سه شنبه ۲۴ مهرساعت ۲۰:۱۱Oct 2018 16

جدیدترین خبرهای «کمیسیون امنیت»

نسیم   ۱ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره به عنوان قربانی بزرگ تروریسم در صف مقدم مبارزه با این جریان قرار داشته و هزینه های آن را نیز پرداخته است.
خانه ملت   ۳۰ دقیقه پیش    
علی نجفی خوشرودی، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در کمیته صلح و امنیت بین الملل اتحادیه بین المجالس IPU به ایراد سخنرانی پرداخت.
ایرنا   ۳۷ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره به عنوان قربانی بزرگ تروریسم در صف مقدم مبارزه با این جریان قرار داشته و هزینه های آن را نیز پرداخته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
اعضای پارلمان اروپا با حمله شدید اللحن به رئیس کمیسیون امنیت ملی در کنست رژیم صهیونیستی که در پارلمان اروپا سخنرانی می کرد، وی را شیطان و جنایتکار جنگی توصیف کردند.
خانه ملت   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد دستیابی ایران به تجهیزات نظامی پیشرفته فرصتی برای کشورهای مختلف از جمله همسایگان برای بهره گیری است.
خبرگزاری برنا   ۶ ساعت پیش    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه قسم خورده ایم شهردار از جنس شورای شهر نباشد تفکر اشتباهی است. اکنون مسائل عمرانی، مترو و ... شهر تهران به حال خود رها شده و باید هر چه سریعتر فکری به حال آن شود ...
خبرگزاری برنا   ۶ ساعت پیش    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن توقع زایی می کند و با مسموم کردن فضای جامعه افکار عمومی را نسبت به وزرا بدبین می کند که ره به جایی نخواهد برد.
سرمد نیوز   ۶ ساعت پیش    
حشمت الله فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در ایران بستگی به نوع اثر عملی و کارکردی بسته پیشنهادی اروپایی ها دارد
فردا نیوز   ۷ ساعت پیش    
نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: حضور لاریجانی در انتخابات 1400 قطعی است، ستادهایش را هم فعال کرده است.
خانه ملت   ۷ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، تاکید کرد: تجاوز ائتلاف آمریکایی به سوریه نقض آشکار قوانین و موازین بین المللی و نادیده گرفتن حق حاکمیت ملی و تمامیت ارضی سوریه است.
مشرق نیوز   ۸ ساعت پیش    
نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: حضور لاریجانی در انتخابات 1400 قطعی است، و ستادهایش را هم فعال کرده.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است علیرغم عدم تشابه منافع ایران و ترکیه در عراق باید از تجربیات ترکیه در سرمایه گذاری در کشورهای همسایه استفاده کرد.
خانه ملت   ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است باید مشوق و ضمانت هایی برای سرمایه گذاران خارجی جهت سرمایه گذاری در روند بازسازی سوریه قرار داد.
کوگانا   ۹ ساعت پیش    
رییس کمیته امنیت داخلی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:سفارت ها به عنوان نماینده دولت های اروپایی دارند کار می کنند و ایجاد دفاتر اتحادیه اروپا کاری اضافه بر سازمان است.
دانا   ۱۰ ساعت پیش    
یک نماینده مجلس روایتی جدید از دیدار اعضای کمیسیون امنیت ملی با سرلشکر فیروزآبادی در سال 88 ارائه داد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۱    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه همسایگان ایران حاکمیتی بر مرزهای مشترک ندارند، گفت: تعبیه امکانات سخت افزاری در کنار امکانات الکترونیک و اپتیک در مرزها ضروری است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۱    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: درگیری و تهدید آمریکا و عربستان یک بازی سیاسی و ظاهری است و حاکمان این کشورها به زودی نسبت به یکدیگر تغییر موضع نخواهند داد.
پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۳:۱۵    
مقیم/رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس از تهیه و تدوین طرح اصلاح ماده 989 قانون مدنی درخصوص ایرانیان خارج از کشور و دوتابعیتی ها در کمیته روابط خارجی این کمیسیون خبرداد.
روزنامه باختر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۱    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سازوکارهایی در نظر گرفته شده تا افرادی که به دنبال سرمایه گذاری در ایران هستند به موجب تحریم های آمریکا دچار مشکل نشوند و بتوانند به راحتی با ایران کار کنند. ما این اطمینان را به همه اتباع خارجی می دهیم. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۳۰    
ایسنا: سید محسن علوی عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: CFT بهانه را از اروپا، چین و برخی کشورها که مدعی بودند اگر ایران عضو FATF نشود با ما کار نمی کنند، گرفت ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است اگر بحران یمن به زودی حل نشود یک نسل در این کشور به خاطر زیاده خواهی های عربستان از بین می رود از این رو باید هرچه سریع تر به سمت توافق ملی پیش رفت.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد عواقب قطع شدن دسترسی ایران به سوئیفت در پی اعمال تحریم های ثانویه را تشریح کرد.
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۱    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه قتل خاشقجی پرده از جنایات چندین ساله سعودی برداشت، گفت: به موجب این اتفاق حامیان حاکمان عربستان باید به دنبال پاسخگوی افکار عمومی جهان باشند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه جایگزینی نفت ایران توسط سعودی ها یک بلوف سیاسی است، گفت: عربستان به لحاظ فنی امکان جایگزینی نفت ایران را ندارد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است نباید ادلب خارج از دست هیچ گروهی قرار بگیرد تا تهدیدات انسانی زیاد شده و مورد تجزیه واقع شود.
اقتصادگردان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۵    
یک عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: CFT، FATF و سایر معاهدات بین المللی نمی تواند مشکل اقتصاد ما را به طور ریشه ای حل کند ولی می تواند در مقطعی آثار روانی بر اقتصاد به جای گذارد.
مجلس نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را برای کشوری که اهداف بلندی دارد، ضروری دانست و گفت: این الگو باید در محافل علمی، نخبگی و مراجع رسمی کشور مورد بررسی و چکش کاری قرار گیرد تا زمینه های اجرایی آن فراهم شود.
اقتصاد ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۴    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تمام توان آمریکا اثر گذاری بر 20 الی 23 درصد از اقتصاد در دنیاست. با این حال وقتی بازی بین عدد و رقمی می شود ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۱    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان میراث فرهنگی، در طول یک سال گذشته اقدامات مناسبی را به ویژه در حوزه ایجاد زیرساخت های گردشگری انجام داده است.