چهارشنبه ۲۶ دیساعت ۰۵:۱۶Jan 2019 16
 

جدیدترین‌های «کمیسیون امنیت»

خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هفته آینده با حضور مقامات استان های درگیر در موضوع کم آبی یعنی خوزستان، چهار محال و بختیاری و اصفهان در کمیسیون امنیت ملی تشکیل جلسه داده می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به خیز سیاستمداران کاخ سفید برای ایجاد اجماع جهانی علیه تهران، گفت: سیاست ایران هراسی استراتژی مدت دار کاخ سفید است اما با ناکامی مواجه روبرو شد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۱    
اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با عماد خمیس، نخست وزیر سوریه دیدار و گفت و گو کردند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: قبل از انقلاب 6 میلیون تن گندم از آمریکا وارد می کردیم ولی در حال حاضر با وجود سه برابر شدن جمعیت و تحریم ها در این زمینه به خودکفایی رسیده ایم.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۶    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از استقبال رییس جمهور سوریه برای ایفای نقش ایران در حوزه اقتصادی این کشور خبرداد و گفت: بیش از این تاخیر در امضاء سند همکاری های جامع و راهبردی بین ایران و سوریه جایز نیست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۴۲    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: اعلام خبر وضعیت پرتاب ماهواره پیام از سوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از منظر امنیت ملی و سیاست خارجی ملاحظات مهمی در پی داشت.
میزان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پرسنل نیروی هوایی ارتش که برای جبران گرانی های سرسام آور قیمت گوشت اقدام به واردات و تامین آن از کشور های منطقه کردند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۸    
رئیس جمهور سوریه در دیدار با رئیس کمیسیون امنیت ملی و روابط خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که روابط تهران و دمشق از همان ابتدا براساس اصول و احترام به خواسته های ملت در تعیین سرنوشت خود و بدون دخالت های خارجی ایجاد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: با مستند کردن مصدومین و قربانیان ناشی از تحریم ها و ارائه به مراجع بین المللی، رسوایی آمریکا آشکارتر می شود بنابراین دولت پیشگام مستند سازی آثار تحریم شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۰    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که آمریکا با برگزاری اجلاس ضدایرانی در لهستان به دنبال همراه کردن کشورهای عربی و مرتجع منطقه است ، گفت که قطعا این حرکات آمریکا در نهایت به نفع ایران تمام خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۶    
نائب رئیس کمیسیون عربی و خارجی پارلمان سوریه به سفر رئیس کمیسیون امنیت ملی و روابط خارجی مجلس ایران به این کشور و دیدار وی با وزیر خارجه سوریه پرداخت و افزود: این سفر یک سفر مشورتی و معمولی و در چارچوب روابط متمایز میان دو کشور برادر است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۴    
مرتضی صفاری نطنزی با بیان اینکه شورای نگهبان به متن کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم ایراد شرعی گرفته است، گفت: مجلس امکان تغییر متن کنوانسیون را ندارد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است آمریکا و عربستان خود به دنبال طولانی شدن جنگ یمن هستند اما برای فرافکنی دیگران را مقصر جلوه می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نوشت: کشورهای منطقه نظیر قرقیزستان، قزاقستان و افغانستان جهت تأمین گوشت و با قیمت کیلویی 37000 تومان و تحویل در تهران و مشهد اعلام آمادگی کرده اند اما مافیای موجود که ضروری ترین کالای زندگی مردم را هم از چنگ شان در آورده کارشکنی می کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در بعد اقتصادی و زنجیره طولانی اقتدار ملی یک حلقه ضعیفی به نام اقتصاد وجود دارد که باید آن را تقویت کنیم و با تکیه بر رهنمودهای مقام معظم رهبری و اصول 24 گانه اقتصاد مقاومتی و خودباوری ملی می توانیم تحول عظیمی رقم بزنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۷:۱۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ادعای دونالد ترامپ مبنی بر اینکه ایران خواهان مذاکره با آمریکاست، گفت: رئیس جمهور آمریکا گمان می کند که ابرقدرت جهان است و می تواند برای کشوری مقتدر همچون ایران تکلیف مشخص کند.
