پنجشنبه ۰۱ اسفندساعت ۱۰:۴۳Feb 2020 20

جدیدترین‌های «نظام»

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار همدان با صدور پیامی مشترک مردم استان را به حضور باشکوه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت کردند. حجت الاسلام حبیب الله شعبانی موثقی وسید سعید شاهرخی در متن این پیام آورده اند ...
بسیج   ۱ دقیقه پیش    
استاد اخلاق و عرفان حوزه های علمیه گفت: مقام رهبری و دلسوزان نظام این شرایط را احصا کرده اند اما بالاترین معیار و حجت مردم در این انتخابات سردار شهید سلیمانی است و مردم باید نامزدها را با این معیار بسنجند و نزدیک ترین افراد را به حاج قاسم انتخاب کنند.
دانا   ۱ دقیقه پیش    
اولین ویژگی مربوط به نماینده اصلح و شایسته "مومن" بودن است از آنجا که نظام جمهوری اسلامی ایران بر مبنای الهی و دینداری شکل گرفته است، لذا شرط مومن بودن جز لاینفک نماینده منتخب مجلس محسوب می شود.
ایسنا   ۱ دقیقه پیش    
رییس سازمان نظام روانشناسی کشور از راه اندازی و افتتاح انجمن مطالعات روان درمان در خانه اندیشمندان خبر داد و ابراز امیدوای کرد که با آغاز فعالیت این انجمن دپارتمانهای تخصصی ایجاد شود.
قدس آنلاین   ۱ دقیقه پیش    
اهلیت گرایی و شایسته سالاری در مناصب حکومتی و تقنینی، اصلی ضروری و مسلم است که مکتب اسلام در نظام سیاسی خود بر آن پای فشرده است؛ از این رو، هم آنان که نامزد این مناصب می شوند، لازم است اهلیتِ پذیرش منصب مورد نظر خویش را به لحاظ تخصص و تجربه در خود احراز کنند و هم دارندگان حق انتخاب که با رأی خود ...
حامیان ولایت   ۲ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر چهارشنبه 30 بهمن ماه در جمع خبرنگاران درباره اهمیت حضور مردم در انتخابات گفت: در خصوص انتخابات دو موضوع مطرح است که باید به آن ها توجه کرد؛ اول اینکه اصولا نهاد های نظام جمهوری اسلامی به وسیله انتخابات شکل می گیرند و کارآمدی آن ها به دو موضوع مربوط است ...
بسیج   ۴ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله نمازی هر رأی ملت ایران را تیری بر قلب بدخواهان و دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: انتخابات مجلس شورای اسلامی از اهمیت بالایی برخورداراست.
موج   ۴ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با صدور پیامی مردم هرمزگان را به حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت کرد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۷ دقیقه پیش    
حجت الاسلام و المسلمین ربانی گفت: در شرایطی که عده ای تلاش می کنند با مأیوس کردن مردم مانع از حضور آنان در انتخابات شوند ارزش دارد که حضور پررنگ تری در این عرصه داشته باشیم و با ترغیب دیگران برای حضور در انتخابات، دشمنان را ناکام کنیم.
جماران   ۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، حسن خیریان پور با ابراز خرسندی از ایفای وظیفه در برگزاری انتخاباتی دیگر در نظام جمهوری اسلامی ایران گفت: نظر به اینکه طبق اصل ششم قانون اساسی ایران، اداره امور کشور متکی شده به رأی و نظر مردم و مکانیزم اخذ نظر مردم نیز برای اداره امور کشور برگزاری انتخابات است ...
بهارستانه   ۱۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، نماد بارزی از مردم سالاری دینی به شمار می رود.
خبرگزاری فارس   ۱۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده عالی قوه قضاییه در استان یزد گفت: انتخابات مهم ترین مظهر اقتدار نظام اسلامی و نماد مردم سالاری دینی است که کشور را بیمه و دشمن را ناامید خواهد کرد.
ایرنا   ۱۵ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی،فرمودند: انتخابات یک جهاد عمومی، مایه تقویت کشور و آبروی نظام اسلامی است.
شعار سال   ۱۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دکتر قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد در ششمین همایش سالانه اقتصاد مقاومتی با عنوان نظام بانکی درخدمت تولید، در نشست سازوکار تامین مالی بخش حقیقی اقتصاد توسط بانک ها گفت: بر اساس قانون بانکداری بدون ربا ...
ایرنا   ۱۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نگاه آماری به 10 دوره حضور مردم استان یزد در انتخابات مجلس شورای اسلامی، سند و گواهی محکمی از حاکمیت و استقرار نظام مردم سالاری در این خطه محسوب می شود.
ایسنا   ۲۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم عضو خبرگان رهبری گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب افزایش اقتدار نظام جمهوری اسلامی در چانه زنی ها و مذاکرات در سطح مجامع بین المللی می شود.
