یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۱۳:۲۷Jul 2018 22

جدیدترین خبرهای «عفاف و حجاب»

رسا   ۲ ساعت پیش    
دبیر مجمع علمای خراسان شمالی با اشاره به اینکه نمی توان تنها با فعالیت سلبی در زمینهٔ حجاب و عفاف امیدوار به بهبود وضعیت موجود باشیم، گفت: باید محوریت برنامه های گسترش عفاف و حجاب ایجابی و اقناعی باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۰:۲۴    
عضو هیأت علمی گروه تاریخ دانشکده ادبیات دانشگاه فردوسی مشهد با بیان اینکه رضاشاه یکی از فرهنگ ستیزترین چهره ها در حوزه فرهنگ ملی است؛ گفت: رضاشاه بدترین تحقیر و توهین را به فرهنگ، پوشش، آداب و سنت های ایرانی کرد.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۸:۱۴    
حوزه/ مدیر حوزه علمیه قزوین با تاکید بر ضرورت استفاده از کارشناسان حوزه های خواهران و برادران در برنامه های صدا و سیما، گفت: رسانه ملی امروز باید نقش خطیر و رسالت اصلی خود را در رابطه با حجاب و عفاف به خوبی اجرا نماید و نباید این برنامه های فقط مختص به یک هفته باشد.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۶:۲۶    
همایش عفاف و حجاب ویژه خانواده های شهدا و ایثارگران سبزواری در کانون بنیاد این شهرستان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۴:۳۴    
معاون فرهنگی حوزه هنری استان البرز پوشش های قدیمی و اصیل ایرانی که برگرفته از طبیعت است را آمیخته با عفاف و حجاب خواند و گفت: جشنواره اقوام ایرانی فرصتی برای تبیین فرهنگ ایرانی - اسلامی است.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۳:۰۱    
خانم صدیقه بهرامی اذعان کرد: عده ای با وجود اعتقاد به اصل عفاف و پوشش، در اصل رعایت آن دچار تزلزل می شوند که این ناشی از میزان شناخت و دانش پایین نسبت به فلسفه آن است.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۴    
حوزه/ خانم بهرامی گفت: عده ای با وجود اعتقاد به اصل عفاف و پوشش، در اصل رعایت آن دچار تزلزل می شوند که این ناشی از میزان شناخت و دانش پایین نسبت به فلسفه آن است.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۴    
مسئول مبلغین زباندان حوزه علمیه اصفهان از ارائه بروشورها تخصصی در زمینه حجاب به زبان های انگلیسی و فرانسوی، پاسخگویی به شبهات توریست ها در زمینه عفاف و حجاب و اهدا 5هزار شاخه گل به دختران و بانوان ایرانی وخارجی در هفته عفاف و حجاب ومیلاد حضرت معصومه خبرداد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۱    
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی هرمزگان از برگزاری دوره های یک روزه آموزش شماره دوزی و نقاشی روی پارچه به مناسبت هفته عفاف و حجاب در بندرعباس خبر داد.
سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، به مناسبت هفته عفاف و حجاب نخستین جشنواره چادرهای آسمانی همزمان با استانهای تهران و گلستان به میزبانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان برگزار گردید.
رسا   ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۰:۴۵    
معاون فرهنگی حرم بانوی کرامت گفت: تلاش کنیم اتفاق زیبای دهه کرامت در طول سال جریان داشته باشد و مردم با الگوهای الهی و بانوان با مجسمه عفاف و حجاب آشنا شوند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۲:۴۶    
کانون خبرنگاران نبأ دختران قرچکی همزمان با دهه کرامت و هفته عفاف و حجاب در برنامه تریبون آزاد به بیان استدلال های خود برای انتخاب حجاب برتر پرداختند و از خاطرات چادری شدنشان گفتند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۲۲:۲۲    
کانون خبرنگاران نبأ_ به مناسبت هفته حجاب و عفاف گفتمان دینی عفاف و حجاب در پایگاه تابستانی صاحب الزمان(عج) برگزار شد.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۳    
کسانی که می خواهند ترویج عفاف و حجاب کنند خیلی این مساله را به حکومت ارتباط ندهند، یعنی محجبه بودن و طرفدار نظام بودن مترادف هم نشوند. حجاب امر دینی است و اکثر مردم ما خود را متدین می دانند. باید به افراد فهماند مساله حجاب ربطی به حکومت ندارد ...