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۳:۱۳    
در این دیدار روابط راهبردی بین تهران-دمشق که از چندین دهه پیش آغاز شده است، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. به گزارش جماران؛ رئیس جمهوری سوریه در دیدار با رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در دمشق ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۰:۵۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: دختران ما در رشته های مختلف با رعایت کامل حجاب اسلامی توانستند با کسب مدال افتخار آفرین باشند.وی افزود: اگربخواهیم ورزش را به دو بعد همگانی و قهرمانی تقسیم کنیم، ما در بعد همگانی امکانات خوبی را مهیا کردیم و دراختیار داریم ...
آفتاب یزد   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۰:۰۳    
هیئتی از مجلس شورای اسلامی به ریاست فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برای بررسی راهبردهای سیاسی و اقتصادی بعد از جنگ و بحران در سوریه به این کشور سفر کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۳:۱۹    
رئیس جمهوری سوریه در دیدار با رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در دمشق، روابط ایران-سوریه را از ابتدا بر اخلاق و احترام به اراده مردم در تعیین سرنوشت خود متکی دانست.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۲:۲۷    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تشکیل کمیته مشترک بین نمایندگان ایران و سوریه برای تسریع در اجرای همکاری های راهبردی خبر داد و افزود: رژیم صهیونیستی از مقاومت تحت الگوی ایران ضربه خورده است.
توسعه   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۳۱    
آقایان فلاحت پیشه نماینده اسلام آبادغرب و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و جاسمی نماینده کرمانشاه و عضو این کمیسیون در دمشق با بشارالاسد رئیس جمهور سوریه دیدار و گفتگو کردند.
شبکه خبر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۱:۲۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس و هیئت همراه، در دومین روز سفر به دمشق، با رئیس جمهور، رئیس مجلس و وزیر امور خارجه سوریه دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۲۰:۲۲    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از دمشق درباره دومین روز سفر هیات ارشد مجلس شورای اسلامی به سوریه کد ویدیو دانلود فیلم اصلی مصاحبه 1: علی صطوف نماینده مردم حلب در مجلس ملی سوریه ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۴۴    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران و هیئت همراه امروز با رئیس جمهوری سوریه در دمشق دیدار کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۵    
رئیس کمیته فن آوری هسته ای کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت:توان هسته ای و غنی سازی ما امروز بیشتر از زمان پذیرش برجام است و هر لحظه بخواهیم می توانیم فعالیت های خود را به حالت قبل باز گردانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۲۳    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران با رئیس جمهوری سوریه در دمشق دیدار و درباره گسترش روابط دوجانبه رایزنی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۱    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران و هیئت همراه امروز با رئیس جمهوری سوریه در دمشق دیدار کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۴۷    
سمنان - ایرنا - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اروپا برای تقویت همکاری با ایران به دنبال ایجاد بانک های مستقل است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:خودروسازان همچنان بر طبل گرانی محصولات می کوبند و تکلیف مشتریان را نیز مشخص نمی کنند..
برترین ها   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۸    
یورو نیوز: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران گفت وگوی این کشور با طالبان را در راستای حفظ ثبات در افغانستان و مقابله با توطئه بانیان داعش عنوان کرد. ...
روزنامه باختر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برگزاری اجلاس ضد ایرانی در لهستان را جنگی روانی دانست که می تواند به عرصه شکست آمریکایی ها تبدیل شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۴:۲۶    
رئیس جمهور سوریه، روابط ایران و سوریه را الگویی برای ایجاد شبکه بزرگتری از روابط میان کشور ها دانست که با کشورمان دیدگاه های مشترکی دارند.
