سه شنبه ۲۳ مردادساعت ۱۵:۰۲Aug 2018 14

جدیدترین خبرهای «امنیت ملی»

ایثار   ۴۵ دقیقه پیش    
معاون تعاون واموراجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی باحضور در بنیاد کمیجان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: صیانت از یاد و نام شهدا با امنیت ملی ما گره خورده است .
خبرگزاری مهر   ۴۸ دقیقه پیش    
کرمانشاه_عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: با وجود اینکه آمریکا جنگ اقتصادی را توسط وزارت خزانه دارای هدایت می کند، اما می بینیم با این تحریم ها زندگی عادی در کشور جریان دارد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۵۷ دقیقه پیش    
اقتصاد ایران: تهران - ایرنا – دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ساز و کارهای جدیدی برای فعال سازی و مشارکت هر چه بیشتر فعالان و نخبگان اقتصادی بخش خصوصی در عرصه تصمیم سازی وتصمیم گیری کلان کشور اتخاذ شده که اجرایی خواهد شد.
ایسکانیوز   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان این که کمتر از 10 درصد واردات کشور با ارز آزاد انجام می شود خاطر نشان کرد: همواره کالاهایی که با ارز دولتی وارد کشور شده است را عده ای با همان نرخ ارز آزاد به مردم می فروشند.
موج   ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بحث مذاکره با آمریکا از نظر ما دیگر تمام شده است. ابوالفضل حسن بیگی در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری موج ...
خانه ملت   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس در جلسه با خبرنگاران پارلمانی به تشریح اهمیت تعامل کمیسیون متبوع و رسانه ها پرداخت.
هم نوا   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اعلام این خبر که وزیر امور خارجه هفته آینده در جلسه کمیسیون حاضر خواهد شد، گفت: کلیات مباحث مطرح شده در قزاقستان به اطلاع اعضای کمیسیون امنیت ملی رسیده بود اما از جزئیات خبر نداشتیم.
ربیع   ۱ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از افکارنیوز، کاخ سفید در بیانیه خود گفته است که این دیدار به درخواست سرار کیلیچ سفیر ترکیه روز دوشنبه در محل کاخ سفید انجام شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از حضور ظریف برای ارائه گزارشاتی درباره کنوانسیون دریای خزر به مجلس در هفته آینده خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم گفت: آمریکایی ها برخلاف روس ها و چینی ها در امور داخلی ایران دخالت می کنند و مذاکره ، دخالت این کشور را تسهیل می کند.
عصر خبر   ۲ ساعت پیش    
واشنگتن برای گفتگو با تهران آماده است. به گزارش اسپوتنیک، در وزارت امورخارجه ایالات متحده اعلام شد که آمریکا با وجود بیانیه های رهبری ایران در باره غیرممکن بودن مذاکرات بین تهران و واشنگتن، برای گفتگو با ایران آماده است. ...
خبرگزاری برنا   ۲ ساعت پیش    
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: در جنگ اقتصادی امروز که با میدان داری آمریکا در حال انجام است و ابعادی به مراتب پیچیده تر ازجنگ نظامی دارد نیز تنها معادله تغییر دهنده موازنه غیر قابل قبول کنونی ...
بلاغ مازندران   ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تقسیمات دریای خزر به آینده موکول شد گفت: تصمیم استاندار مازندران برای مناطق آزاد غیرکارشناسی بود.
تدبیر و امید   ۲ ساعت پیش    
شب گذشته اعلام شد که گروهی متشکل از مسئولان امور اضطراری، وزارت کشور، وزارت بهداشت (از جمله پزشکان)، کمیته دولتی امنیت ملی و دیگر نهادهای دولتی برای رسیدگی به این حادثه تشکیل شده است.
ایران اکونومیست   ۲ ساعت پیش    
طرح تسهیل خروج بانوان نخبه که رای اعضای کمیسیون امنیت ملی را بدست آورده و در نوبت بررسی مجلس قرار دارد، گام بلند نمایندگان زن برای حل مشکلات این قشر جهت حضور در عرصه های بین المللی ورزشی و علمی است.
ایلنا   ۳ ساعت پیش    
برای مقام های اکوادور قضیه بر سر سود و پول است. از سوی دیگر، برای آمریکایی ها قضیه کمی فرق می کند؛ آن ها وسواس غریبی به امنیت ملی و کنترل اطلاعات دارند. در آمریکا اطلاعات محرمانه بسیار بسیار زیادی وجود دارد. به گمان من، مقام های آمریکا می خواهند بنیانگذار ویکی لیکس را مایه عبرت دیگران قرار دهند.
