دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۲۰:۵۳Dec 2018 17

جدیدترین‌های «امنیت ملی»

ایرنا   ۵۴ دقیقه پیش    
تهران - ایرنا - دستیار تجاری مایکل فلین مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا به لابی غیرقانونی برای ترکیه به منظور استرداد فتح الله گولن واعظ ترک ساکن آمریکا که آنکارا وی را عامل کودتای نافرجام 2016 ترکیه می داند، متهم شد.
ایثار   ۱ ساعت پیش    
مشاور استاندار خراسان رضوی در امورایثارگران گفت: خدمت به جامعه ایثارگری برابر است با ارتقا امنیت ملی کشور و توان بازدارندگی و خدمت به چنین جامعه ای خستگی نمی شناسد.
همسو نیوز   ۲ ساعت پیش    
به گزارش گروه بین الملل خبگرزاری تسنیم به نقل از السومریه نیوز، دفتر فالح الفیاض مشاور امنیت ملی عراق اعلام کرد که دادگاه عالی اداری این کشور حکم ابطال تصمیم حیدر العبادی نخست وزیر سابق مبنی بر برکناری الفیاض از مناصب خود را صادر کرد. ...
خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش    
ایسنا نوشت: نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: اروپا حاضر نیست برای اجرای برجام هزینه بدهد.
روزنامه نصف جهان   ۳ ساعت پیش    
بهار: سید قاسم جاسمی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه این قومی و قبیله گرایی ها در دستگاه های دولتی از دید و منظر مردم فراموش نمی شود ...
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: اروپا حاضر نیست برای اجرای برجام هزینه بدهد.
آنا   ۴ ساعت پیش    
نماینده رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: کشوری که می خواهد به حیات خود ادامه دهد و پیشرفت کند به پژوهش نیاز دارد.
مشرق نیوز   ۴ ساعت پیش    
به گزارش مشرق ، سید حسین نقوی حسینی عضو امنیت ملی مجلس شورای اسلامی طی توییتی درباره گره گشایی برجام برای کشور نوشت:
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه روسیه معتقد است که وزیر خارجه آمریکا دیگر نقشی در تصمیم گیری درباره سیاست خارجی این کشور به ویژه در حوزه روابط با روسیه ندارد و تمام مسئولیت ها در این زمینه به مشاور امنیت ملی کاخ سفید واگذار شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه مجلس به ابراز خشنودی رئیس کمیسیون امنیت ملی از تصویب CFT واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به استقبال برخی از افراد و جریان های داخلی از مذاکره با آمریکا، این اقدام صورت گیرد نه یک توافق بلکه تسلیم کامل در برابر آمریکا است گفت: تجربیات به ما می گوید دولت آمریکا به هیچ عنوان قابل اعتماد نیست و این شرایط برای ترامپ مضاعف است.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی برای شرکت و سخنرانی در دهمین یادواره شهید تندگویان و 1055 شهید صنعت نفت روز چهارشنبه 28 آذر به اهواز سفر می کند.
نافع   ۷ ساعت پیش    
معاون امور پارلمانی رییس جمهور گفت: اعتماد و وحدت از مؤلفه های امنیت ملی هستند که در موقعیت فعلی کشور وحدت باید بیش از گرایش های سیاسی در نظر گرفته شود.
سرویس سیاسی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: ساز و کار ویژه مالی با اروپا باید منافع ملی جمهوری اسلامی ایران که به شکل غیر قانونی مورد دست اندازی آمریکا قرار گرفته را تامین کند. شنبه 24 آذر 1397 ساعت 14:23 کمال دهقانی فیروزآبادی
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
همدان - ایرنا - معاون پارلمانی رییس جمهوری با بیان اینکه اعتماد و وحدت مهمترین مولفه امنیت ملی است، گفت: کشور به مثابه کشتی است که اگر آسیب ببیند همه از بین می روند و گرایش حزبی مطرح نیست.
