یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۱۰:۰۱Jul 2020 12

جدیدترین‌های «عفاف و حجاب»

 
جهانی پرس   ۱۵ دقیقه پیش    
فرهنگسرای آفتاب؛ همزمان با سایر مراکز و فرهنگسراهای شهر تهران، ویژه برنامه هایی را به مناسبت هفته عفاف و حجاب برگزار می کند.
ایثار   ۲۱ دقیقه پیش    
همزمان با هفته عفاف و حجاب حمید علی صمیمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، با همراهی بیتا فراهانی مشاور مدیرکل بنیاد تهران در امور بانوان و سعید کهنسال معاون توسعه این اداره کل روز شنبه 21 تیرماه، از مناطق سه و 7و6 بازدید کرد.
ایثار   ۲۴ دقیقه پیش    
نشست شورای مشورتی بانوان ایثارگر با حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری بمنظور اجرای برنامه های هفته عفاف و حجاب برگزار شد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات استان تهران برنامه های هفته عفاف و حجاب را دراستان تهران اعلام کرد.
دانا   ۳۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
خامسی گفت: برای هر دستگاه اجرایی در استان علاوه بر برنامه های مشترک، وظایف اختصاصی در هفته حجاب و عفاف تعریف شده که باید در این زمینه اقدام کنند.
فلسفه و آثار حجاب و عفاف یکی از فواید و آثار مهم حجاب در بُعد فردی، ایجاد آرامش روانی بین افراد جامعه است که یکی از عوامل ایجاد آن عدم تهییج و تحریک جنسی است؛ در مقابل، فقدان حجاب و آزادی معاشرت های بی بندوبار میان زن و مرد ...
خلیج فارس   ۳۶ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
خلیج فارس: نشریه نیوزویک news week در تازه ترین شماره خود یادداشتی از یک تازه مسلمان لهستانیِ مقیم آمریکا با عنوان من یک زن سفیدپوست غربی هستم - من از مسیحیت به اسلام گرویدم منتشر کرد. همزمانی این یادداشت با هفته عفاف و حجاب در ایران در نوع خود جالب توجه است.
بسیج   ۳۸ دقیقه پیش    
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: عفاف وحجاب تنها خاص زنان جامعه نبوده بلکه زن مرد هردو مطالبه گر موضوع عفاف وحجاب می باشند.
بسیج   ۴۰ دقیقه پیش    
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه امام صادق علیه السلام گفت: کالبد فرهنگی جامعه همواره نیازمند عطر عفاف و حجاب است.
بسیج   ۴۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: اهمیت دادن به مسأله عفاف و حجاب در بین مردم باعث تحکیم بنیاد خانواده شده و بی اهمیتی به این موضوع تزلزل و گسست خانواده را به همراه خواهد داشت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۴۵ دقیقه پیش    
برنامه های فرهنگی و هنری هفته عفاف و حجاب در شهرستان سربیشه اعلام شد.
عصر زنجان   ۴۵ دقیقه پیش    
فرمانده سپاه شهرستان زنجان گفت: همزمان با هفته عفاف و حجاب رزمایش حجاب و عفاف با هشتک #من_متعهدم ، #تجربه_آرامش در فضای مجازی برگزار می شود.
شبستان   ۴۹ دقیقه پیش    
آب بند گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب چادر تولید ملی با قیمت مناسب در صومعه سرا عرضه می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۵۴ دقیقه پیش    
فراخوان مسابقه عکس هفته عفاف و حجاب ویژه شهرستان بوشهر انتشار شد.
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با بیست و یکم تیر ماه، روز ملی عفاف و حجاب سرهنگ علی بیگی جانشین سپاه شهرستان کوهبنان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته ترویج عفاف و حجاب را تبریک و تهنیت گفت
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرخه گفت: همزمان با هفته عفاف و حجاب مسابقه عکس نوشته با موضوع عفاف و حجاب در این شهرستان برگزار می شود.
