقاف با واحد خوراسگان برای تولید بذر هیبریدی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- سرپرست پارک علم و فنآوری قزوین گفت: با تولید بیش از 160 محصول در واحدهای فنآوری و شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک گام مهمی در تبدیل علم به ثروت برداشته شده است.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اولین خمیر دندان گیاهی - دارویی بدون استفاده از نگهدارنده های شیمیایی و بر پایه عصاره گیاه بنه توسط محققان یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری کردستان تولید شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- استاندار قزوین گفت: شرکت های دانش بنیان با استفاده از جوانان خلاق و با دانش در صورت ارتباط بیشتر با صنعت و کشاورزی می توانند گره گشای مشکلات این عرصه ها باشند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: سرمایه گذاری بخش خصوصی در این شهرک و شرکت های دانش بنیان اصفهان، سه برابر دولت است و در این زمینه رتبه نخست را در کشور داریم.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، این صندوق از شرکت های دانش بنیان حاضر در نمایشگاه تراکنش ایران، حمایت مالی می کند. صندوق نوآوری و شکوفایی، بر اساس قانون حمایت از شرکت ها و مؤسسات دانش بنیان و تجاری سازی نوآوری ها و اختراعات شکل گرفت ...
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - پژوهشگران یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری کرمان موفق به بومی سازی 10 محصول فناورانه در حوزه ابزار دقیق شدند.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۵    
اصفهان- رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: در حال حاضر بیش از 7 هزار فارغ التحصیل دانشگاهی توسط شرکت های دانش بنیان مشغول به کار شدند که 4 هزار و 500 نفر به شکل تمام وقت و بالغ بر 2 هزار و 500 نفر به شکل پاره وقت مشغول به کار شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
پارک علم و فناوری هرمزگان به طرح های علمی و شرکت های دانش بنیان تسهیلات پرداخت می کند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
در مرکز تحقیقات مکاترونیک دانشگاه آزاد اسلامی بیش از 10 محصول مهم که واردات آن به کشور ممنوع است؛ مثل ربات اتوماسیون انبار، ربات زیردریایی، ربات سرویس رسان در منزل، ربات امدادگر و ضد تروریست، ربات پرنده و ربات تعادلی که در شبیه سازی کاربرد دارد مورد بازدید معاون رئیس جمهوری قرار گرفت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۰    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اهمیت توجه به شرکت های دانش بنیان از فعالیت بیش از 4600 واحد دانش بنیان در سطح کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۶    
استاندار قزوین گفت: در تلاش هستیم حلقه مفقوده علم و صنعت را با توسعه شرکت های دانش بنیان و مراکز خلق تکنولوژی بیابیم تا ارتباط مؤثری میان صنعت و دانشگاه برقرار شود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۳    
مدیرکل پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی از امکانات مرکز رشد واحدهای فناور واحد رودهن بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان گفت: در کل کشور 4577 شرکت دانش بنیان داریم که استان اصفهان با 405 شرکت در رتبه دوم کشوری قرار دارد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سورنا ستاری روز سه شنبه در حاشیه بازدید از باشگاه استارت آپ و کارآفرینی قزوین با اشاره به اهمیت حمایت از استارتاپ ها برای پیشبرد اهداف اقتصاد دانش بنیان، گفت: حمایت از استارتاپ ها منجر به تقویت شرکت های دانش بنیان شده و بستر مناسبی برای ایجاد کسب و کارهای نوین و اشتغالزایی برای جوانان ایجاد می کند ...
شبکه خبر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی: با همکاری شرکت های دانش بنیان در طرح 10 میلیارد دلاری رونق کالا، علاوه بر توسعه و تعمیق ساخت داخل، واحد های راکد را نیز به چرخه تولید باز می گرداند.
شاخص نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شاخص : معاون علمی وفناوری رئیس جمهور گفت: برای مقابله با تحریم ها در معاونت علمی برنامه ای جدی در نظر گرفته شده و تمام زیرمجموعه ها این موضوع را هدف گذاری کرده اند و تسهیلات شرکت ها در سال گذشته 12هزار میلیارد تومان بود که امسال به دوبرابر افزایش می یابد.
