سه شنبه ۱۹ آذرساعت ۰۹:۰۷Dec 2019 10

جدیدترین‌های «جامعه اسلامی»

ایسکانیوز   ۱ دقیقه پیش    
دبیر بین الملل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: همایش عزت و اقتدار و پیشرفت در پرتو گفتمان مقاومت 21 و 22 آذر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) اصفهان گفت:امروز وظیفه همه ما در جامعه اسلامی زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا است و شهدای اسلام سرافرازی، افتخارات و امنیت امروز کشور را به خوبی تأمین کرده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه اسلامی دانشجویان گفت: آقای روحانی! 6 سال است که رئیس جمهور ایران اسلامی هستید و خودتان باعث وبانی حال و روز و وضعیت فعلی مملکتید، آقای رئیس به جای خیال های باطلی همچون رفراندم، ویرانه ها را آباد کنید.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۴    
دبیر روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشحویان گفت: فضای صدا و سیما، حالت رهاشدگی دارد و به جای فرهنگ سازی، در حال تولید محتوای حنثی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۲:۳۶    
نشست تحلیلی چالش های جنبش دانشجویی در 40 سال گذشته با حضور دبیران اسبق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و در دفتر مرکزی این اتحادیه برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی گفت: آن تکیه گاه مطمئنی که در ابهامات، بزنگاه ها و شبهه ها باید به آن مراجعه کنیم، امامت و ولایت است،
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
در پی اظهارات پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس در خصوص نظارت استصوابی شورای نگهبان جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه قم در نامه ای از وی دعوت کرد تا در فضایی نخبگانی نظارت خود را در یک مناظره علمی مطرح کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید بر نظارت بر روند فعالیت های اقتصادی ،کنترل بازار را برای جلوگیری از فشار به مردم ضروری دانست و گفت: باید با اعمال شیوه های منطقی پدیده شوم گران فروشی و احتکار از بازار رخت بربندد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۰    
عضو اسبق اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: مسئولان با رشد قارچ گونه تشکل های دانشجویی باعث شدند تفرقه و اختلاف بین اتحادیه ها و تشکل های دانشجویی به وجود آید.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر واحد فرهنگی و آموزش جامعه اسلامی دانشجویان پردیس شهید باهنر اصفهان انتقاداتی پیرامون سریال فوق لیسانسه ها مبنی بر توهین به فرهنگیان مطرح کرد و گفت: جایگاه معلم در جامعه و خانواده با توهین های مکرر و کتک زدن از سوی نقش های دیگر سریال تنزل یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: دانشجویان را باید صدا و نقطه اتکای مردم و موثر در تحولات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بدانیم و از مشارکت فعال آنها در جامعه اسلامی حمایت و همراهی کنیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: مخالف شفافیت رای نمایندگان هستم. شفافیت رای نمایندگان اتفاقا یکی از شعار های خلاف حکمت است.
جامعه اسلامی مهندسین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
اداره اردوگاه الهول در استان حسکه سوریه امروز- یکشنبه- از تصمیم خود برای آزادی سری جدید عناصر داعشی و خانواده های آن ها خبر داد. به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از تابناک؛ خبرگزاری روودا نوشت، شیخموس احمد ...
معاون اول رئیس جمهوری تصویب نامه موضوع نظام رتبه بندی معلمان را برای اجرا ابلاغ کرد. گسترش نیوز: هیات وزیران در جلسه 3 آذر 1398 به پیشنهاد وزارت آموزش و پرورش و به استناد قانون برنامه پنجساله ششم توسعه، نظام رتبه بندی معلمان را تصویب کرد. ...
