یکشنبه ۱۷ فروردینساعت ۰۸:۱۷Apr 2020 5

جدیدترین‌های «حجاب»

 
هم نوا   ۴ ساعت پیش    
اخیرا برخی شهروندان در تماس با خبرگزاری ایرنا اعلام کرده اند که با وجود داشتن حجاب کامل حتی چادر پیامک کشف حجاب از سوی نیروی انتظامی دریافت کرده اند و معتقدند که اشتباه برای آن ها پیامک بی حجابی ارسال شده است. ...
معاونت برون مرزی صدا وسیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۴:۲۴    
مجموعه مستند بی مرز با حجاب با رویکردی فرهنگی از شبکه الکوثر پخش می شود.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۰۸:۱۷    
گفتگوی اجتماعی قصد دارد تا در شانزدهم فروردین با حضور کارشناسان موضوع جای خالی جریان حجاب در دنیا را بررسی کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۲۰:۴۷    
در فرازی از وصیت نامه شهید عبدالله بیات آمده است: خواهرانم حجاب خود را رعایت کنند چون با بی حجابی شما خون شهیدان پایمال می شود و اگر حجاب داشته باشید ثمره خون شهیدان است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگر دانشگاه برن سوئیس تصریح کرد: از سال 2015 به بعد، به خاطر افزایش مهاجرت مسلمانان به سوئیس، مردم با مسئله حجاب بهتر کنار آمدند و تقریباً این پوشش برای آنها عادی و نوعی نماد به شمار می رود، اگرچه احزاب راست گرا تلاش می کنند، حجاب را نماد اسلام سیاسی و تهاجم فرهنگی معرفی کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۴:۳۱    
دختران انقلاب مدافعان حریم و حجاب دیروز و مدافعان سلامت امروز هستند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به تازگی ریحانه پارسا بازیگر پرحاشیه این روز های تلویزیون و سینما عکسی جدید و متفاوت از خود و همسرش در اینستاگرام خود منتشر کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: این تصویر البته کمی کلیشه زده است، مثلا خانواده متمولِ در قرنطینه معلوم نیست بنا به چه معیاری حجاب ندارند و آن خانواده مستمند محجبه هستند! ...
شهدای ایران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
شهدای ایران: فائزه هاشمی فعال سیاسی اصلاح طلب در مصاحبه با ویژه نامه نوروزی روزنامه اعتماد در پاسخ به این سوال که اگر قرار است فارغ از تعصبات و مدل احساسی و آرمان گرایانه، نقش امام خمینی به عنوان رهبر انقلاب را بررسی کنیم و تأثیری که بر فعالیت زنان در آن دوره گذاشت را مورد قضاوت قرار دهیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۰۹    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری برنامه های پیش روی این نهاد را در زمینه های فرهنگی، رسانه ای، گسترش عفاف و حجاب و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب تشریح کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مجلس شورای ملی در دوره دهم، شاهد دو واقعه بسیار مهم بوده است. واقعه قیام مردم مشهد و کشف حجاب که به کشتار بسیاری از مردم منجر شده است و همچنین تصویب دو قرارداد امتیازی نفت و تهیه جلد سوم قانون مدنی از جمله کار های این دوره مجلس است. تاریخ انتشار: 20:30 - 10 فروردین 1399 ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۵۳    
سومین نشریه مجازی جوانان انقلا بی و جهادگران قرآنی با موضوع حجاب اینترنتی در قالب نسخه الکترونیک در پیام رسان سروش مؤسسه قرآنی طاهای بوشهر منتشر و به سامانه پیام رسان مؤسسات اتحادیه های قرآن و عترت این استان اطلا ع رسانی شد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ویروس کرونا به کشور ما با توجه به پیامدهای خاص اش موجب شد بخشی از حجاب ایدئولوژی کنار برود و چالشی آشکار میان برخی از اربابان قدرت و مردم چهره نماید. پیش از پرداختن به این موضوع حاد روز لازم است برای روشن شدن موضوع به مصداق های مشخصی از تبعات زیان بار تفکر ایدئولوژیک در کشورمان اشاره شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اولین ورزشکار محجبه شرکت کننده در بازی های المپیک در رشته شمشیربازی از آمریکا می گوید که هرگز اجازه نداده است تبعیض ها تاثیری روی حجاب یا روند حرفه ای او در ورزش داشته باشد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: وب سایت خانه فوتبال در خبری مدعی شد: روناک یونسی بازیگر توانای کشورمان که چندین سال است به همراه همسرش از کشور مهاجرت کرده است بالاخره کشف حجاب کرد. روناک یونسی در کنار همسرش