ایثار   ۱ ساعت پیش    
با مطالعه وصیت نامه شهیدان می توان فهمید که رعایت عفاف و حجاب یکی از مهمترین پیام های مشترک شهداست.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
حجت الاسلام قاضی دزفولی با اشاره به تلاش غرب برای حذف حجاب از جوامع اسلامی گفت: حفظ عفاف و حجاب از آموزه های اصلی و اساسی همه ادیان الهی، از گذشته تاکنون بوده است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: مفهوم عمیق عفاف و حجاب یکی از ضروریات موکد دینی و اجتماعی ما مسلمانان و فراتر از مسائل جنسیتی و صرفا دینی، بعنوان یک اصل و موضوع اعتقادی، اجتماعی، انسانی و در راستای حفاظت از امنیت و سلامت روانی و اجتماعی جامعه همواره مورد توجه است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور، راهکار پایه گذاری فرهنگ عفاف و حجاب را علاوه بر استفاده از روش های تربیتی درست، ایجاد میل و نیاز آن به شکل درونی در جوانان دانست و گفت: عفاف و حجاب امری است که با نگرش انسان ها در ارتباط است یعنی تا نگرش تغییر نکند رفتار هم عفیفانه نخواهد بود.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
گرچه 32 دستگاه متولی عفاف و حجاب در کشور وجود دارد اما بی حجابی در خیابان تا فضای مجازی باعث مزاحمت و کلاهبرداری های جنسی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
مؤسسه فرهنگی تبلیغی "جمع آسمانی ما" یکی از مراکزی است که حدود چهار سال در زمینه فرهنگ عفاف و حجاب فعالیت دارد ، این مؤسسه با هدف ترویج، تصحیح و تثبیت فرهنگ حجاب در سطح شهرستان بابلسر با مطالعه و آسیب شناسی اصل عفاف و حجاب کار خود را شروع کرد.
دیار آفتاب   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور در نشست خبری با اصحاب رسانه جزئیات ویژه برنامه های هفته عفاف و حجاب را تشریح کرد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
زاهدان- ایرنا- معاون اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: فرهنگ عفاف و حجاب باید در جامعه به گونه ای نهادینه شود که تمامی اعضای جامعه خود را ملزم به رعایت آن کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
گروه استان ها– امام جمعه کیش ایجاد فرهنگ اسلامی در این جزیره را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: با جلوگیری از ناهنجاری ها باید کیش را به عنوان الگوی عفاف و حجاب کشور مطرح کنیم.
آنا   ۲ ساعت پیش    
به مناسبت آغاز هفته عفاف و حجاب مروری بر چند رمان و مجموعه داستان درباره حجاب و عفاف داریم.
سبلانه   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه پارس آباد با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه باید مردمی و فراگیر شود، از حمایت و پشتیبانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، شورای فرهنگ عمومی، دستگاه قضائی، نیروی انتظامی و سپاه شهرستان پارس آباد از آمرین به معروف و ناهیان از منکر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
مجموعه عکس من حجاب را دوست دارم ، گزیده ای از اهمیت حجاب برتر در میان بانوان استان سمنان، کاری از علی ابک به مناسبت هفته ملی عفاف و حجاب در فارس منتشر شد. هر ساله به بهانه این هفته، اقدامات نمادین متعددی در سراسر کشور و استان سمنان اجرا می شود.
معاون مطالبه گری و اجتماعی ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان گفت: عفاف و حجاب منطبق بر فرهنگ اصیل ایرانی است اما دشمن می خواهد با حیازدایی از جامعه ما، زمینه نفوذ فرهنگ غربی را در کشورمان فراهم کند.
بسیج   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بسیج جامعه زنان استان کرمان در بیانیه ای عفاف و حجاب را ودیعه الهی و مایه شخصیت و آزادی زن دانست و بر صیانت از حریم اخلاقی و سرلوحه قرار دادن امر به معروف و نهی از منکر برای رشد باورهای مذهبی تاکید کرد
بسیج   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
غلامعلی سفید با اشاره به فرارسیدن هفته عفاف و حجاب، گفت: عفاف و حجاب یکی از نماد های بنیان خانواده است بنابراین نیازمند توجه بیشتر به این بنیان در جامعه هستیم.
بیست و یکم تیرماه سال روِز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب است؛ روزی که دژخیمان رضاخان مردمِ معترض به کشفِ حجاب را درمسجد گوهرشاد به خاک و خون کشیدند و صحنه ی ماندگاری از ایستادگی و مقاومت ملت ایران در مقابل توطئه ها و هجمه ها به کیان فرهنگ اسلامی مردم ایران در ترویج بی بند و باری اخلاقی و اباحه گری ...
قدس آنلاین   ۴ ساعت پیش    
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: برای حفظ و ارتقای عفاف و حجاب به عنوان یکی از برجسته ترین و مهم ترین اصول انقلاب اسلامی نیاز به تشکیل جبهه مردمی و همکاری تشکل های مختلف در این زمینه است.
