چهارشنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۰۹:۲۶Apr 2019 24

جدیدترین‌های «رهبر انقلاب»

صاحب نیوز   ۱۲ دقیقه پیش    
در این نوشته که برشی از کتاب خاطرات مبارزات رهبر انقلاب به زبان عربی است، روایت آیت الله خامنه ای از حمله شبانه ی ساواک به منزل ایشان را مطالعه می کنید.
ایلنا   ۱۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به سوالی درباره دف زدن در جشن ها ، پاسخ رهبر انقاب به این سوال را منتشر کرد.
فانوس   ۱۶ دقیقه پیش    
رهبر انقلاب:من هفده هجده سال قبل به دولتی که در آن زمان سر کار بود و به مسئولان گفتم کاری کنید که ما هر وقت اراده کردیم، بتوانیم در چاه های نفت را ببندیم. آقایان به قول خودشان "تکنوکرات" لبخند انکار زدند که مگر می شود؟!(92/1/1)
خاطرات رهبر معظم انقلاب از دوران مبارزه با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه بوده است؛ به طوری که در یک ماه گذشته حدود 25 هزار نسخه از آن به فروش رفته است. قرار است کتاب به زبان انگلیسی نیز ترجمه شود.
اسحاق جهانگیری ظهر امروز تحقق دولت الکترونیک را موضوعی مهم و مورد تاکید همه ارکان نظام دانست و با تأکیدات بر بیانات رهبر انقلاب برای تحقق دولت الکترونیک، بر مشارکت همه دستگاه ها تأکید کرد.
دفتر نشر آثار رهبری   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای: کسانی که به سازش گرایش دارند بدانند، آمریکا رو به افول است. 97/8/12 پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب، لوح آمریکا رو به افول است را منتشر می کند. ...
دفتر نشر آثار رهبری   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در سخنرانی نوروزی شان در حرم رضوی، شبه روشنفکران داخلی که دنبال ترویج فرهنگ غربی هستند را با حسن تقی زاده، به اصطلاح منورالفکر دوران پهلوی مقایسه کردند و برخی از خصوصیات آنها را برشمردند. پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR در این اطلاع نگاشت موارد مورد اشاره ایشان را مرور می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۱:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: مقام معظم رهبری در مراحل مختلف تاکید بسیار زیادی بر بازسازی مناطق سیل زده داشتند و دیروز هم در جلسه ای که در دفتر ایشان برگزار شد، تاکید شد که به سرعت این کار را انجام دهیم.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه جوان، با اشاره به تصمیم اخیری که رهبر انقلاب در ارتباط با ایجاد تغییر در رأس فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گرفتند، گفت: به نظر بنده انتصاب سردار سلامی به فرماندهی جدید سپاه پاسداران، موجب تغییر راهبردی در سپاه نخواهد شد.
جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای به 10 استفتاء جدید مقلدان خود پاسخ داده اند که پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری اقدام به انتشار متن پرسش و پاسخ آن کرده است. استفاده از پشت بام مسجد جهت امور فرهنگی ، مراسم شعرخوانی در مسجد ، اذن شوهر برای فعالیت در فضای مجازی از جمله موضوعات سوالات مطرح شده هستند.
شهدای ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ؛ انتشارات انقلاب اسلامی 6 عنوان اثر جدید نسبت به نمایشگاه سال گذشته را همراه خود به سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران آورده است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۸:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در نشست بررسی روند بازسازی مناطق آسیب دیده از سیل اظهار کرد: روز گذشته جلسه ای با مقام معظم رهبری داشتیم که ایشان بر سرعت بخشی اقدامات برای مناطق سیل زده تاکید داشتند. ...
شهدای ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ؛ جلسه ستاد بازسازی مناطق سیل زده به منظور بررسی مشکلات استان های سیل زده با حضور استانداران 16 استان معین و به ریاست عبدالرضارحمانی فضلی وزیر کشور برگزار شد. ...
گلستان ما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
همسر تبریزی شهید مدافع حرم ارتشی می گوید: از مأموریت هایی که همیشه در ارتش داشت، آگاه بودم، گفتم اشکالی نداره، موفق باشید، گفت باید شما را ببرم تبریز و کنار خانواده ام باشید. در راه تبریز به من گفت که امسال سال سختی در پیش خواهیم داشت. گفتم یعنی چی؟ گفت هم سال خوبی داریم و هم سال سختی.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: زندگی مردم سیل زده در شرایطی که هوا گرم تر شده؛ مناسب نیست و رهبر انقلاب در این رابطه تاکیدات ویژه ای داشتند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: روز گذشته در جلسه ای که در دفتر رهبر انقلاب برگزار شد، ایشان بر سرعت بخشی به اقدامات برای مناطق سیل زده تاکید فرمودند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه افزایش اعتماد عمومی،کاهش حجم پرونده های قضائی،کاهش جمعیت کیفری، سلامت و عزت وکرامت قاضی و دادگاه، احیای حقوق عامه و تکریم مراجعان را از جمله جزئیات سند تحول قضائی بیان کرد.