حوزه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ طبق قانون جدید که از 16 مارس در تمامی مراکز مرتبط با نیروی دریایی آمریکا به اجرا گذاشته می شود، داشتن حجاب، عمامه، کلاه کوفی، سرپوش یهودیان و همچنین گذاشتن ریش و موهای متفاوت مجاز شد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مرحوم ابوالقاسم شفیعی که از یکی از اعضای هیأت امنای بنیاد ملی عفاف و حجاب بود، برای ترویج این فریضه مهم دینی و اخلاقی و اجتماعی، ظرفیت های مهمی که در اختیار داشت را به میدان می آورد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۲۷    
وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی اصلی ورزش کشور اعتقاد راسخ به این موضوع دارد که بها دادن به بانوان که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند می تواند ثمرات مهمی را درپی داشته باشد.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۳:۴۱    
کیمیا علیزاده که چند ماه پیش همراه با همسرش به آلمان پناهنده شد مدام از خود به صورت بی حجاب همراه با همسرش عکسهایی منتشر می کند که ظاهراً نشان از خوشگذرانی دارد.
سیمرغ   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عکس های جدیدی از روناک یونسی پس از کشف حجاب توسط همسرش منتشر شد
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۰۱:۱۱    
آموزش ورزش در خانه توسط یک خانم با حجاب کامل واکنش های کاربران در صفحات اجتماعی را به دنبال داشته است.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
عکس جنجالی و بیحجاب روناک یونسی در اغوش همسرش را در سال جدید اینجا ببینید.
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۹:۴۵    
شیعه نیوز : پرسش من موضوع حجاب رو در متون مختلف بررسی کردم اخیرا مقاله دیدم که بسیار متفاوت می باشد دوست دارم نظر خود را با دلیل بیان کنید توسعه ی عورت به سراپای زنان در متون قدیمی ادبیات فارسی از اصطلاح عورت علاوه بر معنی رایج آن برای اشاره به زن نیز استفاده شده است: ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
عکس بیحجاب و جنجالی مهناز افشار را در چهارشنبه سورری در این صفحه ببینید .
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۷:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
فرزانه فصیحی گفت: شنیدم کرونا در فصل گرما از بین می رود. اما الان وقت آماده سازی و حضور ورزشکاران در مسابقات انتخابی است که متاسفانه زمان هم مثل برق و باد دارد از دست می رود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۰۴:۱۲    
گزیده سخنرانی آیت الله سیدرضا بهاء الدینی در خصوص عفاف و حجاب در ذیل آماده بهره برداری است.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور گفت: مسئله رعایت عفت یک مقوله ای است که حتی در میان زنان مسلمان مطرح است، حکومت اسلامی و جامعه در برابر عفت عمومی مسئول هستند و این یک توصیه اخلاقی در قرآن نیست بلکه یک دستور است، تفکیک میان مسئله پوشش و مسئله عفت باید روشن بشود و حجاب نماد پوشش اسلامی است.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، گروه بسیج سازندگی طی اقدامی داوطلبانه برخی معابر شهر مشهد را برای جلوگیری و مقابله با ویروس کرونا ضدعفونی کردند. این اقدام توسط گروه جهادی و سازندگی ثامن الائمه حوزه 4 اصناف شهید خسروی و ناحیه مقاومت بسیج سپاه ابوذر، در محلات و خیابان های هدایت، خیام، هنرور، مطهری شمالی ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ویدیوی لو رفته از کشف حجاب سحرقریشی در ترکیه را در این صفحه مشاهده کنید.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۳    
مهناز افشار در خرداد 1356 در تهران به دنیا آمد و متولد سال مار است.
