سه شنبه ۲۳ مهرساعت ۰۹:۴۷Oct 2019 15

جدیدترین‌های «کمیسیون امنیت»

ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این که حمله به نفتکش ایرانی اقدام خلاف سیاست ثبات ساز جمهوری اسلامی ایران است گفت که ایران در جای خودش پاسخ قاطع و پشیمان کننده ای به اقدام می دهد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: قطعا کسانی که با مذاکره ایران و عربستان مخالف بوده، دست اندرکار چنین حملاتی هستند.
نامه نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده بروجرد در مجلس گفت: حمله به خاک سوریه غیر قابل قبول بوده، است ، که امیدواریم ترکیه هر چه سریعتر این سیاست را تغییر بدهد و نیروهای خود را از این کشور خارج کند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: نیروهای آمریکایی از سوریه خارج شده اند، تا اینکه بتوانند در حوزه میدانی توان چانه زنی خود را تقویت کنند؛ بنابراین حمله ترکیه به مناطق کردنشین، سوریه بدون هماهنگی با آمریکا انجام نشده است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از اقدام پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سازمان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دستگیری روح الله زم تقدیر و تشکر کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از اقدام سپاه پاسداران برای دستگیری سرشبکه سایت معاند و ضدانقلاب آمدنیوز تشکر کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: روند تنش زدایی بین ایران و عربستان آغاز شده و سفر عمران خان نخست وزیر پاکستان بخشی از این جریان محسوب می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از کشورهای خارج از منطقه خلیج فارس از ایجاد هلال شیعی و محور مقاومت هراس دارند و با حمایت عوامل داخلی در منطقه و طرفداری از گروه های تکفیری و وهابیت تلاش می کنند گفتمان و هلال شیعی را تحت تاثیر قرار دهند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر چه عامل سیاسی در رویه گروه ویژه اقدام مالی(اف ای تی اف) در قبال ایران شدیدتر عمل می کند، اما نوع همکاری جمهوری اسلامی با این نهاد مالی به نحوی است که ما در لیست کشورهای غیرهمکار آن قرار نمی گیریم. ...
نامه نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۶:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران از هرگونه گفت وگوی سازنده با عربستان استقبال می کند تا سوءتفاهم ها رفع شود. بی تردید ایران در جهان اسلام از جایگاه والایی برخوردار است و عربستان هم وضعیت قابل توجهی دارد؛ بنابراین هرچه فاصله روابط این دو کشور با یکدیگر کمتر شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: پاکستان به عنوان همسایه شرقی ایران، روابط دیرینه ای با کشورمان دارد که البته درباره مسائل امنیتی باید هماهنگی های بیشتری به وجود بیاید.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۰    
حشمت الله فلاحت پیشه،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حضور بانوان در ورزشگاه نشان داد در خیلی از مسائل اجتماعی می توانیم قبل از تابو شدن به راحتی مشکل را حل کنیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۱:۵۱    
سرویس سیاسی جوان آنلاین: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: احتمالاً در گام چهارم کاهش تعهدات برجامی، توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی و کاهش نظارت های آژانس بر برنامه های هسته ای ما در دستور کار قرار می گیرد. ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۲۰:۰۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر رویکرد صلح جویانه و مقتدرانه جمهوری اسلامی ایران نبود، آبراهه های منطقه ناامن بود. ایران خواهان دیپلماسی منطقه ای است و با هر تنشی برخورد مقتدرانه می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود در جلسه علنی امروز مجلس خواست که از تولید حمایت شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است: عمران خان ظرفیت خوبی برای میانجی گری دارد به شرطی که مواضع سعودی ها سینوسی نباشد و با صداقت و بدون اتکاء به دولتمردان آمریکایی صلح و امنیت منطقه را دنبال کنند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که هیات عالی نظارت مجمع تشخیص جایگاهی در قانون گذاری ندارد ، گفت: از آنجا که یکسال از مهلت مجمع تشخیص برای اعلام نظر درباره لایحه پالرمو می گذرد و هنوز نظری اعلام نشده طبق قانون عملا پالرمو تایید شده به حساب می آید ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به وضعیت مرزهای مشترک ایران و پاکستان و اتفاقات تروریستی که گاها رخ می دهد، گفت: موضوع امنیت مرزهای مشترک باید در دیدار مقامات ایرانی با نخست وزیر پاکستان مطرح شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در در واکنش به هدف قرار گرفتن نفت کش ایرانی "سابیتی" در دریای سرخ گفت: در مسایل امنیتی این اتفاق را بی پاسخ نمی گذاریم ولی نوع پاسخ و زمانش بسته به شرایط دارد.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۹    
احمدی نژاد، یکی از پایه های فتنه بود مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت وگویی با برنامه دستخط در اشاره به حوادث پس از انتخابات 88، گفت: رئیس جمهور منتخب هم یکی از پایه های فتنه بود ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با حضور در استودیوی برنامه " دستخط" پیرامون بررسی دقیق دو تابعیتی ها پرداخت.