نمی توان نسبت به مسئله انتخابات بی تفاوت بود و در صورت بروز مشکلاتی در کشور معترض نیز بود. شرکت کردن و یا شرکت نکردن در انتخابات زمینه را برای حضور خادم و یا خائن به نظام فراهم می کند که قطعاً بر آینده کشور موثر است.
روز نو   ۲۸ دقیقه پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
انتخاب نمایندگان شایسته، دست نااهلان را از تصدی امور کوتاه خواهد کرد علی اکبر ناطق نوری، رئیس پیشین مجالس چهارم و پنجم شورای اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام که در دولت اول دفاع مقدس وزیر کشور بوده است، در آستانه برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری ...
ایرنا   ۳۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - دبیر حزب مردم سالاری کردستان گفت: کسانی که از تحریم انتخابات صحبت می کنند، دشمنان، اپوزسیون و مخالفان نظام اسلامی هستند که قصد آنها کاهش مشارکت مردم و هدف قرار دادن مشروعیت نظام است.
شعار سال   ۳۱ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد در ششمین همایش اقتصاد مقاومتی با محور نظام بانکی در خدمت تولید از نگاه جدید بانک مرکزی با تقدیر از نگاه جدید بانک مرکزی به اقتصاد، گفت: در برخی موارد، پول های دریافتی از بانک ها تبدیل به بنز 600 و ویلاهای لوکس در ایتالیا و فرانسه شده است.
پول نیوز   ۳۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
پول نیوز - سودمندترین و مناسب ترین استراتژی، برای بانک ها مشتری مداری است. به عبارت دیگر، بنیان و اساس نظام بانکی مشتری است. یک مشتری در بانک مساوی حداقل یک دارایی است ...
ایسنا   ۳۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه 22 بهمن 1357، این صدای انقلاب بود که از حنجره شهید محلاتی به عنوان نخستین سخنگوی انقلاب، پیروزی نهضت و استقرار نظام الهی را در کشور از راه رادیو به ملت مسلمانان نوید داد.
بسیج   ۳۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: با وجود تلاش چندین ساله دشمنان برای دور کردن مردم از انقلاب اما آنها مجدداً با حضور خود در انتخابات وفاداریشان به نظام را به دشمنان این مرزوبوم نشان خواهند داد.
بسیج   ۳۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان، دلایل در مضیقه بودن مردم در ابعاد معیشتی را بی تدبیری برخی مسئولان نظام دانست و گفت: با انتخاب درست و با مدیران جهادی، کارآمد و مجلس قوی می توان این فضای ملتهب را به فضای امن اقتصادی تبدیل کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۳۶ دقیقه پیش    
فرماندار دیواندره گفت: انتخابات در نظام اسلامی، نماد مردم سالاری دینی و پایبندی به دیدگاه های اکثریت مردم است.
حجت الاسلام آل هاشم حضور گسترده مردم را در پای صندوق رای، پشتوانه سازی برای انقلاب و نظام دانست و گفت: مشارکت مردم در پای صندوق ضامن امنیت و اقتدار نظام است و قدرت نرم تولید می کند.
استاندار خراسان رضوی گفت:حضور پرشور و آگاهانه مردم انقلابی ایران در انتخابات، به عنوان جلوه ای از مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران به شمار می آید.
دنیای اقتصاد   ۳۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رییس اداره مدیریت کاهش خطر بلایا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی معتقد است ایران یکی از اولین کشورهایی است که برنامه های مدیریت خطر و بلایا را در نظام شبکه بهداشت و درمان ادغام کرده و از این نظر در منطقه مطرح است.
اعتدال   ۳۸ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر مشاور دولت عربستان در امور خارجه با بیان اینکه ریاض کانال های ارتباطی مخفیانه با ایران ندارد گفت: پیامی که به طور علنی و نه از طریق کانال های مخفیانه به ایران ارسال کردیم این است که سیاست هایش را تغییر دهد و به عرف نظام جهانی پایبند باشد.
دانا   ۴۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
با در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه ، ماموستاهای اهل سنت ااستان کردستان خود را برای شرکت در این عرصه سیاسی آماده کرده اند و از مردم نیز می خواهند با حضور حماسی خود بار دیگر دشمنان را ناامید کنند.
بسیج   ۴۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
یکی از بزرگترین افتخارات نظام جمهوری اسلامی برپایی مستمر و باشکوه انتخابات گوناگون در برهه های مختلف زمان با حضور میلیونی آحاد ملت شریف ایران عزیز بوده است.
ایثار   ۴۱ دقیقه پیش    
تکریم و تعظیم شعائر انقلاب و دفاع مقدس، یک ضرورت اجتناب ناپذیر و در حقیقت پاسداشت آرمانهای نظام است.
شبستان   ۴۲ دقیقه پیش    
شفافیت هزینه های انتخاباتی خیلی دور خیلی نزدیک ، انتخابات آبروی کشور و نظام است ، 2 اصل مهم سلامت و امنیت انتخابات رعایت می شود و تبلیغ برای حضور حداکثری مهمترین وظیفه اصحاب رسانه از عناوین صفحه اول روزنامه های گیلان است.
