شنبه ۲۶ آبانساعت ۰۶:۳۳Nov 2018 17

رجا نیوز (rajanews.com)

مهمترین خبرهای رجا نیوز بر روی ایمیل شما

رجا نیوز 21 بهمن 1393 رجا نیوز 29 اسفند 1394 رجا نیوز 30 اسفند 1395 رجا نیوز 29 اسفند 1396 رجا نیوز 31 فروردین 1397 رجا نیوز 31 اردیبهشت 1397 رجا نیوز 31 خرداد 1397 رجا نیوز 31 تیر 1397 رجا نیوز 31 مرداد 1397 رجا نیوز 31 شهریور 1397 رجا نیوز 30 مهر 1397 رجا نیوز 1 آبان 1397 رجا نیوز 2 آبان 1397 رجا نیوز 3 آبان 1397 رجا نیوز 4 آبان 1397 رجا نیوز 5 آبان 1397 رجا نیوز 6 آبان 1397 رجا نیوز 7 آبان 1397 رجا نیوز 8 آبان 1397 رجا نیوز 9 آبان 1397 رجا نیوز 10 آبان 1397 رجا نیوز 11 آبان 1397 رجا نیوز 12 آبان 1397 رجا نیوز 13 آبان 1397 رجا نیوز 14 آبان 1397 رجا نیوز 15 آبان 1397 رجا نیوز 16 آبان 1397 رجا نیوز 17 آبان 1397 رجا نیوز 18 آبان 1397 رجا نیوز 19 آبان 1397 رجا نیوز 20 آبان 1397 رجا نیوز 21 آبان 1397 رجا نیوز 22 آبان 1397 رجا نیوز 23 آبان 1397 رجا نیوز 24 آبان 1397 رجا نیوز 26 آبان 1397 
  ۶ ساعت پیش    
بر اساس منابع متعدد تاریخی شیعه و اهل سنت، قتل عمر در روزهای پایانی ذی الحجة سال 23ق اتفاق افتاده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۵۸    
70 سیلی به صورت پدرم زدند که در اثر آنها دندان های ثنایای پدرم شکست. در همان حین که پدرم را کتک می زدند عمامه از سرشان به زمین می افتد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۸:۱۸    
یاران امام و شاگردان علامه طباطبایی در نقش فرماندهان فکری و فرهنگی جبهه انقلاب، وارد میدان مبارزه با طاغوت های سیاسی، فکری و فرهنگی شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۳    
رئیس جمهوری روسیه لحظاتی پیش در یک کنفرانس مطبوعاتی در سنگاپور از گفت وگوهای خود با رئیس جمهوری آمریکا درباره مسائل مختلف از جمله ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۳    
نود و سومین مرحله پرداخت یارانه نقدی در ساعت 24 پایان روز شنبه به حساب سرپرستان خانوار ها واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۳    
دو وزیر کابینه انگلیس به دنبال اعلام توافق اولیه لندن و اتحادیه اروپا بر سر برگزیت، از سمت خود استعفا دادند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۸    
دبیرکل،قائم مقام و سخنگوی جامعه اسلامی فرهنگیان با اکثریت آرای شورای مرکزی انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۸    
سرلشگر جعفری با اشاره به سرنوشت گروگان های ایرانی در اختیار گروهک تروریستی جیش الظلم، گفت: 5 نفر از مرزبانان آزاد شده و هم اکنون در اختیار دولت پاکستان هستند و به زودی عملیات مبادله انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۸    
یک روزنامه سعودی اعلام کرد حماس و رژیم صهیونیستی پس از آرام شدن غزه، به تفاهم های مربوط به توافق آتش بس بازگشتند، تفاهم هایی که قرار است در دو مرحله انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۸    
صد و پنجاه و نهمین شماره خط حزب الله با عنوان نظریه مقاومت را تبلیغ کنید منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۳    
بزک کردن توافق برجام و بالابردن توقع مردم، از وزارت امور خارجه و از شخص ظریف و نزدیکانش شروع شده و بعد به رسانه ها و شخصیت های سیاسی دیگری رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۸    
اوپک در تازه ترین گزارش ماهانه خود برآوردش درباره تقاضای جهانی نفت خام را نسبت به برآورد ماه پیشین 70 هزار بشکه کاهش داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۸    
یک مامور سابق سیا با بیان اینکه دولت آمریکا ولی عهد دیوانه سعودی را در مسند قدرت ریاض نگه داشته، گفت واشنگتن به ریاض کمک می کند تا پرونده قتل خاشقچی را مسکوت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۸    
شبکه 3 برای سریال سازی به سراغ سوژه ای بکر و استراتژیک رفته اما پرداخت گل درشت به موضوع سبب شده سوژه تا حدودی حیف شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۸    
دبیرکل جمعیت ایثارگران گفت:مجلس نباید از اظهارات وزیر خارجه درباره پولشویی به سادگی عبور کند و باید از آقای ظریف توضیح بخواهد، زیرا مجلس باید نقش نمایندگی ملت را در پیش بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۸    
در پی تعرفه 25 درصدی روی خودروهای اروپایی وارداتی به آمریکا توسط ترامپ، کمیسر تجارت اتحادیه اروپا اعلام کرد این اتحادیه هم فهرستی از تحریم های تلافی جویانه آماده می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۸    
مدیرکل سازمان هواشناسی استان اردبیل گفت: بارش برف در ارتفاعات چهره زمستانی به استان اردبیل بخشید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۸    