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۵    
کانون خبرنگاران نبأ- همزمان با هفته عفاف و حجاب حوزه حضرت معصومه(س) قرچک کارگاه گفتگو با خدا ویژه کودکان را در مهدهای کودک برگزار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۰    
در همایش عفاف وحجاب در بیضا بر حفظ و گسترش این فریضه الهی تاکید شد .
دیار جنوب   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۵    
تاریخ ایجاد در 29 تیر 1397 با حضور مسئولین اختتامیه نمایشگاه عفاف و حجاب در محله حسین آباد برازجان برگزار شد. به گزارش دیارجنوب اختتامیه نمایشگاه عفاف و حجاب در محله حسین آباد خیابان بهداشت شهر برازجان با حضور سرهنگ محمد نجفی مسئول معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت جوادالائمه شهرستان دشتستان و ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۰:۱۶    
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور با اشاره به اینکه نقطه ضعف ما در عدم تولید لباس هایی متناسب با ذائقه عمومی مردم است، اظهار کرد: باید اعتراف کنیم در این حوزه کم کاری کردیم و بیشتر در حوزه مدی فعال بودیم که اقشار خاصی از آن بهره بردند. ...
ایثار   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۳:۵۶    
کلاس آموزشی با موضوع عفاف و حجاب ویژه کارمندان بنیاد شهید و امور ایثارگران مناطق یک و سه مشهد مقدس برگزار شد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۲:۵۱    
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ایوب رنجبری عصر روز پنجشنبه در دیدار با مدیر و کارکنان آموزش و پرورش ماکو که به مناسبت هفته عفاف و حجاب در دفتر امام جمعه شهرستان ماکو برگزار شد، افزود: یکی از مهمترین فداکاری های مردم ایران برای حفظ عفاف و حجاب ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۱:۲۱    
تبریز- مدیر امور بانوان شهرداری تبریز فرهنگ عفاف و حجاب را نیازمند نگاه عمیق و حرکت جمعی در جامعه عنوان کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۱:۱۲    
رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس استان مرکزی گفت: هر کدام از زنان و دختران امروز جامعه رزمندگان جبهه عفاف و حجاب هستند که باید با همه توان خود در مقابل تهاجم های فرهنگی دشمنان باستند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۹    
تبریز- ایرنا- نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه حجاب و عفاف باید از بسترهای نوین ایجاد شده، بهره مناسب را برد و برخوردهای کلیشه ای را کنار گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۸:۱۷    
تبریز- ایرنا- نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حوزه حجاب و عفاف باید از بسترهای نوین ایجاد شده، بهره مناسب را برد و برخوردهای کلیشه ای را کنار گذاشت.
رسا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۷:۰۰    
حجت الاسلام قلی زاده با تأکید بر ضرورت اهتمام و توجه بیشتر به مسئله حجاب در جامعه، گفت: باید برنامه ها و فعالیت های عفاف و حجاب در طول سال به طور مستمر در برگزار شود.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۳    
همزمان با ولادت باسعادت حضرت معصومه (س) همایش عفاف و حجاب ویژه خواهران، با حضور مادران، همسران و دختران معظم شهدا برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۲    
مشکلات عفاف و حجاب در جامعه اسلامی در نشست هم اندیشی حجاب، رسانه و فضای مجازی مطرح و بررسی شد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۷    
حجت الاسلام زمانی شاعر جوان آیینی کشور است. او معتقد است اگر شعر خوب و پرمحتوا در زمینه ارزش های دینی در اختیار نداشته باشیم، مداحان نیز در این زمینه دست خالی خواهند بود و مجالس کم بار می شود.
رسا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۰    
مدیرکل امور اجتماعی استانداری هرمزگان با تاکید بر ارائه راهکارها و ایده های نو برای تبیین فرهنگ عفاف و حجاب، گفت: بانوان فعال در عرصه عفاف و حجاب باید پایان نامه دانشجویان را به سمت تبیین و ترویج این فرهنگ در جامعه سوق دهند.
خبر استان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۴    
خبر استان:مسابقات بومی محلی به مناسبت روز دختر و هفته عفاف و حجاب در سالن فجر شهر چغادک برگزار شد.