بیست و یکم تیرماه سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب به عنوان روز عفاف و حجاب نامگذاری شده است.
بسیج   ۹ ساعت پیش    
عناوین روزشمار هفته عفاف و حجاب اعلام شد.
بسیج   ۹ ساعت پیش    
خبرگزاری بسیج: جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران، با اشاره به تاکید خداوند متعال در سوره احزاب و نور، خطاب به پیامبر اکرم(ص)، اظهار داشت: حجاب و عفاف آثار مثبتی دارد که آرامش و امنیت روانی جامعه و تحکیم خانواده از جمله دستاوردهای عفاف و حجاب است.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
همسر هشتمین شهید مدافع حرم استان گلستان در هفته ای که مزین به عفاف و حجاب است به سوالات تعدادی از جوانان پیرامون اینکه حجاب حکم قرآن است یا یک حکم ساختگی؛ حجاب یک امر شخصی است یا عمومی؛ آرامش در جامعه عفیفانه حاکم است یا برهنه پاسخ روشن و صریح داد.
نمایشگاه عفاف و حجاب با عنوان شب های آب و آیینه در جوار مزار 14 شهید گمنام کوه خضر نبی (ع) برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
همایش عفاف و حجاب در صحن حرم مطهر حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف آستانه اشرفیه برگزار شد.
شهروند البرز   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بزرگنمایی، پردازش و بسترسازی رعایت چهارچوب اخلاقمداری در حوزه بانوان، مهمترین اصل و نیاز برنامه ریزی مدیران برای پرورش نسل آینده و پویایی امروز زنان یک جامعه است.
اصفهان شرق   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اصفهان شرق ، حجاب حقیقتی است که به تنهایی حریف تمام شجاعت فرهنگ غربی است/ حجاب وقار است، متانت است، ارزشگذاری زن است، سنگین شدن کفه ی آبرو و احترام اوست؛ این را باید خیلی قدر دانست و از اسلام باید به خاطر مسئله حجاب تشکر کرد؛ این جزو نعمتهای الهی است. مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ...
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
معاونت فرهنگی، هنری بسیج گچساران، به مناسبت هفته عفاف و حجاب مسابقه خاطره نویسی ایستاده چون گوهرشاد با موضوع اولین بار که حجاب را تجربه کردید را برگزار می کند.
شفاف نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه مجازی عفاف و حجاب که با هدف حمایت از تولیدکنندگان آسیب دیده از شرایط کرونا برگزار شد، عصر 21 تیر ماه همزمان با روز ملی عفاف و حجاب به اتمام رسید.
سبلانه   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: موضوع حجاب در عصر حاضر فقط خاص جامعه زنان جامعه نبوده بلکه این اصل مهم برای مردان نیز توصیه شده است که باید مورد توجه قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام، گفت: مطالبه گری در بحث عفاف و حجاب نیاز به برنامه ریزی و کار علمی در هیات های اندیشه ورز دارد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اگر از وضعیت سطح شهر و وضعیت حجاب بانوان بگذریم، کافی است تا به برچسب های قیمتی روسری، چادر و مانتوهای پوشش دار نگاهی بیندازیم تا متوجه شویم آیا به همان اندازه که حجاب و پوشش عفیفانه دغدغه بانوان ایرانی است، دغدغه متولیان و مسئولان این حوزه هم هست یا خیر؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری چهارمحال و بختیاری با اشاره به جایگاه حجاب و تاکید دین اسلام در این خصوص، گفت: فرهنگسازی مهمترین مقوله در حوزه ترویج حجاب و مقابله با بدحجابی است و رسانه ها مروج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه باشند.
اصفهان شرق   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۳۰    
به گزارش خبرنگار اصفهان شرق ، بخشدار جرقویه علیا در جلسه عفاف و حجاب اظهار کرد: اگر ما کمی در مورد زندگی پدران و مادرانمان فکر کنیم، متوجه خواهیم شد که ان ها چگونه با رعایت حجاب خود از بسیاری از آسیب های اجتماعی که امروزه دامن گیر جامعه خصوصا جوانان و نوجوانان شده است در امان بودند. ...
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه هنری استان البرز به مناسبت روز عفاف و حجاب مجموعه پوستر موشن گوهر غیرت را تولید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مسؤول بسیج جامعه زنان سپاه پانزده خرداد ناحیه قرچک ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب از اجرای بیش از 30عنوان برنامه توسط حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج خواهران خبرداد.