رئیس انجمن انبوه سازان گفت: بی توجهی دولت در تولید مسکن سال به سال بر نیاز انباشته مسکن می افزاید که نتیجه این روند برابر است با انفجار قیمت مسکن در آینده.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۸    
در حالی که برخی منابع رسانه ای غربی از شب گذشته تا صبح امروز، از توقف عملیات نظامی ائتلاف سعودی-اماراتی در الحدیده یمن خبر می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۳    
نماینده پارلمان سوریه تاکید کرد که دمشق مدارک مستدل و محکمه پسندی درباره طرف های حامی تروریستی در سوریه و عراق در دست دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۳    
رهبر کره شمالی برای رئیس جمهور سوریه آروزی موفقیت بر دشمن کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۳    
تاجران اروپایی اعلام کردند که ایران 60 هزار تن برنج هندی از طریق مناقصه خریداری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۳    
یک هیأت امنیتی از مصر به منظور تثبیت آرام سازی اوضاع در نوار غزه امروز پنجشنبه وارد این منطقه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۸    
رئیس جمهوری روسیه و نخست وزیر ژاپن در دیداری دوجانبه در حاشیه نشست سران آسه آن در سنگاپور توافق کردند که مذاکرات برای حل اختلافات ارضی را بر اساس بیانیه مشترک سال 1956 تسریع کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۸    
یک رسانه غربی گزارش داد تجاوزات نظامی سعودی و امارات به الحدیده متوقف شد به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۸    
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد، واشنگتن امیدوار است که زمینه مصالحه سیاسی بین طالبان و دولت افغانستان فراهم شود، زیرا جنگ جاری در افغانستان راه حل نظامی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۸    
نخستین هواپیمای مسافربری دقایقی پیش با بدرقه خانواده معظم شهدا از آسمان سمنان پرواز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۲۸    
رئیس جمهور با استعفای مسعود نیلی موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳    
اروپا در تلاش است لوگزامبورک را برای پذیرش میزبانی کانال مالی ایران و اروپا قانع کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳    
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه رژیم نامشروع صهیونیستی از دسترسی زمینی ایران به مناطق اشغالی هراسناک است، گفت: حیات این رژیم نامشروع، با شرارت همراه بوده و با جنگ افروزی به دنبال تثبیت موقعیت خود است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳    
مقامات و تحلیل گران بر این باورند که ایران به لطف افزایش قیمت های نفت و فاصله افتادن بین آمریکا و قدرت های جهانی، خواهد توانست از طوفان تحریم های جدید آمریکا عبور کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳    
رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: ورود دستگاه قضایی به مفاسد اقتصادی امید را به مردم بازگرداند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳    
رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا محدودیت های ترافیکی تا جمعه 25 آبان ماه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: اطلاعات اقتصادی و عملکرد بنیاد قدس زیر مجموعه آموزش و پرورش باید شفاف شود که تاکنون چه خدماتی ارائه داده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳    
نیروهای امنیتی افغانستان در نتیجه حملات طالبان در ولایت فراه متحمل تلفات سنگین شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳    
محققان چینی یک خورشید مصنوعی ساخته اند که دمای آن به 100 میلیون درجه سانتیگراد می رسد و می تواند هیدروژن را به انرژی تجدیدپذیر ارزان تبدیل کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳    
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: مسئولان در شرایط کنونی تمام تمرکز خود را برای خرید هواپیماهای نو گذاشته اند و دیگر خرید هواپیماهای دست دوم در دستور کار نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳    
مدیر حوزه های علمیه تهران توضیح المسائل نگاری را ابتکاری گره گشا دانست و گفت: امروز باید توضیح المسائلی در حوزه های اقتصاد، بانک، مدیریت و سایر زمینه ها داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳    
رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: پیاده کردن جمهوری اسلامی مستلزم شناخت و پایبندی به اسلام، آنگونه که قرآن و ائمه بیان کردند، است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۳    
مربی اسبق استقلال به عنوان سرمربی ذوب آهن انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۹    