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره برقراری ارتباط بانکی میان ایران و روسیه بدون سوئیفت، گفت: پیمان های دوجانبه خاص شرایط تحریم است چراکه دنیا در قالب سوئیفت و پیمان های چندجانبه مناسبات خود را پیش می برد. ...
برترین ها / اعتدال   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه رسالت: غرب استان مازندران و به خصوص شهرهای رامسر و متل قو از سال های گذشته طرفداران زیادی در میان اتباع کشورهای عراق و امارات داشته و میل زیادی برای سفر به این منطقه وجود داشته است ...
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: احتمالا در گام چهارم کاهش تعهدات برجامی، توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی و کاهش نظارت های آژانس بر برنامه های هسته ای ما در دستور کار قرار می گیرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایلنا نوشت:سخنگوی کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ما بررسی های دقیق را درباره نفتکش آسیب دیده انجام خواهیم داد هیج تعارفی هم با تروریست ها نداریم، ما دشمنان و معاندانی داریم که نمی خواهند منطقه آرامش داشته باشد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: از ارسال گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره روند اجرای برجام به هیئت رئیسه مجلس دو الی سه ماه می گذرد و اما این گزارش هنور قرائت نشده است. تاریخ انتشار: 09:01 - 21 مهر 1398 - کد خبر: 558097
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: ایران نمی تواند منتظر دولتمردان اروپایی یا آمریکایی در برجام بماند، زیرا قرارداد را با هدف تامین منافع ملی امضا کرده بنابراین در صورت تثبیت روند کنونی راهی جز کاهش تعهدات نداریم.
افکار نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم، گفت: نیروی هوافضای سپاه با مورد اصابت قرار دادن پهپاد بدون سرنشین آمریکایی، به سران کاخ سفید هشدار داد که اگر ما بخواهیم می توانیم آن دسته از تجهیزات شما که دارای سرنشین هستند را نیز به سادگی منهدم کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: ترکیه می تواند موضوعات امنیتی خود را از راه های دیگر حل کرده و به تمامیت ارضی کشور های منطقه احترام بگذارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرآنلاین : حشمت الله فلاحت پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درگفت وگو با خبرآنلاین در پاسخ به سوالی مبنی برپایان مهلت قانونی مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی لایحه پالرمو در 18 مهر ماه و اینکه با پایان این مهلت تکلیف این لایحه چه می شود، گفت: به نظرم با پایان مهلت قانونی ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۳:۰۳    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره محصورین گفت: الان اینها اگر بخواهند مسافرت بروند، تفرج و تفریح داشته باشند، اگر بخواهند سفر زیارتی بروند، اگر بخواهند دکتر و معالجه بروند ممنوعیت ندارد ...
