دوشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۸:۲۹Jul 2019 22

جدیدترین‌های «دانشگاه آزاد»

نجف آباد نگار   ۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
میزبانی دانشگاه آزاد نجف آباد از بسکتبال سه نفره به گزارش نجف آباد نگار از خبرگزاری آنا، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد از میزبانی این واحد دانشگاهی در مسابقات بسکتبال سه نفره دانشگاه های آزاد اسلامی خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۸ دقیقه پیش    
پایان نامه دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد پایان نامه برتر کشور شد.
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد سراهای نوآوری به دنبال تبدیل شدن به دانشگاه نسل سوم است.
نصر نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رئیس بیمارستان امام سجاد(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از انعقاد قرارداد این بیمارستان با دانشگاه آزاد اسلامی برای پوشش هزینه های بیمارستانی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱ ساعت پیش    
علیرضا تسلیمی، مسؤل سیاسی نقش آفرینی های عمومی مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱ ساعت پیش    
جمعی از کارکنان دانشگاه آزاد واحد پرند امروز در اعتراض به پرداختن نشدن حقوق ماهیانه طی چندماه اخیر در مقابل دفتر ریاست دانشگاه تجمع کردند.
آنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فنی و حرفه ای استان مازندران گفت: در راستای آموزش های کارآفرینی مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری افتتاح شد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از غرق شدن دو نفر به علت سقوط در استخر آب دانشگاه آزاد این شهرستان خبر داد.
آنا   ۲ ساعت پیش    
دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان جزء پنج استان منتخب دومین دوره تکمیلی حیات طیبه کشور شد.
انصاف نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عبدالرضا مظاهری، رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز و پژوهشگر عرفان اسلامی، در گفت وگو با ایکنا؛ به تبیین علل پیدایش عرفان های کاذب پرداخت. بخش نخست این گفت وگو با عنوان معنویت بدون دین؛ آموزه خطرناک عرفان های کاذب پیش تر منتشر شده بود. ...
جماران   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد لرستان از چاپ 37 مقاله در واحد خرم آباد خبر داد. دکتر سیامک بهاروند در گفت وگو با ایسنا منطقه لرستان، إظهار کرد: در سه ماهه اول سالجاری 37 مقاله در دانشگاه آزاد خرم آباد چاپ شده است. وی ادامه داد: این مقالات شامل isi web ، isi listed و علمی پژوهشی هستند. ...
ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش    
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مطالبه گری در حوزه فناوری، نوآوری و اقتصاد دانش بنیان، باید یکی از وظایف تشکل ها باشد.
آنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد استان خوزستان گفت: گروه جهادی سلامت دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه سفر به مناطق مختلف سیل زده از امروز به مدت 10 روز به مردم سیل زده مسجدسلیمان امدادرسانی می کند.
مرودشت نا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سایت خبری مرودشت نا، مراسم معارفه مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس و واحد شیراز با حضور مهندس سیدمجید موسوی مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی در واحد شیراز برگزار شد ...
ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرحله دوم لیگ برتر دوچرخه سواری آقایان با حضور دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.
آنا   ۲ ساعت پیش    
مدیر تیم مصاحبه کنندگان دکتری مدیریت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی قم گفت: در مصاحبه دکتری 98 از استادان متخصص و مجرب واحدهای دانشگاهی سراسر کشور دعوت شد.
دانشگاه آزاد در سال جاری گام بلندی برای تبدیل ایده ها و دستاورد های علمی دانشجویان برداشته و قرار است تا پایان سال 40 سرای نوآوری در کشور ایجاد کند.
ایسکانیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی آکواپونیک توسط مدرس بین المللی فائو در دانشگاه آزاد اسلامی گرمسار برگزار شد.
مدیرکل تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه بعد از انقلاب گروهک های بسیاری در سراسر کشور ایجاد و مورد حمایت استکبار قرار گرفتند، اظهار کرد: وظیفه اصلی حمایت از انقلاب اسلامی بر عهده بسیجیان و دانشجویان است.
آنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول گفت: داوطلبان کارشناسی ارشد سال تحصیلی 99 1398 می توانند در بیش از 40 رشته تحصیلی در این واحد دانشگاهی انتخاب رشته کرده و ادامه تحصیل دهند.
شبستان   ۳ ساعت پیش    
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه حکمی سازی و بومی سازی لازمه تحول علوم انسانی هستند، گفت: تحول در علوم انسانی و تدوین نظریات جدید بر مبنای آموزه های دینی بدون توجه به این دو موضوع امکان پذیر نیست.
آنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: این دانشگاه با توجه به ظرفیت های منحصر به فرد و منابع انسانی بسیار مناسب درصدد توسعه کمی و کیفی در ابعاد مختلف برای این محیط علمی است.
آنا   ۳ ساعت پیش    
تیم کشتی فرنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر توانست با برتری مقابل رقبا بر سکوی قهرمانی استان تهران بایستد.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
وحدت با اشاره به اینکه تاسیس دو صندوق نوآوری به تصویب رسید، گفت: یکی از این صندوق ها متعلق به دانشگاه آزاد و دیگری به سهامداری وزارت ارتباطات است.
ایسکانیوز   ۳ ساعت پیش    
گروه جهادی منتظران حضرت ولی عصر(عج) متعلق به بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی علوم پزشکی تهران اردوی جهادی در مناطق حاشیه شهر کرج از 17 تا 20 مردادماه برگزار خواهد کرد.
ایسکانیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آیین نامه اجرایی مراکز خدمات و شبکه های آزمایشگاهی، ساعت پژوهشی را تعریف کرده و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی می توانند بخشی از ساعت موظفی خود را در قالب طرح های تحقیقاتی، در این مراکز بگذرانند.
آنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر گفت: همزمان با آغاز انتخاب رشته داوطلبان کارشناسی ارشد در سراسر کشور، این واحد دانشگاهی در 9 رشته، دانشجوی کارشناسی ارشد می پذیرد.
آنا   ۳ ساعت پیش    
سرپرست مرکز رشد و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت : واحد علوم وتحقیقات برای راه اندازی سرای نوآوری از ظرفیت معاونت علمی بهره می گیرد.
ایسکانیوز   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بخشنامه ای، شیوه نامه واحدهای پژوهشی دانشگاه را ابلاغ کرد.
روزنامه فرهیختگان متعلق به دانشگاه آزاد نوشت: از سال جدید پخش برنامه 90متوقف شده است، اما ابهامات و سوالات پیرامون این برنامه هنوز بین برخی از مخاطبان برنامه وجود دارد. مسائلی که وسط دعواهای سیاسی و دسته بندی ها مغفول ماند. ...
آنا   ۴ ساعت پیش    
مدیر امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: در دوره آموزشی و تشکیلاتی حیات طیبه سطح اطلاعاتی و معلوماتی دانشجویان بالا بود.
ایسکانیوز   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بخشنامه ای، آیین نامه اجرایی مراکز خدمات و شبکه های آزمایشگاهی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی را ابلاغ کرد.
ایسکانیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرعتگیر هوشمند توسط عضو مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنجان اختراع شد.
ایسکانیوز   ۴ ساعت پیش    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر فعالیت های سرای نوآوری مبل و منبت شهرستان ملایر را که به تازگی تاسیس شده است تشریح کرد.
کارشناس بازار کار در گفت وگو با تسنیم، درباره علت افزایش میزان آمار بیکاری تحصیلکرده ها، گفت: اختلاف نظرهایی در این باره وجود دارد، در دو دهه گذشته هم با مشکل مواجه بودیم ...
ایسکانیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی گفت: اهمیت و جایگاه حراست در دانشگاه ها در مقایسه با سایر سازمان ها متعالی تر است.
تهران پرس   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تهران پرس ، منافقین بعد توطئه های چون تخلیه تلفنی، به شیوه تخلیه مجازی رو آورده اند؛ برخی اعضای گروهک با پوشش های مختلف به دنبال جمع آوری اطلاعات فعالان حوزه مبارزه با منافقین هستند. ...
آنا   ۴ ساعت پیش    
مدیر گروه روابط بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: برای توسعه روابط اقتصادی با کشورها و به ویژه کشورهای همسایه از هر فرصتی باید استفاده کرد.
خوزنیوز   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تیم دانشگاه آزاد اسلامی ماهشهر مقام سوم رقابت های تنیس روی میز دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی را به خود اختصاص داد. رقابت های تنیس روی میز دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس از 20 تا 31 تیرماه برگزار شد ...
ایسکانیوز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر اعلام کرد: همزمان با آغاز انتخاب رشته داوطلبان کارشناسی ارشد در سراسر کشور، این واحد دانشگاهی در9 رشته، دانشجوی کارشناسی ارشد می پذیرد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در شرایطی که رأس استکبار جهانی عربده می کشد و مانند فرعون، نظام را تهدید می کند و معاهده های بین المللی را زیر پا می گذارد، دولتمردی که به دنبال مذاکره است، انقلابی نیست.
آنا   ۴ ساعت پیش    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون از عملیاتی شدن دستورالعمل آراستگی و شئون فرهنگی، رفتاری در این دانشگاه به صورت یک تعهد در این واحد دانشگاهی خبر داد.
آنا   ۴ ساعت پیش    
دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان گفت: حمایت های دانشگاه آزاد اسلامی و رویکرد این دانشگاه در قبال ورزش قهرمانی بسیار قابل توجه است.
دانا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان گفت: به علت آغاز عملیات ساخت استخر در محوطه ورزشگاه المپیک، امسال، دانشگاه آزاد اسلامی گنبدکاووس میزبان جشنواره اقوام است.
در قالب طرح پایش دانشگاه آزاد تاکنون 19 استان کشور برای تبدیل شدن به قطب های علمی تعیین تکلیف شدند. به گزارش مهر، از آنجا که به گفته مسئولان دانشگاه آزاد تبدیل دانشگاه آزاد به سازمان حل مساله یکی از محوری ترین و مهمترین اهداف دانشگاه آزاد به شمار می رود ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، در اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی آمده است: پیرو وصول 63 رشته محل جدید در مقطع کارشناسی ارشد، اطلاعات این رشته محل ها به سامانه انتخاب رشته این مقطع اضافه شده و داوطلبان می توانند در صورت تمایل، رشته محل های مذکور را در انتخابهای خود منظور کنند ...
ربیع   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس به نقل از روابط عمومی کارگروه صندوق های پژوهش و فناوری، علی وحدت دبیر کارگروه و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری گفت ...
آنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: کتاب نظریه اسلامی رشد انسان ناظر بر دانشگاه کارآمد است.
آنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد از کسب عناوین برتر جشنواره ملی پروفسور حسابی توسط دانشجوی این دانشگاه خبر داد.
ایسکانیوز   ۵ ساعت پیش    
مراسم معارفه مهندس سیدمحمد بطحایی معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در آمفی تئاتر فرهیختگان برگزار شد.