مجلس نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۵۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از 40 سال ، امنیت ملی ایران در تراز بالایی قرار دارد همچنین وحدت بین مردم در بهترین شرایط قرار دارد و ثروت ملت ایران نیز بی حد و حساب است
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: نه تنها دستگاه دیپلماسی، بلکه مجلس نیز به ادامه همکاری اروپایی ها در قالب برجام با ایران امید ندارد.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۳    
کیهان: حشمت الله فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، اخیراً ادعاهای عجیبی را درباره FATF مطرح کرد که ایرادهایی به این مواضع وارد است. در این گزارش به سه ایراد از سخنان وی می پردازیم: 1. پیامد عدم پذیرفتن CFT قفل شدن سیستم بانکی کشور است؟! ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۳۰    
تهران-ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: باید با پرهیز از بخشی نگری به دولت کمک کرد هنگام تدوین بودجه توجه کافی به مناطق محروم داشته باشد تا توسعه متوازن و عدالت محور در کشور ایجاد شود.
صما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۷    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: بنیاد مستضعفان از نظر قانونی امکان انجام فعالیت اقتصادی در خارج از کشور را ندارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۴    
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بر آمادگی تهران جهت انتقال فن آوری های جدید به سوریه برای بازسازی این کشور تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۲:۰۳    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: نشانه ای از استعفای ظریف مشاهده نشده و وزیر خارجه با قدرت به کار خود ادامه می دهد.
شهروند البرز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۰    
با توجه به طرح قانون بازنگری انتخابات استانی و لزوم اجرای آن در کشور ، شهروند البرز طی گفت و گو با محمدجواد کولیوند رییس کمیسیون امنیت داخلی و امور شوراها در این خصوص به بررسی این موضوع پرداخت.
کرد پرس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۷    
به گزارش کردپرس، کریم الحمداوی در گفتگو با شبکه تلویزیونی الاتجاه با بیان اینکه نیروهای آمریکایی همچنان درخاک عراق به گشت زنی می پردازند، گفت: توطئه هایی از سوی آمریکا علیه تعدادی از کشورهای همجوار عراق جریان دارد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۴    
رییس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی برگزاری اجلاس ضد ایرانی در لهستان را نشان دهنده استیصال و بیچارگی آمریکا دانست و گفت: آمریکا حتی در منطقه برای برگزاری اجلاس ضد ایرانی نتوانسته همراه پیدا کند به همین دلیل به کشوری همچون لهستان روی آورده است.
روزنامه آرمان امروز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۷    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: گفت وگوی ایران با طالبان در راستای حفظ ثبات در افغانستان و توطئه بانیان داعش در این کشور صورت گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۰    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره استانی شدن انتخابات گفت: عیب این طرح این است که ارتباط نمایندگان با حوزه انتخابی شان کمتر می شود. چون حوزه های کوچک محلی از بین می رود.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: ترامپ تعطیلی دولت را به عنوان ابزار قدرت در دست گرفته تا کنگره و مجلس نمایندگان را فلج و حرف خود را بر کُرسی بنشاند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۹    
در جریان سفر هیات پارلمانی ایران به سوریه، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بر تعمیق روابط اقتصادی و سیاسی و مذهبی بین ایران و سوریه تاکید کرد و گفت که کشورهای همراه با داعش و تروریست ها هیچ گاه نمی وانند برای ما دوستان خوبی باشند.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۶    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه آمریکا از ابزار ائتلاف کشورهای وابسته به خود به دنبال اقدام های جدید تبلیغاتی علیه ایران در کنفرانس لهستان است، گفت: در این شرایط باید دستگاه دیپلماسی را به لحاظ مادی و معنوی تقویت کنیم تا توان مقابله به مثل داشته باشد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حزب در تعریف سیاسی خود در جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه جایگاه خود را در سال های پس از انقلاب پیدا نکرده و نتوانسته اثرگذاری مثبتی بر تحولات سیاسی و اجتماعی داشته باشد.
وانا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۷    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی با بیان این که آمریکا به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است گفت: تمامی تلاش آمریکا آن است که تا 22 بهمن ماه اتفاقی را رقم زنند حال این که این خیالی بیش نیست و مردم با حضور آگاهانه در راهپیمایی تمامی نقشه ها و تحریم ها را نقش برآب ...