سینما سینما   ۴۳ دقیقه پیش    
سینماسینما ، احمد میراحسان عقب ماندگی نگاه و اسلوب های غیرعلمی از مهمترین علل افتادن شبه روشنفکری و اپوزیسیون غربگرای سرگرم فعالیت در زیر پروبال شیطان بزرگ است. متأسفانه این روش در دوستان ایران و نظام هم رواج یافته است ...
فانوس   ۴۶ دقیقه پیش    
مردم ایران برای یازدهمین بار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای انتخاب نمایندگان مجلس به پای صندوق های رای خواهند رفت.اساسا مقوله انتخابات در نظام های مردمی مسئله حساس و سرنوشت سازی است که از آن به لیله القدر نظام اسلامی تعبیر می شود.
اصلاحات نیوز   ۴۸ دقیقه پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی نظام پزشکی؛ به دنبال فوت دو بیمار مبتلا به کرونا ویروس در قم، جلسه قرارگاه کرونا ویروس در ساختمان وزارت بهداشت برگزار شد. ...
دانا   ۴۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز همانند دیگر انتخاباتی که در کشور برگزار می شود فرصتی برای تغییر و تحول در حوزه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است چرا که مردم بر خلاف نظام پادشاهی پهلوی برای ورود افکار جدید و راه های نو در چرخه تصمیم سازی و تصمیم گیری قدرت انتخاب دارند و این قدرت انتخاب اگر با ...
حجت الاسلام احمد سالک گفت: یکی از عوامل مهم در خنثی شدن توطئه های دشمنان نظام و انقلاب اسلامی و در راس تمام آن ها آمریکایی ها، وحدت میان مردم و مسوولان برای صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی است.
گلستان 24   ۵۳ دقیقه پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون حقوقی و فنی مالیاتی سازمان مالیاتی کشور گفت: با توجه به تفاهمنامه همکاری فیمابین این سازمان و سازمان نظام پزشکی، امروز 30 بهمن ماه آخرین مهلت ثبت نام پزشکان در سامانه پایانه فروش است.
رادیو گفت و گو   ۵۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا ابوالفضلی گفت : متاسفانه برخی از مسئولین پس از آن که با رای مردم انتخاب می شوند و به مناصب مربوطه راه پیدا می کنند ، مردم سالاری را فراموش می کنند که به مرور زمان این موضوع سبب دلزدگی و سردی مردم در نظام اسلامی می شود .
خبرگزاری مهر   ۵۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان طی بیانیه ای مردم را به حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت کرد و این حضور را تضمین کننده اقتدار نظام دانست.
حوزه   ۵۸ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه مدتی است برخی از نویسندگان به تهدید نظام به عدم مشارکت در انتخابات عادت کرده اند، تاکید کرد: کنارهم نشینی طیفی که برای نفی جمهوریت، مبنای دینی دارد و طیفی که برای نفی مشارکت دلیل سیاسی می تراشد ...
با افزایش شیوع کرونا ویروس و در عین حال با اعلام دو مورد مثبت این بیماری در کشورمان بر اساس نتایج آزمایشات اولیه، به نظر می رسد باید این بیماری جدید را بشناسیم و بدانیم که این بیماری چگونه منتقل می شود. ...
پانا   ۵۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران با حضور استاندار تهران و دیگر اعضا در سالن اجتماعات استانداری تهران برگزار شد . در این نشست انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در سخنانی با اشاره به طرح نماد اظهار کرد ...
ندای گیلان   ۱ ساعت پیش    
روزنامه های گیلان با عناوین دو اصل مهم امنیت و سلامت انتخابات رعایت می شود تبلیغ برای حضور حداکثری مهم ترین وظیفه اصحاب رسانه انتخابات آبروی کشور و نظام است و تالار مرکزی رشت رسماً تعطیل شد در گیشه روزنامه فروشی ها عرضه شدند.
مدیر حوزه علمیه خواهران استان البرز با بیان اینکه مشارکت فعال و آگاهانه در انتخابات یک ضرورت است، گفت: شرکت در انتخابات فراتر از دلبستگی به مذهب، جناح و یا نظام سیاسی خاصی بوده و بُعد ملی پیدا می کند.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام سمیع الله مردان گفت: حضور در انتخابات علاوه بر اینکه حقی برای مردم است، تکلیف دینی، سیاسی و ملی در قبال نظام اسلامی و از واجبات است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اراک- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی نتیجه انتخابات را به نفع آحاد جامعه، کشور و نظام اسلامی دانست و گفت: اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی در این فرآیند ملی به تثبیت رسید.
متالز نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سازمان نظام مهندسی معدن ایران طی اطلاعیه ای معادل ریالی عدد p برای سال 1399 را ابلاغ کرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه جاری فرصت مهمی برای تثبیت اقتدار و عظمت نظام اسلامی و خنثی سازی توطئه های دشمنان است.