کوگانا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی جدید قوه قضاییه گفت: پرونده پتروشیمی در حال رسیدگی است و برای مرجان شیخ الاسلامی کیفر خواست صادر شده است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
4 اردیبهشت 995: سالروز درگذشت ویلیام شکسپیر رهبر انقلاب: نوشته ی شکسپیر، برای آدمی که اهل ادبیات است، به قدر نوشته ی سعدی احترام و لذّت ایجاد می کند. بنده خودم شاید اکثر نوشته های شکسپیر منبع : حامیان ولایت
رسا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۱    
نماینده مجلس شورای اسلامی از تشکیل یک فراکسیون مستقل در راستای پیگیری منویات رهبر انقلاب در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: سخنگوی قوه قضائیه از محکومیت 80 تن از اخلالگران اقتصادی به حبس و جزای نقدی خبر داد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، رئیس قوه قضاییه در جلسه نوزدهم فروردین ماه مسئولان عالی قضایی، غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران را به عنوان سخنگوی قوه قضاییه معرفی کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۴۳    
سخنان مقام معظم رهبری درباره توانایی کشورمان در چیره شدن بر چالش های پیش روی نظام را مشاهده می کنید.
جام نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
عمران خان، نخست وزیر پاکستان در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی درباره دیدار با رهبر معظم انقلاب گفت: البته ملاقات با آیت الله خامنه ای فقط سیاسی نبود و یک ملاقات روحانی هم بود.
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری در بازه زمانی چهار ساله 1394 تا پایان 1397 مقام های خارجی از کشورهایی چون سوریه، روسیه، چین، ترکیه، عراق، اندونزی، سریلانکا، ونزوئلا، آذربایجان، افغانستان، هند، کره جنوبی، آفریقای جنوبی، قزاقستان، ویتنام، غنا، بولیوی، الجزایر، نیجریه، ترکمنستان، قرقیزستان، سوئیس، اتریش، ایتالیا ...
جهان نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۳:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: رهبری تأکید داشتند روی بیانیه گام دوم کار شود تا تبدیل به گفتمان شود. در همین راستا به ایشان قول دادیم در ماه مبارک رمضان یک قدم در این راستا برداشته شود.
اقتصاد آنلاین / مصداق   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۰:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، حضرت آیت الله خامنه ای در این دیدار با اشاره به ریشه های تاریخی ارتباطات دو ملت خاطرنشان کردند: اوج عزت و شکوه شبه قاره هند در دوران حکومت مسلمانان بر آن بوده است و بزرگ ترین ضربه استعمارگران انگلیسی به این منطقه مهم، نابود کردن تمدن برجسته اسلامی در آن بود. ...
ایلام پویا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
175 سری جهیزیه اهدایی رهبر معظم انقلاب ، با حضور سردار حزنی ، فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه و سرهنگ شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام ، و مدیران و مسئولین استانی ، بین نوعروسان ایلامی توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
نسخه صوتی کتاب خون دلی که لعل شد ، شامل خاطرات رهبر معظم انقلاب برای اولین بار در نمایشگاه کتاب عرضه می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۵    
محمدجواد جمالی نوبندگانی گفت: با توجه به هجمه های آمریکا علیه سپاه انتخاب سردار سلامی به عنوان فرماندهی کل این نهاد انقلابی یکی از انتخاب های شایسته و با درایت مقام معظم رهبری بود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بوستان ولایت یکی از پارک های جنوب تهران است که به لحاظ وسعت و اندازه، نه تنها در ایران بلکه در کل خاورمیانه رقیبی ندارد؛ ساخت پارک ولایت سال 1389 و در روز بزرگداشت منابع طبیعی یعنی 17 اسفند، با حضور رهبر انقلاب اسلامی در زمین فرودگاه قدیمی کلید خورد؛ این بوستان سال 1391 به طور رسمی بهره برداری شد ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، به دنبال تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط رئیس جمهور آمریکا، اینستاگرام صفحات سرداران سپاه پاسداران و افراد مربوط به این ارگان انقلابی را مسدود کرد. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۳۶   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای از انتصاب سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی حمایت و از تلاش های پرثمر و صادقانه سردار سرلشکر محمدعلی جعفری تشکر کردند. متن این بیانیه به شرح زیر است: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه گفت: طلاق زیبنده ی نظام اسلامی نیست، این موضوع یکی از نگرانی های ما است و به همین منظور سپاه در این زمینه وارد شده است و تاکنون توانستیم 3 درصد آمار طلاق را کاهش دهیم.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس در صندوق توسعه ملی علل اعطای مجوز مشروط رهبر انقلاب به دولت برای برداشت از صندوق توسعه ملی جهت کمک به سیل زدگان را تشریح کرد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
متن کامل بیانات رهبر انقلاب در جمع خدمتگزاران مسجد مقدس جمکران در سال 89 به مناسبت ایام نیمه شعبان منتشر شد.
