سه شنبه ۱۷ تیرساعت ۱۵:۰۳Jul 2020 7

جدیدترین‌های «نماینده مردم تهران»

 
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از نوع برخورد نمایندگان با وزیر امور خارجه انتقاد کرد.
رئیس سازمان بازرسی اعلام کرد: پیگرد ترک فعلهایی، چون بی توجهی به ساخت مسکن ارزان قیمت و راه اندازی سامانه های قانونی، در دستور کار است.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به ضرورت احیای کلاس های درس فرسوده پایتخت به منظور جلوگیری از وقوع حوادثی مشابه آتش سوزی کلینیک سینا اطهر، گفت:وضعیت مدارس فرسوده پایتخت در نشست مجمع نمایندگان استان تهران بررسی می شود.
نماینده مردم تهران در واکنش به مشکلات بودجه ای شبکه های برون مرزی صداوسیما اعتقاد دارد که راه اندازی مجدد شبکه های برون مرزی هزینه ای به مراتب بیشتر از قبل به دنبال دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مسئله تعویق کنکور را تا حصول نتیجه از وزارت علوم، آموزش و پرورش و سازمان سنجش پیگیری می کنیم.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
طرح سؤال از رئیس جمهور روز گذشته تقدیم هیأت رئیسه مجلس شد. در همین زمینه، علی خضریان، نماینده مردم تهران در گفت وگو با فارس گفت: تعداد نمایندگان امضاءکننده سؤال از رئیس جمهور به عدد 134 رسیده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی نوشت: منتخبان مسئله دار باید به جای تکثیر مشکل و عادی وانمود کردن تخلفها، داوطلبانه کناره گیری کنند .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۱:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس از انتخاب روسا و اعضای کمیته های پنجگانه کمیسیون انرژی مجلس خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
زهرا صلواتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مجلس باید در بحث بودجه شبکه های برون مرزی ورود جدی داشته باشد. سیدنظام الدین موسوی با بیان این مطلب افزود ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۲   + ۳۶ سایت دیگر  
برترین ها: عضو هیأت رئیسه مجلس با انتشار کاربرگ سوال از وزیر از به جریان انداختن سئوال از بیژن زنگنه وزیر نفت به دلیل جریمه هنگفت ایران در قرارداد گازی با ترکمنستان خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس از تشکیل کارگروه کارشناسی برای بحث مسکن در مجلس و ارائه راهکارهای مناسب در این باره توسط کارگروه مذکور خبر داد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: طرح سؤال از رئیس جمهور امروز (یکشنبه 15 تیرماه) تقدیم هیأت رئیسه مجلس شد. در همین زمینه، علی خضریان، نماینده مردم تهران گفت: تعداد نمایندگان امضاءکننده سؤال از رئیس جمهور به عدد 200 رسیده است. ...
برترین ها / اول فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۱۷   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام و المسلمین سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان و طراح سؤال از رئیس جمهور با اشاره به طرح سؤال از رئیس جمهور گفت: در جلسه امروز مجلس این طرح از نمایندگان امضا گرفته شد که تا این لحظه 120 نماینده آن را امضاء کردند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، عدم اقدام عاجل برای تامین بودجه ارزی شبکه های برون مرزی را مساوی با قطع بازوی دیپلماسی عمومی جمهوری اسلامی ایران دانست و از دولت خواست با حذف هزینه های اضافه از حذف این شبکه ها به ویژه پرس تی وی جلوگیری کند.
