پنجشنبه ۱۴ فروردینساعت ۰۳:۱۵Apr 2020 2

جدیدترین‌های «دانشگاه آزاد»

 
خبرگزاری فارس   ۲۸ دقیقه پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه ازدانشجویان برای پرداخت شهریه حمایت می کنیم ، گفت: از آنجایی که با شیوع کرونا ویروس اقتصاد بسیاری از خانواده ها و جوانان رکود پیدا کرده است این دانشگاه از دانشجویان در پرداخت شهریه با تسهیلات بانکی حمایت می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مسئول رسانه حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول از ضدعفونی بیمارستان بزرگ و 10 باب مسجد در این شهرستان به همت دانشجویان بسیجی خبر داد.
با باز نشر این ویدئو در صفحات شخصی مان در شبکه های اجتماعی پیام کادر درمانی را به تمام مردم ایران برسانیم.
آنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر گفت: مجوز راه اندازی هنرستان صنایع چوب سما در این دانشگاه اخذ شده و از مهر امسال (سال 99) دانش آموز جذب خواهد کرد.
آنا   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دکتر طهرانچی بخشنامه نحوه انجام امور اداری و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در دوره فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با ویروس کرونا را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر گفت: نقاهتگاه بیماران کرونایی با 150 تخت در یکی از سالن های ورزشی این دانشگاه تجهیز و ایجاد شد.
در اولین جلسه سال جدید هیات رییسه دانشگاه آزاد درباره استمرار کلاس ها به صورت مجازی از 16 فروردین ماه و قرار گرفتن فیلم آموزش های مکمل در سایت دانشگاه علوم و تحقیقات توضیح داده شد.
ایسکانیوز   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حضور حداقلی در محیط کار و ارائه خدمت در قالب دورکاری، آموزش مجازی و ایجاد تالارهای گفتگوی پژوهشی مجازی در بررسی ابعاد چالش های حکمرانی در سطوح مختلف توسط اساتید، از مصوبات اولین جلسه هیات رئیسه بود.
آنا   ۸ ساعت پیش    
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی گفت: افراد می توانند جشنی بسیار ساده با حضور اعضای خانواده در خانه برگزار کرده و تصاویر یا فیلم آن را از طریق اپلیکیشن موسسه حضرت خدیجه (س) ارسال کنند.
ایسکانیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت:دانشگاه آزاد تابع تصمیمات ستاد ملی مدیریت کرونا است ولی تا زمان اعلام تصمیمات آن ها برنامه دانشگاه آزاد همچون دیگر دانشگاه ها این است که این ترم را به پایان برسانند.
آنا   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرقان با بیان اینکه مجوز تأسیس مجتمع آموزشی فرهنگی سما را در چهار مقطع اخذ کرده ایم، ابراز امیدواری کرد سال 99 شاهد راه اندازی و افتتاح مدارس سمای واحد زرقان باشیم.
آنا   ۱۰ ساعت پیش    
استادان هیئت علمی در حوزه علوم پزشکی، دانشجویان، پرستاران و فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی این روزها در جمع مدافعان سلامت کشور حضور فعال دارند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۵:۳۰    
برگزاری تمام کلاس های غیرحضوری دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان در جلسه هماهنگی مسئولان از 16 فروردین جاری مطابق زمان بندی انتخاب واحد دانشجویان مورد تأکید قرار گرفت.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش های عمومی و مهارتی (سما) دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند از تولید روزانه 400 عدد ماسک سه لایه در این مجموعه آموزشی خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
فرزاد چراغ پور استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس است که در زمینه طراحی و ساخت پروژه های روباتیک فعالیت داشته و موفق به ثبت اختراع نیز شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر گفت: سیستم آموزش مجازی واحد رامسر با همکاری واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
اپلیکیشن بخر (بازار الکترونیک گیلان) توسط هسته فناور مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی گیلان راه اندازی شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز گفت: روزانه 2 هزار نفر در طرح ملی سلامت توسط دانشجویان بسیجی این واحد دانشگاهی غربالگری می شوند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: قرنطینه خانگی در این روزها جوانب و پیامدهای مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی برای کشورها دارد. خانواده دوباره به اصلی ترین و مهم ترین نهاد برای زندگی فردی و اجتماعی تبدیل شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان گفت: این واحد دانشگاهی در راستای مسئولیت اجتماعی خود به تجهیز و راه اندازی نقاهتگاه عمومی برای مواقع اضطراری برای مقابله با کرونا اقدام کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر از برگزاری مسابقه طراحی پوستر و جلوه های بصری با موضوع فرهنگ سازی مقابله با ویروس کرونا و مدیریت بحران خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۵۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان از احیای دانشکده علوم پایه خبر داد و گفت: رسالت دانشگاه احیای رشته های علوم پایه به عنوان رشته های مادر است بنابراین این اقدام در دستور کار سال 99 قرار گرفته است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۳۵    
رئیس دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد قم گفت:200دستگاه پالس اکسی متری برای اندازه گیری میزان اکسیژن بیماران مشکوک و دستگاه اندازه گیری تب بدن با فاصله که اصطلاحا به آن حرارتی می گویند، تهیه و در مطب پزشکان توزیع شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دکتر محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هیچ صفحه ای در شبکه های اجتماعی ندارد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۸:۰۶    