آخرین نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان با اشاره به آغاز سفرش به ایران با حضور در مشهد مقدس و نیز دیدار با رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: ملاقات با معظم له تنها سیاسی نبود و یک ملاقات روحانی هم بود.
تیتر امروز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
تیترامروز : ایلنا نوشت انتخاب حسین سلامی به عنوان فرمانده کل سپاه پاسداران ایران، مورد توجه رسانه های بین المللی قرار گرفت روز گشته رهبر انقلاب طی حکمی سردار حسین سلامی را به سمت فرماندهی کل سپاه پاسداران منصوب کردند، خبر این انتصاب مورد توجه رسانه های مختلف بین المللی قرار گرفت: ...
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مردم نیوز : عبدالحمید قدیریان مدیر دفتر مطالعات راهبردی حوزه هنری در یادداشتی که در اختیار خبرگزاری فارس قرار داده است به تبیین بیانیه گام دوم رهبر انقلاب پرداخته است که در ادامه می آید: ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹    
تکرار داستان بازار مصر و یوسف نبی در زواره، ابلاغ پیام رهبر انقلاب به رزمندگان لشکر 14 امام حسین اصفهان، نوبرانه ها با قیمت نجومی به بازار اصفهان رسیدند، سراب حیات در گاوخونی و دست کاری مسیل های روان آب در شاهین شهر و میمه؛ عناوین پربازدیدترین اخبار روز گذشته خبرگزاری فارس اصفهان بودند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در پاسخ به سوالی درباره اذن شوهر برای فعالیت در فضای مجازی فرمودند: اذن شوهر لازم نیست، مگر اینکه موجب تضییع حق شوهر و یا تصرف در اموال او شود، لازم به ذکر است هر گونه ارتباط با نامحرم که مستلزم مفسده یا خوف وقوع در حرام باشد، جایز نیست. ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹    
به گزارش مشرق ، صفحه اینستاگرامی آیت الله خامنه ای و نوجوانان با انتشار عکس نوشته ای درباره ظهور نوشت: وظیفه منتظران ظهور امام زمان از زبان آقا در عصر غیبت چه آسیب هایی ما را تهدید می کند؟ جهت مشاهده با اندازه اصلی روی تصویر کلیک کنید
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصردیروز (دوشنبه) در دیدار آقای عمران خان نخست وزیر پاکستان و هیئت همراه، ارتباط ملت های ایران و پاکستان را ارتباطی قلبی و عمیق برشمردند و تأکید کردند: روابط دو کشور برغم دشمنی ها باید هر چه بیشتر مستحکم و تقویت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹    
پیشخوان روزنامه های امروز به دیدار نخست وزیر پاکستان با مقام معظم رهبری و رئیس جمهور اختصاص یافت
فانوس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۳۵ سایت دیگر  
تصاویری از دیدار آقای عمران خان نخست وزیر پاکستان و هیئت همراه،با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ببینید.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر انقلاب اسلامی در دیدار نخست وزیر پاکستان:گروه های تروریستی عامل ناامنی در مرزها هستند و یکی از اهدافِ حرکت های ضدامنیتی در مرزهای ایران و پاکستان، آلوده کردنِ روابط 2 کشور است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
جانشین قرارگاه ثارالله به ذکر خاطره ای از حضور 2 فرزند آیت الله خامنه ای در جبهه پرداخت و گفت: حضرت آقا فرمودند که دوست داشتم افتخار پیدا کنم و از خانواده شهدا باشم و اگر 2 فرزندم شهید شوند، عیبی ندارد.