همسو نیوز   ۸ ساعت پیش    
اردشیر نوریان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص حوزه مرزبانی و حوزه دفاعی کشور، گفت: بودجه دفاعی موضوع مهمی است، اخیرا هم برخی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و رییس کمیسیون سفرهای متعددی به استان های مرزی داشته اند و از نزدیک مسائل و مشکلات مرزها را بررسی کردند ...
خانه ملت   ۸ ساعت پیش    
رییس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: باید به بودجه دفاعی در اصلاحات بودجه سال 98 توجه شود،
خبرگزاری دفاع مقدس   ۸ ساعت پیش    
عربستان باید درک صحیحی از نگرانی ها و تهدیدات امنیت ملی داشته باشد، بر این اساس این کشور با گفت وگوی دوجانبه با ایران می تواند راه حل جامعی را برای حل و فصل بحران یمن پیدا کند.
رجا نیوز   ۸ ساعت پیش    
رئیس جمهور وقت هم روش من را می پسندید که من و رئیس جمهور به توافق رسیده بودیم شلوغ بازی نکنیم؛ کار می کردیم، هر موقع به نتیجه می رسیدیم با نظر شورای عالی امنیت ملی بررسی می کردیم که کدام خبر را باید بدهیم که در مذاکرات هم کاربردی باشد ...
نسیم   ۹ ساعت پیش    
اصلاح طلبان نباید از تبعات تصمیمی که در حمایت از روحانی در سال 92 و 96 اتخاذ کردند، شانه خالی کنند و باید مسئولیت این حمایت را بپذیرند اگر دست اصلاح طلبان پشت روحانی نبود، معلوم نبود آیا دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی می توانست راهی پاستور شود یا خیر ...
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:فرای جمهوری اسلامی ایران در دوران تحریم های ظالمانه علیه کشور، باید به گونه ای فعالیت کنند که منجر به ایجاد کانال های مالی دو طرفه شود تا بدون نیاز به دلار در معاملات، آثار تحریم ها کاهش یابد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۲۶    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت : احتمال تصویب لوایح اصلاح قانون مبارزه با پولشویی، پالرمو و الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) بیشتر از عدم تصویب آن است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۲۳    
رییس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که باید به بودجه دفاعی در اصلاحات بودجه سال 98 توجه شود، گفت: در همین راستا کمیسیون امنیت ملی در جلسات مشترک با مسئولان برنامه ریز حوزه دفاعی بر لزوم توجه و تقویت بودجه دفاعی تاکید کرد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۰:۲۲    
حشمت الله فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به بودجه دفاعی کشور در بودجه سال 98 کل کشور، گفت: اخیراً آماری از بودجه دفاعی کشور به کمیسیون رسیده بود که اخبار خوبی نبود. ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با بیان اینکه دولت ها در صنعت خودروسازی به جای کار جدی و جهادی، صرفا کار سیاسی انجام دادند، گفت: متاسفانه دولت ها صنعت خودروسازی، شستا و ... را حیات خلوت خود می دانند.
آرمان پرس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۱:۲۶    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: به زودی بلوکی از کشورهای دنیا به ویژه تحریم شدگان در مقابل آمریکا شکل می گیرند و آمریکا منزوی می شود ...
پایداری ملی (پدافند غیر عامل)   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۰:۲۵    
رئیس دولت ترکیه بار دیگر به اعضای وابسته به یگانهای مدافع خلق هشدار داد که در صورت برهم زدن صلح در منطقه و تهدید امنیت ملی ترکیه، خندقهای حفر شده اشان به گورستان آنها تبدیل خواهد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۹:۳۳    
عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:مقاومت مردم سوریه و کمک های مستشاری ایران،ایجاد اتحاد استراتژیک با روسیه،تغییر موضع ترکیه درمقابل سوریه و جلسات آستانه و تهران همه اینها باعث بسیاری از موفقیت ها شد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۴۸    
نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی از نامه نمایندگان سه استان خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری به سران سه قوه و شورای عالی امنیت ملی برای حل بحران آب خبر داد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۳۲    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: باید با پاکستان به یک سامان امنیتی درخصوص مرزها برسیم و امروز باخبر شدیم پاکستان به خاطر کشته شدن مرزبانان خود سفیر ایران را احضار کرده که این موضوع قابل تأمل است.