خبرگزاری ایسنا: آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد معاون وزیر امورخارجه ایران و مدیرکل آژانس درباره فعالیت های پادمانی در ایران و نظارت بر اجرای برجام با یکدیگر رایزنی کردند. ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۴۸    
مقاله عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلام آباد غرب در همایش ملی ناجا و جامعه اسلامی به عنوان مقاله برتر انتخاب شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۲    
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان در نامه ای از ربیعی، سخنگوی دولت دوازدهم برای شرکت در مناظره با پورابراهیمی، نماینده استان دعوت کرد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: مساله نفاق به قدری در جامعه اسلام اهمیت دارد که اگر قرار باشد جامعه اسلامی نابود شود، این نابودی توسط منافقان انجام خواهد پذیرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران گفت: حضور رئیس قوه قضائیه در دانشگاه،دانشجویان را نسبت به مسؤولان نظام امیدوارتر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام عالی با بیان اینکه امروز نگاه کلان به حوزه علمیه خواهران خوب است اظهار داشت: از ظرفیت حوزه علمیه خواهران برای تبلیغ دین در جامعه اسلامی استفاده شود.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل گفت: عامل بازدارنده از مهندسی فرهنگی تشکل ها و انتخابات مجلس، حفظ اتحاد و همدلی بین دانشجویان شیعه و سنی در دانشگاه های سیستان و بلوچستان است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت آزادشهر گفت: امروز بزرگترین خسران تضعیف اخلاق در جامعه اسلامی است.
رسا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شفیعی گفت: صاحب جواهر به صراحت اعلام کرده است، اگر کسی ولایت فقیه را رد کند طعم فقه را نچشیده است، از این رو ولایت فقیه زعیم جامعه اسلامی در عصر غیبت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه با اشاره به خصوصیات و ویژگی های اخلاقی کریمه اهل بیت(ع) گفت:حضرت معصومه(س) در پاکی و پاک دامنی الگوی زنان و دختران جامعه اسلامی هستند.
روزانه نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۲۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه همدان ضمن تشکراز، زحمات مدیران در ادارات برای برپایی اقامه نماز با بیان اینکه خداوند این عالم را محل تربیت انسان ها خلق کرده است، و استعدادهای نهفته را درانسان ها شکوفا می کند ...
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ جامعه اسلامی شهر میلتون در کانادا، که سال ها برای راه اندازی یک مسجد دائمی در تلاش بودند، از عدم همکاری ادارات فروش و اجاره املاک به شورای شهری شکایت بردند.
فرهیختگان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
محمد حسن معصوم زاده، نماینده انجمن اسلامی دانشجویان مستقل، امین نوریان نماینده جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران، علی طلوعی نماینده بسیج دانشجویی علی اسکندری نماینده جنبش عدالتخواه دانشجویی آرمان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۸:۲۷   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: فساد را نباید در هیچ کجای جامعه اسلامی قبول کرد، فساد با شاخصه عدالت گستری نظام سازگار نیست فساد ظلم به مردم و نظام است و امر مردودی است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان گفت: نگاه های تبعیض آمیز به تشکل های دانشجویی فضای مسمومی برای تنفس هرگونه فعالیت آزاد سیاسی ایجاد کرده است.
جامعه اسلامی مهندسین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از خبرگزاری فارس؛ سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در مراسم روز دانشجو در دانشگاه علوم انتظامی امین به ناآرامی های اخیر که به دلیل افزایش قیمت بنزین در کشور رخ داد پرداخت و اظهار داشت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان به آثار فردی و اجتماعی نماز در جامعه اسلامی اشاره کرد و از جمله مهم ترین آن را مصون سازی جامعه از هرگونه منکرات، آفات و رذایل اخلاقی عنوان کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد استان اردبیل خانواده های شهدا را ولی نعمتان جامعه اسلامی دانست و اظهار کرد: برای ما مسئولان خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران افتخار بزرگی است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۳    
حوزه/ مسئول اداره پژوهش حوزه علمیه خراسان شمالی گفت: علی رنجبر، طلبه برتر مدرسه علمیه آیت الله حکیم (ره) شیروان رتبه دوم فراخوان مقاله ناجا و جامعه اسلامی را کسب کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با تاکید بر لزوم بهره گیری از مدیریت جهادی در عرصه های پیشرفت و تعالی کشور گفت: وجود روحیه انقلابی و اعتماد به نفس در بین جوانان نیاز امروز جامعه اسلامی است.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۰    
حوزه/ طلاب باید سخنان رهبر معظم انقلاب را در مسائل مهم و شبهات جامعه اسلامی رصد کنند تا به درستی، به رویکرد صحیح دینی در آن مسئله پی ببرند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۱    
حجت الاسلام جمالی خواستار بهره گیری بانوان از سیره حضرت فاطمه معصومه (س) شد و تصریح کرد: زنان و بانوان می توان با بهره گیری از سیره آن حضرت، در سطح جامعه نقش خود را بهتر ایفا کنند.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ظهیری با اشاره به خصوصیات و ویژگی های حضرت معصومه(س)گفت: حضرت معصومه(س) الگوی ولایت مداری و ولایت پذیری برای جامعه اسلامی است.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
امین نوریان دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران با اشاره به حضور حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در مراسم روز دانشجو در این دانشگاه گفت: امروز دانشجویان نشان خواهند داد که قدردان خدمتگزاران صادق نظام اسلامی خواهند بود. ...
بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۷    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: آینده این کشور به دست باکفایت جوانان و دانشجویان نخبه، فداکار و تلاشگر است که نباید نگاه به غرب، آمریکا و اروپا داشته باشند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۰    
شیعه نیوز : پرسش بر فرض مثال اگر 313 یار امام مهدی کامل شود و امام مهدی ظهور نکند، چه دلیلی دارد؟ پاسخ اجمالی 1. گرچه نمی توانیم ادعا کنیم که در زمانی، این تعداد افرادی که هر کدام باید بخش مهمی از جامعه اسلامی زمان ظهور را مدیریت کنند، وجود داشته اما امام غایب( علیه السلام ) ظهور نکرده اند ...
جامعه اسلامی مهندسین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از ایسنا، سید عباس عراقچی در جمع خبرنگاران افزود: همه اعضا تاکید داشتند که بدون برخورداری ایران از برجام، نمی توان این توافق بین المللی را ادامه داد. ...
جامعه اسلامی مهندسین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر انگلیس در یک پیام توئیتری از مهلت نهایی شش روزه برای عملیاتی کردن طرح برگزیت خبر داد. به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از مهر، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس روز جمعه در یک پیام توئیتری نوشت: برای عملیاتی کردن طرح برگزیت 6 روز فرصت داریم! بیایید آن را به انجام برسانیم ...
جامعه اسلامی مهندسین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از فارس، یک مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا جمعه مدعی شد ایران احتمالاً عامل حمله روز پنجشنبه به پایگاه بلد در عراق بوده است. ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بامداد شنبه در پیامی توئیتری وام دادن بانک جهانی به چین را به باد انتقاد گرفت و نوشت: چین پول فراوانی دارد، و اگر ندارد ایجادش کند. [وام دادن را] متوقف کنید! ...
جامعه اسلامی مهندسین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگانی از فراکسیون های حکمت، الصادقون در پارلمان عراق، درج نام شخصیت هایی عراقی در لیست تحریم های آمریکا را محکوم کردند. ...
جامعه اسلامی مهندسین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از خبرگزاری فارس؛ یاهونیوز خبر داد، محققان ناتو می گویند روش های ساده ای برای خرید ده ها هزار لایک و اظهارنظر و غیره در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توئیتر، یوتیوب و اینستگرام وجود دارد و از همین طریق می توان افکار عمومی را دستکاری کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در بیانیه ای به مناسبت 16 آذر، خود را نماینده ملت در مسیر عدالتخواهی و مطالبه گری حقوق تضعیف شده اقشار مختلف می داند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۵    
شیعه نیوز : پرسش حقوق شهروندی در جامعه اسلامی از دیدگاه امام علی( علیه السلام ) چیست؟ پاسخ اجمالی امام علی( علیه السلام ) در مقام حاکم و زمام دار ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۱    
حجت الاسلام طباطبایی به جایگاه والای بانوان در دین مبین اسلام اشاره کرد و گفت: شهیده عصمت پورانوری نیز یکی از بانوانی است که می تواند یک الگو و شاخص برای همه زنان و مردان جامعه اسلامی باشد
جامعه اسلامی مهندسین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۱   + ۴۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جامعه اسلامی مهندسین به نقل از ایسنا، عباسعلی کدخدایی در گفت: وگوی تلویزیونی با برنامه مدیرمسئول که شامگاه جمعه از شبکه 5 سیما پخش شد، درباره احراز صلاحیت داوطلبان نمایندگی انتخابات مجلس ...