چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۲:۴۲Jun 2018 20
 

جدیدترین خبرهای «امنیت ملی»

روزنامه ابتکار   ۳ ساعت پیش    
دولت افغانستان با نزدیک شدن به زمان پایان آتش بس یک جانبه خود که تنها سه روز با آتش بس طالبان همزمان شد، برای مدت 10 روز دیگر با توجه به استقبال مردم و امید به همراهی اعضای طالبان تمدید کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۷ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: دست ائتلاف عربستان و همدستانش به خون هزاران یمنی مظلوم به ویژه زنان و کودکان آلوده است.
رسا   ۷ ساعت پیش    
نماینده خبرگان با تأکید بر این که ایران با پیوستن به کنوانسیون FATF باید دشمنان خود را یاری کند، گفت: بی تردید ارائه و اطلاعات مالی ایران به کشور های عضو FATF با امنیت ملی کشور مغایرت دارد.
تبریزمن   ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در صورتی که نام هر یک از گروه های مقاومت در لیست تروریست ها قرار گیرد، سریعا جمهوری اسلامی ایران از FATF خارج می شود.
شعار سال   ۸ ساعت پیش    
انتخاب عبدالناصر همتی برای سفارت پکن در روزهایی که با خروج رئیس جمهور آمریکا از برجام؛ چرخش دولت به سمت شرق را شاهد بودیم، باید انتخاب هوشمندانه ای از سوی دستگاه دیپلماسی کشور باشد ...
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعلام کرد: جلسه امروز کمیسیون به دلیل عدم وجاهت قانونی هیأت رئیسه و پایان مدت عضویت آنان در هیأت رئیسه، عصر امروز برگزار نشد.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: واقعا انسان هایی که حق الناس را اینگونه زیر سؤال می برند، یا بی اطلاعند و یا حقیقتا مغرض هستند.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
گروه سیاسی دبیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از برگزار نشدن انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد اعضا خبر داد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران-ایرنا-عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه امروز این کمیسیون به دلیل خروج تعدادی از اعضای این کمیسیون از جلسه برگزار نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس رکود اقتصادی را یکی از عوامل مهم شرایط نابسامان اقتصادی حاکم بر کشور دانست و گفت: بی تدبیری های دولت، تحریم ها و خشکسالی ها از دیگر مواردی است که به شرایط نابسامان اقتصادی کمک کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
محمد حنیف اتمر، مشاور امنیت ملی رئیس جمهور افغانستان، محمد معصوم استانکزی، رئیس امنیت ملی و ویس احمد برمک، وزیر داخله افغانستان به پاکستان سفر کردند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- نشریه پولیتیکو در گزارشی نوشت، وزیر امنیت ملی آمریکا مسئولیت انباشت کودکان مهاجر در کمپ ها را با کنگره دانست و اعلام کرد این نهاد از مسئولیت خود مبنی بر بستن مرزها برای ورود غیر قانونی مهاجران به آمریکا شانه خالی کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۴۲    
4 عضو اصلاح طلب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس جلسه این کمیسیون را برای از بین بردن رسمیت جلسه ترک کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۸    
مشاور ویژه رئیس جمهور کره جنوبی در امور خارجی و امنیت ملی مخالفت خود را با کاهش تعداد نظامیان آمریکایی مستقر در این کشور ابراز داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از آبستراکسیون جلسه انتخابات هیات رئیسه این کمیسیون توسط اصلاح طلبان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۹    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طرح FATF با رفع موانع تحریم ها مجدد پس از بررسی کمیسیون امنیت مجلس در صحن علنی مجلس بررسی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۵    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از برگزاری انتخابات هیات رئیسه این کمیسیون در هفته آینده خبر داد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۴    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دو فوریت طرح تبیین شروط مذاکره با اروپا پیرو اظهارات مقام معظم رهبری در حال حاضر به هیئت رئیسه مجلس ارائه شده است.