مولود چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه گفت: آنکارا مخالف تحریم های آمریکا علیه ایران است و باید همکاری های ما در بخش های انرژی، گردشگری و حمل و نقل با ایران تقویت شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۹    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مهم ترین خدمتی که هر تشکل می تواند بکند جذب جوانان و آموزش برای پذیرش مسئولیت هاست ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۹    
رئیس کمیته امداد در حکمی مدیرکل کمیته امداد استان گیلان را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۹    
ارتش سوریه پس از آزاد کردن گروگان های سویداء از دست داعش، عملیات علیه این گروه را در استان سویداء گسترش داد و بیش از 30 عنصر از این گروه را از پای درآورد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۹    
اخبار منتشر شده درباره توافق اردن و روسیه بر سر طرح تخلیه اردوگاه آوارگان الرکبان واقع در مثلث مرزی اردن، سوریه و عراق، ساکنان این اردوگاه را نگران کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۹    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: مردمی که در غزه محاصره هستند، قدرتی را خلق کردند که ظرف 48 ساعت رژیم صهیونیستی دست به دامن کشورهایی شد که بتواند آتش بس را برقرار کند و این یعنی شکست را پذیرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
معاون امور اقتصادی استانداری تهران با اشاره به افزایش صددرصدی هزینه های مراسم اربعین امسال گفت: به دلیل تفاوت قیمت اجناس در ایران و عراق مجبور شدیم وسایل مورد نیاز را از کشورمان به عراق ببریم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
در تازه ترین جنایت ائتلاف آمریکا در ریف شرقی دیرالزور سوریه، منابع محلی اعلام کردند که جنگنده های آمریکایی مناطق مسکونی را در این مناطق با بمب خوشه ای بمباران کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
نماینده ویژه دولت آمریکا در امور سوریه روز چهارشنبه تصریح کرد خارج کردن نیروهای ایران از سوریه جزو اهداف نظامی آمریکا نیست اما بایستی یکی از نتایج فرایند خاتمه دادن به جنگ در این کشور باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
سخنگوی اورژانس کشور از واژگونی اتوبوس حامل بانوان ورزشکار استان فارس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
وزیر انرژی روسیه گفت، هیچ تضمینی برای اقدام فوری جهت جلوگیری از افت قیمت نفت وجود ندارد. قیمت جهانی نفت طی روزهای اخیر به شدت کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: قیمت نهایی خودروها شنبه و یکشنبه هفته آینده (26 و 27 آبان) و با در نظر گرفتن همه جوانب کار از جمله قیمت های تمام شده خودروسازان و در نظر گرفتن حق و حقوق ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
رئیس جمهور فرانسه روز چهارشنبه در واکنش به حملات لفظی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا گفت که اتحاد با واشنگتن به معنی این نیست که پاریس دولت زیردست باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
وزیر خارجه آمریکا و ولیعهد بحرین در تماس تلفنی درباره یمن و نفوذ منطقه ای ایران گفت و گو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
رئیس پلیس آگاهی استان کرمان با اشاره به کشف محموله 70 هزار لیتری سوخت قاچاق گفت: این محموله از استان های شرقی برای انتقال به سیستان و بلوچستان بارگیری شده بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۴    
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه دشمنان ما ضعیف تر از هر زمان دیگری شده اند اظهارداشت: آمریکای ترامپ ضمن انزوای بین المللی تمام دستاوردهای دروغین آمریکا در عرصه حقوق بشر را نابود کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۹    
عباس آخوندی شهردار تهران نشد اما عملکرد او در وزارت مسکن برای تهرانی ها یادگاری تلخی داشت خرید مسکن در تهران تقریبا به یک رویا تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۹    
صبح روز گذشته وزارت امور خارجه اتریش که میزبان آخرین دور مذاکرات هسته ای میان ایران و گروه 1+4 یعنی همان جلسه معروف پس از خروج آمریکا از برجام بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۹    
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: از اول هفته تا کنون شاهد کاهش 15 درصدی قیمت طلا و سکه هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۹    