تحلیل بازار / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
روح الامینی نجف آبادی، عضو کمیسیون بهداشت مجلس خطاب به سرپرست وزارت صمت با انتقاد از اینکه صادرات شمش فولاد به خارج از کشور مانند صادرات نفت خام است و اشتغال را با مشکل مواجه می کند، گفت: بازار منطقه حق مسلم ما است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مجلس یازدهم در مقابل اقدامات نامشروع چند کشور اروپایی در موضوع قطعنامه شورای حکام که از ترامپ خط می گیرند،کوتاه نخواهد آمد.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۵۵ سایت دیگر  
طرح سؤال از رئیس جمهور امروز (یکشنبه 15 تیرماه) تقدیم هیأت رئیسه مجلس شد. در همین زمینه، علی خضریان، نماینده مردم تهران در گفت وگو با فارس گفت: تعداد نمایندگان امضاءکننده سؤال از رئیس جمهور به عدد 200 رسیده است. ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
برترین ها: علی مطهری به تبرئه محمدعلی کامفیروزی واکنش نشان داد. علی مطهری نماینده ی مردم تهران در مجلس دهم در صفحه ی کاربری اش در توئیتر نوشت: تبرئه ی آقای کامفیروزی از اتهام توهین به مقام رهبری توسط دادگاه تجدیدنظر قابل تقدیر است. دادگاه به درستی بین انتقاد و توهین فرق قائل شد ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
علی خضریان نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم از تقدیم طرح سوال از رئیس جمهور با امضای نزدیک به 200 نفر از نمایندگان به هیئت رئیسه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از عملکرد وزارت صمت متذکر شد: بازار منطقه حق مسلم ما است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران گفت: باید از لابی گری در تعیین عوارض گمرکی پرهیز شود و در این باره لازم است تحقیق و تفحصی انجام شود، چراکه این لابی گری ها به تولید داخلی ضربه زده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که تسلط دلار بر معیشت مردم از هفت سال پیش به مراتب بیشتر شده است و این حاکی از "عملکرد بسیار ضعیف" معاونت اقتصاد وزارت خارجه است.
برترین ها / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مالک شریعتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (یکشنبه) پارلمان در جریان ارائه گزارش وزیر امور خارجه، اظهار داشت ...
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: انتظار ما از وزارت امور خارجه آن است که موضوع ترور حاج قاسم سلیمانی را در نظر گیرد و آقای ظریف هم پیگیر راهبرد اخراج آمریکا از منطقه به عنوان پاسخ شهادت حاج قاسم سلیمانی باشد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: متاسفانه هنوز هم در داخل کشور کسانی هستند که فکر می کنند باب گفتگو با آمریکا باز است. اینکه مسئولی بگوید اگر آمریکا تحریم ها را بازگرداند آماده مذاکره مجدد با ایالات متحده هستیم عدم درک واقعیت های سیاسی است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم به تشریح روند رسیدگی به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون در صحن علنی مجلس پرداخت.
نسیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۱۷    
مالک شریعتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی که یکی از معترضین به اعتبار نامه غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران است. در پاسخ به این پرسش که آقای تاجگردون اعلام کرده که معترضین به اعتبارنامه من هم دستمال تمیز در اختیار ندارند و اسنادی از تخلفات آن ها دارم گفت ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
روز گذشته علی خضریان نماینده مردم تهران که اولین دوره حضورش را در مجلس سپری می کند، در اظهاراتی جنجالی مدعی شد که سید کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس برای تائید شده اعتبارنامه اش تعهد داده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از دلایل آشفته بازار مسکن در کشور تعطیلی مسکن مهر توسط دولت آقای روحانی و وزیر راه و شهرسازی وی بود که این طرح را یک طرح مزخرف می خواند.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۹:۵۳    
احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توییتر به تکلیف کنکور 99 اشاره کرده است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا – نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت :مسکن مهر به اندازه ای موفق بود که سازمان ملل متحد آن را الگوی مناسبی برای تهیه مسکن برای مردم معرفی کرده بود، اما متأسفانه دولت آقای روحانی به ویژه در زمان وزارت آقای آخوندی آن را متوقف کرد و ادامه نداد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات گروه های جهادی باید در فعالیت های رسمی کشور بروز و ظهور پیدا کند و زمینه های قانونی آن باید در مجلس فراهم شود و منابع کشور به گروه های جهادی تخصیص یابد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۰:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: علی خضریان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به ولادت امام هشتم اظهار کرد: نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به مناسبت شب ولادت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) امشب (12 تیر ماه) با شرکت در نماز جماعت مغرب و عشا در تعدادی از مساجد منطقه 15 تهران ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شبکه سازی اجتماعات گلستانیها و تنظیم سازو کارهای مناسب برای تهیه بانک اطلاعاتی از نیروهای فعال در دستگاههای دولتی، تعاونی و خصوصی و شناسایی ظرفیتهای آن امری ضروری است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرا نشدن مصوبه مالیات بر خانه های خالی، گفت: در دو تا سه سال اخیر قیمت مسکن از کنترل خارج شده و به نحوی جلو رفته که خانه دار شدن برای بخشی از مردم به ویژه طبقه متوسط و ضعیف به آرزو تبدیل شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۹:۱۴    
موسوی با تاکید بر تقویت زیرساخت های دولت الکترونیک گفت: مردم در بحث های بروکراسی و دیوان سالاری از عدم رعایت شان و جایگاه خودشان شاکی هستند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: به طور حتم علت بروز حوادثی مانند حادثه کلینیک درمانی سینا ناشی از عدم رعایت دستور العمل های ایمنی است، از این رو دستگاه های متولی و ناظر باید به وظایفشان عمل کرده و هشدار می دادند، ازاین رو باید مشخص شود که کدام دستگاه و سازمان کم کاری کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۷:۵۷    
نماینده مردم تهران گفت: معمولاً وزرا در ارائه گزارش به نمایندگان کلی گویی می کنند و لازم است در قالب طرحی نحوه ارائه گزارش آنان به مجلس تدوین شود.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۷    
علی خضریان نماینده مردم تهران و از معترضان به اعتبارنامه تاجگردون در صفحه شخصی خود در توییتر به یک ماجرای قابل توجه از نشست خبری معترضان به اعتبارنامه تاجگردون اشاره کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: افکار عمومی می توانند قضاوت داشته باشند که هزینه برگزاری کلاس های مجازی در مقایسه با کلاس های حضوری متفاوت است یا خیر؟ دانشگاه آزاد باید در این مورد پاسخگو باشد و جواب قابل قبولی به دانشجویان ارائه کند.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۴:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
فعال رسانه ای اصولگرا، در توئیتی در واکنش به اظهارات آقاتهرانی، نماینده مردم تهران درباره قرارداد 25 ساله ایران و چین؛ نوشت: آقای آقاتهرانی نوشته که مجلس نمی گذارد قرارداد 25 ساله با چین به برجام تبدیل شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: به لطف گزارش های مردمی، مشکل انشعاب غیرمجاز پیمانکار نفتی از آب غیزانیه، حل شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در پیامی درگذشت مادر محسن میردامادی نماینده مردم تهران در مجلس ششم و معاون سیاسی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی را تسلیت گفت.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۱۰    
جلسه هیات امنا مصلای باقرشهر با حضور نماینده مردم تهران ری ،شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه باقرشهر، بخشدار کهریزک ، شهردار باقرشهر ،رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر در دفتر امام جمعه باقرشهر برگزار شد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو هیأت رئیسه مجلس و نماینده مردم تهران از تهیه سوال نمایندگان مجلس از وزیر راه و شهرسازی به دلیل التهاب در بازار مسکن خبر داد. سیدمحسن دهنوی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: ...
جام جم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۰۰    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دیروز متوجه شدیم که آقای تاجگردون نامه ای به هیئت رئیسه مجلس نوشتند و در آنجا مفصل خواسته اند که رای گیری نشود، اما در آنجاخلاف واقع نوشته است که صلاحیت من در تمام مراجع چهارگانه و تمام مراحل تایید صلاحیت، تایید شده است.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آقای تاجگردون با ادبیات تهدید گفته است که به فرض اگر من شیشه کثیف باشم هیچ دستمال تمیزی نیست که بخواهد آن را تمیز کند. انشاالله در ادامه خواهیم دید. ما ادعا نمی کنیم که در پیشگاه خداوند متعال خالی از گناهیم.
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: اگر در بخش مسکن از ظرفیت های قانونی استفاده می شد و وزیر سابق مسکن مورد سوال قرار می گرفت امروز شاهد وضعیت بد مسکن نبودیم.