نماینده   ۳ ساعت پیش    
رئیس کمیته آب کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: کشور افغانستان به معاهدات امضاء شده در مورد حق آبه هیرمند پایبند بوده اما در مورد هریر رود هنوز این اتفاق نیفتاده است.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
بنا بر اعلام خبرگزاری بلومبرگ، مشاور امنیت ملی آمریکا به سفیر ترکیه در واشنگتن هشدار داده است تا زمان آزادی کشیش آمریکایی، هیچ گفتگویی بین دو کشور نخواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم قم گفت: متاسفانه دستگاه اجرایی اقدام شایسته ای در برخورد با مفاسد و جرایم اقتصادی انجام نمی دهد. مجتبی ذوالنوری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ...
جهان نیوز   ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در حال حاضر صحبت از مذاکره مجدد کاملا صحبت انحرافی است و ترامپ هم بیشتر براساس ایجاد یک جنگ روانی این موضوع را مطرح می کند.
ربیع   ۳ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از رویترز، کاخ سفید اعلام کرد: جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید روز دوشنبه با سفیر ترکیه در آمریکا دیدار و درباره بازداشت آندرو برانسون کشیش آمریکایی در ترکیه گفتگو کرده اند. ...
خانه ملت   ۴ ساعت پیش    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر نمی تواند به منزله تقسیم آب و بستر در دریای خزر باشد البته این دغدغه وجود دارد که اگر مجوزی در حوزه مرزی داده شود ممکن است مبنایی برای ادعاهای مرزی محسوب شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۴ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: تهران- ایرنا- طرح تسهیل خروج بانوان نخبه که رای اعضای کمیسیون امنیت ملی را بدست آورده و در نوبت بررسی مجلس قرار دارد، گام بلند نمایندگان زن برای حل مشکلات این قشر جهت حضور در عرصه های بین المللی ورزشی و علمی است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۴ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: هرگونه مذاکره با آمریکا منجر به نتیجه نخواهد شد.
وانا   ۴ ساعت پیش    
رییس کمیته امنیت داخلی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که ما در مسیر خودکفایی برای رسیدن به اقتدار هستیم گفت: اکنون ما به اقتدار سیاسی رسیده ایم، اما باید تمامی دستگاه ها برای رسیدن به اقتدار اقتصادی تلاش کنند.
رسا   ۴ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به این که ضعف مدیران کلان در سیستم اقتصادی کشور موجب وضعیت کنونی است، گفت: در بعضی موضوعات مدیران ما ضعیف عمل کردند که موضوع رانت خواری و فساد بوجود آوردند.
جماران   ۴ ساعت پیش    
به گزارش جماران، علی نجفی خوشرودی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا اظهار داشت: ما به دلیل حساسیت هایی که در چند روز اخیر در مورد این موضوع ایجاد شده ، از محمد جواد ظریف دعوت کردیم در کمیسیون امنیت ملی مجلس حضور یابد و توضیحاتی ارائه کند. ...
اقتصاد ایران آنلاین   ۴ ساعت پیش    
طرح گزاره هایی مانند سهم 50 درصدی ایران از خزر، که حتی در دوران شوروی سابق (به دلیل طولانی تر بودن مرز های آن با خزر) محقق نشد و ایجاد ذهنیت های کاذب در کشور، آن هم از سوی فرد یا افرادی که داعیه دار نمایندگی مردم هستند نتیجه ای به جز تضعیف امنیت ملی ندارد ...
خبرگزاری تابناک   ۴ ساعت پیش    
مشاور امنیت ملی کاخ سفید با سفیر ترکیه در واشنگتن در خصوص کشیش زندانی در این کشور گفتگو کرد. به گزارش مهر به نقل از رویترز، جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید با سردار کیلیچ سفیر ترکیه دیدار و گفتگو کرد. ...
شفقنا   ۴ ساعت پیش    
شفقنا- یک مقام کاخ سفید تائید کرد مشاور امنیت ملی ترامپ با یک مقام ترک بر سر آزادی کشیش بازداشتی دیدار کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، یکی از تنش های پیش آمده میان آنکارا و واشنگتن بازداشت یک کشیش در ترکیه است. این کشیش متهم به دخالت در کودتای نافرجام ترکیه است ...