معاون رئیس جمهور آمریکا خبر داد، دیدار دوم سران آمریکا و کره شمالی احتمالا سال 2019 انجام می گیرد اما این بار اجازه ای برای نقض وعده اتمام برنامه تسلیحاتی کره شمالی وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۹    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ترجمه لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم CFT اشتباه نیست زیرا دقیقا روی کلمات آن چند ترجمه به زبان های روز دنیا مانند انگلیسی و ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۹    
آمارهای گمرک کره جنوبی نشان می دهد میزان واردات نفت این کشور از ایران در ماه اکتبر صفر بوده است، در حالی که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 1.7 میلیون بشکه بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۹    
به گزارش رجانیوز به نقل از وطن امروز؛ یک نماینده مجلس از احتمال اعطای سهمیه سوخت به افراد به جای خودروها خبر داد و گفت: صحبت هایی مطرح است که سهمیه نه به خودروها ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۹    
متأسفانه هیچ اقدامی برای حل مشکلات واحدهای تولیدی از سوی دولت انجام نشده و همین موضوع عاملی شده تا تولیدکنندگان امیدی به دولت نداشته باشند و همه تمرکز خود را بر توانمندی های خود قرار دهند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۴    
رئیس فدراسیون واردات اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد: آمریکا تحریم های یکجانبه و غیرقانونی خود بر ضد مردم ایران را به گونه ای طراحی کرده که واردات غذا و دارو نیز دچار مشکل شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۴    
شمار قربانیان آتش سوزی در مناطق جنگلی کالیفرنیا به 50 نفر افزایش یافت. این آتش سوزی بدین ترتیب مرگبارترین حادثه از نوع خود در تاریخ آمریکا محسوب می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۴    
رهبر انقلاب در دیدار مدال آوران بازی های پاراآسیایی جاکارتا 2018 از این قهرمانان به خاطر مقاومت فرهنگی و حفظ ارزش های دینی تشکر کردند و اراده آنها برای قهرمانی را الهام بخش به کارگیری ظرفیت های درونی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۴    
نام فرانسیس فوکویاما تئوریسین مشهور آمریکایی برای بسیاری از کسانی که تحولات سال های 2001 تا 2008 میلادی را در حوزه سیاست خارجی ایالات متحده رصد می کردند بسیار آشناست! ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۴    
با افزایش انتقادات کارشناسان و مقامات درباره تبعات ادعای بی پشتوانه پولشویی گسترده در کشور، وزارت امور خارجه اظهارات ظریف را پس گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۴    
علی اکبر ولایتی، مشاور امور بین الملل رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح دیروز در نشست هم اندیشی اتحادیه های نویسندگان و ناشران حامی مقاومت فلسطین اظهار داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۴    
مراسم گرامیداشت هفتمین سالگرد شهادت سردار حسن طهرانی مقدم و یادواره شهدای نیروی هوافضای سپاه با سخنرانی سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۴    
هیات وزیران در جلسه روز گذشته خود استانداران جدید استان های سیستان وبلوچستان، زنجان، کرمان و همدان را انتخاب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۴    
حسن روحانی، رئیس جمهور روز گذشته در جلسه هیات دولت گفت: کاخ نشینان کاخ سفید با تحریم ها، فشارها و شرایطی که در سیستم تبلیغاتی برای ناامید کردن مردم به وجود آورده بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۴    
رویترز عصر روز گذشته گزارش داد مکانیسم و سازوکار ویژه اتحادیه اروپایی برای حفاظت از تجارت با ایران در مقابل تحریم های آمریکا که بتازگی بازگردانده شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۴    
بهگزار شرجانیوز به نقل از وطن امروز؛ ارزش اسمی سهام عدالت مشمولانی که این دارایی به آنها واگذار شده معادل 532 هزار تومان است که با احتساب 4 برابر شدن این ارزش ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۴    
مسؤولان دولتی صادرکنندگانی را که ارز صادراتی خود را عرضه نکنند خائن نامیده و خواستار برخورد با آنها هستند اما در این میان صادرکنندگان نیز از دولت توقع دارند حمایت بیشتری از صادرات انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۹    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت که در نقشه هایی که درباره پولشویی توسط نهادهای بین المللی منتشر می شود کشور ایران با رنگ قرمز مشخص نشده اگر هم حتی دشمنان کوچک ترین ادله غلط و دروغین در خصوص پولشویی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۹    
آیت الله مکارم شیرازی خدمت رسانی به مردم و پرهیز از حاشیه ها را وظیفه دولت دانست و تصریح کرد: دولت باید بیشتر به فکر مردم باشد و با مسئله حضور زنان در ورزشگاه سر مردم را گرم نکند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۹    