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- امروز در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان اخبار متنوعی منتشر شد؛ از تصمیم جدید کمیسیون امنیت ملی درباره گذرنامه بانوان تا افزایش بودجه پیام رسان های داخلی و بایگانی شدن یک پرونده محرمانه .
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۰    
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت که درخواست استیضاح محمد جواد ظریف امروز به طور رسمی در مجلس منتفی شد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۳۷    
علی نجفی خوشرودی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در توضیح نشست امروز (یکشنبه 25 آذر ماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ، گفت ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۰۸    
در پی کشته شدن مرزنشینان پاکستان و بدنبال آن احضار سفیر ایران، رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با واکنش نشان دادن نسبت به این قضیه زوایای جدیدی از مشکلات مرزی دو کشور مطرح کرد...
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۰۰    
شفقنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت که به احتمال زیاد مواد منفجره حادثه تروریستی چابهار از راه دریا وارد کشور شده است. ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به بررسی اصلاح قانون صدور گذرنامه برای بانوان در جلسه امروز این کمیسیون، اظهار داشت: این موضوع هم در کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اصلاحات لازم انجام شد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۱۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی،گفت:موضوع بی احترامی به گردشگران ایرانی در گرجستان؛ موضوعی است که وزارت امور خارجه و وزارت اطلاعات باید در آن ورود کنند.
روزنامه شروع   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۸    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: نامه منتفی شدن استیضاح ظریف را امروز امضا و به هیات رییسه مجلس تقدیم کردیم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۲    
تهران-ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون با ارجاع شکایت از محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه به قوه قضاییه مخالفت کردند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۱    
تسنیم نوشت: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی گفت: درخواست نمایندگان برای اعمال ماده 234 و ارجاع موضوع اظهارات ظریف به قوه قضائیه رد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۰    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: طرح استیضاح ظریف به علت انصراف برخی نمایندگان رسما منتفی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از الاتجاه، کمیسیون حقوقی مجلس عراق، پیش نویس قانون اخراج نظامیان آمریکایی از عراق را دریافت کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۹    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که درخواست تعدادی از نمایندگان جهت ارجاع اظهارات وزیر خارجه به قوه قضائیه در کمیسیون امنیت ملی رد شد و به تصویب نرسید.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۰    
حشمت الله فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به طرح استیضاح محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه، اظهار داشت: امروز (یکشنبه 25 آذر) نامه منتفی شدن طرح استیضاح ظریف وزیر امور خارجه به هیئت رئیسه مجلس ارائه شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۶    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون امنیت ملی در نامه ای اعلام کرد امضاهای استیضاح وزیر امور خارجه از نصاب قانونی افتاده است.
خبر فوری   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۰    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت که به احتمال زیاد مواد منفجره حادثه تروریستی چابهار از راه دریا وارد کشور شده است. رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت که به احتمال زیاد مواد منفجره حادثه تروریستی چابهار از راه دریا وارد کشور شده است.
روزنامه باختر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۲۳    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که نباید FATF به موضوع اختلافی در کشور تبدیل شود، اظهار کرد: منتقدان به FATF دغدغه امنیت ملی را دارند که باید آنها را قانع کرد. ...
خوزنیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۲۳    
نماینده شهرکرد در مجلس شورای اسلامی از نامه نمایندگان سه استان خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری به سران سه قوه و شورای عالی امنیت ملی برای حل بحران آب خبر داد. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۲۱    
علی نجفی خوشرودی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان با اشاره به جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: این کمیسیون امروز درخوست تعدادی از نمایندگان برای اعمال ماده 234 و ارجاع موضوع اظهارات آقای ظریف به قوه قضاییه را که در جلسه روز سه شنبه 13 آذر را مورد بررسی ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۲۱    
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، اردشیر نوریان روز یکشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: این نامه توسط نمایندگان سه استان نوشته شده ولی هنوز تقدیم سران قوا و شورای عالی امنیت ملی نشده است. ...