جمعه ۰۲ فروردینساعت ۲۳:۴۹Mar 2019 22
 

جدیدترین‌های «نماینده مردم تهران»

رویداد 24   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۴    
پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس می گوید: ترس از رد صلاحیت باعث شد بسیاری از نمایندگان به طرح مقابله با کودک همسری رای ندهند. اصلا آن روزی که قرار بود رای دهیم، بسیاری از نمایندگان در صحن حضور نداشتند و فضا به سمت ما نبود.
بویر نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۸:۴۱    
دکتر محمد علی وکیلی؛ نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در پیام نوروزی خود نوشت: یا محول الحول و الاحوال یک سال دیگر نیز بگذشت. سالی که تلخ کامی هایش بر شیرینی هایش می چربید. همه می دانیم که این روزها چه سان سخت می گذرد. مسائل اقتصادی و مصائب معیشتی و اجتماعی کام ملت را تلخ کرده است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۸:۲۲    
محمود صادقی نماینده مردم تهران با انتشار عکسی از توئیت خود در اینستاگرام به موضوع برنامه 90 و حذف عادل فردوسی پور از آن واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۱:۴۳    
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به نامگذاری سال 98 به نام سال رونق تولید ، ابراز امیدواری کرد که با فراهم کردن لوازم تولید در سال جدید شاهد رونق تولید و بهبود وضعیت اقتصاد و معیشت باشیم.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۲    
نماینده مردم تهران با اشاره به تعیین حداقل دستمزد کارگران در سال 98 از سوی شورای عالی کار گفت : انتظار می رفت شورای عالی کار به صورت واقع بینانه کاهش قدرت خرید کارگران را درک می کرد و افزایش حقوق و دستمزد کارگران را به نوعی مصوب می کرد که حداقل های سبد معیشتی خانوار کارگری تأمین می شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۰    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتشار پستی در فضای مجازی خود نسبت به حذف برنامه نود از کنداکتور شبکه سه واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۷    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: سهم مردم ری از امکانات و ظرفیت های گردشگری بسیار ناچیز است و دغدغه مهم تقسیم عادلانه اعتبارات و بودجه است.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۱    
مصطفی کواکبیان، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در بخشی از گفت وگویی که دیروز سایت ورزش سه منتشر کرد، به شوخی از احمدی نژاد خواسته بی خیال استقلال شود: به نظرم بهتر است به نام خوش استقلال توجه شده و این نام خوش را با این رفتار خراب نکنیم. ...
تهران نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۸    
به گزارش شبکه خبری تهران نیوز ، سید فرید موسوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان ری اظهار داشت: علی رغم اینکه کرامت تهران وام گرفته از کرامت شهرری است، متاسفانه شهرستان ری سرریز مشکلات تهران را تحمل می کند ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۳    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان به دنبال نشان دادن ناکارآمدی جمهوری اسلامی هستند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۱۱    
نماینده مردم تهران با هشدار نسبت به اینکه افتتاح نمایشی و تبلیغاتی پروژه های شهری بازی با جان مردم است، گفت: افتتاح خط 7 متروی تهران سیاسی کاری و تبلیغاتی بود.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۶:۴۲    
منجیل خبر: چهار نماینده مجلس شورای اسلامی با حضور در معاونت برون مرزی صداوسیما، ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجموعه، با پیمان جبلی معاون برون مرزی دیدار و گفت وگو کردند. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۵:۵۵    
معاون برون مرزی در بازدید چهار نماینده مجلس از شبکه های این معاونت: چهار نماینده مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه با حضور در معاونت برون مرزی صداوسیما، ضمن بازدید از بخش های مختلف این مجموعه، با پیمان جبلی معاون برون مرزی دیدار و گفت وگو کردند. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۲:۰۰    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: موافقان مصوبه ممنوعیت نمایندگی مجلس بیش از سه دوره متوالی معتقدند ممکن است نمایندگانی که بیش از این مدت در مجلس نماینده هستند به دلیل مماشات ها ...