فرادید   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۰    
رئیس جمهور آمریکا ضمن احیای مجدد برنامه فضایی آمریکا قول داد برنامه اعزام انسان به مریخ را با راه اندازی نیروی مخصوص نظامی-فضایی دنبال کند. دونالد ترامپ بازگشت به فضا را بخشی از ضرورت امنیت ملی کشورش خواند و تأکید کرد که نمی خواهد چین و روسیه در برنامه های فضایی از آمریکا جلو بزنند.
هفته نامه شما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۵:۰۱    
اگر بحث هسته ای مطرح نباشد معلوم می شود آمریکایی ها وارد معامله نشده اند. در حقیقت دارند یک "قمار بزرگ سیاسی" می کنند و در این قمار سیاسی حتی حاضرند امنیت ملی خود را به عنوان آورده روی میز بگذارند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۸    
حسین علی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در جلسه بررسی الحاق به معاهده FATF که توسط بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد، گفت: پیوستن به کنوانسیون تامین مالی تروریسم در دوره خاتمی در شورای امنیت ملی بحث شد که حتی از بس بد بود حاضر به طرح موضوع در مجلس نشدند. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۴۱    
سخنگوی دولت گفت: امنیت ملی زمینه ای برای مذاکره نیست و هیچ افکار عمومی از مذاکره با ترامپ استقبال نخواهد کرد.
ایثار   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۰۶    
معاون تعاون و اموراجتماعی بنیاد مرکزی در نشست صمیمی با همکاران گفت : تکریم ایثارگران موجب تقویت امنیت ملی و بیمه کردن کشور است .
آناج   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۳:۵۰    
متفکر آزاد گفت: مذاکره با آمریکا به لحاظ دیپلماتیک کاملا غیرقابل توجیه، به لحاظ استراتژیک کاملا ضدامنیت ملی می باشد و به لحاظ دکترین و حوزه ایدئولوژیک تعارضات مبنایی اندیشه ای و تفکری با پیشنهاد مذاکره با کشوری که به هیچگونه مذاکره و تعهدی پایبند نیست اوج استیصال پیشنهاددهنده را نشان می دهد.
بیتوته   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۹    
طی هفته های اخیر تلاش شد تا با برگزاری جلسه های غیرعلنی و با حضور دبیر شورای عالی امنیت ملی و وزیر امور خارجه، نمایندگان مخالف با پذیرش دستورهای FATF مجاب شوند که به سود لوایح بین المللی مربوط رأی بدهند اما این تلاش ها نتیجه ای در برنداشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۴۰    
سخنگوی دولت در واکنش به نامه برخی اصلاح طلبان با همراهی ضدانقلاب برای مذاکره مستقیم با ترامپ گفت: ما هیچگاه در مورد امنیت ملی مذاکره نمی کنیم، ملت و هیچ منطقی مذاکره با چنین فردی را نمی پذیرد.
تیتر ۱   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۰    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه گرانی های لجام گسیخته حاصل حاکمیت رکود بر اقتصاد کشور است، گفت: چه کسی می خواهد پاسخ گوی تورم 80 درصدی در کشور باشد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۲۹    
شفقنا- رییس جمهور آمریکا دستور داده است ارتش ایالات متحده یک نیروی فضایی به عنوان شاخه ششم ارتش راه بیندازد. در حال حاضر ارتش آمریکا از پنج شاخه نیروی زمینی، نیروی هوایی، نیروی دریایی، تفنگ داران دریایی و گارد ساحلی تشکیل می شود. ...
ربیع   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۲۰    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایرنا، زینب طاهری وکیل محمد ثلاث در گفت وگو با ایرنا در پاسخ به این پرسش که شما روز گذشته اعلام کردید اسنادی مبنی بر بی گناهی این فرد در دست دارید که امروز منتشر خواهید کرد؟ ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۵    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به نقل از وزیر اطلاعات عنوان کرد که تلگرام طلایی متعلق به جمهوری اسلامی ایران است و اکنون 25 میلیون عضو دارد و قانونی است.