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، رضا حقیقت نژاد از اپوزیسیون خارج نشین اخیرا در پستی توئیتری با انتشار عکسی مدعی شد که یکی از افراد حاضر در این عکس دختر وزیر اطلاعات است که در اینستاگرامش نوشته اعتقادی به حجاب ندارد و به اجبار پدرش است. او حتی از داماد وزیر اطلاعات به عنوان فردی که متهم به اختلاس است نام برد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ - ۰۸:۰۲    
شهید ذبیح الله خلوصی دلاور در وصیت نامه خود آورده است: خواهران دشمن از حجاب شما هراس دارد، حجاب شما چون مشت گره کرده ای بر دهان دشمنان اسلام است و ارزشش بیشتر از خون شهید است.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تصویری از تیپ متفاوت و حجاب کامل بهنوش بختیاری بازیگر مشهور سینما و تلویزیون در مکان مقدس
تیتر ۱   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در این گزارش به مرور مهم ترین رخدادهای هنر صنعت پوشاک در سالی که گذشت، می پردازیم که مثل دیگر عرصه های هنری کشورمان با اتفاقات و البته حواشی مختلف همراه بود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۲    
به همت جمعی از بسیجیان قرارگاه فرهنگی جهادی شهید چراغچی عملیات گندزدایی و ضدعفونی بازار بزرگ ابریشم و واحدهای تجاری محله حجاب مشهد انجام شد.
شریان   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شریان نیوز ،عکسی که بهنوش بختیاری با حجاب کامل در حرم امام رضا (ع) در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.
سیمرغ   ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۵    
روناک یونسی بازیگر 39 ساله کشورمان در کانادا کشف حجاب کرد
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۶    
حوزه/ گروه حقوق بشر کیج می گوید که موارد مشابه برداشتن حجاب زنان به صورت اجباری دیده شده است که می تواند یک استراتژی ناشناخته توسط پلیس برای هدف قرار دادن زنان مسلمان در فرودگاه های انگلستان را نشان دهد.
رهیافته   ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
یکی دیگر از مارک های بسیار محبوب بخش مد مسلمانان روسیه Golovkova است که توسط ساشا گلوفکووا مشهورترین وبلاگ نویس با حجاب مسلمان روسی تأسیس شد. او سبک جدیدی را برای دختران جوان مسلمان ارائه کرد. ست کوله پشتی، روسری، کفش ورزشی (بصورت ترکیبی ست)؛ نخستین بار بود که چنین طرح هایی در روسیه ارائه می شد.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
علی علیزاده تحلیلگر سیاسی ساکن لندن با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود، به توئیت حمایتی نماینده کنگره آمریکا از ایران واکنش نشان داد.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۰    
اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به درگذشت فاطمه رهبر اظهار داشت: این بانوی فرهیخته نمونه ای از زنان زینب گونه ایران اسلامی بود که در دوران عمر پربرکت خود، در سنگرهای مجلس، کمیته امداد امام (ره) ...
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فاطمه محمدی با انتشار این عکس نوشت: دلخوش به خنده های منِ خیره سرنباش... دیوانه هابه لطف خدا غالبا خوشند... .
اقتصاد آنلاین / افکار نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۲۳:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ارژنگ امیرفضلی با انتشار عکسی از خود در اینستاگرام کشف حجاب کرد!
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۲۰:۳۷    
اشاره: به مناسبت یازدهم ربیع الثانی سال روز کشتار مردم به پا خاسته بر ضدکشف حجاب در مسجد گوهرشاد مشهد مقدس [که امسال با 13 مرداد مصادف است] بر آن شدیم تا در این فرصت کوتاه به تجزیه و تحلیل آن بپردازیم، و یکی از قیام های اسلامی و مردمی تحت رهبری مراجع تقلید را پی ش چشم آوریم ...
شما نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۲۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مهناز افشار بازیگر خوب سینما در بیست و یکمین روز از خرداد ماه سال 1356 در تهران متولد شد. عکس دیده نشده و قدیمی مهناز افشار و منتشر شدنش در فضای مجازی جنجال زیادی به پا کرده است که این عکس مهناز افشار را در پایین مشاهده می کنید .
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۶:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره فیلم منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر اذیت و آزار فردی به یک خانم در سطح شهر تهران، گفت: هیج فردی حق ندارد به صورت سرخود و اینچنین نا به هنجار به بانوان تعرض کند. ...