سروش نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۲۳:۴۰    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فوت 33 هزار نفر به دلیل آلودگی هوا خواستار اقدامات مقتضی از سوی مجلس و شهرداری تهران و شورای شهر نسبت به کاهش این مشکل شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۲۱:۵۹    
به گزارش کانون خبرنگاران ایکنا،نبأ؛ به همت شهرداری منطقه 21 تهران ، مراسم بزرگداشت کنگره شهدا و نکوداشت ایثارگران منطقه 21 با حضور پیروز حناچی، شهردار تهران ، حجت الاسلام والمسلمین مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، حسن رحمانی، شهردار منطقه 21 تهران ، سردار عبدالله عراقی ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۹:۵۹    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران با رویکرد توانمند سازی زنان و مهارت آموزی به آنان توانسته کمک قابل توجهی به ارتقای جایگاه اجتماعی زنان سرپرست خانوار و چرخه اقتصاد آنان کند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۳    
نماینده مردم تهران در مجلس رایگان شدن هزینه روادید بین ایران و عراق را در روابط تجاری و اقتصادی و افزایش رونق گردشگری و رونق اقتصادی استان های مرزی دو کشور موثر دانست.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۰۲:۰۰    
نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر این که پیوستن به FATF و CFT جلوی ایجاد رانت و اختلاس گران اقتصادی را خواهد گرفت گفت: مادامی که ما بنای دور زدن قوانین را داشته باشیم با پرونده های اقتصادی کلان روبه رو خواهیم بود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۱    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به یارانه 15 میلیارد تومانی که در بودجه سال 1398 برای خانه احزاب در نظر گرفته شده، گفت: این 15 میلیارد تومان با خون جگر به دست آمد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۲:۵۴    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دولت لایحه جامع انتخابات را تقدیم مجلس کرده است ولی آنچه در دستور مجلس است طرح استانی شدن انتخابات است.
دانا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۶    
نماینده مردم تهران در مجلس هشتم و نهم شورای اسلامی گفت: باید قبول کرد برخی مسئولان معتاد به وعده های غرب هستند اما رهبری تاکید دارند که به مردم و توان داخلی تکیه کنیدو گام دوم را آن هایی می توانند بردارند که تقابل با کدخدا داشته باشند.
رسا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۹:۱۲    
نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان به بررسی موضوع اقتصاد و معیشت مردم پرداخت و گفت: تقویت ارزش پول ملی نیاز به تدبیر حکیمانه و چاره اندیشی دلسوزانه و تلاش مجاهدانه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۶:۳۸    
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 کل کشور گفت: از مجموع 12 ایراد وارده به لایحه بودجه سال 98 کل کشور 3 ایراد مجدد به مجلس ارجاع و نهایتا به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۸    
تهران- ایرنا- حضور محمد رضا عارف در سومین نشست مطبوعاتی مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس با فعالان نشریات دانشجویی به جلسه رنگ و بوی سیاسی داد؛ از چرایی سکوت نماینده مردم تهران تا دانشجویانی که از نقض پرونده می گویند، طیف متنوعی از سوالاتی بود که عارف به آن ها پاسخ گفت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۶    
تهران- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در توییتی از رئیس قوه قضائیه خواست تا به موضوع بازداشت فعالان محیط زیست ورود کند.
ایمنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۷:۰۶    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در حال حاضر برهم زدن نظم مجلس، بدون اجازه صحبت کردن و این دست حرکت ها دارد به رویه تبدیل می شود و باید با اینگونه رفتارها برخورد کرد.
برترین ها   ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۳:۴۷    
برترین ها: محمود صادقی، نماینده مردم تهران در توییتر خود نوشت: مجمع تشخیص برای حل اختلاف بین مجلس و شورای نگهبان تاسیس شد حالا باید نهاد دیگری برای حل اختلاف بین مجلس و مجمع ایجاد شود.
کیهان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۹:۲۴    
معیارهای اصلاح طلبی و خروج از حاکمیت در آستانه معرفی کابینه دولت هشتم به مجلس شورای اسلامی، اظهارنظرها پیرامون اعضای هیئت دولت از مرحله گمانه زنی و معرفی وزیر عبور کرده و به بیان ویژگی های وزیران و بایدها و نبایدها در گزینش تبدیل شد ...
پایتخت ما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۸:۱۴    
الیاس حضرتی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات رییسه فراکسیون امید با نگارش نامه ای خطاب به سید ابراهیم رییسی به عنوان ریاست قوه قضاییه نوشت:یکی از مسائلی که دستگاه قضایی را تهدید می کند، ورود و دخالت آن در سیاست است ...
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۴    
انتقاد علی مطهری از مجمع تشخیص مردم نیوز : علی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در نشست علنی امروز (سه شنبه، 21 اسفند) قوه مقننه و با استناد به اصل 112 قانون اساسی در جریان بررسی ایرادات شورای نگهبان بر لایحه بودجه سال 98 کل کشور گفت ...