سورنا ستاری با اشاره به برنامه معاونت علمی و فناوری درباره اقلام تحریمی، گفت: هر هفته رویدادهایی را به عنوان همرسانی عرضه و تقاضا با کمک صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می کنیم تا ارتباط بین شرکت های دانش بنیان و صنایع تسهیل شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در بازدید از یک واحد تولیدی دانش بنیان در شهر صنعتی البرز قزوین گفت: شرکت های دانش بنیان کشور با وجود تحریم ها به سرعت در حال توسعه و گسترش هستند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
سورنا ستاری از شرکت فالیزان و اوزن الکترونیک آزمان تولیدکننده سیستم های روشنایی و تصفیه کننده آب و نفت در شهرک صنعتی کاسپین 2 بازدید کرد. شرکت فالیزان مستقر در شهرستان آبیک از سال 63 فعالیت خود را آغاز کرده که از 2 سال قبل موفق به حضور در جمع شرکت های دانش بنیان شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: شرکت های دانش بنیان کشور با هدف مقابله با تحریم های ظالمانه آمریکا ساخت کالاهای تحریمی را هدف خود قرار داده اند.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در جمع خبرنگاران قزوینی با تأکید بر اینکه باید سرمایه گذاری خطرپذیر را در کشور توسعه دهیم گفت: سال گذشته 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات به شرکت های دانش بنیان پرداخت شد که امسال این میزان دو برابر می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
قزوین- معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان گفت: با فعالیت بیش از چهار هزار و 600 شرکت دانش بنیان زمینه اشتغال 300 هزار نفر در کشور فراهم شده است.
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت پارس پک،از شرکت های دانش بنیان و پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات جهت تکمیل کادر فنی خود در استان تهران محدوده سعادت آباد از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
ستاد اقامه نماز استان فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۲۵    
دعوت از همه صاحب نظران، ایده پردازان، فعالان حوزه رسانه و آی تی و هم چنین شرکت های دانش بنیان جهت ارائه طرح های خود در زمینه گسترش فرهنگ اقامه نماز اداره کل ارتباطات استان فارس با همکاری ستاد اقامه نماز در راستای حمایت از توسعه کسب وکارهای نوپا و ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز از همه صاحب نظران ...
پاویون شرکت های دانش بنیان در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا می شود. گسترش نیوز: شانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی متالورژی(IranMetafo 2019) از 8 تا 11 آذر ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا: دکتر لاله ملک نیا، با بیان اینکه در شرکت ما بخش هایی از لباس ورزش درحال تولید است که به واسطه استفاده از پارچه های رسانا، می توانند پالس الکتریکی تولید کنند، گفت: ارسال این پالس ها امکان ماهیچه سازی را برای افراد ایجاد می کند و این همان کاری است که در فیزیوتراپی ها از آن بهره می برند. ...
می متالز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - با همکاری شرکت های دانش بنیان؛ عصرمعدن- رئیس پایگاه علوم زمین کشور از ارائه داده ها و نقشه های سازمان زمین شناسی در حوزه اکتشاف و زمین شناسی از طریق سامانه این پایگاه خبر داد و گفت: با همکاری یکی از شرکت های دانش بنیان امکان دسترسی محققان به داده های زمین شناسی فراهم شده است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت های دانش بنیان یکی از مشکلات پیش روی خود را مسائل مالیاتی می دانند ولی مدیرکل امور مالیاتی اصفهان از طراحی بسته حمایتی برای این شرکت ها در استان خبر داد.
جامع نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
جامع خبر (جامع نیوز): ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و بانک توسعه صادرات ایران برای حمایت و تقویت توان صادراتی شرکت های دانش بنیان، تفاهم نامه همکاری امضا کردند. ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۱    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از اقتصاد بازار، 7چالش گرفتن مجوز برای تولید محصول و یا تجهیزات مورد نیاز کشور بین 6 تا 8 ماه طول می کشد این در حالی است که در مدت یک هفته می توان مجوزها را صادر کرد. ریسک سرمایه گذاری شرکت های دانش بنیان پوشش داده نمی شود. ...
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۳   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو مهمترین اولویت کاری ساپکو را تامین به موقع و با کیفیت قطعات و مجموعه های مورد نیاز برای جمع آوری خودروهای کف دستیابی به تولید روزانه دو هزار دستگاه بدون کسری و توسعه و تعمیق ساخت داخل قطعات با همکاری شرکت های دانش بنیان تعین کرد. ...