چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۲:۴۶Jun 2018 20
 

جدیدترین خبرهای «کمیسیون امنیت»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۷ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: دست ائتلاف عربستان و همدستانش به خون هزاران یمنی مظلوم به ویژه زنان و کودکان آلوده است.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلام کرد: جلسه امروز کمیسیون به دلیل عدم وجاهت قانونی هیأت رئیسه و پایان مدت عضویت آنان در هیأت رئیسه، عصر امروز برگزار نشد.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: واقعا انسان هایی که حق الناس را اینگونه زیر سؤال می برند، یا بی اطلاعند و یا حقیقتا مغرض هستند.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
گروه سیاسی دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از برگزار نشدن انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا خبر داد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران-ایرنا-عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه امروز این کمیسیون به دلیل خروج تعدادی از اعضای این کمیسیون از جلسه برگزار نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس رکود اقتصادی را یکی از عوامل مهم شرایط نابسامان اقتصادی حاکم بر کشور دانست و گفت: بی تدبیری های دولت، تحریم ها و خشکسالی ها از دیگر مواردی است که به شرایط نابسامان اقتصادی کمک کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۲    
4 عضو اصلاح طلب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس جلسه این کمیسیون را برای از بین بردن رسمیت جلسه ترک کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از آبستراکسیون جلسه انتخابات هیات رئیسه این کمیسیون توسط اصلاح طلبان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۹    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طرح FATF با رفع موانع تحریم ها مجدد پس از بررسی کمیسیون امنیت مجلس در صحن علنی مجلس بررسی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۵    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از برگزاری انتخابات هیات رئیسه این کمیسیون در هفته آینده خبر داد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۴    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دو فوریت طرح تبیین شروط مذاکره با اروپا پیرو اظهارات مقام معظم رهبری در حال حاضر به هیئت رئیسه مجلس ارائه شده است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۵    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد مقابله با پ ک ک امری مشروع است اما ترکیه باید اجازه کشور عراق برای حضور در خاک این کشور و انجام عملیات نظامی را دریافت کند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به اصلاح طلبانی که نامه مذاکره با آمریکا را نوشتند،گفت:با این کارها وحدت عمومی جامعه را برهم نزنید و فضای دو قطبی مخالف و موافق مذاکره با آمریکا را ایجاد نکنید. هنوز هم برای تجدید نظر دیر نشده نامه را پس بگیرید.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در صورتی که نام هر یک از گروه های مقاومت در لیست تروریست ها قرار گیرد، سریعا جمهوری اسلامی ایران از FATF خارج می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۰:۳۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: مفاد طرح حقوق و دستمزد مدیران و مقامات کشور با برنامه ششم توسعه موازی کاری دارد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۹:۰۰    
دبیر کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اینکه موضوع خروج ازNPT مسئله ای است که باید مقامات بالاتر درباره آن تصمیم گیری کنند گفت:این موضوع یکی از گزینه های ایران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۰۲:۳۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن اینکه کنوانسیون (FATF) را استعماری قلمداد کرد، گفت: اجازه نمی دهیم "FATF" در مجلس تصویب شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۲۰:۳۲    
بغداد – ایرنا – عضو کمیسیون امنیت پارلمان عراق گفت که بمباران مقر یکی از گروههای الحشد الشعبی در مرز سوریه و عراق توسط ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا تلاشی برای بازگرداندن داعش به کشور است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۹:۱۰    
شهرکرد- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: عده ای به هر طریقی به دنبال ناکارآمد نشان دادن دولت اعتدال بوده و حاضرند دست به هرکاری بزنند.
الف   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۷:۳۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد از حجم زیاد واردات کالاها به بازارهای داخلی گفت: واردات بیش از اندازه کالاهایی که مشابه تولید داخل دارند باعث تعطیلی کارخانجات و تعدیل کارگران شده و وزیر صنعت باید پاسخگو باشد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۵:۳۵    
شهرکرد- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم شهرستانهای شهرکرد، سامان و بن در مجلس شورای اسلامی گفت: عده ای به منظور اثبات ناکارآمدی دولت اعتدال حاضرند دست به هرکاری بزنند.
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۵:۰۰    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است سیاست آمریکا در افزایش تعرفه واردات کالاهای خارجی صرفا در کوتاه مدت می تواند مشکلات اقتصادی این کشور را برطرف کند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۳:۲۰    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد ایالات متحده بحران زده و درگیر مناقشات داخلی، هیچگاه نمی تواند نسبت به گزینه حمله نظامی علیه کشورمان فکر کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۹    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه گرانی های لجام گسیخته حاصل حاکمیت رکود بر اقتصاد کشور است، گفت: چه کسی می خواهد پاسخ گوی تورم 80 درصدی در کشور باشد؟
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۳    
تهران-ایرنا - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هدف از پیشنهاد مذاکره با آمریکا را ایجاد تفرقه در کشور و قرائت انشاءهای تل آویو دانست و گفت: رییس جمهوری توانمندی در ایران حضور دارد و هیچگاه ترامپ و اسرائیل به اهدافشان نمی رسند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۰    
تهران-ایرنا - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هدف از پیشنهاد مذاکره با آمریکا را ایجاد تفرقه در کشور دانست و گفت: رییس جمهوری توانمندی در ایران حضور دارد و هیچگاه ترامپ و اسرائیل به اهدافشان نمی رسند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۰:۰۸    
انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس فردا برگزار می شود.
آی تی آنالایز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۰    
دانیال رمضانی - یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به نقل از وزیر اطلاعات عنوان کرد که تلگرام طلایی متعلق به جمهوری اسلامی ایران است و اکنون 25 میلیون عضو دارد و قانونی است. ...
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۲۱    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه اقدام مجلس برای تعویق دوماهه بررسی الحاق به CFT یک اهرم دیپلماتیک است، گفت: عده ای هنوز به مذاکرات برجامی خوشبین هستند.
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۲۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه طالبان دست نشانده آمریکا در افغانستان هستند، گفت: تمام اقدامات آمریکا تاکتیکی برای حضور در منطقه با هدف اخذ امتیاز از دولت ها و گروه های معارض است.