مدیر آموزش مجازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز از برگزاری 200 کلاس مجازی توسط استادان این دانشگاه برای دانشجویان خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۰:۱۲    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشگین شهر مؤلفه های تحقق جهش تولید را تشریح و بر حمایت واقعی دولت از ایده پردازان و طراحان فضای کسب و کار کشور تأکید کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۰۰:۰۳    
رئیس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و تعالی علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: توجه به علوم انسانی و هنر برای تبدیل دانشگاه به نهاد علمی اسلامی بسیار با مهم است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۲:۲۴    
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هیچ صفحه ای در صفحات مجازی ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیات امنای بیمارستان موقت مهاباد از کمک 107 میلیون ریالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد به بیمارستان موقت این شهرستان خبر داد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۹:۴۳    
کردپرس- پاندمی شدن COVID-19 به عنوان یک فاجعه انسانی، تمامی جنبه های مختلف زندگی انسان ها را در دنیا تحت تاثیر قرار داده است و بی گمان آثار عمیقی بر کل جامعه خواهد داشت. صاحب نظران معتقدند دنیای بعد از جهان گیر شدن بحران کرونا ویروس، تفاوت های ملموسی با قبل از آن خواهد داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۸:۴۵    
گرگان- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان گفت: کلاس های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی در بستر فضای مجازی برگزارمی شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۷:۳۶    
رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد گفت: دستورالعمل حمایت از اختراعات دانشگاه به منظور حفظ حقوق معنوی و علمی مخترعان در برخورداری از مزایای اختراعات بروزرسانی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ملایر گفت: نقاهتگاه بیماران کرونایی ملایر با 150 تخت در این دانشگاه مجهز شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان از تولید بیش از 25 هزار عدد ماسک در آموزشکده فنی و حرفه ای سمای این دانشگاه از ابتدای فعالیت تاکنون برای مبارزه با کرونا خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از برگزاری و اجرای رزمایش دفاع بیولوژیک در تبریز خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- دانشگاه آزاد اسلامی پس از انقلاب اسلامی، اقدامات فراوانی در حوزه ورزش زنان داشته است از جمله؛ در هر سال بیش از 90 هزار دانشجوی دختر دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات قهرمانی و همگانی حضور دارند. تاریخ انتشار: 15:03 - 12 فروردین 1399 - کد خبر: 601279
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۴۲    
مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان گفت: مردم 12 فروردین در مبارزه با طاغوت موفق به تغییر سرنوشت خود شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زرند گفت: به دلیل لغو اردوی راهیان نور امسال، هزینه این اردو را (سرانه دانشجو) صرف کمک به سیل زدگان شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشگاه و رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد از توجه این دانشگاه به مسئله علم سنجی و اقدامات انجام شده در این راستا خبر داد.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سرای نوآوری تکنولوژی نساجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک از تولید 10 هزار ماسک در این سرا خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۰۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد فومن و شفت از افزایش طرح های پژوهشی این دانشگاه در سال جدید با ارتقای مرتبه علمی 6 عضو هیئت علمی خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از رویکرد جدید دانشگاه در مباحث پژوهشی می گوید.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۰۷    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد زنجان با اشاره به قیمت پایین محصولات ایرانی در بازار های جهانی، گفت: قیمت پایین محصولات ایرانی امکان امکان افزایش صادرات محصولات ایرانی را فراهم کرده است.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان اظهار داشت: مطالعه دقیق دست آورد های نظام جمهوری اسلامی می تواند میزان پایبندی و عمل مسئولان به قانون اساسی را مشخص کرده و مردم را در جهت برداشتن گامهای بعدی استوارتر گرداند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی از معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا به مناسبت روز جانباز تجلیل کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز از برگزاری آموزش مجازی دانشجویان این دانشگاه در ایام تعطیلی دانشگاه ها خبر داد و گفت: برای تمام رشته ها و مقاطع از 15 فروردین کلاس برنامه ریزی و برگزار می شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۲    
منشأ اصلی راه حل های علمی بحران ها، نهاد دانشگاه و سرمقصد اصلی محصولات فناورانه نیز واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان هستند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۸:۳۹    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز از برگزاری دوره های مهارت آموزی و کارآفرینی برای دانشجویان رشته های فنی و مهندسی درسال99 خبرداد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جیرفت از تولید ماسک آنتی باکتریال و انجام مراحل استریل و بسته بندی در آزمایشگاه ایزوله و مجهز این دانشگاه خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۷:۵۷    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز گفت: دانشجویان با همکاری و هماهنگی یکدیگر اقدام به ضدعفونی خیابان های اهواز و توزیع بسته های حمایتی کردند.