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۱:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام ذوالنوری، نماینده مردم قم و رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در بخشی از گفتگوی خود در برنامه دستخط به ماجرای جالبی اشاره کرده است که در ادامه می خوانید
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۱:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران می بایست محکم تر برداشته شود، گفت: اروپایی ها، نه عزم و اراده و نه توان لازم برای حفظ برجام را ندارند.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، 18 مهر ماه مهلت قانونی مجمع تشخیص مصلحت نظام برای بررسی لایحه پالرمو به پایان رسید و حالا معلوم نیست پس از پایان این مهلت قانون سرنوشت این لایحه چه می شود ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ علیرضا رحیمی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در حساب توییتری خود نوشت: مقامات پاکستان بارها دربیشتر دیدارهای دوجانبه بامقامات ایران، آمادگی خودبرای میانجیگری باهدف بهبودمناسبات ایران و عربستان رابه صراحت مطرح کرده اند اما گویا تاکنون چراغ سبزی دریافت نکرده بودند. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۴۶    
به گزارش جماران؛ محمدرضا بادامچی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی، در حساب توییتری خود نوشت: سوریه یک کشور مستقل هست و براساس حقوق بین الملل، هیچ کشوری حق ورود به خاک سوریه و دخالت امور داخلی آن را ندارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آنچه که قوه قضائیه برای رسیدگی به اموال و دارایی های مسئولان اعلام کرده؛ بسیار خوب است و باید انجام شود.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حمله یکجانبه گرایانه اردوغان به کشور سوریه نقض آشکار معاهدات بین المللی است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: اقدام نظامی ترکیه علیه کردهای سوریه، معادلات منطقه و ثبات در سوریه را پیچیده تر می کند.
شانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: هدف قرار گرفتن نفتکش ایرانی سابیتی در دریای سرخ نشان داد که ایجاد امنیت در منطقه باید بر اساس راهبرد و روندی پایدار صورت گیرد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۳   + ۳۶ سایت دیگر  
مجتبی ذوالنور، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آقای کروبی خودشان در ملاقات هایی که با ایشان داشتم، فرمودند که امروز هم اگر همه کره زمین را بچرخیم و بگردیم کسی شایسته تر از مقام معظم رهبری برای رهبریت پیدا نمی کنیم. ...
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که جمهوری اسلامی ایران از تمامیت ارضی سوریه حمایت می کند و اعتقادی به تهاجم و دخالت نظامی به این کشور ندارد، اظهار کرد که مناقشات را می توان از طریق نشست های سه یا چهار جانبه حل کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امیدواریم موضوع مذاکره با ایران که از سوی مسئولان عربستانی پیشنهاد شده، تاکتیکی، موقتی و برای زمان خریدن نباشد.
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی از هجوم خارجی ها و به ویژه شهروندان کشورهای عربی برای خرید ویلا و زمین در شهرهای شمالی کشور خبر داد و گفت: وجود آب و هوای مناسب و مناطق ییلاقی از یک سو و افزایش نرخ ارز از سوی دیگر سبب استقبال اعراب از خرید ویلا در مناطق شمالی کشور شده است. ...
سلام نو / نصر نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، حشمت الله فلاحت پیشه روز شنبه اظهار داشت: حضور زنان در ورزشگاه ها تابو نبود بلکه افرادی که استاد فضاسازی هستند این تابو را به وجود آورده بودند. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، کمال دهقانی فیروزآبادی در واکنش به هدف قرار گرفتن نفتکش ایرانی "سابیتی" در دریای سرخ، گفت: این حادثه برای اولین بار نبوده و حوادث مشابه دیگری نیز وجود دارد لذا باید ابعاد این موضوع بررسی شود. ...
برترین ها / ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
برترین ها: برنامه دستخط با حضور حجت الاسلام ذالنور، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره مسائل مختلف سیاسی از جمله وضعیت موسوی و کروبی در خصر گفتگو کرده است. بخشی از گفتگو با ذوالنور: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس جزئیات جذاب دیدار 14 ساعته اش با مهدی کروبی را تشریح کرد.