سه شنبه ۲۳ مردادساعت ۱۵:۰۲Aug 2018 14

جدیدترین خبرهای «کمیسیون امنیت»

خبرگزاری مهر   ۴۸ دقیقه پیش    
کرمانشاه_عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با وجود اینکه آمریکا جنگ اقتصادی را توسط وزارت خزانه دارای هدایت می کند، اما می بینیم با این تحریم ها زندگی عادی در کشور جریان دارد.
موج   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بحث مذاکره با آمریکا از نظر ما دیگر تمام شده است. ابوالفضل حسن بیگی در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری موج ...
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در جلسه با خبرنگاران پارلمانی به تشریح اهمیت تعامل کمیسیون متبوع و رسانه ها پرداخت.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از حضور ظریف برای ارائه گزارشاتی درباره کنوانسیون دریای خزر به مجلس در هفته آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم گفت: آمریکایی ها برخلاف روس ها و چینی ها در امور داخلی ایران دخالت می کنند و مذاکره ، دخالت این کشور را تسهیل می کند.
بلاغ مازندران   ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تقسیمات دریای خزر به آینده موکول شد گفت: تصمیم استاندار مازندران برای مناطق آزاد غیرکارشناسی بود.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم قم گفت: متاسفانه دستگاه اجرایی اقدام شایسته ای در برخورد با مفاسد و جرایم اقتصادی انجام نمی دهد. مجتبی ذوالنوری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۴ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- طرح تسهیل خروج بانوان نخبه که رای اعضای کمیسیون امنیت ملی را بدست آورده و در نوبت بررسی مجلس قرار دارد، گام بلند نمایندگان زن برای حل مشکلات این قشر جهت حضور در عرصه های بین المللی ورزشی و علمی است.
رسا   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به این که ضعف مدیران کلان در سیستم اقتصادی کشور موجب وضعیت کنونی است، گفت: در بعضی موضوعات مدیران ما ضعیف عمل کردند که موضوع رانت خواری و فساد بوجود آوردند.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است جمهوری اسلامی در شرایطی که چیزی به تسلط داعش بر بغداد نمانده بود به عراق کمک کرد از این رو مقامات آنها بعد از حل این مشکل باید حمایت بیشتری از جمهوری اسلامی داشته باشند.
انتخاب   ۵ ساعت پیش    
برخلاف انتظاری که از انحصار ایجاد شده برای پیام رسان های ایرانی داشتیم (فیلتر تلگرام)، پیام رسان های ایرانی نتوانستند تعداد قابل توجهی کاربر را به خود جذب کنند ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- طرح تسهیل خروج بانوان نخبه که رای اعضای کمیسیون امنیت ملی را بدست آورده و در نوبت بررسی مجلس قرار دارد، گام بلند نمایندگان زن برای حل مشکلات این قشر جهت حضور در عرصه های بین المللی ورزشی و علمی است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه برای ارائه توضیحاتی درباره کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر سه شنبه آینده در این کمیسیون حضور می یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: هرگونه مذاکره با آمریکا منجر به نتیجه نخواهد شد.
خانه ملت   ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است دولت باید بدون ترس از وقوع جنگ یا درگیری ذهنی برای برقراری مذاکره با آمریکایی ها اقداماتی برای حل مشکلات در داخل صورت دهد.
شعار سال   ۵ ساعت پیش    
کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با حمایت از کمپین فرزندت_کجاست؟ گفت: 7 فرزند دارم از سه پسرم دو تا طلبه هستند و در قم ساکنند و دیگری در سپاه مشغول خدمت است.
پانا   ۶ ساعت پیش    
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی کشورمان متذکر شد که برجام توافقی بی سابقه است و در آن همه طرف ها به خواسته ها و نتایج دلخواه خود رسیدند. ...
میزان   ۶ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در حال حاضر صحبت از مذاکره مجدد کاملا صحبت انحرافی است و ترامپ هم بیشتر براساس ایجاد یک جنگ روانی این موضوع را مطرح می کند.
ایلنا   ۶ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اعلام این خبر که وزیر امور خارجه هفته آینده در جلسه کمیسیون حاضر خواهد شد، گفت: کلیات مباحث مطرح شده در قزاقستان به اطلاع اعضای کمیسیون امنیت ملی رسیده بود اما از جزئیات خبر نداشتیم.
خانه ملت   ۶ ساعت پیش    
رئیس کمیته آب کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: کشور افغانستان به معاهدات امضاء شده در مورد حق آبه هیرمند پایبند بوده اما در مورد هریر رود هنوز این اتفاق نیفتاده است.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر نمی تواند به منزله تقسیم آب و بستر در دریای خزر باشد البته این دغدغه وجود دارد که اگر مجوزی در حوزه مرزی داده شود ممکن است مبنایی برای ادعاهای مرزی محسوب شود.
خانه ملت   ۷ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از نهایی شدن طرح خروج بانوان از کشور در کمیسیون متبوعش و در قرار گرفتن این طرح در نوبت رسیدگی در صحن مجلس خبر داد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
رییس کمیته امنیت داخلی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که ما در مسیر خودکفایی برای رسیدن به اقتدار هستیم گفت: اکنون ما به اقتدار سیاسی رسیده ایم، اما باید تمامی دستگاه ها برای رسیدن به اقتدار اقتصادی تلاش کنند.
شمال نیوز   ۷ ساعت پیش    
شمال نیوز : نانواکناری با بیان اینکه به مردم نمره 20 می دهیم زیرا مردم به رغم همه مشکلات پای نظام ایستاده اند در عین حال اذعان کرد: اما به برخی مسئولان نمره خوب، برخی متوسط و برخی نمره مردودی می دهم.....
ایسکانیوز   ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان این که کمتر از 10 درصد واردات کشور با ارز آزاد انجام می شود خاطر نشان کرد: همواره کالاهایی که با ارز دولتی وارد کشور شده است را عده ای با همان نرخ ارز آزاد به مردم می فروشند.
موج   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۳:۰۲    
عضو سابق کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ممنوعیت مذاکره ایران و آمریکا که فرمان آن را رهبری معظم انقلاب صادر فرمودند، بر اساس واقعیت های موجود انجام شده است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۳:۵۰    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس مطرح شدن افزایش مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را موجب تلف شدن منابع کشور دانست و گفت: مدافعان توسعه کمی مناطق آزاد ابتدا باید پاسخگوی عملکرد 25 ساله این مناطق بوده و سپس به فکر افزایش آن ها باشند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۲:۱۵    
رودربایستی با تندروهای مجلس درباره یک لایحه معصومه معظمی پس از چند ماه به تعویق انداختن بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم (CFT) توسط تندروهای اصولگرا و ارجاع آن به کمیسیون امنیت ملی و عدم بررسی آن در کمیسیون مربوطه؛ لایحه فوق برای چندمین بار به صحن علنی مجلس رفت ...
کیهان   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۵۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: برخی نمایندگان مجلس در کارهای اجرایی دخالت می کنند و بار اجرایی کشور را به دوش مجلس می اندازند و نمایندگان مجلس را از تحقیق و تفحص، استیضاح، سؤال و پیگیری های قانونی خودشان دور می کنند.
پایداری ملی وابسته   ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۲    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از اتمام مهلت دو ماهه مسکوت ماندن لایحه CFT خبر داد و گفت: این لایحه سه شنبه هفته آینده با حضور مسئولانی از وزارت امور خارجه در کمیسیون امنیت ملی بررسی می شود.