خانواده های بیش از 100 شهید حادثه منا و مسجدالحرام در نامه ای به رئیس سازمان صداوسیما از پخش سریال تلویزیونی حوالی پاییز با موضوع شهدای منا تقدیر و تشکر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۹    
اختتامیه دوازدهمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی، امروز پنج شنبه 24 آبان برگزار می شود که در این مراسم از اکبر ناظمی و غلامرضا سازگار از پیرغلامان سیدالشهدا تقدیر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۹    
محمد کاسبی گفت: با دیدن اتفاقی برخی از فیلم ها که در آن ها ابتذال موج می زند به خود می گویم اگر در چنین فیلمی بازی کرده بودم از شرم و خجالت دق می کردم و می مردم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۹    
یک بازیگر معتقد است: اینکه ترانه علیدوستی در خارج از کشور کار نامتعارفی انجام می دهد به این دلیل است که در داخل، پشتش گرم است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۹    
رسانه سلطنتی انگلستان درحالی که در مقابل کشتار کودکان در یمن سکوت کرده، گزارشی را با تیتر نگرانی از سگ آزاری در ایران منتشر کرد!
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۹    
سخنگوی وزارت خارجه اتریش اعلام کرد که کشورش پس از بررسی هایی که انجام داده به این نتیجه رسیده است که فعلا شرایط پذیرش میزبانی کانال مالی ایران و اروپا را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۴    
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۴    
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز(چهارشنبه) در دیدار مدال آوران و قهرمانان کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا 2018 ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۴    
حکم اعدام وحید مظلومین معروف به سلطان سکه و محمد اسماعیل قاسمی معروف به محمد سالم دو مفسد اقتصادی و اخلالگر بازار سکه و ارز در حالی دیروز به جرم افساد فی الارض به اجرا در آمد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۴    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید برجام را نه به خاطر منافع تجاری بلکه به دلایل امنیتی حفظ می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۴    
سخنگوی وزارت خارجه در اظهاراتی که عذر بدتر از تقصیر است، برخی موارد کوتاهی دولت را به عنوان مصادیق تخلفات مالی برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۴    
یک روزنامه نزدیک به خانواده هاشمی و کارگزاران می گوید حسادت ها نگذاشت محسن هاشمی شهردار شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۸:۳۴    
ائتلاف سعودی در موج جدید حملات به الحدیده، متحمل شکست سختی شده و بنابر اعلام سخنگوی ارتش یمن 867 مزدور ائتلاف سعودی کشته و بیش از 2000 تن دیگر زخمی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۱:۱۵    
دبیر کل مجمع تقریب مذاهب، با اشاره به اینکه کنفرانس وحدت نماد اقتدار و عزت جهان اسلام است، تأکید کرد: نقش وحدت باید در بحث مقاومت برجسته شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۵۵    
نشست خبری دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۲۵    
در سالگرد زلزله کرمانشاه، همراه اول اقدامات یکساله خود برای بازسازی مدارس این استان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۱۰    
بیشترVOD های موجود در کشور تنها امکان تماشای آنلاین محصولات خود را دارند و مخاطبشان نمی تواند فیلم را دانلود کند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۴۵    
رجانیوز: امید عالیشاه بازیکن باشگاه پرسپولیس با حضور در خانه شهید مدافع حرم، شهید محمد تقی سالخورده، ضمن هدیه عکس رهبر معظم انقلاب به پدر این شهید، لباس منقش به تصویر شهید سالخورده را بعنوان هدیه ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۲۰    
رئیس کمیته بین الملل شورای روسیه اعلام کرد که کشورش آماده همکاری برای اجرای اصلاحات در سازمان ملل است. ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۲۰    
وزیر مشاور در امور خارجه امارات اعلام کرد که از انجام گفتگو میان گروههای یمنی استقبال می کند. به گزارش مهر به نقل از النشره ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۲۰    
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت راه و شهرسازی گفت: بنیاد مسکن و اداره کل راه و شهرسازی نسبت به تعیین تکلیف مساکن مهر اقدام کنند. ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۲۰    
یکی از نمایندگان پارلمان لبنان با اشاره به استعفای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی آنرا ناشی از تبعات پاسخ قوی مقاومت فلسطین دانست. ...
مشاهده نتایج بیشتر...