عصر خبر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۰    
محمد علی وکیلی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا اظهار داشت:کمیسیون تلفیق صبح امروز ایرادات شورای نگهبان را بررسی کرد و با توجه به حضور نزدیک 40 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در کمیسیون،جلسه علنی امروز مجلس با کمی تاخیر آغاز شد. ...
جمهوریت   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۲۲:۱۰    
به گزارش خبرنگار مهر، اخطار محمدعلی وکیلی نماینده مردم تهران در جلسه علنی امروز باعث ایجاد حواشی زیادی در مجلس شد.
سازمان آموزش فنی و حرفه ایی کشور   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۶:۱۰    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای در بازدید از کارگاه های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرقدس گفت: پیشبرد اهداف تولید و اشتغال با مهارت آموزی محقق می شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳۹    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: از آقای رییسی می خواهم که ارسال لایحه تامین امنیت زنان به مجلس شورای اسلامی را در اولویت کاری خود قرار دهند.
برترین ها   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۷    
برترین ها: محمود صادقی، نماینده مردم تهران درباره اختلاس در بانک سرمایه در توئیتر نوشت: در گزارش تحقیق و تفحص از بانک سرمایه برخی نام ها و روابط هست که امیدوارم دادگاه به اتهامات آنها هم رسیدگی کند واِلا برای وفا به عهد و سوگندم آنها را منتشر خواهم کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۸:۰۳    
به گزارش ذاکرنیوز، ششمین قسمت از فصل دوم برنامه اینترنتی رو در رو که اختصاص به گفت وگو با محمد علی وکیلی نماینده مردم تهران در مجلس دهم، سخنگوی ستاد حسن روحانی در انتخابات 96 و مدیرمسئول روزنامه اصلاح طلب ابتکار داشت، منتشر شد. فیلم کامل این گفت و گو را از اینجا ببینید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۴:۲۸    
نماینده مردم تهران در مجلس در نامه ای به آیت الله رئیسی عنوان کرد: اکنون پرونده هایی در قوه قضائیه مفتوح است که میان دو نهاد اطلاعاتی کشور مورد اختلاف است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۳:۴۲    
نماینده مردم تهران خواستار پاسخگویی وزارت صنعت و فرهنگ درباره افزایش بی رویه قیمت کاغذ به اهالی مطبوعات شد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۴    
نماینده مردم تهران در مجلس با انتقاد از گرانی بیش از حد کاغذ نشر و مطبوعات از وزارتخانه های صمت و ارشاد خواست که در رابطه با نحوه واردات و توزیع کاغذ گزارش دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۹    
نماینده مردم تهران گفت: لازم است که مجلس به موضوع اختلاس شرکت پتروشیمی گِیت ورود کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۴۹    
تهران - ایرنا - نماینده مردم تهران در مجلس گفت: مجلس شورای اسلامی نسبت به اختلاس هفت میلیاردی پتروشیمی گیت واکنش نشان دهد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۲۹    
سیاوشی با انتقاد از اینکه برخی به صورت غیرقانونی اقدام به برج سازی می کنند، گفت: شهرداری به جای صدور مجوز ساخت برج در باغ ها به موضوع احداث 700 برج بدون پروانه ساخت ورود و آن را به صورت اساسی حل کند.
ایمنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۰۰    
دبیرکل حزب مردم سالاری و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: وابستگی حزبی و جناحی، قطعا در نهادهای انتصابی همانند نیروهای مسلح، مجمع تشخیص، شورای نگهبان و قوه قضاییه یک آفت جدی محسوب می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۸    
گرگان - ایرنا - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اظهار اینکه تعلل در تصویب لوایح چهارگانه به صلاح نیست از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام خواست در این خصوص اقدام عاجل تری به عمل آورند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۰    
دبیر روابط عمومی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان گفت: به دعوت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان، نماینده مردم تهران در دوره هشتم و نهم مجلس فردا در این دانشگاه سخنرانی می کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۸:۴۸    
گرگان - ایرنا - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعلل در تصویب لوایح چهارگانه به صلاح نیست، تاکید کرد: تصویب این لوایح هر گونه بهانه جویی را از دشمن می گیرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۸:۰۵    
نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز جمعه 17 اسفند 97 با حضور در سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی (عیدانه) از بخش های نمایشگاه صنایع دستی بازدید کرد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۰:۴۹    
خرداد: عضو هیئت نظارت بر عماکرد سازمان صدا و سیما در خصوص دزدیده شدن آرشیو صداو سیما و پخش آن ها از شبکه های معاند گفت: موضوع هنوز در شورای نظارت مطرح نشده است. ...